Piękne, młode i szalone 30+ 40+ - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-09-06, 14:51   #3241
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Zastrzezona, oby szybciej się skończyło z tym remontem, znam ten ból Ale za to potem będzie super...
Na Krete lece w niedziele, 9.09 I już podglądam ofert ze szczecina na przyszłe wakacje, ale bieda, poki co - Kreta, Korfu, Zakhyntos - i finito
Kolejna szarlotka upieczona i muffinki - wszystko po to, by mi nic nie zalegało w lodowce
La Mary, złamałam się i nabyłam Twój krem Zobaczymy Ale po sprawiedliwości...trochę wcześniej się złamałam i nabyłam krem Reign Teraz już wiecie, czemu nie szaleje z ciuchami... No, ewentualnie w minimalnym zakresie...
https://allegro.pl/2-george-sliczna-...ZDY1MGYzNmQ%3D
A to inisfree kupiłam zestaw miniatur poki co
Kama, ten krem Dermaquest wyjątkowo dobrze komponuje się z serum z resweratrolem The Ordinary. Zgrany duet
Chyba bezzasadne jest pytanie o denkowanie twojej pielęgnacji to chyba byłoby pytanie w całej rozciągłości retoryczne
Cóż, moja pielęgnacja również powoli, jednak systematycznie rozrasta się. Aż sama jestem zdziwiona W każdym razie moja półka na pielęgnację kurczy się, zajęłam już drugą a mam również produkty które czekają na swoją kolej
Żadnych zakupów pielęgnacyjnych!
W tym roku!

My jeszcze nie przeglądamy ofert wakacyjnych. Nawet nie wiem jak będą wyglądały nasze przyszłe wakacje... budowa i pewnie jeszcze jeden plan będziemy realizować (nie piszę o nim bo może nie wypalić).
W te wakacje mieliśmy przecież do ostatniej chwili dużo znaków zapytania...

Wczoraj zaliczyłam kardiologa, jest na razie ok.

natomiast morfologia taka se...
Jedynym lekarstwem na zaistniałą dolegliwość na moim etapie może okazać się tylko metoda niekonwencjonalna... najlepsza byłaby metoda zaklinania, przez dotyk tudzież inne bioprądy
No ale przyszło mi pić zioła... ziółka
Już kiedyś próbowałam ale nie mogłam się przemóc... nie macie pojęcia, jakie to niesmaczne... pokuszę się o stwierdzenie że wykręca gębę od goryczy. A pić trzeba 3x dziennie.
No ale się zebrałam do kupy ( kiedyś trzeba było... i nadszedł ten czas) taka wiecie kumulacja myśli i czynów i kupiłam siatę ziół i zielarką zostałam hehe...
Parzę i piję, piję i płaczę ale chleję to świństwo byleby nie podnieść zbyt szybko karawaniarskich statystyk
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-06, 15:54   #3242
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Jeszcze do niedawna jeden krem na dzień, na noc, pod oczy i serum. Jedno serum 😁
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 41DA4D7F-3815-4D6A-987F-6026CE150CA5.jpg (120,7 KB, 53 załadowań)
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-06, 16:18   #3243
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dzien dobry! Zapraszam na kawke

Zastrzezona remont i sprzatanie, tez to przerabiamy Juz troche odgruzowane, ale czeka nas jeszcze dach (to na szczescie na zewnatrz, wiec nikt mi sie nie powinien po chalupie paletac), a potem podlogi, wiec znow bedzie kociol.
Haha, rozbawilas mnie ta maseczka z gipsu Daj znac jak dziala
Wspolczuje pogrzebu, u nas tez byl niedawno, zona kuzyna, nagle, zdrowa, pod 50-tke. jestem w szoku, tak mi zal kuzyna

Kasztanka ale super! tez bym tak chciala w dodatku te ubrania, sa naprawde bardzo ladne.

Aussie mialas racje, maz naprawil Okazalo sie, ze ja chyba za mocno przestawilam ten taki pagaj do zmiany z jazdy na stop (mam automat) i cos sie urwalo, ale maz dokupil ta czesc i naprawil Bardzo sie ciesze, bo nie bylam gotowa na zmiane auta juz teraz. ale oswajamsie juz z mysla, ze to bedzie w przyszlym roku Mam przejechane niecale 70 tys miles(~ 113 tys. km).

LaMary ja sobie nie odpuszczam, cwicze na tej mojej 'kozie' prawie codziennie. Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu, bo na silke mogloby mi sie nie chciec jechac, a tu mam pod nosem, wlacze sobie 'dynastie' (pamietac ten serial? ) i cwicze

Dzieki LaMary za odpowiedz, ale ten Pitera jest trzeci, to ten Galactomyces Ferment Filtrate, jak wkleilam tekst musial sie zlac i tak wyglada, ze pitera na koncu

Dircikowa 300 zl za podrecznik??? masakra! U nas tez potrafia byc drogie, ja kupuje uzywane, mozna tez u nas wynajac podreczniki.

