Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co? - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-17, 13:44   #811
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;87856542]Ja mam straszne jakos wytrzymuje. Chociaz pilnuje sie zeby nie dac z kopa kosmetyczce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-17, 13:44   #812
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
Ja robilam w Portugalii fajne uczucie, a po fish pedicure robia masaz i wcieraja olejki. Bylo tam tez "akwarium" na cale cialo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zawsze chcialam wyprobowac, ale przed oczami mialam zaraz obraz pirani, ktore opierdzielaja mi stopy i mowilam nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-17, 14:08   #813
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Mnie też laskocze. Ale walczę ze sobą i jakoś idzie.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-17, 14:11   #814
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Fotele u kosmetyczek powinny mieć pasy do przypinania klientek za kostki.
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-17, 14:20   #815
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Gdzieś mi minęło u góry coś o piciu pokrzywy. Jeśli chodzi o moją opinię to ja bym odradzala picie pokrzywy to ziolko potrafi wiele namieszać w kobiecym organizmie. W ogóle jak ktoś zaczyna pić jakiekolwiek zioło to polecam poczytać o przeciwwskazaniach i skutkach ubocznych, bo ziola jednak mają moc.

Co do rybiego pedi. W życiu bym na to nie poszła. Skoro na normalnym pedi wszystko musi być albo zdrzynfekowane/sterylne/jednorazowe to jak to zrobić przy rybkach? Wodę można zmienić A ryby? Skąd wiadomo że są "czyste " nawet jeśli jedna partia rybek jest do jednej osoby? Że są zdrowe?

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-17, 14:26   #816
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

[1=3d23842983a6357ec11121c 0b2dc0194ed81d40b_604ff51 fe6891;87856670]Fotele u kosmetyczek powinny mieć pasy do przypinania klientek za kostki. [/QUOTE]Tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-17, 15:38   #817
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Co do rybiego pedi. W życiu bym na to nie poszła. Skoro na normalnym pedi wszystko musi być albo zdrzynfekowane/sterylne/jednorazowe to jak to zrobić przy rybkach? Wodę można zmienić A ryby? Skąd wiadomo że są "czyste " nawet jeśli jedna partia rybek jest do jednej osoby? Że są zdrowe?

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
Masz sporo racji, o infekcje tak naprawde nietrudno. Raz mi sie przy pedikiurze zdarzylo jakies paskudztwo zlapac, duzy palec u stopy mialam opuchniety i bolacy przez kilka dni, wiecej juz do tego salonu nie poszlam.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-17, 16:09   #818
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;87854581]Co do pielęgnacji stóp to ja najbardziej lubię jak mi kosmetyczka frezarka wszystko zetrze. Stopy mam wtedy ładne przez miesiąc. tylko trochę szkoda mi 130 zł za tą usluge (z malowaniem hybryda).
No, ale chyba od czerwca to września będę chodzić, nie chce mi się samej kombinować.


Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Byłam tylko raz na profesjonalnej pielęgnacji stóp i efekt był nie lepszy niż ten, jaki sama osiągam, więc dla mnie bez sensu. Ale jutro będę dzwonić po fryzjerach, bo włosów niestety sama sobie nie obetnę.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-17, 16:23   #819
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Byłam tylko raz na profesjonalnej pielęgnacji stóp i efekt był nie lepszy niż ten, jaki sama osiągam, więc dla mnie bez sensu. Ale jutro będę dzwonić po fryzjerach, bo włosów niestety sama sobie nie obetnę.
Głównie zależy mi na hybrydzie. Ta pielęgnacja to dodatek.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-17, 16:29   #820
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;87857047]Głównie zależy mi na hybrydzie. Ta pielęgnacja to dodatek.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Aha, to ja tego nie potrzebuję.

A tak w kontekście epidemii, myślicie że jak wpłynie to na modę? Mam na myśli przede wszystkim przemysł odzieżowy i kosmetyczny.

