Kosmetyki mineralne Bella Piere? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-26, 18:34   #1
caramely
Raczkowanie
 
Avatar caramely
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 143

Kosmetyki mineralne Bella Piere?


Hej, czy ktoras z was uzywala moze podkladu mineralnego Bella Piere? Dzisiaj zostalam zaczepiona w centrum handlowym, pani zrobila mi makijaz i jak narazie sie trzyma, ale sa dosc drogie 37 funtow z pędzlem.
Moze ktoras z was ma jakies doswiadczenia z tą firmą?

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

anyone? ;>>
__________________
And I’d give up forever to touch you
’cause I know that you feel me somehow
You’re the closest to heaven that I’ll ever be
And I don’t want to go home right now
caramely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 07:28   #2
caramely
Raczkowanie
 
Avatar caramely
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 143
Dot.: Kosmetyki mineralne Bella Piere?

No coz widze ze nikt.. Wiec napisze swoja opinie aby przestrzec inne dziewczyny. Niestety na mojej mieszanej cerze podklad po 3 godzinach zaczal ciemniec, a po 5 calkowicie zniknal.
Pani w centrum handlowym sciagnela moj makijaz z polowy mojej twarzy, nalozyla serum + podklad i wygladalo to naprawde dobrze, ale jak mowie po kilku godzinach w porownaniu z Lorealem True Match ktory nalozylam uwaga! o 6 rano a byla okolo 15, Bella pierre wygladalo 100x gorzej. Ide go dzisiaj zwrocic bo nawet nie otworzylam
__________________
And I’d give up forever to touch you
’cause I know that you feel me somehow
You’re the closest to heaven that I’ll ever be
And I don’t want to go home right now
caramely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 19:16   #3
ewalaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 102
Dot.: Kosmetyki mineralne Bella Piere?

W jakim centrum handlowym ? Można kupić na miejscu? Nie słyszałam o takiej firmie, ale może skusiłabym się na jakąś próbkę ;]
ewalaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 15:03   #4
zazwi27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki mineralne Bella Piere?

ja posiadam cienie sypkie z bellapiere,posiadam równiez baza pod makijaz, jestem strasznie zadowolona bo jakos cieni jest super, wogole sie nie osypuja mam zielony, zolty i pomaranczowy pigment, kolorki...cudo, pieknie sie mienia, dobrze napigmentowane, kolor nie bleknie w ciagu dnia, nie posiadam innych kosmtykow tej ze firmy, bo nie mialam z nimi stycznosci, ale gdybym kiedys na nie trafila, napewno sprobuje,
zazwi27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 07:00   #5
balbinka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 32
Dot.: Kosmetyki mineralne Bella Piere?

Jak sie ciesze ze znalazlam ten watek. W innym miejscu forum zadalam to pytanie i nie otrzymalam odpowiedzi. W tym tygodniu upolowalam w dkmax'ie komplet 9 cieni pigmentowych w kolorach brazu, bezu..., baze pod nie, blyszczyk i 2 pedzelki. Kosztowaly tylko 20 euro. Nidgy nie mialam z nimi do czynienia, bo jestem 'swiezutka w makijazach', ale wyglada na to, ze dobrze zainwestowalam te pieniadze! Wczoraj bylam na wycieczce szkolnej w centrum Dundrum w Dublinie i tam powiedziano mi, ze firma wycofala sie z rynku irlandzkiego, bo mieli zbyt wysokie ceny. Rzeczywiscie komplet, ktory kupilam na ich stronie internetowej w USA kosztuje 134 dolarow! Mam nadzieje, ze to odzwierciedla jakosc.
Caramely, oddalas ten podklad? A moze nalezalo isc do drugiej pani z 'gola' twarza i sprobowac jeszcze raz. Wczoraj robilam makijaz w 2 miejscach: po pierwszym moja jasna twarz zaczela wygladac jak hinduska, a dopiero w the body shop dziewczyna zrobila mi to co chcialam czyli pieknie rozjasnila i nadala wiosenny radosny wyglad...
balbinka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 10:58   #6
louboutinkaa
Raczkowanie
 
Avatar louboutinkaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 64
Dot.: Kosmetyki mineralne Bella Piere?

Posiadam cień mineralny z BellaPierre i jak dla mnie niczym się nie różni od innych marek poza horrendalną ceną!
louboutinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 13:31   #7
Dragonblood
Rozeznanie
 
Avatar Dragonblood
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 565
Dot.: Kosmetyki mineralne Bella Piere?

caramely

Mam podkład Bella Pierre w kolorze cinnamon.
Kupiłam go w zestawie w TKMaxxie, razem z rozświetlaczem, bazą, bronzerem i różem plus dwa pędzle. Wszystko zgrane kolorystycznie i wszystko pełnowymiarowe. Oprócz tego dziabnęłam zestaw trzech cieni z baza i dwoma pędzelkami.

Generalnie używam minerałów Meow. Są bardzo dobre. Jednak skusiłam się na Bella Pierre, bo ich kosmetyki są horrendalnie drogie, a akurat cena w TKMaxxie była bardzo korzystna. Za zestaw podkładowy zapłaciłam 130zł a więc mniej niż za sam podkład w ich sklepie.

