Kwietniówki 2019 - cz.4 - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-19, 08:22   #4471
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Próba nr 3 nie gwarantuje córki. Mój tata ma 3 córki, syna brak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To prawda, nie gwarantuje! Mój tata ma dwóch braci a męża ciocia urodziła 1.5 tyg temu trzeciego synka A tak chciała córeczkę! Babcia to samo, jak opowiadała, że na porodówce co chwila "dziewczyna!" A nagle słyszy "A u Pani piękny chlopiec" to miała łzy w oczach

Dzień dobry my dziś znów ruszamy na domek, w końcu długi weekend więc trzeba korzystać. Wczoraj pierwszy raz poszliśmy że znajomymi do takiej hmmm knajpki na świeżym powietrzu. No a Polka się nie odnalazła z nowym otoczeniu i musieliśmy wracać, mąż całą drogę powrotną niósł ją na ręku aż w końcu usnęła.

W ogóle ostatnio te wieczory dziwne. Zazwyczaj po kąpieli dostawała cycka i szła spać. Teraz rwie się przy cycku, muszę ją przytulić, przyśnie na godzinkę dwie i dopiero spokojnie je. Nawet jak nie jest kąpana to się tak zachowuje. Ale chyba już ją Wyczulam, że po prostu potrzebuje przytulenia

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 08:27   #4472
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Dobry!

Czasami mam wrażenie, że wszystko jest tlumaczone skokiem rozwojowym Najłatwiej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 08:29   #4473
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Lisek_kartezjanski Pokaż wiadomość
Mamaszkrabka wyciągaj screeny!!!
Ha ha ha pamiętam
Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Próba nr 3 nie gwarantuje córki. Mój tata ma 3 córki, syna brak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ha ha, no niestety!
Mój brat tak ma dwie i chce syna. Zapytałam się czy jak treci syn nie wyjdzie czy będą próbować czwarty to się zawiesił i już nic nie odpowiedział

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 08:31   #4474
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Ha ha ha pamiętam Ha ha, no niestety!
Mój brat tak ma dwie i chce syna. Zapytałam się czy jak treci syn nie wyjdzie czy będą próbować czwarty to się zawiesił i już nic nie odpowiedział

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja kuzynka, 2 córki i teraz w końcu 3 ciąża i syn Kilka lat młodsza ode mnie, podziwiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 08:37   #4475
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
A moze sprobuj kremu mediderm to moze chociaz zlagodzi swedzenie i szybciej sie skora zregeneruje. Ja stosuje na wiele rzeczy, nawet na mocna opalenizne i fajnie lagodzi.Nie pytalam pediatry, ja po prostu podaje

Daj sobie czas do 3 miesiaca. Wiem, ze te poczatki to droga przez meke ale potem bedzie latwiej... A przynajmniej powinno byc

My jeszcze nie probowalismy podbojow lozkowych po porodzie ale chyba owulacje mialam jakies 1,5 tygodnia temu ale juz malo odciagam.
Szwagierka wpadla sobie teraz i bedzie miec 3 dziecko. Jak sie dowiedzialam to oczywiscie bardzo sie ucieszylam ale poczulam uklucie zazdrosci moze gdybym miala parke to bym juz nie chciala ale jednak ta coreczka chodzi mi po glowie. Zobaczymy co czas przyniesie.

Kiedys mialam parcie na prace i w sumie nadal mam, chce wrocic szybko ale jednak jakies wieksze doswiadczenie zdobylam, a ktos mi kiedys powiedzial "do emerytury jeszcze bedziesz rzygac robota" wiec w sumie racja. Jeszcze dosc sie napracuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nastał ten dzień do głowy takie myśli przychodzą. Przypomnij sobie o screenach twoich marudzen ja też mam takie myśli ze chcem trzecie ale po pierwsze nigdu więcej małego dziecka kiedy małe dziecko już jest w domu najwczesniej jak mała pójdzie do przedszkola ale wtedy to ja już będę za stara na ciążę. Pewnie się rozsypie. Więc mam duże wątpliwości. Chcoiaz tak strasznie mi smutno ze malutka tak szybko rośnie a my nie będziemy już mieć więcej takiego maluszka w domu. Ale jak pomyślę ze z takiej małej słodkiej istotko potem wyrasta taka słodka diablica to się odechciewa 🤣 jakby komuś głupie myśli przychodu słyszę do głowy to mogę moja dwulatke wypożyczyć
Starsza chora i w nocy gorączkowaka. Więc noc nieprzespana. A mnie już boli gardło :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Dobry!