Przypuszczam, że nieprędko wrócą testery produktów w drogeriach i w związku z tym spadnie sprzedaż kosmetyków kolorowych, zwłaszcza szminek, bo tu nawet jakby były testery, to przy obowiązku noszenia masek, wiele kobiet pewnie zrezygnuje z malowania ust (a ja jeszcze niedawno kupiłam parę sztuk, plus że ten kosmetyk szybko się nie psuje).

Nie jestem pewna jak obecna sytuacja zmieni rynek ciuchowy.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2020-05-17 o 16:59
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-17, 17:11   #821
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Aha, to ja tego nie potrzebuję.

A tak w kontekście epidemii, myślicie że jak wpłynie to na modę? Mam na myśli przede wszystkim przemysł odzieżowy i kosmetyczny.

Przypuszczam, że nieprędko wrócą testery produktów w drogeriach i w związku z tym spadnie sprzedaż kosmetyków kolorowych, zwłaszcza szminek, bo tu nawet jakby były testery, to przy obowiązku noszenia masek, wiele kobiet pewnie zrezygnuje z malowania ust (a ja jeszcze niedawno kupiłam parę sztuk, plus że ten kosmetyk szybko się nie psuje).

Nie jestem pewna jak obecna sytuacja zmieni rynek ciuchowy.
Ja uważam że korona zmieniła już trochę podejście do "mody" na ekologię. Wcześniej było żeby nie używać tyle foli. Teraz mnóstwo ludzi używało setki workow foliowych, rękawiczek jednorazowych. Ludzie więcej jeżdżą prywatnymi samochodami niż komunikacją publiczną. Nagle ekologia zeszła na drugi plan.

Jeśli chodzi o kosmetyki i ubrania. Mam wrażenie ze za chwile wiele sieciówek moze przenieść się ze sklepów w galerii na sklepy "przy ulicach".
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-17, 19:41   #822
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość

Jeśli chodzi o kosmetyki i ubrania. Mam wrażenie ze za chwile wiele sieciówek moze przenieść się ze sklepów w galerii na sklepy "przy ulicach".
Według mnie raczej nie, lokale na partnerze przy "dobrych" ulicach mogą być znacznie droższe od tych w galeriach, sądzę że galerie mocno zejdą z ceny za wynajem lokali żeby sklepy zatrzymać. Galerie mają też ten plus że jest skupisko sklepów obok siebie, to bardziej napędza do zakupów niż pojedynczy sklep i oferuja od razu miejsce do parkowania dla klientów.
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 07:30   #823
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
O, to ja. Ja mam taki odruch, że jak ktoś się zbliża w stronę moich stóp to je mimochodem odsuwam.

Tak samo mam z plecami. Łaskotki nie z tej ziemi. Na myśl o masażu pleców uciekałabym gdzie pieprz rośnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ja mam tak, że jak ktoś zbliża się do moich stóp, to zaczynam kopać , dlatego pedicure robię wyłącznie sama.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:30 ---------- Poprzedni post napisano o 06:28 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Aha, to ja tego nie potrzebuję.

A tak w kontekście epidemii, myślicie że jak wpłynie to na modę? Mam na myśli przede wszystkim przemysł odzieżowy i kosmetyczny.

Przypuszczam, że nieprędko wrócą testery produktów w drogeriach i w związku z tym spadnie sprzedaż kosmetyków kolorowych, zwłaszcza szminek, bo tu nawet jakby były testery, to przy obowiązku noszenia masek, wiele kobiet pewnie zrezygnuje z malowania ust (a ja jeszcze niedawno kupiłam parę sztuk, plus że ten kosmetyk szybko się nie psuje).

