Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-13, 10:54   #3751
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Być może można też pobawić się na początku korkami zwiększając stopniowo kaliber, tak by "rozćwiczyć" odbyt

Z ust mi to wyjęłaś. O kurde, słabo to zabrzmiało! Dobra, zdjęłaś mi to z Q-werty! W kwestii uzupełnienia: rozgrzanie głowy jest równie ważne, jeśli nie ważniejsze. Bez głowy doopcia niestety może nie ,,zawspółpracować". Co do rozćwiczenia fizycznego jak najbardziej. Oczywiście do pewnych granic, prawdopodobnie dla każdego indywidualnych. Dorzuciłbym kwestię solidnej lubrykacji, o której już tu morze postów napisano i jeszcze co nieco o technice immisji ( wsadzania po chłopsku mówiąc). Wprawiony anus jest w stanie przyjąć stosownych dla wprawy rozmiarów członka praktycznie z marszu. Jeśli jednak są to jedne z pierwszych praktyk, albo fi nieco na wyrost przydaje się technika, nazwałbym ją ,,stopniowego pogłębiania" Mianowicie pierwszą próbę przerywamy w momencie kiedy partner/ka zgłasza dyskomfort, wycofujemy i po krótkiej (kilka sek.)chwili próbujemy ponownie, tym razem nieco głębiej lecz nadal w granicach akceptowalnego dyskomfortu. I tak do skutku. Moje, a raczej nasze doświadczenie wskazuje, że z reguły 4-5 próba wystarczy. Kiedy jest już wewnątrz dobrze jest przez jakiś czas nie pracować ,,frykcyjnie" dając czas na przyzwyczajenie.
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-13, 11:02   #3752
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez heavyduty Pokaż wiadomość
Z ust mi to wyjęłaś. O kurde, słabo to zabrzmiało! Dobra, zdjęłaś mi to z Q-werty! W kwestii uzupełnienia: rozgrzanie głowy jest równie ważne, jeśli nie ważniejsze. Bez głowy doopcia niestety może nie ,,zawspółpracować". Co do rozćwiczenia fizycznego jak najbardziej. Oczywiście do pewnych granic, prawdopodobnie dla każdego indywidualnych. Dorzuciłbym kwestię solidnej lubrykacji, o której już tu morze postów napisano i jeszcze co nieco o technice immisji ( wsadzania po chłopsku mówiąc). Wprawiony anus jest w stanie przyjąć stosownych dla wprawy rozmiarów członka praktycznie z marszu. Jeśli jednak są to jedne z pierwszych praktyk, albo fi nieco na wyrost przydaje się technika, nazwałbym ją ,,stopniowego pogłębiania" Mianowicie pierwszą próbę przerywamy w momencie kiedy partner/ka zgłasza dyskomfort, wycofujemy i po krótkiej (kilka sek.)chwili próbujemy ponownie, tym razem nieco głębiej lecz nadal w granicach akceptowalnego dyskomfortu. I tak do skutku. Moje, a raczej nasze doświadczenie wskazuje, że z reguły 4-5 próba wystarczy. Kiedy jest już wewnątrz dobrze jest przez jakiś czas nie pracować ,,frykcyjnie" dając czas na przyzwyczajenie.
Pozostaje mi tylko podpisac sie wszystkimi członkami ciala.
Dodam tylko, ze głowa na miejscu jest pierwszym. Bez odpowiedniego "podniecenia" glowy to raczej same rozcwiczanie sie koreczkiem za wiele nie zdziala. A na pewno nie da doznan jakie sa pozadane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-13, 11:04   #3753
stefek11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 14
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Nie no, rozumiem zeby stopniono wsadzac członka itp. ale mój jest ogromny, partnera mówi ze nie wejdę w nią nigdy (z poprzednimi partnerami to robiła). No nie wiem, dalej bedziemy próbować, ale jezeli ona czuje wielki bół to nie wiem czy warto... Stosowalismy różne nawilżenia, nawet te korki analne ale nic z tego

