Czy zmieniacie podkład ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-19, 23:01   #31
Olathe
Raczkowanie
 
Avatar Olathe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Maz
Wiadomości: 96
Dot.: Czy zmieniacie podkład ?

zmieniam....szukam podkładu-cudu heh chociaż przyznam ze znalazłam podkład bardzo zbliżony do niego... l'oreal infalible. świetny ma odcień kolorku. dzisiaj nawet koleżanka wypytywała sie o mój podkladzik bo "zawsze tak świeżo wyglądam, normalnie jakbym sie dopiero co umalowała' miloooo;P
__________________
Piękne jest to czego się nie spodziewamy
Olathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 09:22   #32
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Czy zmieniacie podkład ?

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Prawie 2 lata stosuje tylko jeden podkład MF, który pozwolił mojej cerze dojść do siebie po innym nieudanych kosmetyku powodującym u mnie alergie. Dzięki niemu z powrotem mogę się cieszyć idealną cerą bez żadnych wyprysków, zaczerwienień a co najważniejsze nigdzie mnie nie zapycha. Mając do niego ogromne zaufanie (podkład stosuje tylko dla matu) nie widzę powodów, aby go zmieniać, zwłaszcza, że sprawdził się w każdej sytuacji, zarówno podczas ostrych mrozów jak i upalnych dni. Trzeba też dodać, że moja cera należąca do bardzo delikatnych nie lubi na sobie eksperymentów.
a jakiego z MF uzywasz ??

ja zmieniam co jakis czas, caly czas wlasnie szukam takiego ktory by mnie w pelni zadowolil a zreszta warto czasami poszukac czegos nowego bo zawsze moze okazac sie lepsze te podklady ktore mialam byly dobre ale jednak nie na tyle zeby zostaly na zawsze
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 09:44   #33
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Czy zmieniacie podkład ?

Ja zmieniam, tak samo jak z porami roku zmienia się moja cera. Zimą potrzebuję czegoś treściwszego, zwykle skóra jest wtedy przesuszona natomiast latem lubi się przetłuszczać. Zwykle używam w zależności od okazji dwóch podkładów równolegle: trwałego i bardziej oraz mniej kryjącego ( takiego, który tylko wyrównuje koloryt).
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 10:02   #34
NieTwoja
Raczkowanie
 
Avatar NieTwoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 84
Dot.: Czy zmieniacie podkład ?

Nie moge zmienic, bo tylko jeden podpada pod ideal - L'Oreal infaillible, odcien 200.
Testowalam rozne, rozniste i z nizszych i z wyzszych polek, bo milo miec alternatywe, ale zaden niestety nawet nie byl zblizony. Wiekszosc sie sciera szybciej niz zdaze o tym pomyslec (a jestem na tym polu szalenie uatelntowana, moj makijaz zazwyczaj mam w kieszeniach - wiecie, rece do twarzy, rece do kieszeni... ), konsystencja albo tepa albo podejrzanie plynna, i tak dalej, i tak dalej.
Ten 'moj' naprawde jest trwaly, swietnie sie rozprowadza, a buzia wyglada pod nim swiezutenko i efektownie.
Pewnie co jakis czas, dalej bede eksperymentowac, ale na razie sukcesow brak.
NieTwoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 19:56   #35
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Czy zmieniacie podkład ?

No ba, co za pytanie.
Zmieniam nieustannie, powoli zaczyna to podpadać pod małą obsesję bo początkowo zmieniałam dlatego, że szukałam kolorystycznego ideału. Teraz go znalazłam i niby powinnam przestać szukać dalej, no nie?
A ja znowu szukam
Jaki stąd morał? - Wizaż szkodzi

Cytat:
Napisane przez mamla88 Pokaż wiadomość
A moim zdaniem wpada trochę w róż i nie tylko ja tak uważam.
Bo pewnie masz ciepły odcień karnacji i to przez kontrast tak wygląda. Ja też niby jestem bledziochem neutralnym, ale z lekkim przechyłem w kierunku ciepłego i kiedy Gosha 11 oglądam na dłoni, widzę neutralny beżyk, ale nakładając na twarz - już nie. Wybija się właśnie ta różowawa nuta.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 09:21   #36
deputamadre21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 494
Dot.: Czy zmieniacie podkład ?

Zmieniam , determinuje o tym stan mojej cery, pora roku itp
deputamadre21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 11:29   #37
vanessa21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 171
Dot.: Czy zmieniacie podkład ?

Zmieniam wlasciwie za kazdym razem, nie ma jeszcze takiego, ktory by mi odpowiadal od poczatku opakowania do konca.
vanessa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-28, 22:33   #38
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Czy zmieniacie podkład ?

Musiałam zmienić z uwagi na to, że mój ukochany Cashmere Perfect został wycofany, padło na Infallible - jestem średnio zadowolona, kryje dobrze, ale w przypadku mojej mieszanej cery uwydatnia miejsca suche i skórki, a na policzkach oczywiście się świecę. Bardzo dobry za to jest puder mineralny True Match z L'oreala - zero efektu maski.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 18:23   #39
Lucyy
Zadomowienie
 
Avatar Lucyy
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 244
Dot.: Czy zmieniacie podkład ?

