Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniowe 2016 - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-22, 16:16   #2011
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ruda ja juz odpuszczam popoludniowy spacer bo Maly nieznosny jest. Jeszcze półtorej godziny i dobranoc

Kinga wazy teraz 8300, w 7 tygodni przybral 1100 ale mysle ze juz przystopuje

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 16:21   #2012
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Mój teraz w 12 tygodni 1120.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 16:23   #2013
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Ruda ja juz odpuszczam popoludniowy spacer bo Maly nieznosny jest. Jeszcze półtorej godziny i dobranoc

Kinga wazy teraz 8300, w 7 tygodni przybral 1100 ale mysle ze juz przystopuje

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
No my jeszcze idziemy. Ale my się ok 20 kąpiemy, także chwilę mamy. Młoda właśnie przy cycku odleciała więc transfer do wózka i w drogę.... mam ochotę na lody
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 16:27   #2014
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kinga pewnie juz przystopuje z nabieraniem masy poza tym Szymek jest ruchliwy a Jasiek sie dopiero rozkreca :d

Ruda o jaaaa po cos o tych lodach napisala

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 16:58   #2015
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Hej,
My dzisiaj po warsztatach z chust. Nawet plecak zawiazalysmy tylko przy drugim razie Kornelka się zbuntowała i płakała bo była już glodna i zmęczona. Rozwiązałam, dałam cycka i padła
Ale wcześniej wszystko zniosła dzielnie.

Kinga, Szymek pewnie musi podróż odreagować. A kuferek mi się podoba bardziej srebrny. Taki klasyczny.

Ahnessy miałam wkleić zdjęcie tych spodenek z h&m, zatem wklejam, sorry że dopiero teraz.
Super że warsztaty udane





Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Już po wizycie i szczepieniu. Troszkę płakał, ale szybko się uspokoił,dziś tylko na pneumokoki za 3 tygodnie kolejne ta 6w1. Wszystko w porządku, jak z wagą był nad przeciętną to jest teraz poniżej przeciętnej, myślałam, że będzie ważył coś ponad 8 kg, a on 7800 waży. Oczywiście pytanie o jedzenie, super że z łyżeczki je i pije z kubka, a nie z butelki i żeby mięsa już podawać bo są bardzo ważne w rozwoju.

Chyba ten czarny kuferek wezmę i potrzebuję coś jeszcze na prezent dla znajomej 27 lat. russiandoll jesteś ?
Konradek też jest poniżej przeciętnej teraz ale ja się nie martwię, w siatce się mieści a mniej do dzwigania najważniejsze że regularnie przybiera




Cytat:
Napisane przez MietaZCytryna Pokaż wiadomość
My po spotkaniu 😎 wrzuciłam nawet raz Młodą w krzywy plecak 😊 nie powiem żeby łatwo było, ale fajnie tak, będziemy ćwiczyć. Nawet doradczyni powiedziała, że Jagoda gotowa na plecy.
Poza tym, pokazałam jej jak wiąże kieszonkę i pochwaliła, że ładnie 😊 tylko drobne uwagi miała. Pokazała mi też co i jak z kółkami i też popróbowałam z Jagodą. Generalnie jestem zadowolona, a Jagoda nawet drzemkę w chuście zaliczyła 😊 tylko mnie ręce bolą od trzymania chusty przy plecaku 😉

Kinga, może jakiś tusz fajny do tego? albo płyn do kąpieli czy mydło czy inne takie bajery
Kolejne udane warsztaty

Mnie też po warsztatach ręce bolały




Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Ruda ja juz odpuszczam popoludniowy spacer bo Maly nieznosny jest. Jeszcze półtorej godziny i dobranoc

Kinga wazy teraz 8300, w 7 tygodni przybral 1100 ale mysle ze juz przystopuje

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
Jasiek to jest prawdziwy mistrz przybierania






Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
No my jeszcze idziemy. Ale my się ok 20 kąpiemy, także chwilę mamy. Młoda właśnie przy cycku odleciała więc transfer do wózka i w drogę.... mam ochotę na lody

Ja mam teraz codziennie ochotę na lody ale wczoraj jadłam więc się muszę teraz parę dni powstrzymać