Podkład est bardzo doby, choć dla mnie ciut za jasny. Utrzymuje się cały dzień i ma cechy tych najlepszych minerałów: nie zapycha, nie podrażnia, nie czopuje skóry, ładnie się wtapia etc.
Ogólnie najbardziej podoba mi się, że ma obrotowy "zamykacz" i puder się nie wysypuje jak fiknie w torebce. Noszę go ze sobą do poprawek w ciągu dnia i sprawdza się rewelacyjnie.

Najbardziej spodobał mi się róż: amaretto. Pięknie się wtapia, nie odcina na twarzy, nie migruje no i kolor jest wspaniały.

Mogę z czystym sumieniem polecić, ale nie w regularnego cenie bo jest zwyczajnie za wysoka.

Jeśli ktoś chciałby opinię innych składników zestawu to proszę napisać - wrzucę tu
Dragonblood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-14, 09:41   #8
balbinka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 32
Dot.: Kosmetyki mineralne Bella Piere?

A ja mam inne pytanie. Czy istnieje mozliwosc 'regeneracji' ich bazy pod cienie do powiek. Pewnie sie spieszylam i zle zakrecilam pudeleczko i zrobil mi sie bardzo nieprzyjemny, twrdawy glut, ktory jak sie nie daj Boze polozy na powieki to skleja je i nie nadaje sie do niczego.
balbinka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 16:03   #9
Dragonblood
Rozeznanie
 
Avatar Dragonblood
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 565
Dot.: Kosmetyki mineralne Bella Piere?

Cytat:
Napisane przez balbinka1 Pokaż wiadomość
A ja mam inne pytanie. Czy istnieje mozliwosc 'regeneracji' ich bazy pod cienie do powiek. Pewnie sie spieszylam i zle zakrecilam pudeleczko i zrobil mi sie bardzo nieprzyjemny, twrdawy glut, ktory jak sie nie daj Boze polozy na powieki to skleja je i nie nadaje sie do niczego.
Jeżeli się klei to już się z tym raczej nic nie da zrobić. Gdyby tylko stwardniało, to można by pokusić się o rozprowadzenie Duralinem Inglota. Ale jeśłi się klei na powiekach to najprawdopodobniej nadaje się do śmieci.
Dragonblood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 15:57   #10
MysteryMe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 308
Dot.: Kosmetyki mineralne Bella Piere?

Jestem posiadaczka podkladu mineralnego Bella Pierre i jestem z niego bardzo zadowolona.Kupilam go w zestawie z rozowym pigmentem (ktory polaczylam w bezbarwnym blyszczykiem tej samej firmy).Do tego dolaczona byla mascara,ktora wypada bardzo srednio.Jedynem plusem mascary i blyszczyka jest to ze nie zawieraja barwnikow i sa w 100%naturalne.Tak jak wspomnialam,podklad spisuje sie super w kazdych warunkach,swietnie kryje i nie zapycha.Mam rowniez podklad mineralny z body shop oraz bare minerals i bella pierre przebija je oba.Jedynym minusem jest cena,szczerze mowiac gdyby nie promocja to raczej bym nie kupila.
MysteryMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 09:38   #11
zazwi27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki mineralne Bella Piere?

moja kolekcja powiekszyla sie o kilka nowych kosmetyków Bella Pierre, mam podklad ktory o dziwo, ma dobre krycie ale ma drobinki i niestety na mojej mieszane cerze na czole potrafi migrowac, swiece sie po nim dosc mocno
blyszczyk, pachnie przyjemnie ale naprawde po godzinie znika wysych az ust, bronzer sypki, rewelacja jest tak mocno napigmentowany ze mozna z nim naprawde przesadzic, ale mnie zapycha, za to puder bronzujacy z prawie nie widocznymi drobinkami, nie ma w sobie nut pomaranczowych ale mozan sobie nim narobic plackow, trudno sie rozciera, najlepszy jest roz, ktory uwielbiam, pedzelki tez nie ktore spoko, a jeden juz wyladowal w koszu bo wlosie wypadalo okropnie, za kazdym razem jak tylko dotykalam nim powieki, w moim TKMaxxei jest jeszcze zestaw do ust, ale obawiam sie ze bedzie to kicha, uzywal ktos???
zazwi27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-26, 19:51   #12
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Bella Piere?