Nie jestem pewna jak obecna sytuacja zmieni rynek ciuchowy.
Na pewno jeszcze bardziej będzie kwitła sprzedaż online. Widzę to po sobie, bo teraz zamiast iść do galerii, kupuję ubrania przez internet.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 19:05   #824
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Przypuszczam, że nieprędko wrócą testery produktów w drogeriach i w związku z tym spadnie sprzedaż kosmetyków kolorowych, zwłaszcza szminek, bo tu nawet jakby były testery, to przy obowiązku noszenia masek, wiele kobiet pewnie zrezygnuje z malowania ust (a ja jeszcze niedawno kupiłam parę sztuk, plus że ten kosmetyk szybko się nie psuje).
1. testery i tak sprawdza się na neutralnych fragmentach ciała typu nadgarstek
2. jesli nie byłoby testerów to sekretne otwieranie kosmetyków sprzedązowych będzie na potęgę więc nie wróże kariery
3. nie ma znaczenia maska w kwestii malowania ust czy makijażu, po 1 to myślę że całkiem szybko zniosą maski w otwartej przestrzeni publicznej, po 2 część nosi przyłbice, i tu się okazuje że są już takie małe, jak szybka od motocykla po 3 komfort psychiczny, malujesz usta by z kolorem lepiej/ładniej się poczuć więc nie sądzę by sporo kobiet z tych które się malują rezygnowały.

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość

Na pewno jeszcze bardziej będzie kwitła sprzedaż online. Widzę to po sobie, bo teraz zamiast iść do galerii, kupuję ubrania przez internet.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jeszcze by musieli mieć naprawdę porządne zdjęcia a nie 5 fotek powyginanych modelek jak nie wiadomo co. + jednak łażąc po sklepie prędzej się skusisz na coś z wieszaka niż klikając na stronie.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 19:09   #825
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
To jeszcze by musieli mieć naprawdę porządne zdjęcia a nie 5 fotek powyginanych modelek jak nie wiadomo co. + jednak łażąc po sklepie prędzej się skusisz na coś z wieszaka niż klikając na stronie.
Mam nadzieję że w końcu sklepy wpadną na pomysł że warto przedstawić ubrania nie tylko na powyginanej modelce ale też na płasko na białym tle z pokazanymi wymiarami typu spodnie na płasko w pasie tyle i tyle długość taka i taka, sukienka szerokość na płasko w biuście taka i taka, w pasie taka i taka
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 19:15   #826
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

+ w sklepie na żywo oglądając wieszak na różne strony wyobrażasz sobie z czym byś coś nosił, a w necie nieraz te kreacje tez jakieś od czapy typu skarpetki do pół łydy jakieś portasie, albo sandały jakich by się nie powstydził emeryt na wakacjach ; niekoniecznie w twoim guście urodziwości modelka. Odechciewa się.




Cytat:
ale też na płasko na białym tle z pokazanymi wymiarami typu
oj tam oj tam chciałam obejrzec sobie dokladnie 2 sukienki z Mohito i jedna owszem jest na białym tle ale biała zlewa się jak złoto
Wg mnie jeszcze przydałby się chocby najzwyklejszy krawiecki manekin taki prosty że widzisz jak sukienka układa się też na sylwetce.

I weź mi powiedz jak układa się w pasie ta kiecka jak panna wygięta. Czy ona nie mogła po prostu stanąć prosto i opuścić rąk.
https://www.mohito.com/pl/pl/zw972-00x/ladies-dress

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2020-05-18 o 19:17
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 19:17   #827
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
+ w sklepie na żywo międląc np. kurtkę w ręku wyobrażasz sobie z czym byś nosił a w necie nieraz te kreacje tez jakieś od czapy typu skarpetki do pół łydy jakieś portasie, niekoniecznie w twoim guście urodziwości modelka. Odechciewa się.





oj tam oj tam chciałam obejrzec sobie dokladnie 2 sukienki z Mohito i jedna owszem jest na białym tle ale biała zlewa się jak złoto
Wg mnie jeszcze przydałby się chocby najzwyklejszy krawiecki manekin taki prosty że widzisz jak sukienka układa się też na sylwetce.



