podwójna macica - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-17, 12:29   #541
Agnieszka025
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 17
Dot.: podwójna macica

Witajcie ponownie dziewczyny dawno mnie nie było bo zajmowanie się maleństwem jest bardzo czasochłonne. Mój skarb za kilka dni kończy 3 miesiące. Jest zdrowym, spokojnym chłopcem który śpi, je i się bawi. Każdy jego uśmiech rekompensuje czas spędzony w szpitalu w czasie ciąży.
Chciałam Wam napisać o moich komplikacjach po porodzie. Miałam cc i ta macica w której było dziecko została oczyszczona przez lekarzy a druga musiała poradzić sobie sama gdyż przez okres całej ciąży zbierały się tam różne rzeczy. Podczas wizyty kontrolnej lekarz powiedział że niestety nie oczyściła się i dał mi 3 tygodnie czasu lub zabieg. Po tak długim pobycie w czasie ciąży w szpitalu już nie miałam ochoty tam wracać tym bardziej zostawić moją kruszynkę. Jednak udało się iż oczyściła się samoistnie. Zwracajcie uwagę na to podczas wizyty po porodzie.
emPatka26 - przeczytałam to co napisałaś i najważniejszy jest spokój i wiara że wszystko się ułoży. Ja trafiłam już w 4 tyg ciąży do szpitala a teraz ciesze się macierzyństwem. Jest to możliwe a dziecko zrekompensuje Ci ten okropny czas. Będziesz najszczęśliwsza na świecie i będziesz pragnęła każdą minute sekunde spędzać z dzieckiem. Trzymam kciuki za wszystkie starające się kobiti
Agnieszka025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 20:03   #542
emPatka26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 12
Dot.: podwójna macica

Witajcie!

Na początku dziękuje Ci Agnieszka025 za słowa otuchy i gratuluję synka chciała bym być już Twoim etapie ale wiem, każdy musi swoje przejść....szkoda tylko ja muszę sama. Dziś miałam wizytkę, moje maleństwo ma się świetnie, jest ruchliwe i mieści się w normach. Oczywiście nadal 3 x dziennie pod język ohydna luteina ale dla mojego skarba byla bym w stanie znieść dużo więcej. To pikuś. I leżenie... nie moge sie niczym zająć, cały czas myśle o tym jak mi życie osobiste legło w gruzach...zostaje mi tylko wiara ze kiedyś wyjdzie słońce. Ciao
emPatka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 20:48   #543
osa8519
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: podwójna macica

Witajcie! Ja również niedawno dowiedziałam się, że mam podwójną macicę i że... jestem w ciąży. W dniu, kiedy miałam dostać okres zrobiłam test - jedna kreska. Później trzy dni nic... Drugi test - jedna kreska. Tydzień odczekałam, bo myślałam, że w końcu ten okres dostanę skoro dwa testy wyszły negatywnie. Ale w końcu umówiłam sie na wizyte u lekarza i wtedy usłyszałam, że mam podwójną macicę, 5 cm torbiela na jajniku i że prawdopodobnie jestem w ciąży. Wtedy lekarz zalecił badanie HCG i jego przypuszczenia się sprawdziły. Jestem teraz w 5 tc i moje maleństwo ma 7 mm. Oboje z mężem jesteśmy bardzo szczęśliwi. Nie staraliśmy się długo, bo udało nam sie juz w drugim miesiącu. Jednak po tym jak się dowiedziałam o mojej "przypadłości" jestem pełna obaw o zdrowie maleństwa. Mam jednak nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam was cieplutko.
osa8519 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 18:54   #544
Monika New
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 8
Dot.: podwójna macica

A ja mam za mala macice i to jest wlasnie moj problem bo juz trzy razy poronilam, lekarz stwierdzil zeby bylo ok to musze zalozyc wkladke domaciczna zeby macica sie powiekszyla a jak juz zajde w ciaze to i ak bede musiala lezec ;( Czytalam na forach o kobietach ktore mialy podwojna macice i maja zdrowe dzieci takze glowa do gory
Monika New jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 15:09   #545
kami35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8
Dot.: podwójna macica

Mam pytanie: Kiedy, po łyżeczkowaniu, zaszyście w kolejną ciążę? O tym, iż ciąża obumarła dowiedzieliśmy się pod koniec 11 tygodnia, po 6 dniach od tej wiadomości było wywołanie farmakologiczne i zabieg.

