Zakupy na Vinted - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-07-31, 13:39   #1951
umman
Zadomowienie
 
Avatar umman
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 624
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Tym razem u mnie obleszek z mikroagresją. Nie fetyszysta, ale obleszek.

Napisał, że kupi "majteczki po masturbacji", wysłał buziaczki, a na koniec poinformował, że jeśli mu nie wyślę, a on mi prześle pieniądze, to policja mnie będzie ścigać i jeszcze się o tym przekonam, że on ma zawsze rację Widać chłopaczyna żyje w lęku i niedowartościowaniu Ciekawe czy po takim starcie znalazł chętne na transakcję. Chyba, że chodziło tylko o wysyłanie do kobiet tej wiadomości

EDIT:
Moje konto zostało zablokowane, bo... brzydko mu odpisałam. Permanentnie i z tego co czytam robią to banem na IP.
To są litewskie standardy obsługi... Do tego odpisują mi na moje zablokowane konto, więc... dostaję jedynie powiadomienia, że odpisali, ale nie mogę wejść i przeczytać.

No szczęka mi opadła.


Weszłam na forum i mnie poraziło Pani_Robot



to oni nie są w stanie zablokować jakiegoś idioty a blokują Ciebie osobę sprawdzoną i nie wchodzacą w wojenki?


Grubo z ich strony, oj grubo...


brak słów, ja też stale dostaje wiadomości od oblechów
umman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-31, 23:05   #1952
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny
No to nie jest mój dobry dzień. Tak się cieszyłam, że jest to Vinted i pozbędę się wszystkiego, co bez sensu nakupowałam na lockdownach.
Nie, nie mam bielizny, zdjęc na sobie. Miałam tylko fotkę w avatarze, a najbardziej "seksowne" zdjęcie, to czerwone szpilki stojące na marnurowym stoliku

Jak widać trzeba od razu po prostu blokowac, nic nie odpisywac.
Ty chyba masz odzież markową, prawda?
To może tutaj?
https://sell.remixshop.com/pl/?utm_m...hoCXvwQAvD_BwE
Na Facebook są też komisy z odzieżą markową i z tego co kojarzę jest jeszcze szafa.pl i aplikacja Less.
Ja bym chyba spróbowała te komisy z odzieżą markową/ premium bo chyba lepiej na tym wyjdziesz finansowo. No i nie ty będziesz się z nabywcą ubrań musiała kontaktować tylko obsługa komisu.

---------- Dopisano o 23:59 ---------- Poprzedni post napisano o 23:58 ----------

Cytat:
Napisane przez umman Pokaż wiadomość


Weszłam na forum i mnie poraziło Pani_Robot



to oni nie są w stanie zablokować jakiegoś idioty a blokują Ciebie osobę sprawdzoną i nie wchodzacą w wojenki?


Grubo z ich strony, oj grubo...


brak słów, ja też stale dostaje wiadomości od oblechów
Grubo z ich strony i na bakier z polskim prawem, że do wypłaty środków chcą skanu dowodu osobistego. A instytucją bankową nie są. Więc są na bakier z naszym prawem i to mocno. Ja dałam sobie spokój jak doczytałam o tych skanach dowodu na Vinted. Bo biorących pożyczki na cudzy Pesel nie brakuje.

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:59 ----------

Cytat:
Napisane przez umman Pokaż wiadomość


Weszłam na forum i mnie poraziło Pani_Robot



to oni nie są w stanie zablokować jakiegoś idioty a blokują Ciebie osobę sprawdzoną i nie wchodzacą w wojenki?


Grubo z ich strony, oj grubo...


brak słów, ja też stale dostaje wiadomości od oblechów
Ja bym chyba zgłosiła stalking na policji i wtedy to problem Vinted, że mają przekazać policji dane tego gościa i tłumaczyć się z tej sytuacji.

