Zmiana kierunku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-25, 11:20   #1
Paula939
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 1

Zmiana kierunku


Cześć
Jestem obecnie na pierwszym roku studiów jednolitych magisterskich na kierunku pedagogika specjalna. Stwierdziłam jednak, że chciałabym zmienić studia na pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną (również jednolite) a uprawnienia ze specjalnej zdobyć na studiach podyplomowych po ukończeniu pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej (obecnie przez zmiany które nastąpiły w kształceniu nauczycieli od zeszłego roku nie ma możliwości zrobienia tego w odwrotnej kolejności - najpierw specjalna a potem podyplomowe z wczesnoszkolnej i przedszkolnej). Dlatego chciałabym zapytać czy ktoś zmieniał w podobny sposób kierunek w obrębie jednej uczelni bez tracenia roku? Czy w ogóle da się tak zrobić żeby na drugim roku być na wczesnoszkolnej i przedszkolnej i po prostu nadrobić różnice programowe? Ile można mieć wtedy różnic programowych aby uczelnia się na to zgodziła? Czy skoro jestem teraz na dziennych to łatwiej byłoby przenieść mi się na zaoczne z wczesnoszkolnej i przedszkolnej?
Paula939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-26, 13:45   #2
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Zmiana kierunku

Każda uczelnia ma w tym zakresie wewnętrzne przepisy, więc najlepiej będzie, jak zapytasz w dziekanacie. Być może wpiszą Cię od razu na drugi rok i będziesz musiała nadrobić tylko różnice.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-26 14:45:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:53.