Alejandro dawaj szmaty, bo porachujemy gnaty! Wątek miłośniczek PULL&BEAR część 21 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-20, 14:34   #61
zonjusha
Zakorzenienie
 
Avatar zonjusha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mordor
Wiadomości: 5 315
Dot.: Alejandro dawaj szmaty, bo porachujemy gnaty! Wątek miłośniczek PULL&BEAR część

Cytat:
Napisane przez trammer Pokaż wiadomość
Chodziłaś już w granatowej koszuli MD?
Do czego ją zakładasz?
Ja do czarnych portasków myślałam, ale wtedy nie widac, jaka ona ładna a jasnych kolorków póki co nie noszę...
czekam na jakąś specjalną okazję do czarnych spodni czy spódniczek też ładnie będzie o! i do tej midi z hama

Morn jak seledine wpadnie na wątek to spytam jeszcze o wymiary bo siostra to M/L
zonjusha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 14:34   #62
88madziol88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88madziol88
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 312
Dot.: Alejandro dawaj szmaty, bo porachujemy gnaty! Wątek miłośniczek PULL&BEAR część

cd.3
1. sukienka Stradivarius S
2.płaszcz biker pull oddaje S
3. kurtka moro rozm S
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG1131.jpg (68,3 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG1133.jpg (76,9 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG1137.jpg (89,9 KB, 104 załadowań)
88madziol88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 14:35   #63
agusia2211
Raczkowanie
 
Avatar agusia2211
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 281
Dot.: Alejandro dawaj szmaty, bo porachujemy gnaty! Wątek miłośniczek PULL&BEAR część

Cytat:
Napisane przez dixie1990 Pokaż wiadomość
gdzie dostane dobre legginsy na silownie , do biegania ?
Ja kupiłam w decathlonie za 20-30zł i jestem zadowolona
W ogóle jak jest taka ładna pogoda to mam ochotę ćwiczyć i w zeszłym tygodniu kupiłam karnet. Wcześniej się dziwiłam jak można codziennie przychodzić na 3h zajęć albo i więcej, a teraz jak mam czas to sama tak robię
Dzisiaj też miałam iść, ale muszę się w końcu pouczyć na jutrzejszy egzamin...
agusia2211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 14:35   #64
Ccarolinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ccarolinaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 10 478
Dot.: Alejandro dawaj szmaty, bo porachujemy gnaty! Wątek miłośniczek PULL&BEAR część

Cytat:
Napisane przez 88madziol88 Pokaż wiadomość
cd.3
1. sukienka Stradivarius S
2.płaszcz biker pull oddaje S
3. kurtka moro rozm S
Mogę linka do sukienki <3 ?
__________________
Ccarolinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 14:36   #65
tikutka
Zakorzenienie
 
Avatar tikutka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 939
Dot.: Alejandro dawaj szmaty, bo porachujemy gnaty! Wątek miłośniczek PULL&BEAR część

triflee , 88madziol88 - te wasze bluzy w kwiatki to to samo?
tikutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 14:36   #66
emii
Zakorzenienie
 
Avatar emii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 666
Dot.: Alejandro dawaj szmaty, bo porachujemy gnaty! Wątek miłośniczek PULL&BEAR część

Cytat:
Napisane przez triflee Pokaż wiadomość


Odebrałam dziś:
1-2. Koszulka, która bardzo mi podeszła cienka co prawda, materiał też średni, ale nadrabia wyglądem, ma długie, dopasowane rękawy no i wreszcie będę mieć coś w kwiatki
3-4. Bluza. Wzór mi się podoba, ale przez to, że neoprenowa, to pogrubia chyba? kolory żywe, jak na modelce.
5. Bluza neoprenowa, dodaje mi z 10 kilogramów i robi bary Pudziana, więc się nie pokażę
6. Czapa. Ciepła, gruba, fajnie się układa
7. Szalik. Bardzo przyjemny w dotyku materiał, żywy kolor. Jeszcze się zastanowię, bo nie bardzo wiem, jak się nosi szaliki ale raczej zostawię.