---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:01 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Czy w takiej sytuacji jak Pani_robot da się w ogóle coś zrobić? Jakiś inny sposob odwoływania się poza systemem, skoro jest się przez niego zablokowanym?
Albo jak ktoś nie chce wysłać dowodu, a blokują mu kasę, to przecież to chyba nie jest legalne? Szczerze przyznam, że nie czytałam regulaminu i nie wiem, czy tam coś jest na temat takich sytuacji.
Skanowanie dowodu przez Vinted jest jak najbardziej nielegalne według polskiego prawa bo nie są instytucją bankową. Take rzeczyw Polsce moze robić bodajże Revolut, to chyba też litewski biznes jak Vinted. Ale Vinted czy np. obecnie Youtube roszczą sobie do tego prawa nielegalnie.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-01, 04:58   #1953
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Zakupy na Vinted

Pani Robot- zakładaj nowe konto, nie daj się takim ludziom- tyle pracy włożyłaś, czytałam wcześniej. Nie dawaj się, dobrze Ci idzie. Trzymam kciuki!
PS.a może to jakaś konkurencja w postaci faceta, który sprzedaje ubrania też?
PS2. Mi kiedyś na All. zablokowali z błahego powodu- pewnie też ktoś coś zgłosił, ja podejrzewam, że konkurencja...to głupie z ich strony
nie dawaj się, masz foty, a to już 80% pracy za Tobą!

a co do golizny- napisałam wcześniej- dziewczyny prawie gołe- serio jak reklama nie powiem kogo...ja mam to gdzieś, ale zboki- nie sądzę. Podejrzewam ,że są spokojne zboki i tacy psychopaci co nie lubią kobiet zakompleksieni

Edytowane przez Iwona 25
Czas edycji: 2021-08-01 o 05:01
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-01, 09:37   #1954
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Skanowanie dowodu przez Vinted jest jak najbardziej nielegalne według polskiego prawa bo nie są instytucją bankową. Take rzeczyw Polsce moze robić bodajże Revolut, to chyba też litewski biznes jak Vinted. Ale Vinted czy np. obecnie Youtube roszczą sobie do tego prawa nielegalnie.
To ja właśnie należę do szczęśliwców youtubowej loterii "wyślij dowód, bo inaczej będziemy Ci blokować niektóre filmy ". Niech się bujają, oglądam z innego konta.

A na vinted chyba nie ma sensu korzystać z funkcji portfela, tylko od razu przelewać kasę na konto. No chyba że jakies grubsze jednorazowe transakcje za luksusowe marki i za jednym raz blokują kilkaset złotych.

Ja może nie mam jakichś wielkich osiągów jako sprzedawca na vinted, do tej pory sprzedałam 8 rzeczy, ale ani jednej przez system. Każdy pyta od razu o PayPala albo numer konta.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-01, 10:11   #1955
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 675
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Ty chyba masz odzież markową, prawda?
To może tutaj?
https://sell.remixshop.com/pl/?utm_m...hoCXvwQAvD_BwE
Na Facebook są też komisy z odzieżą markową i z tego co kojarzę jest jeszcze szafa.pl i aplikacja Less.
Ja bym chyba spróbowała te komisy z odzieżą markową/ premium bo chyba lepiej na tym wyjdziesz finansowo. No i nie ty będziesz się z nabywcą ubrań musiała kontaktować tylko obsługa komisu.

---------- Dopisano o 23:59 ---------- Poprzedni post napisano o 23:58 ----------


Grubo z ich strony i na bakier z polskim prawem, że do wypłaty środków chcą skanu dowodu osobistego. A instytucją bankową nie są. Więc są na bakier z naszym prawem i to mocno. Ja dałam sobie spokój jak doczytałam o tych skanach dowodu na Vinted. Bo biorących pożyczki na cudzy Pesel nie brakuje.

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:59 ----------


Ja bym chyba zgłosiła stalking na policji i wtedy to problem Vinted, że mają przekazać policji dane tego gościa i tłumaczyć się z tej sytuacji.

---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:01 ----------


Skanowanie dowodu przez Vinted jest jak najbardziej nielegalne według polskiego prawa bo nie są instytucją bankową. Take rzeczyw Polsce moze robić bodajże Revolut, to chyba też litewski biznes jak Vinted. Ale Vinted czy np. obecnie Youtube roszczą sobie do tego prawa nielegalnie.
Instagram też robi takie numery. Po kilku latach zablokowali mi konto i żebym mogła je przywrócić chcą żebym im przesłała skan dowodu. Oczywiście nie zrobiłam tego. Olałam ich.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-01, 11:43   #1956
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez agatanaturalnie Pokaż wiadomość
Instagram też robi takie numery. Po kilku latach zablokowali mi konto i żebym mogła je przywrócić chcą żebym im przesłała skan dowodu. Oczywiście nie zrobiłam tego. Olałam ich.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze wiedzieć, że to też może się zdarzyć. Miejmy nadzieję, że Wizaż nie wpadnie na taki pomysł
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-01, 14:23   #1957
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Zakupy na Vinted

