Nie lubię ludzi, którzy... - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-07, 19:15   #91
K1987
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 804
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

I to nieśmiertelne: tylko raz wypił, całe życie nie pił przed jazdą, po co już karać tak surowo?? To nic, że samochód do kasacji i ponad 1,5 promila Całe szczęście, że poboczem nikt nie szedł i że temu bezmyślnemu nic się nie stało.[/QUOTE]

Dokładnie tak. I jeszcze ci wszyscy internetowi obrońcy ludzi uciśnionych, którzy na forach grzmią, że gdyby nie drzewa czy inne przeszkadzajki, to by tylu wypadków śmiertelnych nie było. Jaaasne, nie ma znaczenia, że ktoś grzał na podwójnym gazie i z 5 razy większą niż dozwolona prędkość.

A w kwestii tego co mnie denerwuje, jeszcze mi się przypomniało jak kiedyś byłam świadkiem złapania pasażera na gapę... tyle ile inwektyw pod adresem kanarów się nasłuchałam, od str złapanego i obrończyń moherowych, to aż mi uszy zwiędły. Łącznie z tekstami o bandytach, hitlerowcach i złodziejach (oczywiście kanary złodzieje uciskają biedny lud, a mandat do kieszeni na pewno biorą).
I to też mnie strasznie wkurza, ludzie, którzy kombinują i jeszcze wielkie fochy mają jak ich ktoś złapie.

Edytowane przez K1987
Czas edycji: 2019-04-07 o 19:16
K1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-07, 21:38   #92
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
O tak, kocham tą wstawkę To chyba jakiś większy trend społeczny. Krytyka to od razu HEJT, a "hejterzy" wiadomo, zazdrośni i sfrustrowani
Zgadzam się. Nie podoba się mi się charakter faceta koleżanki równe jest moją zazdrością. Litości
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-08, 02:34   #93
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Nie podoba się mi się charakter faceta koleżanki równe jest moją zazdrością. Litości
Tez takiego rozumowania nienawidze. Nie podoba mi sie torebka za 5 tysiecy? No przeciez na pewno dlatego krytykuje, bo mnie zazdrosc zzera, ze mnie na taka nie stac

A co do ludzi kochajacych dzieci, to nic do nich nie mam, niektorzy ludzie chca sie rozmnazac i sprawia im to radosc, do tego sa spoko rodzicami - super. Nie mam nic przeciwko, dopoki nie mowia mi, ze tez powinnam sobie strzelic bejbika, bo to super sprawa, a tak w ogole to nic nie wiem o zyciu, bo nie mam dzieci.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 11:16   #94
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 496
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

- głupich - intelektualnie i mentalnie
- wścibskich, nadmiernie epatujących się życiem innych ludzi, plotkarzy
- wujków/cioć "dobra rada"
- zabójców dobrego, pogodnego nastroju, atmosfery
- wiecznie skrzywionych, narzekających na wszystko malkontentów, użalających się nad swoim losem, ale nie robiących nic, aby go zmienić
- gardzących innymi ludźmi
- zwolenników partii politycznych/nurtów religijnych/społeczno-filozoficznych nawołujących do nienawiści drugiego człowieka i/lub istot żywych
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 18:05   #95
1b006c1cc4b33fb32b0a741c96d131cb0dc83f78_5f5d531644303
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 688
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Ludzi, którzy nie ogarniają umysłem, że możemy mieć różne zdania na jakiś temat, przedyskutować to i nadal pozostać przy swoich zdaniach. Albo drążą temat do oporu (w ich mniemaniu dopóki jednak mnie nie przekonają), albo uważają, że skoro odrzuciłam ich argumenty, to jesteśmy pokłóceni i w ogóle ta rozmowa była kłótnią.
1b006c1cc4b33fb32b0a741c96d131cb0dc83f78_5f5d531644303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 19:36   #96
jola1000
Rozeznanie
 
Avatar jola1000
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 762
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Nie lubię ludzi dwulicowych, fałszywych, o ciasnym umysle, ograniczonych, mentalnie upośledzonych. Nie lubię dupowłazów, ludzi ktorzy przymilają się do kogoś bo mogą cos uzyskać, a innych traktują z góry, jak powietrze. Nie lubię ludzi którzy są ograniczeni, którzy nie mają swojego zdania a przejmują się tym co inni powiedzą. Nie lubie plotkarzy, ludzi ktorzy nadmiernie interesują się życiem innych, narzekajacych, bezustannie marudzących, hipochondryków, panikarzy, siejących wszelkiego rodzaju teorie spiskowe. Nie lubię chamów, gburów, ludzi niewychowanych, niekulturalnych.
jola1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 20:06   #97
LanaFlo20
Rozeznanie
 
Avatar LanaFlo20
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 522
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Nie lubię rozkrzyczanych, przesadnie rozentuzjazmowanych ludzi, którzy uwielbiają skupiać na sobie uwagę wszystkich. Nie lubię lizusów, sztucznie przymilających się do każdego, kto może im coś załatwić, albo pomóc. Bardzo nie przepadam też za osobami nie mającymi szacunku i wyśmiewających się z biedniejszych i starszych.
LanaFlo20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-09, 20:34   #98
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

