Podziękowania dla rodziców innaczej - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-20, 21:56   #61
MajsterkaANB
Zakorzenienie
 
Avatar MajsterkaANB
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 780
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

prezentacja zdjęciowa, zdjęcia, kwiaty, słodycze - macie jeszcze jakieś pomysły?

ja ostatnio usłyszałam, że jacyś młodzi dali rodzicom telewizor, bilety na wycieczkę/wakacje.

o pokazie tańca nawet słyszałam, magiku, facecie z trąbką...

a i jeszcze "kulturalny spirptiz" , bo były tylko mamy młodych na weselu
__________________

MajsterkaANB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 07:09   #62
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Przeczytaj cały wątek (2 strony), kilka pomysłów padło.

My kupujemy im koszulki z napisami "Super teściowa" "Zostałem teściem" itp.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 15:18   #63
lucynaczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 67
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Przeczytaj cały wątek (2 strony), kilka pomysłów padło.

My kupujemy im koszulki z napisami "Super teściowa" "Zostałem teściem" itp.
Fajny prezent ,przynajmniej zostanie na uzyteczną pamiątkę.Mój syn z synową kupili wielkie bukiety róż a do tego wielkie kosze z różnościami,było tak kilka butelek wina ,kawy ,herbaty,słodycze.Na pewno jeden kosz różnosci kosztował przynajmniej 500zł,było mi trochę głupio bo to całkiem niepotrzebny gest,wystarczyłyby symbolicznie kwiaty ,i nie wielka wiązanka tylko malutki bukiecik.
lucynaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 15:37   #64
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Takie kosze mi się nie podobają, dla mnie to bezpłciowy prezent dla obcego. Kawa, wino, słodycze? Nie zrobiłabym tego rodzicom
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 21:05   #65
kamilaza
Rozeznanie
 
Avatar kamilaza
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 695
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Takie kosze mi się nie podobają, dla mnie to bezpłciowy prezent dla obcego. Kawa, wino, słodycze? Nie zrobiłabym tego rodzicom
dokładnie. Kosze ze słodyczami, kawą, winem itd kojarzą mi się z paczką żywnościową dla powodzian
myślę, że na tyle zna się swoich rodziców, że za taką kwotę, rzędu kilkuset złotych, lepiej kupić im coś lepszego i praktyczniejszego. Kuzynka w ramach podziękowania kupiła jednym i drugim rodzicom zestaw szkła, z którego korzystają bardzo chętnie i na dodatek to świetna pamiątka!
Ja się skłaniam ku jakiemuś wyjazdowi z groupona, albo rezerwacja na samolot i 3 noclegi w Paryżu przy dobrej organizacji to wcale nie są jakieś mega koszty
__________________
"Nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała."

MM.


Pomóż! http://www.pmiska.pl/
kamilaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 10:18   #66
MajsterkaANB
Zakorzenienie
 
Avatar MajsterkaANB
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 780
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Przeczytaj cały wątek (2 strony), kilka pomysłów padło.

My kupujemy im koszulki z napisami "Super teściowa" "Zostałem teściem" itp.
przeczytałam cały wątek, i właśnie pomysły kręcą się wyłącznie wokół wyżej wymienionego
__________________

MajsterkaANB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 19:02   #67
andziaandzia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 250
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Może coś takiego Wam się spodoba na podziękowanie dla Rodziców ?http://www.sklep.solidarnosc.pl/?p=25&cid=8

My myslimy by kupic cos z grawerem i do tego np duże merci
andziaandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-24, 11:46   #68
lucynaczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 67
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

ja dostałam coś w tym ale w wielkim koszu,były też kawy i dobre alkohole,szczerze to wolałąbym dostać koszulkę za 20 zł którą czasami bym załozyła
lucynaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 21:14   #69
iza111992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

My kupiliśmy rodzicom obrazy w drewnie z Janem Pawłem II, mam nadzieję że będą im się podobac Do tego weźmiemy jeszcze duże białe storczyki. Bukiet kwiatów wyschnie ,a to przyajmniej będzie na dłużej.
Gotowe pamiątki, kosze, grawerowane statuetki wg mnie są po 1 oklepane a po 2 to po jakimś czasie tylko zawadzają .
iza111992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 11:57   #70
Esti2
Raczkowanie
 