Czy ktoś posiada podkład w odcieniu Ultra? (z tego co udało mi się ustalić, to chyba nie jest wcale aż taki jasny)
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 15:34   #13
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne Bella Piere?

mnie sie wlasnie trafil jak kurze slepiej ziarnko zestaw do cery jasnej

http://www.bellapierre.eu/shop/index...hting-kit.html

zaplacialam 73zl.

kuz widze ze rozswietlacz samodzielnie nie istnieje,a szkoda bo jest taki jak szukam czyli zadnych widocznych drobinek, tylko delikatna satynka. brazer nazywa sie contour i tez nie widze zeby mizna bylo go osobno dokupic, ale nic nie szkodzi, jest bardzo ciemny, bede trzeba uwazac.

tak wogole podpytam, moze dziewczyny jeszcze tu zagladaja. Przy bazie pod cienie pisze ze dzieki niej blyszczace cienie mozna zmienic w matowe i ze niektore klientki uzywaja jej jako korektora, ze dobrze wyrownuje cere. Prawda to? Bo za ta cene co kosztuje solo, bym sie skusila jesli cienie by sie na niej trzymaly i z tych blyszczacych mialabym matowe.

jak by ktos wiedzial dokladnie jak na zywo wygladaja ichnie roze to bym prosila o jakies wskazowki. Na monitorze to jakiejs za duzej roznicy miedzy nimi nie ma i jak bym chciala to nie mam pojecia na co sie zdecydowac. Jeden wyglada inaczej, reszta to dla mnie kolopr rozowy w roznym natezeniu, ale jakim? Co jest jasne i zimne, co jest ciemne , a co jest takie brudnawe miedzy rozem a bezowym. jakie one wlasciwie na zywo sa?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 00:37   #14
lalka3
Raczkowanie
 
Avatar lalka3
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: gdansk/manchester
Wiadomości: 150
Dot.: Kosmetyki mineralne Bella Piere?

Mam puder mineralny, blyszczyk i roz- petarda! Ale najwazniejsze ze nie testuja na zwierzetach!!! Dziwi mnie opis ze to angielskie produkty.. Z tego co ja wiem to amerykanskie. Nawet na pudelku jest ze dystrybutor uk ale made in usa.
__________________
czlowieka 🌱 poznamy po jego stosunku do zwierzat ️❗️️❗️😼🐾
lalka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 08:48   #15
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki mineralne Bella Piere?

firmy nie znam, ale szukałam o niej czegokolwiek i znalazłam, ze w Polsce można je kupić na tej stronie http://mineralmakeup.com.pl/.

i faktycznie sporo chcą za nie!
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 17:41   #16
moniczek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 15
Dot.: Kosmetyki mineralne Bella Piere?

Jak dla mnie jest wiele lepszych podkładów. U mnie kompletnie się nie sprawdził, ale ja mam wymagającą cerę.
moniczek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 19:50   #17
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne Bella Piere?

Może komuś przyda się zdjęcie trzech pigmentów Bellapierre: Snowflake, Cinnabar, Noir (jedyny matowy).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0881.jpg (87,3 KB, 25 załadowań)
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-14, 09:48   #18
orzelekm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetyki mineralne Bella Piere?

Hej dziewczyny!
Chciałbym mojej dziewczynie zrobić niespodziankę i kupić jej jakieś fajne kosmetyki mineralne bo innych nie używa, pomożecie doradzić ?
orzelekm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-20, 16:42   #19
Sabina1979
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki mineralne Bella Piere?

Witam nie mogę dobrać koloru z meow flawlles a z bellapierre kolor cinnamon jest ok jaki bedzie to odpowiednik z meow dziekuję za odpowiedź

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Dragonblood Pokaż wiadomość
caramely

Mam podkład Bella Pierre w kolorze cinnamon.
Kupiłam go w zestawie w TKMaxxie, razem z rozświetlaczem, bazą, bronzerem i różem plus dwa pędzle. Wszystko zgrane kolorystycznie i wszystko pełnowymiarowe. Oprócz tego dziabnęłam zestaw trzech cieni z baza i dwoma pędzelkami.

Generalnie używam minerałów Meow. Są bardzo dobre. Jednak skusiłam się na Bella Pierre, bo ich kosmetyki są horrendalnie drogie, a akurat cena w TKMaxxie była bardzo korzystna. Za zestaw podkładowy zapłaciłam 130zł a więc mniej niż za sam podkład w ich sklepie.

Podkład est bardzo doby, choć dla mnie ciut za jasny. Utrzymuje się cały dzień i ma cechy tych najlepszych minerałów: nie zapycha, nie podrażnia, nie czopuje skóry, ładnie się wtapia etc.
Ogólnie najbardziej podoba mi się, że ma obrotowy "zamykacz" i puder się nie wysypuje jak fiknie w torebce. Noszę go ze sobą do poprawek w ciągu dnia i sprawdza się rewelacyjnie.

Najbardziej spodobał mi się róż: amaretto. Pięknie się wtapia, nie odcina na twarzy, nie migruje no i kolor jest wspaniały.

Mogę z czystym sumieniem polecić, ale nie w regularnego cenie bo jest zwyczajnie za wysoka.

Jeśli ktoś chciałby opinię innych składników zestawu to proszę napisać - wrzucę tu
do koloru cinnamon jaki bedzie odpowiednik z meow ?
Sabina1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-29, 14:31   #20
EmaLo
Raczkowanie
 
Avatar EmaLo
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 73
Dot.: Kosmetyki mineralne Bella Piere?

uzywałam jak mieszkałam w anglii ale jak dla mnie byly takie srednie
EmaLo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-29 15:31:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.