Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniowe 2016 - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-04, 22:48   #691
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

dzięki dziewczynki balujemy do rana^^ jutro nadrobie

Kinia spokojnej podróży!

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-04, 23:15   #692
86ewula
Rozeznanie
 
Avatar 86ewula
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 694
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ruda pielucha zrolowana , tak widziałam w tv że robią ludzie. My używamy jeszcze wkładki do fotelika z takim rogalem. Wyciągnęłam tylko wypełnienie z pod pupy. Mieliśmy nie oryginalne bo fotelik (maxi cosi) odkupiony był bez tej oryginalnej.
86ewula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 03:25   #693
koktajlowa7
Rozeznanie
 
Avatar koktajlowa7
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Ustroń
Wiadomości: 997
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez MietaZCytryna Pokaż wiadomość
Ahnessy, w sumie też racja z kręgosłupem. Jak czasami ponoszę z 1.5h, to mnie bolą plecy
Mleko to enfamil.

U mnie Młoda zaczyna ryk jak tylko poczuje, że ją odklejam od siebie. Hmm, może by jakoś bambusa między nas włożyć, to nie będzie czuła od razu ze coś się zmienia...
Po enfamilu dużo dzieci wymiotuje. Po prostu kup inne
koktajlowa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 04:19   #694
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kasia tez zazdroszczę imprezki faaajnie

Mieta chusta super ale dla mnie wozek obowiazkowy, nie wyobrażam sobie ciagle nosic Mlodego bo bym sie chyba polamala

Kinga juz pewnie pomalu coraz blizej domu

Czarna i dobrze nadrobisz zaległości w spaniu

Magdusia mojego nie trzena szczególnie zachęcać do picia wody ale fajnie u nas sprawdza sie ten kubek z Aventu. Mlody sam sobie trzyma i nie wypusci z rąk

Dzięki dziewczyny za odp w sprawie częstego jedzenia! Ja w cycki swe bardzo wierze Jan chyba tez hehe

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 05:19   #695
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Co do kółek - wrap you in love ma 2 filmiki z kółkami, na jednym ma starsze dziecko i nie odwraca, na drugim ma takiego niemowlaczka i odwraca. Odwrôcona krawędź sprawia że dziecko jest bardziej symetrycznie ułożone ja odwracam, jepiej mi się wtey młody układa

co do enfamilu to ostatnio na grupie kpi była dyskusja na jego temat i doszłyśmy do wniosków, że chociaź PR mają świetny to składowo niezbyt. Byłam na warsztatach z ich udziałem 4x (lol) i rzeczywiście, mózgotrzep robią ładny, ale jakdla mnie to podają bardzo ładnie zmanipulowane fakty

My wczoraj mieliśmy fajny dzień Byliśmy w muzeum historii mydła i brudu Faaajnie było! Później obiadek w ch i zakupy, kupiliśmy młodemu drewnianą śmieciarkę póki co nie rozpakowujemy i chyba damy mu na urodziny

Za to wieczór tragedia... Młody nie mógł zasnąć, jak już zasnàł to na 2 minuty :/ Ostateczne poszliśmy spać ok. 1.30, teraz się zbudziliśmy bo młodego odłożyłam jak idiotka po prawej zamiast po lewej i spadł Ale wzięłam go na ręce i się uspokoił ufff...

A, kogiel, Ty pytałaś o krew? Jak nie poleciał litr to nic się dziać nie powinno. Tak czasem bywa niestety
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 05:29   #696
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dzien dobry

Hariett, Hubert Wam z lozka spadl?

Kinga jak podroz?

Kasia, balujcie

U nas noc spoko bo po 22zasnal, obudzil sie 5:40 i poki co szaleje na brzuchu o 8 po malza jedziemy

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 07:10   #697
russiandoll
Raczkowanie
 
Avatar russiandoll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

dzień dobry
u nas noc jak zwykle czyli padam i o litość błagam
rany jak mi ciężko i tak sobie myślę ze przecież kiedyś mi wyrośnie z tego prawda? bedzie dobrze prawda?