Doradźcie proszę, co z bluzą, bo resztę wiem sama
zostaw obydwie kwiatowe, slicznie wyglądasz nic Ci ta druga nie poszerza. Nawet na Tobie mi się bardziej podoba niż na modelce i rozważyła bym jej zakup
Mi ta neopropenowa z W tez robi bary i jest taka troszke większa ale podoba mi sie i raczej zostanie
emii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 14:40   #67
Fionaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Fionaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 363
Dot.: Alejandro dawaj szmaty, bo porachujemy gnaty! Wątek miłośniczek PULL&BEAR część

Ale fajnie, tyle fotek na raz
Fionaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-20, 14:41   #68
88madziol88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88madziol88
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 312
Dot.: Alejandro dawaj szmaty, bo porachujemy gnaty! Wątek miłośniczek PULL&BEAR część

wkleiłam pod 1.postem z fotorelacją jeszcze jedna partię zdjęć jak coś a poźniej 3

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez tikutka Pokaż wiadomość
triflee , 88madziol88 - te wasze bluzy w kwiatki to to samo?
nie to są różne ja mam z bershki nie mogę odnaleźć linka;/ ale może będę oddawać
88madziol88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 14:41   #69
agniieesszzka
Zakorzenienie
 
Avatar agniieesszzka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 3 002
Dot.: Alejandro dawaj szmaty, bo porachujemy gnaty! Wątek miłośniczek PULL&BEAR część

Ale ładniusio wyglądacie w tych ogrodniczkach i dżinsach z dziurami

88madziol88 świetnie wyglądasz w sukience, ile masz wzrostu?
agniieesszzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 14:45   #70
Fionaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Fionaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 363
Dot.: Alejandro dawaj szmaty, bo porachujemy gnaty! Wątek miłośniczek PULL&BEAR część

trifluś zostaw bluzę w kwiatki, ładniusia. Zresztą im więcej kwiatków tym lepiej!

Aaaaa, i prośbę mam - jakbyś się w końcu zdecydowała oddawać płaszcz biker S to dasz mi znać? Bo bym sobie S przymierzyła
Fionaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 14:45   #71
zonjusha
Zakorzenienie
 
Avatar zonjusha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mordor
Wiadomości: 5 315
Dot.: Alejandro dawaj szmaty, bo porachujemy gnaty! Wątek miłośniczek PULL&BEAR część

łomatko ile fotek

carolina w sumie wszystko mi się podoba, ale najładniej Ci w ogrodniczkach spodniach baggy i bluzie z Pulla

madziol legginsy super leżą, kurtka chyba za duża, bluza z pikowaniem fajna zostaw, tak samo botki, spodnie z dziurami też bardzo dobrze leżą no i rzecz jasna ogrodniczki i sukienka

triflee w pierwszej kwiecistej super, druga rzeczywiście trochę większa jest, ale nie żeby od razu Cię pogrubiała...ja bym zostawiła chyba, że materiał Ci nie pasuje

Edytowane przez zonjusha
Czas edycji: 2014-02-20 o 14:47
zonjusha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-20, 14:46   #72
agniieesszzka
Zakorzenienie
 
Avatar agniieesszzka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 3 002
Dot.: Alejandro dawaj szmaty, bo porachujemy gnaty! Wątek miłośniczek PULL&BEAR część

Cytat:
Napisane przez triflee Pokaż wiadomość


Odebrałam dziś:
1-2. Koszulka, która bardzo mi podeszła cienka co prawda, materiał też średni, ale nadrabia wyglądem, ma długie, dopasowane rękawy no i wreszcie będę mieć coś w kwiatki
3-4. Bluza. Wzór mi się podoba, ale przez to, że neoprenowa, to pogrubia chyba? kolory żywe, jak na modelce.
5. Bluza neoprenowa, dodaje mi z 10 kilogramów i robi bary Pudziana, więc się nie pokażę
6. Czapa. Ciepła, gruba, fajnie się układa
7. Szalik. Bardzo przyjemny w dotyku materiał, żywy kolor. Jeszcze się zastanowię, bo nie bardzo wiem, jak się nosi szaliki ale raczej zostawię.

