Dziewczyny jak maliny cz. XIII - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-27, 10:10   #901
magnesska
Rozeznanie
 
Avatar magnesska
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 685
GG do magnesska
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Czy ta cholerna pogoda się nie zmieni??? Wrrr! Ileż może padać???

My jutro na usg bioderek - prosimy o kciuki

Pami, zrób sobie syropek z cebuli i dużo herbatki z sokiem malinowym, albo cytrynką pij
magnesska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 10:17   #902
Myysiaaa
Rozeznanie
 
Avatar Myysiaaa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 772
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez magnesska Pokaż wiadomość
Czy ta cholerna pogoda się nie zmieni??? Wrrr! Ileż może padać???

My jutro na usg bioderek - prosimy o kciuki

Pami, zrób sobie syropek z cebuli i dużo herbatki z sokiem malinowym, albo cytrynką pij
kciukaski zaciśniete

pije caly czas herbatke z cytrynka i miodkiem, biore ferwex po nim jest lepiej ale jak przestaje dzialac to z powrotem jest źle

a pogoda jest paskudna lato w tym roku nas nie rozpieszcza Oliwka ma tyle letnich rzeczy i nie ma nawet kiedy tego wychodzic...

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Cytat:
Napisane przez magnesska Pokaż wiadomość
Hejo

No eleganckie krzesełko Teraz tylko jeść
My zamówimy takie, z którego potem można złożyć stoliczek i krzesełko jak dzidź rośnie

A to i my się pochwalimy, że zamówiłyśmy nowy pojazd dla Olinka i torbę solidniejszą na duperelki

Dużo zdrówka dziewczyny Kuruj się tam matka
ja tez myslalam o takim ze stoliczkiem z drewna ale musialam kupic takie które sie składa bo nie mamy w mieszkanku zbytnio miejsca

fajna spaceróweczka a torba rewelka gdzie mozna taka kupic podoba mi sie bardzo????????????? ????
ja mam spacerowke z wozka 3w1 a druga ciut mniejsza dostalam od brata po ich dziecku trzeba tylko tapicerke mocno wyprac i bedzie

Cytat:
Napisane przez motylek85 Pokaż wiadomość
Emigra super wieści i maleństwo cudne

Izunia kciuki za dzisiejszą wizytę

aa2 może ty na czas malowania wychodź z domku, ja jak w ciąży byłam przy malowaniu to się podtrułam i było bleeeeeee...

mysia fotelik super zazdraszczam ja nie mam miejsca u siebie na te wszystkie dziecięce gadżety i szukam jakiejś fajnej spacerówki, więc kolejny wydatek
ja tez nie mam miejsca mialam nie kupowac ale dziadek chcial zasponsorowac wiec skorzystalam kupilam specjalnie takie ktore sie sklada i mozna gdzies upchac np za szafe
__________________
Dla Ciebie moje serce bije
tak jak kiedyś Twoje
dla mnie bić zaczęło
...
http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9h5mjbp2r1.png
Myysiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 10:19   #903
motylek85
Zakorzenienie
 
Avatar motylek85
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mój Raj na ziemi
Wiadomości: 3 879
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

magnesska chorobo jedna, ubiegłaś mnie:P no ale wózeczek całkiem, całkiem tylko jak dla mnie to za małe kółka... ja tu mam warunki ekstremalne niestety...
__________________

♥37/40♥
USG: 03.10 - 2090g szczęścia
USG: 22.11
Wizyta: 28.11
motylek85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 10:24   #904
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cześć laseczki!
Nie pisałam, bo miałam wypadek i leżałam w szpitalu. Nie chcę pisać tu na forum co i jak.
Staranie do odłożenia na czas nieokreślony, bo w tej chwili to czeka mnie nauka samodzielnego chodzenia.
Ciesze się, ze żyję.
Uciekam, bo nie mogę patrzeć długo w jedno miejsce. Jak tylko stanę na nogi to się tu pojawię.
Pozdrawiam
__________________

Pepus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 10:29   #905
motylek85
Zakorzenienie
 
Avatar motylek85
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mój Raj na ziemi
Wiadomości: 3 879
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

no pogoda do d... normalnie...
Mysia u mnie już tych składanych "gratów" też stoi dużo i zawala miejsce Olek będzie miał się o co potykac jak zacznie chodzic... co do wózka, to ty masz taki fajny lekki a ja mam duuużą krowę i mimo, że jest super w prowadzeniu po tych moich zadupiach() to jest za ciężki do przewożenia...

