Biegły rewident - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-15, 22:29   #31
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Biegły rewident

egzaminy są w warszawie, poznaniu, katowicach
albo egzamin jest wszedzie albo tylko w wawie
wybierajac preferowane miasto wybierasz to w ktorym napiszesz egzamin jezeli bedzie on przeprowadzany wszedzie, czyli jak zbierze sie odpowiednio duzo osob
jesli osob bedzie niewiele (150 to wciaz niewiele) to trzeba cisnac do wawy

co do 2giego pytania to nie mam pojecia.
aczkolwiek! jak masz zamiar zaczac taki temat i starac sie o taki zawód to nic innego mi nie pozostało jak odesłać do rozporządzeń i ustaw. znajdz tam odpowiedzi to bedzie przygotowanie do egzaminow
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 18:38   #32
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Biegły rewident

Dziewczyny czy ja dobrze patrzę, że za egzaminy pierwszej sesji nie trzeba już płacić 7 dni po zakwalifikowaniu, tylko tak jak w innych sesjach 30 dni przed egzaminem???

W nowych zasadach zaliczania egzaminów, nie ma ani słowa że egzaminy muszą być zakodowane... Czyżby to było jedno z ułatwień dostępu do zawodu biegłego?
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 21:47   #33
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Biegły rewident

nie mam pojecia, ani jak bylo z platnosciami kiedys juz nie pamietam, ani o kodowaniu...
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 20:22   #34
anullkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
Dot.: Biegły rewident

Czy to prawda, ze można mieć zaznaczone karteczkami strony w ustawie? Można również mieć podkreślone ważniejsze rzeczy w ustawie? Ustawa o rachunkowości może być z załącznikami?
anullkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 20:24   #35
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Biegły rewident

ustawy moga byc z zalacznikami, mozesz miec nazaznaczane i zakolorowane co chcesz...ale za bardz nie moze byc tam Twojej tresci/opisów
ale zaznaczenie np w KC gdzie sprzedaż, gdzie najem moze byc, choc podczas przygotowan powinnas tak ogarniac ustawe ze na pamiec bedziesz mniej wiecej wiedziale gdzie ta sprzedaż a gdzie najem
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 14:20   #36
anullkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
Dot.: Biegły rewident

Kojarzy ktoś czy można mieć ustawę o rachunkowości Anny Prus na egzaminie? Ponieważ w tym wydaniu nad artykułami jest opis np.zasada ostrożności. Podchodzi już to pod komentarz do ustawy?
anullkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 13:34   #37
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Biegły rewident

nie mozna miec niczego innego niz ustawy/akty/rozporządzenia.
tylko prawne dokumenty
żadne komentarze, dopiski, ksiazki itp itd



ale co mozna a co wezmiesz to 2 inne rzeczy.
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-14, 07:50   #38
gosiam_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2
Dot.: Biegły rewident

Cześć dziewczyny,
Czy któraś z Was ma materiały do egzaminu z Prawa cywilnego, prawa pracy itp.? Nie bardzo wiem jak się do tego zabrać
Czy może któraś pisała wniosek o zwolnienie z praktyk i wie jak to powinno wyglądać?
Z góry dziękuje za pomoc


W sprawie materiałów proszę o kontakt na priv Golica@interia.pl
gosiam_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 11:01   #39
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Biegły rewident

co do prawa to przede wszystkim: prawo cywilne, kodeks handlowy, kodeks pracy, ustawa o zus, rozporzadzenia o nadgodzinach i takich tam... - bardzo dobra znajomosc ustaw. abc sa prosto z tych ustaw. m isie tak udalo ze pytania byly grupami (w czesci o prwaie pracy bylo najpierw z kodeksu pracy a pozniej z zus a pozniej z roporzadzen... nie musialam skakac od ustawy do ustawy) a co najlepsze - pytania byly w takiej kolejnosci jak zagadnienia sa w ustawie, wiec wertowalam dalej i szukalam odpowiedzi. czasu BARDZO malo jak na ilosc zadan, wiec trzba miec w glowie gdzie co jest. Cywilne jest obszerne i nie ma czasu na myslenie czy to bardziej na poczatku czy moze kolo 100..a moze przy 400...

hm darowizny i spadki tez tam, spoldzielnie, upadlosciowe(duzo u mnie z tego bylo).. kurcze pisalam z 2-3lata temu ale bylo moze 10 pozycji MUST-HAVE. i z 90 totalnie 'a moze akuart..' ktorych ja przez brak czasu nie uzylam.
niestety do czerwca/lipca Ci tego nie sprawdze bo nie ma mnie w domu...
co do drugiego to nie wiem
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 07:35   #40
gosiam_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2
Dot.: Biegły rewident