Zmieniałam, kombinowałam, a w koncu i tak zawsze wracałam do rozswietlająco - antystresowwego Avonu. Póki co stosuję własnie ten, jestem zadowolona (choć moze to nie cudo) i nie mam ochoty na eksperymenty - na razie
__________________
"Najlepsze są prezenty pożyteczne. Na przykład: ja jemu chusteczki do nosa, on mi futro"
B. Bardot
Lucyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 20:31   #40
Kallla
Rozeznanie
 
Avatar Kallla
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław/Długołęka
Wiadomości: 558
GG do Kallla
Dot.: Czy zmieniacie podkład ?

Ja tak samo : zmieniam bo szukam idealnego ale jak narazie cos mi nie idzie mialam mnostow probek tanszych i tych naprawde drogich i o dziwo cena wcale nie idzie w parze z zachwalanymi przez producenta zalatami. No i zmieniam w zaleznosci od pory rozku, latem cos lekkiego ale matujacego a zima dobrze kryjacego ale takze matujacego. Mam okropna cere, strasznie przetluszczajaca sie i naprawde ciezko mi cos znalesc... Ale jestem dobrej mysli ... Jeszcze
Kallla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 21:19   #41
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Czy zmieniacie podkład ?

Ja również zmieniam podkład w zależności od pory roku na lato matujące i średnio kryjące, czasem rozświetlające a na zimę bardziej kryjące i również matujące Długo szukałam idealnego podkładu i jak narazie za najlepszy jaki miałam uważam Kolastyne Satin Make-Up pewnie będzie dobry i na lato i zimę bo nieźle matuje, dość dobrze kryje i ładnie wygląda na buzi. Spokojnie bije na głowę sporo podkładów z wyższej półki Pozdrawiam
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-03, 21:41   #42
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Czy zmieniacie podkład ?

Zmieniam nieustanni bo żaden jak narazie nie zadowala mnie na tyle aby go częściej używać. I tak nie używam podkladu na codzień bo mam dziwny koloryt skóry - twarz naturalnie ciut ciemniejsza od szyji, jak pokryje podkładem szyje to ta odcina mi sie od dekoltu Jak się opale jest lepiej bo wtedy sie wyrównuje no ale i cere idealną mam wtedy więc podkład nie wchodzi w gre. Jak narazie 90% testowanych podkladów robi efekt maski
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 21:44   #43
Tequila Sunrise
Raczkowanie
 
Avatar Tequila Sunrise
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 100
Dot.: Czy zmieniacie podkład ?

Lubię zmieniać podkład, robię to przeważnie co dwa opakowania, chyba że mi nie podpasuje, wtedy komuś oddaję i szukam kolejnego Często wracam też do niektórych po jakimś czasie. Zawsze zaopatruję się w trochę "cięższy" podkład na zimę, a bardziej lekki, nawilżający lub delikatnie rozświetlający na lato.
Tequila Sunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 22:19   #44
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Czy zmieniacie podkład ?

zmieniam

-jesienia i zima: zawsze nieco bardziej tresciwy i mocniej kryjacy-Revlon Colorstay z softflexem

-wiosna: moj ostatnio ulubiony beztluszczowy CARGO <nie zapycha!ma piekny odcien naturalnego bezu-ani nie zolty,ani nie rozowy,przyzowicie kryje i ma cudna konsystencje> na zmiane z mineralnym L'orealem

-lato: tylko brazujacy zelik Clinique lub takiz sam Estee Lauder

-na wazne wyjscie/calonocna impreze,lub gdy bardoz zalezy mi na wygladzie na tip=top: Estee Lauder Double Wear.
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 11:38   #45
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Czy zmieniacie podkład ?

Ciągle zmieniam... Szukam ideału, a jak wydaje mi się że go znalazłam, to coś mi zaczyna nie pasować

Muszę mieć zawsze na stanie kilka podkładów w różnych kolorach i o różnych właściwościach, aby dobierać je do aktualnego stanu cery. Aktualnie mam 4: 1 rozświetlający, 2 nawilżające (przy czym jeden matuje a drugi nie), 1 trwały, o różnych odcieniach: czysty jasny beż, jasny chłodny beż, bardzo jasny żółciutki i średni beżowo-żółty.
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 04:40   #46
marika_lol
Raczkowanie
 
Avatar marika_lol
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Cavan
Wiadomości: 434
GG do marika_lol
Dot.: Czy zmieniacie podkład ?

ja zmieniam, bo wciaz szukam podkladu, ktoremu uda sie zmatowic moja cere na dluzej niz 2 h......, jesli chodzi o kolory na jesien i zime, to raczej podobnie, zima wiecej pudru brazujacego
marika_lol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 09:46   #47
Blablak
Zadomowienie
 
Avatar Blablak
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 959
Dot.: Czy zmieniacie podkład ?

Zmieniam średnio co 2-3 miesiące bo jeszcze nie trafiłam na ten naj... poza tym szukam najjaśniejszego z najjaśniejszych. jak narazie bliski idełu jest L'oreal Infallible odcień 15 (porcelain) i Clinique Superbalanced 01 (petal).
Blablak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 10:50   #48
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Czy zmieniacie podkład ?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
zmieniam-w zależności od sytuacji, stanu cery, okazji, pór roku...
ja tak samo jak Aga
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 15:27   #49
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Czy zmieniacie podkład ?

Ciagle szukam tego jedynego ale jak trafię na jakiś "trochę" lepszy, to trzymam się go kurczowo, bojąc się, ze trafię na dziadostwo
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:08.