Minera³y z UK Earthnicity - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-10-30, 16:10   #61
Paulcia85
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

U mnie sobie radzi a¿ siê zdziwi³am w koñcu to taki puder Mam te¿ podk³ad i zaskakuj±co kryje niedoskona³o¶ci, nawet wiêcej ni¿ takie podk³ady w p³ynie a myslalam, ¿e jako proszek nie da rady ale jest spoko i mega podoba mi siê to, ¿e jak zwykle mam uczucie zatkanych porów tak tutaj takie poczucie lekko¶ci nadal na twarzy, nie wiem jak to nazwaæ
Paulcia85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-31, 13:37   #62
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomo¶ci: 1 786
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

Cytat:
Napisane przez Cremonka Poka¿ wiadomo¶æ
Porówna³am obok siebie kilka podk³adów -wniosek : tinkerbell 2 z pixie, abyssinian 3 meow i w³a¶nie honey beige to odcienie które s± do siebie najbardziej zbli¿one kolorystycznie. Poniewa¿ tinkerbell2 u¿ywam w lecie ( w zimie jest ciut za ciemne)a meow abyssinian mieszam 2i 3 to teraz mam dylemat. Wydaje mi siê,¿e odcieñ korektora Honey by³by idealnym odcieniem podk³adu dla mnie .Opakowania s± bardzo ³adne i praktyczn e przy tym
Ciekawe masz spostrze¿enia, ja mam wra¿enie, ¿e 2 pixie s± ja¶niejsze od 2 meow, a wiêc tym bardziej od 3 meow. Ups- mój b³±d- Abissynian jest ja¶niejszy od innych odcieni.
Niemniej obawiam siê, ¿e honey i natural buff które chcia³am testowaæ bêd± dla mnie za ciemne. Nic innego mi nie pasuje- ja¶niejsze s± ró¿owe, a alabaster bêdzie totalnie za jasny. Hm, tutaj natural light nie wygl±da ró¿owo: http://1.bp.blogspot.com/-bAc1Vc2ZhR...ch+swatche.jpg
Z kolei na blogu jessica855 wygl±da to inaczej, nie wydaj± siê za ciemne, a jessica ma ja¶niejsz± karnacjê od mojej.
K_cieciorka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-31, 13:59   #63
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 3 768
GG do mulier
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

A ja mam jeszcze inne spostrze¿enia
Na codzieñ u¿ywam abyssinian 3, czasami manx.
Honey beige Earthnicity przypomina mi raczej manxa w tonacji 3-3,5 Abyssinian jest be¿ykiem z ¿ó³ci± i kropelk± oliwki ale bez brzoskwiniowych tonów, które z kolei s± obecne w manxie. Na mojej cerze po aplikacji Honey beige Earthnicity wychodz± te brzoskwiniowe tony.
Wydaje mi siê, ¿e Honey jest na poziomie (ciemno¶ci) 3 - 3,5 z abyssiniana i 3,5 z manxa.

Ciekawe czy kto¶ zrozumia³ te moje przemy¶lenia
__________________


Edytowane przez mulier
Czas edycji: 2013-10-31 o 14:01
mulier jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-31, 17:49   #64
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomo¶ci: 1 786
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

mulier czyli i tak ¿ó³tki Manx by³ dla mnie du¿o za ¿ó³ty, trójki dobre w wakacje. Czyli chyba nawet nie ma co testowaæ honey.
K_cieciorka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-31, 19:54   #65
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 8 445
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

ja rozumiem bo mam Honey
na mnie pomarañczowe tony nie wychodz±, ale jest bardzo ¿ó³ty, troche zbyt ¿ó³ty...

ciê¿ko dopasowaæ sobie u nich kolor
jessica855 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-31, 20:17   #66
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 3 768
GG do mulier
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Poka¿ wiadomo¶æ
mulier czyli i tak ¿ó³tki Manx by³ dla mnie du¿o za ¿ó³ty, trójki dobre w wakacje. Czyli chyba nawet nie ma co testowaæ honey.
Cytat:
Napisane przez jessica855 Poka¿ wiadomo¶æ
ja rozumiem bo mam Honey
na mnie pomarañczowe tony nie wychodz±, ale jest bardzo ¿ó³ty, troche zbyt ¿ó³ty...

ciê¿ko dopasowaæ sobie u nich kolor
Dziewczyny, oto moje obserwacje i porównania (mo¿e to co¶ komu¶ pomo¿e a testowa³am równie¿ rozcieraj±c je obok siebie na waciku):