Doradźcie proszę, co z bluzą, bo resztę wiem sama
Nie wyglądasz źle w tej bluzie, ale szału też nie robi, sama nie wiedziałabym co robić

Cytat:
Napisane przez 88madziol88 Pokaż wiadomość
cd.3
1. sukienka Stradivarius S
2.płaszcz biker pull oddaje S
3. kurtka moro rozm S
We wszytskim wyglądasz świetnie
agniieesszzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 14:46   #73
emii
Zakorzenienie
 
Avatar emii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 666
Dot.: Alejandro dawaj szmaty, bo porachujemy gnaty! Wątek miłośniczek PULL&BEAR część

Cytat:
Napisane przez 88madziol88 Pokaż wiadomość
cd.
1. bluza pull z pikowaniem jakaś taka krótka ale może do spódnicy? rozm. S
2. sweter pull do oddania za duży rozm uniwersalny
3. bluzka ze skórzanymi końcami rozm S
4.5. spodnie z dziurami Pull 34
6.7. spodnie Stradivarius z zamkami 34
8. Ogrodniczki pull cudne rozm S
9.10. sukienka z topem skórzanym S
Bluzę z pikowaniem zostaw, bardzo ładnie Ci w niej
Sweter
Bluzka ze skórzanymi końcami na nie
Spodnie z dziurami
Spodnie ze stradiego na nie, nie podobają mi się te zlote zamki.
ogrodniczki one chyba każdemu pasują.
sukienka super
emii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 14:46   #74
88madziol88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88madziol88
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 312
Dot.: Alejandro dawaj szmaty, bo porachujemy gnaty! Wątek miłośniczek PULL&BEAR część

Cytat:
Napisane przez agniieesszzka Pokaż wiadomość
Ale ładniusio wyglądacie w tych ogrodniczkach i dżinsach z dziurami

88madziol88 świetnie wyglądasz w sukience, ile masz wzrostu?
ja mam 156 cm w której wkleiłam dwie;D??
88madziol88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 14:47   #75
triflee
Zakorzenienie
 
Avatar triflee
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 629
Dot.: Alejandro dawaj szmaty, bo porachujemy gnaty! Wątek miłośniczek PULL&BEAR część

Cytat:
Napisane przez tikutka Pokaż wiadomość
triflee , 88madziol88 - te wasze bluzy w kwiatki to to samo?
Cytat:
Napisane przez 88madziol88 Pokaż wiadomość
nie to są różne ja mam z bershki nie mogę odnaleźć linka;/ ale może będę oddawać
moja jest ze Stradivariusa madziol, ślicznie wyglądasz w tej sukience straszna szkoda, że jest poliestrowa

Cytat:
Napisane przez emii Pokaż wiadomość
zostaw obydwie kwiatowe, slicznie wyglądasz nic Ci ta druga nie poszerza. Nawet na Tobie mi się bardziej podoba niż na modelce i rozważyła bym jej zakup
Mi ta neopropenowa z W tez robi bary i jest taka troszke większa ale podoba mi sie i raczej zostanie
Ja wzięłam białą tę z W, więc efekt jest jeszcze gorszy dzięki za opinię, pierwsza koszulka na pewno zostaje, bo świetnie się w niej czuję, nad bluzą jeszcze podumam

Cytat:
Napisane przez Fionaaa Pokaż wiadomość
Ale fajnie, tyle fotek na raz
No nie, to się rzadko zdarza
triflee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 14:47   #76
tikutka
Zakorzenienie
 
Avatar tikutka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 939
Dot.: Alejandro dawaj szmaty, bo porachujemy gnaty! Wątek miłośniczek PULL&BEAR część

Cytat:
Napisane przez 88madziol88 Pokaż wiadomość
wkleiłam pod 1.postem z fotorelacją jeszcze jedna partię zdjęć jak coś a poźniej 3

