domowe sposoby na cellulit - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-22, 09:55   #61
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Ja wrócę na chwilę do tych baniek chińskich. Tak sobie myślę, że po takim masażu mogą powstać na skórze sińce! No bo w końcu polega to na "wessaniu" skóry do tej bańkiCzy któraś z Was stosowała może te bańki?
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 11:09   #62
Rusi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 125
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Szkoda, że ja nie mam możliwości chodzenia regularnie na basen. W moim mieście są takie kolejki chętnych, że nie można się dostać. No, ale co sie dziwić, jeśli mieszkańców jest 70 tys a basen jeden!
Rusi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 11:38   #63
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Talking Dot.: domowe sposoby na cellulit

moja znajoma pozbyła sie celulitu tylko przy pomocy masaży szorstkimi rekawicami, takimi pod prysznic

jadła wszystko co dotychczas, nie cwiczyła, nie stosowała kremów ... tylko masaż codziennie wieczorem po 15 minut na jedna noge

ja teraz robie to samo.. i nawet mój chłopak zauważył ze moje uda lepiej wyglądają

cellulit pojawia sie przede wszystkim dlatego, ze jest słabe krązenie limfy
dlatego trzeba jej pomoc

tylko ze to jest terapia na całe życie, jesli raz zaczniesz to nie przestawaj bo cellulit znowu powroci

z czasem mozna zmniejszac czas wykonywania masazu po 5 minut na kazda noge
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 12:06   #64
MagicDream
Raczkowanie
 
Avatar MagicDream
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Z domu xD
Wiadomości: 438
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Ile razy w tyg trzeba stosowac ten peeling z kawy aby bylo widac jKIES EFEKTY?
__________________
65...64...63...62...61...60...59 ...58...57




''Byles dla mnie wszystkim w co wierzylam...''
MagicDream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 17:40   #65
...::OluSia::...
Raczkowanie
 
Avatar ...::OluSia::...
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 60
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez MagicDream Pokaż wiadomość
Ile razy w tyg trzeba stosowac ten peeling z kawy aby bylo widac jKIES EFEKTY?


Też bym chciała sie dowiedzieć..??
__________________
Nie ma kobiet brzydkich - są tylko zaniedbane
Coco Chanel


...::OluSia::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 18:27   #66
0Nightangel0
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 105
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Powiem Wam, że zrobiłam sobie taka mieszankę.... Kawa, cukier, oliwka i trochę żelu pod prysznic... Nie bardzo wiem co miała na celu ta kawa ale wszystkie piszecie o kawie więc dodałam.... Nie wiem czy ta "papka" pomoże ale w każdym bądź razie skórę mam super a masowałam może 2 minutki tak na próbę.... Po tym czułam się jak ciastko kawowe... a nie bardzo przepadam za tym zapachem, no ale warto było Zobaczymy co będzie dalej
0Nightangel0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 12:42   #67
ojps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 201
Dot.: domowe sposoby na cellulit

O diecie już przeczytałam, peeleng kawowy robi jak widać furorę ale szczerze mówiąc nie bardzo wiem co on daje poza złuszczaniem martwego naskórka czy sekret tkwi w kawie?Ćwiczenia też zapewne dają jakieś efekty ale błagam o konkrety i o inne sposoby na pozbycie sie tego paskudztwa!Jestem zupełnie zielona w tej materii, bo do niedawna ten problem mnie nie dotyczył mogłam jeść wszystko i dużo, nie ćwiczyłam, nie używałam żadnych kosmetyków poza balsamem do ciała-niestety to już przeszłość.Pomocy!!!
ojps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-11, 14:34   #68
ojps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 201
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Słyszłam kiedyś, że na cellulit działa mocna kawa(ciecz nie fusy) zmieszana z oliwką do ciała.Wcieramy ten specyfik w zaatakowane partie, zawijamy się folia spożywczą i relaksujemy.Nie próbowałam jeszce ale brzmi ciekawie.Może coś wiecie na ten temat?
ojps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 00:12   #69
mirage01
Rozeznanie
 
Avatar mirage01
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 941
Dot.: domowe sposoby na cellulit

ale sie naczytałam tych Waszych sposobów heh.
cellulit i mnie męczy od dłuższego czasu. teraz mam ferie i postanowiłam zacząć działać. chodze sobie na basenik, wcieram różne kremy,żele itd. oczywiście po kilku dniach efektów jeszcze nie widać ale przynajmniej skóra jest bardziej jędrna tak więc mam motywację.
musze wypróbować ten peeling kawowy ale u mnie nikt w domu jej nie pije! ja z resztą też...
poza tym koniecznie muszą być fusy? nie moge normalnej kawy sobie dosypać do żelu pod prysznic?
__________________
.trzeba być nieco podobnym by się rozumieć
i nieco różnym by się kochać <3
mirage01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 12:20   #70
anamariz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8
Dot.: domowe sposoby na cellulit