Czasami mam wrażenie, że wszystko jest tlumaczone skokiem rozwojowym Najłatwiej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A potem będziemy na zęby zwalać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 09:07   #4476
mia128
Raczkowanie
 
Avatar mia128
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 387
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Nastał ten dzień do głowy takie myśli przychodzą. Przypomnij sobie o screenach twoich marudzen ja też mam takie myśli ze chcem trzecie ale po pierwsze nigdu więcej małego dziecka kiedy małe dziecko już jest w domu najwczesniej jak mała pójdzie do przedszkola ale wtedy to ja już będę za stara na ciążę. Pewnie się rozsypie. Więc mam duże wątpliwości. Chcoiaz tak strasznie mi smutno ze malutka tak szybko rośnie a my nie będziemy już mieć więcej takiego maluszka w domu. Ale jak pomyślę ze z takiej małej słodkiej istotko potem wyrasta taka słodka diablica to się odechciewa 🤣 jakby komuś głupie myśli przychodu słyszę do głowy to mogę moja dwulatke wypożyczyć
Starsza chora i w nocy gorączkowaka. Więc noc nieprzespana. A mnie już boli gardło :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

A potem będziemy na zęby zwalać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też sobie pomyślałam, że na zęby się zazwyczaj zwala

Mnie też chodzi po głowie trzecie, najlepiej córeczka. Pewnie za kilka lat się zastanowimy. Niestety najmłodsza nie jestem, ale muszę w końcu na jakiś czas wrócić do pracy. Nie chciałabym też żeby trzecie było kosztem dwójki którą mamy, chciałabym dzieciom poszerzać horyzonty, pokazywać świat. Trójka wydaje mi się logistycznie dużo trudniejsza. Zobaczymy czy dalej będziemy chcieli i w jakiej będziemy kondycji finansowej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mia128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 09:17   #4477
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Ja jak widzę kobitki w ciąży, to mi się taki sentyment załącza, jak to bylo jak się dowiedzieliśmy, że jestem w ciąży, jak czekaliśmy żeby poznać płeć itp. fajny czas (w pewnym zakresie ).
A wyobrażacie sobie w te upały być w ciąży Uważam, że trafiłyśmy w dobry czas pod tym wzgledem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-19, 09:20   #4478
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

O matko co za temat ja pomimo ze odpukać nie mam wymagającego dziecka np wczoraj spala od 15 do 19.30 i trzeba bylo ja budzic na kapiel to absolutnie na chwilę obecną nie myślę o kolejnej ciąży teraz myślę o chrzcinach i o tym ze zaraz będę musiała się rozgladac za opieka dla niej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 09:29   #4479
Justi8822
Raczkowanie
 
Avatar Justi8822
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 205
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Ja tam też nie myślę o następnym pomimo że mam tylko jedno. Na pewno nie teraz najwcześniej za 3 lata

Leo też już guga, bardzo to słodkie jak gada <3

Chyba ma katar znowu... Będę obserwować, najwyżej znowu do lekarza.

Ja tam źle wspominam poprzednie lato gdzie byłam na początku ciąży. Strasznie się czułam na początku, słaba, wiecznie było mi niedobrze. Pomieyam jak dziś jak miałam w skwar wizytę, tragedia. Szczerze chyba lepiej by mi było z brzuchem bo chociaż ciężko to fizycznie lepiej się czułam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justi8822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 10:02   #4480
Lisek_kartezjanski
Raczkowanie
 
Avatar Lisek_kartezjanski
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 477
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Ja widzę babki w ciąży i myśle - Boże jak dobrze, ze ja już nie muszę 😁 Będę tęsknić za okresem niemowlęcym na pewno, ale nigdy, przenigdy za ciąża!