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

U mnie dziś super dzień już przed 11 wyszliśmy z domu, najpierw zapowiadało się średnio bo poszłam z nim do Pepco i Rossmana i marudził strasznie ale jak zaczęliśmy spacerować to niespodziewanie szybko zasnął więc poszliśmy do takiej fajnej knajpki z leżakami nad stawem ja sobie książkę czytałam a Książę spał, pełen relaks jak się obudził to nakarmilam, trochę się pobawilismy i w drodze powrotnej znów zasnął więc wracałam na około ogólnie prawie 4 godziny byłam na zewnątrz, z czego ponad 1,5 Mały spał więc super, skorzystalismy z pięknej pogody
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 17:32   #2016
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ewusia mega Ci zazdroszczę tego relaksu nad stawem jakie piekne miejsce!!!

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 18:05   #2017
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Mięta ale super!

Ewusia ale zazdroszczę

My jedziemy po obrusy.. Boże jak mi go szkoda ze tak go ciągle zostawiam ale cały lipiec i sierpień będę tylko dla niego a później we wrześniu praktyki znowu

Ej matki zębatych dzieci. Was też tak gryzą w sutka?! Bartek jak nie chce jeść a mu podsuwam to tak mnie uchla że mam ochotę mu oddać..
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-22, 18:23   #2018
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Ewusia mega Ci zazdroszczę tego relaksu nad stawem jakie piekne miejsce!!!

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
Uwielbiam te moje stawy i mam do nich bardzo blisko, teraz max 10 minut drogi a z nowego mieszkania to już w ogóle tylko przez łąkę przejdę i będzie staw




Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Mięta ale super!

Ewusia ale zazdroszczę

My jedziemy po obrusy.. Boże jak mi go szkoda ze tak go ciągle zostawiam ale cały lipiec i sierpień będę tylko dla niego a później we wrześniu praktyki znowu

Ej matki zębatych dzieci. Was też tak gryzą w sutka?! Bartek jak nie chce jeść a mu podsuwam to tak mnie uchla że mam ochotę mu oddać..
Zdarza się że tak zeby zacisnie że aż zaboli
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 18:26   #2019
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ewusia matko kochana to jest straszne! Skończy się karmienie przez takie gryzienie!
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 18:29   #2020
russiandoll
Raczkowanie
 
Avatar russiandoll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dzień dobry
Ja na chwilkę bo nadal na oparach jade bo śpimy jak śpimy a sama muszę sobie radzić

Kinga jesli nie za późno to

Uwazam ze srebrny jest bezpieczniejszy latwiej go przechowywac np na polce i wyczyscic to tego mozna pędzel albo etui na pędzle bo kuferek owszem fajny dla milosniczki makijażu jesli jest milosniczka i ma tego wystarczajaco duzo (ja np mam ok 40 samych cieni i mieszcze sie z kosmetykami w szufladzie mozesz tez kupic piekne luateo stojace w ozdobnej ramie badz takie z lampkami dookola mozna tez pojemnik kipic na pedzle taki zeby stał ma wierzchu jak na kredki u dzieci

Albo jakis super kosmetyk gadzeciarski (paleta naked jest boska)
Zalotka beauty blender?
A moze fajna kosmetyczka do torebki? A moze cos nie z kosmetykow to napisz okazje

Kurcze ja czytam costam jak moge ale mam ciezko pozdramiam was serdecznie

Kurcze pomyslcie o mnie czasem cieplo przyda sie

Tangle teezer moze?
russiandoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 19:00   #2021
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ewusia leżaki nad stawem super, też bym chciała.
Wagą się nie martwię bo do chudzinek to on jeszcze nie należy.


russiandoll co się dzieje, pisz tu nam szybko.
Prezent na 27 urodziny,kuferek chciałam bo ona sama kiedyś mówiła że musi sobie kupić, oni często do Polski jeżdżą i te kosmetyki w takiej zwykłej kosmetyczce wozi i ja wkurzało. Paletkę naked kupiłam jej w tamtym roku, pędzle Zoeva ma, tangle teezer też. Może coś do robienia hybryd, ale na tym się zupełnie nie znam i nie wiem co dobre a co nie.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-22, 19:23   #2022
russiandoll
Raczkowanie
 
Avatar russiandoll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kinga z hybrydami nie pomoge

