Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-23, 13:15   #2401
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Witam kochane

mnie też trochę nie było, ale szkoła, egzaminy i moj M..i dzien wypełniony w 200%

zabrałam TZ-ta na weekend do Łodzi, odwiedzilismy mojego Tate i bardzo sie polubili teraz siedza sobie sami a ja mam chwilke na wizaz

Bunny - slicznie slicznie i jeszcze raz slicznie !!! nic dziwnego, że i panom się podobało hehe

Snow - avatarek super sexy

Nikola -fajny naturalny kolorek masz

mysia - taki blond jak wstawiłaś teraz, to ja miałam identyczny w podstawowce super Ci wyszedl

Dziewczyny, a propos zbiorowego kręcenia to spróbowałam z pantene i rzeczywiście jest fajna, ale te fale chyba nie dla mnie...
jakoś tak jak pudelek wyglądam, taka burza włosów przy twarzy mi chyba nie pasuje...jak podepne do tyłu to ok. Moze mam za drobną buzie? Pytałam znajomych, mojego M i wszyscy stwierdzili, że fajnie w falach ale jednak lepiej w prostych
Jak znajde dłuzsza chwile to zrobie fotki porównawcze w prostych i falowanych i wstawię do klubu to ocenicie

a tak na marginesie, to poużywałam już trochę tych kryształkow i jestem absolutnie zakochana w nich
nigdy żadne serum nie dawało takich efektow...
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 13:19   #2402
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

infatuated ja kryształki oceniam tak samo dobrze

Wstaw zdjęcia
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 13:21   #2403
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

loki / fale moga byc klopotem przy pelnej duzej buzi bo moga ja dodatkowo powiekszac ...ja na szczescie swoja musze wlasnie powiekszac bo mam mala szczupla
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 13:29   #2404
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

hej dziewczynki.....
Ja nadal farbki nie kupiłam a farbowanko juz powinno być...mysle i studiuje i nie moge sie zdecydowac.
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 13:58   #2405
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
infatuated ja kryształki oceniam tak samo dobrze

Wstaw zdjęcia
a też zauważyłaś ten efekt mega wygładzenia? extra dyscyplinuje mi włosy i już z suszarką są proste zero puszenia się, bosko

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
loki / fale moga byc klopotem przy pelnej duzej buzi bo moga ja dodatkowo powiekszac ...ja na szczescie swoja musze wlasnie powiekszac bo mam mala szczupla
ja też mam szczupłą, wiec tego kłopotu nie mam ale jakoś nie czuje tego :P
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 15:06   #2406
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Agata i snow tutaj jest link do nowych odcieni >klik<
W sumie napisalam ze 9 jest najjasniejsza, ale jak na 9 jest naprawde jasna. 83 na probniku wyglada super ale troche sie boje tej 3, bo na wlosach moze wyjsc cieplo. No i 7 na modelce wyglada pieknie, az kusi, ale nie pamietam jak jest z probnikiem. No i nie spojrzalam niestety na zakres rozjasnienia. Jeszcze nie wiem czy sie na nia zdecyduje, jesli tak to wstawie zdjecia. Pozdrawiam.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 15:08   #2407
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kreconowlose uzywaja jeszcze tej bardzo ja chwale tez lekko utrwala narazie nie uzywam bo nie ma tutaj takiej u mnie ale na wiosne jak bede w pl to se kupiehttps://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ki.html&next=1

a wlosy beda coraz lepiej sie krecic potrzeba czasu wiadomo do tej pory czesalas
Dziękuję zaraz ją sobie obczytam.

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
naprawde wolę Cię w falach, masz subtelniejsza urodę

a co do zaczepek, to dlatego ja nigdy przenigdy nie założe szpilek i minisukienki, bo jestem chora jak słysze te gwizdy, cmokania itd. Niektórzy faceci to zwierzaki. Bleee.. Tzn załoze, ale tylko jak jestem ze swoim męzem, to wtedy niech zazdroszczą, ale tak to

pieluszki w tesco na samie bawelniane ja kupowałam po niecałe 3 zł za sztukę. Moze to nawet 1,99 było. Ale to było 3,5 roku temu.

