Scent Bat LXII - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-04, 16:59   #391
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bat LXII

Hej Szatą thnx . ale wiesz jak to jest same siebie słabie .

Jak zdrowie? Jak samopoczucie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 18:22   #392
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Hej Szatą thnx . ale wiesz jak to jest same siebie słabie .

Jak zdrowie? Jak samopoczucie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Samopoczucie to temat rzeka
zdrowie niestety tez bo kręgosłup wysiada
Ja tu jestem cały czas ale nie mam nic ciekawego do pisania to czytam żeby być na bieżąco


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 20:10   #393
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Ju




Kupuje się, rozlewa do kubków, filiżanek, co tam masz, i podgrzewa np. w mikrofali My od lat kupujemy Grzańca galicyjskiego - IMO najsmaczniejszy. Próbowaliśmy różne inne twory, ale nie podeszły smakowo.

Zainaguruję też chyba sezon na termoforek - zwłaszcza że właśnie dostałam termofor w Muminki

super ! dziek iza przepis chyba dam rade upichcic tylko nie mam mikrofali

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Agnysko, jakie słodkie potomstwo, zwłaszcza to mniejsze A z pracą łączę się w bólu - depresji nie mam, jednak zawsze czuję się kompletnie zielona i nie na miejscu, zaskakuje mnie jeśli nie wylecę z hukiem w ciągu kilku godzin lub dni. Po prawdzie to zazwyczaj wylatywałam


Ju, trzymię!


Polly, ja również polecam Grzańca Galicyjskiego. Np. Staropolski tańszy, ale nie tak smaczny. Kubeczek do mikrofali na 45-60 sekund zależnie od zawartości kubeczka.


Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Ju






No dopiero w takich chwilach widzisz z kim naprawdę miałaś do czynienia...


















Dziś miałam już prawie tyle wizyt co bywało "normalnie"
no ale wyrabiasz obrobic te wizyty??
a u mnie na osiedlu otwarli..nie wiem co...obcinanie pazyrkow i rozczesywanie dla zwierzaków, ale nie jakis ekskluziv...wyglada mocno podle...zastanawialam sie jakim cudem mozna zarobic na takim biznesie....

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc nie znam dziecka które sobie siedzi i się bawi mój też biega non stop, zanim nauczył się chodzić to już biegał. Jak go nie widzę przez 2 minuty to już na bank coś kombinuje. A teraz jeszcze próbujemy pozbyć się pieluch więc dodatkowo pilnujemy żeby się nie posikal byle gdzie. A ja mam już brzuch ogromny i mogłabym już rodzić teoretycznie ale mojemu Juniorowi się nie spieszy na świat no więc tak się bujam i cierpię coraz bardziej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

moje starsze takie było....i jest do dzis....
nigdy nie płakała....bawial sie od 6 miesiaca praktycznie sama....zawsze dawala sie ugodowo przekonac do naszych pomysłów...za to młodsza wykonczy mnie rychło....nadrabia za kilkoro dzieci, so zupełnymi przeciwienstwami do tego stopnia ze prawie kazda potrawe by mogły jest na spólke bo nie lubią odwrotnych składników
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 20:11   #394
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Scent Bat LXII

Szatan, uściskam

Ewusia, ale mi ta ciąża zleciała
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 20:39   #395
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Haha, jestem w obsłudze informatycznej na nadchodzących wyborach i dziś jest ogólnopolski test systemu. No i nie zgadniecie co... Nie bałdzo działa

No nie, nikt się tego nie spodziewał


Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc nie znam dziecka które sobie siedzi i się bawi mój też biega non stop, zanim nauczył się chodzić to już biegał. Jak go nie widzę przez 2 minuty to już na bank coś kombinuje. A teraz jeszcze próbujemy pozbyć się pieluch więc dodatkowo pilnujemy żeby się nie posikal byle gdzie. A ja mam już brzuch ogromny i mogłabym już rodzić teoretycznie ale mojemu Juniorowi się nie spieszy na świat no więc tak się bujam i cierpię coraz bardziej




Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
zdrowie niestety tez bo kręgosłup wysiada




Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
no ale wyrabiasz obrobic te wizyty??
a u mnie na osiedlu otwarli..nie wiem co...obcinanie pazyrkow i rozczesywanie dla zwierzaków, ale nie jakis ekskluziv...wyglada mocno podle...zastanawialam sie jakim cudem mozna zarobic na takim biznesie....