Anyzkowa brawa dla corki

ohh Kamlisa ale fajnie! teraz jestem bardzo ciekawa Twojej opinii Mialas juz okazje uzyc? lubisz go, ten krem?? ma nadzieje, ze jestes/bedziesz tak samo zadowolona jak ja, bo moim zdaniem, to bardzo dobry krem no to chyba teraz moja kolej zeby sie skusic na peptydy

Uklika super zdjecia az sie troche nostalgicznie poczulam. co do reszty, to mysle podobnie jak Ty

LaMary no niezle

a ja wczoraj dostalam moje 'szanelki'
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg chanel.jpg (69,5 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chanel2.jpg (55,6 KB, 38 załadowań)

Edytowane przez Reign of light
Czas edycji: 2018-09-06 o 22:55
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-06, 17:40   #3244
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Przysiądę się na kawę Reign
Reign, bardzo ładny zestaw kolorystyczny, mam ochotę na tę paletkę
jaki nr? Podoba mi się zwłaszcza ten kolor różowy... czy to brudny róż, czy może wpada jeszcze w inny odcień?
Mam paletkę beżów, nr 266, zresztą polecałam już chyba kilkakrotnie... a ja sobie kupiłam kilka dni temu cień Shiseido, przy okazji zakupu kremu Liftdynamik
Cienie były w cenie minus 50% i był jeszcze (szkoda, że ostatni) mój ulubiony kolor beżu nr BE 701, wielokrotnie polecany również przeze mnie no na moim oku, powiece wygląda pięknie.
Uwielbiam cienie w zgaszonych kolorach
I obiecałam sobie, że nie kupię również niczego z kolorówki a ty mnie kusisz, oj kusisz... optymistyczna maksyma głosi, że będę szczęśliwa i zużyję... pesymistycznie już to zatracam zdolność racjonalnego myślenia... muszę się wybrać koniecznie do perfumerii z Tż i tak niby przypadkiem zapatrzeć się na cienie... których hipotetycznie NIE POTRZEBUJĘ

Niestety skoro ten składnik Pitera jest na 3 miejscu to również umieściłam krem na mojej liście chciejstwa

Och Dynastia... przyznaję, że nie oglądałam ale ja w tym czasie miałam okres powiedzmy pewnego buntu, długie włosy, długie spódnice i... długie zaległości w różnych sprawach...
ale pamiętam taki incydent, że przyszłam do domu, moja mama prasowała, kiedy zaczął się odcinek Dynastii... a ja wykorzystałam sytuację i zamiast wziąć się za prasowanie (zostałam poproszona o pomoc) czekałam bezczelnie i cierpliwie na podanie mi żelazka. Ale moja mama była już w innym świecie... i sobie prasowała. Nie chciałam jej przeszkadzać...
Chociaż to taka błaha chwila była, nieistotna tak naprawdę, to zapadła mi głęboko w pamięć...
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-06, 17:46   #3245
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Aplikatory Chanel do tych cieni są wg mnie fatalne, od razu wyrzuciłam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg C010F2B5-4837-4543-9F8A-CC6860DC9FC8.jpg (106,4 KB, 39 załadowań)
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-06, 18:01   #3246
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
Aplikatory Chanel do tych cieni są wg mnie fatalne, od razu wyrzuciłam.
Pokusiłabym się o stwierdzenie, że WSZYSTKIE aplikatory są o kant dupy rozbić.
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-06, 18:17   #3247
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

LaMary A wiesz, ze zastanawialam sie nad tym Twom 266 Tak sie wahalam miedzy tymi dwoma i jeszcze 226, ale bezow juz sporo mam, a wlasnie strasznie mi sie spodobal ten roz i praktycznie, tylko ze wzgledu na ten roz kupilam ta paletke. Ten moj to nr 202 tisse camelia.
Ja rowniez nie uzywam tych aplikatorkow, te gabeczki sa do bani, wole pedzelkiem nakladac.
kolorowke Shiseido tez b. lubie, lepsze sa tez ichnie aplikatorki, maja pedzelki, nie tylko gabeczke.

Hiperaktywna racja!
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-06, 18:52   #3248
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kupiłam sobie ostatnio dwie paletki - Urban Decay Smoky i Heat. Są boskie
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-06, 18:53   #3249
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dzięki Reign 😘

Hiperaktywna racja 🙂

Idę do łóżka poczytać, życzę wszystkim dobrej nocy 🌜
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-06, 19:31   #3250
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Witam wieczorowa pora i pozdrawiam z Grecji. Zdjecia sensownego jeszcze nie mam ale cos zrobie i wysle Wam. Teraz siedze na hustawce, w szklance wino, a nad glowa nadaja cykady....boski koncert

Zezarlam dzis prawie kilo kiwi..super byly czy kd kiwi tez mi d...a urosnie?1536258612391.jpg

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-06, 19:42   #3251
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Marjolka, ale masz fajnie Pozytywnie zazdroszcze Udanego wypoczynku
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-06, 19:44   #3252
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Bozesz i jak tu się nie napalać po takich zdjęciach.
Nie mam cieni
Nie maluję sie cieniami w ogóle od lat,tylko trochę rozswietlacza daję pod i nad okiem.


