Drogie kosmetyki, które warto kupić - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-27, 19:54   #1
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665

Drogie kosmetyki, które warto kupić


Już dawno chciałam założyć taki temat, jako, że zaczęłam cenić kosmetyki, które naprawdę działają. Niestety na KWC najwięcej recenzji mają kosmetyki przeciętne, zarówno pod względem działania, jak i względem ceny. Jako posiadaczka wymagającej cery i osoba lubiąca długotrwale utrzymujący się makijaż zaczęłam szukać kosmetyków z wyższej półki, które sprawią cuda. Już udało mi się znaleźć kilka takich perełek, jednak ciągle szukam dalej.

Nie wiem, jakie dać kryteria dodawania kosmetyków - może intuicyjnie, raczej każda z nas zna przeciętne ceny drogeryjnych kosmetyków i potrafi stwierdzić, czy jest to kosmetyk drogi czy nie. Jak ktoś wpadnie na inny pomysł segregacji to chętnie zmienię coś w pierwszym poście. Możecie też dodawać kosmetyki trudno dostępne bądź dostępne online.

Możecie wrzucać pomysły kosmetyków kolorowych i pielęgnacyjnych - i tych pierwszych, i tych drugich poszukuję. Fajnie byłoby, gdybyście w swoim poście wpisywały jakieś podstawowe informacje dot. oczywiście ceny, dostępności i działania kosmetyku - ew. może być też link do KWC.

Liczę na jakieś propozycje i mam nadzieję, że odkryję tutaj jakieś kolejne perełki
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 20:29   #2
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Ja zdecydowanie polecam kosmetyki Pat&Rub
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 20:43   #3
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Polecam większość kosmetyków firmy Benefit. Uwielbiam ich róże (ok. 150 zł) - są trwałe, dają piękny efekt i są b.wydajne.
Ostatnio używam też bazy Stay Flawless Benefit (ok. 150 zł) - podkład trzyma się na mojej (przetłuszczającej się) skórze kilka godzin w stanie idealnym.

Przyłączam się też do pochwał nad kosmetykami Pat&Rub - różany peeling do ust (ok. 50zł), maska regenerująca do włosów (ok. 80zł) - działa cuda, czy ekoampułka 4 do cery trądzikowej (ok. 150zł) - to moje must have - ekoampułka u mnie sprawdziła się lepiej niż maści do dermatologa - mam trądzik hormonalny, więc głównie "zaleczam".

Lubię też kosmetyki Diora - tusz Iconic (ok. 140zł) spektakularnie wydłuża i zagęszcza rzęsy - moja mama ma krótkie rzęsy i też była zachwycona. Lubię też pomadki Rouge Diora(ok. 145zł) - ciekawa kolorystyka, śliczne opakowania, bardzo porządna trwałość i nie wysuszają ust.

Lakiery do paznokci OPI(50zł) - duża pojemność, szeroki wybór odcieni i niezła trwałość. Lubię ich serię Liquid Sand - ciekawy efekt i nie widać mniejszych niedoskonałości.
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.







Edytowane przez _malayka
Czas edycji: 2013-10-27 o 20:48
_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 20:44   #4
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

moja trójca bez której bym nie przeżyła,

1. szminka Toma Forda
2. Eyeliner w żelu Bobbi Brown
3. lakiery OPI
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 20:46   #5
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Wedlug mnie powinnas poprosic moderacje o przesuniecie tematu na Wizazystke.


Poza tym wystarczy przeszukac KWC i Google, aby znalezc interesujace kosmetyki. Tworzenie ogolnego katalogu nie ma sensu. Co innego jesli Ty szukasz pomocy i potrzebujesz znalezc cos konkretnego. Taki watek ma sens. Pisanie ogolnie "ja polecam to i tamto" sensu zadnego nie ma.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 21:14   #6
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Taaa. Wszystko poprzenośmy. Zlikwidujmy plotkowe.