Tak trochę nie mam wyjścia Zresztą to jest lajcik, przecież bywało, że moja ekswspólniczka np. raczyła być chora przez dwa tygodnie, a ja po trzydzieści-kilka wizyt dziennie miałam do obrobienia. No i mam Wojtka i Kasię do pomocy


Te podle wyglądające są zwykle bardzo tanie w utrzymaniu, więc idzie na tym zarobić. Czasem zdumiewająco dobrze. Ja na razie wciąż rypię na utrzymanie biznesu, od otwarcia nie zarobiłam ani grosza
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 23:30   #396
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
super ! dziek iza przepis chyba dam rade upichcic tylko nie mam mikrofali







no ale wyrabiasz obrobic te wizyty??
a u mnie na osiedlu otwarli..nie wiem co...obcinanie pazyrkow i rozczesywanie dla zwierzaków, ale nie jakis ekskluziv...wyglada mocno podle...zastanawialam sie jakim cudem mozna zarobic na takim biznesie....




moje starsze takie było....i jest do dzis....
nigdy nie płakała....bawial sie od 6 miesiaca praktycznie sama....zawsze dawala sie ugodowo przekonac do naszych pomysłów...za to młodsza wykonczy mnie rychło....nadrabia za kilkoro dzieci, so zupełnymi przeciwienstwami do tego stopnia ze prawie kazda potrawe by mogły jest na spólke bo nie lubią odwrotnych składników
I najgorsze jest to ze to juz jest wszystko na samym poczatku genetycznie przesadzone. Od polaczenia sie materialow klamka zapadla. Wplyw z zewnatrz tzw wychowanie to juz jedynie moderacja. Niezbedne ale z wrobla nie zrobisz kanarka i vice wersal. Swoja droga fascynuje mnie to przetasowanie genow objawiajace sie tak diametralnymi roznicami u rodzenstwa. Ze to niemal zawsze sa skrajnosci.

Najczesciej matki dwojki dzieci rozumieja ze sa dwie strony medalu i ze nie wszystkie dzieci oraz rodzicielstwa sa takie same. Kuzynki mowia ze dziekuja losowi ze pierwsze mieli hardkorowe bo mysleli ze tak to juz byc musi a tu drugie niespodziewany aniolek. Cichutkie grzeczne nieuciekajace nieruchliwe nieplaczace rozumne spokojne. Na poczatku mysleli ze chore. Zdziwieni ze dziecko nic od nich nie chce. Lezy sobie i sie rozglada. Mowia ze gdyby trafilo im sie na odwrot - jak przyjaciolce mojej mamy i m.in Tobie - no to kubel zimnej wody mowiac delikatnie zeby nie obrazic niczych uczuc . Ale wiesz jak jest.

Sent from my SM-J500FN using Wizaz Forum mobile app

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2018-10-04 o 23:38
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 09:59   #397
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
super ! dziek iza przepis chyba dam rade upichcic tylko nie mam mikrofali

W takim razie do garnuszka i gotować na małym ogniu, póki się lekko nie zagrzeje.


U mnie remontu ciąg dalszy. Wc, ścianka w salonie i mnóstwo drobiazgów typu malowanie sufitu w łazience. Wykończą mnie te remonty, tzn. sprzątanie po remoncie.