Ale do kuferka mozna by elegancki atomizer na perfumy
Albo tradycyjnie hoola benefit albo male meteorytki szczotke do twarzy w sephorze sa fajne zestawy pilniczkow do paznokci

Lusterko tez fajne np w formie zawieszki na torbę
mac ma super odzywke do ust
Moze male opakowanie revitalash? (Super dziala)
A tak ten przy okazji jesli kuferek nie jest ostateczym pomyslem to wyprzedaż w pandorze jest (przepraszam walnieta na tym punkcie jestem )

U nas ciezko Kuba spi jak zawsze czyli nie spi
Z oczami kolejne wymazy i leki i walcze bo marudny bo go boli biedaczka
russiandoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 19:53   #2023
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

russiandoll dzięki za pomysły

Kurcze jeszcze problemy z oczkami, co lekarze mówią czumu to tak długo trwa?

Co do pandory to sama zajrzę, cały czas nie mogę się zdecydować która bransoletka, bo jak to jest, każda zawieszka pasuje do każdej bransoletki czy coś tylko do czegoś.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 20:13   #2024
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ewusia zazdroszcze taakiej knajpki!

Magda moj nie ma zebow ale przygryza mnie tak dziaslami:/

Russian u nas tez nocki do kitu nie wiem co sie stalo ze tak slabo sypia..

Jutro mamy szczepienie, jesli mozna to prosze o kciuki.
keas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 20:15   #2025
russiandoll
Raczkowanie
 
Avatar russiandoll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kinga my mamy zakażenie rzadką paskudna bakteria poszpitalne najprawdopodobniej plus niedroznosc kanalikow lzowych co razem powoduje armagedon szczep paskudny i ciezko o te antybiotyki na ktore reaguje w lekach okulistycznych juz nie mam sil a jeszcze byl u nas paakudny wypadek w piatek droga zablokowana prokurator a do lekarza maz przez imna gmine jechal po leki


Polecam standardowa moments z zapieciem barylkowym pasuja na nia charmsy stopery separatory lancuszki tak samo jak na bangle (sztywne kolo) ale ona sie rysuje

Jest tez essence ona jest ciensza ma osobme charmsy jest ich malo

Nie polecam jasnych skorkowych szybko sie niszcza

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Keas kochana kciuki i za noc i za szczepienie
russiandoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 20:34   #2026
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez keas Pokaż wiadomość
Jutro mamy szczepienie, jesli mozna to prosze o kciuki.


russiandoll wielkie dzięki za informacje o pandorze
Czyli cały czas ta bakteria u was, dużo siły wam życzę, trzymam kciuki aby antybiotyki szybko pomogły ( i były łatwiej dostępne) i niech już was opuści ten pech na zawsze.

Jeszcze co do Pandory, czyli polecasz tą do której się najbardziej skłaniam http://estore-pl.pandora.net/pl_PL/b...categorySearch własnie myślałam jeszcze nad tą essence, ale jak mówisz, że do niej tylko te jedne pasują to odpada.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 20:46   #2027
russiandoll
Raczkowanie
 
Avatar russiandoll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kinga dziękuję


Tak dokładnie ta polecam na poczatek (uwaga wciaga ja mam 3) essence owszem ladna ale na nia sa kamienie srebrne kulki i srebrno zlote kuleczki (ok 700zl sztuka) a na moments wiekszy wybor i taniej mozna np zloty element upolowac a kamienie tez sa
russiandoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 20:47   #2028
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Russ trzymam mocno.

Pojechaliśmy po te obrusy do Krakowa bez Bartka. Właśnie mama dzwoniła że chodziła z nim godzinę żeby zasnął.. Boże jak mi mega przykro ze go tak zostawiłam i świadomość że jeszcze jutro i pojutrze i popojutrze.. Matko straszna matka ze mnie
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 20:53   #2029
russiandoll
Raczkowanie
 
Avatar russiandoll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Magda dzieki

I głupot mi tu nie gadaj jestes dla Bartka najlepszą mama na swiecie a to twoj dzień ciesz sie nim super ze mama pomaga lepszej pomocy nie ma ciesz sie szczesliwa mama to szczesliwe dziecko takze glowa do gory
russiandoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-22, 21:01   #2030
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Russ to się tak mówi łatwo.. Ale jak wiesz ze plakal i wolał mamę a ciebie nie było.. bo mi się zachciało ślubu i tego wszystkiego
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 21:01   #2031
kogielmogiel
Rozeznanie
 
Avatar kogielmogiel
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 882
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kaes kciuki za szczepienie.
Russiandoll oby sie wreszcie odczepily te nieszczescia od Kuby.