1. Nie lubię ludzi, którzy się spóźniają. Na pewno istnieje dla nich specjalny krąg w piekle.

2. Nie lubię kobiet (bo spotykam się z tym tylko ze strony kobiet), które gdy kogoś nie lubią albo coś do niego mają, wymyślają coś sobie na jego temat, potem same zaczynają w to wierzyć i informację posyłają dalej, angażując w to kolejne osoby. Coś typu: jakiś facet ma firmę, ale momentami działa trochę w szarej strefie, do tego dobudowuje sobie piętro w domu i w rozmowie taka jedna walnie coś w stylu, że to piętro to pewnie nielegalnie, bez pozwolenia. Potem zapomina (?), że to sama wymyśliła i w jakichś późniejszych rozmowach na ten temat mówi niby o tym samym, ale w tonie "no przecież on nie ma na to pozwolenia" (z pewnością), potem angażuje w to jakiegoś fachmana, żeby to posprawdzał, albo żeby go przekonał, żeby tak nie robić, bo przecież wiadomo, że nie ma na to pozwolenia Błahych rzeczy też to dotyczy.

3. Nie lubię ludzi, którzy nie zastanawiają się nad tym, co mówią, potrafią o jakichś zwykłych rzeczach rozmawiać tak, że kogoś ubodnie, ale nie czują się winni, bo przecież byli szczerzy i nic złego nie powiedzieli, a poza tym to inni są przewrażliwieni.

4. Nie lubię ludzi egzaltowanych.

5. Nie lubię ludzi, którzy w autobusach głośno rozmawiają przez telefon.

6. Nie lubię ludzi, którzy zawsze są i uważają, że wszyscy muszą być poprawni politycznie.

7. Nie lubię ludzi, którzy uważają, że inni to są głupi, mają wąskie horyzonty i są zamknięci w konwenansach, a oni to niosą kaganek oświaty, są postępowi. Lubią zaczynać zdanie od "Nie wszyscy...".

8. Nie lubię ludzi zaglądających innym do portfela.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 08:55   #99
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;86689605]1. Nie lubię ludzi, którzy się spóźniają. Na pewno istnieje dla nich specjalny krąg w piekle.

2. Nie lubię kobiet (bo spotykam się z tym tylko ze strony kobiet), które gdy kogoś nie lubią albo coś do niego mają, wymyślają coś sobie na jego temat, potem same zaczynają w to wierzyć i informację posyłają dalej, angażując w to kolejne osoby. Coś typu: jakiś facet ma firmę, ale momentami działa trochę w szarej strefie, do tego dobudowuje sobie piętro w domu i w rozmowie taka jedna walnie coś w stylu, że to piętro to pewnie nielegalnie, bez pozwolenia. Potem zapomina (?), że to sama wymyśliła i w jakichś późniejszych rozmowach na ten temat mówi niby o tym samym, ale w tonie "no przecież on nie ma na to pozwolenia" (z pewnością), potem angażuje w to jakiegoś fachmana, żeby to posprawdzał, albo żeby go przekonał, żeby tak nie robić, bo przecież wiadomo, że nie ma na to pozwolenia Błahych rzeczy też to dotyczy.

3. Nie lubię ludzi, którzy nie zastanawiają się nad tym, co mówią, potrafią o jakichś zwykłych rzeczach rozmawiać tak, że kogoś ubodnie, ale nie czują się winni, bo przecież byli szczerzy i nic złego nie powiedzieli, a poza tym to inni są przewrażliwieni.

4. Nie lubię ludzi egzaltowanych.

5. Nie lubię ludzi, którzy w autobusach głośno rozmawiają przez telefon.

6. Nie lubię ludzi, którzy zawsze są i uważają, że wszyscy muszą być poprawni politycznie.

7. Nie lubię ludzi, którzy uważają, że inni to są głupi, mają wąskie horyzonty i są zamknięci w konwenansach, a oni to niosą kaganek oświaty, są postępowi. Lubią zaczynać zdanie od "Nie wszyscy...".

8. Nie lubię ludzi zaglądających innym do portfela.[/QUOTE]Tez nie lubię egzaltacji.

Nie lubię ludzi straszacych innych. Snujących czarne wizje.