Magnesska, Mysia ma rację, torba super aż sama chęci nabrałam ale niestety funduszy brak... zbieramy na rozpoczęcie prac budowlanych () i trza pasa zaciskac (tylko to co trzeba) a jak na złośc w tym roku tyle imprez się trafiło, że szkoda gadac ile kasy poszło...

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Pepus Pokaż wiadomość
Cześć laseczki!
Nie pisałam, bo miałam wypadek i leżałam w szpitalu. Nie chcę pisać tu na forum co i jak.
Staranie do odłożenia na czas nieokreślony, bo w tej chwili to czeka mnie nauka samodzielnego chodzenia.
Ciesze się, ze żyję.
Uciekam, bo nie mogę patrzeć długo w jedno miejsce. Jak tylko stanę na nogi to się tu pojawię.
Pozdrawiam
o matko, to się porobiło... no ale szczęście w nieszczęściu, że tak to się "tylko" skończyło... trzymaj się dzielnie kochana ściskam mocno... jej nie wiem co mogę jeszcze napisac żeby cię pocieszyc
__________________

♥37/40♥
USG: 03.10 - 2090g szczęścia
USG: 22.11
Wizyta: 28.11
motylek85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 10:32   #906
Myysiaaa
Rozeznanie
 
Avatar Myysiaaa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 772
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Pepus Pokaż wiadomość
Cześć laseczki!
Nie pisałam, bo miałam wypadek i leżałam w szpitalu. Nie chcę pisać tu na forum co i jak.
Staranie do odłożenia na czas nieokreślony, bo w tej chwili to czeka mnie nauka samodzielnego chodzenia.
Ciesze się, ze żyję.
Uciekam, bo nie mogę patrzeć długo w jedno miejsce. Jak tylko stanę na nogi to się tu pojawię.
Pozdrawiam
ojej kochana aż mnie ciarki przeszły po ciele, wracaj szybciutko do zdrówka

motylku no moja spacerowka jest w miare zgrabna i fajnie sie nia jeździ tą co dostalismy bedziemy uzywac jak bedziemy gdzies wyjeżdzac bo sie ja lepiej sklada i zajmuje mniej miejsca
__________________
Dla Ciebie moje serce bije
tak jak kiedyś Twoje
dla mnie bić zaczęło
...
http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9h5mjbp2r1.png

Edytowane przez Myysiaaa
Czas edycji: 2011-07-27 o 10:33
Myysiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 12:16   #907
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Myysiaaa Pokaż wiadomość
dobry kochana
ja nadal sie mecze, czuje sie mega fatalnie glowa mi pęka gardło boli na maksa no i ta nieszczesna gorączka dzis znow Oli zajmie sie ciocia ja nie mam sil jej nawet podniesc

pochwale sie co Oliwia dostala od dziadka
http://allegro.pl/krzeselko-tiny-wor...730889608.html
czerwone


fajniste krzesełko

kuruj się kochana
Cytat:
Napisane przez magnesska Pokaż wiadomość

A to i my się pochwalimy, że zamówiłyśmy nowy pojazd dla Olinka i torbę solidniejszą na duperelki
ekstra pojazd, i torba jaka śliczna
Cytat:
Napisane przez magnesska Pokaż wiadomość
Czy ta cholerna pogoda się nie zmieni??? Wrrr! Ileż może padać???

My jutro na usg bioderek - prosimy o kciuki

Pami, zrób sobie syropek z cebuli i dużo herbatki z sokiem malinowym, albo cytrynką pij

Cytat:
Napisane przez Pepus Pokaż wiadomość
Cześć laseczki!
Nie pisałam, bo miałam wypadek i leżałam w szpitalu. Nie chcę pisać tu na forum co i jak.
Staranie do odłożenia na czas nieokreślony, bo w tej chwili to czeka mnie nauka samodzielnego chodzenia.
Ciesze się, ze żyję.
Uciekam, bo nie mogę patrzeć długo w jedno miejsce. Jak tylko stanę na nogi to się tu pojawię.
Pozdrawiam
ojej
owocnej reabilitacji kochana trzymam kciuki

u mnie właśnie leje jakby ktoś kran odkręcił, a tak ślicznie słoneczko zaczynało się przebijać
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-27, 13:10   #908
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