Magda nie drecz sie. Przecież musisz jakos zorganizować slub i chrzciny. Od poniedziałku bedziesz z maly bez przerwy.
__________________
kogielmogiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 21:09   #2032
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Magda a nie chcieliscie go zabrac ze soba?
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 21:25   #2033
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Malwi dzisiaj od rana do 15 byliśmy w trasie i nie chcieliśmy go już męczyć droga do Krakowa gdzie jest 2 h autostrady zwłaszcza że pojechaliśmy o 18 a on na spanie idzie o 19:30 to nie chciałam żeby zasnął w foteliku.
Zastanawiam się nad jutrem, bo mamy iść na salę układac wszystko i czy go nie wziąć w chustę i po prostu z nim wszystko robić.

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Tylko jutro przydałaby się umiejętność robienia plecaka a tu
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 21:43   #2034
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Magda nie wyrzucaj sobie nic, ciesz się że masz go z kim zostawić i jest bezpieczny i wiesz, że pod dobrą opieką. Ja bym go też jutro nie brała, szkoda małego męczyć, zwłaszcza że ciepło ma być, a nie oszukujmy się w chuście wcale chłodno nie jest. Zawsze może Twoja mama na godzinę z nim podjechać, pobawicie się poprzytulacie, te kilka dni szybko miną, a po weselu już będziecie cały czas razem.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 22:10   #2035
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Keas powodzenia jutro na szczepieniu

Co do pandory to fajne przewieszki sa na ali Chyba sie skusze

Magda ostatnie takie szalone dni i cale wakacje Wasze

Dobranoc wszystkim malym i dużym

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 05:54   #2036
russiandoll
Raczkowanie
 
Avatar russiandoll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kogiel dzięki
Magda ja bym nie brala to juz ostatnia prosta dacie rade

Mojakaren ja na hasło kupić nigdy nie powiem nie Kuś sie kus

---------- Dopisano o 06:54 ---------- Poprzedni post napisano o 06:29 ----------

Russ ale kultura

Dzień dobry wszystkim
i wszystkiego dobrego
russiandoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 06:48   #2037
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość

Ahnessy fajnie, chwal sie potem co kupilas
kostke w rossmanie

przez to dziecko straciłam radosc z shoppingu, masakra albo nic ciekawego w całej galerii nie było, tylko dzikie tłumy ehh

za to młodej sie strasznie podobało, tak spiewała z tego fotelika ze az sie ludzie za nia ogladali
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość

Ja mam teraz codziennie ochotę na lody ale wczoraj jadłam więc się muszę teraz parę dni powstrzymać
oj tam co sie bedziesz katować, ja jem lody codziennie na spacerze
jak mam wyrzuty to sobie kupuje wodnego
Keas powodzenia na szczepieniu
Kinga i jak noc, dobrze?

my wieczorem poszliśmy jeszcze po truskawki bo u nas pod placem wieczoram przejezdzają rolnicy sprzedawac z samochodów (jest taniej niz u handlarzy wtedy no i truskawki swieze bo zaraz po zebraniu) ale do domu wrócilismy ok 21 a to juz czas na cycka i spanie wiec młodej oko leciała i zrobilismy dzien brudaska, nawet jesc nie chciała taka zmeczona juz była

pobudka była o 2 a teraz dalej spi z TZtem bo musiałam o 5 do łózka wziać bo brzuszek ja meczył

a dzis planuje podać młodej ziemniaka zobaczymy jak sobie poradzi z gestszą konsystencja bo ta marchewa ze sloika jest strasznie wodnista
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 07:42   #2038
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ja też ostatnio jem prawie codziennie lody na spacerze Tylko na tych spacerach popołudniu, z TŻ.
I też myślałam o ziemniaku ale nie wiem czy dzisiaj zrealizuje plan, najwyżej jutro. Wczoraj była dynia z ziemniakiem z hippa - Kornela sapała z emocji na widok łyżeczki
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 07:42   #2039
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Russ trzymam mocno.