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------


nie to są różne ja mam z bershki nie mogę odnaleźć linka;/ ale może będę oddawać
triflee, Masz link ;>
500 linków pozapisuje, a potem nie wiem co chce..
tikutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 14:48   #77
88madziol88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88madziol88
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 312
Dot.: Alejandro dawaj szmaty, bo porachujemy gnaty! Wątek miłośniczek PULL&BEAR część

Cytat:
Napisane przez emii Pokaż wiadomość
Bluzę z pikowaniem zostaw, bardzo ładnie Ci w niej
Sweter
Bluzka ze skórzanymi końcami na nie
Spodnie z dziurami
Spodnie ze stradiego na nie, nie podobają mi się te zlote zamki.
ogrodniczki one chyba każdemu pasują.
sukienka super
a co myślicie o płaszczach i tej drugiej sukience?
88madziol88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 14:49   #78
agniieesszzka
Zakorzenienie
 
Avatar agniieesszzka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 3 002
Dot.: Alejandro dawaj szmaty, bo porachujemy gnaty! Wątek miłośniczek PULL&BEAR część

Cytat:
Napisane przez 88madziol88 Pokaż wiadomość
ja mam 156 cm w której wkleiłam dwie;D??
pisałam o tej ze skórzana górą, ale w druiej równie dobrze
agniieesszzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 14:49   #79
Fionaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Fionaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 363
Dot.: Alejandro dawaj szmaty, bo porachujemy gnaty! Wątek miłośniczek PULL&BEAR część

Madziolek ale dużo fajnych rzeczy torebkę bym zostawiła, jeśli pasuje ci kolor, fajna! wszystkie spodnie super, sukienka Stradi też! Szkoda, że płaszczyk za duży. Hmmm, a parka czy nie przypadkiem też? Taka jakaś wieeeelka mi się wydaje, przynajmniej na zdjęciu.
Fionaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-20, 14:52   #80
88madziol88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88madziol88
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 312
Dot.: Alejandro dawaj szmaty, bo porachujemy gnaty! Wątek miłośniczek PULL&BEAR część

Cytat:
Napisane przez agniieesszzka Pokaż wiadomość
pisałam o tej ze skórzana górą, ale w druiej równie dobrze
aaa tyle postów nie widziałam

odebrałam też spódnico spodnie S za duże;/;/ będę oddawać za chwilę zrobię ogłoszenia parafialne ze zwrotami
88madziol88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 14:52   #81
triflee
Zakorzenienie
 
Avatar triflee
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 629
Dot.: Alejandro dawaj szmaty, bo porachujemy gnaty! Wątek miłośniczek PULL&BEAR część

Cytat:
Napisane przez Fionaaa Pokaż wiadomość
trifluś zostaw bluzę w kwiatki, ładniusia. Zresztą im więcej kwiatków tym lepiej!

Aaaaa, i prośbę mam - jakbyś się w końcu zdecydowała oddawać płaszcz biker S to dasz mi znać? Bo bym sobie S przymierzyła
Aleś się wstrzeliła, właśnie jakieś 3 minuty temu go przymierzyłam, zdecydowałam, że jednak oddaję, i spakowałam do zwrotu więc jak chcesz to możemy się jakoś umówić na mierzenie, ale tylko w Magnolii (albo u mnie, kawa i ciasteczko zawsze czekają ), nigdzie dalej się nie wyrwę, bo za dużo roboty mam

Cytat:
Napisane przez zonjusha Pokaż wiadomość
triflee w pierwszej kwiecistej super, druga rzeczywiście trochę większa jest, ale nie żeby od razu Cię pogrubiała...ja bym zostawiła chyba, że materiał Ci nie pasuje
muszę TŻ-a zapytać o opinię
triflee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 14:53   #82
Fionaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Fionaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 363
Dot.: Alejandro dawaj szmaty, bo porachujemy gnaty! Wątek miłośniczek PULL&BEAR część

