Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniowe 2016 - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-25, 20:59   #2161
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Mieta brawo!

Ewula u nas podobnie. Najlepiej karmić ją po drzemkach, bo je spokojnie a nie dwa lyki, pooglądać pokój, dwa lyki i trzeba ściany pooglądać no bo przecież coś się w tym czasie zmienić mogło

My mamy kubek treningowy z lovi.
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-25, 21:01   #2162
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Może rzeczywiście chwilowe, bo podobnie jak Twój, Ewula, oba ma problem z jedzeniem jak zmęczona. Potrafi wtedy się denerwować i płakać przy jedzeniu.

Koktajlowa, w sumie nie wiem, chyba nie będę walczyć jakby co. Bo jeśli jakoś naturalnie by to wyszło to tym lepiej...
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-25, 21:16   #2163
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Z tego co wiem, to właśnie odbicie z nogi jest dobrym sposobem na obroty 😊 w sensie wtedy wiadomo że świadomy obrót. Jagoda z brzucha na plecy tylko przypadkiem się obraca, jak jej głowa przeważy 😜

Ruda, jak chcesz kp, to może nie dokarmiaj. Jak Kornelka zgłodnieje, to zje pewnie ładnie 😊 Jagoda też czasami tak wariuje i 2 łyki i się rozgląda, gada czy pluje mlekiem 😎 to wtedy chowam cyca i się tulimy 😉 mm nie daje, bo my mamy przeboje z butelką. No i ona wymiotuje po mm, to nie ma dylematu 😜

Edytowane przez MietaZCytryna
Czas edycji: 2016-06-25 o 21:18
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-25, 21:20   #2164
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Ewula u nas podobnie. Najlepiej karmić ją po drzemkach, bo je spokojnie a nie dwa lyki, pooglądać pokój, dwa lyki i trzeba ściany pooglądać no bo przecież coś się w tym czasie zmienić mogło .

Skad ja to znam....

Blyska sie, grzmi i wieje... Ciekawe czy bedzie padalo czy bokiem pojdzie 😒
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-25, 21:25   #2165
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Czarnula, a ten lovi to jest niekapek czy coś innego jednak?
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-25, 21:48   #2166
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dziewczyny, w dzień to ja się tak bardzo nie przejmuję, też chowam cyca i czekam aż zglodnieje. Tylko po kąpieli na sen nocny mi zależy żeby się najadła :-(
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-25, 23:14   #2167
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Maaaatko o 22 juz wychodzilismy z wesela. Mlody oddal taki koncert, ze to nie mialo sensu. W ogole nie dal wejsc na sale, bo zaraz wycie bylo. Nie wiem czy to skok, czy za glosno. Chociaz 2 tyg temu tez bylismy i nie robil takich jazd :-( ani jednej piosenki nie zatanczylismy :-(
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-25, 23:36   #2168
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Mięta brawo dla Jagody za obrót.

Dotka my mamy kubek z Nuk.

Karen Szymek identycznie na jedzenie reaguj. ( ale co sie dziwić ) jak ja skoncze, a nie on to płacz.

Szymek swoje pierwsze obroty właśnie miała fajne, pupa do góry i bach. Teraz juz doszedl do wprawy i normalnie się obraca, bez tej śmieszne pozy, ale przyznam fajne to było.

Malwi gdzieś przegapiłem ze i wy dziś na weselu. Się nam towarzystwo dziś rozbawiło

Czytalam właśnie testy niemieckich kaszek i katastrofa większą część ma duże przekroczenia normy cukru, cukier jest w nich pod każdą możliwa postacią. Z 15 przebadanych tylko 3 się nadają ale i one dalszego składu nie mają rewelacyjnego.