I weź mi powiedz jak układa się w pasie ta kiecka jak panna wygięta.

https://www.mohito.com/pl/pl/zw972-00x/ladies-dress
No właśnie dlatego uważam że mogliby zrobić zdjęcia w stylu "OLX" gdzie kładzie się ciucha i przykłada centymetr, strzela fotę i wszystko jest jasne
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 20:00   #828
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Według mnie raczej nie, lokale na partnerze przy "dobrych" ulicach mogą być znacznie droższe od tych w galeriach, sądzę że galerie mocno zejdą z ceny za wynajem lokali żeby sklepy zatrzymać. Galerie mają też ten plus że jest skupisko sklepów obok siebie, to bardziej napędza do zakupów niż pojedynczy sklep i oferuja od razu miejsce do parkowania dla klientów.
Jak jeszcze chodziłam po galeriach, to właśnie z tego powodu. Chodząc po pojedynczych sklepach rozmieszczonych w osobnych lokalach wchodziłam do może 2, nigdy więcej. Z drugiej strony takie pojedyncze sklepy są najczęściej w centrum miasta i dla mnie, osoby bez samochodu, był to plus.
No ale teraz tak czy siak nie wyobrażam sobie powrotu do zakupów stacjonarnych. Może komuś korona też pozwoliła odkryć ich zalety.


Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
1. testery i tak sprawdza się na neutralnych fragmentach ciała typu nadgarstek
Niekoniecznie, zwłaszcza że nadgarstek raczej nie oddaje kolorytu cery czy ust.


Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
2. jesli nie byłoby testerów to sekretne otwieranie kosmetyków sprzedązowych będzie na potęgę więc nie wróże kariery
W tym momencie to ja widzę głównie puste szafki po produktach do mejkapu w drogeriach, więc nawet nie ma nie tylko czego testować, ale nawet otwierać. Ciekawa jestem, jakie zmiany w marketingu planują producenci.


Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
3. nie ma znaczenia maska w kwestii malowania ust czy makijażu, po 1 to myślę że całkiem szybko zniosą maski w otwartej przestrzeni publicznej, po 2 część nosi przyłbice, i tu się okazuje że są już takie małe, jak szybka od motocykla po 3 komfort psychiczny, malujesz usta by z kolorem lepiej/ładniej się poczuć więc nie sądzę by sporo kobiet z tych które się malują rezygnowały.
No ja maluję i zrezygnowałam, bo uważanie na to, żeby szminka się nie rozmazała jest dla mnie zbyt upierdliwe. Do pracy nie pomaluję, na normalne wyjście na miasto połączone z zakupami też nie, chyba jedynie na spacer albo po domu. Nie sądzę, żeby szybko zniesiono maski w komunikacji publicznej albo sklepach, a większość moich wyjść wiąże się z korzystaniem z jednego albo obojga.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 20:30   #829
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
1. testery i tak sprawdza się na neutralnych fragmentach ciała typu nadgarstek
2. jesli nie byłoby testerów to sekretne otwieranie kosmetyków sprzedązowych będzie na potęgę więc nie wróże kariery
3. nie ma znaczenia maska w kwestii malowania ust czy makijażu, po 1 to myślę że całkiem szybko zniosą maski w otwartej przestrzeni publicznej, po 2 część nosi przyłbice, i tu się okazuje że są już takie małe, jak szybka od motocykla po 3 komfort psychiczny, malujesz usta by z kolorem lepiej/ładniej się poczuć więc nie sądzę by sporo kobiet z tych które się malują rezygnowały.

