Ile za korepetycje? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-19, 17:05   #31
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Ile za korepetycje?

Cytat:
Napisane przez belzebubka Pokaż wiadomość
A wg mnie można zawołać 30zł. Jeżeli mama chce korepetytorkę dla dziecka w trzeciej klasie podstawówki to znaczy, że ją stać. A jeśli sama nie ma dla niego czasu, tylko pracuje to tym bardziej. Tak sądzę
30zł to bardzo częsta suma- myślę taka "wyważona" za korki ale nie 60zł
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 19:43   #32
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Ile za korepetycje?

Cytat:
Napisane przez martiniątko Pokaż wiadomość
20 zł??????!!! i jeszcze może masz dojeżdżać??? Dlaczego nie udzielasz korepetycji z polskiego? Rób to do czego jesteś kompetentna a nie dawaj się wrobić w jakieś takie żenujące stawki. Daj ogłoszenie że przygotowujesz do matury i kasuj 50/60zł za godzine.
Nie wiem co to za bulwers od razu... Problem w tym, że ja nie chcę udzielać korepetycji z polskiego, o wiele lepiej czuję się z matematyki i uważam, że właśnie z matematyki jestem bardziej kompetentna a do matury też nikogo nie zamierzam przygotowywać... Zdecydowałam się na tego dzieciaka i zapytałam Was tylko o cenę, a nie komentarze, spokojnie!
A 50-60zł to bym w życiu za nic nie wzięła, bo i po studiach nie uważam, żebym miała takie kwalifikacje, żeby kasować kogoś na taką kasę
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 19:52   #33
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Ile za korepetycje?

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
30zł to bardzo częsta suma- myślę taka "wyważona" za korki ale nie 60zł
Ja płaciłam za angol na poziomie advanced 75zł za godzinę. 13 lat temu Więc zgadzam się z koleżanką, że 15 zł to śmieszna kasa, jednak biorąc pod uwagę to, że dziewczyna nie ma żadnego doświadczenia to myślę że 20-25 mogłaby wziąć (tym bardziej że musi dojechać, a to w końcu kasa plus jej czas, czyli nie poświęci godziny a dwa razy tyle)

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Cytat:
Napisane przez lovebird Pokaż wiadomość
Nie wiem co to za bulwers od razu... Problem w tym, że ja nie chcę udzielać korepetycji z polskiego, o wiele lepiej czuję się z matematyki i uważam, że właśnie z matematyki jestem bardziej kompetentna a do matury też nikogo nie zamierzam przygotowywać... Zdecydowałam się na tego dzieciaka i zapytałam Was tylko o cenę, a nie komentarze, spokojnie!
A 50-60zł to bym w życiu za nic nie wzięła, bo i po studiach nie uważam, żebym miała takie kwalifikacje, żeby kasować kogoś na taką kasę
Sama płaciłam więcej jak napisałam, ale zwróciło mi się to już po tysiąckroć więc nie żałuję
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 20:00   #34
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Ile za korepetycje?

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
(tym bardziej że musi dojechać, a to w końcu kasa plus jej czas, czyli nie poświęci godziny a dwa razy tyle)
Po pierwsze to nawet nie wiadomo, czy będę musiała dojeżdżać, czy dzieciaka nie przywiozą do mnie - to jeszcze przecież nie zostało rozstrzygnięte... A poza tym mieścina jest tak mała, że nie ma nawet za bardzo czym dojechać - ani jednego autobusu, a o tramwajach to już nawet nie wspomnę więc spokojnie Jeśli jednak się okaże, że to na drugim końcu miasta, to wsiadam w auto i max 5 min mi zajmie dojazd widzę, że bardziej się przejęłyście tematem, niż ja
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 20:06   #35
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Ile za korepetycje?

Cytat:
Napisane przez lovebird Pokaż wiadomość
Po pierwsze to nawet nie wiadomo, czy będę musiała dojeżdżać, czy dzieciaka nie przywiozą do mnie - to jeszcze przecież nie zostało rozstrzygnięte... A poza tym mieścina jest tak mała, że nie ma nawet za bardzo czym dojechać - ani jednego autobusu, a o tramwajach to już nawet nie wspomnę więc spokojnie Jeśli jednak się okaże, że to na drugim końcu miasta, to wsiadam w auto i max 5 min mi zajmie dojazd widzę, że bardziej się przejęłyście tematem, niż ja
Jestem trochę w temacie po prostu a paliwo to nie kosztuje u Was tyle ile u nas czasami Bo gdy ja dojeżdżam autem do ucznia to kilkanaście zł schodzi na paliwo No ale to nie jest 5 min drogi, fakt.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 21:02   #36
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Ile za korepetycje?