Mam trochę to, co Listopadowa - smuteczek, ze " juz nigdy takiego maluszka" 🙈 Albo nie smuteczek, nie wiem... taki sentyment mi się włączał, jak odkładałam te najmniejsze pajace. Jak ostatni raz zakładałam pieluszkę w rozmiarze 1. Wiem ze będę chlipać jak ostatni raz pójdę na spacer z gondola, ostatni raz przystawię do cyca (to jeszcze hoho )... ale to się nijak nie przekłada na chęć na trzecie, o nie. To raczej żal ze te co już mam rosną tak szybko

Mnie jest łatwo mówić bo mam 2x wymarzoną płeć. Ale jakbym nie miała to i tak wątpię czy bym próbowała z trzecim. Nie mam aż takiej tolerancji na hałas i chaos 🙈 a sama moja starsza robi rumor i rozgardiasz za 3 😶
Lisek_kartezjanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 10:07   #4481
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Oh tak nie wyobrazam sobie końcówki ciąży w taki upał albo rodzic chyba bym padła więc nasz termin to dobry czas na ciaze i rodzenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-19, 10:30   #4482
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mia128 Pokaż wiadomość
Też sobie pomyślałam, że na zęby się zazwyczaj zwala

Mnie też chodzi po głowie trzecie, najlepiej córeczka. Pewnie za kilka lat się zastanowimy. Niestety najmłodsza nie jestem, ale muszę w końcu na jakiś czas wrócić do pracy. Nie chciałabym też żeby trzecie było kosztem dwójki którą mamy, chciałabym dzieciom poszerzać horyzonty, pokazywać świat. Trójka wydaje mi się logistycznie dużo trudniejsza. Zobaczymy czy dalej będziemy chcieli i w jakiej będziemy kondycji finansowej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie. Ja nie wspomniałam ale mieszkania na troje dzieci to my nie mamy. Dziewczynki i tak będą musiały miec wspólny pokój który i tak nie jest wielki. Przez skosy to my sami się ledwo mieścimy z czymkolwiek w domu. Tz się marzy budowa domu ale raczej czasu nam zabraknie na to wszystko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Ja jak widzę kobitki w ciąży, to mi się taki sentyment załącza, jak to bylo jak się dowiedzieliśmy, że jestem w ciąży, jak czekaliśmy żeby poznać płeć itp. fajny czas (w pewnym zakresie ).
A wyobrażacie sobie w te upały być w ciąży Uważam, że trafiłyśmy w dobry czas pod tym wzgledem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam dwie koleżanki w ciąży z tp na lipiec sierpień i jak z nimi rozmawiam i patrzęto wcale nie załączam mi się sentyment ciążowy ja bardzo nie lubię tego stanu, nawet dzisiaj nie zapomniałam. Za to sam poród i pierwsze dni po wspominam bardzo dobrze właśnie z sentymenetem i chciałabym to jeszcze raz przeżyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
O matko co za temat ja pomimo ze odpukać nie mam wymagającego dziecka np wczoraj spala od 15 do 19.30 i trzeba bylo ja budzic na kapiel to absolutnie na chwilę obecną nie myślę o kolejnej ciąży teraz myślę o chrzcinach i o tym ze zaraz będę musiała się rozgladac za opieka dla niej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurde zazdroszczę. Ile ja bym zrobiła w tym czasie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Listopadowaa
Czas edycji: 2019-06-19 o 10:31
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 10:31   #4483
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Musze faktycznie wrocic do tych screenow

Ja wiem, ze corka sie moze nie trafic ale jak nie sprobuje to sie nie dowiem
Serio mam watpliwosci czy sprzedawac rzeczy po Leo

Poki co nic nie planuje ale po prostu nie chcialabym kiedys zalowac, ze nie mam 3 dziecka.