Z przyjemniejszych rzeczy postanowiłam przejść na naturalną pielęgnację (ale nie w 100%) i minimalizm, ha.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-05, 10:55   #398
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
W takim razie do garnuszka i gotować na małym ogniu, póki się lekko nie zagrzeje.
Ściślej: podgrzać, ale nie gotować
Zagotowany alkohol traci swoje właściwości

Myślałam ostatnio nad obcięciem włosów, bo jakieś takie smętne są, matowe, i przerzedzone na końcach

Ale napaczałam sie na tego bloga i wracam do regularnego olejowania włosów
http://www.sophieczerymoja.com/searc...&by-date=false

I kupiłam sobie paliloty, będę sobie kręcić końce na noc, bo mi się fale podobają
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 11:29   #399
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Ściślej: podgrzać, ale nie gotować
Zagotowany alkohol traci swoje właściwości

Ale napaczałam sie na tego bloga i wracam do regularnego olejowania włosów
http://www.sophieczerymoja.com/searc...&by-date=false

1. no tak, tak
2. taaa, ja na fali tego bloga kupiłam kilka polecanych kosmetyków, maskę marokańską, olej kameliowy i coś tam jeszcze, ale na moje niiic nie pomogło.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 12:20   #400
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
1. no tak, tak
2. taaa, ja na fali tego bloga kupiłam kilka polecanych kosmetyków, maskę marokańską, olej kameliowy i coś tam jeszcze, ale na moje niiic nie pomogło.
1. Olejku kameliowego jeszcze nie miałam
U mnie super się sprawdza słodki migdał, makadamia albo z pestek moreli. Przez ostatni rok miałam przerwę w olejowaniu (zwykle siedzialam z olejem na głowie całą sobotę, ale od kiedy mam chłopa to wszystkie weekendy spędzam poza domem), ale już żałuję i będę olejowac przed każdym myciem w tyogdniu, chocby na godzinę

2. Ostatnio przeżywam zachwyt tymi odżywkami o bogatym składzie, znalazłam w hebe
https://www.ceneo.pl/56892033
https://www.ceneo.pl/56892036
mam po nich wrażenie, jakby włosów było dwa razy więcej, są jakieś takie puchate i mięsiste
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2018-10-05 o 12:23
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 12:41   #401
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bat LXII

RED - brrrr wspolczuje. takich remontowych niezbędnych koniecznych akcji nie lubie. Duzo syfu efekt zmiany prawie zaden. Ot czysto. Ja lubie gdy po remoncie jest efekt wow duuuza zmiana.

A co do pielegnacji to i u mnie powrot do podstaw troche z koniecznosci - limit monet. Doznalam euforii wrecz jak odkrylam w swoich zapasach olejki do twarzy anty trad i rozany antyzmarch. Bo przejscie na tanioszke odbija sie na mojej skorze i tak juz ze smutkiem sie z tym pogodzilam ze teraz bedzie bida ale uratowala mnie moja natura kupowania na zapas

Salicylek z the ordinary zweza kratery i trzyma trada at bay, iossi serum olejkowe antytradowo kompleksowo, a rozany dla odmlodzenia! Ach jak mi tozrobilo dzien czy dwa .

No i to mie nasunelo refleksje ze kurcze zatocze kolo. Jakby blogi i jutub nie istnial. Olejki z biochemi zsk i heja. Tym wyleczylam cere temu zawdzieczam jej jedrnosc. Jasne ze retinolki i inne peptydy w serumach za miliony monet sa dobre jak np sesderma ale kurcze ten zwykly olej z rozy czynil cuda! No i tylko na taki bedzie mnie teraz w porywach stac.

Tylko to bylo 10 lat temu. Ciekawe jak sobie poradzi z liftingiem tego co ząb czasu i grawitacja poczynily przez ten okres. No zobaczymy.