Wizaż i pielęgnacja to nie to samo, więc ja nie widzę tego w kategorii wizażystka. asia_aisa ma rację, KWC jest pełne kosmetyków "przeciętnych", więc przeszukiwanie KWC lekko mija się z celem. No i nie ma filtra cena.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 21:23   #7
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Taaa. Wszystko poprzenośmy. Zlikwidujmy plotkowe.
Na Wizazystce jest wiecej osob zorientowanych w temacie. Sama nazwa mowi chyba wszystko. Autorka pyta o kolorowke i pielegnacje. Tam najwiecej osob obeznanych. Jesli autorka chce sie naprawde czegos dowiedziec to wlasnie tam najwiecej pomocy uzyska .


Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Wizaż i pielęgnacja to nie to samo, więc ja nie widzę tego w kategorii wizażystka. asia_aisa ma rację, KWC jest pełne kosmetyków "przeciętnych", więc przeszukiwanie KWC lekko mija się z celem. No i nie ma filtra cena.
Polecam zapoznanie sie z dzialaniem KWC . Filtra cenowego nie ma, to prawda. Nikt jednak o poszukiwaniu kosmetykow przecietnych nie pisze; taki filtr na szczescie jest.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-27, 21:50   #8
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

"Drogie" to pojęcie względne. Drogie czyli od ilu? Dla mnie drogie to są np kosmetyki Is Clinical, kosmetyczka mi ostatnio zaproponowała takie niby super hiper serum 30ml za 520zł:P
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 22:00   #9
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Cytat:
Napisane przez joanwi Pokaż wiadomość
Ja zdecydowanie polecam kosmetyki Pat&Rub
Czaję się na nie, bo też słyszałam o nich wiele dobrego.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43454377]Wedlug mnie powinnas poprosic moderacje o przesuniecie tematu na Wizazystke.


Poza tym wystarczy przeszukac KWC i Google, aby znalezc interesujace kosmetyki. Tworzenie ogolnego katalogu nie ma sensu. Co innego jesli Ty szukasz pomocy i potrzebujesz znalezc cos konkretnego. Taki watek ma sens. Pisanie ogolnie "ja polecam to i tamto" sensu zadnego nie ma.[/QUOTE]

Sugerowałam się innym wątkiem istniejącym na tym podforum - tanie kosmetyki, które też są dobre - istnieje i ma się dobrze, baaardzo dużo dziewczyn się tam wypowiada i wszyscy są zadowoleni.

Od siebie polecę trzy ulubione produkty.

Pierwsze z nich to podkłady MAC - Pro longwear i Studio fix. Oba bardzo dobrze się utrzymują, nie obciążają mojej cery (używam je głównie, kiedy nie ma mnie cały dzień w domu albo zależy mi na perfekcyjnym wyglądzie). Teraz dostępność jest lepsza, bo podkłady można zamówić przez internet. Na pewno nie będą to moje jedyne produkty tej firmy. Ceny ok. 120 zł (do sprawdzenia na ich stronie).

Puder utrwalający Vichy Dermablend - ile to ja się naszukałam pudru, który będzie ładnie, długotrwale matowił moją cerę... Cena nie jest jakaś wygórowana, ok. 60 zł, co przy wydajności tego pudru uważam za mega plus (wcześniej pudry w kamieniu potrafiłam zużyć na 3 miesiące - opakowanie). Efekt jest super. Jak się skończy to kupię jego odpowiednik z MAC bądź Kryolan dla porównania.

Serum Flavo C Forte (to akurat jest na KWC i ma dużo świetnych recenzji) - kolejny produkt o cenach wyższych niż drogeryjne, choć całkiem tanich, jeśli chodzi o dobrze działające serum. Już nawet nie chodzi o to działanie przeciwzmarszczkowe, mi ten produkt po prostu rozjaśnia cerę, moje naczynka są mniej widoczne, skóra jest bardziej napięta. Chyba mój ulubiony produkt pielęgnacyjny. Cena ok. 80 zł.


Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
"Drogie" to pojęcie względne. Drogie czyli od ilu? Dla mnie drogie to są np kosmetyki Is Clinical, kosmetyczka mi ostatnio zaproponowała takie niby super hiper serum 30ml za 520zł:P
Tak jak napisałam w pierwszym poście, musimy zdawać się na intuicję, bo chyba nie ma osoby, która potrafiłaby przedstawić kryteria odpowiadające każdej z nas. Można założyć, że drogie to droższe od przeciętnych i wysokich cen drogeryjnych.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 22:52   #10
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43455038]Polecam zapoznanie sie z dzialaniem KWC . Filtra cenowego nie ma, to prawda. Nikt jednak o poszukiwaniu kosmetykow przecietnych nie pisze; taki filtr na szczescie jest.[/QUOTE]

Jaki?

Bo ja pisząc przeciętne miałam na myśli przeciętne ceny.

Edytowane przez 201708160922
Czas edycji: 2013-10-27 o 22:57
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 08:11   #11
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Polecam np. maseczkę z firmy balm balm, ta z hibiskusem. Drogie to maleństwo, ale bardzo dobre. Aczkolwiek zależy od cery, moja się teraz zmieniła i już do niej nie wrócę.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-28, 11:00   #12
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

A ja polecam produkty do pielegnacji z Forever Living Products. Działaja cuda! Chociaż nie wiem, czy o takie "wysokopółkowe" chodzi autorce.
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 12:08   #13
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Od siebie polecam gorąco kosmetyki The Balm - róż Down Boy oraz bronzer Bahama mama. Niesamowicie wydajne i trwałe kosmetyki. Pierwsze, które od 6 rano do 22 trzymają się na mojej tłustej cerze
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 12:46   #14
lilitha
Raczkowanie
 
Avatar lilitha
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin/Inowrocław
Wiadomości: 115
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

To ja polecę mój mały hit pielęgnacyjny krem La Prairie Cellular Time Release Moisturizer i dwa razy w tygodniu Kanebo Silky purifaing silk peeling powder - półka cenowa wysoka, ale kosmetyki warte każdej ceny.
lilitha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 14:59   #15
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Cytat:
Napisane przez joanwi Pokaż wiadomość
Ja zdecydowanie polecam kosmetyki Pat&Rub
Cytat:
Napisane przez _malayka Pokaż wiadomość

Przyłączam się też do pochwał nad kosmetykami Pat&Rub - różany peeling do ust (ok. 50zł), maska regenerująca do włosów (ok. 80zł) - działa cuda, czy ekoampułka 4 do cery trądzikowej (ok. 150zł) - to moje must have - ekoampułka u mnie sprawdziła się lepiej niż maści do dermatologa - mam trądzik hormonalny, więc głównie "zaleczam".

A ja kosmetyków Pat&Rub nie polecam, a przetestowałam sporo, ok jest tylko ta maska do włosów.



Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
"Drogie" to pojęcie względne. Drogie czyli od ilu? Dla mnie drogie to są np kosmetyki Is Clinical, kosmetyczka mi ostatnio zaproponowała takie niby super hiper serum 30ml za 520zł:P
Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość

Tak jak napisałam w pierwszym poście, musimy zdawać się na intuicję, bo chyba nie ma osoby, która potrafiłaby przedstawić kryteria odpowiadające każdej z nas. Można założyć, że drogie to droższe od przeciętnych i wysokich cen drogeryjnych.

Właśnie dlatego uważam, że to trochę bez sensu wątek, bo dla każdej z nas co innego znaczy drogie, zdawanie się na intuicję to żadne kryterium. Lepiej już przeszukiwać KWC
__________________
No silicone




Edytowane przez jelonki
Czas edycji: 2013-10-28 o 15:10
jelonki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 15:05   #16
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Tusz do rzęs Lancome Virtuose cena ok 145 zł. Najlepszy jaki miałam. Podkręca, wydłuża i nie skleja. Genialny!
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 15:12   #17
Black_Rose
Zadomowienie
 
Avatar Black_Rose
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 003
GG do Black_Rose
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Wedlug mnie warte swojej ceny sa produkty do pielegnacji wlosow Kadus, szczegolnie szampony. Maski regeneracyjne tez sa naprawde skuteczne.