Jak Igor byl maly to raz chcialam sprzedac jego rzeczy ale sercemi podpowiadalo, zeby tego nie robic bo bede miec dwoch synow. Jak sobie kiedys wyobrażalam jak to bedze z dwojka dzieci to zawsze to mialam taki obraz, ze to beda chlopaki pomimo tego, ze chcialam tez corke. Kiedys zamowilam takie spodenki dla Igora, a przyslali biale geterki dziewczece i moja mysla bylo, ze szkoda,ze ich nie wykorzystam. Jakies takie przeczucia mam czasem i sie sprawdzaja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 10:35   #4484
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Mamaszkraba chyba pójdę po ten mediderm. Nie jest drogi a może złagodzić zmiany. Nowe nie wyskakuja ale brzydko wyglądają te które już mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 10:41   #4485
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Dobry!

Czasami mam wrażenie, że wszystko jest tlumaczone skokiem rozwojowym Najłatwiej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coś w tym jest
Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
O matko co za temat ja pomimo ze odpukać nie mam wymagającego dziecka np wczoraj spala od 15 do 19.30 i trzeba bylo ja budzic na kapiel to absolutnie na chwilę obecną nie myślę o kolejnej ciąży teraz myślę o chrzcinach i o tym ze zaraz będę musiała się rozgladac za opieka dla niej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zaraz? Tzn?

My planowaliśmy dwójkę.. A teraz stwierdzamy, że Olek naprawdę robi wszystko żeby zostać jedynakiem i nam się weryfikuje plan. Pomyślimy jak ten ciężki czas minie, damy sobie pół roku czy coś i zastanowimy się co decydujemy. Nigdy nie Chcialam mieć jedynaka, ale ja chyba ten pierwszy okres będę wspominać niestety jako horror

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 10:55   #4486
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Mamaszkraba chyba pójdę po ten mediderm. Nie jest drogi a może złagodzić zmiany. Nowe nie wyskakuja ale brzydko wyglądają te które już mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie zaszkodzi sprobowac.
Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Coś w tym jest Zaraz? Tzn?

My planowaliśmy dwójkę.. A teraz stwierdzamy, że Olek naprawdę robi wszystko żeby zostać jedynakiem i nam się weryfikuje plan. Pomyślimy jak ten ciężki czas minie, damy sobie pół roku czy coś i zastanowimy się co decydujemy. Nigdy nie Chcialam mieć jedynaka, ale ja chyba ten pierwszy okres będę wspominać niestety jako horror

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zobaczysz, ze jakis czas zapomnisz jakie te poczatki trudne bo beda kolejne etapy wcale nie latwe

Ale po jakims czasie jednak sie teskni do takiego malego cialka...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 11:00   #4487
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Nie zaszkodzi sprobowac.Zobaczysz, ze jakis czas zapomnisz jakie te poczatki trudne bo beda kolejne etapy wcale nie latwe

Ale po jakims czasie jednak sie teskni do takiego malego cialka...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O wszystkim się zapomina. Nawet o dolegliwoosciach w ciąży 🤣 a nam corka zaczęła nam lepiej noce przesypiac i zachciało nam się drugiego dziecka
Pamięta sie tylko dobre rzeczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 11:14   #4488
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Coco muszę ją zapisać do żłobka prywatnego ale docelowo chce szukać opiekunki bo jednak te wszystkie choroby mnie przerażają a czas zleci nawet się nie obejrzymy wakacje zleca potem koniec roku i roczki będziemy szykować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 11:35   #4489
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Także jak ktoś chce roczek z aliexpress organizować niech już w grudniu zamawia akcesoria serio, serio zleci ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-19, 11:42   #4490
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Także jak ktoś chce roczek z aliexpress organizować niech już w grudniu zamawia akcesoria serio, serio zleci ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Serio tak duzo taniej wszystko wychodzi?

Nigdy nic nie zamawialam i nawet nie porownywalam cen dlatego pytam.

Bylam na pazurkach i zjadlam obiad. Teraz za mna chodzi cos slodkiego 🥴

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 14:25   #4491
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Serio tak duzo taniej wszystko wychodzi?

Nigdy nic nie zamawialam i nawet nie porownywalam cen dlatego pytam.