Nie wiem, ile u Was kosztuje paliwo, ale pewnie podobnie
Rzecz właśnie w tym, że do najdalszego zakątka miasta mam ze 3 km może? Więc na dojeździe dużo nie stracę, nie oszukujmy się... A znając życie na nogach będę mogła szybciej dojść O ile w ogóle będę musiała dojeżdżać Nie ma co gdybać! Póki co nie wiem, czy nawet wypali, bo kobieta miała do mnie dzisiaj wieczorem dzwonić i cisza... Zobaczymy jutro, jak się nie odezwie, to nadziei sobie nie będę już robić
Cytat:
Bo gdy ja dojeżdżam autem do ucznia to kilkanaście zł schodzi na paliwo
To albo Ci strasznie dużo pali samochód, albo naprawdę daleko masz do tych uczniów...
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki

Edytowane przez lovebird
Czas edycji: 2012-04-19 o 21:05
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 21:25   #37
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Ile za korepetycje?

Cytat:
Napisane przez lovebird Pokaż wiadomość
Nie wiem, ile u Was kosztuje paliwo, ale pewnie podobnie
Rzecz właśnie w tym, że do najdalszego zakątka miasta mam ze 3 km może? Więc na dojeździe dużo nie stracę, nie oszukujmy się... A znając życie na nogach będę mogła szybciej dojść O ile w ogóle będę musiała dojeżdżać Nie ma co gdybać! Póki co nie wiem, czy nawet wypali, bo kobieta miała do mnie dzisiaj wieczorem dzwonić i cisza... Zobaczymy jutro, jak się nie odezwie, to nadziei sobie nie będę już robić
To albo Ci strasznie dużo pali samochód, albo naprawdę daleko masz do tych uczniów...
Daleko mam, ale za dojazd płacą oddzielnie na szczęście
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 22:51   #38
Pampalini
Rozeznanie
 
Avatar Pampalini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 719
Dot.: Ile za korepetycje?

będąc w 2 kl. liceum, udzielałam wtedy pierwszemu uczniowi lekcji z ang. - z tego co pamiętam, brałam bodajże 15 albo 20 zł/h, ale to on przychodził do mnie.

parę razy udzielałam też korków z biol, ale to ja już dojeżdżałam, wtedy brałam też chyba 20 zł.

ale teraz, kiedy jestem już sama na studiach (na polibudzie, a moim językiem wykładowym jest angielski na co dzień ), mam za sobą 2 certyfikaty z ang także... uznałam, że nie ma co się szarpać - nie po to się tyle czasu uczyłam, żeby nie mieć z tego korzyści tak przy okazji wkładam w takie przygotowanie lekcji trochę swojego wolnego czasu, układam testy, ćwiczenia, drukuję sporo różnych rzeczy, interesuję się uczniem - udzielam teraz korków chłopaszkowi z 4 kl. podstawówki biorę od niego 30 zł/h, bo przychodzę do niego do domu (jego mamie powiedziałam, iz za 25zł/h, jeśli to on odwiedziałby mnie). absolutnie nie uważam, żeby taka kwota była specjalnie wygórowana... z tego co mi wiadomo, znajomi również mają podobną stawkę, np. z chemii.
__________________
"Doctors finally figured out what's wrong with my brain:
on the left side, there's nothing right and on the right side, there's nothing left."
Pampalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 14:54   #39
LongDream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 42
Dot.: Ile za korepetycje?

Znam nauczycielkę, która udzielała połowie miasta korepetycji z chemii na poziomie maturalnym i z matmy i fizyki na gimnazjalnym za darmo, ale nie przyszłoby mi do głowy, że skoro znam kogoś takiego to inni też powinni uczyć za darmo.
Za korepetycje maturalne z fizyki i matmy płaciłam 30zł, potem zmieniłam korepetytorkę z matmy i płaciłam 40zł, więc 20zł wydaje mi się ok jeżeli chodzi o podstawówkę
LongDream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 20:30   #40
chloris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 68
Dot.: Ile za korepetycje?