01 jest jasniejsza na pewno, to taki poziom 12 w lorealu, a 10,21 bedzie chłodniejsza, ciemniejsza w odbiorze bo z popielatym połyskiem, ale i tak i tak do żołtego się wypłucze, tak sie wypłukują i popielate i złote farbki. Uzywaj płukanki albo szmpaonu fioletowego, to zapobiegniesz żołknięciu.

Moje zdjecie ponizej, po dwóch razach nakładane na włosy po dekoloryzacji, widac tam granice dekoloru a naturalnych rozjasnianych 01. Na dekoloryzowanych był rudawomiodowy a wyzej taki słomkowy, ale nie żołty. Widac tez troche moj naturalny odrost. Zdjecie sprzed roku.
mysia dziękuję za szczerą opinię.
Ale wiesz ja zawsze chodziłam w mini i szpilkach i dla mnie to było małe zaskoczenie Grunt że nic mi sie nie stalo... Wiesz ja nie czuję klimatów luźne ciuchy, długie kiece czy dzinsy... Dzinsy ok obcisle ale tylko kilka razy w miesiącu.
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ale ta Nivea ma chyba raczej gorsze opinie od Pantene A Pantene wczoraj sama kupiłam i zaraz będę pierwszy raz próbować



oo to ciekawe co to będzie


Zapomniałam dodać, w mojej super pharmie dołożyli jasne Excellki, wszystkie odcienie a nigdy tych najjaśniejszych nie było.. Kupiłam sobie baby blond
Pokazuj efekty

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A możesz dać linka do tych farb? Da się je jakoś pooglądac w internecie?



Super w tych falach, naprawdę bardzo fajnie.
W prostych też dobrze, ale w falach zdecydowanie lepiej.
Uważaj na facetów, ale nie dziw sie jak w miniówce i na szpilach latasz
Będą Cię zaczepiać
Czasem jakiś zaczepił ale nigdy nie grupowo

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki

Kilka dni mnie nie było,bo same egzaminy i już nawet nie wiedziałam jak się nazywam
ale mam już spokój,jeszcze 2 egzaminy pod koniec tygodnia i wolne

Zaraz idę nadrabiać to co naskrobałyście
to napiszę jeszcze tylko to co zauważyłam na tej stronie..

Bunny ślicznie
te fale to jest to dużo lepiej niż w prostych
dziękuję kochana!

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bo ten NIVEA to daje taki efekt jak zel troche wysusza i usztywniaCG uzywaja go dlatego ze nie ma silikonow a pantene ma i tym sie roznia
Chyba spróbuję jednego i drugiego żeby mieć porównanie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Witam kochane

mnie też trochę nie było, ale szkoła, egzaminy i moj M..i dzien wypełniony w 200%

zabrałam TZ-ta na weekend do Łodzi, odwiedzilismy mojego Tate i bardzo sie polubili teraz siedza sobie sami a ja mam chwilke na wizaz

Bunny - slicznie slicznie i jeszcze raz slicznie !!! nic dziwnego, że i panom się podobało hehe

Snow - avatarek super sexy

Nikola -fajny naturalny kolorek masz

mysia - taki blond jak wstawiłaś teraz, to ja miałam identyczny w podstawowce super Ci wyszedl

Dziewczyny, a propos zbiorowego kręcenia to spróbowałam z pantene i rzeczywiście jest fajna, ale te fale chyba nie dla mnie...
jakoś tak jak pudelek wyglądam, taka burza włosów przy twarzy mi chyba nie pasuje...jak podepne do tyłu to ok. Moze mam za drobną buzie? Pytałam znajomych, mojego M i wszyscy stwierdzili, że fajnie w falach ale jednak lepiej w prostych
Jak znajde dłuzsza chwile to zrobie fotki porównawcze w prostych i falowanych i wstawię do klubu to ocenicie

a tak na marginesie, to poużywałam już trochę tych kryształkow i jestem absolutnie zakochana w nich
nigdy żadne serum nie dawało takich efektow...
Ależ ty zalatana jestes... zazdroszcze
dziękuję za komentarz
A z falkami ja też sie dziwacznie z początku czułam- trzeba się chyba przełamać...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-23, 15:51   #2408
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

enchanted, mnie sie nie podobało- to zdjęcie sprzed roku . Po pierwsze przez ta granice w kolorze, dlatego potem przyciemniałam do tego, co było od połowy długości, połysk był słaby i sianowate włosy zaraz po tej farbie. Aczkolwiek jak teraz patrze, to takie słoneczny fajniutki kolorek, ze az mi się go zachciewa. Teraz by dobrze wyszedł.. mam juz całe 'swoje' włosy.