Jakaś para miała podobny problem? Moze mam duzego nie wejde i koniec nie warto próbowac? Czy moze mimo ze sie nie udaje to w koncu się uda

Edytowane przez stefek11
Czas edycji: 2019-06-13 o 11:08 Powód: dopiska
stefek11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-13, 15:26   #3754
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Może napisz po prostu jaki gruby masz sprzęt; 5, 6 czy 7 cm bo na razie nie wiemy z jakim problemem zmaga się twoja partnerka. My zamówiliśmy Anal Ease Pharmquests - 20 ml - żel rozluźniający i znieczulający aby zabawa była fajniejsza.
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-13, 18:13   #3755
aniula_2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 51
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez stefek11 Pokaż wiadomość
Nie no, rozumiem zeby stopniono wsadzac członka itp. ale mój jest ogromny, partnera mówi ze nie wejdę w nią nigdy (z poprzednimi partnerami to robiła). No nie wiem, dalej bedziemy próbować, ale jezeli ona czuje wielki bół to nie wiem czy warto... Stosowalismy różne nawilżenia, nawet te korki analne ale nic z tego

Jakaś para miała podobny problem? Moze mam duzego nie wejde i koniec nie warto próbowac? Czy moze mimo ze sie nie udaje to w koncu się uda
hmm jeżeli z góry założyła, że od tej strony w nią nie wejdziesz to choćbyście nie wiem jak próbowali to się nie uda bo ona jest nastawiona że nie i już...

Musi być maksymalnie rozluźniona, jak zaczynacie dopiero, żeby rozluźnić dupkę pomaga coś takiego jakby chciało się kaszlnąć (w jej przypadku oczywiście)... wtedy fajnie otwiera się dziurka, a przynajmniej nie spina... dużo dużo żelu.

Tak jak pisał przedmówca nabijasz się powoli i zatrzymujesz, czekasz aż się rozszerzy.. Ok jest w tym momencie jest lekki ból ale ja osobiście trochę to lubię, bo czuję się wtedy taka zniewolona..i w perspektywie tego co będzie dalej warto jeżeli ona w tym momencie każe Ci przestać i wyjść no to według mnie nie pojedziecie dalej...Jeśli nie, co jakiś czas stopniowo nabijać sie coraz głębiej...Najlepiej jakby Ci mówiła kiedy możesz albo nie wiem poruszała biodrami że chce głębiej..
Pieść ją po łechtaczce, piersiach nawet użyjcie wibratora to bardzo pomaga.
Jak się wprawicie to orgazm dla jednej i drugiej strony to jest poprostu taki kosmos że można odpłynąć
Ale jeżeli ona boi się Ciebie przyjąć z tej strony i ma to w głowie to nic nie pomoże
aniula_2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-13, 23:11   #3756
stefek11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 14
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez arno22 Pokaż wiadomość
Może napisz po prostu jaki gruby masz sprzęt; 5, 6 czy 7 cm bo na razie nie wiemy z jakim problemem zmaga się twoja partnerka. My zamówiliśmy Anal Ease Pharmquests - 20 ml - żel rozluźniający i znieczulający aby zabawa była fajniejsza.

6.9 srednicy prezerwatywy biore

"Jak się wprawicie to orgazm dla jednej i drugiej strony to jest poprostu taki kosmos że można odpłynąć"
To ładnie, teraz jak się nie udą, to bede jeszcze bardziej zdenerwowany

@aniula_2010 - dziekuję za porady, spróbuje wszystkiego co sie da

Ale ona robiła to z innym parntnerem, mówiła mi o tym i nie było problemu, mowiła tez ze nie miał takiego dużego, kurde ale wątpie zeby róznica była jakas ogromna... Zaczynam myslec ze nie ufa mi tak jak jemu, ale z drugiej strony nie byli zbyt długo... nie wiem co o tym myslec