Ale nie ma to jak progesteron. Bywalo tak ze nie mialam nawet mozliwosci woda umyc twarzy pielegnacja nieistniala a przez rok mialam cere tak idealna jak nigdy w zyciu. Bez jednego pora. Bez zadnej skazy wagra czy zmarchy. Niemyta, niepielegnowana, niewyspana a z ladna cera. Hormony to je potega. No i wziely znikly z organizmu i znowu jestem 16stolatkiem. . Gule w brwiach uszach brrrrr. Fuuu. Oby salicyl pomogl. Pamietam tez przeszlas ten czas zebralas pod uwage lykanie pilsow hormo tez mnie chwilowo kusilo ale jak sobie pomysle o skutkach ubocznych to dziekuje postoje. Niech olejki i kwasy zrobia swoje. Tzn tyle co hormo umnie nic nie zrobi ale juz samo trzymanie w ryzach wysypu i jakas lepsza jedrnosc gestosc skory musi mi styknac. To je maks co u mnie czynia zewnetrznie stosowane preparaty.

Red - Jak bedziesz miec ochote to napisz co jak stosujesz. Juz nawet nie celem powielania. Ja po prostu lubie ten temat . Mila odmiana od placzu szczepien ichorob.

Sent from my SM-J500FN using Wizaz Forum mobile app

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2018-10-05 o 12:58
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-05, 13:17   #402
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
1. Olejku kameliowego jeszcze nie miałam
Bardzo leciutki jest, dla mnie chyba niewystarczający. Wolę choćby Babydream albo winogronowy. Też miałam przerwę od olejowania (rok, dwa?), aż w końcu rozpuściłam włosy i stęknęłam Soza siano! Tzn. są miękkie, śliskie, ale odstawaczy od cholery (wszak miałam milion etapów wypadania) i wierzchnia warstwa strasznie spuszona. No to ładuję teraz oleje, emolienty, Olaplex i liczę na cud. Muszę poczytać o tych "Twoich" odżywkach.

Rejcz, pisać o dyrdymałach to sama przyjemność
U mnie to samo - limit monet. Też wróciłam do BU, ZSK. Akurat syfy i grudki mi zeszły, właśnie skończyłam kurację antybiotykiem. Ogólnie mam wcale niezłą cerą, ale chciałabym pozbyć się przebarwień (po tym lecie masakra), poprawić coś w jędrności, rozjaśnić, no wiadomo.
Na obecną chwilę wygląda to tak:
- żel do mycia, właśnie kupiłam Fitomedu (naturalny! )
- tonik z hydrolatu i bajkaliny
- serum z hydrolatu i wit. C na dzień, na noc jakiś kwas (teraz szikimowy z BU, w kolejce czeka odlewka Pixi Glow z glikolem, próbki glikolowego Liq, potem chcę kupić jakiś retinol na testy, może Ava, może BU, może Liq)
- esencja Innisfree, która nawilża i rozjaśnia
- na ostudę Neostrata, za miesiąc czy dwa odstawię
- krem Super Multi Cośtam D'Alchemy, tu cenowe szaleństwo bo dostałam kartę podarunkową do Syfory. A sam krem fajny (miałam próbki), bardzo nawilżający a przy tym nietłusty
- na noc dodatkowo olejek z pestek malin, dopiero będę go testować
- co dwa, trzy dni maseczka dziegciowa Agafii zamiennie z peelingiem korundem
- no i filtr
Taki to mój minimalizm, pierdylion kosmetyków.
To mówisz, że olejek z róży taki super? A która róża, piżmowa/rdzawa czy coś innego? Myślałam o nim, ostatecznie capnęłam z pestek malin.
__________________


Edytowane przez Redhaired Witch
Czas edycji: 2018-10-05 o 13:19
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 13:18   #403
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bat LXII


macham znad nowej robo
i nowego chuopa
niby jeszcze nie oficjalnie, ale jak wczoraj niespodziewanie przyniósł mi deser do pracy, to koleżanka prawie z krzesła spadła

Ju, cały czas wspieram
Agnysko



Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość

Myślałam ostatnio nad obcięciem włosów, bo jakieś takie smętne są, matowe, i przerzedzone na końcach

