skąpy strój na ulicy - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-12, 23:13   #481
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: skąpy strój na ulicy

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Na jaką okolicznosc niby?
Uroczyste otwarcie burdelu mi się tylko nasuwa.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 08:40   #482
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: skąpy strój na ulicy

Cytat:
Napisane przez pattkaaa21 Pokaż wiadomość
A ja się nie zgodzę, że ubiór pokazuje jaki masz charakter. Ubiór pokazuje jaki masz szacunek, do miejsca w którym się znajdujesz, do spotkania ( czy to wesele czy grill ze znajomymi ) czy do ludzi. Ok, jesli nie dogadujesz się z dziewczyną w dresie to Twój problem, ja znam taka dziewczynę, która jest naprawdę miła i sympatyczna, mam znajomego który jest starym koksem a wszystkim na siłowni pomaga. Ja chodzę z szortami gdzie pół zadu mi widac ale jestem miła dla ludzi, ba pomagam im czy to na siłowni czy w sklepie czy na ulicy ! Więc nie mówcie mi takich głupot !!

no popatrz, a dla niektórych pół dupy na wierzchu to jest brak szacunku do ogółu ludzi. poza tym, nie okłamujmy się - ocenia się ludzi po wyglądzie i przez pryzmat stroju można podchodzić do ludzi.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 08:58   #483
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: skąpy strój na ulicy

elegancka kobieta . przynajmniej założyła rajstopy dress code jest
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 11:52   #484
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: skąpy strój na ulicy



bytom
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 12:46   #485
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: skąpy strój na ulicy

Cytat:
Napisane przez pattkaaa21 Pokaż wiadomość
A ja się nie zgodzę, że ubiór pokazuje jaki masz charakter. Ubiór pokazuje jaki masz szacunek, do miejsca w którym się znajdujesz, do spotkania ( czy to wesele czy grill ze znajomymi ) czy do ludzi. Ok, jesli nie dogadujesz się z dziewczyną w dresie to Twój problem, ja znam taka dziewczynę, która jest naprawdę miła i sympatyczna, mam znajomego który jest starym koksem a wszystkim na siłowni pomaga. Ja chodzę z szortami gdzie pół zadu mi widac ale jestem miła dla ludzi, ba pomagam im czy to na siłowni czy w sklepie czy na ulicy ! Więc nie mówcie mi takich głupot !!

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------



nie wgrało mi się zdjęcie, komentarz był do zdjecia dziewczynek występujących w konkursie piękności.[COLOR="Silver"]
Ale jednak pół zadu ci widać...jesteś więc dla mnie poza obowiązującymi normami...Patrzyłabym z pogardą poza plażą, jak na każdego, kto nie wygląda odpowiednio do sytuacji i miejsca.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 14:19   #486
sensitiveskin
Raczkowanie
 
Avatar sensitiveskin
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 279
Dot.: skąpy strój na ulicy

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Ale jednak pół zadu ci widać...jesteś więc dla mnie poza obowiązującymi normami...Patrzyłabym z pogardą poza plażą, jak na każdego, kto nie wygląda odpowiednio do sytuacji i miejsca.
Nie chcę być złośliwa, ale wiesz, niektórzy mogą też patrzeć z pogardą na egoistyczne kobiety, które bez cienia wyrzutów sumienia odbijają faceta i jeszcze się tym szczycą na prawo i lewo.
sensitiveskin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 14:28   #487
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: skąpy strój na ulicy

Cytat:
Napisane przez sensitiveskin Pokaż wiadomość
Nie chcę być złośliwa, ale wiesz, niektórzy mogą też patrzeć z pogardą na egoistyczne kobiety, które bez cienia wyrzutów sumienia odbijają faceta i jeszcze się tym szczycą na prawo i lewo.
To nie jest temat tego wątku i takie osobiste wycieczki powinnaś zachować dla siebie.
__________________
chill
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-13, 14:28   #488
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: skąpy strój na ulicy

Cytat:
Napisane przez sensitiveskin Pokaż wiadomość
Nie chcę być złośliwa, ale wiesz, niektórzy mogą też patrzeć z pogardą na egoistyczne kobiety, które bez cienia wyrzutów sumienia odbijają faceta i jeszcze się tym szczycą na prawo i lewo.
No mogą, i co w związku z tym? Mogą też z wyższością spoglądać na ludzi, którzy mają salon pomalowany na zielono-pomarańczowo i na ludzi, którzy mieszkają z teściami w dwóch pokojach z łazienką.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 14:31   #489
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: skąpy strój na ulicy

