Najlepsze pudry,podkłady, bronzery i róże oraz korektory MINERALNE;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-23, 23:07   #1
juli_ppo
Przyczajenie
 
Avatar juli_ppo
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 19

Najlepsze pudry,podkłady, bronzery i róże oraz korektory MINERALNE;)


Hej!;D
tak jak w tytule, szukam takich lepszych kosmetyków mineralnych od razu też chciałąbym prosić o radę jak dobrać odpowiednio takie kosmetyki, skoro są one dostępne przeważnie przez internet. Można gdzieś dostać próbki za symboliczną cenę? Jak to wszystko wygląda?
Z góry ogromne dzięki!!
juli_ppo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-24, 12:44   #2
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Najlepsze pudry,podkłady, bronzery i róże oraz korektory MINERALNE;)

wszystkie firmy mają dostępne próbki od 0,2 g do 1 g.
najlepiej pooglądać swatche w internecie i zamówić próbki, które Cię interesują, nie są drogie a bardzo ułatwiają zakupy pełnowymiarowych opakowań.

Od siebie polecam podkład kryjący Neauty Minerals, cienie i róże także mają cudowne, z Pixie Cosmetics podkład Amazon Gold, róże czy choćby puder Kapok, z Annabelle Minerals cienie, puder glinkowy, róże i podkład (u mnie matujący najlepiej się sprawdza). Z Ecolore są cudowne bronzery (Diani ) i rozświetlacze (nr 1 u mnie 'Nightlight').

Wejdz do sklepu Mineralsy, tam są próbki różnych firm, zaoszczędzisz na wysyłce
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-25, 22:56   #3
sophisticated_90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 87
Dot.: Najlepsze pudry,podkłady, bronzery i róże oraz korektory MINERALNE;)

Hej
Hej, moja rada jest taka, że najlepiej przetestować na sobie dany produkt. Na pewno na całą twarz żeby zobaczyć jak w różnych częściach np. w strefie T się zachowuje. We Wrocławiu na ulicy Zwycięskiej jest na pewno Anabelle Minerals - w drogerii Jasmin, ale mieli ostatnio bardzo mały wybór zarówno odcieni jak i testerów, a to co zaaplikowała mi na twarz konsultantka pozostawiało wiele do życzenia. Kiedyś miałam w woreczku strunowym od koleżanki róż w kolorze brzoskwiniowym i on był z kolei boski! Są tam też pędzle tej samej firmy. W każdym Hebe są pudry mineralne z GOSHA - które ja osobiście bardzo polecam, bardzo mocne krycie i trzymają się długo, są wydajne i można je dostać czasami w promocji. No i jeszcze ze znanych mi firm jest Organique - mają pudry z Clare Blanc - mniejsze krycie od GOSHA, a ja ze względu na problemy skórne potrzebuję większego krycia, ale na lato produkt jest super. W Organiqu możesz przetestować na miejscu - nie wiem jak z dostępnością próbek, ale w Galerii Dominikańskiej są mega fajne dziewczyny więc może i próbkę uda Ci się dostać w Hebe konsultantka bez problemu przed zakupem zaaplikowała mi odpowiedni odcień na twarz, a następnie po kilku godzinach - jak zobaczyłam jak się zachowuje wróciłam żeby kupić kosmetyk Przy cieniach szczególnie zwróciłabym uwagę czy nie osypują się na buzię, nie rolują itd. Powdzenia w wyborze!
sophisticated_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-27, 12:33   #4
kamilak1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 12
Dot.: Najlepsze pudry,podkłady, bronzery i róże oraz korektory MINERALNE;)