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

To jeszcze by musieli mieć naprawdę porządne zdjęcia a nie 5 fotek powyginanych modelek jak nie wiadomo co. + jednak łażąc po sklepie prędzej się skusisz na coś z wieszaka niż klikając na stronie.
Może u Ciebie to tak działa, bo ja online kupuję więcej sztuk ubrań, niż wtedy, gdy chodziłam po galeriach, bo będąc w sklepie stacjonarnym szybko irytowałam się np. tym, że przymierzalnie są zajęte, nie mogę znaleźć tego, co wpadło mi w oko na stronie, kolejna rzecz w moim rozmiarze upaćkana jest czyimś podkładem, bolą mnie nogi od przemierzania sklepu w tę i z powrotem itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-18, 20:37   #830
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Może u Ciebie to tak działa, bo ja online kupuję więcej sztuk ubrań, niż wtedy, gdy chodziłam po galeriach, bo będąc w sklepie stacjonarnym szybko irytowałam się np. tym, że przymierzalnie są zajęte, nie mogę znaleźć tego, co wpadło mi w oko na stronie, kolejna rzecz w moim rozmiarze upaćkana jest czyimś podkładem, bolą mnie nogi od przemierzania sklepu w tę i z powrotem itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też nieznoszę robić zakupów stacjonarnie, szybko się męczę. Sklepy internetowe potrafię natomiast przeglądać dla przyjemności, nawet nic nie kupując

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 21:02   #831
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Może u Ciebie to tak działa, bo ja online kupuję więcej sztuk ubrań, niż wtedy, gdy chodziłam po galeriach, bo będąc w sklepie stacjonarnym szybko irytowałam się np. tym, że przymierzalnie są zajęte, nie mogę znaleźć tego, co wpadło mi w oko na stronie, kolejna rzecz w moim rozmiarze upaćkana jest czyimś podkładem, bolą mnie nogi od przemierzania sklepu w tę i z powrotem itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kiedyś nienawidziłam kupować ciuchów. Pokochałam odkąd całkowicie przestawiłam się na zakupy on-line. Styl też mi się nieźle wyrobił, nie byłabym w stanie tak dobierać ciuchów kupując stacjonarnie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 21:09   #832
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Ja też nieznoszę robić zakupów stacjonarnie, szybko się męczę. Sklepy internetowe potrafię natomiast przeglądać dla przyjemności, nawet nic nie kupując

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
Ja lubię robić zakupy, ale wkurzają mnie tłumy w sklepie, do przymierzalni itd.. bo fizycznie jestem w stanie iść na zakupy tylko w sobotę, w niedzielę nie wszystkie sklepy są otwarte.
Online kupuje czasem i 20 sztuk, na spokojnie przemierzę, zostawiam to co mi się podoba, resztę pakuje do pudla i odsyłam. Zauwazylam też duzo większy wybór online

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 23:04   #833
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Może u Ciebie to tak działa, bo ja online kupuję więcej sztuk ubrań, niż wtedy, gdy chodziłam po galeriach, bo będąc w sklepie stacjonarnym szybko irytowałam się np. tym, że przymierzalnie są zajęte, nie mogę znaleźć tego, co wpadło mi w oko na stronie, kolejna rzecz w moim rozmiarze upaćkana jest czyimś podkładem, bolą mnie nogi od przemierzania sklepu w tę i z powrotem itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie przepadam za sieciówkowymi cenami więc jeśli miałabym kupować online to sieciówki z kieckami po 160 -250 zł za sukienkę czy np. 250 zł za kurtkę kojarzą mi się bardzo średnio.

Jeśli online to jest np. vinted i ogólnie sporo jest tego w obiegu bo łatwiej kupić outlety, albo coś co się komuś znudziło i miał na sobie ze 2 x lub wcale. Można też kupować za granicą. Dla mnie siła sieciówek to była i jest właśnie stacjonarność, wchodzisz coś ci się spodoba i bierzesz.

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jak jeszcze chodziłam po galeriach, to właśnie z tego powodu. Chodząc po pojedynczych sklepach rozmieszczonych w osobnych lokalach wchodziłam do może 2, nigdy więcej. Z drugiej strony takie pojedyncze sklepy są najczęściej w centrum miasta i dla mnie, osoby bez samochodu, był to plus.
No ale teraz tak czy siak nie wyobrażam sobie powrotu do zakupów stacjonarnych. Może komuś korona też pozwoliła odkryć ich zalety.




Niekoniecznie, zwłaszcza że nadgarstek raczej nie oddaje kolorytu cery czy ust.