Natural Buff - odpowiednik (moim zdaniem oczywi¶cie ) Siamese/Chartreux na poziomie 3. Naturalny odcieñ ze spor± doz± brzoskwiniowych tonów (dla mnie niestety chyba za ró¿owy i obecnie za ciemny )
Honey Beige - To taki manx miedzy 3 a nawet 4 (manx 3 na waciku jest ja¶niejszy). Moim zdaniem Honey jest mniej ¿ó³ty ni¿ manx ale jest do niego sporo podobny. Honey ma wiecej brzoskwini ni¿ manx, to wyra¼nie widaæ.
Natural light - dopiero jutro bêdê go dok³adnie testowaæ. Testy wacikowe wykaza³y jednak spore podobieñstwo do Natural buff, tylko oczywi¶cie w ja¶niejszej wersji. Obawiam siê, ¿e bêdzie za ró¿owy No nic, zobaczymy.

Na waciku abyssinian 3 wyra¼nie odcina³ siê od pozosta³ych kolorów Earthnicity. Abyssinian jest bardziej be¿owo-¿ó³ty, ciutkê oliwkowy. Testowane kolory Earthnicity wpadaj± albo w ró¿, albo w ¿ó³t± brzoskwiniê Wydaje mi siê, ¿e dziewczyny, które szukaj± czystego be¿u, jakiej¶ oliwki, czego¶ w stylu abyssinian/korat z Meow og± miec problem.....
A szkoda, bo minera³y bardzo mi siê spodoba³y! ¦wietnie kryj±, pozostawiaj± satynow± bu¼kê, nie podkre¶laj± porów i d³ugo siê trzymaj±

Natomiast zakocha³am siê w pudrze utrwalaj±co-matuj±cym Velvet HD - cudo, no cudo!!! ¯aden puder nie robi³ mi tak dobrze normalnie jestem po nim piêkna Zamówi³am sobie dzisiaj pe³ny wymiar.
A i jeszcze jedno - muszê pochwaliæ obs³ugê sklepu, ci±gle miewam problemy techniczne z zamówieniami (ale zdarza siê, dopiero zaczynaj±) odpowiadaj± ekspresowo i s± bardzo pomocni
__________________

mulier jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-01, 16:24   #67
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomo¶ci: 8 712
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

Ja z kolei nie lubie sie z tym pudrem HD, za to Silg Glow to juz poezja

szkoda ze natural light jest taki brzoskwiniowy bo niestety zaden kolor mi nie pasuje z Earthnicity.. a nie bede zamawiac trzech podkladow pelnowymarowych zeby je zmieszac..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-11-01, 17:20   #68
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 3 768
GG do mulier
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

Cytat:
Napisane przez Anecka Poka¿ wiadomo¶æ
Ja z kolei nie lubie sie z tym pudrem HD, za to Silg Glow to juz poezja

szkoda ze natural light jest taki brzoskwiniowy bo niestety zaden kolor mi nie pasuje z Earthnicity.. a nie bede zamawiac trzech podkladow pelnowymarowych zeby je zmieszac..
A mo¿esz co¶ o nim (silk glow) wiêcej napisaæ? Jaki jest, jak go stosujesz? Jeszcze go nie testowa³am.
__________________

mulier jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-01, 19:13   #69
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomo¶ci: 8 712
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

Zajrzyj do mnie na bloga - link w podpisie

Stosuje silk Glow na kosci policzkowe a pod tym dajê ró¿.. jest cudownie czasami troszke dajê nad ustami, na srodku
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-01, 20:07   #70
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 3 768
GG do mulier
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

Cytat:
Napisane przez Anecka Poka¿ wiadomo¶æ
Zajrzyj do mnie na bloga - link w podpisie

Stosuje silk Glow na kosci policzkowe a pod tym dajê ró¿.. jest cudownie czasami troszke dajê nad ustami, na srodku
ok, ju¿ idê
__________________

mulier jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-02, 14:38   #71
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 5 870
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

Drodzy w³a¶ciciele strony Earthnicity Polska - proszê o skoñczenie za¶miecania forum.
Wiza¿anki - uwa¿ajcie na posty poni¿szych uzytkowników, nie wiadomo co jest prawd± a co nie. Posprz±tanie zajmie mi chwilkê.

U¿ytkowniczki mineralki / Dystrybutor Earthnicity / Mangorantka / Dor_cia / Earthnicity Polska / Paulcia85
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podk³ad? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-02, 16:28   #72
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 3 768
GG do mulier
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

Cytat:
Napisane przez Isilindil Poka¿ wiadomo¶æ
Drodzy w³a¶ciciele strony Earthnicity Polska - proszê o skoñczenie za¶miecania forum.
Wiza¿anki - uwa¿ajcie na posty poni¿szych uzytkowników, nie wiadomo co jest prawd± a co nie. Posprz±tanie zajmie mi chwilkê.