Poza tym genialne sa kosmetyki Shiseido, cena zabojcza, ale skutecznosc gwarantowana. Mialam okazje sie z nimi zapoznac dzieki kolezance w Douglasie, ktora miala je za darmo. Pewnie sama bym ich nie wczesniej nie kupila, teraz od czasu do czasu na cos sobie pozwalam, bo sa wydajne.
Black_Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 18:28   #18
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
"Drogie" to pojęcie względne. Drogie czyli od ilu? Dla mnie drogie to są np kosmetyki Is Clinical, kosmetyczka mi ostatnio zaproponowała takie niby super hiper serum 30ml za 520zł:P
Sera od Is Clinical są bardzo dobre i warte swojej ceny - słynne serum z witaminą C kosztuje ok. 300 zł bodajże - nie wiem bo miałam tylko próbki, ale efekt jest świetny.

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Pierwsze z nich to podkłady MAC - Pro longwear i Studio fix. Oba bardzo dobrze się utrzymują, nie obciążają mojej cery (używam je głównie, kiedy nie ma mnie cały dzień w domu albo zależy mi na perfekcyjnym wyglądzie). Teraz dostępność jest lepsza, bo podkłady można zamówić przez internet. Na pewno nie będą to moje jedyne produkty tej firmy. Ceny ok. 120 zł (do sprawdzenia na ich stronie).

Puder utrwalający Vichy Dermablend - ile to ja się naszukałam pudru, który będzie ładnie, długotrwale matowił moją cerę... Cena nie jest jakaś wygórowana, ok. 60 zł, co przy wydajności tego pudru uważam za mega plus (wcześniej pudry w kamieniu potrafiłam zużyć na 3 miesiące - opakowanie). Efekt jest super. Jak się skończy to kupię jego odpowiednik z MAC bądź Kryolan dla porównania.

Serum Flavo C Forte (to akurat jest na KWC i ma dużo świetnych recenzji) - kolejny produkt o cenach wyższych niż drogeryjne, choć całkiem tanich, jeśli chodzi o dobrze działające serum. Już nawet nie chodzi o to działanie przeciwzmarszczkowe, mi ten produkt po prostu rozjaśnia cerę, moje naczynka są mniej widoczne, skóra jest bardziej napięta. Chyba mój ulubiony produkt pielęgnacyjny. Cena ok. 80 zł.
Kiedyś, gdy miałam gorszą cerę używałam podkładu Dermablend, to była maska, owszem, ale potrafił idealnie przykryć największe zmiany. Do tej pory używam korektoru dermablend - obecnie takiego w sztyfcie i jestem bardzo zasmucona faktem, że wszystkie korektory z linii Dermablend zostały wycofane z produkcji

A co do Flavo - nie jest może jakoś specjalnie drogi, ale ja zamiast niego używam preparatu dla dzieci Cebion - też witamina C, też w płynie i przy młodej cerze, bez większych problemów, absolutnie wystarczający. A kosztuje ok. 15-20 zł
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 18:58   #19
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Kiedyś, gdy miałam gorszą cerę używałam podkładu Dermablend, to była maska, owszem, ale potrafił idealnie przykryć największe zmiany. Do tej pory używam korektoru dermablend - obecnie takiego w sztyfcie i jestem bardzo zasmucona faktem, że wszystkie korektory z linii Dermablend zostały wycofane z produkcji
.....
nie bój ,nie bój....wchodzi nowa seria Dermablend niedługo,jeszcze lepszej jakości produkty podobno./
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-28, 22:48   #20
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Cytat:
Napisane przez joanwi Pokaż wiadomość
Ja zdecydowanie polecam kosmetyki Pat&Rub
Ja niestety nie polecam. Po przetestowaniu kremów do twarz, do rąk, ampułki, balsamów i szamponu wraz z odżywką muszę stwierdzić,że dla mnie nie robią nic ciekawego. Pachną obłędnie i na tym zalety się kończą.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 20:22   #21
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Właśnie dlatego uważam, że to trochę bez sensu wątek, bo dla każdej z nas co innego znaczy drogie, zdawanie się na intuicję to żadne kryterium. Lepiej już przeszukiwać KWC
No to życzę powodzenia w przeszukiwaniu KWC i szukania licznych komentarzy tych produktów (vide 1 post).