To jak do tej pory mi wystarczało,ale po Waszych chanelach zapragnełam jakiegoś beżyku wysublimowanego.

La Mary shiseido jaki nr?
Może ten pojedyńczy sobie kupię?


Róże,bordo..chyba bym nie umiała,sama się pomalować .
Zestawić to wszystko do kupy.
Łączycie kolory?


Pielęgnacja mega
Dostaniesz po tym chudym dupsku.Nie dość,że ładnie piszesz i już slina cieknie,to jeszcze fajne foty.


Kamuś Ty znowu wybywasz?


Marjolka
Udanego urlopu !

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2018-09-08 o 09:55
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-06, 22:24   #3253
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Hiperaktywna oj tak, oni tez maja super paletki Przyjemnosci z uzywania!

Mar_jolka ale Ci fajowo rowniez pozytywnie zazdroszcze tez juz bym chciala byc na wakacjach Bawcie sie dobrze!

Mishka ja kiedys uzywalam roznych, rowniez szalonych kolorow, ale teraz na stare lata tylko beze, brazy, takie nautralne. Ten roz to jest bardzo delikatny i tak naturalnie wyglada (oczywiscie juz wyprobowalam )

Myslalam, ze bede silniejsza i dluzej sie bede opierac, ale nie, tez wlasnie zamowilam ten DermaQuest z peptydami LaMary

Mishka chodz jej damy klapsa

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Mar_jolka ja nie moge jesc kiwi, bo mam zaraz zgage. ale ostatnio nie ma dnia, zebym nie zjadla melona I arbuza. No taka mam chcice na te owoce, ze szok.

ahh, juz dawno mialam zapytac, I zawsze zapomne, dziewczyny, ale Wy wklepujecie ta esencje tak jak na tych filmikach Koreanek, czy na waciku?

Edytowane przez Reign of light
Czas edycji: 2018-09-06 o 22:54
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 06:48   #3254
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Helo piątek Nareszcie Byłam wczoraj na pierwszym bangee fitnesie. Ale to fajna zabawa, ale nie wiem czy nie mam na to za wiele lat Pomyślę. Póki co zapisałam się do końca miesiąca.

Reign wszelakie serum, esencje na palce i wklepuję. Szkoda byłoby mi marnować na wacika, no a potem wacikiem po twarzy.... hmm nie

LaMary jak zwykle piękna pielęgnacja i do tego kolorówka Ja niestety nadal z tych nie do końca panujących nad tym "Problemem" Kolorówka to już w ogóle poszła w kąt od kilku lat. Pełen makijaż tylko na wyjścia pozostał.

Mariolka- carpe diem odpoczywajcie wow sporo tego kiwi. Ja niestety nie mogę. Piecze mnie w podniebienie. 1 szt to max.

Kamlisa ty wyjeżdżasz już za 2 dni. Walizki spakowane ? zabierz mnie z sobą pls
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 10:46   #3255
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Witam,

Piątek, piąteczek, piątunio

Marjolka, rozkoszuj się dolce far niente
A... to ty odpoczywasz od 6 września

Aussie, nie masz za wiele lat na ten sport, zresztą niech młodzi widzą, że kobietom po 40. nadal się chce i są wciąż aktywne
Przyznam się, że uwielbiam się malować, chociaż robię to bardzo delikatnie, jednak nie ukrywam, że dzięki makijażowi wyglądam młodziej... nie młodo
Dzięki za pochwalenie mojej pielęgnacji, sama jestem sobą zaskoczona, że odkąd dosiadłam się do waszego stolika moją kosmetyczkę muszę częściej wymieniać na większą.