Ale napaczałam sie na tego bloga i wracam do regularnego olejowania włosów
http://www.sophieczerymoja.com/searc...&by-date=false

I kupiłam sobie paliloty, będę sobie kręcić końce na noc, bo mi się fale podobają

ja obcięłam znacznie tydzień temu. ale chyba są dobrze obcięte, bo pierwszego dnia tylko jedna koleżanka zauważyła. a coraz częściej są dotykane przez innych z uwagą: o jakie zdrowe!
chociaż moim zdaniem jeszcze wiele im brakuje w gęstości i gładkości, nie wypominając już beznadziejnego ubarwienia
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 13:20   #404
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Betty, ło! A ja lubiłam tego starego
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 13:26   #405
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Betty, ło! A ja lubiłam tego starego

też go lubię i pewnie zostaniemy w kontakcie, jak się wyciszy wszystko...
no ale co było robić...
prawdę mówiąc, to się czułam jakbym się rozwodziła, po tylu latach
w dodatku mam dom zawalony rzeczami od niego, albo kupowanymi wspólnie...


teraz może będę szwajcarię, paryż i rzym zwiedzać
__________________
today's rain is tomorrow's whisky

Edytowane przez Betty83
Czas edycji: 2018-10-05 o 13:29
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 13:38   #406
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Wiadomo, taki lajf... Ale faktycznie czas zacząć zwiedzać inne rejony świata więc teraz kibicuję nowemu
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 14:19   #407
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Też miałam przerwę od olejowania (rok, dwa?), aż w końcu rozpuściłam włosy i stęknęłam Soza siano! Tzn. są miękkie, śliskie, ale odstawaczy od cholery (wszak miałam milion etapów wypadania) i wierzchnia warstwa strasznie spuszona. No to ładuję teraz oleje, emolienty, Olaplex i liczę na cud. Muszę poczytać o tych "Twoich" odżywkach.
same here


Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
też go lubię i pewnie zostaniemy w kontakcie, jak się wyciszy wszystko...
no ale co było robić...
prawdę mówiąc, to się czułam jakbym się rozwodziła, po tylu latach
w dodatku mam dom zawalony rzeczami od niego, albo kupowanymi wspólnie...


teraz może będę szwajcarię, paryż i rzym zwiedzać
wybierasz ich przez pryzmat miejsca zamieszkania?
żeby się fajnie układało


Dzisiaj po pracy jedziem ze znajomymi na działkę. Jest w domku kominek, ale i tak zabieram śpiwór i koce na wszelki wypadek, żeby nie zmarznąć i chłopa, jakby koce nie pomogły
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2018-10-05 o 14:21
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 14:54   #408
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bat LXII

Red - fajnie brzmi ten zestaw. Super przemyslane i dobrane. Oby byly w punkt. Wiele znam i lubie.

Zazdro D'Alchemy. Brzmi idealnje. Nie widzialam tego nie widzialam.


No z rozy dziala tak zageszczajaco na skore. jedrna zdrowsza elastyczna mniej wiotka. Mialam wsztstkie nie pamietam glowy nie dam ktory byl rhe best ale chyba rdzawa? Smierdzial, roza nie pachnial.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2018-10-05 o 15:10
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 14:54   #409
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
W naszym otoczeniu sa troszke spokojniejsze dzieci. Takie maja natury, tak sie trafilo. Ja tez taka bylam. A nasz to wicher. No nic. Na razie martwia mnie jego wyniki krwi. Tsh ponizej normy. Moze to tez ma swoj wyraz w nadpobudliwosci. . Lekarka chora mmr przesuniete. A czas nie dziala na korzysc zdrowia. No nic. Lajf po prostu. Cieszymy sie tymi chwilami jaki jest rozbrajajacy.

