Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniowe 2016 - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-23, 08:35   #2041
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Mojakaren a może od gorąca tak swiruje? mój Bartek też śpi po pół godziny, ciagle maruda praktycznie, ale podejrzewam właśnie upały. Teraz zasnął w samym pampku.
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 08:58   #2042
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cześć, u was też takie gorąc dziś.

W nocy powtórka z rozrywki 4 pobudki, jedna na jedzenie a 3 pozostałe to nie wiem w jakim celu, od pierwszej pobudki już spał z nami.

Ja ziemniaka dałam normalnego z bazarku, tak samo marchewkę i inne warzywa czy owoce.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 10:07   #2043
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Hej

No my juz po szczepieniu. Olaf wazy 6950
Pani doktor powiedziala ze jak skonczymy 5 miesiecy to zeby dawac pol lyzeczki kaszy manny zeby wprowadzic gluten. Dajecie? No i ogolnie ze juz powolutku mozemy dawac jakas marchewke..
A i przepisala zelazo i wit c. no morfologia troszke niska.

Kinga wspolczuje nocki, u nas tez caly czas nocki zle. Budzi sie czesto ale teraz to mysle ze z goraca..

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Kinga chetnie Twoje dziecko je marchewke? Bo cos doktor mowila ze moze Olaf nie bedzie chcial jesc bo gorzka a ta ze sloikow taka slodsza jest..(?)
keas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 10:22   #2044
Kruszynkaa86
Raczkowanie
 
Avatar Kruszynkaa86
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 484
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cześć Dziewczyny ! ale upał dzisiaj

Ewusia_marchew musisz pilnować cukrów ze względu na tą cukrzycę ciążową ? została Ci po ciąży ?

A właśnie cukrzycowe Mamusie - robiłyście po urodzeniu krzywą cukrową ?

Chciałam się pochwalić - Dziewczynki mają swoją pierwszą w życiu brykę zamówiliśmy wczoraj wózek (bebetto 42) - kolory jak na zdjęciu tylko rama będzie czarna jestem mega podekscytowana

No i proszę o rady (Russ na pewno coś wymyśli !) - prezent na 40-ste urodziny Dziewczynę widziałam dwa razy na oczy, jedyne co wiem to to, że ma poczucie humoru hehe kosmetyki, biżuteria, wystój mieszkania odpadają, bo kompletnie nie wiem w jakim miałyby być stylu ratunku !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (73,0 KB, 19 załadowań)
__________________
Żona 27.12.2014

Adaś 15.10.2015 25tc[*]
Zosia i Marysia 25.08.2016 31tc[*]

Nasz Największy Cud Jasiu 13.07.2018

Bo jak się czegoś niewiarygodnie mocno pragnie to walczy się do upadłego
Kruszynkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 10:23   #2045
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Keas ja kasze mannę pierwszy raz dałam w ten wtorek, ale Szymek za 2 dni będzie miał pół roku.
Co do marchewki to zależy od odmiany, tutaj zazwyczaj są takie słodsze i soczyste, marchewką jeszcze nigdy nie pogardził w odróżnieniu od pietruszki, która przez gardło nie chce mu przejść
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 10:44   #2046
russiandoll
Raczkowanie
 
Avatar russiandoll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kruszynka super bryka gratulacje!

A prezent to np kominek i woski do kominka jankee candle, swieca jankee candle parasolka kazar ma fajne tui na klucze zawieszka na torebke kosmetyczka

Wino kosz z lakociami piekna bomboniera lindt, mount blanc robi smieszne czekoladki, maja fajne zestawy do topienia czekolady, zestaw roznych herbat, tam gdzie sa czekoladowe telegramy sprzedawali tez czekoladowe buciki i torebki albo ramke elektroniczna albo album na zdjecia lampion na balkon

Mlynek na sól pieprz
Karta podarunkowa
russiandoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 10:49   #2047
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kruszynka super wózek, my mamy bebetto i jesteśmy zadowoleni, mam nadzieje, że i wasz model będzie wam dobrze służył.
Co do prezentów to nic lepszego niż russ nie wymyślę

russiandoll czy Ty zajmujesz się zawodowo pakowaniem prezentów ?
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-23, 10:54   #2048
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Ruda dokladnie u nas tez galeria czy jakikolwiek sklep to wielka atrakcja oczy z orbit wychodzą

Dzień dobry
Wszyscy wyspani, akumulatory naladowane? a
Srednio wyspani, mlody marudzil w nocy, ale ile razy to nie wiem
I od 5 praktycznie nie chcial spac.Jakos dociagnelismy do 7:30, ale to takie spanie, ze nie spanie..
Cytat:
Napisane przez kamilka Pokaż wiadomość
A moja jeszcze w żadnej galerii nie była... No chyba ze decathlon sie łapie. Tęskno mi juz... Pobuszowala bym po sklepach, ale na razie jakoś sie nie składa.
Wiem, ze Ci teskno, ale dla Martynki lepiej ze galerii unika, bo to jednak i zarazki i nagromadzenie bodźców.

