Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniowe 2016 - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-01, 18:22   #2371
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Zapomniałam. Bartoszek dzisiaj kończy 5 miesięcy! kiedy to minęło?
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 19:19   #2372
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Moje dziecko zachryplo...Czy jest jakis spodob na chrypke?
keas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 20:08   #2373
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ewusia oby antybiotyk szybko i skutecznie zadziałał!

Ruda to Wy w krynicy aaa toż to raptem 30km ode mnie uwiebiam tam jeździć na spacery

Koktajlowa przegonilas gorączkę?

Keas u nas chrypka sama przeszla ale byla od krzykow

Magda dla Bartka!



Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 20:20   #2374
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Karen a ja nie wiem czy to od krzykow czy od wiatraka, klimy(?) ostroznie z tym bylo ale moze widocznie zle podzialalo na malego Chyba nie bede czekala i jutro pojade do lekarza..
keas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 21:42   #2375
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Karen, to gdzie ty?
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 22:31   #2376
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ruda Nowy Sącz, pewnie przejezdzaliscie

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 22:34   #2377
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Nie ma jak piec ciasto, nastawiłam sobie stoper na 30 min, wzięłam ze sobą do salonu, patrzę jeszcze 12 min, rzuciłam delikatnie na kanapę, coś tam sobie robię i tak mi się wydaje, że coś długo te 12 min trwa, patrzę na stoper, nadal 12.... musiał się zatrzymać jak lądował na kanapie, w rezultacie placek siedział 43 min, ehh ciekawe co z niego będzie, jakiś taki opadnięty jest, a miał być jutro na urodziny do znajomej. Zobaczymy jak wystygnie.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-01, 22:46   #2378
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Magda najlepszego dla Bartusia
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 07:00   #2379
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Ruda Nowy Sącz, pewnie przejezdzaliscie

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
Nawet nie, jakaś inną drogą jechaliśmy. Ale to rzut beretem ;-)
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 07:13   #2380
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Zapomniałam. Bartoszek dzisiaj kończy 5 miesięcy! kiedy to minęło?
Najlepszego
Cytat:
Napisane przez keas Pokaż wiadomość
Karen a ja nie wiem czy to od krzykow czy od wiatraka, klimy(?) ostroznie z tym bylo ale moze widocznie zle podzialalo na malego Chyba nie bede czekala i jutro pojade do lekarza..
Powodzenia może sama przejdzie zanim do lekarza pójdziesz
Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Nie ma jak piec ciasto, nastawiłam sobie stoper na 30 min, wzięłam ze sobą do salonu, patrzę jeszcze 12 min, rzuciłam delikatnie na kanapę, coś tam sobie robię i tak mi się wydaje, że coś długo te 12 min trwa, patrzę na stoper, nadal 12.... musiał się zatrzymać jak lądował na kanapie, w rezultacie placek siedział 43 min, ehh ciekawe co z niego będzie, jakiś taki opadnięty jest, a miał być jutro na urodziny do znajomej. Zobaczymy jak wystygnie.
I co z ciastem? Jadalne?


U nas kolejna spoko noc, jedna pobudka przed 3 i przed 8 się obudziłam bo Młody swirował w łóżeczku jak do niego zajrzałam to wyglądal tak
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 08:30   #2381
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kinga i jak ciasto?

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-02, 09:10   #2382
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dzień dobry
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 09:58   #2383
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ciasto nie wygląda najgorzej, przekroiłam, przełożyłam i obecnie stoi w lodówce i się chłodzi, tylko tak się zastanawiam czy nie ukroić z brzegu i spróbować czy faktycznie sie nadaje, bo najgorzej jak zaniosę a coś z nim nie tak. Prezent spakowany, nie wiem czy mówiłam, że zamówiłam ten czarny kuferek i dokupiłam jeszcze szczoteczkę do twarzy była tanio w TK Maxx i wzięłam czarną gąbkę do mycia bo mi się spodobała, niby ma jakieś właściwości.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 12:11   #2384
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Heloł

Dotka, dzięki! a powiedz mi jeszcze jak z jej nośnością? Bo mój żarłok już pewnie 7 kg jak nic waży

Ewusia_marchew, to łobuz z Konradka już pisałam chyba kiedyś, Jagoda bardzo lubi sobie wrzucać rzeczy na głowę 😉