Bardzo dziękuje za odpowiedź, ja chce podejść do tego w maju, przechodzę właśnie przez ustawy "must have"
pozdrawiam
gosiam_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 10:35   #41
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Biegły rewident

mi nauka zajela miesiac (5 tygodni) kazdego dnia po pracy...
ah i konstytucja jeszcze jest na tym egzaminie.
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-11, 17:36   #42
LilyLo
Raczkowanie
 
Avatar LilyLo
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 48
Dot.: Biegły rewident

dziewczyny mam pytanie, jeśli pracuję na umowie zlecenie w biurze rachunkowym to czy zaliczy mi się to do rocznej praktyki?
__________________
samo się nie zrobi
LilyLo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 19:20   #43
D_94
Raczkowanie
 
Avatar D_94
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 329
Dot.: Biegły rewident

Jak wygląda praca biegłego, jeżeli nie mieszka się w mieście, gdzie są firmy audytorskie? Jak wygląda założenie własnej działalności?
D_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 08:03   #44
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Biegły rewident

Bez praktyk w takiej firmie nie ma mowy o tytule biegłego a co za tym idzie swojej działalności...
Trzeba być odważnym żeby po tych głupich egzaminach bez pracy w audycie uważać że będzie się biegłym i podpisywać opinie swoim nazwiskiem..

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Edit;; chodziło mi o aplikacje nie praktykę.
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 17:57   #45
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 245
Dot.: Biegły rewident

Proszę trzymać się tematu.
Wszelkie kolejne prośby o przesłanie/udostępnienie itd. materiałów będą usuwane, a użytkownik dostanie ostrzeżenie.
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 245 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 17:59   #46
D_94
Raczkowanie
 
Avatar D_94
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 329
Dot.: Biegły rewident

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Bez praktyk w takiej firmie nie ma mowy o tytule biegłego a co za tym idzie swojej działalności...
Trzeba być odważnym żeby po tych głupich egzaminach bez pracy w audycie uważać że będzie się biegłym i podpisywać opinie swoim nazwiskiem..

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Edit;; chodziło mi o aplikacje nie praktykę.
Nie no oczywiste, że najpierw trzeba się nauczyć tego w praktyce od innych. Chodziło mi o to co potem.

Usłyszałam też niedawno, że biegłym jest zostać bardzo ciężko, więc można mając tylko doświadczenie zostać audytorem. Praca trochę inna, ale jednak podobna. Tylko czy popyt jest taki sam?
D_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 20:39   #47
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Biegły rewident

A to weszło już to że egzaminów nie trzeba tylko doświadczenie i taka osoba to audytor? Czy o czymś innym mówisz.
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-25, 12:24   #48
eudoxia
Raczkowanie
 
Avatar eudoxia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 273
Dot.: Biegły rewident

Czy była któraś z Wizażanek na egzaminie 19 stycznia z rachunkowości finansowej?
Jak dla mnie to był pogrom i szukam teraz wsparcia po forach, ale niestety kandydaci na biegłych nie są zbyt zwartą grupą w odróżnieniu np. od aplikantów zawodów prawniczych... Nie mogę znaleźć żadnego przyzwoitego forum czy grupy na ten temat. Może tu znajdę kogoś...?
__________________
🙈 🙉 🙊

Edytowane przez eudoxia
Czas edycji: 2017-01-25 o 12:28
eudoxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-25, 12:29   #49
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Biegły rewident

aplikanci maja wspolne zajecia chyba co tydzien wiec nie ma co sie dziwic ze sie znaja i są zgrani... my widzimy sie na egzaminach...
ja kojarzyłam na poczatku zdawania egzaminów kilka osob z widzenia + ludzie z mojej pracy... ale wiadomo, kazdemu róznie idzie, jak teraz jezdze na egzaminy to mało kiedy kogoś kojarze...
(ale na tym egzaminie nie bylam, wiec nie pomoge...a ze pogrom to mnie nie dziwi :/)
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-25, 12:35   #50
eudoxia
Raczkowanie
 
Avatar eudoxia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 273
Dot.: Biegły rewident

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
aplikanci maja wspolne zajecia chyba co tydzien wiec nie ma co sie dziwic ze sie znaja i są zgrani... my widzimy sie na egzaminach...
ja kojarzyłam na poczatku zdawania egzaminów kilka osob z widzenia + ludzie z mojej pracy... ale wiadomo, kazdemu róznie idzie, jak teraz jezdze na egzaminy to mało kiedy kogoś kojarze...
(ale na tym egzaminie nie bylam, wiec nie pomoge...a ze pogrom to mnie nie dziwi :/)
Dzięki, że się odezwałaś Nigdy nic nie poszło mi tak źle jak ten egzamin. Finanse, które uwaliłam w zeszłym roku - tam brakło mi 9 punktów w jednej części, a dziś patrzę na wyniki i brakuje mi w każdej części od kilkunastu do 40, tak jakbym poszła na egzamin kompletnie nic nie umiejąc.. czuje się jakby ktoś strugał ze mnie wariata.
A oglądanie pracy to dopiero katorga. Masz na to pół godziny, nikt nie udziela prawidłowych odpowiedzi ani nie tłumaczy, tylko to co napisała komisja, nie wolno robić notatek, zdjęć ani konsultowac się z innymi kandydatami. Już nie wspomnę że jak się jest spoza Warszawy to trzeba przyjechać na 8. Ale co zrobić, chyba mnie czeka taka wyprawa...
__________________
🙈 🙉 🙊
eudoxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-25, 12:43   #51
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Biegły rewident