Ewa - szacun wielki. Co do terminu w sumie lepiej nie za wczesnie ale totalnie rozumiem zmeczenie materialu. Sciski i kcikuki za wszystko. . Wiadomo.

A w kwestii dzieckiego asortymentu macie jakies namiary na sklepy np w centrach handlowych gdzie mozna pomacac towar? My poki co wszystko online bo nigdzie nie ma fajnych sklepow. Nawet w Zabrzu bylam i tez lipa. Tym razem mam na mysli ciuchy spiworki etc. Wszystko klikam w ciemno no i stres czy rozmiar czy rodzaj sie sprawdzi. Tzn buty sandaly do chaty, spiwor juz mam i trafilam. Ale z butami na dwor chyba nie mam sil i czasu bawic sie w odsylanie. To samo z kominiarka. Rozmiar od 1 do 4 lat. I badz tu madry. No i nie wiem co przyjdzie. Niby p i e r do ł y ale jednak nie. Takie kupowanie kota w worku. Slabe to ze swietne marki sa glownie online. . Szkoda. Rynek przeciez spory.

Dzis znow obcinal mnie mąż. Farbuje tez ale poki co niedoklikalam farb. Szkoda ze odzywki bezspluki pantene wycofione . To niby takie duperele ale w codziennosci baaaardzo oszczedzaja czas i ulatwiaja zycie. Takie male cosie ale byly niezbednym elementem ukladanki pt organizacja dnia a tu tego nie ma tamtego nie ma wszystko co mielismy obcykane wycofli. Wiadomo na tle problemow zdrowotnych to nue sa problemy ale jednak burza nasz systemik .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co do sklepów to ja buty kupuję stacjonarnie wyłącznie, albo w sklepie Stonoga w centrum handlowym Belg na moim osiedlu albo w tk maxx w Galerii Katowickiej. Ciuchy i jakieś tam dodatki często on line kupuję, stacjonarnie w h&m, Reserved, Pepco, Zara, Smyk ewentualnie też w Tk maxx coś się trafi. W sieciowkach różnie bywa z jakością ale przynajmniej ceny zazwyczaj są znosne
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
super ! dziek iza przepis chyba dam rade upichcic tylko nie mam mikrofali







no ale wyrabiasz obrobic te wizyty??
a u mnie na osiedlu otwarli..nie wiem co...obcinanie pazyrkow i rozczesywanie dla zwierzaków, ale nie jakis ekskluziv...wyglada mocno podle...zastanawialam sie jakim cudem mozna zarobic na takim biznesie....




moje starsze takie było....i jest do dzis....
nigdy nie płakała....bawial sie od 6 miesiaca praktycznie sama....zawsze dawala sie ugodowo przekonac do naszych pomysłów...za to młodsza wykonczy mnie rychło....nadrabia za kilkoro dzieci, so zupełnymi przeciwienstwami do tego stopnia ze prawie kazda potrawe by mogły jest na spólke bo nie lubią odwrotnych składników
Za dobrze miałaś z pierwszą to druga już musiała Ci pokazać co to macierzyństwo
Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Szatan, uściskam

Ewusia, ale mi ta ciąża zleciała
Szkoda że mi tak nie leci
Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
też go lubię i pewnie zostaniemy w kontakcie, jak się wyciszy wszystko...
no ale co było robić...
prawdę mówiąc, to się czułam jakbym się rozwodziła, po tylu latach
w dodatku mam dom zawalony rzeczami od niego, albo kupowanymi wspólnie...


teraz może będę szwajcarię, paryż i rzym zwiedzać
Ooo, przegapilam gdzieś że poprzedni chłop poszedł w odstawke trzymam kciuki za nowy związek w takim razie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-05, 14:58   #410
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bat LXII

Bett - tak cos czulam rozwodowe wibracje. Przykro mi. Bo to kawal zycia ale rozumiem ze decyzje decyzje decyzje wybory lajf's a bitch.
Grunt ze idzie nowe ze jestes w dobrym miejscu zatem zycze wszystkiego naj na nowej drodze zycia. .