My się smażymy dziś na plaży tzn zamierzamy, bo na razie ja siedzę na ławce na promenadzie w cieniu, bo Młoda śpi w chuście. Napiszę to po raz 10, ale kocham naszą chustę 😍😍😍 nosimy się ciągle, niepotrzebnie w sumie braliśmy wózek. I ludzie super pozytywnie tu reaguja na chustę. U nas to tylko spojrzą dziwnie, a tutaj się spotykamy z wieloma miłymi komentarzami, zagadują wszyscy do Jagody i się zachwycają jaki z niej słodziak. Miło tak bardzo 😊
Fajnie w ogóle z Młodą na tych krótkich wakacjach. Jutro już do domu chociaż powiem Wam, że zmęczona lekko jestem 😜 szczególnie wieczorami jak Jagoda już śpi a ja siedzę sama w pokoju, to nuuuda.

Ruda, jak tam u Was?
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 12:36   #2385
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Ciasto nie wygląda najgorzej, przekroiłam, przełożyłam i obecnie stoi w lodówce i się chłodzi, tylko tak się zastanawiam czy nie ukroić z brzegu i spróbować czy faktycznie sie nadaje, bo najgorzej jak zaniosę a coś z nim nie tak. Prezent spakowany, nie wiem czy mówiłam, że zamówiłam ten czarny kuferek i dokupiłam jeszcze szczoteczkę do twarzy była tanio w TK Maxx i wzięłam czarną gąbkę do mycia bo mi się spodobała, niby ma jakieś właściwości.
Może spróbuj trochę, ale na pewno jest ok

Fajne prezenty

Cytat:
Napisane przez MietaZCytryna Pokaż wiadomość
Heloł

Dotka, dzięki! a powiedz mi jeszcze jak z jej nośnością? Bo mój żarłok już pewnie 7 kg jak nic waży

Ewusia_marchew, to łobuz z Konradka już pisałam chyba kiedyś, Jagoda bardzo lubi sobie wrzucać rzeczy na głowę 😉

My się smażymy dziś na plaży tzn zamierzamy, bo na razie ja siedzę na ławce na promenadzie w cieniu, bo Młoda śpi w chuście. Napiszę to po raz 10, ale kocham naszą chustę 😍😍😍 nosimy się ciągle, niepotrzebnie w sumie braliśmy wózek. I ludzie super pozytywnie tu reaguja na chustę. U nas to tylko spojrzą dziwnie, a tutaj się spotykamy z wieloma miłymi komentarzami, zagadują wszyscy do Jagody i się zachwycają jaki z niej słodziak. Miło tak bardzo 😊
Fajnie w ogóle z Młodą na tych krótkich wakacjach. Jutro już do domu chociaż powiem Wam, że zmęczona lekko jestem 😜 szczególnie wieczorami jak Jagoda już śpi a ja siedzę sama w pokoju, to nuuuda.

Ruda, jak tam u Was?
Konradek też sobie wrzuca coś na głowę ciągle

Super wakacje zazdroszczę że Jagoda tak Ci fajnie w chuście siedzi. Mnie by się teraz bardzo przydało żeby Konradek był bardziej chętny do chusty bo chodzimy po tych sklepach i ręce mnie bolą od noszenia go...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 12:43   #2386
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Hej.bylam u lekarza jednak bo ta chrypa jakby wieksza. Osluchowo ok, gardelko troszke zaczerwienione i dala wit c. Mowi ze nic innego dac nie moze. A i ze absolutnie nie mozna uzywac klimy..
I w ogole brala go do siadu za rece i stwierdzila ze za bardzo ma zaokraglone plecy???? Ze garbik mu sie robi? Kazala nosik go przodem do swiata plecy proste i ugiete kolanka??
A wy ja teraz nosicie swoje dzieci?
keas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 12:49   #2387
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Przodem do swiata duzo nosimy
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 12:51   #2388
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Mięta zadro plaży ale bym sie teraz w morzu pochlapała ehh a nie goraco wam w chuscie?
Karen a co z tymi twoimi nadgarstkami? byłaś u lekarza z tym? da sie cos z tym zrobic bo z tego co kojarze to meczysz sie z tym od porodu?