Myśmy z mężem myśleli o staraniach o dziecko po 6 miesiącach od zabiegu, ale profesor nas prowadzący powiedział, że 3 miesiące i mamy próbować. Według niego nasza strata pomoże nam przy kolejnej ciąży. Wyjaśnił nam, iż raz mam podwójną macicę, dwa mając 35 lat nie mamy czasu na czekanie, a 3 miesiące to dostatecznie, by macica oczyściła się. (Miesiączkę dostałam 31 dni od zabiegu, a kolejna równo po 28 dniach.)
A jak było u Was? Po jakim czasie zaszłyście w kolejną ciążę?
kami35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 00:21   #546
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: podwójna macica

witaj kami35,
ja pierwszy raz nieświadomie zaszłam w pierwszym cyklu po poronieniu. z głupoty. I tę ciążę też straciłam.
Kolejną po 3 miesiącach od zabiegu (w 3 cyklu już byłam w ciąży). I tę ciążę donosiłam.
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 23:23   #547
kami35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8
Dot.: podwójna macica

Dziękuję, dzidziadziumdzia.
Takie informacje pomagają przygotować się do kolejnej ciąży, gdyż my trochę boimy się ryzykować już po 3 miesiącach. Chyba nie dałabym sobie rady z kolejną stratą...
kami35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-11, 21:19   #548
Lilyiana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 44
Dot.: podwójna macica

Dziewczyny ja chyba już się poddaję. 9 miesięcy starań i ciągle nic. Łzy przy każdym okresie. Już ponad rok od poronienia, a kolejnej ciąży nie widać. jak mam ustali dni płodne skoro raz mam okres po 28 dniach raz po 30, innym razem po 27. Na dodatek mój mąż pracuje w delegacji i choć niby zahaczamy o dni płodne to ciągle nic. Nawet jego urlop nic nie pomógł. Zaczynam myśleć, że nie jest mi dane by mamą.
Lilyiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 20:15   #549
kootekk
Zakorzenienie
 
Avatar kootekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 056
Dot.: podwójna macica

Lilyana spokojnie, my staralismy sie 3 lata :/ a wiesz napewno ze masz owulacje? jakies testy owulacji robilas badz monitoring owulacji byl? bo moze tu tkwi problem
__________________
http://instagram.com/kootekk#


kootekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 00:49   #550
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: podwójna macica

Lilyiana
myślę, że powinnaś podejść do tego bardziej na luzie. Przestać liczyć i o tym myśleć. Nie traktuj tego jak wyzwanie, tylko pragnij w duszy, a nie w głowie.

kootekk jak Twój synek się rozwija? Jak rośnie/przybiera na wadze?
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 11:45   #551
agatka89
Raczkowanie
 
Avatar agatka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 349
Dot.: podwójna macica

no wlasnie dziewczyny trzeba bardziej na luzie, nie wiem czemu tak sie dzieje ale im bardziej o tym myslicie tym trudniej zajsc w ciaze. Ja zaszlam w ciaze po 3 miesiacach od poronienia. Uwazalam na siebie hehe az chyba do przesady ale balam sie bardzo ze znow nie donosze a tego bym chyba kolejny raz nie przezyla Duzo lezalam, wypoczywalam, wszystko robilam w zolwim tempie za to dzis nadrabiam hehe urodzilam w pazdzierniku zdrowego synka, 3050 kg i 51 cm . Dzis ma juz 7 miesiecy i wazy 10 kg i ma ponad 76 cm, szybko zaczal przybierac i rosnac mysle ze to moglo byc zwiazane z tym ze nie mial zbyt wiele miejsca. No i porod oczywiscie przez cc. Glowy do gory !
agatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-17, 07:48   #552
sylwia132
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7
Dot.: podwójna macica

I mnie też się udało Urodziłam w 37/38 tc przez cc śliczną córę Ważyła 29oo i miała częściową zamartwicę, nie miała odruchów i w ogóle była cała sina, z początku dostała 0 punktów, ale po minucie w inkubatorze wszystko wróciło do normy i skoczyła na 7 A to było tym spowodowane, że miała mało miejsca i przez ostatnie miesiące ciąży miała ciągle tę samą pozycję. A teraz jest najcudowniejszym dzieckiem na świecie, ma już 3 m-ce i rozdaje uśmiechy na prawo i lewo
Ja wiem, że łatwo jest powiedzieć, ale nie trzeba się tak bardzo nastawiać na ciążę. Nam co prawda udało się już za drugim podejściem, ale starałam się tuż po odstawieniu tabletek - z zalecenia lekarza. W pierwszym miesiącu byłam pewna, że się udało - miałam wszystkie objawy ciąży, łącznie ze spóźniającym się okresem. Ale okazało się, że to nie ciąża to powodowała. Dostałam luteinę i okres się zaczął. No i to była moja totalna porażka, dobiło mnie do tego stopnia, że w drugim miesiącu starań byłam pewna, że się nie uda. I choć tym razem miałam NAPRAWDĘ pierwsze oznaki ciąży to tłumaczyłam je na wszystkie inne sposoby. No i się udało
Nie można się tak nakręcać i ciągle o tym myśleć, bo wtedy wytwarza się jakby blokada psychiczna i nici z tego będą.
Wiem, że łatwo mi mówić, tylko raz przeżywałam ten smutek, że się nie udało, ale nic innego w tym wypadku poradzić się nie da. Mam kilka znajomych, które są tego żywym przykładem. Dopiero jak się zwątpi to los nas mile zaskakuje
Pozdrawiam i życzę ślicznych dwóch kreseczek na teście
sylwia132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 19:16   #553
kami35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8
Dot.: podwójna macica

