Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65. - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-05-29, 09:48   #1951
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

[1=1f20f4490eed8ff468648ba c3d7a94c7b4b466fa_64c4487 266a0a;89237180]Pomyliłam się i kasując koszyk zakupowy w sklepie OnlyBio kliknęłam płać Wpłata "nie poszła" - nie dokończyłam płatności - zorientowałam się w porę. Napisałam szybko do nich, że proszę o anulowanie zamówienia, ale jest weekend i mają 2-3 dni na odpowiedź. Myślicie, że to że nie opłaciłam zamówienia wystarczy by się anulowało samo? [/QUOTE]No raczej, za darmo ci nie wysla

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 09:50   #1952
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Dolny Śląsk jest spory, nie wiem jaka okolica wchodzi w grę, ale ja bym proponowała zamek Książ. Sam zamek i ogrody piękne, mają rodzinne zwiedzanie i ofertę dopasowana dla dużych i małych.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Na szybko googlam, że polecamy rejon to np. góry Izerskie. Ale będziemy samochodowi, więc możemy dojechać do atrakcji w pobliżu

Wysłane z mojego SM-F926B przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 09:58   #1953
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Az wygooglowalam i w sumie to polaczenie jest ok, takie luzne ale nie emeryckie. Przynajmniej na zdjeciu, bo te leginsy jakies grubsze sa i przypominaja po prostu biale spodnie
Załącznik 7772901

Tylko tutaj na zdjęciu góra tez jest taka „grubsza”.
Ta biała od Khloe jest typowo letnia, lekko plazowa. Mam u siebie sukienki letnie, to nawet rajstopy już się gryzą, wiec sadze, ze tutaj może być podobnie, ze najlepiej by byle gole nogi albo jeans.

Moje wyobrażenie tuniki i białych legginsów wyglada coś jak na zdjęciuIMG_0702.jpg
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 10:14   #1954
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Na szybko googlam, że polecamy rejon to np. góry Izerskie. Ale będziemy samochodowi, więc możemy dojechać do atrakcji w pobliżu

Wysłane z mojego SM-F926B przy użyciu Tapatalka

Jeszcze zamek Czocha mi się przypomniał, przepiękne miejsce. W ogóle zamków, ruin i uroczych miejsc jest tam od cholery.
Jeśli rozważasz góry i jesteście zmotoryzowani to może wybierzcie się zobaczyć wygasłe wulkany i górę Ostrzycę?


Sent from my iPhone using Tapatalk
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 10:19   #1955
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez Zamarzona Pokaż wiadomość
Z jakoch firm polecacie kupować złote kolczyki? Szukam czegos na prwzent i nie wiem czy lepiej wybrac się do lokalnych jubilerow czy popularnych firm.

Wysłane z mojego TRT-LX1 przy użyciu Tapatalka
Lokalni jubilerzy bardzo często mają biżuterię od Ciesielskich, więc jeśli się na takiego zdecydujesz, to sprawdź, czy nie chce drożej, niż oni na stronie.

Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 10:32   #1956
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Jeszcze zamek Czocha mi się przypomniał, przepiękne miejsce. W ogóle zamków, ruin i uroczych miejsc jest tam od cholery.
Jeśli rozważasz góry i jesteście zmotoryzowani to może wybierzcie się zobaczyć wygasłe wulkany i górę Ostrzycę?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Wrzucam na listę

Wysłane z mojego SM-F926B przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 12:31   #1957
DaisyMerollin
Rozeznanie
 
Avatar DaisyMerollin
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 549
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Nawet nie wiedziałam, że mamy w PL wygasła wulkany
DaisyMerollin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-05-29, 13:00   #1958
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Czy jest tu ktoś kto organizował (lub wśród rodziny, znajomych) imprezę weselną na ostatnią chwilę, powiedzmy za 2-3 miesiące od dziś, w sobotę? I może się wypowiedzieć, czy da się ogarnąć jeszcze do tego czasu DJa i fotografa? W sumie sukienkę ślubną też Macie jakieś doświadczenia i możecie się podzielić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 14:03   #1959
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
Czy jest tu ktoś kto organizował (lub wśród rodziny, znajomych) imprezę weselną na ostatnią chwilę, powiedzmy za 2-3 miesiące od dziś, w sobotę? I może się wypowiedzieć, czy da się ogarnąć jeszcze do tego czasu DJa i fotografa? W sumie sukienkę ślubną też Macie jakieś doświadczenia i możecie się podzielić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystko się da
Najgorzej jest z salą, ale jeśli to masz to resztę da się ogarnąć.
Sukienki mogą nie zdążyć uszyć albo drożej cię policzyć w zwykłym salonie z sukienkami, ale jeśli kupisz od kogoś albo taką sieciówkową (dużo jest na stronie asos), to bez problemu.