Dobrego dnia i wszystkiego co najlepsze dla wszystkich o!

ps wczoraj odbylam najdroższy spacer ever mysle sobie ubiore tousy beda mi padowac ns spacerze nic z nimi nie zrobi
tak tak jeden mi sie ostał drugi w studzience na trawie i drodze bo jasnie pan dostał szalu i opa! a potem sie szarpal no i teen poszlo
russiandoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-05, 07:42   #698
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Maaatko co to za noc byla, jak sie obudzilam przed 1 tak zasnelam po 3 :-( najpierw pies chcial sie zalateic, pozniej cyc, znowu pies. Jestem wykonczona :-( a dzisiaj znowu sama cale popoludnie i wieczor :-(

Dzisiaj moj maly chlopczyk konczy 5 miesiecy. Jeeeeejku jak to zlecialo.

Kinga jak tam u Was?
Kaska jak po imprezie?
Hariet, ale jak to spadl? Ja czesto klade Mlodego z brzegu, ale nie zrobil mi jeszcze takiego numeru.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 07:52   #699
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Hariett dobrze ze Hubertowi nic nie jest, niestety wypadki sie zdarzają, ja moją też prawie do wanny spuściłam z przewijakiem
Ruda ja zwijam pieluche w rulon i obkładam dookoła główki ale patent z ta wkładką bez tej poduszki pod pupe jest niezły, musze spróbować
Mięta dzieki za inf, ja co prawda nie podaje MM ale dobrze wiedziec takie rzeczy tym bardziej ze to nie jest pierwszy przypadek na watku

u nas noc spoko, pobudka o 3.30 na jedzenie i teraz o 8 ale nie chciała prawie nic zjesc 2 min i koniec - nie znosze tego bo sie martwie czy nie głodna i jak tu wyjsc jak nie wiadomo kiedy ksiezniczce sie cyc zamarzy

gorzej że wieczorem skusiłam sie na dwa jogurty i młda sie obudziła z suchymi, czerwonymi plackami na buzce głupia matka nie mogła sobie odmówić ale tak kocham ta jogobelle blueberry muffin
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 08:04   #700
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

No spadł On się ostatnio strasznie mobilny zrobił, z ułożenia pod ścianą, na pleckach potrafi przemieścić się tak że jest nad krawędzią na brZuchu głupianie wzięłam pod uwagę że jak śpu to też się rusza.
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 08:12   #701
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Malwi, gratki dla Wojtka! Moja Kornelka wczoraj 5mcy skończyła.
Dzisiaj w nocy spychałyśmy TŻ z łóżka, bo się odsuwałam od Kornelki, żeby jej nie grzać dodatkowo, i małż na samym brzegu spal, mówi, że mu noga zwisała.
Hariett, dobrze że Hubertowi się nic nie stało, ja też się trochę boję jak Kornela śpi od strony brzegu, jak ją nakarmię z prawej piersi, ale ona na razie mało się przemieszcza w łóżku.

Co do tego enfamilu - moja to je czasem i na szczęście nie wymiotuje. Ale chętnie zmieniłabym jej na inne, żeby nie kusić losu, tylko czy jej podejdzie inne? A teraz będzie częściej dostawać bo mrożonki się skończyły. Muszę spróbować...
__________________



Edytowane przez ruda3d
Czas edycji: 2016-06-05 o 08:13
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-05, 08:24   #702
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Malwi wspolczuje ale kiepska nocka

Buziaki dla Wojtusia!

Hariett o kurcze ale z niego wedrowniczek! Dobrze ze nic mu sie nie stalo!!!



Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 09:12   #703
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez MietaZCytryna Pokaż wiadomość
Malwi, właśnie chusta już leci do mnie nowa 😊

No właśnie siedzę i myślę o tym wózku i też wpadłam na to, że
A. Fajnie by było ją mieć gdzie odłożyć, jakbyśmy chcieli coś zjeść np.
B. Może mieć focha na chustę...

Co do transferu, to u mnie jeszcze nigdy nie wyszedł, jak śpi i próbuje ją odkleić, to jest mega ryk 🙄 więc jak już zaśnie, w chuście, to nie ruszam 😜

Kinga, kciuki za podróż!