ja raz ogladalam prace i musialam byc na 11... caly dzien z zycia wyjety. dobrze ze praca jest jaka jest i zdalnie da rade to nie musiałam brac urlopu

spoko ja od 2 lat (3podejscia) zdaje CIT...
w zasadzie ostatni raz bylam w listopadzie 2015... pozniej wesele, kontrakt w UK, ciąża i mi przepadły 3 sesje... na wiosne na jeden termin tez chyba nie ide bo to taka sztuka dla sztuki jak znów nie zdam to kolejne na jesien... wiec czekam do jesieni...

a wczesniej od wrzesnia2013 do listoada 2014 zdałam 5 egzaminów... a CIT który umiem, rozumiem i w ogole nawet lubie mecze na maxa... tzn mecze drugą cześć bo caly czas trafiam na prawo miedzynarodowe.. marzy mi sie termin z rolnym albo lesnym

i ten CIT ogladałam, najgorsze ze z egzaminu wyszlam przed czasem, pewna siebie ze zdałam... no nie zdałam. jedno zadanie zamiast 30pkt to tylko 5... konsultowalam to ze swoim działem podatkowym, przeczytalam tone internetów, pojechalam zobaczyć czy może coś pomieszałam, zle opisałam, zle przeczytałam zadanie. no nic z tego. uwazam ze moja odpowiedz jest dobra. napisalam odwołanie jak to zrobilam, na podstawie jakich aktów wg mnie jest dobrze i czy mogą zernąć jeszcze raz. szanowna komisja twierdzi ze nie zrobilam tego dobrze...
i ja nadal nie wiem jaka jest dobra. dadzą to jeszcze raz i ja jeszcze raz napisze to samo...

ja rozumiem ze mogą siegać po jakie akty prawne spod ziemi, ale mogliby mówić jaka jest poprawna odpowiedz i dlaczego to by sie przyczynili torche to mojego rozwoju...
__________________
mał(a)żonka

Edytowane przez sQuaara
Czas edycji: 2017-01-25 o 12:47
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-25, 12:55   #52
eudoxia
Raczkowanie
 
Avatar eudoxia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 273
Dot.: Biegły rewident

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
ja raz ogladalam prace i musialam byc na 11... caly dzien z zycia wyjety. dobrze ze praca jest jaka jest i zdalnie da rade to nie musiałam brac urlopu

spoko ja od 2 lat (3podejscia) zdaje CIT...
w zasadzie ostatni raz bylam w listopadzie 2015... pozniej wesele, kontrakt w UK, ciąża i mi przepadły 3 sesje... na wiosne na jeden termin tez chyba nie ide bo to taka sztuka dla sztuki jak znów nie zdam to kolejne na jesien... wiec czekam do jesieni...

a wczesniej od wrzesnia2013 do listoada 2014 zdałam 5 egzaminów... a CIT który umiem, rozumiem i w ogole nawet lubie mecze na maxa... tzn mecze drugą cześć bo caly czas trafiam na prawo miedzynarodowe.. marzy mi sie termin z rolnym albo lesnym

i ten CIT ogladałam, najgorsze ze z egzaminu wyszlam przed czasem, pewna siebie ze zdałam... no nie zdałam. jedno zadanie zamiast 30pkt to tylko 5... konsultowalam to ze swoim działem podatkowym, przeczytalam tone internetów, pojechalam zobaczyć czy może coś pomieszałam, zle opisałam, zle przeczytałam zadanie. no nic z tego. uwazam ze moja odpowiedz jest dobra. napisalam odwołanie jak to zrobilam, na podstawie jakich aktów wg mnie jest dobrze i czy mogą zernąć jeszcze raz. szanowna komisja twierdzi ze nie zrobilam tego dobrze...
i ja nadal nie wiem jaka jest dobra. dadzą to jeszcze raz i ja jeszcze raz napisze to samo...