hej kobity u mnie malowania ciąg dalszy

Motylku nie moge wyjsc z domku bo musze nadzorowac, a malujemy farbami z duluxa i one nawet nie smierdza wiec luzzik
Pepus matko z córką dbaj o siebie i szybko wracja do zdrowia-kurde zmartwiłam sie teraz mam nadzieje ze wszystko bedzie ok
Magneska u mnie tez leje i juz mam dość tej obrzydliwej pogody fuj, za bioderka trzymam kciuki
Mysia zdrowiej szybko, a przy takiej pogodzi enei dziwie sie ze cie cos złapało, człowiek sam juz nie wie jak sie ubrac masakra

a u nas z racji malowania i z racji tego ze chciałam żyrafkę na ścianie pozwoliłam sobie ołówkiem namalowac jak chcecie zobaczyc efekty zapraszma ood linka: KLIK
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 13:30   #909
magnesska
Rozeznanie
 
Avatar magnesska
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 685
GG do magnesska
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Myysiaaa Pokaż wiadomość
kciukaski zaciśniete

pije caly czas herbatke z cytrynka i miodkiem, biore ferwex po nim jest lepiej ale jak przestaje dzialac to z powrotem jest źle

a pogoda jest paskudna lato w tym roku nas nie rozpieszcza Oliwka ma tyle letnich rzeczy i nie ma nawet kiedy tego wychodzic...

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------



ja tez myslalam o takim ze stoliczkiem z drewna ale musialam kupic takie które sie składa bo nie mamy w mieszkanku zbytnio miejsca

fajna spaceróweczka a torba rewelka gdzie mozna taka kupic podoba mi sie bardzo????????????? ????
ja mam spacerowke z wozka 3w1 a druga ciut mniejsza dostalam od brata po ich dziecku trzeba tylko tapicerke mocno wyprac i bedzie



ja tez nie mam miejsca mialam nie kupowac ale dziadek chcial zasponsorowac wiec skorzystalam kupilam specjalnie takie ktore sie sklada i mozna gdzies upchac np za szafe

Dokładnie, my też mamy tyle letnich rzeczy i nawet w połowie Olo nie zdąży "połazić" Rośnie klopsik jeden i co chwilę sorty robię
Co do wózeczka, to też mam z wózka 3 w 1, ale ten wózek to 14kg + waga Oli 7,5 kg + zakupy... Ja nawet na pierwsze piętro mam już dosyć tachania, bice już prawie jak pudzian mam No i sama spacerówa typu parasolka lepiej zmieści nam się do małego autka

A torba jest z all, tutaj link http://allegro.pl/solidna-torba-do-w...726559643.html Są super, bo moja sis ma taką, tylko inny wzór - super pakowne, o wiele większe niż te tradycyjne na rzepy do wózków, na zamki i z super materiału. No i kolory są ekstra A cena przystępna, polecam
E no pewno, jak dziadzio zasponsorował to super kochana My pod koniec roku może zamówimy ten ze stoliczkiem, na razie karmię młodą w wózku.

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
Napisane przez motylek85 Pokaż wiadomość
magnesska chorobo jedna, ubiegłaś mnie:P no ale wózeczek całkiem, całkiem tylko jak dla mnie to za małe kółka... ja tu mam warunki ekstremalne niestety...
No są większe Tyle, że nam zależało na jak najmniejszym ciężarze i minimalnym złożeniu wózka, a większe koła piankowe, albo pompowane w spacerówkach wiążą się z większą wagą wózka i normalnym składaniem, żadko kiedy jako parasolka. No, ale każdy rozpatruje kupno wózeczka pod swoje warunki

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość


fajniste krzesełko

kuruj się kochana

ekstra pojazd, i torba jaka śliczna



ojej
owocnej reabilitacji kochana trzymam kciuki

u mnie właśnie leje jakby ktoś kran odkręcił, a tak ślicznie słoneczko zaczynało się przebijać
Dziękuję

Edytowane przez magnesska
Czas edycji: 2011-07-27 o 14:56
magnesska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 13:30   #910
Myysiaaa
Rozeznanie
 
Avatar Myysiaaa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 772
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez magnesska Pokaż wiadomość
Dokładnie, my też mamy tyle letnich rzeczy i nawet w połowie Olo nie zdąży "połazić" Rośnie klopsik jeden i co chwilę sorty robię
Co do wózeczka, to też mam z wózka 3 w 1, ale ten wózek to 14kg + waga Oli 7,5 kg + zakupy... Ja nawet na pierwsze piętro mam już dosyć tachania, bice już prawie jak pudzian mam No i sama spacerówa typu parasolka lepiej zmieści nam się do małego autka