Cytat:
Napisane przez sensitiveskin Pokaż wiadomość
Nie chcę być złośliwa, ale wiesz, niektórzy mogą też patrzeć z pogardą na egoistyczne kobiety, które bez cienia wyrzutów sumienia odbijają faceta i jeszcze się tym szczycą na prawo i lewo.
24 posty i już taka wyszczekana i obyta na wizażu xD
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 14:38   #490
Dukinly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 41
Dot.: skąpy strój na ulicy

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Ale jednak pół zadu ci widać...jesteś więc dla mnie poza obowiązującymi normami...Patrzyłabym z pogardą poza plażą, jak na każdego, kto nie wygląda odpowiednio do sytuacji i miejsca.
Dobrze, że większość osób ma gdzieś pogardę nieznajomych
Dukinly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 15:54   #491
pattkaaa21
Raczkowanie
 
Avatar pattkaaa21
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 204
Dot.: skąpy strój na ulicy

Cytat:
Napisane przez Dukinly Pokaż wiadomość
Dobrze, że większość osób ma gdzieś pogardę nieznajomych
dokładnie ja mam czyjeś uwagi w
Potem na miescie widze jak taka "cnotliwa" widzi mnie i tylko wzrokiem patrzy na swojego faceta czy przypadkiem nie zerknal na mnie ;-D smiechu warte haha
pattkaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-13, 15:56   #492
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: skąpy strój na ulicy

Cytat:
Napisane przez pattkaaa21 Pokaż wiadomość
dokładnie ja mam czyjeś uwagi w
Potem na miescie widze jak taka "cnotliwa" widzi mnie i tylko wzrokiem patrzy na swojego faceta czy przypadkiem nie zerknal na mnie ;-D smiechu warte haha
Masz się czym chwalić Każdym swoim postem potwierdzasz, że z ubioru jednak bardzo dużo wynika
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 15:57   #493
roseblue
wasza koleżanka
 
Avatar roseblue
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 140
Dot.: skąpy strój na ulicy

Cytat:
Napisane przez pattkaaa21 Pokaż wiadomość
dokładnie ja mam czyjeś uwagi w
Potem na miescie widze jak taka "cnotliwa" widzi mnie i tylko wzrokiem patrzy na swojego faceta czy przypadkiem nie zerknal na mnie ;-D smiechu warte haha
ty naprawde masz jakies problemy ze soba
__________________
karmacoma
roseblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 16:07   #494
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: skąpy strój na ulicy

Pattka, a Ty jesteś z tych, co rozbierają się dla siebie, czy robisz to dla otoczenia? Bo z postów jasno wynika, że robisz to po to, żeby faceci Cię obserwowali i skupiasz się tylko na ogniskowaniu łypiących na swoich facetów dziewczyn w panice, że patrzą na twój tyłek.
Tymczasem coś mi mówi, że oni patrzą z zachwytem i owszem, jak również z przekonaniem, że raczej nie jesteś trudnym łupem, dla ambitnych. Bez względu na to jak jest faktycznie, nie wiem czy jakakolwiek dziewczyna chciałaby tego rodzaju uwagi.
Więcej radości od własnego ciała daje Ci wyłapywanie spojrzeń a to już dobitnie świadczy o płytkości. Bo przecież można się cieszyć swoim tyłkiem w ubraniu, skoro się wie, że się taki ma, Ty masz potrzebę epatowania golizną z czystej próżności.
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 16:07   #495
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: skąpy strój na ulicy

Cytat:
Napisane przez pattkaaa21 Pokaż wiadomość
dokładnie ja mam czyjeś uwagi w
Potem na miescie widze jak taka "cnotliwa" widzi mnie i tylko wzrokiem patrzy na swojego faceta czy przypadkiem nie zerknal na mnie ;-D smiechu warte haha
akurat mój patrzy tylko na mnie jak i większość ludzi, bo jestem piękna i bez obnażania się publicznie

dzisiaj byłam na zakupach w biedrze w spodenkach, które mi zakrywały zad, da się? da się.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 16:11   #496
Buzzerka
Zakorzenienie
 
