Obozy sportowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-27, 16:56   #1
201612080925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069

Obozy sportowe


Zakładam nowy wątek, bo poszukuję wszelkich informacji na temat młodzieżowych (mam 17 lat) obozów sportowych. Interesują mnie wyjazdy, na których naprawdę coś się robi, chcę się wymęczyć w te wakacje
Możecie coś polecić? Interesują mnie głównie sporty wodne (najlepiej pływanie), ale też tenis lub ogólnie sportowe.
Słyszałam, że jest dużo obozów, w których w ofercie wprawdzie są zajęcia sportowe, ale w praktyce różnie to bywa. Jak znacie takie, to też ostrzegajcie.
201612080925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 22:46   #2
Domino19
Przyczajenie
 
Avatar Domino19
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 15
Dot.: Obozy sportowe

To i ja się tutaj podepnę ... ja szukam obozu ale młodzieżowo - studenciego ... właśnie sportowego :siatkówka lub tenis ziemny ... najlepiej zagranica
I fajnie by było gdyby to był prawdziwy obóz sportowy tzn dla osób grających a nie pierwszych lepszych z ulicy (bez obrazy dla nikogo)
Domino19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 11:58   #3
Iverka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 30
Question Obóz sportowy

Cześc!

Mam wielką prośbę o pomoc, szukam dla obozu sportowego na sierpień, najchętniej gdzieś zagranicą, raczej piłka nożna bo brat mocno idzie w tym kierunku. We wrześniu skończy 14 lat. Kojarzycie coś może, możecie coś polecić?
Iverka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 18:20   #4
Iverka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 30
Dot.: Obozy sportowe

Ja szukam obozu sportowego, konkretnie piłkarskiego, dla brata i póki co z tego co przeglądnęłam najlepiej wygląda ten w Barcelonie: http://soccerskills.pl/?id=236. Odezwijcie się gdybyście też chcieli się wybrać, bratu będzie na pewno raźniej
Iverka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 15:21   #5
Iverka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 30
Dot.: Obozy sportowe

Sprawdziłam temat na dziesiątą stronę i już wykupiłam dla brata Barcelonę z Soccerskills bo wyglądała najsensowniej - gdyby ktoś też się wybierał to proszę o kontakt.
Iverka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 11:12   #6
feMart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 12
GG do feMart
Dot.: Obozy sportowe

Ja polecam z czystym sercem obóz sportowy z biura betedim.com Wiem,że mają w tym roku duże promocje, obóz z zaangażowanym wuefistą, nie wiem jak rozpiętość wiekowa, trzeba doczytać na stronie ich
feMart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-01, 23:24   #7
Kate_641
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 2
Dot.: Obozy sportowe

Obozy sportowe jakie mogę polecić z czystym sumieniem to obozy sportowe dla dorosłych Fox Boot Camp. Są zlokalizowani na Mazurach. Aktywności mają co niemiara, pomysłowe treningi, super tereny, świetna atmosfera...zupełnie jakbyśmy wszyscy znali się od dawna. Trenerzy bardzo motywują...i dostałam ostrego kopa energii i motywacji. Po powrocie do domu przez 0,5 roku nie patrzyłam na żadne fast foody i słodycze.
W tym roku też jadę!!!! Już zarezerwowałam i się nie mogę doczekać!

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2018-02-02 o 10:04 Powód: link
Kate_641 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-13, 14:04   #8
franczeska83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Obozy sportowe

Co roku od kiedy mój ancymon skończył 9 lat wysyłam go na jakiś obóz czy kolonie. Był już u harcerzy(nie spodobały mu się surowe warunki), na obozie piłkarskim(też mu się nie podobało, nie lubi tak dużej rywalizacji) i rok temu mieliśmy z mężem duży dylemat co zrobić. Od dawna jeździmy rodzinnie na wakacje, ale chcemy też żeby Pawełek(nasz syn) rozwijał się z równolatkami.
Przez przypadek przyjaciółka poleciła mi żeby spróbować zapoznać Pawła z żeglarstwem. Poszukałam na internecie i najbardziej przekonała mnie oferta orkasurf, taka szkółka z obozami na półwyspie, dokładniej w Chałupach. I tak mu się spodobało, że w tym roku na pewno znów pojedzie, wkońcu się zainteresował jakimś sportem a ja mam z głowy szukanie obozów na najbliższe lata.
franczeska83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-13, 14:31   #9
Jolka_88
Przyczajenie
 
Avatar Jolka_88
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 3
Dot.: Obozy sportowe

u harcerzy surowe warunki? :P Nie ma różnicy czy śpi się w namiocie wojskowym czy w domku. Wszędzie są karaluchy a namiot łatwiej wywietrzyć, ale rozumiem dzieci są różne. Ja uwielbiałam obozy harcerskie, bo były najciekawsze (połączone właśnie z żeglarstwem).
__________________
Jeżeli spodziewasz się po ludziach najgorszego, dostaniesz od nich to, co najgorsze
Jolka_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-23, 16:54   #10
majeczqaczaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 65
Dot.: Obozy sportowe

Mój braciak się wybiera na obóz karate do Ustki z but-em w sierpniu. Jakaś mistrzyni karate ma to prowadzić, więc jest mega podjarany. Osobiście wolę bardziej chilloutowe klimaty, gdzie się opalasz i tylko na balangi latasz .
majeczqaczaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-30 22:03:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:37.