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Ja niestety nie polecam. Po przetestowaniu kremów do twarz, do rąk, ampułki, balsamów i szamponu wraz z odżywką muszę stwierdzić,że dla mnie nie robią nic ciekawego. Pachną obłędnie i na tym zalety się kończą.
A którą ampułkę miałaś? Zastanawiam się nad dwoma. Mam jeszcze na oku produkt Phenome.


Co sądzicie o 3 krokach Clinique? Miałam próbki, ale tak naprawdę nie mam zdania. Miałam za to ich krem pod oczy All about eyes i uważam, że to najlepszy produkt pod oczy, jaki miałam w życiu. Na razie używam tańszych produktów ze względu na cenę
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 20:34   #22
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
No to życzę powodzenia w przeszukiwaniu KWC i szukania licznych komentarzy tych produktów (vide 1 post).

A jaki z tym problem? Wpisuję nazwę kosmetyku, który mnie zainteresował czy to w perfumerii/drogerii, reklamie, czy gdziekolwiek indziej i czytam recenzje, szczególną uwagę skupiając na opiniach tych recenzentek, które cenię. Moim zdaniem to szybszy sposób dotarcia do interesujących mnie informacji, niż czytanie całego wątku.
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 00:07   #23
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Co sądzicie o 3 krokach Clinique? Miałam próbki, ale tak naprawdę nie mam zdania. Miałam za to ich krem pod oczy All about eyes i uważam, że to najlepszy produkt pod oczy, jaki miałam w życiu. Na razie używam tańszych produktów ze względu na cenę
Krok 1 to w sumie zwykłe mycie twarzy. Według mnie nic specjalnego.

Toniku (krok 2) nie używam codziennie - boję się, że będzie przesuszał, bo jest na prawdę mocny. Piekący, o alkoholowym zapachu. Cudów nie zdziała, ale dobrze oczyszcza.

Jak chodzi o krok 3 to lotion był dla mnie beznadziejny (choć właśnie lotion marka dla mnie polecała :P). Za ciężki, zbyt treściwy, przetłuszczający cerę. Żel wydawał się przyzwoitym nawilżaczem, ale nie kupiłam ponownie (szukam czegoś lepszego) :P
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 01:05   #24
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Cytat:


Co sądzicie o 3 krokach Clinique? Miałam próbki, ale tak naprawdę nie mam zdania. Miałam za to ich krem pod oczy All about eyes i uważam, że to najlepszy produkt pod oczy, jaki miałam w życiu. Na razie używam tańszych produktów ze względu na cenę
Mam trzy kroki z tonikiem w wersji 1 i lotionem.

Mydło jest ok, dobrze oczyszcza, ale bez szału - poziom Normaderma. Tonik piecze i własciwie nie wiem czy coś robi, postronni obserwatorzy twierdzą, że nie widać mi wągrów, wiec może to to.
Lotion jest totalnie do rzopy - nie czuje nawilżenia, ukojenia właciwie mam ochote zaraz po posmarowaniu dorzucić na twarz coś jeszcze, bo mi sucho i smutno [ a nie lubie kremow do twarzy, więc jak coś powoduje, że CHCĘ się posmarować, to chyba jest słabo].

Z rzeczy które polecam - Paint Poty z MACa [ oprócz Let's Skate ] - nie do zdarcia przez cały dzień, niesamowicie wydajne ok 80 pln w MACu
-Mineralize Skinfinish Natural też z MACa - u mnie nałozony na krem, bez podkładu daje efekt photoshopa. Wydajność też wow.
-Szminki z MACa z wersji Lustre i Creemsheen - ładny połysk, nawilżenie i zmiękczenie ust <3
-Błyszczyki Bobbi Brown - zwłaszcza White, który jest jedynym kosmetykiem ever, który chroni w zimie moje usta przed pękaniem do krwi [ a nawet nie jest docelowo pielęgnacyjny :p ]
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 06:54   #25
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Z drogich kosmetyków polecam masła z The Body Shop
Niebalsamowa normalnie jestem, ale je po prostu kocham. Super nawilżenie, długotrwałe i piękne zapachy.