Edytowane przez kinga1701
Czas edycji: 2016-06-25 o 23:38
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-25, 23:39   #2169
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kinga bo ja mialam 2 wesela w odstepie 2 tygodni
Z tymi kaszkami, to jest jakas masakra. Powoli sie rozgladam, bo chce od 6 miesiaca wprowadzic, w koncu mam jeszcze 4 miechy, zeby przestac byc cysterna na dwoch nogach :-/
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 03:52   #2170
russiandoll
Raczkowanie
 
Avatar russiandoll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dzień dobry u nas zmiany zmiany daliamy sie odlozyc po pierwszej i z zegarkiem w reku pobudki co 25 minut od kazdego odlozenia takze ten chyba zmieie ksywke na zombie a pod prysznicem bede nucic the cranberries

Milego dnia wszystkim
russiandoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 05:51   #2171
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Russi a probowalas sie z nim sama polozyc i tak go karmic?
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-26, 06:33   #2172
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Hej

U mnie Olaf z tego niechcianego cycka zje tylko po drzemce, jak glodny a tak to sie wkurza:/

Mieta a Ty podajesz wode?
Jesli tak to w czym?

Malwi to kurcze nawet troche sie nie pobawilas:/ Szkoda, no ale coz poradzic z tymi naszymi bablami
keas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 06:53   #2173
russiandoll
Raczkowanie
 
Avatar russiandoll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Malwi probowalam od stycznia probuje coraz nowych rzeczy raz lepiej raz gorzej ale to idzie cyklami 3 tygodnie katastrofa kilka dni qzglwdnej ulgi gdzzie mam tylko 5 czy 6 pobudek tak k mowie on bardzo rzadko wchodzi w gleboka faze snu jest drzemiacy plus pokonuje w tej drzemce bardzo szybko duze odległości bo sie przeklada obraca zrzuca taktze mimo lozka 4x3metry nie moge z nim spac bo poprostu chwila i go nie ma na fanym pizomie

Kurcze nie wie co robic rozwazam wyjazd do mamy... bo wiecej rak do pomocy damej idzie mi jiz bardzo srednio...
russiandoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 07:42   #2174
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Russian Ponawiam pytanie o chuste
Moze masz hnb i chusta bylaby tu zbawieniem.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 07:46   #2175
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Russi a np probowalas go zawiazac w takiego nalesnika? Ja zauwazylam, ze Mlody jak jest bardzo zmeczony, to sie rzuca. Wystarczy, ze mocniek go przytule, dam cyca i sie uspokaja, moze u Ciebie to by pomoglo? Tak szukam tylko jakis rozwiazan. No i jak masz mozliwosc, to jedz chociaz na tydzien. Odpocznij, wyspij sie. Wiadomo, ze nawet jak ktos sie Kuba zajmie, to Ty mozesz sie zdrzemnac, a tak to nie da rady. Pod tym wzgledem wyjazdy sa cudowne, no ale niestety zmiana otoczenia dla takiego malucha, tez jest sporym przezyciem.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 08:11   #2176
russiandoll
Raczkowanie
 
Avatar russiandoll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dotka Malwi on wpada w szal jak sie go otula czymkolwiek on nawet z nakryciem ma problemy
na poczatku nie chcialam przyzwyczajac do chusty bo mam rozszczep kręgosłupa i ciezko mi dzwigac ale dswigam i tak wiec to moze rozwiazanie tylko ja losica straszna w tematach wiazan bo brak wyobrazni przestrzennej a on histeryk i wiercipieta i wygibas ehhh
russiandoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 08:17   #2177
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Wez doradce po prostu.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 08:42   #2178
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Heloł 😊

Ruda, o jak na noc to kiepsko może się denerwujecie i nakręcacie nawzajem jakoś z Kornelą?

Malwi, to Wam Wojtuś się nie dał pobawić. A używaliscie tych słuchawek wygłuszających?

Keas, wodę z cycka daję 😜 z doidy raz się napiła i wypluwała z obrzydzeniem, teraz się nim bawi i rozlewa tylko.

Russ, ja też polecam chustę i doradcę 😊 Jagoda nigdy nie lubiła być opatulona, a na widok chusty piszczy z radości.