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
ahh, juz dawno mialam zapytać, I zawsze zapomne, dziewczyny, ale Wy wklepujecie ta esencje tak jak na tych filmikach Koreanek, czy na waciku?
Reign,nie oglądam filmików Koreanek czy Polek. Owszem, czasami zerknę... ale jak widzę dziewczynę na oko bardzo młodą, często z makijażem zakrywającym dziewczęcą urodę, trzepoczącą sztucznymi rzęsami i chwalącą produkt, który cuuudownie podziałał na jej cerę, zwłaszcza wyprasował zmarszczki (!) to mnie zwyczajnie zniechęca słuchanie i oglądanie... uwielbiam kosmetyki ale filmiki to nie moja bajka
Oczywiście, że są też dojrzałe panie, które publikują na swoich kanałach ulubioną pielęgnację ale dla mnie nie jest wiarygodna osoba, która wcześniej skorzystała z dobrodziejstw medycyny estetycznej a zmianę powiedzmy... rysów twarzy zawdzięcza odpowiedniej pielęgnacji
Zresztą ja mam cerę, która nigdy nie była cerą problematyczną, więc sądzę, że zwykła gliceryna by jej wystarczyła No ale że na snoba trzeba mieć zadatki... hehe... i mile widziany narcyzm w ilości nie śmiem pisać, że hurtowej hehe... do tego szczypta promocji własnej osoby i mamy świetne trio... i żeby była jasność, piszę o sobie teraz... nie o blogerkach
To się promuję jak głupia kupując nie wiadomo co i nie wiadomo ile licząc na cud... który nie nadejdzie, a może...
Cud tylko w gabinecie zabiegowym

Ale wracając do pytania Reign , przez kilka dni esencję Misshy nalewałam na wacik będąc przekonaną, że esencja ma konsystencję delikatnego żelu. Ale to konsystencja wody
A ponieważ butelka (prawda, że piękne opakowanie?) ma świetne zabezpieczenie przed wylaniem tego drogocennego płynu, to wylewam sobie kilka kropel na dłoń i wklepuję w twarz i szyję, podobnie jak Aussie.
Nie widzę różnicy po stosowaniu tego toniku ale przyznaję że go lubię

mam nadzieję że krem Dermaquest wasze cery pokochają
bo inaczej będę zobligowana do odkupienia zakupionych przez was kremów, oczywiście w cenie promocyjnej

Kama, sądzę, że siedzisz już na walizkach

Caffe... moje muchy... te krążące wokół nosa... już dawno odleciały...

Miłego dnia

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2018-09-07 o 11:02
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 15:05   #3256
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Co tu tak cicho myślałam, że was poczytam a tu nic...hmmm.
Chyba czas się zabrać za obiad. Dzisiaj krewetki z stek z tuńczyka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 16:35   #3257
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Widzisz, La Mary, jak weszłaś na nasze forum to od razu Twoja pielegnacja zaczęła się mile powiększać
No jednak lepiej ziołka niż zamawianie
Reign, jeszcze nie ruszyłam, poki co mam Mokosh na dzień, a Marjolki na noc
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...do-twarzy.html
Esencje zawsze wklepuje, wszystkie toniki tak, tylko zwykłe micele na waciku. No i serum na to. Aktualnie z tonikopodobnych mam tego Bentona sfermentowanego, zamiennie z woda rozana skoncentrowana
No ale sama widzisz, jak zakupoholizm się udziela - nagle zaczynamy się zastanawiać, czy aby nie okradamy własnej skory, nie dając jej tych cholernych peptydów
Hm, dobrze, ze cienie sa mi obojętne Nie, zebym nie znała, przeszłam przez te faze, a potem wyprzedawałam ledwie tknięte paletki, bo jednak nie lubie
Marjolka, trzymaj się, my wkrótce tez jedziemy słuchac koncertu cykad A jak inaczej tam wino smakuje...
Tak, moja lista przedwyjazdowa ma już praktycznie same skreślenia Walizka spakowana, plecak podręczny tez. Posciel zmieniona, drugie pranie wyschło, podłogi zamiecione i umyte Pilingi zrobione, samoopalacz ( vita Liberata zamiennie z argania) nałożony Nastawione nagrywanie filmow. No i jeszcze jedna rzecz, z która trochę zwlekałam...
Jak Wam kiedys wspominałam, z okazji 18 wizaz wyróżnił kilka osob, mnie tez. Był jakiś wywiad mailowy i zdjecie musiałam przesłać, teraz dostałam zaproszenie na gale wizażu. warszawa, hotel i tak dalej Nie wiem, czy by mi się chciało tłuc 8 godzin tam i z powrotem, ale akurat wypada to, gdy jestem na Krecie. To poproszono mnie, bym nagrała krotki filmik, który będzie puszczony na gali Coz, pisać umiem i lubie, gadke włąsciwie tez mam, natomiast nie mam zwyczaju się nagrywać. Także dlatego, ze zawsze mowie bardzo szybko i o ile na zywo wydaje mi się to normalne, to po nagraniu...już tak średnio No to dziś musiałam nagrac tabletem taka mówkę, dbając o to, by szybkość nie była, jak na maksymalnym przewijaniu Kwadrans staranny makijaż, trenowanie nagrania ( tz się turlał, zepsuł ze dwa nagrania) no i wreszcie cos tam wyszło. a on mi jeszcze marudził, ze za mało naturalnie...Trudno, makijaż zmyty