u nas niemiłosierny upał, dobrze ze dom nieco schłodziłam w nocy bo by sie wytrzymac nie dało, spacer zaliczony z rana a teraz młoda spi nieprzytomna i goła na naszym łóżku, ja ogarniam album ze zdjeciami bo mi odbitki przyszły a biedny TZ pojechał do stolarza po drzwi

młoda dziś zjadła pół słoiczka dyni jak na razie tylko ten ziemniak jej nie smakuje wiec bede jej go przemycać w zupkach a moze jak usiadzie i zaczne jej dawac kawałki to wtedy zje

ustaliłam z TZtem ze póki nie mam kuchni (czyli jeszcze z miesiac) to bedziemy młodej dawać słoiki, widziałam zupke marchewkową z ryzem, ktos juz dawał ryz?
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 14:41   #2389
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Mięta, u nas na razie fajnie, tylko młoda w dzień nie chce spać, za dużo wrażeń. Na razie pospala może pół godziny w wózku w terenie i teraz w domu jakieś 20 min.... Nie wiem co będzie wieczorem, jak będzie zmęczona, to będzie z niej niezła męczydupa. A teraz pada trochę i grzmi, TZ drzemie a ja zamawiam królewnę.

A to Ty sama na tych wakacjach jesteś? Że wieczorem sama siedzisz? No jak tak to szacun... ja bym chyba nie dała rady.
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-02, 14:54   #2390
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ja teraz się nie motam.. Mega gorąco mi zaraz. Ostatnio jednak zaplatalam się bo młody już tak marudzil i zasnął.. Ale moja sukienka do prania poszła bo cała mokra..
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 15:07   #2391
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ewusia, nooo, ja się super cieszę, bo ona też miała trudne początki z chustą, a wózek jest nudny, to bym się wykończyła nosząc ją na rękach. Z tym że widzę że ona by się lepiej na plecach chyba czuła, więc musimy intensywnie plecak trenować, żeby mi się nie zraziła 😜

Ahnessy, no jest gorąco 😊 jak ją odwiązuje, to obie mamy brzuchy mokre. Tylko jak nie w chuście, to w wózku będzie płacz i z nerwów byłabym i tak mokra 😉 to już wolę w chuście w ciszy 😜 w domu w taki upał nie nosiłam, ale tam więcej możliwości jest jednak.

Ruda, z tż i znajomymi 😊 tylko oni jeżdżą na koncerty wieczorami na openera, to zostajemy same wtedy. Ale to zwykle idziemy na szybki spacer, kąpiel i spanie, więc nie trzeba dużo jej samej ogarniać 😉
Oby Kornelka wieczorem padła szybko po tylu wrażeniach

Keas, my czasami nosimy przodem do świata, tak jak dziewczyny piszą, ale w sumie nie jakoś bardzo często. Najczęściej w pozycji na lemura/leniwca 😉, brzuchem do dołu na jednej ręce.
Zdrowia dla Olafa
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 15:21   #2392
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Karinka tez jest czesto noszona przodem do swiata, na ramieniu lubi byc ale tylko u mnie przytulaski zarezerwowane dla mamusi
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 15:44   #2393
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ale mi się jodelka podoba mega mega love
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 15:52   #2394
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

jeeeeju, tak sobie myślę, że ja tych chust nigdy nie sprzedam (ta, wiem że dopiero wczoraj wystawiłam) ktoś chce może Yaro Emerland w promocyjnej cenie?
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 15:55   #2395
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Uaoo Ja też tak myślałam. Tydzień wisialo moje indio aż poleciało do Irlandii :p
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 15:58   #2396
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ua00, no blagam Cię, jak ja Storchena sprzedalam, to co masz nie sprzedac swoich chust
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 15:59   #2397
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Tak samo z moim hoppedizem :p później jeszcze 10 osób się o niego pytalo

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

A i chcialam się pochwalić że zawiazalam kieszonkę z 3,6
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 16:01   #2398
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Magda, a realna jaka dlugosc? Bo oni czesto tną od serca

Ja z realnego 4,2 wiaze ale na ogryzkach i mi niewygodnie.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 16:05   #2399
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Realne 3,6. Jodelki nie mierzylam ale indio ma 3,6 i też z niej zawiaze
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 16:17   #2400
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Uaoo Ja też tak myślałam. Tydzień wisialo moje indio aż poleciało do Irlandii :p
Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ua00, no blagam Cię, jak ja Storchena sprzedalam, to co masz nie sprzedac swoich chust
Ja niecierpliwa strasznie, o motylki się nie martwię, ale o tą drugą.
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-29 22:48:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:09.