róż - pilne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-01, 22:45   #1
rajzerek
Raczkowanie
 
Avatar rajzerek
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 332

róż - pilne


Drogie Wizażanki!

Mam do Was pytanka dotyczące różu. Kiedys dostałam róż Vipery (dwukolorowy), ale nie wiem jak się nim posługiwać. Wydaje mi się, że ma za mały pędzelek, wogóle jest chyba gorszy (jakieś takie nie równe plamy mi wychodzą), a tak wogóle to nie umiem do końca go nałożyć, bo poprostu nie wiem gdzie!
Nie wiem czy jakoś pod kosci policzkowe, czy na,a moze na policzki? Czy cieńszą czy grubszą plamą? Nie wiem! Może mogłybyście jakoś w postaci zdjęć i dokładnych opisów wytłumaczyć? Proszę Was strasznie o pomoc!
Aha, i np. jak mam takie dziurki w policzkach (blizenki) to on nie będzie mi bardziej podkreślał ich
Strasznie podobają mi się poliki jakie ma np. Nelly Furtado w klipie "Powerless" (jeżeli któraś z was widziała, jeśli tak to w miejscu gdzie ma parasolke, wogóle tam slicznie wygląda) i Jennifer Lopez (ostatnio oglądałam na TV4 jakiś koncert z nią i gdy śpiewała piosenkę z "Seleny" też super wyglądała). Może wiecie wogóle jak cały taki makijąz wykonac?
I jakie kolory by pasowały do ciemnej szatynki, o zielonych oczach, jasnej karnacji w odcieniu żółtawym (napweno nie różowym)
Mam nadzieję, że was nie zamęczyłam

czkekam na wasze odpowiedzi

pozdro
rajzerek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-02, 09:08   #2
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: róż - pilne

WITAJ
Kiedys dostałam róż Vipery (dwukolorowy), ale nie wiem jak się nim posługiwać. Wydaje mi się, że ma za mały pędzelek, wogóle jest chyba gorszy (jakieś takie nie równe plamy mi wychodzą), a tak wogóle to nie umiem do końca go nałożyć, bo poprostu nie wiem gdzie!

RADZE CI RACZEJ NIE UZYWAĆ PĘDZLI DOŁĄCZANYCH DO KOSMETYKÓW - SZCZEGÓLNIE TYCZY SIĘ TO PĘDZLI DO RÓŻU. SA OONE ZDECYDOWANIE ZA MAŁE, A POZA TYM NAJCZĘŚCIEJ PROSTO ŚCIĘTE. ZAOPATRZ SIE W PĘDZLE NP. WE-MA - PRZY DOMACH CENTRUM JEST TAKI MAŁY ZAKŁADZIĆ, W KTÓRYM Z NISKICH CENACH (OD 4 DO 12 ZŁ) MOŻESZ NABYĆ PĘDZLE, KTÓRE UŁATWIA CI WYKONANIE MAKIJAŻU.

> Nie wiem czy jakoś pod kosci policzkowe, czy na,a moze na policzki? Czy cieńszą czy grubszą plamą? Nie wiem! Może mogłybyście jakoś w postaci zdjęć i dokładnych opisów wytłumaczyć? Proszę Was strasznie o pomoc!

NAJLEPIEJ JAKBYS ZAŁĄCZYŁA ZDJĘCIE - WTEDY ŁATWIEJ BĘDZIE CI POMOC. PRZY SZEROKICH - OKRAGŁYCH BUZIACH W CEL;U ICH WYSZCZUPLENIA CIEMNIEJSZY PUDER NAKŁADA SIE POD KOŚCI POLICZKOWE - TO NADAJE IM 'GŁEBI' - TZN. WYDAJĄ SIĘ MNIEJ OKRĄGŁE.
RÓZ NAKŁADA SIĘ NA KOŚCI POLICZKOWE - KOŚCI TO ODCINEK OKOŁO 5 CM - WYCZUWALNE PALCEM. PAMIĘTJ ŻEBY NIE ZJEŻDZAĆ NIM ZBYT NISKO ( W OKOLICE FAŁDY NOSOWO - WARGOWEJ).
NAJLEPIEJ BĘDZIE JAK ZAKUPISZ SOBIE RÓŻ W KOLORZE BRĄZU (MOŻESZ NIM MODELOWAĆ TWARZ I UZYWAĆ JAKO RÓŻU).

> Aha, i np. jak mam takie dziurki w policzkach (blizenki) to on nie będzie mi bardziej podkreślał ich

JEŻELI DOBRZE ZAKRYJESZ JE PODKŁADEM NIE BĘDĄ AŻ TAK WIDOCZNE.
> I jakie kolory by pasowały do ciemnej szatynki, o zielonych oczach, jasnej karnacji w odcieniu żółtawym (napweno nie różowym)
> Mam nadzieję, że was nie zamęczyłam
KOLORKI TO PIASKOWY, ZŁOTY, ŁOSOSIOWY, CEGLANY, CIEPŁY BRĄZ, CIEPŁY FIOLER, CZERWIEŃ,ZŁOTA ZIELEŃ,....

MOZNA BY TAK WYMIENIAC I WYMIENIAĆ - NAJLEPIEJ JAKBYŚ ZAMIEŚCIŁA ZDJATKO.
>
> czkekam na wasze odpowiedzi
>
> pozdro

POZDRAWIAM
SAM
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:26.