A torba jest z all, tutaj link http://allegro.pl/solidna-torba-do-w...726559643.html Są super, bo moja sis ma taką, tylko inny wzór - super pakowne, o wiele większe niż te tradycyjne na rzepy do wózków, na zamki i z super materiału. No i kolory są ekstra A cena przystępna, polecam
E no pewno, jak dziadzio zasponsorował to super kochana My pod koniec roku może zamówimy ten ze stoliczkiem, na razie karmię młodą w wózku.

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------



No są większe Tyle, że nam zależało na jak najmniejszym ciężaże i minimalnym złożeniu wózka, a większe koła piankowe, albo pompowane w spacerówkach wiążą się z większą wagą wózka i normalnym składaniem, żadko kiedy jako parasolka. No, ale każdy rozpatruje kupno wózeczka pod swoje warunki

dzieki za link torba wyglada na prawde rewelacyjnie a jakie cudne wzory a powiedz mi ona jest wielkosci torby od wózka czy moze troszke wieksza?
__________________
Dla Ciebie moje serce bije
tak jak kiedyś Twoje
dla mnie bić zaczęło
...
http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9h5mjbp2r1.png
Myysiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 13:33   #911
magnesska
Rozeznanie
 
Avatar magnesska
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 685
GG do magnesska
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
hej kobity u mnie malowania ciąg dalszy

Motylku nie moge wyjsc z domku bo musze nadzorowac, a malujemy farbami z duluxa i one nawet nie smierdza wiec luzzik
Pepus matko z córką dbaj o siebie i szybko wracja do zdrowia-kurde zmartwiłam sie teraz mam nadzieje ze wszystko bedzie ok
Magneska u mnie tez leje i juz mam dość tej obrzydliwej pogody fuj, za bioderka trzymam kciuki
Mysia zdrowiej szybko, a przy takiej pogodzi enei dziwie sie ze cie cos złapało, człowiek sam juz nie wie jak sie ubrac masakra

a u nas z racji malowania i z racji tego ze chciałam żyrafkę na ścianie pozwoliłam sobie ołówkiem namalowac jak chcecie zobaczyc efekty zapraszma ood linka: KLIK
Eeee no stara... Elegansior! Jak już pomalujesz to będzie super efekt!

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Myysiaaa Pokaż wiadomość
dzieki za link torba wyglada na prawde rewelacyjnie a jakie cudne wzory a powiedz mi ona jest wielkosci torby od wózka czy moze troszke wieksza?
Nie ma za co
Jest zdecydowanie większa i ma super kieszonki w środku i przegródki No i plus to zamki, a nie rzepy
magnesska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-27, 13:38   #912
Myysiaaa
Rozeznanie
 
Avatar Myysiaaa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 772
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez magnesska Pokaż wiadomość
Eeee no stara... Elegansior! Jak już pomalujesz to będzie super efekt!

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------



Nie ma za co
Jest zdecydowanie większa i ma super kieszonki w środku i przegródki No i plus to zamki, a nie rzepy
ja akurat nie mam torby na rzep tylko na taki jakby to ująć "zaczep" wiec to jest na plus ale jest zdecydowanie za mała na tyle rzeczy co dziecko potrzebuje... namówie tż po wypłacie zeby nam kupił

aa2 super kolorki pokoju a żyrafka tez wyjdzie fajnie jej jaki mi sie marzy zeby zrobic wlasny pokój Oliwce ale na razie to tylko marzenia
__________________
Dla Ciebie moje serce bije
tak jak kiedyś Twoje
dla mnie bić zaczęło
...
http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9h5mjbp2r1.png
Myysiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 13:52   #913
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Myysiaaa Pokaż wiadomość
ja akurat nie mam torby na rzep tylko na taki jakby to ująć "zaczep" wiec to jest na plus ale jest zdecydowanie za mała na tyle rzeczy co dziecko potrzebuje... namówie tż po wypłacie zeby nam kupił

aa2 super kolorki pokoju a żyrafka tez wyjdzie fajnie jej jaki mi sie marzy zeby zrobic wlasny pokój Oliwce ale na razie to tylko marzenia
Mysia my bedziemy w tym pokoju z Marcelkoem spac tylko nad łozeczkiem chcemy mu zrobic własnie taka zyrafe a kolor bedzie inny bo zmieniamy na zielony a z drugiej strony taki ciemny fiolet , jak bedzie pomalowane to pokaze
a z tej mojej zyrafki ja sie nabijam a wszystkim sie podoba
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 15:00   #914
magnesska
Rozeznanie
 