Może na siłe trzeba? Raz pojdzie to potem jakos da rade? (oczywiscie zartuje, nie chcialbym jej w zyciu krzywy zrobic)
stefek11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-14, 10:25   #3757
malagatikitak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 3
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Miałam ten sam problem... Moje początki również były nieciekawe. Ale pomysł z korkami analnymi jest chyba najlepszym rozwiązaniem. Próbowałam od najmniejszych rozmiarów i stopniowo zwiększałam kaliber.... no i jest duzo lepiej A zabawa pierwsza klasa. Nigdzie się nie spieszcie, duzo lubrykantu i cieprliwosc - i powinny byc efekty ;> Z całego serca polecam sklep xxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2019-07-23 o 08:19 Powód: reklama
malagatikitak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-14, 16:16   #3758
aniula_2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 51
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Mnie na początku chłopak rozszerzał wibratorem bo też ciężko mu było wejść. Po nazwijmy to takiej "aplikacji" i duużej ilości żelu i też trochę alko poszło za pierwszym razem, ale miałam już wcześniej stosunek analny tyle tylko że partner był trochę kiepski niestety...Dlatego z obecnym strasznie chciałam spróbować
Teraz idzie nam to znaczniej łatwiej, bo to poprostu są mięśnie, które z czasem się rozciągają.

Spróbuj powoli rozszerzać jej dupkę, ja bardzo lubię jak chłopak wsadza mi tam palec, albo przy pozycji 69 liże... Strasznie mnie to rozgrzewa Jeżeli żadne z Was nie czuje dyskomfortu przy takich zabawach myślę, że warto spróbować...
Polecam pozycję na pieska, masz do niej dobry dostęp i w miarę wolne ręce żeby dodatkowo pieścić, a to też mi np bardzo pomaga
Próbujcie to tylko mięśnie jak poćwiczycie na pewno się rozszerzą

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
Napisane przez stefek11 Pokaż wiadomość
6.9 srednicy prezerwatywy biore

"Jak się wprawicie to orgazm dla jednej i drugiej strony to jest poprostu taki kosmos że można odpłynąć"
To ładnie, teraz jak się nie udą, to bede jeszcze bardziej zdenerwowany

@aniula_2010 - dziekuję za porady, spróbuje wszystkiego co sie da

Ale ona robiła to z innym parntnerem, mówiła mi o tym i nie było problemu, mowiła tez ze nie miał takiego dużego, kurde ale wątpie zeby róznica była jakas ogromna... Zaczynam myslec ze nie ufa mi tak jak jemu, ale z drugiej strony nie byli zbyt długo... nie wiem co o tym myslec

Może na siłe trzeba? Raz pojdzie to potem jakos da rade? (oczywiscie zartuje, nie chcialbym jej w zyciu krzywy zrobic)
Mnie na początku chłopak rozszerzał wibratorem bo też ciężko mu było wejść. Po nazwijmy to takiej "aplikacji" i duużej ilości żelu i też trochę alko poszło za pierwszym razem, ale miałam już wcześniej stosunek analny tyle tylko że partner był trochę kiepski niestety...Dlatego z obecnym strasznie chciałam spróbować
Teraz idzie nam to znaczniej łatwiej, bo to poprostu są mięśnie, które z czasem się rozciągają.

Spróbuj powoli rozszerzać jej dupkę, ja bardzo lubię jak chłopak wsadza mi tam palec, albo przy pozycji 69 liże... Strasznie mnie to rozgrzewa Jeżeli żadne z Was nie czuje dyskomfortu przy takich zabawach myślę, że warto spróbować...
Polecam pozycję na pieska, masz do niej dobry dostęp i w miarę wolne ręce żeby dodatkowo pieścić, a to też mi np bardzo pomaga
Próbujcie to tylko mięśnie jak poćwiczycie na pewno się rozszerzą
aniula_2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-16, 17:39   #3759
stefek11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 14
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez aniula_2010 Pokaż wiadomość
Mnie na początku chłopak rozszerzał wibratorem bo też ciężko mu było wejść. Po nazwijmy to takiej "aplikacji" i duużej ilości żelu i też trochę alko poszło za pierwszym razem, ale miałam już wcześniej stosunek analny tyle tylko że partner był trochę kiepski niestety...Dlatego z obecnym strasznie chciałam spróbować
Teraz idzie nam to znaczniej łatwiej, bo to poprostu są mięśnie, które z czasem się rozciągają.