U¿ytkowniczki mineralki / Dystrybutor Earthnicity / Mangorantka / Dor_cia / Earthnicity Polska / Paulcia85
To i KWC przyatakowali buuuu nie³adnie

a dopiero co chwali³am firmê i obs³ugê sklepu
__________________

mulier jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-02, 18:41   #73
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomo¶ci: 1 786
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

Sherloki, jak wy to wy³apujecie?
K_cieciorka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-04, 20:09   #74
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 504
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

Kolorystycznie Natural Light mnie rozczarowa³..ró¿owi siê Co do krycia to wypada dobrze,jesli chodzi o wyrównanie i ujednolicenie to wrêcz celuj±co.
Bejdi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-04, 20:49   #75
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 3 768
GG do mulier
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

Cytat:
Napisane przez Bejdi Poka¿ wiadomo¶æ
Kolorystycznie Natural Light mnie rozczarowa³..ró¿owi siê Co do krycia to wypada dobrze,jesli chodzi o wyrównanie i ujednolicenie to wrêcz celuj±co.
No w³a¶nie..... ró¿, ró¿, ró¿.....
Kurcze, fajne w³a¶ciwo¶ci, trwa³o¶æ, krycie....tylko te kolory

Mam na nie ochotê, ale musia³abym wzi±æ honey+alabaster+natural light i mieszaæ wszystko. Spora inwestycja i zastanawiam siê czy warto
__________________

mulier jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-04, 21:09   #76
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 504
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

Cytat:
Napisane przez mulier Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie..... ró¿, ró¿, ró¿.....
Kurcze, fajne w³a¶ciwo¶ci, trwa³o¶æ, krycie....tylko te kolory

Mam na nie ochotê, ale musia³abym wzi±æ honey+alabaster+natural light i mieszaæ wszystko. Spora inwestycja i zastanawiam siê czy warto
Ja w takie miksy siê nie bawie,mo¿e zmieszam z jakim¶ ja¶niejszym odcieniem próbki ¿eby je wykorzystaæ,bo w pierwotnej wersji siê zmarnuj±,ale z pe³nowymiarowych zrezygnuje.

Tak w ogole to chyba zmêczy³o mnie poszukiwanie "w³asnego" koloru a to dopiero pocz±tek mineralnej drogi...Zamawia³am meow,everyday,earthnicity i zaczynm siê zniechêcaæ.To chyba nie dla mnie,chyba pójdê do drogerii i kupiê co¶ co bêdzie dostêpne od rêki
Bejdi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-05, 18:18   #77
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomo¶ci: 8 712
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

Cytat:
Napisane przez Bejdi Poka¿ wiadomo¶æ
Kolorystycznie Natural Light mnie rozczarowa³..ró¿owi siê Co do krycia to wypada dobrze,jesli chodzi o wyrównanie i ujednolicenie to wrêcz celuj±co.
Rozowi? Ja mam rozowe tony na cerze, a natural light jest dal mine zolty/brzoskwiniowy.

Sprobuj Lumiere, oni robia Mixy, wiec nie musisz zamawiac kilku kolorow.. choc warto na poczatek probki wziac. Nie wiem jak teraz ale probki u mnie wystarczaly na miesiac uzytkowania dzien w dzien
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-05, 20:07   #78
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 504
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

No wiesz...zielony po³±czony z zó³tym daje nam kolor niebieski,ten sam zielony po³±czony z pomarañczowym na przyk³ad da nam inny odcieñ
Bejdi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-09, 16:06   #79
Cremonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 67
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

cytat z mulier: Testowane kolory Earthnicity wpadaj± albo w ró¿, albo w ¿ó³t± brzoskwiniê Wydaje mi siê, ¿e dziewczyny, które szukaj± czystego be¿u, jakiej¶ oliwki, czego¶ w stylu abyssinian/korat z Meow og± miec problem.....