Avatar Esti2
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 33
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Cytat:
Napisane przez lucynaczka Pokaż wiadomość
ja dostałam coś w tym ale w wielkim koszu,były też kawy i dobre alkohole,szczerze to wolałąbym dostać koszulkę za 20 zł którą czasami bym załozyła
O koszulkach jeszcze nie słyszałam. Super sprawa! Fajny jest też pomysł z mini albumami wypełnionymi zdjęciami z dzieciństwa pani i pana młodego. Chyba nie ma rodzica, który nie wzruszy się na ślubie swojego dziecka oglądając jego zdjęcia z dzieciństwa.
Esti2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 13:02   #71
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Cytat:
Napisane przez MajsterkaANB Pokaż wiadomość

ja ostatnio usłyszałam, że jacyś młodzi dali rodzicom telewizor, bilety na wycieczkę/wakacje.
gdybyśmy mieli tyle pieniędzy, ze stać by nas na to było to byłby to mój najlepszy prezent!
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-29, 13:56   #72
kammmm
Raczkowanie
 
Avatar kammmm
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 97
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Przeczytaj cały wątek (2 strony), kilka pomysłów padło.

My kupujemy im koszulki z napisami "Super teściowa" "Zostałem teściem" itp.
ale fajny pomysl
__________________
i can be your tinkerbelland, you can be my peter pan and we can run away together off to never never land..
kammmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 18:00   #73
Maarcikkk
Przyczajenie
 
Avatar Maarcikkk
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Czytam i czytam te 3 strony oraz pełno innych wątków i jeszcze nie znalazłam pomysłu który by do mnie trafił w 100%. Na pewno wiem, że nie chce robić podziękowań na zasadzie jednych wielkich łez... Lepiej coś na śmiech.. Ale co ....... nigdy bym nie pomyślała, że decyzja jak zorganizować podziękowania będzie taka trudna..

Na razie rozważam:
- dyplomy ukończenia "studiów rodzicielskich"
- jakieś fajne zdjęcie (duże) oprawione w rame np. my jako państwo młodzi i nasi rodzice z dnia swojego slubu..
- super pomysłem jest też podziekowanie dla rodziców gdzieś na początku wesela
Maarcikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 18:14   #74
lucynaczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 67
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Cytat:
Napisane przez Maarcikkk Pokaż wiadomość
Czytam i czytam te 3 strony oraz pełno innych wątków i jeszcze nie znalazłam pomysłu który by do mnie trafił w 100%. Na pewno wiem, że nie chce robić podziękowań na zasadzie jednych wielkich łez... Lepiej coś na śmiech.. Ale co ....... nigdy bym nie pomyślała, że decyzja jak zorganizować podziękowania będzie taka trudna..

Na razie rozważam:
- dyplomy ukończenia "studiów rodzicielskich"
- jakieś fajne zdjęcie (duże) oprawione w rame np. my jako państwo młodzi i nasi rodzice z dnia swojego slubu..
- super pomysłem jest też podziekowanie dla rodziców gdzieś na początku wesela
Po pierwsze to zastanów się co będzie sie podobać Twoim rodzicom,delikatnie podpytaj ,albo opowiedz co zrobili na podziękowaniu inni ,wtedy będziesz miała rozeznanie co byłoby najlepsze dla Twoich rodziców.
lucynaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 13:07   #75
Laguna05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 40
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Sprawdź na tej stronie, może przypadnie ci do gustu http://podziekowania-dlarodzicow.pl/ Niestety jest mało informacji o czas realizacji czy ceny. Chyba trzeba pisać do autora, jeszcze nie sprawdzałam
__________________
Drinki w głowie- taka faza,
Cieszy mnie Bacardi, Mojito, Oaza.
Laguna05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 16:06   #76
Tryjada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 43
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

My mamy zamiar nagrać wraz z naszym kamerzystą podziękowania dla rodziców Jest to lepsze niż same zdjęcia. Oczywiście kilka wrzucimy w filmie ale bez przesady. Będzie na wesoło oraz z humorem bo i tak mamusie pewnie nie powstrzymają łez I to wszystko pokażemy na weselu. A co do piosenki to jeszcze nie wiemy bo akurat z moim ojcem nie mam za dużo kontaktu i "Cudownych rodziców mam" to jakoś mi nie pasuje. Prezencik jakiś skromny, pewnie jakaś ramka czy coś w tym stylu plus po kwiatku.
Tryjada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 14:09   #77
BlazejPiatek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