Karolina haha, kolejna pullinka z ogrodniczkami Ale co się dziwić, super są! Futrzastego swetra bym się pozbyła przez kolor, za dużo dobrego i śmiesznie to wygląda
Fionaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 14:55   #83
emii
Zakorzenienie
 
Avatar emii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 666
Dot.: Alejandro dawaj szmaty, bo porachujemy gnaty! Wątek miłośniczek PULL&BEAR część

Cytat:
Napisane przez 88madziol88 Pokaż wiadomość
a co myślicie o płaszczach i tej drugiej sukience?
W drugiej tez mi się podobasz Góra ładnie leży, dól trochę nie bardzo ale to chyba przez to, ze pogniecione.
Płaszcz super, zostawiłabym. Co do kurtki moro mam mieszane uczucia. Na Tobie mi sie nie widzi.
emii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 14:55   #84
dixie1990
Zakorzenienie
 
Avatar dixie1990
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 146
Dot.: Alejandro dawaj szmaty, bo porachujemy gnaty! Wątek miłośniczek PULL&BEAR część

Cytat:
Napisane przez agusia2211 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam w decathlonie za 20-30zł i jestem zadowolona
W ogóle jak jest taka ładna pogoda to mam ochotę ćwiczyć i w zeszłym tygodniu kupiłam karnet. Wcześniej się dziwiłam jak można codziennie przychodzić na 3h zajęć albo i więcej, a teraz jak mam czas to sama tak robię
Dzisiaj też miałam iść, ale muszę się w końcu pouczyć na jutrzejszy egzamin...
ja to samo , mialam lenia i przez 2 tygodnie nic tylko żarcie
od wczoraj cwicze mel b na posladki ( mam zamiar codziennie przez miesiac to robic ) i wrocilam na silownie a w weekend biegansko
dixie1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 14:56   #85
Raafiki
Zakorzenienie
 
Avatar Raafiki
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4 707
Dot.: Alejandro dawaj szmaty, bo porachujemy gnaty! Wątek miłośniczek PULL&BEAR część

Cytat:
Napisane przez ladym9 Pokaż wiadomość
Co do Zary to strasznie nie podobają mi się jak pokazują niektóre ubrania. Te dziewczyny są takie suche, że to wszystko na nich wisi
Trzeba miec duzo wyobrazni zeby zobrazowac sobie jak dana rzecz wyglada na normalnym czlowieku

Cytat:
Napisane przez Fionaaa Pokaż wiadomość
Poniuchałam go troszeczkę i tak mi się wydaje, chyba, że już zapomniałam jak pachnie lawenda Obczaję wieczorkiem jeszcze, bo nałożę na ryjka na noc Chociaż i tak dla mnie zapach do sprawa dwurzędowa.
No to zalezy do czego sie uzywa, ja lawendowy stosuje jak wode termalna wiec zapach to sprawa najwazniejsza Poniuchaj dokladnie bo nie daj boze cos zmienili i pachnie inaczej niz kiedys...


Cytat:
Napisane przez Ccarolinaa Pokaż wiadomość
Wklejam parę wyprzedażowych łupów Przepraszam za bałagan i w ogóle, nie wiem w czym wyglądam dobrze ale wszystko mi się wizualnie podoba
1.bluzka bershka woski bershka/
2.bluzka bershka
3.bluzka bershka
4.sweterek bershka
5.bluzka pull i spodenki bershka
6.spodnie pull
7-8 ogrodniczki pullowe
9.baggy pull
10. bluza pull
Ale masz fajnego case'a
Na telefonie nie widze niestety dokladnie waszych zdjec dziewczynki, ale z pewnoscia kazda wyglada jak milion dolcow
Raafiki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 14:57   #86
Fionaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Fionaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 363
Dot.: Alejandro dawaj szmaty, bo porachujemy gnaty! Wątek miłośniczek PULL&BEAR część

Ooooo, no widzisz, ja to mam wyczucie Byłoby super, akurat się przejadę do Magnolii czy tam u Ciebie Godzinka mi obojętna, jak ci tylko pasuje! I chciałabym zrobić jeśli mogę napad na Wiedźmina, bo nie udało mi się u siebie wypozyczyć A muszę mieć jakieś zajęcie na fakultecie, to będę czytać!

