makijaz slubny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-24, 12:55   #1
dzieciak2103
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 5

makijaz slubny


prosze o pomoc.
wychodze za maz i mam problem z makijazem. nie maluje sie czesto wiec nie znam sie na tym. chcialabym zeby ktos mi poradzil jakich kolorow cieni uzyc. nie jest to latwe gdyz mam male i gleboko osadzone oczy(koloru piwnego)w ciemnych cieniach wygladam jak bym miala since. myslalam o rozowych bedzie moze ladnie wygladalo z moja pomatko ktora tez jes jasno rozowa. juz sama nie wiem.
dzieciak2103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 13:09   #2
acaderek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Grójec
Wiadomości: 218
Dot.: makijaz slubny

Przejrzyj ''Moje makijarze'', a na ślubny makijarz radzę wybrać się do kosmetyczki. Pozdrawiam
__________________
anika*
acaderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 13:26   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: makijaz slubny

makijaŻŻŻŻŻŻŻ!!!!!

bez zdjecia trudno doradzic ,skoro rzadko sie amlujesz to moze warto pojsc do wizazyski zamiast kupowac kosmetyki na jeden raz.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 19:42   #4
fascynacja25
Raczkowanie
 
Avatar fascynacja25
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa/Radom
Wiadomości: 466
Dot.: makijaz slubny

Zgadzam się ze zdaniem Pauli , lepiej samej nie eksperymentować i to przy takiej okazji. skoro nie masz zbyt dużego doświadczenia w robieniu makijażu to idź do jakiegoś salonu kosmetycznego i popytaj o ceny wykonania takiej usługi. Nie są one jakieś bardzo drogie, a będziesz miała pewność że nie spłynie ci nic z buzi
__________________
Kocham Cię nie za to jaki jesteś lecz za to jaka jestem ja kiedy jestem zTobą...


fascynacja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 11:16   #5
dzieciak2103
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 5
Dot.: makijaz slubny

bede malowana w salonie kosmetycznym do slubu, ale bylam wlasnie na probie i mi sie nie podobalo. pomalowal mnie ciemnym brazowym cieniem bylam w szoku.
dzieciak2103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 11:20   #6
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: makijaz slubny

zazwyczaj jest tak:jelsi ktos sie nie maluje to cokolwiek na twarzy bedzie mu przeszkadzalo, jelsi ktos maluje sie tylko jednym cieniem kazdy inny kolor lub technika malowania bedzie dla niego inna i bedzie sie żle w niej czul.
mialm klientke ktora koniecznie chciala brąz na pwoiekach bo sie tak maluje i koniec ,w koncu po 2 makijazu probnym przekonala sie do mojej propozycji srebrno-fioletowej,wygladala super la emusial w takim makijazu pochodzic caly dzien ,popatrzec w lustro ,w roznych swiatłach itp.

w twoim przypadku trudno stwierdzic czy zle czy dobrze wygladasz bo nie widzimy ciebie
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 11:47   #7
adzia2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 341
Dot.: makijaz slubny

Makijaż ślubny musi dobrze wyglądać w świetle dziennym i do zdjęć i pasować do sukni(nie napisałaś jak wygląda Twoja suknia), ja polecałabym makijaż w jasnych kolorach np różowy , lawendowy, beżowy, ja molowałam się sama do ślubu i było całkiem nieżle, zdjęcia wyszły łabne, użyłam potrójnych cieni Bourjois różowych i różowej szminki MaxFactor, moja koleżanka też robiła próbny makijaż u kosmetyczki i też nie była zadowolona, miała grubaśne czarne brwi i czarne krechy na powiekach, co nie pasowało wcale do jej typu urody, w rezultacie pomalowałam ją swoimi cieniami i była zadowolona, może powinnaś poszukać innej kosmetyczki, albo jakaś koleżanka mogłaby Cię pomalować
adzia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-26, 11:51   #8
dzieciak2103
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 5
Dot.: makijaz slubny

mam w domu cienie ktore mi sie podobaja. moze wezme je ze soba i poprosze zeby on mnie nimi pomalowal. bo nie powie makijaz sam w sobie to ladny byl, widac ze facet zna sie na tym, ale cienie za mocne. umowie sie jeszcze raz na spotkanie i wezme moje cienie, moze bedzie lepiej.
dzieciak2103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 17:44   #9
Mysz_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 193
Dot.: makijaz slubny

Cytat:
Napisane przez dzieciak2103
mam w domu cienie ktore mi sie podobaja. moze wezme je ze soba i poprosze zeby on mnie nimi pomalowal. bo nie powie makijaz sam w sobie to ladny byl, widac ze facet zna sie na tym, ale cienie za mocne. umowie sie jeszcze raz na spotkanie i wezme moje cienie, moze bedzie lepiej.
Hej kobietki. Ja mam tego lata ślub i tez zastanawiałam się nad makijażem. Przeszłam wiele próbnych makijaży i... zawsze coś mi nie pasowało. Nie były "po mojemu" Mam ciemną karnację i duże czarne oczy. Zafundowałam sobie permanentny na usta. Więc tak...ja używam bardzo delikatnych cieni w beżach i brązach a tylko czasem podkreślam czarnym. Tuszuje rzęsy a na policzką ciutek ziemi egipskiej (ale tylko wieczorem - do pracy zupełna wersja light). Miałam problemy z naczynkami. Jednak wspaniała dermatolog estet. doradziła mi jak dobrze robić makijaż kiedy już sie niestety pojawia (na szczescie kuracja u niej pomogla i pomysl odpadl). Jednak podczas probnych mowilam o tym problemie. A w kazdym przypadku czy wizazystka czy kosmetyczka wizualnie mi wyeliminowaly ten problem jednak tworzac efekt maski. Zadna nie sluchala moich sugestii, ktore otrzymalam od lekarki i z powodzeniem stosowalam. Makijaz nie pasowal mi w ogole do mnie. czulam sie obco i nie komfortowo. Chociaz na pewno byl wykonany na bardzo dobrych kosmetykach i fachowa reka. Jednak... jesli znamy siebie, wiemy co lubimy i potrafimy sobie wykonac makijaz to ja uwazam - nie robmy nic na sile. Ja zainwestuje jeszcze troche w mojego ukochanego DIORA i postanowilam ze sama sie pomaluje. Wiem, ze wtedy bede czula sie komfortowo. Wiem gdzie i jak Jednak nie polecam tego podejscia osoba, ktore na codzien nie maluja sie i nie maja o tym pojecia. Bo wtedy faktycznie mozecie miec wieksze nerwy i wiekszy problem... A tego DNIA mamy byc przeciez piekne, szczesliwe i rozluznione
Mysz_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:22.