Roaccutan - pytanie nie tylko do Yagi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-08-27, 12:53   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Roaccutan - pytanie nie tylko do Yagi


Roaccutan - czy to pomaga po jakim czasie widac rezultaty, po 3msc kiedy znow trzeba brac dawke ?? Ide do dermatologa i chcialbym cos wiecej wiedziec na ten temat a najlepsza jest opinia kogos kto tego próbował !! W koncu to nie mała kasa !!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-29, 17:02   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Roaccutan - pytanie nie tylko do Yagi

Brałam Roaccutan jakiś czas temu, dokładnie nie pamiętam kiedy. Daje rewelacyjne rezultaty ale wymaga częstych badań. Twarz miałam calusieńką w krostach (straszny trądzik). Po kuracji (brałam go chyba przez 4 miesiące) twarz była i jest nie do poznania a poza tym w czasie zażywania włosy przestały mi się zupełnie przetłuszczać, mogłam nie myć cały tydzień a i cera również już się tak nie świeciła. Co prawda teraz włosy muszę z powrotem myć co 2 dni ale krosty pojawiają się sporadycznie. Nie ma tak żebym miała wysypaną całą twarz. Raz na jakiś czas gdzieś się pojawi. W czasie zażywania musiałam co 2 tygodnie chodzić na pobieranie krwi ponieważ jak mi powiedziała dermatolog jest to bardzo silny lek. Nie mogłam jeść słodyczy ani pikantnych rzeczy. Ale było warto. Polecam. Ale jeszcze jedno przed rozpoczęciem zażywania miałam zrobione dokładne badania czy mogę go stosować.
Pako napisał(a):
> Roaccutan - czy to pomaga po jakim czasie widac rezultaty, po 3msc kiedy znow trzeba brac dawke ?? Ide do dermatologa i chcialbym cos wiecej wiedziec na ten temat a najlepsza jest opinia kogos kto tego próbował !! W koncu to nie mała kasa !!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:10.