Avatar Buzzerka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 970
Dot.: skąpy strój na ulicy

Cytat:
Napisane przez DariaKom Pokaż wiadomość
Więcej radości od własnego ciała daje Ci wyłapywanie spojrzeń a to już dobitnie świadczy o płytkości. Bo przecież można się cieszyć swoim tyłkiem w ubraniu, skoro się wie, że się taki ma, Ty masz potrzebę epatowania golizną z czystej próżności.
Tak samo myślę. Patka jasne, ze zaprzeczy



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię.
Mogę, na przykład, wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach

Mała Mi


"Dobrze jest umieć odróżniać życie od procesu powolnego umierania."
Buzzerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 16:22   #497
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: skąpy strój na ulicy

Cytat:
Napisane przez pattkaaa21 Pokaż wiadomość
Dobrze, ze ja nie jestem wstydliwa. Mysle ze nie polubilybysmy sie gdybys sie gdzies spotkały �� a ja miałabym szorty ( do wszystkich sprzeciwiających sie wizazanek ) ! Liczy sie ubiór a nie czyjś charakter, dobrze wiedzieć
Cytat:
Napisane przez pattkaaa21 Pokaż wiadomość
dokładnie ja mam czyjeś uwagi w
Potem na miescie widze jak taka "cnotliwa" widzi mnie i tylko wzrokiem patrzy na swojego faceta czy przypadkiem nie zerknal na mnie ;-D smiechu warte haha
Parafrazując Twoje słowa: Liczy się pół dupy na wierzchu, a nie czyjś charakter, dobrze wiedzieć.

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Cytat:
Napisane przez DariaKom Pokaż wiadomość
Pattka, a Ty jesteś z tych, co rozbierają się dla siebie, czy robisz to dla otoczenia? Bo z postów jasno wynika, że robisz to po to, żeby faceci Cię obserwowali i skupiasz się tylko na ogniskowaniu łypiących na swoich facetów dziewczyn w panice, że patrzą na twój tyłek.
Tymczasem coś mi mówi, że oni patrzą z zachwytem i owszem, jak również z przekonaniem, że raczej nie jesteś trudnym łupem, dla ambitnych. Bez względu na to jak jest faktycznie, nie wiem czy jakakolwiek dziewczyna chciałaby tego rodzaju uwagi.
Więcej radości od własnego ciała daje Ci wyłapywanie spojrzeń a to już dobitnie świadczy o płytkości. Bo przecież można się cieszyć swoim tyłkiem w ubraniu, skoro się wie, że się taki ma, Ty masz potrzebę epatowania golizną z czystej próżności.
Nie, nie. Przecież ona ma w czyjeś zdanie.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 16:29   #498
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: skąpy strój na ulicy

na szczęście ja nie muszę obnażać pół tyłka żeby wzbudzić zainteresowanie mężczyzn
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 16:33   #499
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: skąpy strój na ulicy

No. Mężczyzni się oglądają i myślą co za ta typiara zalozyla na siebie xD. Chyba, ze spacerujesz między Sebixami i cię to jara to ok
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-13, 16:57   #500
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: skąpy strój na ulicy

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość


bytom


Powiem tak, wiem, że nie powinno mnie to interesować i niech każdy łazi jak chce, ale... strasznie mnie wkurzają gołe tyłki/ brzuchy/klaty etc i nie mogę nic na to poradzić. Z umiarem/sexy wszystko jest ok, ale te fruwające pośladki i waginy, owłosione brzuchy facetów to jakiś koszmar.
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 17:08   #501
koka_koks
Raczkowanie
 
Avatar koka_koks
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 50
Dot.: skąpy strój na ulicy

Mnie na szczęście nie można oskarżyć o to, że zazdroszczę, bo wisi mi to, czy dziewczyna ma spodenki do połowy uda czy do połowy tyłka, natomiast koleś bez koszulki w środkach komunikacji publicznej jest dla mnie oblechem pierwsza klasa

PS. Mam wrażenie, że często te gołe pośladki nie wynikają z celowego działania, a z przypadku... Sama mam kilka par spodenek, do których zawsze zakładam pasek, żeby trzymał biedaczyska na biodrach. Bez niego gacie jadą prawie pod biust, cudownie odsłaniając tyłek. A gdy kiedyś po wyprawie nad wodę zdjęłam bikini i założyłam takie spodenki na gołe ciało, to w drodze od jeziora do samochodu chciały mi wejść do wnętrza ciała, zostawiając jednocześnie całe poślady na wierzchu Tak że jeśli już o tym myślę. to raczej współczuję obnażonym dziewczynom, zakładając, że nie taki był ich cel i pewnie samym im głupio...
koka_koks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 17:22   #502
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: skąpy strój na ulicy

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Masz się czym chwalić Każdym swoim postem potwierdzasz, że z ubioru jednak bardzo dużo wynika
Fakt.