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Mozna dac dziecku do pomamlania taka surowa marchewke? Mam 100% ekoogrodek i dzisiaj wyciagnelam pierwsza marchewke i tak sie zastanawiam...
Pewnie, ze mozna A jak dziasla swedza, to najlepiej taka z lodówki
Cytat:
Napisane przez MietaZCytryna Pokaż wiadomość
My po spotkaniu 😎 wrzuciłam nawet raz Młodą w krzywy plecak 😊 nie powiem żeby łatwo było, ale fajnie tak, będziemy ćwiczyć. Nawet doradczyni powiedziała, że Jagoda gotowa na plecy.
Poza tym, pokazałam jej jak wiąże kieszonkę i pochwaliła, że ładnie 😊 tylko drobne uwagi miała. Pokazała mi też co i jak z kółkami i też popróbowałam z Jagodą. Generalnie jestem zadowolona, a Jagoda nawet drzemkę w chuście zaliczyła 😊 tylko mnie ręce bolą od trzymania chusty przy plecaku 😉
Gosia byla u Ciebie?
Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Mój teraz w 12 tygodni 1120.
To ja sie tu zamartwiam, a Witek w 12 tygodni przybrał 1300, czyli przesadzam
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość

Ej matki zębatych dzieci. Was też tak gryzą w sutka?! Bartek jak nie chce jeść a mu podsuwam to tak mnie uchla że mam ochotę mu oddać..
Tak
Jak kończy jeść i juz nie chce, to mnie gryzie
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość

Pojechaliśmy po te obrusy do Krakowa bez Bartka. Właśnie mama dzwoniła że chodziła z nim godzinę żeby zasnął.. Boże jak mi mega przykro ze go tak zostawiłam i świadomość że jeszcze jutro i pojutrze i popojutrze.. Matko straszna matka ze mnie
Ej głupku, daj spokój
Zadna straszna matka,jakos musicie to zorganizowac
Tutaj duuuzy punkt dla mojej teściowej, bo nam mowila, ze jak siostra tzta zostawiala z nia corke, to nigdy jej nie mowila,ze mala plakala. W sumie powiem Wam, ze to dobre rozwiązanie, bo to i tak nic nie zmienia, ze nam ktos powie, ze dziecko placze,czy nie, a tylko matka sie denerwuje i ma wyrzuty sumienia.
Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Keas powodzenia jutro na szczepieniu

Co do pandory to fajne przewieszki sa na ali Chyba sie skusze
Masz linka?

Kruszynko
, a tak zapytam, a to dziecko ktore jest dalej od Ciebie to ono coś widzi? Czy gondola/spacerówka pierwszego mu tak zaslania jak na zdjęciu?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 11:07   #2049
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dotka ja też się trochę zmartwiłam, że mało przybrał, ale Szymek do chudzinek nie należał i nadal nie należy. Tylko właśnie ostatnie tygodnie to bardzo duża aktywność ruchowa, tyle energii co oni musza włożyć, żeby się przemieszczać to i dużo spalają, ja bym padła po 10 min, a on po kilku godzinach ma jeszcze energię.

Co do zostawiania dziecka to się zgadzam, my jak byliśmy w Polsce to Szymek zostawał z moją mamą, dzwoniłam, martwiłam się itd., a ona nigdy nie powiedziała że płacze czy płakał, tylko że cały czas się bawili i się śmiał. Nie wiem jak było na prawdę, ale łatwiej mi go było zostawić następnym razem, a załatwiania też mieliśmy sporo i szkoda mi go było tak ciągać z nami wszędzie bo i po co.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 11:13   #2050
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kruszynko super wózek, gratulacje, czekam na relacje jak sie taką brykę prowadzi
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość

Ja teoretycznie muszę dbać o swoje cukry więc dlatego się katuje
o to sorry nie namawiam więcej
Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
I fakt ja tez mam teraz mega problem z kupieniem czegokolwiek :/
Smacznego ziemniaczka