Pani_Robot, patrzę i nie wierzę Trudno to nawet skomentować. Ja na Twoim miejscu też bym założyła nowe konto i pozbywała się dalej rzeczy.
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-08-01, 14:42   #1958
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Zakupy na Vinted

No ale jeśli Pani_Robot dostała bana na IP to co da jej nowe konto? Też nie będzie mogła go założyć i korzystać. Tak mi się wydaje.
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-01, 14:44   #1959
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Zakupy na Vinted

A taki ban jest czasowy? Może trzeba trochę odczekać? Albo po prostu sprzedawać gdzieś indziej.
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-01, 17:56   #1960
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Zakupy na Vinted

propozycja ceny na vinted to zawsze 60% ceny z ogłoszenia?
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-01, 19:16   #1961
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Zakupy na Vinted

Czytałam trochę opinii na jednej ze stron z ocenami użytkowników i są fatalne. Jeśli vinted będzie dalej prowadzić taką politykę, to nie wróżę im długiej kariery.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-01, 21:18   #1962
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Zakupy na Vinted

Właśnie mój mąż dostał wiadomość od jakiegoś zboka, że ten kupi slipki ze śladami użytkowania 🤑🤑

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-01, 21:26   #1963
umman
Zadomowienie
 
Avatar umman
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 624
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość

Ja bym chyba zgłosiła stalking na policji i wtedy to problem Vinted, że mają przekazać policji dane tego gościa i tłumaczyć się z tej sytuacji..
Dzieki to jest mysl. Co prawda mam odrzut na mysl o warowaniu na komisariacie i powątpiewajacych uwagach, ale jeśli vinted dostanie zadanie do wykonania to może się bardziej przyłożą do eliminacji takich typow
umman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-02, 04:36   #1964
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez umman Pokaż wiadomość
Dzieki to jest mysl. Co prawda mam odrzut na mysl o warowaniu na komisariacie i powątpiewajacych uwagach, ale jeśli vinted dostanie zadanie do wykonania to może się bardziej przyłożą do eliminacji takich typow
W jednej z opinii, która wczoraj czytałam, ktoś pisał, że vinted nie podaje danych nawet policji. Zwłaszcza że nimi właściwie nie da się skontaktować.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-02, 10:28   #1965
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
No ale jeśli Pani_Robot dostała bana na IP to co da jej nowe konto? Też nie będzie mogła go założyć i korzystać. Tak mi się wydaje.
Tez dostałam kiedyś bana, założyłam nowe konto i działam. Nie mam pojęcia, jak to jest z tymi banami. Nauczyłam się natomiast, że nie podaje się żadnych swoich danych, nie zamieszcza zdjęć, na których jest się widocznym i generalnie zachowuje duży dystans do stron internetowych



Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Czytałam trochę opinii na jednej ze stron z ocenami użytkowników i są fatalne. Jeśli vinted będzie dalej prowadzić taką politykę, to nie wróżę im długiej kariery.
mam takie samo zdanie dlatego nie wyobrażam sobie przesyłania im skanu dowodu, bo to proszenie się o kłopoty.


Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Właśnie mój mąż dostał wiadomość od jakiegoś zboka, że ten kupi slipki ze śladami użytkowania 🤑🤑

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

ja przypomniałam sobie o szafie, mam tam konto, tylko kilka lat nie zaglądałam. I wydawało mi się, że mniej zboczonych użytkowników tam było. Wchodzę wczoraj na stare wiadomości i co druga to pytanie o bieliznę, mocno zużyte szpilki itd wtedy jeszcze byłam mocno naiwna i tylko zdziwiona, że kogoś może interesować używana bielizna
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-02, 14:08   #1966
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
W jednej z opinii, która wczoraj czytałam, ktoś pisał, że vinted nie podaje danych nawet policji. Zwłaszcza że nimi właściwie nie da się skontaktować.
Jeśli tak to nie mogą być operatorem medialnym w Polsce. I po ptokach.... Każdy kto ma nawet prywatnego bloga podlega po przepisy o mediach i o przekazywaniu danych policji w sumie całej EU.