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Cytat:
Napisane przez sensitiveskin Pokaż wiadomość
Nie chcę być złośliwa, ale wiesz, niektórzy mogą też patrzeć z pogardą na egoistyczne kobiety, które bez cienia wyrzutów sumienia odbijają faceta i jeszcze się tym szczycą na prawo i lewo.
I nawet bez obnażania tyłka!
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 17:24   #503
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: skąpy strój na ulicy

Cytat:
Napisane przez koka_koks Pokaż wiadomość
PS. Mam wrażenie, że często te gołe pośladki nie wynikają z celowego działania, a z przypadku... Sama mam kilka par spodenek, do których zawsze zakładam pasek, żeby trzymał biedaczyska na biodrach. Bez niego gacie jadą prawie pod biust, cudownie odsłaniając tyłek. A gdy kiedyś po wyprawie nad wodę zdjęłam bikini i założyłam takie spodenki na gołe ciało, to w drodze od jeziora do samochodu chciały mi wejść do wnętrza ciała, zostawiając jednocześnie całe poślady na wierzchu Tak że jeśli już o tym myślę. to raczej współczuję obnażonym dziewczynom, zakładając, że nie taki był ich cel i pewnie samym im głupio...
Po pierwsze - nie rozumiem zupełnie o czym piszesz i jakim cudem Ci spodnie lądują pod biustem. Nie masz kroku w tych spodniach, że możesz je podciągnąć pod biust? Gdyby to była za mała, elastyczna spódnica mini - ok, mogłabym zrozumieć, że raz mogło się tak stać. Ale spodnie? Sama mam jakieśtam stare, za duże szorty, ale one jakoś mi spadają z bioder, a nie wędrują pod biust. No jakim cudem?
Po drugie - przecież patka pisze jasno, że specjalnie chodzi z tyłkiem na wierzchu, bo ma ładny i jara ją, gdy inni się na ulicy gapią na jej nagą pupę. Jakoś nie sądzę, by częstsze były wędrujące jeansy niż "gapcie się na mnie, bo się obnażam za darmo, oł je, jestem taka seksi".

Edytowane przez coffee
Czas edycji: 2015-06-13 o 17:26
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 17:30   #504
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: skąpy strój na ulicy

Cytat:
Napisane przez pattkaaa21 Pokaż wiadomość
dokładnie ja mam czyjeś uwagi w
Potem na miescie widze jak taka "cnotliwa" widzi mnie i tylko wzrokiem patrzy na swojego faceta czy przypadkiem nie zerknal na mnie ;-D smiechu warte haha

fajny tyłek przyciąga uwagę nawet w spodniach więc wiesz....a goła dupa przyciąga spojrzenia facetów czy fajna czy nie . patrzą bo goła. nie masz się czym chwalić
atrakcyjna kobieta przyciągnie wzrok w sukience do kostek . też tak masz ?

Edytowane przez 201607291951
Czas edycji: 2015-06-13 o 17:32
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 17:32   #505
koka_koks
Raczkowanie
 
Avatar koka_koks
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 50
Dot.: skąpy strój na ulicy

Ale ja nie piszę o Patce, która lubi latać z gołym tyłkiem, tylko o innych dziewczynach, którym to się "zdarza" bez jakiejś ideologii.

No i nie wiem, jak Ci wytłumaczyć, że tak mi się dzieje ze spodenkami, no Mimo drobnej sylwetki, duże wcięcie w talii, więc dopóki trzymam spodenki na biodrach, to jest cacy, ale bez paska, przy chodzeniu, wjeżdżają mi wyżej, włażą w tyłek i elegancko odsłaniają chude poślady (których z własnej woli raczej nie pokazuję na mieście). Może przy innej budowie ciała tak się nie dzieje, nie wiem. Mogłabym zademonstrować na zdjęciach, ale wolałabym nie

EDIT: "pod biustem" to może licentia poetica, ale powyżej pępka już tak.