Spróbuj powoli rozszerzać jej dupkę, ja bardzo lubię jak chłopak wsadza mi tam palec, albo przy pozycji 69 liże... Strasznie mnie to rozgrzewa Jeżeli żadne z Was nie czuje dyskomfortu przy takich zabawach myślę, że warto spróbować...
Polecam pozycję na pieska, masz do niej dobry dostęp i w miarę wolne ręce żeby dodatkowo pieścić, a to też mi np bardzo pomaga
Próbujcie to tylko mięśnie jak poćwiczycie na pewno się rozszerzą

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------


Mnie na początku chłopak rozszerzał wibratorem bo też ciężko mu było wejść. Po nazwijmy to takiej "aplikacji" i duużej ilości żelu i też trochę alko poszło za pierwszym razem, ale miałam już wcześniej stosunek analny tyle tylko że partner był trochę kiepski niestety...Dlatego z obecnym strasznie chciałam spróbować
Teraz idzie nam to znaczniej łatwiej, bo to poprostu są mięśnie, które z czasem się rozciągają.

Spróbuj powoli rozszerzać jej dupkę, ja bardzo lubię jak chłopak wsadza mi tam palec, albo przy pozycji 69 liże... Strasznie mnie to rozgrzewa Jeżeli żadne z Was nie czuje dyskomfortu przy takich zabawach myślę, że warto spróbować...
Polecam pozycję na pieska, masz do niej dobry dostęp i w miarę wolne ręce żeby dodatkowo pieścić, a to też mi np bardzo pomaga
Próbujcie to tylko mięśnie jak poćwiczycie na pewno się rozszerzą
Aniula, dziekuje bardzo za pomoc, spróbuje twoich rad na 100%. Moze w koncu sie uda (mam nadzieje). Mam nadzieje ze krzywdy jej nie zrobie. Czasami załuje ze mam takiego duzego... serio... z mniejszym nie byłoby problemu... Teraz nawet nie jestem blisko zeby wejść
Czemu poprzedni był kiepski ? Mozesz powiedziec, zebym nie powtórzył jego błędów
stefek11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-16, 21:55   #3760
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Czemu ten wątek w tagach ma "godność" xD?
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 07:49   #3761
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
Czemu ten wątek w tagach ma "godność" xD?
Nie mam pojęcia, nie ja go zakładałam
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-18, 09:57   #3762
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
Czemu ten wątek w tagach ma "godność" xD?

Ha! Cóż, być może dlatego, dla czego ma też ,,seks anlny" (bez a). Jak widać wszystko da się sprowadzić do ,,dupy".
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 16:39   #3763
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez heavyduty Pokaż wiadomość
Ha! Cóż, być może dlatego, dla czego ma też ,,seks anlny" (bez a). Jak widać wszystko da się sprowadzić do ,,dupy".
Powinien być tag "rozluźnijcie zwieracze"
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 21:09   #3764
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Zdaję relację z korków żelowych. Kupiłam zestaw czterech - dwa małe (klinowy, kulkowy), dwa większe (też klinowy, kulkowy). Są super. Nie są takie jedwabiste w dotyku jak silikonowe, bo jest to taka dosyć elastyczna guma, ale i tak używam z żelem, więc nie ma to znaczenia. Bardzo komfortowe. Polecam