My w ramach podziękowań podarowaliśmy rodzicom wino i kieliszki z naszymi imionami zapakowane w ręcznie zdobioną drewnianą skrzynkę. Ja osobiście uważam, że dobre wino to jest bardzo dobry pomysł na każdą okazję. Również jako podziękowanie dla rodziców. Dzięki temu, że skrzynka jest bardzo efektowna (ma piękny miętowy kolor, wizerunek pary młodej oraz szyld z naszymi imionami i datą ślubu oraz treścią podziękowań) stoi na eksponowanym miejscu w domu naszych rodziców. Rodzice mówią, że gdy na nią spoglądają uśmiechają się na myśl o udanym przyjęciu weselnym i miłych chwilach podczas podziękowań.
Skrzynki nabyliśmy przez internet w małej pracowni, która wykonuje ręcznie tego typu przedmioty. Nabyliśmy tam również mniejsze skrzynki jako podziękowania dla świadków xxxxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-03-31 o 10:35 Powód: link
BlazejPiatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 10:04   #78
NiColQa14
Wtajemniczenie
 
Avatar NiColQa14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 439
GG do NiColQa14
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Cytat:
Napisane przez MajsterkaANB Pokaż wiadomość
prezentacja zdjęciowa, zdjęcia, kwiaty, słodycze - macie jeszcze jakieś pomysły?

ja ostatnio usłyszałam, że jacyś młodzi dali rodzicom telewizor, bilety na wycieczkę/wakacje.

o pokazie tańca nawet słyszałam, magiku, facecie z trąbką...

a i jeszcze "kulturalny spirptiz" , bo były tylko mamy młodych na weselu
Striptiz?! Masakra

My bedziemy krecic filmik na wakacjach z podziekowaniami Ale nic wiecej do mnie nie przemawia w 100%

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
05.06.2015
NiColQa14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 14:56   #79
kotauke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 41
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

BlazejPiatek - ale śliczny ten komplecik! może pomyślimy o czymś takim dla świadków

padały pomysły na zdjęcie w ramie - ja bym chciała zrobić wersję rysowaną (portret w ładnej ramce jako dodatek do prezentu). Tylko nie wiem, kogo tam umieścić - 1. rodziców, z ich własnego ślubu, 2. rodziców z nami (jako PM nie przejdzie, bo chcielibyśmy to dać a weselu) czy może 3. cała rodzina - rodzice tż z nim i rodzeństwem (+ ja?) i odwrotnie, moi ze mną i bratem + może tż? (tyle że pozostali bracia nie są żonaci, ale mają dziewczyny, to może głupio dodawać nas jako parę a ich samych, a pominąć ich partnerki) Jak myślicie?
kotauke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-30, 15:27   #80
foxyvixen
Raczkowanie
 
Avatar foxyvixen
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Rzym
Wiadomości: 66
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

My chyba postawimy na ramki zdjęciowe (na cztery zdjęcia, jedno z sesji narzeczeńskiej, jedno ze ślubu, i dwa na wnuki ) i jakieś piękne drzewo do zasadzenia, takie jakieś ozdobne, będzie sobie rosło u teściów w ogrodzie i przy każdym przyjeździe będzie widać ile to już lat po ślubie

Trochę tylko byłby przypał, gdyby się nie przyjęło i uschło albo jakby je jakaś choroba złapała

PS. ZAWSZE mnie rozwala to "innaczej" w tytule
foxyvixen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 11:50   #81
monia503
Raczkowanie
 
Avatar monia503
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 258
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Cytat:
Napisane przez foxyvixen Pokaż wiadomość
My chyba postawimy na ramki zdjęciowe (na cztery zdjęcia, jedno z sesji narzeczeńskiej, jedno ze ślubu, i dwa na wnuki ) i jakieś piękne drzewo do zasadzenia, takie jakieś ozdobne, będzie sobie rosło u teściów w ogrodzie i przy każdym przyjeździe będzie widać ile to już lat po ślubie

Trochę tylko byłby przypał, gdyby się nie przyjęło i uschło albo jakby je jakaś choroba złapała

PS. ZAWSZE mnie rozwala to "innaczej" w tytule
Fajny pomysł z tym drzewem!!
Wręcz boski!