Cytat:
Napisane przez sophisticated_90 Pokaż wiadomość
Hej
Hej, moja rada jest taka, że najlepiej przetestować na sobie dany produkt. Na pewno na całą twarz żeby zobaczyć jak w różnych częściach np. w strefie T się zachowuje. We Wrocławiu na ulicy Zwycięskiej jest na pewno Anabelle Minerals - w drogerii Jasmin, ale mieli ostatnio bardzo mały wybór zarówno odcieni jak i testerów, a to co zaaplikowała mi na twarz konsultantka pozostawiało wiele do życzenia. Kiedyś miałam w woreczku strunowym od koleżanki róż w kolorze brzoskwiniowym i on był z kolei boski! Są tam też pędzle tej samej firmy. W każdym Hebe są pudry mineralne z GOSHA - które ja osobiście bardzo polecam, bardzo mocne krycie i trzymają się długo, są wydajne i można je dostać czasami w promocji. No i jeszcze ze znanych mi firm jest Organique - mają pudry z Clare Blanc - mniejsze krycie od GOSHA, a ja ze względu na problemy skórne potrzebuję większego krycia, ale na lato produkt jest super. W Organiqu możesz przetestować na miejscu - nie wiem jak z dostępnością próbek, ale w Galerii Dominikańskiej są mega fajne dziewczyny więc może i próbkę uda Ci się dostać w Hebe konsultantka bez problemu przed zakupem zaaplikowała mi odpowiedni odcień na twarz, a następnie po kilku godzinach - jak zobaczyłam jak się zachowuje wróciłam żeby kupić kosmetyk Przy cieniach szczególnie zwróciłabym uwagę czy nie osypują się na buzię, nie rolują itd. Powdzenia w wyborze!
Czy moglaby napisać skład chemiczny pudru mineralnego GOSHA?
kamilak1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-27, 14:47   #5
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Najlepsze pudry,podkłady, bronzery i róże oraz korektory MINERALNE;)

Cytat:
Napisane przez kamilak1986 Pokaż wiadomość
Czy moglaby napisać skład chemiczny pudru mineralnego GOSHA?
77891 (Titanium Dioxide), Mica, Boron Nitride. CI 77492 (Iron Oxides), Aluminium Hydroxide, Magnesium Stearate. CI 77491 (Iron Oxides), Zinc Stearate. CI 77499 (Iron Oxides), Capryloyl Glycine
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-29, 09:02   #6
juli_ppo
Przyczajenie
 
Avatar juli_ppo
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 19
Dot.: Najlepsze pudry,podkłady, bronzery i róże oraz korektory MINERALNE;)

W takim razie chyba pójdę do Hebe i Organique po jakieś próbeczki w sumie nie mam cery problematycznej więc mocnego krycia nie potrzebuję, ale słyszałam że po kosmetykach mineralnych bardzo poprawia się kondycja skóry, mniej się przetłuszcza niż w porównaniu do tego co dzieje się ze skórą po stosowaniu podkładów drogeryjnych. Co więcej dłużej wygląda ładnie i zdrowo, nie świeci się tak szybko
juli_ppo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-29, 09:28   #7
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Najlepsze pudry,podkłady, bronzery i róże oraz korektory MINERALNE;)

Cytat:
Napisane przez juli_ppo Pokaż wiadomość
W takim razie chyba pójdę do Hebe i Organique po jakieś próbeczki w sumie nie mam cery problematycznej więc mocnego krycia nie potrzebuję, ale słyszałam że po kosmetykach mineralnych bardzo poprawia się kondycja skóry, mniej się przetłuszcza niż w porównaniu do tego co dzieje się ze skórą po stosowaniu podkładów drogeryjnych. Co więcej dłużej wygląda ładnie i zdrowo, nie świeci się tak szybko
Gosh jest bardzo fajny. Zaskakująco Trwały bardzo, zero warzenia i ścierania się. Tylko mało kolorów.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-29, 21:18   #8
sophisticated_90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 87
Dot.: Najlepsze pudry,podkłady, bronzery i róże oraz korektory MINERALNE;)

Cytat:
Napisane przez juli_ppo Pokaż wiadomość
W takim razie chyba pójdę do Hebe i Organique po jakieś próbeczki w sumie nie mam cery problematycznej więc mocnego krycia nie potrzebuję, ale słyszałam że po kosmetykach mineralnych bardzo poprawia się kondycja skóry, mniej się przetłuszcza niż w porównaniu do tego co dzieje się ze skórą po stosowaniu podkładów drogeryjnych. Co więcej dłużej wygląda ładnie i zdrowo, nie świeci się tak szybko
Może uda Ci się przetestować też róże - jestem ich bardzo ciekawa, słyszałam dużo pozytywnych opinii no i jeśli masz cerę bez problemów to Clare Blanc na pewno Ci wystarczy, GOSH jednak robi trochę maskę na początku, później się wchłania, więc na większe wyjścia jest na prawdę rewelacyjny, ale może być dla wielu za cieżki, a jak masz większy budżet to polecam też puder w kamieniu Jane Iredale. Bo nim na prawdę wystarczy "przelecieć" twarz pędzlem i gotowe, a skład jest rewelacyjny, tylko ta cenaaa!!!

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-08-07 o 12:38 Powód: reklama
sophisticated_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-29 22:18:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:32.