Moim zdaniem 20 to jest minimum. Myślę że 30 śmiało też byś mogła powiedzieć. Jak ja chodziłam na korepetycje to płaciłam ok. 40 zł za godzinę, ewentualnie 25 zł za godzinę, ale to chodziłyśmy we dwie więc dla nauczycielki było 50 zł.
Mniej niż 20 zł to jest według mnie gra nie warta świeczki, biorąc pod uwagę fakt, że trzeba coś przygotować przed zajęciami, albo dojechać i zajmuje to w sumie więcej niż 1h.
chloris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 12:05   #41
SatiNee
Raczkowanie
 
Avatar SatiNee
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 60
Dot.: Ile za korepetycje?

Przez całą 3 gimnazjum chodziłam na korepeteycje z chemii i fizyki u nauczycieli uczących w innych gimnazjach i za obie lekcje płaciłam 25 zł, ale może dlatego, że Ci nauczyciele byli znajomymi mojej mamy;p
Myślę, że 20-25 to tak w sam raz jak na takie dziecko...
SatiNee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-21, 22:23   #42
Kayko92
Rozeznanie
 
Avatar Kayko92
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków
Wiadomości: 960
Dot.: Ile za korepetycje?

Myśle, że 20zł do dobra cena.
Kayko92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 06:58   #43
lasubmersion
Rozeznanie
 
Avatar lasubmersion
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 859
Dot.: Ile za korepetycje?

Hej

Ja ''udzielam korepetycji'' dziewczynce w II klasie sp.
Dziewczynka cierpi na zaburzenia mowy i odrabianie lekcji zajmuje jej o wiele więcej czasu niż innych dzieciom.
Biorę 20 złotych za godzinę bo
-dojeżdżam 4 minuty tramwajem
-nie przynoszę żadnych materiałów
-spotkania z nią polegają tylko i wyłącznie na odrabianiu lekcji, więc nie wymagają ode mnie przygotowania żadnego

U innych biore 25zł-30zł/godzina(angielski).
Od września mam zamiar zrównań wszystkim stawki.

Jest jeszcze jedna rzecz-czasami słyszę, że ktoś za moją stawkę to by palcem nie ruszył.
Mieszkam w jednym z największych miast w Polsce i konkurencja jest ogromna.
Znalezienie uczniów nie jest łatwe(wbrew pozorom).
Wielokrotnie dawałam ogłoszenia w necie, ale rezultat był mizerny.
Najlepszą reklamą jest poczta pantoflowa dzięki której na chwilę obecną mam 12 uczniów.

I tak sobie myślę, że zawsze zaczyna się od minimum.
Ja zaczynałam od stawki 15 złotych za godzinę(4 lata temu).
Dzięki temu, że miałam takie niskie stawki zyskałam kilku uczniów.
Poza tym ja zawsze wychodziłam z założenia, że lepiej mieć ucznia i zarobić cokolwiek, niż nie zarobić wcale(oczywiście też zależy tutaj sporo od ucznia).
Zauważyłam też, że kontakty nawiązane dzięki korepetycjom(np.z rodzicami) czasem pomagają w różnych sytuacjach w życiu codziennym.
__________________
http://lasubmersion.blogspot.com/


Słucham: VIDEO ''Dobrze, że jesteś''

Edytowane przez lasubmersion
Czas edycji: 2012-04-22 o 07:09
lasubmersion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 14:17   #44
citruss
Raczkowanie
 
Avatar citruss
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 80
Dot.: Ile za korepetycje?

ja za godzinę angielskiego płaciłam 35 zł, z czego to ja do niej chodziłam i miałam ang 2 godz w tygodniu.

wcześniej , ale to z 4, 5 lat temu to ona dojeżdżała do mnie i płaciłam 25, za godzinę, raz w tygodniu.
citruss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 13:11   #45
Babel1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 397
Dot.: Ile za korepetycje?

45 za h niemieckiego. Jestem po germanistyka i rocznym pobycie na Erasmusie w Niemczech
Babel1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 13:27   #46
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Ile za korepetycje?

Cytat:
Napisane przez Babel1991 Pokaż wiadomość
45 za h niemieckiego. Jestem po germanistyka i rocznym pobycie na Erasmusie w Niemczech
Uprawiasz dumping.
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 20:49   #47
Babel1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 397
Dot.: Ile za korepetycje?