bunny, ja tak kiedys chodizłam, szpileczki codziennie, spódniczka, dekolt. Ale wyrosłam z tego. Poza tym nie chodze w workowatych ciuchach. Choc nie powiem, uwielbiam klimaty ameryki południowej, czapki w stylu kaukaskim i wzory Dzis była w poncho z fredzlami zakładanym na kurtkę, kolorowej czapie z warkoczykami, duża torbą przez ramie i traperach. Ciągałam małego na sankach przez całe miasto i z powrotem W takim stroju czuje sie dobrze, gdzie przez takie zaspy elegancko chodzic. Nogi mi do łydek w śnieg powpadały. A wiosna beda dzinsowe kurteczki, apaszki motane fantazyjnie, czasem dwie naraz i powiwajace spódnice ale nie dłuzsze niz do kolan(nie cierpie długosci maxi). Kocham kolory, stroje artystyczne wodbiorze. W samych dzinsach i koszulce umarłabym z nudów

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

no, ale ja nie znosze moich nóg, są bardzo umiesnione od roweru i wydaja mi sie dlatego za grube. Wole ich tak nie odsłaniac a Ty masz sadzac po avatarku super nózki
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2011-01-23 o 15:50
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 15:53   #2409
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
no wiec chyba zostane przy 01. lubie farby loreala bo latwo moge sobie nimi sama pofarbowac i nie bawic sie w pedzelki.a wiesz cos na temat 03? z kwc wyczytalam ze wychodzi niebieska poswiata trudna do zmycia.
coś czytałam, ze właśnie siwiutko strasznie wychodzi

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Agata i snow tutaj jest link do nowych odcieni >klik<
W sumie napisalam ze 9 jest najjasniejsza, ale jak na 9 jest naprawde jasna. 83 na probniku wyglada super ale troche sie boje tej 3, bo na wlosach moze wyjsc cieplo. No i 7 na modelce wyglada pieknie, az kusi, ale nie pamietam jak jest z probnikiem. No i nie spojrzalam niestety na zakres rozjasnienia. Jeszcze nie wiem czy sie na nia zdecyduje, jesli tak to wstawie zdjecia. Pozdrawiam.
o dzięki zaraz sobie obczaję

Dziewczynki to i ja sobie te loczki wspomogłam Pantene.. Zrobiłam normalne mycie + odżywka Isany, później ugniatałam, później ugniatałam recznikiem ale takim sztywnym bawełnianym nie frotte, potem dałam tą odżywkę Pantene i dalej ugniatałam z głową w dole no i potem podsuszyłam ciągle ugniatając chłodnym nawiewem. Efekt jest fajny podoba mi się mój skręt, ale tak dziwnie się czuję No i włosy bardzo mi się skróciły Wstawiam fotki ach no i włosy zakręciły się mi u samej nasady, jak widać partie z wierzchu najbliżej skóry rozprostowałam prostownicą, żeby jakoś wyglądać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1230380.jpg (36,5 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1230385.jpg (42,7 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1230379.jpg (34,8 KB, 78 załadowań)
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 15:56   #2410
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
coś czytałam, ze właśnie siwiutko strasznie wychodzi



o dzięki zaraz sobie obczaję

Dziewczynki to i ja sobie te loczki wspomogłam Pantene.. Zrobiłam normalne mycie + odżywka Isany, później ugniatałam, później ugniatałam recznikiem ale takim sztywnym bawełnianym nie frotte, potem dałam tą odżywkę Pantene i dalej ugniatałam z głową w dole no i potem podsuszyłam ciągle ugniatając chłodnym nawiewem. Efekt jest fajny podoba mi się mój skręt, ale tak dziwnie się czuję No i włosy bardzo mi się skróciły Wstawiam fotki ach no i włosy zakręciły się mi u samej nasady, jak widać partie z wierzchu najbliżej skóry rozprostowałam prostownicą, żeby jakoś wyglądać
super wygladaja

a ja mam po raz drugi kryzys w ostatnim czasie...
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 15:58   #2411
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

snow..
ten pantene chyba naprawde jest super! kurcze.. musze go kupić!
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-23, 16:14   #2412
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

