makijaż - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-27, 19:19   #1
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990

makijaż


Proszę o sugestie w doborze kolorów, szczególnie różu i pomadki. Maluję się raczej jasnymi, pastelowymi kolorami, beże, róże, brązy. Jaki makijaż wieczorowy byłby dla mnie najlepszy, czy mogę mocniej zaznaczyć oczy? Włosy mam tak jak na fotce, tylko odświeżone jasne pasemka, bardziej wycieniowane i do tego grzywka na bok.
dzięki
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-27, 19:55   #2
Czupurek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 25
Re: makijaż

Hej! Ładna z Ciebie osóbka Na moje oko pasują do Ciebie chłodne kolorki: szarości, niebieskości, jasne róże, rozbielone fiolety i zielenie, ale też ecru. Usta - tak,jak na zdjęciu - mogą być pociągnięte błyszczykiem (wersja naturalna) lub podkreślone pomadką w odcieniu różu o ton ciemniejszym niż kolor Twoich ust. Róż - delikatny, "przydymiony", chłodny róż; różowy beż i bardzo stonowane odcienie bordo. Na wieczór możesz użyć ciemniejszych odcieni,a np. perłowe cienie pod linią brwi. Z tego półprofilu wnioskuję, że masz raczej szeroko rozstawione oczy, więc ciemniejsze cienie "lądują" bliżej nasady nosa, a jasne - w zewnętrznej częśći oka. Możesz podkreślić kształt oka czarnym eyelinerem (lub kredką) przy nasadzie górnych rzęs i na 1/3 długości oka przy nasadzie dolnych (linie - górna i dolna - nie powinny się łączyć). Jak coś jeszcze wymyślę - dam znać ! Acha! Na wieczór pomyśl o brokacie na linii skronie-policzki !
Czupurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-28, 08:09   #3
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: makijaż

Dziękuję za miłe słowa i za rady Co do cery to wyszła na tym zdjęciu jakaś raka różowa; naturalnie mam karnację jasną beżową. Mówisz chłodne kolorki? Jestem w tej kwestii w kropce, gdyż nie wiem jaki mam typ urody, czy chłodny czy ciepły. Maluję się czasami chłodnymi, a czasami ciepłymi (złoto, ciemne złoto).
Czekam na dalsze uwagi i pozdrawiam
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-28, 10:02   #4
kedesza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 140
Re: makijaż


Edytowane przez kedesza
Czas edycji: 2005-10-11 o 14:17
kedesza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-29, 09:55   #5
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: makijaż

NA PRAWDE NIE MUSISZ UŻYWAĆ PODZIAŁU: :"chłodne", "ciepłe"i dopasowywać do siebie jedynej słusznej tonacji.
Możesz używać za równo ciepłych: cieplutki brąz, złoto, łosoś,zieleń jak i zimnych kolorków: róż, fiolet, oliwkowa zieleń./
Możesz nieco powiekszyć usta za pomocą konturówki, jasnej szminki i pędzelka (lub błyszczyka). Żeby usta wydawały się wieksze proponuje Ci używać jasnych, świecących kolorków lub barw jaskrawych, ale nie ciemnych. ja generalnie widze Cie w kolorach raczej jasnych i rozbielonych.
moim zdaniem masz nieco za krótkie brwi. Radziłabym Ci je nieco zapuścić.

pozdrawiam
Sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-29, 15:57   #6
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: makijaż

Dzięki za rady Co do brwi to próbuję je zapuścić, jednak one rosną tylko od strony nosa; z drugiej strony wogóle. Mam jeszcze pytanko odnośnie makijażu wieczorowego, czy pasuje mi makijaż przydymionego oka?
pozdrawiam
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:01.