Sorry ja nie będę zanizala ceny i siebie swoich umiejętności. Ja się na tyle cenie ze nie będę uczyć za śmieszne 20 zł :/ tyle to może brać osoba dopiero zaczynając prace korepetytora u nie mająca praktyki w kraju w którym ten język jedt ojczystym ...a poza tym sprawdziłam i uwierz mi ale takie są ceny za godzinę sprawdź sobie na e korepetycje jak nie wierzysz.

Edytowane przez Babel1991
Czas edycji: 2018-08-31 o 20:53
Babel1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 21:19   #48
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Ile za korepetycje?

Cytat:
Napisane przez Babel1991 Pokaż wiadomość
Sorry ja nie będę zanizala ceny i siebie swoich umiejętności. Ja się na tyle cenie ze nie będę uczyć za śmieszne 20 zł :/ tyle to może brać osoba dopiero zaczynając prace korepetytora u nie mająca praktyki w kraju w którym ten język jedt ojczystym ...a poza tym sprawdziłam i uwierz mi ale takie są ceny za godzinę sprawdź sobie na e korepetycje jak nie wierzysz.
Oh. My. God

Ty znasz znaczenie słowa dumping?

Sprawdź w słowniku, bo palnęłaś teraz jak ja pierdzielę.

FYI, żadna kompetentna osoba - a niekompetentna nie powinna brać się za uczenie w ogóle - nie może brać 20zł/h. 45zł/h też nie. Bo to jest - uwaga, trudne słowo - dumping.
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-01, 00:03   #49
Babel1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 397
Dot.: Ile za korepetycje?

Kurcze jakie mamy społeczeństwo �� - ja zwróciłam die do Was bo chciałam se dowiedzieć coś p stawkach korepetytora jsk to u Was wygląda a zamiast tego na dzień dobry takie komentarze �� masakra. Uczę także w panstwowej szkole wiec wypraszam sobie takie uwagi :/

---------- Dopisano o 01:03 ---------- Poprzedni post napisano o 00:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Za taką cenę korki daje magister nauczyciel (a i nie zawsze za aż tyle...) a nie pomoc z korków niewykwalifikowana w kierunku nauczycielskim i to jeszcze w 3 klasie podstawówki...
Popieram jestem nauczycielem wykwalifikowanym po Kolegium Nauczycielskim a więc z pełnym i uznanym przygotowaniem pedagogicznym. A znam i osoby które po germanistyka zwykłej ale są native z niemieckiego udzieła ja korków właśnie za podana wyżej stawkę czyli 50/60zl/h bo jak słusznie piszesz 20 zł to śmieszna stawka na takie wykształcenie
Pozdrawiam

Edytowane przez Babel1991
Czas edycji: 2018-08-31 o 23:59
Babel1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-01, 04:55   #50
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Ile za korepetycje?

Cytat:
Napisane przez Babel1991 Pokaż wiadomość
Popieram jestem nauczycielem wykwalifikowanym po Kolegium Nauczycielskim a więc z pełnym i uznanym przygotowaniem pedagogicznym. A znam i osoby które po germanistyka zwykłej ale są native z niemieckiego udzieła ja korków właśnie za podana wyżej stawkę czyli 50/60zl/h bo jak słusznie piszesz 20 zł to śmieszna stawka na takie wykształcenie
Pozdrawiam
Sprawdź znaczenie słowa dumping, zamiast brnąć w to, co napisałaś
Bo Norine bynajmniej nie chodziło o to, że powinnaś pracować za 20 złotych za godzinę.
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-01, 08:27   #51
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Ile za korepetycje?

Boże... to jest aż niewiarygodne.

BTW, aż sprawdziłam. Słowo "dumping" jak najbardziej funkcjonuje też w języku niemieckim.

Cytat:
Uczę także w panstwowej szkole wiec wypraszam sobie takie uwagi :/
Jakie uwagi i co ma do tego państwowa szkoła?

Dramat. Mam nadzieję, że jeśli nie wiesz czegoś ze swojego przedmiotu kierunkowego, to przynajmniej wtedy nie brniesz głupio, tylko się dokształcasz. Uwaga - DOBRZY nauczyciele tak robią. Też jestem filo, też uczyłam, plamy na honorze z tego powodu nie stwierdzono.
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-01 09:27:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:39.