snow pieknie ci wyszlo i pomyslec ze takie wlosy czesalas to dobrze ze ci sie kreca od nasady to rzadkosc
piekne fale mi to zaczely sie zwijac w spirale im dluzsze tym mocniej sie zwijaja

bunny uzywalam i pantene i nivea i lepszy jest pantenebo tamten niewiem czemu ale wysuszal mi wlosy moze na naturalne loki sie nadaje ale na rozjasniane farbowane
ale sprobuj

jezu jak ja sie ciesze ze tyle z was juz skusilo sie na krecenie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 16:16   #2413
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Kreolkaa – ja właśnie swojego psiaka nie wykastrowałam… co prawda pilnuje go i nie mam niespodzianek – więc w sumie można powiedzieć, że mu to nie potrzebne.. miał tam trochę problemów jak to u facetów – i okazało się, że być może trzeba by było go wykastrować. Na szczęście dało rade samymi lekami – ale powiem Ci, że jakby do tego doszło to ja bym to rozpatrywała w ramach krzywdy.. On jak jesteśmy na zwykłej wizycie jak pisknie to ja już mam łzy w oczach a co dopiero taki zabieg..

Bunny pamiętam, ale nie mam komu składać tych życzeń..
A z tą opowieścią jak z lolką do klatki wchodziłaś to aż sobie to wyobraziłam

Mysia ja mam tak samo.. nie lubię jak ktoś mnie zaczepia albo się za mną ogląda.. bardzo lubię szpilki, ale też w sumie nie tak często je noszę przez to..
A co do umięśnionych nóg to ja też mam nie przejmuj się. Wiele facetów mi mówiło, że to nawet lepiej jak noga jest ładnie umięśniona a nie taka luźna bo to bardziej sexi.. Także wskakuj w spódnice i nie marudź


A na temat waszych włosów to ja już się nic nie odzywam, bo nie mam już słów na to Zazdroszczę no - cóż mogę więcej powiedzieć

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-01-23 o 16:24
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 16:17   #2414
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
super wygladaja

a ja mam po raz drugi kryzys w ostatnim czasie...
a czy w ostatnim czasie robilas prostowanie encanto
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 16:25   #2415
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
enchanted, mnie sie nie podobało- to zdjęcie sprzed roku . Po pierwsze przez ta granice w kolorze, dlatego potem przyciemniałam do tego, co było od połowy długości, połysk był słaby i sianowate włosy zaraz po tej farbie. Aczkolwiek jak teraz patrze, to takie słoneczny fajniutki kolorek, ze az mi się go zachciewa. Teraz by dobrze wyszedł.. mam juz całe 'swoje' włosy.

bunny, ja tak kiedys chodizłam, szpileczki codziennie, spódniczka, dekolt. Ale wyrosłam z tego. Poza tym nie chodze w workowatych ciuchach. Choc nie powiem, uwielbiam klimaty ameryki południowej, czapki w stylu kaukaskim i wzory Dzis była w poncho z fredzlami zakładanym na kurtkę, kolorowej czapie z warkoczykami, duża torbą przez ramie i traperach. Ciągałam małego na sankach przez całe miasto i z powrotem W takim stroju czuje sie dobrze, gdzie przez takie zaspy elegancko chodzic. Nogi mi do łydek w śnieg powpadały. A wiosna beda dzinsowe kurteczki, apaszki motane fantazyjnie, czasem dwie naraz i powiwajace spódnice ale nie dłuzsze niz do kolan(nie cierpie długosci maxi). Kocham kolory, stroje artystyczne wodbiorze. W samych dzinsach i koszulce umarłabym z nudów

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

no, ale ja nie znosze moich nóg, są bardzo umiesnione od roweru i wydaja mi sie dlatego za grube. Wole ich tak nie odsłaniac a Ty masz sadzac po avatarku super nózki
No właśnie ja swoje nogi uwielbiam i nie lubię ich ukrywać.
Dlatego mini i szpilki to dla mnie mus. moge nie miec dekoltu w bluzce ale mini musi być