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
Tez dostałam kiedyś bana, założyłam nowe konto i działam. Nie mam pojęcia, jak to jest z tymi banami. Nauczyłam się natomiast, że nie podaje się żadnych swoich danych, nie zamieszcza zdjęć, na których jest się widocznym i generalnie zachowuje duży dystans do stron internetowych




mam takie samo zdanie dlatego nie wyobrażam sobie przesyłania im skanu dowodu, bo to proszenie się o kłopoty.





ja przypomniałam sobie o szafie, mam tam konto, tylko kilka lat nie zaglądałam. I wydawało mi się, że mniej zboczonych użytkowników tam było. Wchodzę wczoraj na stare wiadomości i co druga to pytanie o bieliznę, mocno zużyte szpilki itd wtedy jeszcze byłam mocno naiwna i tylko zdziwiona, że kogoś może interesować używana bielizna
Szafa na pewno zgłasza wiele rzeczy na policję,więc można zgłosić. Policja ma już jednostki do scigania pedofili i przestępczości internetowej. Chłopakom się tam trochę nudzi, więc jak ktoś da im cynk na zboka to mają co robić. A zboki zwykle prowokacji policji się nie spodziewają. Ja nie wiem czy OLX lokalnie chce skanu dowodu. Jeśli nie, to można próbować tam.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-02, 14:41   #1967
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Zakupy na Vinted

Olx przesyłki w dziale moda i dla dzieci za 1zl OMG

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-02, 14:48   #1968
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
Olx przesyłki w dziale moda i dla dzieci za 1zl OMG

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
i to jest dobra wiadomość
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-02, 15:04   #1969
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Jeśli tak to nie mogą być operatorem medialnym w Polsce. I po ptokach.... Każdy kto ma nawet prywatnego bloga podlega po przepisy o mediach i o przekazywaniu danych policji w sumie całej EU.
Z tego co czytałam negatywne opinie, to po prostu brak z ich strony jakichkolwiek odpowiedzi. Nie da się dodzwonić ani nie odpisują. Nie wiem, czy to reguła, bo nie próbowałam się z nimi nigdy kontaktować.
I że generalnie oni nie ogarniają, konta blokują losowo, wydaje się nie być w tym żadnej logiki.

Wniosek z tego jeden - ktokolwiek kontaktuje się w sposób, jakiego sobie nie życzymy, to od razu blokować, nie wdawać się w żadne duskusje, bo vinted nie interesuje, kto zaczął i kto jest winny a kto nie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-02, 15:25   #1970
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Jeśli tak to nie mogą być operatorem medialnym w Polsce. I po ptokach.... Każdy kto ma nawet prywatnego bloga podlega po przepisy o mediach i o przekazywaniu danych policji w sumie całej EU.

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------


Szafa na pewno zgłasza wiele rzeczy na policję,więc można zgłosić. Policja ma już jednostki do scigania pedofili i przestępczości internetowej. Chłopakom się tam trochę nudzi, więc jak ktoś da im cynk na zboka to mają co robić. A zboki zwykle prowokacji policji się nie spodziewają. Ja nie wiem czy OLX lokalnie chce skanu dowodu. Jeśli nie, to można próbować tam.

Mogą czy nie mogę to pewnie odbywa się w ten sposób, że odpowiednie służby do nich piszą, a oni nie odbierają albo nie odpisują albo odpiszą coś od czapy. Więc ponownie to samo i tak wkoło. Trwa to miesiącami i na razie pewnie mało jest takich spraw.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-02, 16:38   #1971
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Mogą czy nie mogę to pewnie odbywa się w ten sposób, że odpowiednie służby do nich piszą, a oni nie odbierają albo nie odpisują albo odpiszą coś od czapy. Więc ponownie to samo i tak wkoło. Trwa to miesiącami i na razie pewnie mało jest takich spraw.
Właśnie o to chodzi. Jak nikt nie odpowiada na wezwania policji, to musiałoby się zrobić grubsze bagno z wieksza ilością poszkodowanych, żeby coś się ruszyło w tej kwestii. Ale od tego do "po ptokach" to jeszcze bardzo długa droga.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-02, 17:52   #1972
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Właśnie o to chodzi. Jak nikt nie odpowiada na wezwania policji, to musiałoby się zrobić grubsze bagno z wieksza ilością poszkodowanych, żeby coś się ruszyło w tej kwestii. Ale od tego do "po ptokach" to jeszcze bardzo długa droga.
Dokładnie, na razie to jest pewnie "może odpiszą" albo zobaczymy, jak to ugryźć... Tu nie ma prędko
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-03, 09:30   #1973
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Zakupy na Vinted

Mam pytanie w temacie olx.