Ziemniaki dajecie normalnie takie z targu?
dziekujemy jednak dziś bedzie dynia ze słoika

tak ja bede dawać warzywa z placu a ziemniaki sobie dziś załatwiłam (przypadkowo) od znajomej z ogródka dlatego tez dziś dynia a na ziemniak bedzie w weekend
Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
I też myślałam o ziemniaku ale nie wiem czy dzisiaj zrealizuje plan, najwyżej jutro. Wczoraj była dynia z ziemniakiem z hippa - Kornela sapała z emocji na widok łyżeczki
ja chce na razie pojedyncze warzywa, do tej pory jadła tylko marchewkę wiec jeszcze dynie, ziemniaka i moze brokuła dam osobno a potem spróbujemy tych co hippa dostałam chyba marchew z ziemniakiem i jak bedzie ok to zaczne gotować sama.

Mnie martwi mieso, czy kupować na placu, czy dawać słoiki czy moze poszukać jakiegos wiejskiego, no ale gdzie szukać jak nie mam nikogo na wsi (tam gdzie moi rodzice mieszkaja to juz nikt gospodarstwa nie prowadzi)
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 11:21   #2051
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ahnessy, ja bylam wczoraj w Carrefourze Czyzyny, tam mają stoisko Bacówki i tam na zamowienie mozna sprowadzic kurczaka, królika, cielecine, wołowine wlasnie eko-bio-sreko, czy cos tam No w kazdym razie gites miesko z wolnego wybiegu.
I ja chyba zamowie jakiegos krolika i ugotuje Witkowi zupkę na tym, jak juz bedzie wiecej jadł.
Kurczak z wolnego wybiegu (filety) widzialam tez normalnie w sklepach z firmy Farmio (ja akurat w Piotrze i Pawle widzialam).
W Bacówce mają też świetne wędliny, bardzo smaczne (mama kupowała), wczoraj pooglądałam składy i np. jakaś tam rolada drobiowa: kurczak bez kości, przyprawy, sól. No to naprawde bardzo ladnie.
Zajrzyj tam, bo dziewczyny są przemiłe i wszystko Ci powiedza

Zamawia się z kilkudniowym wyprzedzeniem.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-23, 11:23   #2052
Kruszynkaa86
Raczkowanie
 
Avatar Kruszynkaa86
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 484
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

russiandoll dziękuję za pomysły ! Właśnie - jak nie zajmujesz się tym zawodowo to chyba powinnaś otworzyć jakiś własny biznes

kinga1701 no właśnie mi się bardzo spodobał i też liczę, że u mnie się sprawdzi

Dotka90 pierwsza gondola rzeczywiście zachodzi na drugą, ale drugie dziecko nie jest całkowicie zasłonięte. A jak się trochę odchyli budkę to już w ogóle widzi wszystko no i taki "problem" jest tylko przy gondolach, bo już spacerówki można montować tak, że dzieci są przodem do siebie i wtedy już jest bajka każde wózki mają jakieś swoje plusy i minusy: ten np. rzeczywiście to drugie dziecko może być trochę pokrzywdzone, ale za to wózek jest krótszy. Tak sobie myślałam, że w gondolkach to dzieci głównie śpią, a jak mi już urosną tak, że będą wojować to liczę, że już będą mogły jeździć w spacerówkach. No i jak zamontuje fotelik to też jest więcej miejsca w tyle życie pewnie i tak wszystko zweryfikuje
__________________
Żona 27.12.2014

Adaś 15.10.2015 25tc[*]
Zosia i Marysia 25.08.2016 31tc[*]

Nasz Największy Cud Jasiu 13.07.2018

Bo jak się czegoś niewiarygodnie mocno pragnie to walczy się do upadłego

Edytowane przez Kruszynkaa86
Czas edycji: 2016-06-23 o 11:25
Kruszynkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 11:27   #2053
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez Kruszynkaa86 Pokaż wiadomość
Tak sobie myślałam, że w gondolkach to dzieci głównie śpią, a jak mi już urosną tak, że będą wojować to liczę, że już będą mogły jeździć w spacerówkach. No i jak zamontuje fotelik to też jest więcej miejsca w tyle życie pewnie i tak wszystko zweryfikuje
Oby Cie to spotkalo kochana
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 12:05   #2054
russiandoll
Raczkowanie
 