Babcia nietopsz po raz pierwszy ever wziela malego na spacer. Niech zyje kolejne 30 min! Na spaghetti .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2018-10-05 o 15:11
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 15:00   #411
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
wybierasz ich przez pryzmat miejsca zamieszkania?
żeby się fajnie układało






nie, nie mam pojęcia co jest kluczem


ten jest lokalny
i nawet nie wiedziałam, że ma siostrę w szwajcarii i brata w uk
a sam trochę w paryżu, rzymie i innych takich pomieszkiwał



ja na razie nie planuję dalszych podróży...
ale z tym nigdy nic nie wiadomo...
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 15:06   #412
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Co do sklepów to ja buty kupuję stacjonarnie wyłącznie, albo w sklepie Stonoga w centrum handlowym Belg na moim osiedlu albo w tk maxx w Galerii Katowickiej. Ciuchy i jakieś tam dodatki często on line kupuję, stacjonarnie w h&m, Reserved, Pepco, Zara, Smyk ewentualnie też w Tk maxx coś się trafi. W sieciowkach różnie bywa z jakością ale przynajmniej ceny zazwyczaj są znosne Za dobrze miałaś z pierwszą to druga już musiała Ci pokazać co to macierzyństwo Szkoda że mi tak nie leci Ooo, przegapilam gdzieś że poprzedni chłop poszedł w odstawke trzymam kciuki za nowy związek w takim razie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Thnx. .

Czyli jednak tylko Belg. Bylam wczoraj pomacac tuz przed zamknieciem m1 Bartki i Geoxy na szybko. Elefanteny wcale nie tanie a zero numeracji dla dida na stanie. Niech zyje moja skladnia .
Takze pozostaje mierzyc geoxy stacjonarnie i kliknac online bo w eobuwie bywaja nawet 80 zl taniej. Z sandalow jest hiper zadowolony. Chyba ze znajde czas na wycueczke do belga bo to juz troche zajmie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2018-10-05 o 15:21
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 15:08   #413
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scent Bat LXII

Betty kibicuje jak zawsze

Ja juz na finiszu badan przedprzeszczepowych niby ok ale musze zrobic jakas cytologie nuklearma ktorej oczywiscie nie refunduje nfz wiec zbieram monety .... Bo zwykla cytologia nie chciala rozpoznac komorek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 15:14   #414
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Smierdzial, roza nie pachnial.
Mam nadzieję, że nie pachniał rdzą czy piżmem Kupię sobie następnym razem.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 15:50   #415
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bat LXII

Red - chcialam dopytac o filtr. Bo do tej pory tylko te drozsze mi sie sprawdzaly. Moja skora zle znosi inne filtry niz mineralne. Jeszcze rzutem na tasme kupilam na przyszly sezon tonujacy Australian cos tam. W rossie.
Bo nie mam pojecia co mi nie zaszkodzi z tanich filtrow. Pokusilam sie na tanioszke cera + i zarowno mnie jak i didowi nie zadzialal. Kompletne dno. Takze ladna mi oszczednosc kase do kosza wyrzucic. Zawsze trace na takich decyzjach.

Inna rzecz ze tegoroczne filtrowanie bylo w locie doslownie musialo zajac mi max sekund 5 bo z reguly 3. Doslownie. Za rok mam nadzieje ten czas sie wydluzy?

Z drugiej strony superpharm ma dobre promo na filtry wiec chyba nakupie probek i potestuje tylko juz too lejt na wiarygodny test. .