Avatar magnesska
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 685
GG do magnesska
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
Mysia my bedziemy w tym pokoju z Marcelkoem spac tylko nad łozeczkiem chcemy mu zrobic własnie taka zyrafe a kolor bedzie inny bo zmieniamy na zielony a z drugiej strony taki ciemny fiolet , jak bedzie pomalowane to pokaze
a z tej mojej zyrafki ja sie nabijam a wszystkim sie podoba
Pewnie, że tak Nie trzeba mieć zaraz m5, żeby mieć fajny kącik dla dziecka. My też mamy Olinka w pokoju i też nad łóżeczkiem ponaklejałam naklejeczki i dzięki temu ma tam swoje małe, własne M Wystarczy troszkę chęci i wyobraźni

Aa2, Ty zmieniasz, a u nas ściany zielono - śliwkowe przedzielone paskiem
A żyrafka jest super Ja chciałam narysować wielkiego prosiaczka z Kubusia Puchatka, ale małżu by mnie zatłukł

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Myysiaaa Pokaż wiadomość
ja akurat nie mam torby na rzep tylko na taki jakby to ująć "zaczep" wiec to jest na plus ale jest zdecydowanie za mała na tyle rzeczy co dziecko potrzebuje... namówie tż po wypłacie zeby nam kupił

aa2 super kolorki pokoju a żyrafka tez wyjdzie fajnie jej jaki mi sie marzy zeby zrobic wlasny pokój Oliwce ale na razie to tylko marzenia
Dokładnie Też jak idę do lekarza, czy z młodą gdzieś jedziemy to jest torba i tysiące reklamówek dla jednego dziecka Niby połowy nie potrzebujesz, a jednak zawsze coś się może przydać i tak wychodzi tona klamotów Ja zawsze na drogę samochodem tylko mam ze sobą tonę zabawek Oli w razie jakby szybko Jej się nudziło I weź to wszystko upchnij człeku do torby Zamiast tysiaka becikowego powinni matce jakiegoś Wana zaserwować
magnesska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 17:05   #915
Myysiaaa
Rozeznanie
 
Avatar Myysiaaa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 772
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez magnesska Pokaż wiadomość
Pewnie, że tak Nie trzeba mieć zaraz m5, żeby mieć fajny kącik dla dziecka. My też mamy Olinka w pokoju i też nad łóżeczkiem ponaklejałam naklejeczki i dzięki temu ma tam swoje małe, własne M Wystarczy troszkę chęci i wyobraźni

Aa2, Ty zmieniasz, a u nas ściany zielono - śliwkowe przedzielone paskiem
A żyrafka jest super Ja chciałam narysować wielkiego prosiaczka z Kubusia Puchatka, ale małżu by mnie zatłukł

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------



Dokładnie Też jak idę do lekarza, czy z młodą gdzieś jedziemy to jest torba i tysiące reklamówek dla jednego dziecka Niby połowy nie potrzebujesz, a jednak zawsze coś się może przydać i tak wychodzi tona klamotów Ja zawsze na drogę samochodem tylko mam ze sobą tonę zabawek Oli w razie jakby szybko Jej się nudziło I weź to wszystko upchnij człeku do torby Zamiast tysiaka becikowego powinni matce jakiegoś Wana zaserwować


a no pewnie ze mozna urzadzik sliczny kącik maluszkowi w pokoju rodzicow ja tez ponaklejalam malej przy łóżeczku na scianie naklejeczki i w ogole ale jednak to nie to co jej wlasny osobisty pokoik a ja o takim marze zeby jej urzadzic
__________________
Dla Ciebie moje serce bije
tak jak kiedyś Twoje
dla mnie bić zaczęło
...
http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9h5mjbp2r1.png
Myysiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 17:16   #916
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
hej