Jeśli chodzi o DJ /Foto, to warto iść na targi ślubne jeśli macie niedługo w okolicy. Jeśli nie ma nic niedługo, to trzeba szukać po fb.

Trochę będzie nerwów, ale da się ogarnąć.
Ja bym tak nie mogła, miałam dużo wcześniej wszystko, ale siostra tża ogarnęła w kilka miesięcy. Czasami po prostu trzeba iść na jakieś ustępstwa odnośnie ceny zaplanowanej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 16:06   #1960
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
Czy jest tu ktoś kto organizował (lub wśród rodziny, znajomych) imprezę weselną na ostatnią chwilę, powiedzmy za 2-3 miesiące od dziś, w sobotę? I może się wypowiedzieć, czy da się ogarnąć jeszcze do tego czasu DJa i fotografa? W sumie sukienkę ślubną też Macie jakieś doświadczenia i możecie się podzielić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam taka sytuację, tzn był to nasz wybór i termin 2,5 m-ca. Da się wszystko ogarnąć od a-z. Bez trudu zresztą. Najważniejsze dla nas to była sala i noclegi dla co najmniej 25 osób. Wszystko się udało zorganizować, ale mieliśmy trochę ułatwiona sytuację, bo to Podhale więc hoteli tam nie brakuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II

Edytowane przez Natuś-77
Czas edycji: 2022-05-29 o 16:07
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 17:39   #1961
kocia_lapka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Co warto obejrzeć na Disney Plus?
kocia_lapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-05-29, 17:44   #1962
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Jaki odświeżacz powietrza najlepiej sprawdzi się w łazience? Najlepiej taki który działa ciągle, a nie że sama sobie psiknę sprayem.
Łazienka jest mała, około 3m2, w pionie wprowadzili się jacyś nowi ludzie i z wentylacji śmierdzi fajkami i menelem 🤮 fajnie jakby to był jakiś odświeżacz który nie wymaga wpięcia do kontaktu, bo nie mam wolnych gniazdek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 17:47   #1963
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Jaki odświeżacz powietrza najlepiej sprawdzi się w łazience? Najlepiej taki który działa ciągle, a nie że sama sobie psiknę sprayem.
Łazienka jest mała, około 3m2, w pionie wprowadzili się jacyś nowi ludzie i z wentylacji śmierdzi fajkami i menelem 🤮 fajnie jakby to był jakiś odświeżacz który nie wymaga wpięcia do kontaktu, bo nie mam wolnych gniazdek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AirWick ma odświeżacze, które reagują na ruch lub psikają co pewien czas. Dokupujesz sobie wkłady o wybranym zapachu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 18:00   #1964
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
AirWick ma odświeżacze, które reagują na ruch lub psikają co pewien czas. Dokupujesz sobie wkłady o wybranym zapachu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Polecam ten odświeżacz, u mnie całkiem niezle neutralizuje lekkie podsmierdywanie starego psa w mieszkaniu. Nic innego póki co nie było tak skuteczne.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 18:04   #1965
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Polecam ten odświeżacz, u mnie całkiem niezle neutralizuje lekkie podsmierdywanie starego psa w mieszkaniu. Nic innego póki co nie było tak skuteczne.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Też je bardzo fajnie wspominam, używaliśmy parę lat w poprzednim mieszkaniu, właśnie w łazience, dawał radę na smrody z pionu
Chociaż my mieliśmy chyba Glade - no ale zasada działania ta sama.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 18:05   #1966
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
AirWick ma odświeżacze, które reagują na ruch lub psikają co pewien czas. Dokupujesz sobie wkłady o wybranym zapachu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Również polecam te odświeżacze ☺
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 18:08   #1967
Martii
Zadomowienie
 