Pytanie do kółkowych dziewczyn - odwracacie krawędź? Domowa odwraca, a wrap you in love nie i teraz sama nie wiem 😛

Karen, moja też dłużej je na noc i ostatnio często się budzi na cyca, ale w sumie mi przez myśl nie przeszło że się nie najada uwierz w swoje cycki! 😊
Ja od odwracam krawędź

Najlepszego dla Wojtka i Kornelki

Wspolczuje ciężkich nocek

My spalismy do 9 i zbieramy się na basen
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 09:16   #704
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

dzień dobry^^ ja juz wstałam po imprezie kawa śniadanko..a młody juz z ciotka na spacerze

WojtUs najlepszego)
Hubik ale Cię matka urzadzila:p
i dla Kornelki zaległy 100 lat

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 09:29   #705
russiandoll
Raczkowanie
 
Avatar russiandoll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

kasia tobie to dobrze ja od godziny zapierdzielem co to jest sniadanie? ehh pamiętam to z poprzedniwgo zycia..

buziaki dla solenizantow
russiandoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 09:34   #706
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez russiandoll Pokaż wiadomość
kasia tobie to dobrze ja od godziny zapierdzielem co to jest sniadanie? ehh pamiętam to z poprzedniwgo zycia..

buziaki dla solenizantow
((( u mnie też nie zawsze jest kolorowo ale staram się uśmiechać i tylko raz w tygodniu łapie dola i niechęć do bycia matka na cały etat.
jak to mówi WYROŚNIE Z TEGO wiec Russi musi być dobrze

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 09:50   #707
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez MietaZCytryna Pokaż wiadomość
Pytanie do kółkowych dziewczyn - odwracacie krawędź? Domowa odwraca, a wrap you in love nie i teraz sama nie wiem 😛
Odwracam, bo to daje stabilizaję boczną dla dziecka + większą wygodę dla noszącego.
Cytat:
Napisane przez ahnessy Pokaż wiadomość
Moja młoda w tym tygodniu jadła co 2/2,5h czesciej niz za noworodka
No u nas to samo. Za noworodka 8 karmień na dobę, a ostatnio 10-13
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Dotka a wielo mieści się w bodziaki?
Tak Tylko wiadomo,czasem masz np. body 62 i dziecko jeszcze by w nim chwilkę pochodziło, ale nie pochodzi,bo ubierasz wielo. Więc albo 68 wtedy albo predłużka.

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Miałam do Was dwa pytania.... ale.... zapomniałam jakie było jedno A to które pamiętam - macie jakiś patent na to, żeby w foteliku główka dziecku nie skakała na wybojach albo nie opadała tak totalnie na ramię? Dorośli używają czasem w podróży rogala takiego, jest może coś takiego dla dzieci?
Tez myslalam o tym. Te rogale są, ale ja widzialam tylko dla starszych dzieci.
Opaski z kolei w ogóle nie są polecane,bo chodzi o to, ze w razie hamowania cialko poleci do przodu, a główka zostanie.
No i w sumie najlepsza opcja to chyba ta zlozona pielucha

Cytat:
Napisane przez hariett Pokaż wiadomość
No spadł On się ostatnio strasznie mobilny zrobił, z ułożenia pod ścianą, na pleckach potrafi przemieścić się tak że jest nad krawędzią na brZuchu głupianie wzięłam pod uwagę że jak śpu to też się rusza.
Wiesz,ja tez bym nie wziela pod uwage tego co Ty, Witek jak spi to sie nie rusza. Kazdemu sie zdarza, podobno wiekszosc dzieci spada rodzicom z kanap/lozek
Cytat:
Napisane przez russiandoll Pokaż wiadomość
kasia tobie to dobrze ja od godziny zapierdzielem co to jest sniadanie? ehh pamiętam to z poprzedniwgo zycia..
Czemu nie jesz śniadań?


U nas znowu kiepska noc. No coz, nic nowego.. Niech te kolejne zęby juz wychodzą!

U nas dzisiaj piekna pogoda, więc wybieramy się na jakiś spacer i lody.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 10:22   #708
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Czy Wasze dzieci też tak usilnie starają się podnieść głowę? Moja siedzi w bujaku na tym średnim poziomie i co raz to ciągnie tą głowinę do mostka, czerwona na buzi, stęka, ale ciągnie... i co ja mam z nią zrobić...
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 10:26   #709
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ruda taaak. W foteliku to samo. Pytalam o to na grudniowkach i ich dzieci tez tak robia wiec chyba luz
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-05, 10:27   #710
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Ruda sa rogale dla dzieci ale sa tez opaski na czolo, ktore soe mocuje do fotelika i glowa nie opada 😉 widzialam to gdzies na ali

Wyslane z Lumia920.
Podobno jest niebezpieczne bo może się zsunac i w razie wypadku udusić.