Niestety mulier trafi³a¶ w sedno , kolorystycznie Earthnicity u mnie siê nie sprawdza . Jestem z tych be¿owo zó³tych oliwek

Edytowane przez Cremonka
Czas edycji: 2013-11-09 o 16:08 Powód: wskazanie autora s³ów:)
Cremonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-09, 17:03   #80
atena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 87
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthnicity z UK

Kosmetyki s± dostêpne w Polsce na www.earthnicity.pl. Zamawia³am próbki podk³adów sypkich Natural Light i Porcelain oraz pudru roz¶wietlaj±cego Silk Glow Light. Wszystko szybko i sprawnie, a produkty rewelacja
atena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-10, 09:12   #81
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 504
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthnicity z UK

Cytat:
Napisane przez atena Poka¿ wiadomo¶æ
Kosmetyki s± dostêpne w Polsce na www.earthnicity.pl. Zamawia³am próbki podk³adów sypkich Natural Light i Porcelain oraz pudru roz¶wietlaj±cego Silk Glow Light. Wszystko szybko i sprawnie, a produkty rewelacja
Ja zamówi³am to samo,musia³am jednak pomieszaæ te kolorki aby móc uzywaæ...by³yby dla mnie idealne gdyby nie kolory.Szkoda jakby to nie by³o polecam aby wypróbowaæ,s± naprawdê super!
Bejdi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-15, 13:16   #82
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 3 768
GG do mulier
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

Odebra³am swój zestaw startowy (Fair):
- jako gratis dorzucili mi próbkê bronzera Sunkissed Shimmer - jak dla mnie jest on za jasny, na mojej skórze pozostawia po¶wiatê z³oto-pomarañczow± (niestety...pomarañczow±, czego nie cierpiê w bronzerach ). Jest bardzo mocno b³yszcz±cy, ale tu na plus - to nie jest brokat, tylko tafla, silnie b³yszcz±ca z³oto-pomarañczowa tafla.

- puder Silk Glow Light - buuuu po zachwytach na blogach nastawi³am siê na jakie¶ cudo a to zwyk³y puder nab³yszczaj±cy. Dobry, bardzo dobry, ale nie powali³ mnie na kolana. Ma³o tego, przez pierwsz± godzinê, dwie wy³a¿± na tafli mikrodrobiny (fakt, delikatne i subtelne, ale jednak s±). Po jakich¶ 2 godzinach znikaj± (odpadaj±), ale ja chcê efektu tafli, czystej tafli od zaraz, bez pl±taj±cego siê brokatu. Ja wiem, ¿e siê "czepiam", ale có¿, sta³am siê wymagaj±ca Ten sam efekt....nie, lepszy efekt uzyskuje pudrem Crystalline Cat Glow Powder Meow, który w sumie wychodzi taniej (o ile dla kogo¶ to nie problem poczekaæ na promocje i walczyæ z przesy³k± z USA) i nie ma kompletnie ¿adnych drobin - czysta mokra tafla.

- pêdzelek - fenomenalny! Malutki, miêciutki, elegancki, ozdabia toaletkê, wygl±da na solidne narzêdzie pracy.

Co do podk³adów - ocenia³am je ju¿ wy¿ej i w KWC, gdyby nie kolory to by³by jeden z najlepszych podk³adów jakie mia³am w rêkach.
W¶ród wszystkich testowanych z tej firmy produktów przyznajê pierwsze miejsce pudrowi Velvet HD - to jest co¶, czego nie znalaz³am w innych firmach. Cudo! Nak³adam go na ca³± twarz (tam gdzie nie mam nab³yszczaczy), doskonale trzyma mat, wszystko wyg³adza, chowa, wyrównuje, KOMPLETNIE go nie widaæ a do tego - mistrzostwo ¶wiata - nab³yszcza satyn±. Moim zdaniem jest produktem daj±cy idealny efekt po³±czenia nab³yszczania i matu, idealne Glow
__________________


Edytowane przez mulier
Czas edycji: 2013-11-15 o 13:26
mulier jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-15, 17:06   #83
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomo¶ci: 1 786
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

mulier, je¶li potrzebujesz roz¶wietlaj±cej tafli, wygl±daj±cej naturalnie, i nadaj±cej siê na co dzieñ to spróbuj tego:
http://www.costasy.pl/esklep,produkt...y_lolo#tab=115
Próbka w s³oiczku 0,5g kosztuje 10,90, a mo¿na je kupiæ stacjonarnie w Galerii Mokotów, bo wysy³ka kosztuje 8z³ i ¶rednio siê to op³aca :P
Nie mogê porównaæ do Earthnicity, bo ja swoich próbek jeszcze nie zamówi³am.
K_cieciorka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-15, 19:34   #84
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 3 768
GG do mulier
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Poka¿ wiadomo¶æ
mulier, je¶li potrzebujesz roz¶wietlaj±cej tafli, wygl±daj±cej naturalnie, i nadaj±cej siê na co dzieñ to spróbuj tego:
http://www.costasy.pl/esklep,produkt...y_lolo#tab=115
Próbka w s³oiczku 0,5g kosztuje 10,90, a mo¿na je kupiæ stacjonarnie w Galerii Mokotów, bo wysy³ka kosztuje 8z³ i ¶rednio siê to op³aca :P
Nie mogê porównaæ do Earthnicity, bo ja swoich próbek jeszcze nie zamówi³am.
A sprawdzê tego nie znam
LL bardzo ceniê i szanujê. Z pudrów LL znam tylko Flawless Silk, ale ten spe³nia rolê nie roz¶wietlacza, ale pudru wykoñczeniowego - a w tej roli wygrywa Earthnicity HD
Dziêki, bêdê pamietaæ
__________________