Clarins ma cudowne szminki.
Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Co sądzicie o 3 krokach Clinique? Miałam próbki, ale tak naprawdę nie mam zdania. Miałam za to ich krem pod oczy All about eyes i uważam, że to najlepszy produkt pod oczy, jaki miałam w życiu. Na razie używam tańszych produktów ze względu na cenę
Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Krok 1 to w sumie zwykłe mycie twarzy. Według mnie nic specjalnego.

Toniku (krok 2) nie używam codziennie - boję się, że będzie przesuszał, bo jest na prawdę mocny. Piekący, o alkoholowym zapachu. Cudów nie zdziała, ale dobrze oczyszcza.

Jak chodzi o krok 3 to lotion był dla mnie beznadziejny (choć właśnie lotion marka dla mnie polecała :P). Za ciężki, zbyt treściwy, przetłuszczający cerę. Żel wydawał się przyzwoitym nawilżaczem, ale nie kupiłam ponownie (szukam czegoś lepszego) :P
Może miałaś źle dobrany zestaw ?

Wg mnie warto w te kosmetyki zainwestować tylko należy dobrze dobrać zestaw i tak ja osoba z cerą mieszaną w kierunku tłustej używałam zestawu nr 2.
Mydełko super wg mnie oczyszcza i siłę oczyszczenia mogę porównać jedynie do żelu Avene (Avene mnie zbyt mocno wysusza skórę ). Tonik jakby zwężał pory, nie wiem jak to możliwe. Lotion bardzo fajny na noc.
Mam mydelniczkę i czekam na promocję by sobie sprawić na gwiazdkę zestaw nr 2
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 08:17   #26
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
A ja polecam produkty do pielegnacji z Forever Living Products. Działaja cuda! Chociaż nie wiem, czy o takie "wysokopółkowe" chodzi autorce.
moge wiedzieć co konkretnie polecasz?
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 10:26   #27
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 368
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Dior show iconic

Wysyłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 10:34   #28
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Korektor Heleny
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 14:20   #29
GdzieWioletta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Polecam każdej z was tusz od Heleny Rubinstein w złotym opakowaniu, najlepszy tusz jaki miałam, niestety też drogi, ale warty każdych pieniędzy
__________________
<ciach_reklama>
GdzieWioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 15:05   #30
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
Kiedyś, gdy miałam gorszą cerę używałam podkładu Dermablend, to była maska, owszem, ale potrafił idealnie przykryć największe zmiany. Do tej pory używam korektoru dermablend - obecnie takiego w sztyfcie i jestem bardzo zasmucona faktem, że wszystkie korektory z linii Dermablend zostały wycofane z produkcji
.....
nie bój ,nie bój....wchodzi nowa seria Dermablend niedługo,jeszcze lepszej jakości produkty podobno./
skąd to info?

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
C

Pierwsze z nich to podkłady MAC - Pro longwear i Studio fix. Oba bardzo dobrze się utrzymują, nie obciążają mojej cery (używam je głównie, kiedy nie ma mnie cały dzień w domu albo zależy mi na perfekcyjnym wyglądzie). Teraz dostępność jest lepsza, bo podkłady można zamówić przez internet. Na pewno nie będą to moje jedyne produkty tej firmy. Ceny ok. 120 zł (do sprawdzenia na ich stronie).
.

Dzięki Ci Dobra Kobieto.
Nie mam nic czasu wolnego ostatnio i przeglądanie wizażu zaniedbałam do granic przyzwoitości. Nie miałam pojęcia, że wprowadzili sprzedaż przez internet ))
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-21 14:00:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.