Pojechaliśmy po te obrusy do Krakowa bez Bartka. Właśnie mama dzwoniła że chodziła z nim godzinę żeby zasnął.. Boże jak mi mega przykro ze go tak zostawiłam i świadomość że jeszcze jutro i pojutrze i popojutrze.. Matko straszna matka ze mnie
Dobra matka, nie męczysz dziecka jeszcze chwilka i będziecie razem cały czas





Cytat:
Napisane przez keas Pokaż wiadomość
Ewusia zazdroszcze taakiej knajpki!

Magda moj nie ma zebow ale przygryza mnie tak dziaslami:/

Russian u nas tez nocki do kitu nie wiem co sie stalo ze tak slabo sypia..

Jutro mamy szczepienie, jesli mozna to prosze o kciuki.





Cytat:
Napisane przez russiandoll Pokaż wiadomość
Kinga my mamy zakażenie rzadką paskudna bakteria poszpitalne najprawdopodobniej plus niedroznosc kanalikow lzowych co razem powoduje armagedon szczep paskudny i ciezko o te antybiotyki na ktore reaguje w lekach okulistycznych juz nie mam sil a jeszcze byl u nas paakudny wypadek w piatek droga zablokowana prokurator a do lekarza maz przez imna gmine jechal po leki


Polecam standardowa moments z zapieciem barylkowym pasuja na nia charmsy stopery separatory lancuszki tak samo jak na bangle (sztywne kolo) ale ona sie rysuje

Jest tez essence ona jest ciensza ma osobme charmsy jest ich malo

Nie polecam jasnych skorkowych szybko sie niszcza

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Keas kochana kciuki i za noc i za szczepienie
Kurcze masakra z tą bakteria, biedactwo






Cytat:
Napisane przez ahnessy Pokaż wiadomość
kostke w rossmanie

przez to dziecko straciłam radosc z shoppingu, masakra albo nic ciekawego w całej galerii nie było, tylko dzikie tłumy ehh

za to młodej sie strasznie podobało, tak spiewała z tego fotelika ze az sie ludzie za nia ogladali

oj tam co sie bedziesz katować, ja jem lody codziennie na spacerze
jak mam wyrzuty to sobie kupuje wodnego
Keas powodzenia na szczepieniu
Kinga i jak noc, dobrze?

my wieczorem poszliśmy jeszcze po truskawki bo u nas pod placem wieczoram przejezdzają rolnicy sprzedawac z samochodów (jest taniej niz u handlarzy wtedy no i truskawki swieze bo zaraz po zebraniu) ale do domu wrócilismy ok 21 a to juz czas na cycka i spanie wiec młodej oko leciała i zrobilismy dzien brudaska, nawet jesc nie chciała taka zmeczona juz była

pobudka była o 2 a teraz dalej spi z TZtem bo musiałam o 5 do łózka wziać bo brzuszek ja meczył

a dzis planuje podać młodej ziemniaka zobaczymy jak sobie poradzi z gestszą konsystencja bo ta marchewa ze sloika jest strasznie wodnista
Ja teoretycznie muszę dbać o swoje cukry więc dlatego się katuje ale zazwyczaj coś słodkiego codziennie wpada, tylko raz coś bardziej raz mniej zdrowego
Powodzenia z ziemniakami

Nocka ok, 2 pobudki i spalismy do po 8 w tym tygodniu Konradek łaskawy, nie zaczyna dnia nad ranem
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 08:24   #2040
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ahnessy to jak sie Mlodej podobalo tzn musicie częściej galerie odwiedzac
I fakt ja tez mam teraz mega problem z kupieniem czegokolwiek :/
Smacznego ziemniaczka

Ziemniaki dajecie normalnie takie z targu?

U nas od wczoraj taka maruda ze witki opadaja. Nie wiem czy z gorąca czy skok czy ki pieron ale.od wczoraj ma mega problem żeby usnąć w dzien :/ trzeba go lulac szumiec na glowie stawac a on taki spiacy oczka jak szparki ale histerii na cale osiedle dostaje. Teraz TZ go w koncu uspil na drzemke bo zaraz tańce i na sama mysl ze bedzie maruda w chuscie to mi sie odniechciewa

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-29 22:48:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:57.