Jak na ten moment, to my znowu rozpoczynamy starania po poronieniu. Może tym razem doczekamy nie tylko 2 kresek, ale narodzin zdrowego maleństwa.
kami35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 19:13   #554
skarb2011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3
Dot.: podwójna macica

Witam,
ja również mam podwójną macicę, ostatni raz byłam na tym forum w 13-tygodniu ciąży. Moja córeczka urodziła się w 38 tygodniu przez cc. Jest zdrowa, śliczna i kochana Ciąża minęła bez większych problemów, ale na wszelki wypadek brałam luteinę i nospę, a kiedy w 27 tygodniu zaczął mi twardnieć brzuch zaczęłam brać także fenoterol.
Mój przypadek również dowodzi tego, że z podwójną macicą można donosić ciążę, a w mojej małej macicy Mała osiągnęła wagę 3.300 więc całkiem sporo.
Dziewczyny nie poddawajcie się w Waszych staraniach o dzidzię, życzę Wam wszystkim z całego serca, abyście niedługo mogły tulić w ramionach Wasze maleństwa i mocno wierzę, że tak właśnie będzie
p.s. połowa sukcesu to dobry, doświadczony i sprawdzony lekarz
skarb2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-09, 20:34   #555
Lilyiana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 44
Dot.: podwójna macica

Dziewczyny udało się. Po poronieniu i 10 miesiącach starań o kolejną ciążę,- wreszcie się udało. Dziś byłam u mojej pani dr. i dowiedziałam się, że to 5 tydzień. Wszystko jes ok. Ale leków przyjmuję torbę. Jestem dobrej myśli bo ciąża już teraz jest ładnie widoczna, a to podobno dobrze rokuje.
Lilyiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 08:06   #556
sylwia132
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7
Dot.: podwójna macica

Lilyiana - to teraz musisz baaardzo uważać na siebie Szczególnie przez te pierwsze trzy miesiące. Dbaj o siebie, trzymam kciuki - i jestem pewna, że teraz będzie dobrze!! A tak w ogóle to gratulacje!!!
sylwia132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 15:06   #557
osa8519
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: podwójna macica

Lilyiana gartuluję! Dbaj o siebie! Na pewno wszystko będzie dobrze U mnie juz 24 tc.
osa8519 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 11:34   #558
Pszczola1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: podwójna macica

Witajcie dziewczyny. Jestem tu nowa, choć problem podwójnej macicy jest mi dobrze znany .. Mam podwójną macicę, pojedyńczą szyjkę i za sobą 2 ciąże... Obie skończyły się przedwcześnie w 30-32 tygodniu. Pierwsza przyszła na świat Emilka, ma teraz prawie 3 lata, wcześniactwo nie zostawiło na niej żadnego śladu Druga przyszła na świat Zosia 18 stycznia 2011 roku .. niestety po 2 dobach życia zmarła ... Ale nie o tym chciałam tu porozmawiać..
Chciałabym z mężem postarać się o maluszka... Czy znacie może namiary na dobrego lekarza z Warszawy, który zna temat ciąż z wadami macicy ...?
Pszczola1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 18:27   #559
kami35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8
Dot.: podwójna macica

Gratulacje

My próbujemy po poronieniu... Życie pokaże jak będzie.