U nas jest właśnie problem bo mój tata postawił sobie za honor zorganizowanie nam ślubu i w sumie naszym rodzicom niczego nie brakuję więc takie drzewko

Chwała Ci za ten pomysł!!!!!!!!!
monia503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 11:20   #82
happy2gether
Wtajemniczenie
 
Avatar happy2gether
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 849
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

My dawaliśmy rodzicom drzewko. Przyjęło się u jednych i u drugich
happy2gether jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 11:40   #83
foxyvixen
Raczkowanie
 
Avatar foxyvixen
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Rzym
Wiadomości: 66
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Cytat:
Napisane przez happy2gether Pokaż wiadomość
My dawaliśmy rodzicom drzewko. Przyjęło się u jednych i u drugich
O fajnie, a jak zareagowali na taki prezent?
foxyvixen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 01:12   #84
ona1906
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 13
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

My od długiego już czasu regularnie robimy sobie fotki w różnych miejscach świata, w różnych okolicznościach dziękując za rzeczy, które dali nam rodzice (wspaniałe święta, życie itp.), a także za to czego nas nauczyli (wytrwałość, odwaga). W związku z tym, że zupełnie nikogo nie chcemy zaangażować w ten "projekt", wszystkie zdjęcia robimy sami ze statywu, co jest dość problematyczne i zdjęcia nie są pewnie tak super udane jakby robiła je osoba trzecia. Fakt, że każde zdjęcie to duże przedsięwzięcie (nawet się zrymowało ) tj. akrobacje z ustawianiem statywu, ustawianie preselekcji czasu, bieganie od statywu do planu i robienie kilku zdjęć, aż w końcu się uda jakieś dobrze wykadrowane i do tego z otwartymi oczami, ponadto aura tajemniczości, więc robienie zdjęć w miejscach znanych rodzinie, ale tak żeby nikt się nie zorientował, że coś kombinujemy (np. na ogrodzie, a mieszkamy z dziadkami, którzy z domu rzadko się ruszają) - wszystko to sprawia, że kolejne fotki przybywają nam dość powoli, chociaż teraz musimy przyspieszyć. Weselicho tuż tuż. Ze zdjęć chcemy zrobić prezentację multimedialną pod jakąś wesołą piosenkę, tak żeby nie lały się łzy (bo ja się potrafię wzruszyć nawet na reklamach) i myślimy też o fotoksiążkach z fotkami, żeby mieli z tego pamiątkę.


Osobiście jestem zdania, że wiele filmów - podziękowań w internecie jest oklepanych. Fajnie, że młodzi wymyślają coś innego, nowego, nietypowego, ale mam wrażenie, że te filmy często charakteryzują się małym zaangażowaniem Młodych. Napiszą 15 haseł na kartce, usiądą w parku, wyciągną 15 napisów, trochę pobiegają, poszturchają się, dadzą sobie buziaka, zapłacą kilka stówek i kamerzysta zmontuje im to z fajnym podkładem muzycznym. Widziałam też kilka fajniejszych filmów, chociaż jest chyba w necie tylko jeden taki, który widziałam i który sama mogłabym mieć, bo widać że jest bardzo personalny i do tego z jajem i pomysłem.

W wiele spraw się bardzo angażuje i nie chciałabym, aby prezent dla rodziców był kwestią jednego popołudnia i kilkuset złotych. Chcę, aby wiedzieli, że już od dawna tworzymy nasze podziękowania i są równie ważnym i przemyślanym elementem naszego ślubu jak kilka innych rzeczy, w które bardzo się zaangażowaliśmy przede wszystkim czasowo.