ja rozumiem ze mogą siegać po jakie akty prawne spod ziemi, ale mogliby mówić jaka jest poprawna odpowiedz i dlaczego to by sie przyczynili torche to mojego rozwoju...
To ja w 2015 zaczęłam. I też mam 5 egzaminów , z tym że z podatków mi się właśnie rolny trafił i zdałam. A finanse i rachunkowość finansowa leżą. W tym roku będę poprawiać te dwa egzaminy i spróbuję zarządczą. O 4 sesji nawet nie myślę to będzie długa walka...
Podobno gdy w latach 90 zaczęły obowiązywać nowe zasady zdobywania tytułu w nowej rzeczywistości gospodarczej, to było dokładnie tak samo - nie publikowali odpowiedzi, nie wiadomo było co jest dobrze a co źle i dlaczego, nie było wglądów itd - ale się tłumaczyli, że dopiero zaczynają. Po 20 latach jest to samo
__________________
🙈 🙉 🙊
eudoxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-25, 13:04   #53
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Biegły rewident

eh to pieknie Ci się trafiło
ja na wiosne jak dam rade (zaraz rodzę ) ide na finanse (jak beda w poznaniu, bo do wawy to przy maluchu bedzie za długa wycieczka)
na jesien ten durny CIT
finansową zostawiam na sam koniec...
o 4 nawet nie mysle...

generalnie na poczatku mi sie chciało, pykałam egzamin za egzaminem... i ten CIT mnie zdemotywował, później życiowe sytuacje, które,powiedzmy, uniemożliwiały zdawanie i tak przeleciało kilka lat masakra...
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-25, 13:12   #54
eudoxia
Raczkowanie
 
Avatar eudoxia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 273
Dot.: Biegły rewident

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
eh to pieknie Ci się trafiło
ja na wiosne jak dam rade (zaraz rodzę ) ide na finanse (jak beda w poznaniu, bo do wawy to przy maluchu bedzie za długa wycieczka)
na jesien ten durny CIT
finansową zostawiam na sam koniec...
o 4 nawet nie mysle...

generalnie na poczatku mi sie chciało, pykałam egzamin za egzaminem... i ten CIT mnie zdemotywował, później życiowe sytuacje, które,powiedzmy, uniemożliwiały zdawanie i tak przeleciało kilka lat masakra...
No właśnie... ja początkowo planowałam zdać egzaminy przed powiększeniem rodziny, ale tak jak na to patrzę to mogę zdawać do menopauzy
Trzymam kciuki za rozwiązanie w końcu są ważniejsze sprawy niż jakieś tam egzaminy
__________________
🙈 🙉 🙊
eudoxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-25, 13:17   #55
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Biegły rewident

no ja tak ambitnie do tego nie podchodziłam
na jesien wiem ze bedzie łątwiej czy to poznan czy warszawa to pojade
ale jak maly bedzie miał 2 miesiace to ten poznan bedzie rodzinna wycieczka

w ciazy podobno spoko zdawac, jak sie na L4 siedzi
ale ja nie pojechalam na zaden ;D CIT byl akurat pod koniec 1 trymestru a ja cierpialam na permanentne zmeczenie i sennosc...

są duzo wazniesze rzeczy... szczegolnie ze im dluzej to trwa i im dluzej pracuje to msle ze mi sie to do niczego nie przyda predzej prace zmienie jak biegłym zostane...
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 21:07   #56
D_94
Raczkowanie
 
Avatar D_94
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 329
Dot.: Biegły rewident

Odświeżam temat. Może coś się zmieniło?

Które egzaminy można zdać ucząc się samodzielnie, a które lepiej przerobić na kursie? Jaką miałyście strategię nauki? Po kolei zgodnie z harmonogramem?

Z czego najlepiej uczyć się do 2 pierwszych egzaminów?

Zastanawiam się nad zdawaniem, ale w tym roku już przegapiłam pierwsze egzaminy i myślę nad tym, aby zacząć już uczyć się na te za rok.

A tak w ogóle to byłyście pewne, że chcecie robić biegłego, czy może rozważałyście też np. ACCA?
D_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 06:24   #57
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Biegły rewident

Ja bym teraz wolala robić cime

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-19, 19:42   #58
D_94
Raczkowanie
 
Avatar D_94
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 329
Dot.: Biegły rewident

A czy można sobie wybrać terminy egzaminów i tylko za nie płacić? Że jeden zdam w pierwszym terminie, drugi w jego trzecim itd.?
D_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-19, 20:50   #59
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Biegły rewident

Cytat:
Napisane przez D_94 Pokaż wiadomość
A czy można sobie wybrać terminy egzaminów i tylko za nie płacić? Że jeden zdam w pierwszym terminie, drugi w jego trzecim itd.?
Tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-22, 19:25   #60
D_94
Raczkowanie
 
Avatar D_94
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 329
Dot.: Biegły rewident

A co myślicie o porównaniu pracy biegłego do doradcy podatkowego? Bo ostatnio waham się co wybrać. Jednak bardziej interesuję się podatkami, więc nie wiem, czy dam radę przejść przez naukę o rezerwach i odpisach...
D_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-23 22:46:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:41.