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Dynastie oczywiście znam, oglądałam, ale bardziej mi się podobał Powrot do edenu, nawet nagrałam ostatnio powtorke
W tym tygodniu miałam tez problem obuwniczy - zamarzyły mi się ładne espadryle...No wiem, ze pozno, ale tak mnie nagle naszło, po sezonie...Te z geoxa mnie wkurzyły, popatrzyłam w eobuwie i wybrałam minge
https://www.eobuwie.com.pl/espadryle...388es-213.html
przyszły, rozmiar 38 - ładne, ale małe Palce do końca siegaja, buty skrzypia az na moich hybrydach No ale wygodne...przymałe ale wygodne...Odsyłac, nei odsyłac...Mam 30 dni, zamówiłam drugie, 39
https://www.eobuwie.com.pl/espadryle...395es-208.html
dziś przyszły. no, ładne, wygodne...ale za duże Pieta mi wypada...Chodziłam dziś w obu po domu i medytowałam...Ponieważ te przymałe jakby się rozciagneły - a szans, ze przyduże się skurcza, nie ma - to jednak odesle te większe tylko
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 18:21   #3258
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Wrzucam wam jeszcze Niagare, bardzo ukwiecone miasteczko w Kanadzie oraz wypatrzone w witrynie sklepowej motto wiekszosci kobiet

Reign, na razie o serum Maelove moge powiedziec, ze sie bardzo przyjemne stosuje, zarowno aplikacja jak i wchlanianie bardzo na plus Ono czesto jest wyprzedane. Mozesz sie zapisac na powiadomienie, jak bedzie dostepne dostaniesz email.

Kama, jak ten sfermentowany Benton? Kiedys rozmyslalam nad zakupem.

Jesli chodzi o cienie do oczu to ostatnio kupilam paletke Mac, nie uzywam zbyt czesto, ale lubie miec.

Jeszcze pochwale lvl lifting rzes, trzyma sie juz piaty tydzien, rzesy niezniszczone. Wydaje mi sie, ze nawet teraz wyglada lepiej niz zaraz po zrobieniu.

Zapomnialam napisac, Kama, espadryle bardzo ladne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2062.jpg (63,7 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2236.jpg (102,9 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2237.jpg (126,5 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2238.jpg (136,8 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2241.jpg (144,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2242.jpg (177,0 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2243.jpg (168,4 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2245.jpg (187,6 KB, 23 załadowań)

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2018-09-07 o 18:38
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 21:13   #3259
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kam jak miło ze strony wizażu.
Zamiennie za wyjazd nic nie dostaniesz?
Gratuluję kochana i my też chcemy filmik zobaczyć


Uklika cudnie


La Mary pij ziółka,jak mają pomóc
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-07, 21:49   #3260
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Uklika, pięknie
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-08, 07:59   #3261
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kamlisa- ale fajnie no właśnie my też chcemy filmik zobaczyć

Uklika- pięknie

Prasówka przeczytana, kawa wypita. Czas lecieć na fitness. Do później Wspaniałego dnia !
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-08, 08:13   #3262
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cześć, witajcie

Poczytałam, pooglądałam fotki i zazdroszczę piękne miejsca, tyle świata do zwiedzania na następne wakacje muszę coś fajnego zaplanować...

Mam podobnie jak Ty La Mary chętnie wróciłabym momentami do wakacyjnych klimatów

Dobrze że kardiologicznie u Ciebie ok, a z krwią to słyszałam taką opinię i nawet podczytywałam kiedyś, że można dostosować dietę odpowiednią dla swojej grupy krwi. Mój zapał do tej diety jednakże wygasł po kilku miesiącach, lecz zauważyłam, że intuicyjnie i tak sięgałam po produkty, które w diecie były wskazane, mój organizm domagał się tego sam i bez podpierania teorią

Nie ukrywam, że pod wpływem tych smutnych uroczystości, na których byłam (nie będę Wam ich opisywać) sama wpadłam w wir gruntownego przebadania siebie, Tż i starszego syna - matka panikara zaczęliśmy od badań, które są ok, co mnie raduje, a nagle Tż przypomniał sobie, że go kłuje w boku, pobiegł szybko na USG (oczywiście prywatnie), ale okazało się, że to kregosłup a ból promieniuje do boku, musiał się naprostować i naprawić u rehabilitanta, a czasu miał mało, bo w poniedziałek wyjeżdża do Holandii. Pan go naprostował, mam nadzieję, że kręgosłupa moralnego przy okazji nie naruszył
Tż się z tej okazji uradował i zalał wczoraj z kolegą wątrobę, teraz wiecie...nawet mucha chodząca po ścianie stuka, biedak cierpi na nadwrażliwość na "tupot białych mew" jak w tej kabaretowej piosence Kabaretu Dudek

Dlatego Aussie zostaję znów słomianą wdową do listopada i ponoć już tylko do listopada he he nie ukrywam, że wyjazd jednak pozwolił na wiecej wydatków niż wcześniej mieliśmy zaplanowane, ale nasza rozłąka...tez płacimy za to wysoką cenę