mulier jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-15, 20:33   #85
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomo¶ci: 1 786
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

Ja siê skusi³am w³a¶nie na próbkê, ale pe³ne opakowanie te¿ kiedy¶ pewnie kupiê. Wersjê matuj±c± te¿ przetestujê najpierw w ma³ym opakowaniu. Do GM zupe³nie mi nie po drodze wiêc zagl±dam tylko jak idê do stomatologa, czyli np w tym miesi±cu
K_cieciorka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-19, 16:56   #86
JeanneInes
Raczkowanie
 
Avatar JeanneInes
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 99
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

Z darmowych próbek dosta³am natural light i by³ za ciemny, a dok³adnie - za pomarañczowy. Dzi¶ mi doszed³ alabaster i porcelain, po sprawdzeniu alabaster ciut za jasny, a porcelain - strza³ w dziesi±tkê dziwi mnie ¿e alabaster jest najja¶niejszy, bo i tak nie jest tak bardzo jasny, dla mnie mo¿e dwa tony za jasny, za to miêdzy porcelain a nastepnym, natural light jest ju¿ du¿a ró¿nica i jasno¶ci i odcienia, tak jak mówiê, natural light ma wiêcej tonów ¿ó³tych, pomarañczowych, a alabaster jest bardziej stonowany i spokojny.
__________________
S³odko-ostry blog lifestylowy
Króliczek Do¶wiadczalny
JeanneInes jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-20, 22:11   #87
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomo¶ci: 8 712
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

Wlasnie natural light nie ma nic wspolnego z nazwa natural heh dla mnie tez zolty a korektor sand.. pomarancz ze az w oczy bije.. po nazwie spodziewalabym sie neutralnego bezu.. ja niestety nie zamowie juz wiecej bo nie odpowiadaja mi kolory no I efekt na skorze.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-07, 10:05   #88
an78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

Witajcie dziewczyny, moja opinia odno¶nie tych pudrów nie jest wcale taka dobra. Skusi³am siê i zakupi³am próbkê testerów: Alabaster, Porcelain, testowa³am te¿ Honey Beige ale nie kryj± dobrze sporo trzeba na³o¿yæ aby ujednoliciæ cerê i dlatego na tak krótko wystarczaj± - jak czyta³am opinie. Dla mnie nie s± warte tej kaski. Dodam, ze mam ³adn± cerê i dobrze nawil¿on± ale borykam siê z naczynkami, staram siê zamykaæ laserem ale i tak trochê je widaæ. Na chwilê obecn± u¿ywam podk³adu mineralnego matuj±cego Anabell Minerals natural light i jeszcze nie znalaz³am lepszego od niego, próbowa³am tez Lancolm ale zapycha³ mi pory.

Edytowane przez an78
Czas edycji: 2014-01-07 o 10:07
an78 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-15, 20:21   #89
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 8 445
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

mo¿e kogo¶ rabat zainteresuje:
-20% kod: ZIMASCGKY
wa¿ny do 28 lutego
jessica855 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-21, 15:08   #90
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 8 445
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

cichutko tu co¶
wrzucê kilka zdjêæ cieni, mo¿e komu¶ siê przydadz±
odcienie: Sunshine, Champagne, Turquise
zdj. 1 - w s³oiczku
zdj. 2 - swatche
zdj. 3 - makija¿ z Champagne
zdj. 4, 5 - makija¿ z Sunshine
zdj. 6 - makija¿ z Turquise
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg earthnicity cienie champagne turquoise sunshine.jpg (64,3 KB, 5 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg earthnicity cienie do powiek swatches swatche.jpg (44,0 KB, 4 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg champagne earthnicity.jpg (33,3 KB, 5 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg eaarthnicity sunshine.jpg (38,7 KB, 5 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 983r478252.jpg (34,7 KB, 5 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1155.jpg (36,3 KB, 5 za³adowañ)
jessica855 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Kosmetyki mineralne


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2022-02-22 13:27:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:26.