a u nas z racji malowania i z racji tego ze chciałam żyrafkę na ścianie pozwoliłam sobie ołówkiem namalowac jak chcecie zobaczyc efekty zapraszma ood linka: KLIK
sliczna zyrafka masz kobito talent
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 19:15   #917
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Hej laseczki nie nadrobię Was bo wlatuję na chwilę. Gratuluje Emigro,że fasolka rośnie pięknie teraz już Wiesz co każda z nas przeżywała widząc pierwszy raz i słysząc serduszko.
U mnie mój kochany dyrektor obciął mi premię , tak mnie ukarał palant jeden coraz bardziej mam już zlew z niego.
Dziewczynki wszystkie Was całuję i przepraszam,że nie piszę z Wami ale chcę trochę odpocząć. Jeszcze raz całuski dla Was i dla forumowych dzieciaczków i fasolek
__________________
20 sierpnia 2010r. zobaczyłam największy skarb na świecie-moją Polcie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53087.png
Basima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 06:29   #918
magnesska
Rozeznanie
 
Avatar magnesska
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 685
GG do magnesska
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Basima Pokaż wiadomość
Hej laseczki nie nadrobię Was bo wlatuję na chwilę. Gratuluje Emigro,że fasolka rośnie pięknie teraz już Wiesz co każda z nas przeżywała widząc pierwszy raz i słysząc serduszko.
U mnie mój kochany dyrektor obciął mi premię , tak mnie ukarał palant jeden coraz bardziej mam już zlew z niego.
Dziewczynki wszystkie Was całuję i przepraszam,że nie piszę z Wami ale chcę trochę odpocząć. Jeszcze raz całuski dla Was i dla forumowych dzieciaczków i fasolek

Basimko, ten Twój szef to jakiś de**l
Podaj jego adres - nas jest więcej : pala:
Nie przejmuj się i urlopuj Buziaki dla Poleńki
magnesska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 06:30   #919
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez magnesska Pokaż wiadomość

A torba jest z all, tutaj link http://allegro.pl/solidna-torba-do-w...726559643.html Są super, bo moja sis ma taką, tylko inny wzór - super pakowne, o wiele większe niż te tradycyjne na rzepy do wózków, na zamki i z super materiału. No i kolory są ekstra A cena przystępna, polecam
E no pewno, jak dziadzio zasponsorował to super kochana My pod koniec roku może zamówimy ten ze stoliczkiem, na razie karmię młodą w wózku.
świetna ta torba i wzorki ma cudowne ja zobacze jak się będzie nasza torba wózkowa sprawdzać, jak będzie za mała to zapodam sobie taką jak Ty chociaz ta wózkowa jest taka śliczna że pewnie będzie mi szkoda
Cytat:
Napisane przez Basima Pokaż wiadomość
Hej laseczki nie nadrobię Was bo wlatuję na chwilę. Gratuluje Emigro,że fasolka rośnie pięknie teraz już Wiesz co każda z nas przeżywała widząc pierwszy raz i słysząc serduszko.
U mnie mój kochany dyrektor obciął mi premię , tak mnie ukarał palant jeden coraz bardziej mam już zlew z niego.
Dziewczynki wszystkie Was całuję i przepraszam,że nie piszę z Wami ale chcę trochę odpocząć. Jeszcze raz całuski dla Was i dla forumowych dzieciaczków i fasolek
Kochana odpoczywaj

Asik bo zyrafka jest super a ja ciągle zapominam tż spytać co myśli o Kubusiu a chciałabym już zamówić tą naklejeczke bo ja niecierpliwy człowiek jestem
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-28, 06:31   #920
magnesska
Rozeznanie
 
Avatar magnesska
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 685
GG do magnesska
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

O, pierwsza

---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
świetna ta torba i wzorki ma cudowne ja zobacze jak się będzie nasza torba wózkowa sprawdzać, jak będzie za mała to zapodam sobie taką jak Ty chociaz ta wózkowa jest taka śliczna że pewnie będzie mi szkoda

Kochana odpoczywaj

Asik bo zyrafka jest super a ja ciągle zapominam tż spytać co myśli o Kubusiu a chciałabym już zamówić tą naklejeczke bo ja niecierpliwy człowiek jestem
magnesska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 07:23   #921
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Dziewczynki dziękuję podam Wam adres wydrapiemy dziadowi oczy i obetniemy kuraka.
U nas zapowiada się kolejny ładny dzień, Wam życzę też słoneczka
__________________
20 sierpnia 2010r. zobaczyłam największy skarb na świecie-moją Polcie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53087.png
Basima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 09:01   #922
magnesska
Rozeznanie
 