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
coś czytałam, ze właśnie siwiutko strasznie wychodzi



o dzięki zaraz sobie obczaję

Dziewczynki to i ja sobie te loczki wspomogłam Pantene.. Zrobiłam normalne mycie + odżywka Isany, później ugniatałam, później ugniatałam recznikiem ale takim sztywnym bawełnianym nie frotte, potem dałam tą odżywkę Pantene i dalej ugniatałam z głową w dole no i potem podsuszyłam ciągle ugniatając chłodnym nawiewem. Efekt jest fajny podoba mi się mój skręt, ale tak dziwnie się czuję No i włosy bardzo mi się skróciły Wstawiam fotki ach no i włosy zakręciły się mi u samej nasady, jak widać partie z wierzchu najbliżej skóry rozprostowałam prostownicą, żeby jakoś wyglądać
Ślicznie ci wyszło I patrząc po kształcie buźki bardzo ci pasuje.
nie prostuj
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
super wygladaja

a ja mam po raz drugi kryzys w ostatnim czasie...
Co sie dzieje? jaki kryzys?

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
snow pieknie ci wyszlo i pomyslec ze takie wlosy czesalas to dobrze ze ci sie kreca od nasady to rzadkosc
piekne fale mi to zaczely sie zwijac w spirale im dluzsze tym mocniej sie zwijaja

bunny uzywalam i pantene i nivea i lepszy jest pantenebo tamten niewiem czemu ale wysuszal mi wlosy moze na naturalne loki sie nadaje ale na rozjasniane farbowane
ale sprobuj

jezu jak ja sie ciesze ze tyle z was juz skusilo sie na krecenie
Własnie poczytałam ze ten nivea przetluszcza To nie dla mnie. Ale skusiły mnie recenzje kremu do loków joanna professional i na pewno kupię jak będę w hurtowni fryz.- podobno bosko nablyszcza, mocno lokuje i włosy miękkie, czyli dla mnie ideał
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 16:25   #2416
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

co do kastrowania
kiedys jak jeszcze bylam w domu u rodzicow mielismy psa i mama postanowala isc do weta na kastracje pies chyba mial przeczucie nie chcial isc uciekal niewiem jak wet to zrobil ale po podaniu srodka usypiajacego piesek nie obudzil sie
wyobrazcie sobie sytuacje kiedy siedzicie i czekacie na powrot mamy z psem a mama wraca z pusta smycza
mielismy to szczescie ze suka po naszym piesku zostala ponownie zaszczeniona i za niedlugi czas mielismy takiego samego psa
ale bol pozostal

okazalo sie pozniej ze wet podal za duza dawka leku usypiajacego w stosunku do masy psa nic mu nie zrobilismy staral sie on nam to wynagrodzic przynoszac rozne fajne szczeniaki ale zaden nie byl taki jak ten ktorego stracilismy byl czescia rodziny dobrze ze byla suczka i dala nam sobowtora mamy swojego pieska jest identyczny jak tamten tyle ze bardziej zywiolowy dzis ma juz 12 lat i nigdy nie byl kastrowany
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 16:26   #2417
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Dziękuję dziewczyny
Caskada powiem Ci, że teraz jak mi do końca wyschły to te włosy przy buzi i z przodu mi się właśnie w takie makarony pozwijały Widzisz fajnie, podoba mi się ale ja mam na razie za krótkie włosy na to Nie podoba mi się to jak włosy mi się skróciły, czuje się jak baranek Poczekam aż mi te 60cm urośnie wtedy będę happy kręconowłosa
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 16:30   #2418
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Kreolkaa – ja właśnie swojego psiaka nie wykastrowałam… co prawda pilnuje go i nie mam niespodzianek – więc w sumie można powiedzieć, że mu to nie potrzebne.. miał tam trochę problemów jak to u facetów – i okazało się, że być może trzeba by było go wykastrować. Na szczęście dało rade samymi lekami – ale powiem Ci, że jakby do tego doszło to ja bym to rozpatrywała w ramach krzywdy.. On jak jesteśmy na zwykłej wizycie jak pisknie to ja już mam łzy w oczach a co dopiero taki zabieg..