Bylam na pazurkach i zjadlam obiad. Teraz za mna chodzi cos slodkiego 🥴

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też nigdy nie zamawiałam nic z Ali

Mam jakas chorobę dwubiegunowa. Dziś moje dziecko jest kochane i śpi od 11.30 z przerwą na cyca czy ja zawsze muszę już być na skraju żeby doczekać się lepszego dnia?
A poważnie wczoraj jakoś miał problem zasnąć w dzień, jak zayspial coś go rozbudzilo i może faktycznie później do wieczora był problem właśnie wynikający z braku odpowiedniej drzemki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 17:04   #4492
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Serio tak duzo taniej wszystko wychodzi?

Nigdy nic nie zamawialam i nawet nie porownywalam cen dlatego pytam.

Bylam na pazurkach i zjadlam obiad. Teraz za mna chodzi cos slodkiego 🥴

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niektóre rzeczy tak.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 20:16   #4493
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Ja z kolei cieszę się, że mamy w planach jeszcze jedno lub dwoje dzieci, bo właśnie nie wyobrażam sobie tego, że Staś miałby być ostatnim noworodkiem w naszym domu 🤧 i do ciąży też mi tęskno, mam to szczęście, że w miarę dobrze przeszłam i tę i tę pierwszą, wyglądałam tylko okropnie tylko na powtórce z porodu mi nie zależy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 20:52   #4494
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Ja nie chciałabym, żeby młody był sam tzn. nie miał rodzeństwa. Cieszę, że mam siostrę, bo zawsze jakieś wsparcie itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 22:47   #4495
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Mamoszkrabka masz rację! Tęskni się do małego ciałka jak przywiezlismy małą do domu, te pierwsze dni, tak Ją tulilam i już myslalam o kolejnym takim malenstwie, nie wyobrazam sobie, że to ostatnie malenstwo jakie tu mamy. Czas szybko, dzieci rosną jak na drożdżach, a te złe początki się zapomni - ba! Ja już zapominam jak młoda wieczorem robi akcje, a rano się uśmiecha od ucha do ucha z resztą kto wie, może kolejne bedzie latwiejsze w obsludze, doswiadczenie tez robi swoje.

Michacha też mam podobnie, pomimo, że roznica wielku ogromna to ciesze sie, że nie jestem sama na świecie. Z rodzenstwem mielismy lepszy kontakt niz z rodzicami

Agasku, ja ciążę też dobrze znioslam, ale jednak kosztowala mnie dużo strachu. A jedyne co mnie odciąga od kolejnych to wizja zastrzykow


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 23:02   #4496
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Agasku, ja ciążę też dobrze znioslam, ale jednak kosztowala mnie dużo strachu. A jedyne co mnie odciąga od kolejnych to wizja zastrzykow


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj tak, strachu dużo nawet mojemu ginowi na ostatniej wizycie powiedziałam, że to pierwsza moja wizyta, na którą przyszłam na luzie i bez stresu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 08:48   #4497
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Oj, ja też się stresowałam praktycznie przed każdą wizytą.

Dobry!
Kolejny ładny dzień, zastanawiam się co tu porobić... A Wy jakie macie plany?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 08:57   #4498
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

My dzis leniuchujemy do kosciola sie moze wybierzemy wszyscy i potem jakiegos grilla zrobimy bo nie ma tak cieplo dzis. Dla mnie idealna temperatura 22 stopnie.

Ja tez przed kazda wizyta drżałam z nerwow czy wszystko ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 10:21   #4499
Lisek_kartezjanski
Raczkowanie
 
Avatar Lisek_kartezjanski
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 477
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

My ruszamy do moich rodziców. Zbieraliśmy się 4 godziny 😣 Masakra te wyprawy z 2. W dodatku starsza znowu chora, gorączka, marud i nic więcej. Ale i tak jej nie utrzymam w domu. Ostatnio tak samo miała przez 2 dni. Nie wiem co to może być...
Lisek_kartezjanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 11:53   #4500
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

To ja bardzo dobrze znioslam ciaza wiadomo że nikt mi gwarancji nie da ze kolejna tez taka będzie. I bólu porodowego juz nie pamiętam. I sama msm super relacje z siostrą mimo że dzieli nas 6 lat
My byliśmy w kościele i na spacerze i pewnie resztę dnia spędzimy na dworze
No i chyba w końcu wybrslismy
wybraliśmy restauracje na chrzciny więc muszę zamówić zaproszenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-15 20:31:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:25.