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 22:09   #3765
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Zdaję relację z korków żelowych. Kupiłam zestaw czterech - dwa małe (klinowy, kulkowy), dwa większe (też klinowy, kulkowy). Są super. Nie są takie jedwabiste w dotyku jak silikonowe, bo jest to taka dosyć elastyczna guma, ale i tak używam z żelem, więc nie ma to znaczenia. Bardzo komfortowe. Polecam
Dzieki
A nie sa za miekkie, tzn. nie deformuja sie zbytnio przy wkladaniu?
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 06:37   #3766
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Dzieki
A nie sa za miekkie, tzn. nie deformuja sie zbytnio przy wkladaniu?
Nie, nie. Są elastyczne, że można je wyginać, ale nie miękkie, żeby zmieniały kształt np. pod naciskiem.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 07:10   #3767
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Nie, nie. Są elastyczne, że można je wyginać, ale nie miękkie, żeby zmieniały kształt np. pod naciskiem.
To fajnie, bo miałam obawy że przy wprowadzaniu będą te same problemy co przy próbie penetracji analnej niedostatecznie sztywnym penisem
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 09:46   #3768
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
To fajnie, bo miałam obawy że przy wprowadzaniu będą te same problemy co przy próbie penetracji analnej niedostatecznie sztywnym penisem
A to nie. Wchodzą bez problemu
O, można je porównać do piłeczki kauczukowej w dotyku.
Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-21, 12:08   #3769
aniula_2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 51
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez stefek11 Pokaż wiadomość
Aniula, dziekuje bardzo za pomoc, spróbuje twoich rad na 100%. Moze w koncu sie uda (mam nadzieje). Mam nadzieje ze krzywdy jej nie zrobie. Czasami załuje ze mam takiego duzego... serio... z mniejszym nie byłoby problemu... Teraz nawet nie jestem blisko zeby wejść
Czemu poprzedni był kiepski ? Mozesz powiedziec, zebym nie powtórzył jego błędów
hmm czemu był kiepski.. głównie skupiał się tylko na tym żeby jemu było dobrze, wszystko robił na szybko a jego dotyk i pieszczoty były znikome.... A zwłaszcza przy seksie analnym ważne jest żeby partnerka była dobrze rozgrzana i wejść w miarę subtelnie bez pośpiechu, pieszcząc dodatkowo piersi, łechtaczkę...

Fajnie jest strzelić sobie szybki numerek, ale czasem jest ochota na długie pieszczoty, grę wstępną itd... A jak ktoś ciągle robi to samo nie myśląc o potrzebach drugiego i rozmowy nic nie dają to niestety....
Także w seksie jak w życiu trzeba być raz na górze raz na dole
aniula_2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-21, 13:32   #3770
stefek11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 14
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez aniula_2010 Pokaż wiadomość
hmm czemu był kiepski.. głównie skupiał się tylko na tym żeby jemu było dobrze, wszystko robił na szybko a jego dotyk i pieszczoty były znikome.... A zwłaszcza przy seksie analnym ważne jest żeby partnerka była dobrze rozgrzana i wejść w miarę subtelnie bez pośpiechu, pieszcząc dodatkowo piersi, łechtaczkę...

Fajnie jest strzelić sobie szybki numerek, ale czasem jest ochota na długie pieszczoty, grę wstępną itd... A jak ktoś ciągle robi to samo nie myśląc o potrzebach drugiego i rozmowy nic nie dają to niestety....
Także w seksie jak w życiu trzeba być raz na górze raz na dole
yhym rozumiem, nieprzyjemny typ faceta musze przyznać, ale o to sie nie obawiam, jestem z tych którzy traktuja partnerke na pierwszym miejscu, a sam moge nawet nie dochodzić byleby jej było dobrze
stefek11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 14:28   #3771
TurboKon
Raczkowanie
 