Bunny pamiętam, ale nie mam komu składać tych życzeń..
A z tą opowieścią jak z lolką do klatki wchodziłaś to aż sobie to wyobraziłam

Mysia ja mam tak samo.. nie lubię jak ktoś mnie zaczepia albo się za mną ogląda.. bardzo lubię szpilki, ale też w sumie nie tak często je noszę przez to..
A co do umięśnionych nóg to ja też mam nie przejmuj się. Wiele facetów mi mówiło, że to nawet lepiej jak noga jest ładnie umięśniona a nie taka luźna bo to bardziej sexi.. Także wskakuj w spódnice i nie marudź


A na temat waszych włosów to ja już się nic nie odzywam, bo nie mam już słów na to Zazdroszczę no - cóż mogę więcej powiedzieć
Yatta to nie było śmieszne naprawdę...
tym bardziej że wszędzie był lód, a lolka ciągnęła mnie do tych kolesi- ona jest strasznie durna do ludzi
Malo sie nie połamałam a jeszcze jakiś jeden koleś wchodził do mojej klatki za mną, jeden z ich kumpli ale razem nie stali, ale oczy miał takie wiecie... napalone ze źrenic nie było- stanełam z nim twarzą w twarz i tez do mnie zagadał co slychać? choć pierwszy raz go z bliska widziałam i za mna wchodził szybkim krokiem... myślałam że sie popłacze ze strachu
pobiłam na schodach rekordy prędkości normalnie... na 4 pietro biegiem!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 16:42   #2419
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Yatta to nie było śmieszne naprawdę...
tym bardziej że wszędzie był lód, a lolka ciągnęła mnie do tych kolesi- ona jest strasznie durna do ludzi
Malo sie nie połamałam a jeszcze jakiś jeden koleś wchodził do mojej klatki za mną, jeden z ich kumpli ale razem nie stali, ale oczy miał takie wiecie... napalone ze źrenic nie było- stanełam z nim twarzą w twarz i tez do mnie zagadał co slychać? choć pierwszy raz go z bliska widziałam i za mna wchodził szybkim krokiem... myślałam że sie popłacze ze strachu
pobiłam na schodach rekordy prędkości normalnie... na 4 pietro biegiem!
ja się domyślam.. ja to nawet jak się zwyczajnie ubiorę to zawsze się znajdzie taki co się przyczepi.. taki pech..

No ale loki masz piękne i takie gęste nie dziwię się, że faceci tym bardziej zwracają uwagę.. Ukochany nie zazdrosny ?; )
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-23, 17:10   #2420
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
ja się domyślam.. ja to nawet jak się zwyczajnie ubiorę to zawsze się znajdzie taki co się przyczepi.. taki pech..

No ale loki masz piękne i takie gęste nie dziwię się, że faceci tym bardziej zwracają uwagę.. Ukochany nie zazdrosny ?; )
on całe życie zazdrosny
jak mnie poznał to już wiedział jak sie ubieram- że mini i szpilki...
przecież bym sie dla niego nie zmieniła, nie ma takiej szansy nawet, więc nie próbuje mnie zmieniać.
Zawsze jak razem gdzieś wychodzimy, nawet glupie zakupy wczoraj to jak inni faceci patrzą i on to widzi to albo przytula mnie mocniej albo czule pocaluje...
Lubi sie mną chwalic i też jak sie caly dzień napatrzy na moje mini ciuszki to potem łazi napalony i mnie nakręca nie raz odgonić sie nie da
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 17:38   #2421
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

aaaaa dziś mierzyłam włoski i jest... UWAGA!!!................. .... 45cm juhuuuu!
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 17:49   #2422
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

brawo wasienka......
kedud86 i jak przyciemnianie masz w planach?

Ja jeszcze farbki nie kupiłam musze wkońcu podjąc decyzje bo odrost jest mega
i taki ciemny szookk.
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...

Edytowane przez HopeMAGDA
Czas edycji: 2011-01-23 o 17:50
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 18:06   #2423
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
brawo wasienka......
kedud86 i jak przyciemnianie masz w planach?

Ja jeszcze farbki nie kupiłam musze wkońcu podjąc decyzje bo odrost jest mega
i taki ciemny szookk.
Nie chcesz spróbować kopenhaga jak ja?
Ja teraz mam juz 1,5 cm odrostu i go w ogole nie widac
Jutro wrzuce jakieś fotki
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 18:11   #2424
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Yatta kurcze boje sie tego gołąbka one tak mocno szare wychodzą
wiem ze kolorek sie wypłuka ale jakos nie przemawia do mnie,sama niewiem czym zafarbowac myslałam jeszcze o a10 widziałam ze jest u mnie w drogerii nie musiałabym jechac specjalnie 20km po farbke.....są tez garniera odcienie hmm...
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 18:24   #2425
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
a czy w ostatnim czasie robilas prostowanie encanto
Nie mam naturalnie krecone wlosy, nawet ich nie prostuje, ewentualnie czasem zaraz po farbowaniu, ale w sumie to juz z dwa miesiace nie widzialy prostownicy.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Co sie dzieje? jaki kryzys?
Mam wrazenie ze wlosy mi ciemnieja- te pofarbowane, zwlaszcza u nasady po farbowaniu są super, ale np dzis mija ponad dwa tygodnie, widze maly odrost, i kolor ktory mnie drazni- sa ciemniejsze i cieplejsze. Jesli tak dalej pojdzie to kupie jakis sredni blond i machne na calosc
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 18:31   #2426
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