Avatar russiandoll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kinga kruszynka
Zajmuje sie tym hobbystycznie
na codzien siedze w biurze
russiandoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 12:23   #2055
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dotka a to miesko na zamówienie w tej Bacówce to trzeba całe brać? np całego kurczaka/królika?
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 12:26   #2056
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Nie to sa takie porcje pakowane np filetow z kurczaka jest ok 500g (22zl/kg), tuszka z krolika tez ok 500g.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 12:42   #2057
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Nie to sa takie porcje pakowane np filetow z kurczaka jest ok 500g (22zl/kg), tuszka z krolika tez ok 500g.
o to spoko musze sie tam przejechać bo przyznam szczerze ze nie wiedziałabym jak sie do takiego miecha w całości zabrać mieszczuch ze mnie
dzieki za inf
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 13:30   #2058
Kruszynkaa86
Raczkowanie
 
Avatar Kruszynkaa86
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 484
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Oby Cie to spotkalo kochana
Na to liczę, chociaż biorę pod uwagę, że mogę się rozczarować

Eeee nieee moje Dziewczynki będą mega super hiper grzeczne
__________________
Żona 27.12.2014

Adaś 15.10.2015 25tc[*]
Zosia i Marysia 25.08.2016 31tc[*]

Nasz Największy Cud Jasiu 13.07.2018

Bo jak się czegoś niewiarygodnie mocno pragnie to walczy się do upadłego
Kruszynkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 13:42   #2059
kogielmogiel
Rozeznanie
 
Avatar kogielmogiel
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 882
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Krakowskie dziewczyny ja mam dojscie do naturalnych mięs prosto ze wsi. Królik i wieprzowina to 100 % sprawdzona i naturalna. Moze jeszcze kurczaka by sie dalo i kaczke ale to juz troche drożej. Ja juz zamowilam dla Kornelki tylko to nie porcjonowane raczej

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Kruszynkaa86 Pokaż wiadomość
Na to liczę, chociaż biorę pod uwagę, że mogę się rozczarować

Eeee nieee moje Dziewczynki będą mega super hiper grzeczne
I tego Ci życzymy
__________________
kogielmogiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-23, 13:52   #2060
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kruszynka gratuluję zakupu

Karen u nas też dziś dzień marudy także smutna piątka
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 14:12   #2061
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Heloł

Magda, wiem co czujesz ale nie myśl, że jesteś straszną mamą, bo to nieprawda! Ja bym wzięła dziś Bartusia ze sobą, upał nie upał, i tak będzie miał dużo wrażeń w tym tygodniu, to ja wolałabym żeby był ze mną, tym bardziej że moja Jagoda to cycuś mamusi 😎. Ale co nie postanowisz, to będzie dla niego dobrze, Ty znasz swoje dziecko najlepiej 😊

Dotka, tak, z Gosią 😊 fajnie było i szykuję się na następne, tak żeby tż też mógł uczestniczyć.

Keas, jak tam Olaf po szczepieniu?

Widzę, że rozszerzanie idzie pełną parą. A my dopiero za 1.5 miesiąca zaczniemy, chociaż tż mnie próbuje przekonać, żebyśmy jej dali marchewkę jak znad morza wrócimy, ale na razie jestem twarda 😁

U nas dziś upaaał. Byłyśmy już o 9 na spacerku i 2.5h połaziłyśmy z moją przyjaciółką 😊 Jagoda nawet na 40 minut zasnęła, a tak to leżała prawie grzecznie w wózku. Może z 20 minut była na rękach 😉 dała matce poplotkować 😜

W ogóle spała od 21 do 3 w nocy sama w dostawce 😲 ja się budziłam za to i sprawdzałam czy wszystko ok 😎 i o 3 już ją obudziłam, bo mi cycki chciały eksplodować 😜
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 14:13   #2062
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez keas Pokaż wiadomość
Hej

No my juz po szczepieniu. Olaf wazy 6950
Pani doktor powiedziala ze jak skonczymy 5 miesiecy to zeby dawac pol lyzeczki kaszy manny zeby wprowadzic gluten. Dajecie? No i ogolnie ze juz powolutku mozemy dawac jakas marchewke..
A i przepisala zelazo i wit c. no morfologia troszke niska.

Kinga wspolczuje nocki, u nas tez caly czas nocki zle. Budzi sie czesto ale teraz to mysle ze z goraca..