Avatar Martii
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 1 324
Wyślij wiadomość przez MSN do Martii
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Popsuł mi się korektor pod oczy dokładnie to ten „guzik” co się naciska żeby go wycisnąć. Jakiś sposób żeby to naprawić czy jedyne wyjście to go roztrzaskać ? szkoda mi bo jeszcze z polowe tam produktu zostało

https://www.prime-beaute.com/wp-cont...at-300x300.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 19:05   #1968
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez Martii Pokaż wiadomość
Popsuł mi się korektor pod oczy dokładnie to ten „guzik” co się naciska żeby go wycisnąć. Jakiś sposób żeby to naprawić czy jedyne wyjście to go roztrzaskać ? szkoda mi bo jeszcze z polowe tam produktu zostało

https://www.prime-beaute.com/wp-cont...at-300x300.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Reklamacja, nie widzę innej opcji.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 19:10   #1969
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Polecacie majtki menstruacyjne? Jakiej firmy?
Nosicie je same czy jakoś dodatkowa ochrona?

Wysłane z mojego RMX3370 przy użyciu Tapatalka

Mam Comfort i LIght od Wimin. Comfort używam w nocy i rewelacyjnie się spisują, nareszcie mogę spać normalnie, przekręcać się i nie martwić o nic.
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-05-29, 19:39   #1970
DaisyMerollin
Rozeznanie
 
Avatar DaisyMerollin
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 549
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Mam Comfort i LIght od Wimin. Comfort używam w nocy i rewelacyjnie się spisują, nareszcie mogę spać normalnie, przekręcać się i nie martwić o nic.
I te comfort na noc ci starczają? :O Ja się też zastanawiam na kupnem, bo to nie jest spanie jak się boję obrócić :< A że mam silne krwawienie to i czasem lędźwie są narażone w czasie spania na brudzenie :<
DaisyMerollin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 19:45   #1971
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Jaki odświeżacz powietrza najlepiej sprawdzi się w łazience? Najlepiej taki który działa ciągle, a nie że sama sobie psiknę sprayem.
Łazienka jest mała, około 3m2, w pionie wprowadzili się jacyś nowi ludzie i z wentylacji śmierdzi fajkami i menelem 🤮 fajnie jakby to był jakiś odświeżacz który nie wymaga wpięcia do kontaktu, bo nie mam wolnych gniazdek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja lubię takie nie psikacze, tylko te w żelu. O tyle fajne, ze otwierasz i jest, pachnie ciągle, na taką małą łazienkę to luzem wystarczy. No i tańsze, bo kosztuje poniżej 5zl a trzyma się z miesiąc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 19:58   #1972
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
AirWick ma odświeżacze, które reagują na ruch lub psikają co pewien czas. Dokupujesz sobie wkłady o wybranym zapachu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie mam taki w łazience i jest świetny. Te w żelu w ogóle miałam wrażenie,że nie pachną, a te w kontakt pachniały za bardzo. To psikadlo jest rewelacyjne. Plus- wkłady biedronkowe bez problemu pasują.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 20:00   #1973
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Jaki odświeżacz powietrza najlepiej sprawdzi się w łazience? Najlepiej taki który działa ciągle, a nie że sama sobie psiknę sprayem.
Łazienka jest mała, około 3m2, w pionie wprowadzili się jacyś nowi ludzie i z wentylacji śmierdzi fajkami i menelem 🤮 fajnie jakby to był jakiś odświeżacz który nie wymaga wpięcia do kontaktu, bo nie mam wolnych gniazdek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Polecam patyczki zapachowe. Dopóki ich nie wyprobowalam wydawaly sie najwiekszym dziadostwem z odswiezaczy. Aromatyzuja powietrze non stop na tym samym poziomie. Poziom zapachu regulujesz patyczkami. Kupiłam sobie eyfel 110 ml, maja 4 patyczki. Uzywam dwóch do salonu. Do tak malej lazienki wystarczy jeden. Moze nawet bys musiala go skrocic. Dwa wystarczaja na okolo 2 miesiace. Przy jednym beda 4.

Te wszystkie psikacze sa fajne, tylko maja jedna wade - sa bardzo niezdrowe. Raz na jakis czas pewnie mocno nie zaszkodza, ale przy dluzszym uzywaniu szkoda zdrowia.