buahhot
moze mi sie cos pomylilo bo myslalam ze prostowalas i stad te problemy wywnioskowalam
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 18:34   #2427
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
buahhot
moze mi sie cos pomylilo bo myslalam ze prostowalas i stad te problemy wywnioskowalam
nie, nie wlosy mam w dobrym stanie chyba, tylko ten kolor
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 19:27   #2428
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Infatuated czekamy na fotki
Rbicie mi ochotę na te kryształki

Snow : love: ślicznie, ślicznie,ślicznie kocham Twoje włosy
jak patrzę na swoje to mam ochotę je pofarbować na ciemno,ale jak widzę Twoje to mi przechodzi
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 19:43   #2429
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
brawo wasienka......
kedud86 i jak przyciemnianie masz w planach?

Ja jeszcze farbki nie kupiłam musze wkońcu podjąc decyzje bo odrost jest mega
i taki ciemny szookk.
jeszcze dokładnie nie wiem jak i co, ale napewno nie nakładam już nic rozjaśniającego na odrost. mam jeszcze z miesiac, może półtora, w międzyczasie walnę jeszcze szamponetkę joanny, żeby nie męczyc włosów, a później, albo kilka jasnych refleksów z góry tylko, albo na całość ten szampon palette średni blond. no i zapuszczanie

tak wogóle to ja też przechodzę mega kryzys włosowy, mam wrazenie, że ten blond jest taki płaski, kolor nierównomierny, bo przy głowie jest biały + 1 cm odrostu, dalej jest żółciejszy, końce chłodno-białe, spodnie końce jakby jeszcze inny odcień no masakra i włosy rzadkie i sianowate i beznadziejne nie wiem normalnie mam traumę

także wracam do natury z refleksami dziewczynki kochane

edit. jak patrzę na te fotki to mam ochotę sobie baranka w ścianę walnąć, po co ja kombinowałam z tym przyciemnianiem, potem rozjaśnianiem itd.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20090422353.jpg (47,3 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20090422355.jpg (73,1 KB, 47 załadowań)

Edytowane przez kedud86
Czas edycji: 2011-01-23 o 19:46
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 19:55   #2430
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Blond Bunny bardzo ładnie w falkach Wydaje mi sie ze lepiej nawet same wlosy wygladaja niz te proste bo nie sa takie napuszone i do buzki tez pasuje. Jedynie brakuje mi troszke objetosci przy głowie.

Snow absolutnie kocham twoje włosy

Princeska ty sie niedawno o wałki termiczne pytałas prawda?
Nieesia zrobiła filmik o nich
http://www.youtube.com/user/nieesia2.../1/nz-zQ-ANLOY

Kedud tez zaluje tego mojego przyciemniania, rozjasniania i tak w kolko Jakbym glupia nie byla i nie zmieniala co chwile koloru to bym miala sliczne, geste blond wloski teraz...

Swoja droga, myslicie ze jest szansa ze wlosy ktore np staly sie rzadsze mimo farbowania na blond moga odzyskac swoja gestosc, objetosc po jakims czasie, pielegnacji, wzmacnianiu itd?


Co do tego zaczepiania, ubioru itd. Ja to czasem wychodze w jeansach i plaskich butach wlasnie z obawy ze mnie beda zaczepiac Strasznie tego nie lubie i po prostu boje sie takich facetów wiec czesto odmawiam sobie spodniczki czy obcasów, a juz zwlaszcza jak ide gdzies sama.
Moze to głupie ale juz wole zalozyc te spodnie i miec spokoj niz sie narazac na stres czy nie daj Boże jakies przykre doswiadczenia. A i takie mialam i gdyby nie szczescie w nieszczesciu to wole nie myslec
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:10.