Ja zawijam pieluche i układam rogalika wokół głowy mu albo chustę wkładam





Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Czy Wasze dzieci też tak usilnie starają się podnieść głowę? Moja siedzi w bujaku na tym średnim poziomie i co raz to ciągnie tą głowinę do mostka, czerwona na buzi, stęka, ale ciągnie... i co ja mam z nią zrobić...
Mój tez tak robi..
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 10:42   #711
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Nie wiem jak ją opanować, bo dzieciak chyba już by chciał siedzieć, na kolanach jest happy, odłożona stęka i ciągnie głowę. Ale może to właśnie jest nadchodzaca gotowość?
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 10:56   #712
MallaMi
Rozeznanie
 
Avatar MallaMi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 881
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Wszystkiego najlepszego dla Wojtka i Kornelki
MallaMi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 11:43   #713
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Czy Wasze dzieci też tak usilnie starają się podnieść głowę? Moja siedzi w bujaku na tym średnim poziomie i co raz to ciągnie tą głowinę do mostka, czerwona na buzi, stęka, ale ciągnie... i co ja mam z nią zrobić...
Mój identycznie, jak leży na płasko (czyli zazwyczaj tak) to też ostro głowę podnosi, śmieję się że brzuszki robi tak jak matka
Skoro sam tak robi to chyba ok, w końcu może kiedyś mu się uda usiąść

My już po basenie, dziś ja wchodziłam z Malym do wody bo TŻ ma zawalone zatoki od klimy w pracy i mega katar więc on był od opieki nad dzieckiem dziś a ja od pływania, fajnie było


Dziś przyjeżdżają do nas tesciowie, drugi raz od kiedy Konradek się urodził (a mają 20 km), no więc statystykę mają niezłą ale ja nie narzekam, lepiej rzadziej niż częściej
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 12:33   #714
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ruda najlepszego dla Kornelki. U nas tz zawsze tak spi

Przekaze zyczenia i buziaki Wojciechowi

Ruda moj to sie lapie wszystkiego co sie dabi probuje siadac


Luuudzie 30 st w cieniu a moje dziecko kocha kocyk i musi byc kocyk
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 13:20   #715
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

U nas ciepło, ale trochę wiatru jest, to da się wytrzymać. Chociaż poszłam sobie na spacer w bluzce na ramiączkach, to potem chodzilam, pieluchą na ramionach, bo ja z tych jasnych i piegowatych...
A my na basen dopiero na 16:30. A wieczorem TŻ idzie na squasha, więc muszę sama oprawić dzieciaka do spania. A nie powiem, wygodne to jest jak to TŻ usypia a nie ja
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 13:21   #716
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Czy Wasze dzieci też tak usilnie starają się podnieść głowę? Moja siedzi w bujaku na tym średnim poziomie i co raz to ciągnie tą głowinę do mostka, czerwona na buzi, stęka, ale ciągnie... i co ja mam z nią zrobić...
moja tez tak zaczeła, mnie sie wydaje ze musza cwiczyc te dzieciaki


Najlepszego dla Kornelki i Wojtusia

o matko ale burza do nas przyszła z gradem, moze i dobrze bo sie troszke schłodzi bo my z Kluską słabo znosimy te upały az mnie ciarki przechodza jak sobie przypomne zeszły rok, zawroty głowy, omdlenia, mdłości, wymioty i jeszcze te upały
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 13:39   #717
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Hej nie będę na razie nadrabiać. Dojechaliśmy byliśmy o 12. Mieliśmy dwa postoje godzinne i dwa tylko na karmienie. Ale ile zjazdów jest na Polskich autostradach co chwile jakiś. Zwiedziliśmy dwie stacje, obie miały pokój do przewijania.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 13:40   #718
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

super Kinia^^

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 13:49   #719
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kinga jak dobrze, ze spokojnie przetrwaliscie podroz

Ahnes burza z gradem. Oooo kuurde, nie lubie :-(
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 14:31   #720
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kinga dobrze ze podroz bez wiekszych utrudnien

U nas jest cieplo ale strasznie wieje zimny wiatr:/

Olaf tez podnosi glowe jak go nosze na plasko.
keas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-29 22:48:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:23.