Jesli zwracasz na to uwage, to najbezpieczniej byłoby zrobic sobie pachnace patyczki - woda, soda i ulubiony olejek eteryczny, ktory sobie dokraplasz raz na jakis czas.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 20:09   #1974
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Polecam patyczki zapachowe. Dopóki ich nie wyprobowalam wydawaly sie najwiekszym dziadostwem z odswiezaczy. Aromatyzuja powietrze non stop na tym samym poziomie. Poziom zapachu regulujesz patyczkami. Kupiłam sobie eyfel 110 ml, maja 4 patyczki. Uzywam dwóch do salonu. Do tak malej lazienki wystarczy jeden. Moze nawet bys musiala go skrocic. Dwa wystarczaja na okolo 2 miesiace. Przy jednym beda 4.

Te wszystkie psikacze sa fajne, tylko maja jedna wade - sa bardzo niezdrowe. Raz na jakis czas pewnie mocno nie zaszkodza, ale przy dluzszym uzywaniu szkoda zdrowia.

Jesli zwracasz na to uwage, to najbezpieczniej byłoby zrobic sobie pachnace patyczki - woda, soda i ulubiony olejek eteryczny, ktory sobie dokraplasz raz na jakis czas.
Nie rozumiem argumentu o szkodliwości w przypadku łazienki, gdzie idziesz zrobić kupę, albo się umyć.. czasem jak siedzę i się myje, to nawet nie psiknie... Więc nie wiem, jakby miało realnie zaszkodzić, i dlaczego psikacze są złe, a patyczki zapachowe już nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 20:10   #1975
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Projektant wnętrz - jako że przy wykończeniu mieszkania każdy grosz (szczególnie teraz) się liczy, to chciałabym zasięgnąć Waszej opinii, czy według Was warto zatrudnić projektanta wnętrz. Według TŻ nie ma to sensu, bo można się zainspirować YouTube czy Instagramem, ale ja właśnie co i rusz widzę rozważania, na które sama bym nie wpadła. Z opowieści znajomych i własnego doświadczenia wiem też, że bardzo wielu decyzji podjętych co do wykończenia wymyślonego samemu się potem żałuje, bo a to kuchnia okazała się nie do końca funkcjonalna, a to coś. Tylko czy ta usługa ma sens, jeśli się nie chce w 100% iść w meble na wymiar tylko chce część mieć tańszą z np. Ikei?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 20:16   #1976
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Dzięki za odpowiedzi co do wesela last minute Salę ogarnęłam, termin w urzędzie też (plener), teraz dj, fotograf, suknia -tu patrzę na oferty z drugiej ręki. Chciałabym w stylu Boho, polne kwiaty i takie z ogrodu, dużo światełek, girlandy.. mam na to zapał, mocno pozytywne nastawienie i podejście na zasadzie wszystko się da niestety druga strona raczej dociska mnie w dół i z góry zakłada czarny scenariusz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 20:40   #1977
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Nie rozumiem argumentu o szkodliwości w przypadku łazienki, gdzie idziesz zrobić kupę, albo się umyć.. czasem jak siedzę i się myje, to nawet nie psiknie... Więc nie wiem, jakby miało realnie zaszkodzić, i dlaczego psikacze są złe, a patyczki zapachowe już nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Patyczki hand made nie sa szkodliwe, bo nie zawieraja szkodliwych skladnikow. Ewentualnie dyfuzor z olejkiem tez bedzie dobra opcja.
Tu na przyklad mozesz sobie wiecej o szkodliwosci odswiezaczy poczytac: https://portal.abczdrowie.pl/toksycz...acze-powietrza