Edytowane przez koka_koks
Czas edycji: 2015-06-13 o 17:34
koka_koks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 17:36   #506
Buzzerka
Zakorzenienie
 
Avatar Buzzerka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 970
Dot.: skąpy strój na ulicy

Cytat:
Napisane przez koka_koks Pokaż wiadomość
Ale ja nie piszę o Patce, która lubi latać z gołym tyłkiem, tylko o innych dziewczynach, którym to się "zdarza" bez jakiejś ideologii.

No i nie wiem, jak Ci wytłumaczyć, że tak mi się dzieje ze spodenkami, no Mimo drobnej sylwetki, duże wcięcie w talii, więc dopóki trzymam spodenki na biodrach, to jest cacy, ale bez paska, przy chodzeniu, wjeżdżają mi wyżej, włażą w tyłek i elegancko odsłaniają chude poślady (których z własnej woli raczej nie pokazuję na mieście). Może przy innej budowie ciała tak się nie dzieje, nie wiem. Mogłabym zademonstrować na zdjęciach, ale wolałabym nie

EDIT: "pod biustem" to może licentia poetica, ale powyżej pępka już tak.

To kup jakies normalne spodenki, nigdy w życiu nie miałam takich akcji ze spodenkami


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię.
Mogę, na przykład, wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach

Mała Mi


"Dobrze jest umieć odróżniać życie od procesu powolnego umierania."
Buzzerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 17:40   #507
koka_koks
Raczkowanie
 
Avatar koka_koks
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 50
Dot.: skąpy strój na ulicy

Może se kupie nowy tyłek, biodra i talię, skoro przy kilku parach spodenek tak miałam.
koka_koks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 17:45   #508
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: skąpy strój na ulicy

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Po pierwsze - nie rozumiem zupełnie o czym piszesz i jakim cudem Ci spodnie lądują pod biustem. Nie masz kroku w tych spodniach, że możesz je podciągnąć pod biust? Gdyby to była za mała, elastyczna spódnica mini - ok, mogłabym zrozumieć, że raz mogło się tak stać. Ale spodnie? Sama mam jakieśtam stare, za duże szorty, ale one jakoś mi spadają z bioder, a nie wędrują pod biust. No jakim cudem?
Po drugie - przecież patka pisze jasno, że specjalnie chodzi z tyłkiem na wierzchu, bo ma ładny i jara ją, gdy inni się na ulicy gapią na jej nagą pupę. Jakoś nie sądzę, by częstsze były wędrujące jeansy niż "gapcie się na mnie, bo się obnażam za darmo, oł je, jestem taka seksi".
Wędrujący jeans mogę przełknąć, ale dokładnie- taka sytuacja to jedna/mln, reszta to gimbaza z buzującymi hormonami, albo podstarzałe czterdziestki desperatki (mówię o tych goliznach ulicznych, nie na plazy of kors)

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość

fajny tyłek przyciąga uwagę nawet w spodniach więc wiesz....a goła dupa przyciąga spojrzenia facetów czy fajna czy nie . patrzą bo goła. nie masz się czym chwalić
atrakcyjna kobieta przyciągnie wzrok w sukience do kostek . też tak masz ?
Dokładnie
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."

Edytowane przez amelj
Czas edycji: 2015-06-13 o 17:42
amelj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 17:46   #509
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: skąpy strój na ulicy

Podoba mi się upór przy teorii, że dupka na wierzchu to odkrycie, że to taka miłą, dobra dziewczyna, której inni nie cenią No nie potrafią tego docenić Na pewno to takie brzydkie i koszmarne kobiety tak patrzą i mówią
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 17:56   #510
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: skąpy strój na ulicy

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Podoba mi się upór przy teorii, że dupka na wierzchu to odkrycie, że to taka miłą, dobra dziewczyna, której inni nie cenią No nie potrafią tego docenić Na pewno to takie brzydkie i koszmarne kobiety tak patrzą i mówią
i zazdrosne bo ich misio ślini się na goły zadek . bo przecież najlepszy w mieście . no w końcu te hantle i wysiłek na siłowni nie poszedł na marne .
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-31 21:50:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:30.