a ja wam powiem dziewczyny ze tez miałam okropny problem z tym cellulitem.... i tak czytałam tu na forum, rózne sposoby wymyslałam, kremy wklepywałam kupiłam nawet pas vibrujący (swoją drogą "interes życia" normalnie zrobiłam ;/ 300 zł w plecy ) i nic nie pomogło ! tak ogólnie to ze mna zawsze było troche dziwnie bo ja np jestem tak cholernie szczupła ze wiele osób mnie posadzałlo nieraz o anoreksie, no bo wazyłam 45 kilo przy wzroscie 168 cm. no to troszke mało ale ja poprstu mam taka przemiane materi. tylko ten cholerny cellulit mi sie juz dawno dawno zaczął robic, miałam go na udach, pupie, rekach nawet na łydkach ;/ byłam u lekarza a on na to ze to ja mam skłonnosci genetyczne bo tak szczupłej dziewczyny z takim nasileniem jeszcze nie widział ;/ a wczesniej ja głupia nic z tym nie robiłam, bagatelizowałam problem. az w koncu doszło do tego ze sie na plazy rozebrac nie mogłam bo uda i tyłek cały pomarszczony ;/;/ i dziewczyny jak sie wziełam wreszzcie pożadnie regularnie za SPORT(konkretnie pływanie) to sie dopiero wszystko ruszyło. laski mówie mam teraz po 6 miesiącach pływania 3 godziny w tygodniu mam tyłek prawie ze niemowlaka (no bo jeszcze troche tego swinstwa zostało, ale widac tylko jak sie mocno scisnie :P) ciałko mam slicznie wyzezbione, jędrne. co prawda jeszcze bardziej schudłam bo teraz 43 w porywach 44 waze ale przynajmniej juz sie tego pozbyłam. a wiem teraz po wyzuceniu tego wszytkiego z siebie moge wam mówic smiało : DZIEWCZYNY PŁYWAJCIE !regularnie rzecz jasna a jak nie umiecie to jazda na nauke pływania, uwiezcie ze zainwestujecie mniej a pozbedziecie sie tego.. bo zadne peelingi, kremy za niewiadomo ile pieniedzy, cuda reklamowane w tv nigdy wam celluitu nie zlikwidują !!! co najwyżej napna troche skóre. trzymam za was kciuki. ja wygrałam ))
anamariz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 12:27   #71
anamariz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8
Dot.: domowe sposoby na cellulit

a i jeszcze macie tu link z fajnymi cwiczeniami które mozna wykonywac w domu, jak mam czas to rozkładam mate i robie własnie ten zestaw : http://www.modeling.pl/?sub=artykuly...8&dz=11&page=1
anamariz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-18, 19:54   #72
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Ja również uwaam że te reklamowane cuda nie działają na cellulit
ja brałam nawet tabletki cellasene i nic mi to nie pomogło a na 3 miesieczą kuracje wydałam 450zł

Sport też uprawiałam a mianowice bieganie po godzinie dziennie - owijałam folią uda żeby sie bardziej pociły dodatkooowo coś tam wklepywałam antycellulitowego i tak przez 3 miesiace i zero efektów
Dieta niskowęglowodanowa też mi nie pomogła
Jedyne co mi akurat pomaga i moze niektórym z was też to masaże szorstką rękawicą mozna pod prysznicem ja osobiscie wole przed monitorem bo zawsze sobie jakąś muzykę włącze i wtedy jest ciekawiej

Masaż trzeba robić codziennie i do konca zycia, bo kilka dni przerwy i cała robota od nowa

Mój cellulit najwidoczniej jest spowodowany zaburzeniami w przepływie limfy i te masaże wszystko regulują

polecam
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 16:28   #73
ojps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 201
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Muszę przyznać że fajna ta stronka z ćwiczeniami-dzięki!!!Co ja się biedna naszukałam jakichś sensownych zestawów i nic.Jeśli masz namiary na inne tego typu to bardzo proszę, chodzi o takie sprawy jak celulit,rozstępy,dieta,ćw iczenia itp.Dla kobiet które co nieco się zaniedbały.Buzka
ojps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 18:08   #74
ojps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 201
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Fuxia83 Pokaż wiadomość
Ja również uwaam że te reklamowane cuda nie działają na cellulit
ja brałam nawet tabletki cellasene i nic mi to nie pomogło a na 3 miesieczą kuracje wydałam 450zł

Sport też uprawiałam a mianowice bieganie po godzinie dziennie - owijałam folią uda żeby sie bardziej pociły dodatkooowo coś tam wklepywałam antycellulitowego i tak przez 3 miesiace i zero efektów
Dieta niskowęglowodanowa też mi nie pomogła
Jedyne co mi akurat pomaga i moze niektórym z was też to masaże szorstką rękawicą mozna pod prysznicem ja osobiscie wole przed monitorem bo zawsze sobie jakąś muzykę włącze i wtedy jest ciekawiej