Upału ciąg dalszy, ale od jutra podobno chłodniej. Myślimy czy by dziś gdzieś nad wodę nie jechać - dziewczyny z Krk i okolic, polecicie coś? Byle nie Kryspinów 😜
Mieliśmy piknik lotniczy zaliczyć, ale chyba za gorąco...
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 08:57   #2179
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Konradek przez cały dzień spał 0,5 godziny na mnie, więc ominęła mnie prawie cała druga połowa meczu bo akurat wtedy spał a byłam w pokoju bez telewizora
ja straciłam karne bo akurat musiałam nakarmic a że Karinka spokojnie je tylko w ciszy to musiałam wyjsc do innego pokoju

i wkurzyłam sie strasznie bo mi przysneła a moja matka sie zadarła jak głupia ze tam ktos trafił i po spaniu

Malwi
współczuję nieudanej zabawy, jak dziś Wojtuś? moze zle sie czu przez ten upał
Russ współczuje bardzo, nie wiem coCi poradzić, trzymam kciuki aby Kuba szybko z tego wyrośl a co do noszenia w chuscie jesli cie przeraża samo motanie to moze rozważ nosidło, moze niedługo ci chłopak usiadzie i bedzie mozna w nim nosic..
Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Dzis ogladalismy mecz a on marudzil i marudzil bo widzial jak jemy ciasta. TZ obral mu cwiartke jablka masakra jak on to wcinal. Najpierw w całości a potem mu skrobalam łyżeczka. Jak robilam za dluga przerwe to wyl wnieboglosy. Jak skonczylam mu dawac to w histerie prawie wpadl masakra ale to glodomor rosnie
to jest straszne, mam wyrzuty sumienia jak cos jem nasza sie tak gapiła jak jedlismy bób, TZ stwierdził ze pewnie myslała ze to jej brokuł najgorzej jak na spacerze jem loda...... ostatnio kupuje dopiero jak zaśnie
Mieta skoro przyjaciółka to pewnie fajna dziewczyna, oby moja tez na taka wyrosła ja nie znam żadnej Kariny bo to jednak rzadkie imie
za obrót i powodzenia w pakowaniu i podróży, udanego wypoczynku i czekam na relacje bo mnie tez kusi gdzies jechac ale z drugiej strony mysle ze mogłabym cos wiecej w domu wykonczyc za te pieniadze ehhh

u nas noc spoko, jest 9.50 a Karinka pod pachą taty dalej spi ale to co sie dzieje ostatnio przy zasypianiu to jakiś dramat, budzi sue co chwile z takim oropnym płaczem, za którymś razem miałam juz odsc i wysłałam TZta do niej ale on nie dał rady jej uspokoić, w koncu zasneła 1,5h po tym jak ja pierwszy raz odłozyłam po cycu - a ja po takiej akcji mam wieczór z głowy

ogladalismy z TZtem w @ mecz Chorwacja-Portugalia zeby wiedziec z kim nam przyjdzie sie zmierzyć i czekałam dzielnie (oczy na zapałkach) na karne a tu Portugalczycy kilka minut przed koncem bramke strzelili

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Cytat:
Napisane przez MietaZCytryna Pokaż wiadomość

Upału ciąg dalszy, ale od jutra podobno chłodniej. Myślimy czy by dziś gdzieś nad wodę nie jechać - dziewczyny z Krk i okolic, polecicie coś? Byle nie Kryspinów 😜
Mieliśmy piknik lotniczy zaliczyć, ale chyba za gorąco...
niestety moj TZ brzydzi sie takich miejsc wiec nie jezdzimy, nawet na basen ze mna nie chce isc - bo za duzo osób tyłek w tej wodzie moczy..... a za dzieciaka rodzice nas na Kryspinów zabiarali ale z 10 lat jak nie dłuzej tam nie byłam, moja siostra na Bagry i Przylasek jezdziła ale nie wiem jak tam jest
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-26, 09:07   #2180
russiandoll
Raczkowanie
 