W tym momencie to ja widzę głównie puste szafki po produktach do mejkapu w drogeriach, więc nawet nie ma nie tylko czego testować, ale nawet otwierać. Ciekawa jestem, jakie zmiany w marketingu planują producenci.




No ja maluję i zrezygnowałam, bo uważanie na to, żeby szminka się nie rozmazała jest dla mnie zbyt upierdliwe. Do pracy nie pomaluję, na normalne wyjście na miasto połączone z zakupami też nie, chyba jedynie na spacer albo po domu. Nie sądzę, żeby szybko zniesiono maski w komunikacji publicznej albo sklepach, a większość moich wyjść wiąże się z korzystaniem z jednego albo obojga.
No nie ja sobie niewyobrażam tak poza konkursem testować kosmetyki inaczej niż neutralnie te wszystkie potencjalne opryszczki no fuj. Nie po zresztą szukam zamkniętego nienaruszonego opakowania żeby sobie nakładać tester na usta czy gdzieś na twarz np.

U nas kosmetyki są normalnie raczej braków nie zauważyłam jak byłam więc ok.

Co do 3 rozumiem że przecież znajdą się osoby które zrezygnują ze szminki czy makijażu z uwagi na maskę ale generalnie jeśli ktoś wychodzi np. do pracy to liczy sie z tym że np. w biurze tą maskę zdejmuje. Po coś m.in. te usta malujesz ano po to aby miały ładny kolor (do tego nawilżenie) a nie soute. Poza chodziło mi o psychiczny element wykonczenia, zrobienia się, ja lubię błyszczyki nie szminki ale jeszcze mi się nie zdarzyło pobrudzić maskę od ust czy makijażem ale też ma znaczenie że oprócz błyszczyka stosuję np. biały puder a wcześniej kremy; więc nie mam tych wszystkich warstw typu bronzery róże podkłady rozswietlacze korektory itp.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2020-05-18 o 23:07
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 23:45   #834
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Ja musze zmacac ubranie przed kupnem, dlatego pewnie bede nadal chodzić do sklepów stacjonarnych. Chyba ze znam marke i mam do niej zaufanie albo jakaś super wow okazja ciuch od designera za pol ceny. Zwykle nie chce mi sie bawić w odsyłanie zakupów online, ociagam sie i termin mija, zostawiam ciuch, w którym potem i tak nie chodze albo oddaje komuś z rodziny.

Zauważyłam problemy z lakierami do paznokci. Teraz bujam sie w domu, salon zamknięty, pomyślałam a kupie se jakieś fajne kolorki na lato. I zonk. Przede wszystkim tylko duże drogerie maja selekcje z lakierami, trzeba najpierw tam dotrzeć. Dzisiaj wystalam sie w kolejce przed 2 sklepami, a w środku biednie. Zostały kolory typu szary i blady roz, który juz mam w 5 innych wersjach. Online tez wszystko wyprzedane, bo skoro nie można dostać stacjonarnie to ludzie sie rzucili w sieci. Mój biedny Tz juz na pamięć zna nazwy kolorów, których szukam, bo za każdym razem jak gdzieś idziemy i widzę drogerie to oczywiście musze zajrzeć i sprawdzić.
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 00:51   #835
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie sądzę, żeby szybko zniesiono maski w komunikacji publicznej albo sklepach, a większość moich wyjść wiąże się z korzystaniem z jednego albo obojga.
w komunikacji albo sklepach nie chociaż pomijam że ludzie noszą te maski pod brodą czy pod nosem.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 01:13   #836
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
w komunikacji albo sklepach nie chociaż pomijam że ludzie noszą te maski pod brodą czy pod nosem.
To równie dobrze mogą je nosić i na głowie

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 07:43   #837
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Ja musze zmacac ubranie przed kupnem, dlatego pewnie bede nadal chodzić do sklepów stacjonarnych. Chyba ze znam marke i mam do niej zaufanie albo jakaś super wow okazja ciuch od designera za pol ceny. Zwykle nie chce mi sie bawić w odsyłanie zakupów online, ociagam sie i termin mija, zostawiam ciuch, w którym potem i tak nie chodze albo oddaje komuś z rodziny.

