Czy to prawdziwe uczucie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-11-03, 15:19   #1
Izi79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 1

Czy to prawdziwe uczucie?


Cześć mam problem mianowicie od 2 lat z przerwami mam chłopaka, to już nasze 3 podejście do tej relacji. Wiem, że takie coś to głupota, ale naprawdę kiedyś nam na sobie zależało. Nadal zależy... Jednak znowu przestało się między nami układać, (mój najlepszy przyjaciel od samego początku odradzał mi powrót) Bardzo staraliśmy się to naprawić i nadal staramy, ale ostatni miesiąc to sztuczne rozmowy, zmuszanie się do tego. Teraz jestem już pewna, że uczucie po prostu umarło i zerwanie to kwestia czasu ( aktualnie nie mamy jak się spotkać na żywo, a nie chciałabym z nim o tym rozmawiać przez komunikator) , nie ma dalszego sensu w tym trwać, mimo, że nadal zależy mi na tym chłopaku, ale to nie jest miłość tylko przyzwyczajenie z obu stron. Jednak problem tkwi w tym, że mam przyjaciela od przeszło 6 lat, na relacji z którym od zawsze mi zależało, do tej pory traktowałam go, jak brata. Ostatnio opowiadał mi o swoich koleżankach, które skomplementowały jego perfumy. Nie byloby w tym nic dziwnego, jednak odczułam ukłucie zazdrości. Było to parę dni temu, potem zaczęłam się dziwnie fixować na jego punkcie. Wyszliśmy razem całą paczką znajomych, wypiliśmy trochę wina, a ja w pewnym momencie nabrałam ochoty, żeby pocałować tego przyjaciela. Nie zrobiłam tego oczywiscie, otrząsnęłam się. Jednak, czy to może być faktyczne, budzące się uczucie do niego, czy tylko reakcja na to co dzieje się w moim życiu i w związku. Nie chce zepsuć sobie relacji z przyjacielem, a boje się tego uczucia, które obecnie czuję wobec niego.
Izi79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 19:29   #2
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Czy to prawdziwe uczucie?

Brzmi to bardziej jakbyś nie chciała zrywać ze swoim facetem dopóki nie znajdziesz sobie innego a akurat przyjaciel jest na horyzoncie. Rozstań się z chłopakiem, otrząśnij się po toksycznej relacji i jeśli do tego czasu dalej będziesz miała jakieś uczucia do przyjaciela to ewentualnie wtedy się nad tym zastanów


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-04, 09:03   #3
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Czy to prawdziwe uczucie?

Co to w ogóle jest dla ciebie "prawdziwe" uczucie?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-04, 09:38   #4
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 502
Dot.: Czy to prawdziwe uczucie?

Zerwij najpierw z chłopakiem, z którym związek ewidentnie się wypalił, ochłoń, a potem zastanawiaj się, co czujesz do przyjaciela.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-04 10:38:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:58.