Z leków zapewne luteina i duphaston. Czy coś jeszcze z leków pani doktor Tobie zaleciła?
kami35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-24, 10:37   #560
Lilyiana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 44
Dot.: podwójna macica

Witajcie drogie podwójne, chyba nie jest mi dane cieszyć się ciążą tak po prostu. Wczoraj byłam u lekarki. Usłyszałam serduszko bije prawidłowo, ale mamy odklejenie kosmówki, leżeć- wogóle nie wstawać. Skopolan, No-spa, luteina 3razy po 2, duphaston 4 razy po2, Clexan 40 zastrzyki w brzuch i inne. Pani doktor twierdzi, że jest szansa, że to się cofnie. Czy któraś z was też to miała i skończyło się dobrze.
Lilyiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 08:17   #561
sylwia132
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7
Dot.: podwójna macica

Akurat tak nie miałam, ale jedyne co mogę doradzić, to rzeczywiście - leżeć plackiem. To naprawdę bardzo ważne. Nawet jeśli wydaje Ci się, że dobrze się czujesz i nic Cię nie boli to nie warto ryzykować, wiem z własnego doświadczenia. I przede wszystkim nie zamartwiać się, bo to też nie pomaga!! Nie takie rzeczy da się przejść, więc myśl pozytywnie
sylwia132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 17:36   #562
kasia_borsuk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: podwójna macica

Witam wszystkie dziewczyny. też chciałam się z wami podzielić moja historią. Że jestem posiadaczką podwójnej macicy (z jedna szyjką) okazało się podczas, kiedy już zaszłam w ciąże.
większych problemów z zajściem w ciażę nie mieliśmy, "zaskoczyłam" za 3 razem. kiedy z testu dowiedziałam się że jestem w ciązy poszłam do lekarza ginekologa, który ku mojemu zdziwieniu powiedział, ze nie jestem w ciazy i ani słowa nie powiedział również że jestem posiadaczką 2 macic.
Zmartwiona poszłam do kolejnego lekarza poleconego mi przez moja znajomą która jest lekarzem.
nie zapomnę do dzisiaj tamtej diagnozy: jest Pani w ciąży bliźniaczej, ale żeby tego było mało ma Pani 2 macice z czego 2 zarodki znajduja sie tylko w jednej jamie macicy.
byłam oszołomiona ta wiadomością, tym bardziej że u nas w rodzinach nikt nigdy nie miał bliźniaków.
komplikacje zaczeły sie około 8 tyg, dostałam krwawienia. lekarz przepisał mi wtedy dufaston i nospe. Powiedział również , że to nic groźnego i często sie tak zdażą przy takim przypadku jak ja.
szczerze mi również powiedział, że lepiej byłoby dla mnie, abym była w ciązy pojedynczej bo to zmniejsza szanse na donoszenie ciąży.
ciąże bliźniaczą udało mi sie donosic do 11 tyg. o tym, że jeden zarodek obumarł dowiedziałam sie przypadkiem na usg.
Wyobrazic sobie możecie jak skrajne były moje emocje po tej informacji.
Z jednej strony rozpaczałam, że straciłam moje maleństwo, z drugiej strony lekarz pocieszał mnie ze drugi płód ma teraz większe szanse na donoszenie i urodzenie.
i tak też sie stało. ciąże donosiłam do 36 tyg bez większych problemów. córeczka urodziła sie przez cesarkę, gdyż miała położenie pośladkowe.
urodziła sie zdrowa i piękna. dostała 10 punktów. jest teraz cudownym i najukochańszym naszym skarbem.
Mała ma teraz już 2 latka i myślimy z mężem, o podjęciu próby 2 ciąży.
Jeżeli moge Wam cos drogie koleżanki doradzić, podstawa w takich przypadkach jest dobry lekarz , który ma praktykę z takimi kobietami jak my. Ja miałam to szczęście i takiego znalazłam i doprowadził nas do szczęśliwego rozwiązania.
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i głowa do góry.
kasia_borsuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 15:11   #563
Lilyiana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 44
Dot.: podwójna macica

Niesamowita historia. Wspaniale, że udało się donosić choć jedno maleństwo. To prawda, że wiara w powodzenie bardzo pomaga. Nie mamy wyjścia dziewczyny trzeba być dobrej myśli.
Lilyiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 15:09   #564
kami35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8
Dot.: podwójna macica

Dziewczyny, proszę Was o informacje jak rozumieć wyniki hcg.
Od poronienia robię badania hcg co miesiąc. W ostatnich miesiącach było mniej niż 1. Wczoraj zrobiłam i było 4,65 .