Jak jestem przy wątku wydatków, to podpisuję się obiema rękoma przy stwierdzeniu, że jeśli na papierze oszacowało się, że za określoną kwotę wyremontuje się łazienkę, to w praktyce minimum 1/4 trzeba jeszcze dołożyć

Co do kosztów studiów: mój starszy studiuje w PL, akurat jego kierunek studiowany za granicą chyba nie miałby sensu... ale namawiałam go, żeby wyjechał na Erasmusa,więc poszukał uczelni, które mają najwięcej zgodnych przedmiotów z jego planem studiów (trzeba uzbierać pulę punktów), żeby po powrocie nie zaliczać różnic programowych i znalazł Bolonię, Niceę i Grenadę moja radość szybko okrzepła, bo do Bolonii były trzy?miejsca (a tam chciał najbardziej), a on załapał się na uniwerek w Nicei - przez tydzień kombinował, żeby to jakoś zmienić, zamienić się i nie znalazł ochotnika oczywiście, bo Bolonia była oblegana przez studentów prawa, więc oświadczył mi, że rezygnuje... cyc mi opadł, ale co zrobię? Nie będę się kopać z koniem. Także to w temacie akceptowania wyborów naszych dzieci. Dorosłych dzieci

A języki trzeba znać, nie tylko po to, żeby studiować za granicą, gdzieś trafiłam na taką myśl "Ile znasz języków, tyle razy jesteś człowiekiem" i w pełni się zgadzam, podróże, pomieszkiwanie w innych krajach, poszerza nasze horyzonty, zmienia myślenie, rozwija, kształtuje nasz charakter itp. nie chcę tu rzucać truizmów, wszak same tego doświadczacie, jeśli nie na własnej skórze to obserwując swoje dzieci

Zatem w decydowaniu o starszym dzieciu-mój głos liczył się do matury, potem syn przejął ster, ja czujnie kontrolowałam, ale nie decydowałam...pogodziłam się tym...okręt najbezpieczniejszy jest gdy stoi w porcie, ale czy po to buduje się okręty?

Młodszy jako rocznik (2003) nasz ulubiony i totalnie wymiksowany opuści gimnazjum razem z podstawówką (2004,2005), co dalej? Jeszcze nie wiem...chodzi do klasy dwujęzycznej (taką mają innowację), ma część materiału z biologii, informatyki i fizyki wykładane po angielsku, nie jest to cała lekcja, nauczyciele tłumaczą również po polsku, więc dają radę, ale planów na szkołę średnią jeszcze nie mamy... Jak same wiecie przez wakacje żyliśmy czym innym, ale na szczęście jest dobrze. Co miesiąc jeździmy do Zabrza na badania (echo serca, ekg), lekarze przepisują leki, finał tych badań będzie w grudniu, bo położą go znów na kilka dni do szpitala, już mamy termin: 17 grudnia ma być na oddziale, powtórzą rezonans i zrobią ekg wysiłkowe, wtedy będziemy wiedzieć, czy to zapalenie zostawiło trwały ślad...oby nie

Teraz młody dalej ograniczony ruch (nad czym ubolewa), zwolnienie z w-fu do końca I sem. mądra dieta bogata w kwasy omega, zbilansowana i zróżnicowana, żadnych suplementów, organizm ma przyswajać składniki tylko z naturalnych produktów.

Rozpisałam się

A maseczka z gipsu Reign szybko zastyga, zależy jaki wyraz twarzy przybieram, na razie utrwala grozę Mniej więcej jak na tym obrazie Muncha
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Krzyk.jpg (145,9 KB, 17 załadowań)
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-08, 09:22   #3263
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dzis tz zaczał się zastanawiać, czy nie zabrać maty masującej sholla na wakacje Tej dużej, polecanej przez Miszke. Powiedziałam, ze chyba upadł na głowe, wystarczy, ze bierze poduszke, mate z kolcami i irygator
Uklika, piękne zdjęcia, zwłaszcza Niagara. Pozdrowienia specjalne dla Ciebie od tz
Zastrzezona, odlew gipsowy sobie zrob
Słonce, ale chłodno, jutro podobnie. Na podróż niezle, choć oczywiście musze na cebulke, bo na miejscu będzie ciepło. No i dokładne instrukcje przekazałam bratu i bratowej, którzy sa z nami, ale brat człowiek uparty, bardziej besserwieser niż ja Pewnie pojedzie na krotko, obojętnie, czy będzie 12 czy 32 stopnie
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-08, 10:09   #3264
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Dzis tz zaczał się zastanawiać, czy nie zabrać maty masującej sholla na wakacje Tej dużej, polecanej przez Miszke. Powiedziałam, ze chyba upadł na głowe, wystarczy, ze bierze poduszke, mate z kolcami i irygator
Uklika, piękne zdjęcia, zwłaszcza Niagara. Pozdrowienia specjalne dla Ciebie od tz
Zastrzezona, odlew gipsowy sobie zrob
Słonce, ale chłodno, jutro podobnie. Na podróż niezle, choć oczywiście musze na cebulke, bo na miejscu będzie ciepło. No i dokładne instrukcje przekazałam bratu i bratowej, którzy sa z nami, ale brat człowiek uparty, bardziej besserwieser niż ja Pewnie pojedzie na krotko, obojętnie, czy będzie 12 czy 32 stopnie
O dobry pomysł, z czasem nabierze wartości i będzie zabezpieczenie na emeryturze jak ta lala