Avatar magnesska
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 685
GG do magnesska
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Basima Pokaż wiadomość
Dziewczynki dziękuję podam Wam adres wydrapiemy dziadowi oczy i obetniemy kuraka.
U nas zapowiada się kolejny ładny dzień, Wam życzę też słoneczka
Myślałam tu o bardziej radykalnych metodach typu odrywanie paznokci Ale ok, Ty tu rządzisz
W Toruniu pogoda z dupki już kolejny tydzień Ale skoro u Was okej to super Miłego wypoczynku!
magnesska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 10:01   #923
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Basima Pokaż wiadomość
Hej laseczki nie nadrobię Was bo wlatuję na chwilę. Gratuluje Emigro,że fasolka rośnie pięknie teraz już Wiesz co każda z nas przeżywała widząc pierwszy raz i słysząc serduszko.
U mnie mój kochany dyrektor obciął mi premię , tak mnie ukarał palant jeden coraz bardziej mam już zlew z niego.
Dziewczynki wszystkie Was całuję i przepraszam,że nie piszę z Wami ale chcę trochę odpocząć. Jeszcze raz całuski dla Was i dla forumowych dzieciaczków i fasolek
odpoczywaj kochana, nalezy Ci sie !! : *
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 17:08   #924
Myysiaaa
Rozeznanie
 
Avatar Myysiaaa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 772
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Basima Pokaż wiadomość
Dziewczynki dziękuję podam Wam adres wydrapiemy dziadowi oczy i obetniemy kuraka.
U nas zapowiada się kolejny ładny dzień, Wam życzę też słoneczka
odpoczywajcie a szefowi kij w krzyż

hejka dziewczyny

no coś tu dzis powiewa pustkami
ja juz sie lepiej czuje wiec Oli byla ze mna caly dzionek goraczka przeszla zostal katarek o gardlo ktore okroptaśnie boli ale damy rade

przyszlo dzis krzeselko do karmienia tż zlożył i jest super mała jadla dzis juz w nim gerberka chyba sie jej podobało
no i babcia jak zwykle zaszalała na zakupach i kupila Oliwce super dresik i adidaski z pumy takie malusie oczywiscie w rozmiarze takim ze bedzie prawie tak na zime


a u nas wlasnie sie rozlalo a taka byla sliczna pogoda caly dzien sloneczko i 25stopni ciepla
__________________
Dla Ciebie moje serce bije
tak jak kiedyś Twoje
dla mnie bić zaczęło
...
http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9h5mjbp2r1.png
Myysiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 17:25   #925
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Mysia na gardlo pomaga plukanie szalwia mi zawsze na drugi dzien juz jest lepiej



A no pustki tu zapanowaly... ale co sie dziwic.... Lisek i Basimka sie urlopuja, Asia ma malowanie w domu, a reszta pewnie korzysta z pogody Ja osobiscie dzisiaj w koncu wysprzatalam mieszkanie i zmienilam posciel, a przed chwila mialam jeszcze klientke na zabieg na twarz
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 17:27   #926
Myysiaaa
Rozeznanie
 
Avatar Myysiaaa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 772
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Mysia na gardlo pomaga plukanie szalwia mi zawsze na drugi dzien juz jest lepiej



A no pustki tu zapanowaly... ale co sie dziwic.... Lisek i Basimka sie urlopuja, Asia ma malowanie w domu, a reszta pewnie korzysta z pogody Ja osobiscie dzisiaj w koncu wysprzatalam mieszkanie i zmienilam posciel, a przed chwila mialam jeszcze klientke na zabieg na twarz

Mam tu jakies tabletki co sie rozpuszcza w wodzie i pije na gardlo ale nic nie daja psikam tez jakims swinstwem... moze do wekendu mi to zejdzie oby... a jak nie to kupie moze jutro ta szałwie

a no laski urlopuja, ja dopiero bede w październiku
ale tez mialas jakis napad rano wysprzatal dom zrobilam pranie a i wyszlam na chwile z Oli na dwor zeby sie dotlenic
__________________
Dla Ciebie moje serce bije
tak jak kiedyś Twoje
dla mnie bić zaczęło
...
http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9h5mjbp2r1.png
Myysiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 17:32   #927
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Ja na dworze dzisiaj nie bylam a powinnam no ale dzisiaj leje caly dzien ...