Zauważyłam problemy z lakierami do paznokci. Teraz bujam sie w domu, salon zamknięty, pomyślałam a kupie se jakieś fajne kolorki na lato. I zonk. Przede wszystkim tylko duże drogerie maja selekcje z lakierami, trzeba najpierw tam dotrzeć. Dzisiaj wystalam sie w kolejce przed 2 sklepami, a w środku biednie. Zostały kolory typu szary i blady roz, który juz mam w 5 innych wersjach. Online tez wszystko wyprzedane, bo skoro nie można dostać stacjonarnie to ludzie sie rzucili w sieci. Mój biedny Tz juz na pamięć zna nazwy kolorów, których szukam, bo za każdym razem jak gdzieś idziemy i widzę drogerie to oczywiście musze zajrzeć i sprawdzić.
Ja podobnie.
Wczoraj się mocno zdziwiłam, że popularna drogeria Rossmann wycofała kilka marek lakierów ( choć reszta kolorówki tych marek jest ), pozostawiając tylko te średnie wg mnie ( Delia, Wibo, Eveline, których nie lubimy z mamą ). Do tego kolorów tych sensownych 5 na krzyż.
W Douglasie są tradycyjne lakiery, ale kolorów nie dużo większy wybór.
Czyżby hybrydowe lakiery przejęły polski rynek

Ja w Norwegii to mogę nawet Essie kupić w H &M , o takich popularnych markach jak Max Factor nie wspominając i szkoda, że w Polsce Essie jest nie do dostania
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 07:59   #838
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Ja podobnie.
Wczoraj się mocno zdziwiłam, że popularna drogeria Rossmann wycofała kilka marek lakierów ( choć reszta kolorówki tych marek jest ), pozostawiając tylko te średnie wg mnie ( Delia, Wibo, Eveline, których nie lubimy z mamą ). Do tego kolorów tych sensownych 5 na krzyż.
W Douglasie są tradycyjne lakiery, ale kolorów nie dużo większy wybór.
Czyżby hybrydowe lakiery przejęły polski rynek

Ja w Norwegii to mogę nawet Essie kupić w H &M , o takich popularnych markach jak Max Factor nie wspominając i szkoda, że w Polsce Essie jest nie do dostania
Może zależy od Rossmanna. Ja byłam z tydzień temu, to we wszystkich makijażowych gablotkach były lakiery.
Ale fakt, że nie widziałam Sally Hansen, które zawsze były w tym Rossmannie.

No i lakiery chyba podrożały Mam wrażenie, że te tanie marki typu Lovely, Wibo miały lakiery po 6-7 zł, a teraz wszystko min. 9 zł
Musiałabym się wybrać do Golden Rose, ale to mam w galerii i mi się nie uśmiecha tam pchać.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 08:25   #839
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

U nas sklepy jeszcze pozamykane. Jedynie te drogerie, które maja w środku aptekę są otwarte. Zawsze kupuje Essie w tej sieciówce, szafy stoja tylko w 2/3 puste.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 08:39   #840
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Może zależy od Rossmanna. Ja byłam z tydzień temu, to we wszystkich makijażowych gablotkach były lakiery.
Ale fakt, że nie widziałam Sally Hansen, które zawsze były w tym Rossmannie.

No i lakiery chyba podrożały Mam wrażenie, że te tanie marki typu Lovely, Wibo miały lakiery po 6-7 zł, a teraz wszystko min. 9 zł
Musiałabym się wybrać do Golden Rose, ale to mam w galerii i mi się nie uśmiecha tam pchać.
Z pewnością sklep ma znaczenie, ale na stronie R. nie ma lakierów Bourjois czy Max Factor, Sally Hansen w wybranych sklepach.
Moje zdziwienie już jakiś czas temu, bo zobaczyłam ceny Wibo i Eveline
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-29 17:59:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.