Edytowane przez Fionaaa
Czas edycji: 2014-02-20 o 14:58
Fionaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 15:01   #87
triflee
Zakorzenienie
 
Avatar triflee
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 629
Dot.: Alejandro dawaj szmaty, bo porachujemy gnaty! Wątek miłośniczek PULL&BEAR część

Cytat:
Napisane przez tikutka Pokaż wiadomość
triflee, Masz link ;>
500 linków pozapisuje, a potem nie wiem co chce..
podesłałam na PW

Cytat:
Napisane przez 88madziol88 Pokaż wiadomość
a co myślicie o płaszczach i tej drugiej sukience?
Ja właśnie o tej drugiej pisałam, bo pierwszej nie zauważyłam ale pierwsza też super

Cytat:
Napisane przez Fionaaa Pokaż wiadomość
Ooooo, no widzisz, ja to mam wyczucie Byłoby super, akurat się przejadę do Magnolii czy tam u Ciebie Godzinka mi obojętna, jak ci tylko pasuje! I chciałabym zrobić jeśli mogę napad na Wiedźmina, bo nie udało mi się u siebie wypozyczyć A muszę mieć jakieś zajęcie na fakultecie, to będę czytać!
Ok, to możemy się umówić w Magnolii, bo w poniedziałek na 10 idę akurat w tamte okolice do okulisty. Pasowałaby Ci 11-11.30 mniej więcej? o wiedźminie przypomnij mi proszę w niedzielę, żebym nie zapomniała zabrać
triflee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 15:01   #88
Morn
Zakorzenienie
 
Avatar Morn
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 5 409
Dot.: Alejandro dawaj szmaty, bo porachujemy gnaty! Wątek miłośniczek PULL&BEAR część

Trifluś zostaw tę bluzę w kwiatki, fajniutka jest

Przy Was można wpaść w niezłe kompleksy

Może i ja skuszę się na warszawskie spotkanko kiedyś w końcu muszę się pokazać
Morn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 15:02   #89
tikutka
Zakorzenienie
 
Avatar tikutka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 939
Dot.: Alejandro dawaj szmaty, bo porachujemy gnaty! Wątek miłośniczek PULL&BEAR część

Padłam W Zarze miały być obniżki niby butów i torebek, przynajmniej tak zrozumiałem wczoraj szybko przeglądając wątki. I co? Dzisiaj torebka i buty - cena w miejscu. A koszula TŻ - obniżona.. Sprawiedliwość Zakupiłam koszule, z bucikami się jeszcze wstrzymam, a torebki chyba nie zamówię w ogóle.. Nie mam wizji do czego jej założyć..
tikutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 15:04   #90
Ccarolinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ccarolinaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 10 478
Dot.: Alejandro dawaj szmaty, bo porachujemy gnaty! Wątek miłośniczek PULL&BEAR część

Cytat:
Napisane przez zonjusha Pokaż wiadomość
łomatko ile fotek

carolina w sumie wszystko mi się podoba, ale najładniej Ci w ogrodniczkach spodniach baggy i bluzie z Pulla
Dziękuje za opinię
Cytat:
Napisane przez Fionaaa Pokaż wiadomość
Karolina haha, kolejna pullinka z ogrodniczkami Ale co się dziwić, super są! Futrzastego swetra bym się pozbyła przez kolor, za dużo dobrego i śmiesznie to wygląda
hehe chciałam futrzasty sweter to mam innego koloru nie dostałam a mi dobrze w takich ostrych
Cytat:
Napisane przez Raafiki Pokaż wiadomość

Ale masz fajnego case'a
Na telefonie nie widze niestety dokladnie waszych zdjec dziewczynki, ale z pewnoscia kazda wyglada jak milion dolcow
Dziękuje:cmok :
__________________
Ccarolinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-28 08:24:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:05.