Masaż trzeba robić codziennie i do konca zycia, bo kilka dni przerwy i cała robota od nowa

Mój cellulit najwidoczniej jest spowodowany zaburzeniami w przepływie limfy i te masaże wszystko regulują

polecam
Czy ten masaż robisz na"sucho"?No i podstawowe pytanie:czy pozbyłaś się celulitu?
ojps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 20:41   #75
MagicDream
Raczkowanie
 
Avatar MagicDream
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Z domu xD
Wiadomości: 438
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Dziewczyny czy peeling z kawy stosoweac codziennie ?
__________________
65...64...63...62...61...60...59 ...58...57




''Byles dla mnie wszystkim w co wierzylam...''
MagicDream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 22:24   #76
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez ojps Pokaż wiadomość
Czy ten masaż robisz na"sucho"?No i podstawowe pytanie:czy pozbyłaś się celulitu?

Ja robie na sucho, bo jakbym 20 minut stała codziennie pod prysznicem to rachunek za wode byłby wysoki, nie mowiac juz o wzgledach ekologicznych

Jeszcze sie nie pozbyłam ale mój chłopak powiedział ze mam mniejszy cellulit i zebym dalej to robiła bo efekty sa niezłe
Moja koleżanka mi poleciła tą metode i ona sie w ten sposob pozbyla całkowicie cellulitu ale jak tylko odpusci sobie masaz na tydzien to znowu jej wraca - tylo ze ona miała maly ten cellulit ja mam wiekszy od niej

Zreszta sama widze te efekty nawet w trakcie masażu, kiedy ciągnę reka skore do gory to rowki sa plytsze albo nie ma ich wcale
masuje dopiero 2 tygodnie - efekty beda w niedlugim czasie
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 23:28   #77
mirage01
Rozeznanie
 
Avatar mirage01
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 941
Dot.: domowe sposoby na cellulit

ten masaż rękawicą tak?? przepraszam jeśli głupie pytanie zadałam ale też chce znaleźć jakąś dobrą metode.
a jak zrobić najlepszy kawowy peeling?? też na sucho?
__________________
.trzeba być nieco podobnym by się rozumieć
i nieco różnym by się kochać <3
mirage01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 06:38   #78
ojps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 201
Smile Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez mirage01 Pokaż wiadomość
ten masaż rękawicą tak?? przepraszam jeśli głupie pytanie zadałam ale też chce znaleźć jakąś dobrą metode.
a jak zrobić najlepszy kawowy peeling?? też na sucho?
Peeling kawowy robisz z fusów zmieszanych z żelem do mycia możesz dodać innych składników np.cynamon, wskakujesz pod prysznic i do dzieła.Ciałko jest gładkie jak aksamit-super!
ojps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 06:47   #79
ojps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 201
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez MagicDream Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy peeling z kawy stosoweac codziennie ?
Myślę, że codziennie to za często ten peeling jest dość"ostry".Ja go robię co drugi dzień i w zupełności wystarcza zastanawiam się nawet czy nie ograniczyc się do dwóch razy w tygodniu.
ojps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-20, 12:25   #80
MagicDream
Raczkowanie
 
Avatar MagicDream
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Z domu xD
Wiadomości: 438
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez ojps Pokaż wiadomość
Myślę, że codziennie to za często ten peeling jest dość"ostry".Ja go robię co drugi dzień i w zupełności wystarcza zastanawiam się nawet czy nie ograniczyc się do dwóch razy w tygodniu.
Dzieki za odpowiedz uzywacie jakis balsamow antycelulit ? jesli tak to jakie polecacie?
__________________
65...64...63...62...61...60...59 ...58...57




''Byles dla mnie wszystkim w co wierzylam...''
MagicDream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 12:37   #81
mirage01
Rozeznanie
 
Avatar mirage01
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 941
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez ojps Pokaż wiadomość
Peeling kawowy robisz z fusów zmieszanych z żelem do mycia możesz dodać innych składników np.cynamon, wskakujesz pod prysznic i do dzieła.Ciałko jest gładkie jak aksamit-super!
no to kiszka bo u mnie nikt kawy nie pije a jeśli już to taką sypaną gdzie nie ma żadnych fusów... ;(
__________________
.trzeba być nieco podobnym by się rozumieć
i nieco różnym by się kochać <3
mirage01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 13:27   #82
Zakochana istotka
Rozeznanie
 