Niemniej jednak, work in progress więc do końca nie wiemy jak to wyjdzie ma wyjść różnorodnie i wesoło!
__________________
Married!
ona1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 17:46   #85
Kaniulekkochany
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

A my zrobiliśmy to tak:

https://www.youtube.com/watch?v=TuhNPs_FmjM

podklad ulozyl narzeczony, razem tekst a fotograf slubny nakrecil i zmontowal. w czasie wesela puściliśmy-goście i przede wszystkim rodzice-zachwyceni

Nie chcieliśmy cudownych rodzicow mam, tylko tak na wesolo. Tekst jest podziekowaniem a wiec nie musielismy sie stresowac i wymyslac czegos w dniu slubu
Kaniulekkochany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 15:25   #86
Truskawaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Truskawaaaaa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 83
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Cytat:
Napisane przez magdaef Pokaż wiadomość
My dziękujemy wręczając dyplomy wzorowane na dyplomie ukończenia studiów. Bez tańców, kółeczek...jedynie przed oczepinami podziękujemy gościom za przybycie i rodzicom za pomoc. Ewentualnie jakiś toast za zdrowie rodziców
Takie dyplomy mi się mega podobają! Jak to zrobiliście/kupiliście? Mozesz zdradzić??
__________________
11.07.2015 !!!
Truskawaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 21:29   #87
casablanca234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 8
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Mam nadzieję że ktoś jeszcze opisze jak alternatywnie można zorganizować takie podziękowania.. myśmy już raczej zdecydowali się na kupno drzewka dla rodziców ale nadal nie mam pomysłu jak je wręczyć.. strasznie nie podoba mi się perspektywa tańców w kółku do "Cudownych.." Może faktycznie początek wesela.. ale dokładnie kiedy Przed pierwszym tańcem czy może po.. sama nie wiem
casablanca234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-16, 12:30   #88
bezsennameg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 58
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Cytat:
Napisane przez casablanca234 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że ktoś jeszcze opisze jak alternatywnie można zorganizować takie podziękowania.. myśmy już raczej zdecydowali się na kupno drzewka dla rodziców ale nadal nie mam pomysłu jak je wręczyć.. strasznie nie podoba mi się perspektywa tańców w kółku do "Cudownych.." Może faktycznie początek wesela.. ale dokładnie kiedy Przed pierwszym tańcem czy może po.. sama nie wiem
Podziękowania dla rodziców zazwyczaj są po pierwszym tańcu. To zespół czy dj powinien Wam doradzić, bo oni zazwyczaj mają taki spis co o której godzinie.

My zdecydowaliśmy się na filmik. Zamiast czytania życzeń na środku sali i "Cudownych rodziców" w kółeczku. Rodzice byli bardzo zadowoleni, filmik wyszedł śmieszny więc i goście mieli zabawę przy oglądaniu A jako prezent dla mam kupiliśmy biżuterię, a tatusiowie dostali ładnie zapakowany alkohol z kieliszkami.
bezsennameg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 16:15   #89
dorotaba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

My mamy podobny pomysł Tyle, że chcemy podarować drewnianą skrzynkę z tatrzańską nalewką zdrowotną O taką <link>

Tylko nie wiemy jeszcze czy to będzie jedynie to czy może jeszcze coś. Np. można by wsadzić tę skrzynkę do kosza wiklinowego i dołożyć jeszcze kilka drobiazgów. Jak myślicie?




Cytat:
Napisane przez BlazejPiatek Pokaż wiadomość
My w ramach podziękowań podarowaliśmy rodzicom wino i kieliszki z naszymi imionami zapakowane w ręcznie zdobioną drewnianą skrzynkę. Ja osobiście uważam, że dobre wino to jest bardzo dobry pomysł na każdą okazję. Również jako podziękowanie dla rodziców. Dzięki temu, że skrzynka jest bardzo efektowna (ma piękny miętowy kolor, wizerunek pary młodej oraz szyld z naszymi imionami i datą ślubu oraz treścią podziękowań) stoi na eksponowanym miejscu w domu naszych rodziców. Rodzice mówią, że gdy na nią spoglądają uśmiechają się na myśl o udanym przyjęciu weselnym i miłych chwilach podczas podziękowań.
Skrzynki nabyliśmy przez internet w małej pracowni, która wykonuje ręcznie tego typu przedmioty. Nabyliśmy tam również mniejsze skrzynki jako podziękowania dla świadków xxxxxx

Edytowane przez 201801191006
Czas edycji: 2015-07-25 o 18:27 Powód: link
dorotaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 16:05   #90
karuta
Raczkowanie
 
Avatar karuta
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 67
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Pytanie do tych, którzy dawali swoim rodzicom na podziękowanie drzewko do zasadzenia. Jaki gatunek drzewa wybraliście?
karuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-15 23:24:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:20.