Ja pranie bede jutro robic i prasowanie tez. Mam prawie caly dzien wolny, w sumie rano ide tylko na sniadanie do kolezanki i na zakupy do polskiego sklepu (mam ochote na pierogi z truskawkami ) i potem bede dokanczac robote jeszcze podlogi do mycia mi zostaly


a szalwie naprawde Ci polecam - ja zawsze ssalam jakies tabl. specjalne na gardlo i nigdy nic nie pomagalo zbytnio a plukanie szalwia owszem i o wiele taniej wychodzi
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 08:34   #928
magnesska
Rozeznanie
 
Avatar magnesska
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 685
GG do magnesska
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Korzystają z pogody?? Ech... Z jakiej pogody?? U mnie stale leje, jest zimno, albo tak parno, że można paść na cycki na chodniku
Też mi lipiec phi!

Właśnie doszedł wózeczek Olinka Jest jeszcze ładniejszy, niż na zdjęciach i nawet sama go złożyłam Oli wróci ze spaceru z babcią to ją zapakuję haha

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Dober!
magnesska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 10:04   #929
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Basima Pokaż wiadomość
Dziewczynki dziękuję podam Wam adres wydrapiemy dziadowi oczy i obetniemy kuraka.
U nas zapowiada się kolejny ładny dzień, Wam życzę też słoneczka
oo tak! zrobimy na nim zbiorowi lincz
Cytat:
Napisane przez Myysiaaa Pokaż wiadomość
ja juz sie lepiej czuje wiec Oli byla ze mna caly dzionek goraczka przeszla zostal katarek o gardlo ktore okroptaśnie boli ale damy rade
dobrze że jest poprawa
Cytat:
Napisane przez magnesska Pokaż wiadomość
Korzystają z pogody?? Ech... Z jakiej pogody?? U mnie stale leje, jest zimno, albo tak parno, że można paść na cycki na chodniku
Też mi lipiec phi!

Właśnie doszedł wózeczek Olinka Jest jeszcze ładniejszy, niż na zdjęciach i nawet sama go złożyłam Oli wróci ze spaceru z babcią to ją zapakuję haha

Dober!
taka zwykła rzecz a jak cieszy

u mnie też albo duchota, albo deszcz teraz jest tak pośrenio, pochmurno ale i tak duszno.

Przywiozłam wczoraj od bartowej tż 3 ogromniaste worki ciuszków dla niuni jest tego mnóstwo, powoli sobie to segreguje, większe odkładam do worka próżniowego, co mi się nie podoba to od razu odkładam dla drugiej bratowej tż która będzie miałą dzidziusia w listopadzie a potem będe jej ta dokładam ciuszki z których niunia wyrośnie
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 10:45   #930
magnesska
Rozeznanie
 
Avatar magnesska
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 685
GG do magnesska
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
oo tak! zrobimy na nim zbiorowi lincz

dobrze że jest poprawa

taka zwykła rzecz a jak cieszy

u mnie też albo duchota, albo deszcz teraz jest tak pośrenio, pochmurno ale i tak duszno.

Przywiozłam wczoraj od bartowej tż 3 ogromniaste worki ciuszków dla niuni jest tego mnóstwo, powoli sobie to segreguje, większe odkładam do worka próżniowego, co mi się nie podoba to od razu odkładam dla drugiej bratowej tż która będzie miałą dzidziusia w listopadzie a potem będe jej ta dokładam ciuszki z których niunia wyrośnie
No to robota Cię nie ominie Ale fajnie, że dostałaś "s spadku". Ja też podostawałam i do pół roku można z ciuszków nic nie kupywać - oczywiście baba jak sroka i tak kupi jak się coś spodoba, ale większość dzidź przechodzi, wiadomo
A potem jak zaczniesz ubierać, to większej połowy nawet nie ubierzesz, bo będziesz zakładać to co najładniejsze i najwygodniejsze Przynajmniej ja tak miałam

A, miałam dodać, że dziękuję za kciuki Wizyta wypadła pomyślnie - Oli ma śliczne, zdrowe bioderka, nie wymagające dalszej obserwacji Tylko się zdziwiłam, bo sis miała 3 takie wizyty, tzn ta 3cia jak młody zacznie chodzić, a moja Olinka jeszcze nawet nie siedzi i miała 2. No ale co lekarz to teoria Ciężko za nimi nadążyć.

No cóż... Muszę lecieć na pocztę, więc miłego dnia!
magnesska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:40.