Avatar TurboKon
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 42
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

nie uprawiałem sexu analnego z kobietą bo troche sie brzydze ale,jesli juz musicie robic takie rzeczy to uzywajcie wazeliny a ci co mówią o tym ze odbyt sie deformuje to chyba nie wiedzą co mówią zaraz ktoś wymysli teorie ze od orala sie buzia nie otwiera jesli nie lubicie tego to nie zmuszajcie sie bo wasz facet was zostawi a jesli robicie ok to wazelina i bedzie ok
TurboKon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 16:17   #3772
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez TurboKon Pokaż wiadomość
nie uprawiałem sexu analnego z kobietą bo troche sie brzydze ale,jesli juz musicie robic takie rzeczy to uzywajcie wazeliny a ci co mówią o tym ze odbyt sie deformuje to chyba nie wiedzą co mówią zaraz ktoś wymysli teorie ze od orala sie buzia nie otwiera jesli nie lubicie tego to nie zmuszajcie sie bo wasz facet was zostawi a jesli robicie ok to wazelina i bedzie ok
Dzięki "specjalisto" .Jak już przestanę się śmiać z tego posta, to skoczę po wazelinę. Gdy przestanę trochę się brzydzić zastosuję ją i może dam radę. : hahaha:
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 20:45   #3773
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Hahaha <3

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 08:21   #3774
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Hahaha <3
No co się dziwić, że tu takie rozmowy odchodzą

Przy okazji (mam nadzieje, że to już wiecie): nie stosujcie w żadnym razie wazeliny, oliwki, czy kremów z prezerwatywą. Te środki prowadzą do degradacji lateksu i wtedy gumka może pęknąć lub być nieskuteczna (np. nie chronić przed chorobami). Z prezerwatywami tylko lubrykanty na bazie wody czy silikonu (informacja o tym powinna być dostępna na opakowaniu). Tak samo nie polecałabym wazeliny do zabawek z tworzyw sztucznych - nigdy nie wiadomo, czy jakieś składniki plastiku nie będą się w niej rozpuszczać.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-02, 18:28   #3775
Ann2207
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Potwierdzam, pierwszy anal i wszedł bez problemu. Rozluzniłam się.

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Przeczytałam i zastosowała rady doświadczonych koleżanek i pierwszy udny anal mamy za sobą. Rozluzniłam się i bez problemu poszło dodam że zero bólu a tego najbardziej się bałam. Dzięki za rady.
Ann2207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 11:16   #3776
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez Ann2207 Pokaż wiadomość
Potwierdzam, pierwszy anal i wszedł bez problemu. Rozluzniłam się.

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Przeczytałam i zastosowała rady doświadczonych koleżanek i pierwszy udny anal mamy za sobą. Rozluzniłam się i bez problemu poszło dodam że zero bólu a tego najbardziej się bałam. Dzięki za rady.


a jakies pozytywne odczucia?
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 17:53   #3777
Wirtuoz24h
Przyczajenie
 
Avatar Wirtuoz24h
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 17
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

A ja wam zazdroszczę. Nie mogę znaleźć partnerki, z którą mógłbym zaznać tej obopólnej przyjemności penetrowania dupci. Mam spory rozmiar i Panie zwyczajnie mają obawy. Nie spotkałem jeszcze takiej, która trenuje ten rodzaj sexu. Miło się mi czyta o waszych pozytywnych doznaniach i wasze rady. Tyle mojego...
Wirtuoz24h jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-04, 12:57   #3778
TurboKon
Raczkowanie
 
Avatar TurboKon
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 42
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Widze ze moj pomysł z wazeliną był przydatny
TurboKon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-05, 13:46   #3779
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez Wirtuoz24h Pokaż wiadomość
Nie spotkałem jeszcze takiej, która trenuje ten rodzaj sexu.
Ale jak to trenuje?
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-05, 21:18   #3780
Wirtuoz24h
Przyczajenie
 
Avatar Wirtuoz24h
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 17
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Ale jak to trenuje?

Pipi, a jak uważasz że bez treningu kobieta jest "od ręki" gotowa przyjąć penisa? Tak z marszu, czy raczej ćwiczy mięśnie zwieraczy?
Wirtuoz24h jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-20 22:15:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:31.