Natomiast patyczki, ktore poleciłam uważam za lepsze od psikaczy, bo pachna non stop. Aczkolwiek jesli maja dobry sklad, to beda od nich lepsze. Niby do lazienki tylko na chwile sie wchodzi, ale jesli mieszkanie jest male i rzadko sie je wietrzy (np. zima), to i tak zapach sie unosi na wiekszej powierzchni.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 21:03   #1978
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 256
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Projektant wnętrz - jako że przy wykończeniu mieszkania każdy grosz (szczególnie teraz) się liczy, to chciałabym zasięgnąć Waszej opinii, czy według Was warto zatrudnić projektanta wnętrz. Według TŻ nie ma to sensu, bo można się zainspirować YouTube czy Instagramem, ale ja właśnie co i rusz widzę rozważania, na które sama bym nie wpadła. Z opowieści znajomych i własnego doświadczenia wiem też, że bardzo wielu decyzji podjętych co do wykończenia wymyślonego samemu się potem żałuje, bo a to kuchnia okazała się nie do końca funkcjonalna, a to coś. Tylko czy ta usługa ma sens, jeśli się nie chce w 100% iść w meble na wymiar tylko chce część mieć tańszą z np. Ikei?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zależy czy masz środki na projektanta - jeśli tak, to można rozważyć. Jednak może nie do wszystkich pomieszczeń od razu, tylko do pomieszczeń na które nie masz pomysłu?
Remontując swoje mieszkanie (rynek wtórny) musiałam ograniczać wydatki, więc nie rozważałam projektanta.
Miałam za to fachowca od remontu z polecenia. On mi doradzał jakie rozwiązania / materiały są funkcjonalne, a co się nie sprawdza i co odradza i dlaczego.
Szczególnie sprawdziło się to w łazience - jest funkcjonalna jak na niewielki metraż.
Pokoje meblowałam sama i na razie nie znalazłam nic co chciałabym zmienić (po 2 latach).
Kuchni na razie nie zmieniałam z braku środków.

PS. Z projektantami też można różnie trafić. Koleżanka miała projektowane przez znajomego projektanta wnętrz kuchnię i łazienkę i nie była zadowolona - oczekiwała efektu "wow" ale projekty nie wprawiły jej w zachwyt.
Więc z tym też musisz się liczyć, że projekt może nie spełniać Twoich wszystkich oczekiwań.

Edytowane przez 72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad
Czas edycji: 2022-05-29 o 21:06
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 21:10   #1979
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Projektant wnętrz - jako że przy wykończeniu mieszkania każdy grosz (szczególnie teraz) się liczy, to chciałabym zasięgnąć Waszej opinii, czy według Was warto zatrudnić projektanta wnętrz. Według TŻ nie ma to sensu, bo można się zainspirować YouTube czy Instagramem, ale ja właśnie co i rusz widzę rozważania, na które sama bym nie wpadła. Z opowieści znajomych i własnego doświadczenia wiem też, że bardzo wielu decyzji podjętych co do wykończenia wymyślonego samemu się potem żałuje, bo a to kuchnia okazała się nie do końca funkcjonalna, a to coś. Tylko czy ta usługa ma sens, jeśli się nie chce w 100% iść w meble na wymiar tylko chce część mieć tańszą z np. Ikei?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja na wymiar będę miała kuchnie i zabudowę pod WC. Reszta jest dobrana z Ikei ( chociażby wszystkie szafy). Architekt pyta jaki ma się budzet, czego ma szukać etc.
Jeszcze mieszkania nie odebraliśmy, więc Ci nie powiem, czy docelowo miało sens, ale na etapie zmian lokatorskich wprowadziliśmy parę istotnych zmian na które bym nie wpadła (łącznie z przesuwaniem ścian).
Plus ja nie mam w ogóle zmysłu urządzenia, więc gdybym miala sama to robić, to pewnie mało co by do siebie pasowało.
No i na pewno jest to spore ułatwienie, bo dostajesz listę materiałów i tak naprawdę trzeba tylko jechać do sklepu i sprawdzić, czy na pewno nam się to podoba, a nie jeździć od jednego sklepu do drugiego, żeby wybrać odpowiednie płytki. Zaoszczędza to mnóstwo czasu.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Czas edycji: 2022-05-29 o 21:11
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 21:15   #1980
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Dziękuję za odpowiedzi w sprawie odświeżaczy. Mam gdzieś chyba nawet taki psikacz z Air Wicka, kompletnie o nim zapomniałam a pewnie wystarczy wkład dokupić.
Z patyczkami szczerze mówiąc nie chce mi się bawić, bo sama nie zrobię fajnej mieszanki olejków a jak przeglądałam gotowe to nie były na bazie naturalnych olejków tylko jakichś chemicznych zapachów więc to chyba niewielka różnica pod względem zdrowia i bezpieczeństwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-29 09:10:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:58.