Avatar russiandoll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Z chustą rzeczywiście dam sobie szanse choć dni sa do przeżycia najgorsze noce i zasypianie bo noszenie i kolysanie nawet nie ma mowy bo jest wycie tylko bujanie i najlepiej ja najgorsza akcja to transfer bo jak go klade to jeszcze kilkanascie minut musze byc przewieszona przez łóżko i dopiero zabrac rece wyzwaniem jest tez polozenie sie bo budzi go kazdy szelest i ryk rano tez zanim oczka bida otworzy to ryk okropny i dopiero po kilku minutach sie dobudza i ooo mama fajnie ze jesteś takze ten przepraszam za gorzkie zale ale jestem zmeczona 3 miesiace kolek i wycia 4 godziny dziennie jak w zegarku (zasne specyfiki nie przyniosły ulgi) zapalenie pluc i dwa tygodnie szpitala, tydzien z rotawirusem w drugim szpitalu, noekonczace sie problemy z oczkami, problemy z brzuszkiem i takie noce od stycznia juz mnie troche wymeczyly ehhh co bedzie jak zeby beda szly
russiandoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 09:09   #2181
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Tez jestem ciekawa jak sie wesela ehhhhh zazdro!

Ewusia ponoc druga polowa byla do kitu wiec moze dobrze, ze nie ogladalas 😉
No podobnie jak dogrywka też była słaba, najważniejsze że na karnych byłam
Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Maaaatko o 22 juz wychodzilismy z wesela. Mlody oddal taki koncert, ze to nie mialo sensu. W ogole nie dal wejsc na sale, bo zaraz wycie bylo. Nie wiem czy to skok, czy za glosno. Chociaz 2 tyg temu tez bylismy i nie robil takich jazd :-( ani jednej piosenki nie zatanczylismy :-(
Szkoda tak to jest z dzieckiem, nie zaplanujesz, raz jest ok drugi raz nie
Cytat:
Napisane przez russiandoll Pokaż wiadomość
Dzień dobry u nas zmiany zmiany daliamy sie odlozyc po pierwszej i z zegarkiem w reku pobudki co 25 minut od kazdego odlozenia takze ten chyba zmieie ksywke na zombie a pod prysznicem bede nucic the cranberries

Milego dnia wszystkim



Dziś Konradek kończy 0,5 roczku, mój mały duży chłopczyk


Nocka taka sobie, jadł 3 razy i kilka razy się z płaczem budził, chyba upał go pokonał tym razem... Zaraz idziemy na basen

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 09:14   #2182
russiandoll
Raczkowanie
 
Avatar russiandoll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ewusia GRATULACJE będzie będzie impreza będzie się działo super
russiandoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 09:50   #2183
86ewula
Rozeznanie
 
Avatar 86ewula
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 694
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w dzień to ja się tak bardzo nie przejmuję, też chowam cyca i czekam aż zglodnieje. Tylko po kąpieli na sen nocny mi zależy żeby się najadła :-(
Mój już od dawna nie je po kąpieli bo histeria na całego..miał tak od urodzenia.
Karmię w 90% po drzemkach bo przed bardzo rzadko ma na tyle siły by spokojnie ssać.

karmię ,kąpie i od razu spać. Jak za długo się wierci i zaczyna płakać to proponuje pierś ale zazwyczaj zasypia.





Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Maaaatko o 22 juz wychodzilismy z wesela. Mlody oddal taki koncert, ze to nie mialo sensu. W ogole nie dal wejsc na sale, bo zaraz wycie bylo. Nie wiem czy to skok, czy za glosno. Chociaz 2 tyg temu tez bylismy i nie robil takich jazd :-( ani jednej piosenki nie zatanczylismy :-(
Szkoda , widocznie miał gorszy dzień jak to dzieci potrafią się zmieniać i nigdy nie można przewidzieć jak się zachowają. ..

Rus a wlaczasz mu szum do zasypiania ? Może wydłużyło by mu sen.