Z racji, że jest długi weekend i nie chciałam czekać, to biegłam zrobić dzisiaj. Niestety jest poniżej 1.
Dziewczyny, jak to tłumaczyć?
kami35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 16:28   #565
Ewelina198506
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: podwójna macica

Hej dziewczyny

Też jestem posiadaczką dwóch macic z dwoma szyjkami i przegrodą w pochwie . W lutym miałam laparoskopie i usuniętą przegrodę w pochwie w końcu jej nie ma . w pierwszym miesiącu starań po usunięciu nie zaszłam w ciąże, potem wyjechał za granic na 4 miesiące po powrocie pojechaliśmy z mężem na wczasy, póżniej oczekiwanie na okres i go brak zrobiłam test wyszła jedna kreska a druga słaba obecnie jestem w 11tc i jak na razie wszystko jest ok dzidzia jest w większej macicy we wtorek do lekarza na usg mam nadzieje że wszystko ok z dzieckiem ... Życzę Wam zobaczenia dwóch kreseczek .Pozdrawiam
Ewelina198506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 11:02   #566
misspassat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5
Dot.: podwójna macica

Witaj Ewelina198506
Podobnie jak Ty jestem posiadaczką 2 macic,2 szyjek oraz podwójnej pochwy lub przegrody w pochwie leczę się już od 4 la, a leczenie polega na tym że jak już coś zaczyna się dziać (średnio raz w roku) to ląduję w szpitalu na laparoskopii udrażniają jedną macicę i do widzenia, a raczej do następnego razu... . Moje pytanie: Jak doszło do tego że usunięto Ci tą przegrodę i gdzie się to odbyło? Bo szukam jakiegoś lekarza który w końcu rzeczowo podejdzie do mojego przypadku. Pozdrawiam
misspassat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 22:05   #567
Ewelina198506
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: podwójna macica

Hej przepraszam że tak pózno odpisuję.

Ja o swojej wadzie dowiedziałam się zaraz przed ślubem nikt do tej pory tego nie wykrył a chodziłam tyle lat do ginekologa, w końcu poszłam do najlepszego lekarza w moim mieście i faktycznie potwierdził wszystko dał mi numer do Prof.Jacka Szamatowicza zadzwoniłam od razu umówiliśmy się na wizytę opowiedziałam wszystko i on czy miałam Laparoskopie ja że nie !!od razu dał mi skierowanie kiedy mam się położyć do szpitala wszystko sprawdzili w środku i usunął przegrodę po 3 dniach wyszłam do domu. Zwróć się do jakiegoś dobrego lekarza żeby skierował cię na usunięcie przegrody u mnie to widocznie przeszkadzało w zajściu w ciąże sam lekarz tak powiedział ....Pozdrawiam trzymam w kciuki ..

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Pan Jacek Szamtowicz przyjmuje w Białymstoku jest to prywatna klinika ARTEMIDA na ul.Włókiennicza za wizytę dużo nie bierze chyba 120 zł
Ewelina198506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 21:53   #568
kootekk
Zakorzenienie
 
Avatar kootekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 056
Dot.: podwójna macica

dzidziadziumdzia mok synek rozwija sie bardzo cdobrze, powoli dogania rowiesnikow, wolniej mu idzie fizycznie tzn chodzic to tak szybko nie bedzie ale za to jest bardzo madry i juz gada wiecej niz nie jeden 2latek

Lilyana pisz co tam u ciebie?
__________________
http://instagram.com/kootekk#


kootekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 18:55   #569
Lilyiana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 44
Dot.: podwójna macica

Kochane, a u mnie 23 tydzień dobiega końca. Krwiaka podkosmówkowego już dawno nie ma. Leżałam i to oraz leki bardzo pomogło. Leżę nadal ile się da. Czekamy na chłopaczka, ale najpierw usłyszeliśmy, że dziewczynka będzie więc teraz już sama nie wiem. W sobotę mam wizytę może pani doktor potwierdzi płeć. Ps. Czy wy też wcześnie wyczułyście ruchy?- ja pod koniec 17tc. Teraz mój mały kopie ile wlezie. Mam czasem krzywy brzuch wszyscy mi mówią, że mały jak na zaczynający się 6 miesiąc.

Edytowane przez Lilyiana
Czas edycji: 2011-11-10 o 19:15
Lilyiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 20:22   #570
kootekk
Zakorzenienie
 
Avatar kootekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 056
Dot.: podwójna macica

Lilyiana super ze sie wszystko ulozylo, trzymam kciuki za spokojna ciaze oby jak najdłuższą a co do brzucha, ja mialam malutki brzuszek bo moje dzieciatko bylo malutkie, niestety nie mial miejsca za bardzo, a brzuch tez krzywy mialam smiesznie to wygladalo ja tez wczesnie wyczuwalam ruchy dziecka, moze to cos ma do czynienia z nasza budowa daj znac co tam u lekarza
__________________
http://instagram.com/kootekk#


kootekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-16 12:10:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:23.