Kama przekonaj Tżta, że najważniejsze zakończenia nerwowe ma na stopach, więc klapki scholl z wypustkami doskonale mu zastapią tę matę, a jak będziecie dużo zwiedzać, to relaks hard-core gwarantowany no fakir Ci się trafił

A tak serio wypoczywajcie ile wlezie
Czy ten filmik z Twoją przemową to my biedne szare myszki - nie mylić z Miszką też gdzieś zobaczymy? Ja to na żadną galę nigdzie się jeszcze nie załapałam, nawet na wachlowanie gości lićciem palmy mnie nie zaprosili także ten, chętnie podejrzę może będą jakies relacje w sieci
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg camera-660090_960_720.jpg (62,7 KB, 17 załadowań)
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-08, 10:23   #3265
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Zastrzeżona chłop należycie odreagował


Też muszę zrobić przegląd techniczny chłopaków.
Przede wszystkim cholesterol,bo mają podwyższony..



Kama-mąż chce się relaksować pełną parą
Paczkę wyslę jak wrócicie


Miłego dnia wszystkim !

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-08, 22:46   #3266
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Hey dziewczyny

ale wczoraj mialam ciezki i dlugi dzien w pracy, ufff.... niestety, nie dane mi bylo sie wyspac, bo od dzis zaczeli robic dach. Halas nie z tej ziemi, dobrze, ze musialam jechac do fryzjera, a potem jeszcze i salon paznokciowy zaliczylam. wlosy ok, ale paznokcie slicznie mi zrobila. Zazwyczaj mialam ksztalt na lopatke, ale teraz zrobilam na migdalka i baaaardzo mi sie poodba.

a ja robie na waciku tzn tonik i essencje ale od kad zobaczylam filmik Koreanek, to zaczelam wklepywac (ale nie 7 x )

Aussie ale ten bangee fitness musi byc super!!! Tez tak chce! Wcale nie jestes za stara Wrrrr!!
Obiad brzmi wysmienicie

LaMary dzis wieczorem sie okaze, czy moja cera pokocha DermaQuest, bo juz dzis dostalam przesylke

Kamlisa nie kusi Cie zeby sprobowac? Ja przyznaje, nie potrafie sie nigdy oprzec i wszysko mam juz pootwierane
Rowniez bym chciala zobaczyc nagranie
ale ladniutkie te espedryle
Wspanialych wakacji i bezpiecznej drogi

Uklika dzieki! tak, ja widzialam, ze jest taka opcja, zeby sie wpisac na liste. A co to dokladnie ten lvl lifting rzes, jak to robia?
Zdjecia piekne

Zastrzezona wlasnie, zrob odlew
Trzymam kciuki za zdrowko synka

Ide gotowac obiad
Pozdrawiam i milego dnia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg peptydyikevin.jpg (83,6 KB, 24 załadowań)
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-09, 06:24   #3267
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Hej dziewczeta
Strasznie mialam dlugi, ciezki i zimny tydzien, pora na leniwy weekend
U mnie juz chyba wiosna, w piatek byla straszna burza, wczoraj tez deszczowo, a dzisiaj piekne slonce i 23 stopnie Mam nadzieje, ze w ciagu najblizszych 2 tygodni sie ociepli na tyle, ze w mieszkaniu tez bedzie cieplo.
Ogladamy ostatnio Anne with an E na netflix, moj maz w ogole z postacia Ani z Zielonego Wzgorza byl niezaznajomiony, ale mu sie podoba, wlasnie konczymy drugi sezon. Dobry serial, ale ksiazki lepsze
Milego weekendu
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-09, 10:42   #3268
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Witam,

właściwie to nie mam nic sensownego do powiedzenia...