Czy sprzedającemu na olx wystawia się jakieś opinie jak na vinted? Czy ktoś może je zobaczyć?
Myślę czy w związku z promocją nie wystawić kilku rzeczy ale nie chciałabym żeby ktoś potem widział co sprzedałam. Przez olx czasem zdarza mi się wyslać CV i trochę głupio by mi było jakby rekruter/pracodawca przeglądał mój profil i poczytał sobie komentarze że sprzedałam np. koronkowy biustonosz czy coś w tym stylu
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-03, 10:11   #1974
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Mam pytanie w temacie olx.

Czy sprzedającemu na olx wystawia się jakieś opinie jak na vinted? Czy ktoś może je zobaczyć?
Myślę czy w związku z promocją nie wystawić kilku rzeczy ale nie chciałabym żeby ktoś potem widział co sprzedałam. Przez olx czasem zdarza mi się wyslać CV i trochę głupio by mi było jakby rekruter/pracodawca przeglądał mój profil i poczytał sobie komentarze że sprzedałam np. koronkowy biustonosz czy coś w tym stylu
na chwilę obecną opinie moga wystawiać tylko użytkownicy aplikacji na androidzie. ja mam iphone i nie mogę wystawiać opinii...
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-03, 16:34   #1975
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Zakupy na Vinted

Widziałyście? OLX znowu ma promkę wysyłka za 1zł.
Muszę tam wrzucić wszystko, co miałam na Vinted...
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-03, 17:00   #1976
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
na chwilę obecną opinie moga wystawiać tylko użytkownicy aplikacji na androidzie. ja mam iphone i nie mogę wystawiać opinii...
A później tę opinię gdzieś widać?
Wchodzę w profile różnych sprzedawców i nie widzę opini ale może źle patrzę.
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-03, 19:18   #1977
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Widziałyście? OLX znowu ma promkę wysyłka za 1zł.
Muszę tam wrzucić wszystko, co miałam na Vinted...
Wyżej już zostało wspomniane

Szczególnie cieszy mnie, że promka jest aż do końca września
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-04, 06:40   #1978
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Widziałyście? OLX znowu ma promkę wysyłka za 1zł.
Muszę tam wrzucić wszystko, co miałam na Vinted...
Ja ostatnio widziałam za 5zł przesyłkę, więc to i tak mało, upolowałam na Vinted fajny kostium HM i zapytałam sprzedającej czy ma konto na olx.Miała Kupuję ten kostium a tu taka miła niespodzianka!Jeden zyl!Zaczyna mnie ten Vinted wkurzać, zdzierają strasznie a promocji zero na przesyłkę...
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-04, 06:50   #1979
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Ja ostatnio widziałam za 5zł przesyłkę, więc to i tak mało, upolowałam na Vinted fajny kostium HM i zapytałam sprzedającej czy ma konto na olx.Miała Kupuję ten kostium a tu taka miła niespodzianka!Jeden zyl!Zaczyna mnie ten Vinted wkurzać, zdzierają strasznie a promocji zero na przesyłkę...
No strasznie drogo na vinted. Minimum 10zł trzeba dopłacić nawet do rzeczy za 5zł :/
Jak się nie zrobi zestawu to się zupełnie nie opłaca, zdecydowanie lepiej w zestawach, szkoda, że niektórzy mają na swoich kontach po 6 rzeczy i nic ciekawego się dobrać nie da.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-04, 12:36   #1980
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Zakupy na Vinted

Dobra mam pierwszą przygodę jako sprzedawca
Mam rzeczy za 5zł/szt wystawione. No i jedna osoba chce kupić 3 sztuki.
I się mnie pyta czy jakiś rabacik będzie. Byłam o krok od odpisania, że jasne, może za darmo wyślę, za sam koszt wysyłki 🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-27 16:02:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:21.