Potrzeba mi bedzie serio takich slap it on i go! A takie sa tylko chemiczne lub mieszane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Katt - ło matko. Oby juz to bylo zapiecie na ostatni nomen omen guzik .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2018-10-05 o 15:28
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 15:51   #416
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Rejcz, ja mam nietypowe wymagania odnośnie filtrów, bo mają rozjaśniać i nawilżać. Używam Innisfree, który bardzo mi pod tymi względami pasuje. A tak to używam na cielsko Sunbrelli (kark, szyja) albo Ozonu (nogi, ręce, didy).
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 17:39   #417
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bat LXII

Kumam. To bardzo indywidualna kwestia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 19:17   #418
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Scent Bat LXII

Betty, to mnie chyba coś ominęło (nic dziwnego, skoro mnie 100 lat nie było). Mam nadzieję, że już najgorsze emocje za Tobą

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Ja juz na finiszu badan przedprzeszczepowych niby ok ale musze zrobic jakas cytologie nuklearma ktorej oczywiscie nie refunduje nfz wiec zbieram monety .... Bo zwykla cytologia nie chciala rozpoznac komorek
Brzmi kosmicznie Oby szybko udało się zrobić

Na trądowe sprawy (w tym różowaty) polecam olej z czarnuszki. Nie wierzę do dziś, jak mi zrobił dobrze Tylko śmierdzi okrutnie
Różę mam teraz, już drugą flaszkę jadę i lubię bardzo. Ale też ma wadę - farbuje poduszki

To może zróbmy sobie jaki wspólny czelendż z olejowaniem włosów, bo moje po delikatnym rozjaśnieniu zrobiły się przesuszone (w ogóle mówiłam Wam, że ścięłam z prawie do pasa na do ramion? ). W kupie raźniej
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 19:43   #419
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bat LXII

Red - a ten fitomed to jakis nowy? Inkszy? Ja z nim zaczelam przygode u dermy majac lat jeszcze chyba nascie. Niestety od ponad kilku mnie irytuje slaba zmywalnoscia. Macham macham a on dalej jest. Pod prysznicem luz bo cisnienie go zmywa ale ja jestem wygodna i do umywalkowego chlapania potrzebuje szybkozmywalne cosie. Teraz jade na starych "gratisach" biodermy i avenkow.


Eeech wlosowe historie. Nie pomoge bo juz nie mam czego olejowac. Moja przygoda z wlosami konczy sie tym ze juz wiecej jest ich poza glową . No ale tego sie nalezalo spodziewac. Jeszcze kilka mieszkow - hre hre nie włosowych - wstecz gumka na dwa razy ledwie dala rade objac czupryne. Spinki klamry mi popekaly od ilosci wlosow to u mnie brzmi jak si-fi. A teraz gumka na 4 razy. . Lyse przeswity. Nawet syn zbiera za mna wlosy. Do mycia sitko na odplyw bo zatyka sie po jednym razie, po suszeniu i czesaniu odkurzacz. Miazga is back .

A kwas glikolowy mi robi z kolei zle. To w ramach kontynuacji chaotycznych odp. .



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2018-10-05 o 19:44
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 20:46   #420
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Agnysko, a właśnie, czy ta rurza nie farbuje paszczy na pomarańczowo? Pamiętam, że czytałam o obu tych olejkach (róża i malina) i chyba coś mi w róży nie pasowało...
Olejowy czelendż, jestem za Swoje namaszczam już od miesiąca czy jakoś tak, poza tym nakładam rycynę na brwi, kokosa na rzęsy i winogronowy na paznokcie Olejowe szaleństwo.

Rejcz, chyba nie nowość, co najwyżej nowe opakowanie. Kupiłam ziołowy żel do cery tłustej i jakiejś tam. Wcześniej jechałam na koreańskich albo węglowej Bielendzie, ale zachciało mi się NATURY. Jeszcze go nie testowałam.
Współczuję utraty włosia, a jak stoisz z tarczycą? Moje leciały póki nie unormowałam TSH.
A glikola używam dopiero drugi dzień i jeszcze nic się złego nie dzieje, zobaczymy. Za to szikim miał chyba potencjał antytrądowy, ale przerwałam stosowanie na rzecz antybiotyku.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-29 14:48:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:38.