U nas noc średnia bo młody może i jadł tylko dwa razy ale strasznie się wiercił i rzucał. . Także średnio się wyspałam ale rano dospałam do 10 więc jest ok ; D
86ewula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 10:59   #2184
russiandoll
Raczkowanie
 
Avatar russiandoll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ewula oczywiscie szumimy od urodzenia

U nas kryzys zepsula sie kaeuzela najwieksza rozrywka PANICZA JAKUBA ide szukac zamiennika bo mnie terrorysta zje
russiandoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 11:53   #2185
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Russ, a w ciagu dnia Kuba tez nie chce byc przykryty? Masz problem z ubieraniem go? Przeczulicy on nie ma? To co piszesz to jakis armagedon!

Tak w ogole to dzien dobry 😊
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 12:06   #2186
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Mieta uzywalismy, ale wpadal w histerie jak wchodzilam z nim na sale. Za duzo ludzi, a teraz w skoku jestesmy.

Ahness mysle, ze te upaly daja im w pupe, a tam jeszcze tak strasznie goraco bylo :-(

No i szkoda impreze, chociaz wybawilismy sie na ostatnim, no i tu tak strasznie dziwnie sie czulam, bo z mojej rodziny, to byl tylko kuzyn i pan mlody.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 12:54   #2187
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ewusia, najlepszosci dla Konradka!

My dzisiaj chlodzilismy się w galerii handlowej.... a popołudniu rodzice idą do kina, a Kornelka z babcią zostaje.
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 13:03   #2188
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez russiandoll Pokaż wiadomość
Ewusia GRATULACJE będzie będzie impreza będzie się działo super

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Ewusia, najlepszosci dla Konradka!

My dzisiaj chlodzilismy się w galerii handlowej.... a popołudniu rodzice idą do kina, a Kornelka z babcią zostaje.


Ale zazdro kina własnie ostatnio myślałam kiedy my znowu pójdziemy
Na co idziecie?


Dziś Konradek 2 razy nurkowal na basenie, podobało mu się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 13:05   #2189
86ewula
Rozeznanie
 
Avatar 86ewula
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 694
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Zapomniałam napisać. Ostatnio robiliśmy próby spacerówki. Powiem szczerze nie podoba mi się ... nie czuję tej ekscytacji, Wręcz Jest mi smutno że pomału będziemy kończyć okres gondoli. Oby tylko jak najpóźniej. Nawet jak zacznie siedzieć to do puki się będzie mieścić i nie uciekać to wolę gondole.
Minusy :
-Za nisko by ciągle się schylać żeby podać smoczki.
-Smoczek trzeba przypinać bo ucieka poza wózek. .
- mając dziecko buźką do siebie środek ciężkości idzie na przednie koła. A jak całkiem leży bo śpi to strasznie ciężko się przez to prowadzi . Ciężko skręca i podbija ... z gondolą kręcę jednym palcem .. pewnie będzie lepiej jak się odwróci spacerówkę dzieckiem do przodu.
- wygląda topornie rozłożona. Jak czołg. A moje dziecko jeszcze sporo śpi na dworzu.
- do tego uwielbia leżeć na brzuszku czasami tak zasypia. W spacerowce to dla mnie nie realne.
- w gondoli wykładam materac pieluchą którą zmieniam co dwa dni żeby była czysta. Szczególnie jak leży na brzuchu bo się slini. W spacerowce jest wkładka dla mniejszych niemowlaków która ma takie upały się nie nadaje. -buda nie ma wentylacji. ..
Plusy:
-dziecko zafascynowane widokami.
- długa buda która świetnie chroni od słońca.

Także rozczarowalam się spacerówką.. trzeba będzie się kiedyś przyzwyczaić. .

Edytowane przez 86ewula
Czas edycji: 2016-06-26 o 13:07
86ewula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 13:10   #2190
russiandoll
Raczkowanie
 
Avatar russiandoll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Casaa ubierac sie daje owszem smarowanie balsamami lubi mizianie tez ale nakrycie nie dziękuję chyba ze go nakrywam 'z lotu ptaka' pieluszka zwisa z barierki i lwdwo go dotyka coz jak to mowi moja mama trafilo mi sie dziecko bardzo trudne w obsludze
russiandoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-29 22:48:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:59.