Avatar Zakochana istotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 680
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Dzisiaj wyprubowałam pierwszy raz peeling kawowy.p
Rewelacja... moja skóa jest normalnie jak pupcia niemowlaczka
NIby taka mała rzecz,a jak cieszy.
Mam 16 lat, jakiś czas temu zobaczyłam cellulit na moich nogach..
gruba nie jestem, bo przy wzroście 1,64 waże 55,5kg (to chyba dobrze).
Ćwiczę,stosuje balsamy,jednak na basen nie pójde bo się wstydze
Zakochana istotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 13:34   #83
mirage01
Rozeznanie
 
Avatar mirage01
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 941
Dot.: domowe sposoby na cellulit

ehh...też bym chciała to wypróbować ale nie mam skąd wziąść tych fusów.....buuu
__________________
.trzeba być nieco podobnym by się rozumieć
i nieco różnym by się kochać <3
mirage01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 13:36   #84
Zakochana istotka
Rozeznanie
 
Avatar Zakochana istotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 680
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Kup najtańszą kawe w sklepie nie wiem np. PEDROS..
kosztuje ze 2,50zł
Zakochana istotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 15:04   #85
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez mirage01 Pokaż wiadomość
ten masaż rękawicą tak?? przepraszam jeśli głupie pytanie zadałam ale też chce znaleźć jakąś dobrą metode.
a jak zrobić najlepszy kawowy peeling?? też na sucho?

Tak masaż trzeba wykonać rękawicą - taka specjalna do masażu pod prysznic mozna ja dostać w hipermarketach i w rossmanie też

Masujemy sie od dołu ku górze- mam nadzieje ze nie musze tego nikomu przypominac
I przynajmniej 10 minut jedna noga
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rękawica.JPG (64,7 KB, 149 załadowań)
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 15:04   #86
mirage01
Rozeznanie
 
Avatar mirage01
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 941
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Zakochana istotka w granulkach ta kawa jest czy sypka?


Fuxia83 dzieki
__________________
.trzeba być nieco podobnym by się rozumieć
i nieco różnym by się kochać <3
mirage01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 05:37   #87
ojps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 201
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez MagicDream Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedz uzywacie jakis balsamow antycelulit ? jesli tak to jakie polecacie?
Moja koleżanka chwali sobie serum drenujące i masło do ciała firmy Ziaja, ja nie używam takich kosmetyków, bo w nie wierzę w cuda.Gdyby te specyfiki miały taką moc jak obiecują producenci po świecie chodziłyby same laski i nie musiałby się człowiek męczyć ćwiczeniami, dietami itp.Ale może się mylę..........
ojps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 23:58   #88
mirage01
Rozeznanie
 
Avatar mirage01
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 941
Dot.: domowe sposoby na cellulit

ojps też tak sądze. ja stosuje różne kremy tylko jako wspomagacze bo ujędrniają jedynie... żaden krem sam w sobie nie jest w stanie zlikwidować cellulitu czy też (mega debilizm ze strony producentów, którzy zamieszczają takie informacje na opakowaniach!) rozstępów... najlepsza jest dobra dieta, sport i zabiegi kosmetyczne..
__________________
.trzeba być nieco podobnym by się rozumieć
i nieco różnym by się kochać <3
mirage01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 10:09   #89
littleangel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 247
Dot.: domowe sposoby na cellulit

witam.... moj problem z celulitem tez jest dość uporczywy :/... dodatkowo ostatnio gwałtownie zmienia mi się waga ,raz tyję raz chudnę...(jestem w okresie dojrzewania)...i na mojch udach pojawiły sie rozstępy ;(.... czy jest jakis krem zeby pomagał w zawlaczniu jednocześnie rozstępów i celulitu? bo ciężko mi będzie używać dwóch róznych balsamów na celulit i rozstępy.... pomocy
littleangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 13:49   #90
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez littleangel Pokaż wiadomość
witam.... moj problem z celulitem tez jest dość uporczywy :/... dodatkowo ostatnio gwałtownie zmienia mi się waga ,raz tyję raz chudnę...(jestem w okresie dojrzewania)...i na mojch udach pojawiły sie rozstępy ;(.... czy jest jakis krem zeby pomagał w zawlaczniu jednocześnie rozstępów i celulitu? bo ciężko mi będzie używać dwóch róznych balsamów na celulit i rozstępy.... pomocy

zaden balsam nie zlikwiduje rozstępów, to są nieodwracalne zmiany w strukturze skóry które można usunąć tylko specjalnymi zabiegami

Co do balsamu na cellulit to musze cie rozczarowac ale też nic nie pomaga i nie pisze tego dlatego ze używałam bardzo nieregularnie bo byłam systematyczna przez 3 miesiace smarowałam i nic
Jesli chcesz walczyc z cellilutem to musisz uzbroić sie w cierpliwość i być systematyczna... najlepsze są masaże pływanie i zdrowe odżywianie
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-03 11:41:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:39.