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Kinga chetnie Twoje dziecko je marchewke? Bo cos doktor mowila ze moze Olaf nie bedzie chcial jesc bo gorzka a ta ze sloikow taka slodsza jest..(?)
Oby po szczepieniu było ok za wagę
Cytat:
Napisane przez Kruszynkaa86 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny ! ale upał dzisiaj

Ewusia_marchew musisz pilnować cukrów ze względu na tą cukrzycę ciążową ? została Ci po ciąży ?

A właśnie cukrzycowe Mamusie - robiłyście po urodzeniu krzywą cukrową ?

Chciałam się pochwalić - Dziewczynki mają swoją pierwszą w życiu brykę zamówiliśmy wczoraj wózek (bebetto 42) - kolory jak na zdjęciu tylko rama będzie czarna jestem mega podekscytowana

No i proszę o rady (Russ na pewno coś wymyśli !) - prezent na 40-ste urodziny Dziewczynę widziałam dwa razy na oczy, jedyne co wiem to to, że ma poczucie humoru hehe kosmetyki, biżuteria, wystój mieszkania odpadają, bo kompletnie nie wiem w jakim miałyby być stylu ratunku !
Ja robiłam krzywą cukrowa 6 tygodni po porodzie i już nie mam cukrzycy ale nie wyszedł mi też wynik jak u zdrowej osoby więc muszę pilnować żeby nie mieć cukrzycy na starość
Gratuluję bryki


Wspolczuje marudnych dzieciaków Konradek na razie nawet nieźle upał znosi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 14:18   #2063
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Olaf nie plakal tylko troche pomarudzil jak go szczepila
A teraz spi sobie.

Mnie tez kusi rozszerzenie diety, moze by lepiej po tym spal
keas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 14:39   #2064
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez kogielmogiel Pokaż wiadomość
Krakowskie dziewczyny ja mam dojscie do naturalnych mięs prosto ze wsi. Królik i wieprzowina to 100 % sprawdzona i naturalna. Moze jeszcze kurczaka by sie dalo i kaczke ale to juz troche drożej. Ja juz zamowilam dla Kornelki tylko to nie porcjonowane raczej
oooo to poczekam aż dostaniesz i czy bedziesz zadowolona, mnie najbardziej przeraża porcjowanie tego miesa, no ale wieprza całego chyba nie dają

a u nas dzis jednak był brokuł po raz pierwszy, chyba bardzo smakował bo dziuba młoda otwierała az miło, żal mi było jej bo chciała wiecej ale bałam sie na pierwszy raz dawać wiecej
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 14:57   #2065
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Karen jak mam ziemniaki z targu, to z targu, jak nie, to ze sklepu.

Keas ladna waga

Kruszynka pochwal sie jak przyjdzie

Nooo to dzisiaj zaczelam sie bawic w wielopieluchy i chyba juz skoncze, Mlodemu wyszla pokrzywka na plecach. W miejscu gdzie sie konczy pielucha. Nooo takze tego ide po pampersy wsciekla jestem. Mam nadzieje, ze samo zejdzie bez specyfikow.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 15:57   #2066
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez Kruszynkaa86 Pokaż wiadomość
Eeee nieee moje Dziewczynki będą mega super hiper grzeczne



Malwi ale to tak od razu od tej pieluszki się zrobiło?

Dziewczyny po pneumokokach zostaje taka czerwona górka, to normalne czy coś jest nie tak?
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 16:15   #2067
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość



Malwi ale to tak od razu od tej pieluszki się zrobiło?

Dziewczyny po pneumokokach zostaje taka czerwona górka, to normalne czy coś jest nie tak?
Wiesz co, mial na sobie w sumie 3 pieluchy. Ta ostatnia mial krotko, moze godzine, a czy przy wczesniejszej zaczelo wychodzic, to nie wiem, bo nie zwracalam uwagi na to. Dopiero zauwazylam jak lezal na brzuchu i troszke mu sie odslonilo.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 17:17   #2068
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kinga nie pomoge przy pneumokokach. Olaf spi ale mierze mu temp i ma 37,9 dac juz paracetamol czy zaczekac?
keas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 17:46   #2069
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Keas a jak sie czuje? Jak ok to czeka sie do 38,5.

Kinga - normalne. Posmaruj altacetem

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Malai a w czym pierzesz? Pluczezz dokladnie? Mokro tam mial z tylu? Bo jak mial mokro plus dzisiejszy upal no to nie dziwne..
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 17:50   #2070
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dotka, tak patrze i ok sie zachowuje, tylko ta temp... Boje sie ze w nocy wzrosnie..
Ah te szczepienia..:/
keas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-29 22:48:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:20.