Kama, espadryle niech będą wygodne na wojażach, szczęśliwej drogi i udanych wakacji

Uklika, z Kanadą jestem powiedzmy związana od dawna, inaczej...jestem jej wdzięczna... juz kiedyś Miszce wspominałam, że mój Tż swoją działalność rozpoczął z Kanadyjczykiem... i chociaż wybrzmiało to może ciekawie to był to dla mnie bardzo trudny okres. Początek małżeństwa, plany żeby tam się przenieść ale ja nie chciałam. Ja po porostu nie wyobrażałam sobie życia w innym kraju. Suma summarum jesteśmy razem i żyjemy tak jak sobie zaplanowaliśmy
Zdjęcia ładne

Kasztanka kolejny tydzień na pewno będzie lepszy

Zastrzezona ale mnie rozbawiłaś
Jeśli chodzi o moją krew to nie wierzę akurat w diety związane z grupą krwi. Jestem wszystkożerna, no...prawie nie mam problemu z żołądkiem, trawi bez bólu wszystko
natomiast byłabym skłonna zabawić się nawet w urynoterapię byleby przyniosły efekt
U mnie to tylko geny do wymiany, może jakieś kopiuj-wklej ale że ja zachłanna to nie spoczęłabym na krótkiej wymianie hehe... jednak to podobno nieetyczne takie majstrowanie przy genach to pozostaje mi nabrać dystansu i czekać na postęp medycyny

Lifting rzęs... no też mnie rozbawiła ta nazwa
Mam szczęście, no taka ze mnie szczęściara w temacie rzęs i brwi... bo to jedyne czego mi natura nie poskąpiła
Są ładne, długie chociaż z wiekiem akurat rzęsy dopominają się maskary podkręcającej
fakt, że właściwie odkąd pamiętam wcieram w nie olejek rycynowy
Sama jestem ciekawa na czym polega ten lifting

A propos liftingu... Reign, jak na twoim licu spisuje się/spisywał się krem Shiseido Liftdynamic? Zauważyłam, że chociaż ma świetną dla mojej cery konsystencję, to dosyć mocno napina skórę. Ja akurat wygładzenia nie potrzebuję ale czuję dosyć szybko po nałożeniu kremu dyskomfort. Znalazłam na szczęście rozwiązanie i stosuję na krem mój podkład Vitalumiere. On ma wykończenie satynowe więc łagodzi ten powiedzmy lift Niestety już podkładu Vitalumiere Aqua nie mogę położyć po tym kremie bo ściąga mi twarz
masz podobny problem?

Wczoraj byłam z koleżanką i dziećmi w muzeum piernika. Bawiłam się lepiej od dzieciaków

Natomiast do południa byłam w S. i zastanawiałam się nad kupnem kremu z Filorgi...
Kuszą te kremy na tych półkach...
Miałam tylko raz jakiś krem, dawno temu, gdy bodaj w douglasie była ta pielegnacja... a może to było w Marionnaud ( dawno już nie ma tej perfumerii...) W każdym razie krem Filorga nie zrobił na mnie żadnego wrażenia... a teraz widząc piękne opakowania CHCĘ.

Wczoraj rano Młoda zrzuciła ipada i niestety całe szkło wygląda jak pajęczyna. Działa, niestety trzeba częściej ładować...
I...weszłam wczoraj do iDream i zakochałam się w nowym ipadzie pro różowo-złotym... będzie chyba mój
I obiecuję nikomu ( czyli Młodej...) nie dawać

Miszka, a twój syn ma podwyższony cholesterol ?

Miłego dnia

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2018-09-09 o 10:46
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-09, 11:29   #3269
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kama spokojnie wypoczywaj
i czekam z dziewczynami na filmik

Uklika zdj boskie
ach, mam nadzieję kiedyś tam być...

a mnie dziś tak bardzo bolą mięśnie nóg, że mam problem z chodzeniem
wczoraj zrobiłam sobie tylko dwudziestominutowy trening, bez obciążeń a z wykorzystaniem masy własnego ciała
i jest moc

Zastrzeżona i masz bardzo dobre podejście do edukacji syna
niech żyje po swojemu
a studia daleko od domu mają swoją ciemną stronę
to tęskonota
czasami ogromna

a już skończyłaś remont ?
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-09, 17:27   #3270
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Witajcie!

Reing wspaniałe zakupy
Ciekawe czy Kevin Ci się spodoba w użytkowaniu.


Zastrzeżona jak tam mąż?
Doszedł do siebie?
Jeszcze się cieszycie sobą,czy już wyjechał?


La Mary w życiu bym nie pomyślała,ze u dziecka(wtedy 11 lat)może być podwyższony cholesterol(trójglicerydy )

Ale był.
Zmiana diety,więcej omega,mniej słodyczy,więcej ruchu.
Pomogło,ale idealnie nie jest,więc kontrolujemy.


Kama udanego urlopu i samych pogodnych chwil!


Bangee fitness
Chyba coś mi umkneło.
Aussie !


U mnie siłka jutro.
Planuję chodzić 4 razy w tygodniu.
Już załapałam bakcyla,karnet wykupiłam,więc tylko czekać efektów.
To uczucie po ćwiczeniach ,ta pozytywna energia-bezcenne.
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-04 09:09:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:51.