Nie lubię tez tych wiecznie wesolkowatych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2019-04-10 o 11:40
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 10:05   #100
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

- Nóż mi się w kieszeni otwiera jak jakaś dziewczyna mówi, że nie lubi kobiet, bo są takie i owakie. Sama przecież jest wybitna i wyjątkowa. Jak można oceniać człowieka przez płeć. Ogólnie nie lubię ludzi, którzy szufladkują. Każdy przypadek jest inny.
- Nie lubię osób cieszących się z nieszczęścia innych . " jej nie poszło, jak mi przykro, hihihi"
- Nie rozumieją, że ktoś może chcieć żyć inaczej. Nie lubisz imprez skoro ja lubię? Dzikus jesteś! Jak tak można. Nie chcesz pić alkoholu? Co z tobą jest nie tak.
- Bekają. Poznałam dziewczynę, która beka dosłownie raz na minutę. Nie byłam w stanie wytrzymać w jej towarzystwie.
- Pytają się o opinię, a gdy jest inna niż chcieli - foch, ty się nie znasz.
- I banał, nie szanują innych osób. Zdradzają, okłamują, obgadują przyjaciół...
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 19:20   #101
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Tych, co to ciągle biadolą, jak im źle. I nie wiem, może faktycznie im źle, nie wiem jakie mają życie poza pracą, nawet gdybym wiedziała to nie mi to oceniać, ale co pół godziny powtarzają, jakie są zmęczone, przepracowane, zawalone obowiązkami. Pół biedy, jeśli gadają tak między sobą nakręcając spiralę nieszczęśliwości, ale nie wiem po co czasami do mnie zagadują w ten sposób. Nie wiem co mam im odpowiedzieć, zazwyczaj nic nie mówię, ogólnie unikam ich towarzystwa i chyba mnie za to nie lubią
Którym się buzia nie zamyka, nawet jak widzą, że to, o czym mówią, nikogo ze słuchających nie interesuje.
Plotkar i plotkarzy, ale takich konkretnych, którzy mają obczajonych wszystkich znajomych na fb, wszelkie pudelki, plotek, itp. i z którymi rozmowy polegają tylko i wyłącznie na obgadywaniu, tak jakby nie było innych tematów.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-11, 09:17   #102
Majkoska
Raczkowanie
 
Avatar Majkoska
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 73
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Którym można w słowniku pokazać, że zrobili błąd, a oni i tak się będa wypierać, bo gdzieś kiedyś w np. starocerkiewnosłowiańskim użył takiej formy. Nic mnie nie wkurza jak głupia upartość.
Majkoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 19:22   #103
VivelaPologne
Raczkowanie
 
Avatar VivelaPologne
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Galaxy
Wiadomości: 257
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

- uparciuchów

- ignorantów

- ludzi, którzy wymuszają wszystko krzykiem i nie widzą nic złego w tym, że nie każdy ma ochotę być skrzyczanym

- tych "do bólu szczerych", którzy są w rzeczywistości chamami i nie umieją ugryźć się w język

- wiecznych wesołków, którzy śmieją się z najprymitywniejszych żartów

- ludzi o skrajnych poglądach, którzy są zafiksowani na jednej kwestii i nie da się z nimi normalnie porozmawiać

- osób o niskiej empatii, tych pokroju "zmień pracę i weź kredyt"

Uff, ulało mi się
__________________
Los się śmieje z naszych planów
VivelaPologne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 13:31   #104
konstantynianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 21
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Pchają się do autobusu zanim inni wychodzą.
Kręcą, zamiast powiedzieć wprost (np. że nie chce im się gdzieś iść, wielkie halo).
Wciskają innym swoje poglądy na siłę.

Nakręcają się na głupią rywalizację.
konstantynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 16:37   #105
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Nie znoszę ludzi, którzy nie lubią zwierząt.
Przychudzi ci taki nieproszony do domu, ma pretensję, że pies szczeka, a potem zrzuca mojego kota z mojej kanapy i to jeszcze tak z obrzydzeniem, wierzchem dłoni. No, kurka wodna!
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 16:49   #106
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Nie znoszę ludzi, którzy nie lubią zwierząt.
Przychudzi ci taki nieproszony do domu, ma pretensję, że pies szczeka, a potem zrzuca mojego kota z mojej kanapy i to jeszcze tak z obrzydzeniem, wierzchem dłoni. No, kurka wodna!
nie rozumiem po co ich wpuszczasz do domu w takim razie...
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 16:54   #107
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
nie rozumiem po co ich wpuszczasz do domu w takim razie...
Niby z mężem się umówił. Tylko nie załapał, że to nie miało być w domu.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 17:01   #108
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Niby z mężem się umówił. Tylko nie załapał, że to nie miało być w domu.
to coś się kiepsko mąż umawiał
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 17:26   #109
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Mnie drażnią mocno ludzie wrzeszczący i roszczeniowi, z cyklu "moja pupa jest najważniejsza i basta" oraz wszyscy, którzy udzielają mi niechcianych porad oraz objaśniają mi rzeczywistość, wiedząc o mojej sytuacji tyle co świnia o lataniu.

No i ci, którzy mi wmawiają sztokfisza jako moje podstawowe pożywienie w No, nie mam pojęcia skąd to biorą, ale jakiś wysyp ostatnio

Aaa i smierdziuchow też zasadniczo eliminuję.

Sent fra min EML-L29 via Tapatalk
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-14, 05:33   #110
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Nie znoszę ludzi, którzy nie lubią zwierząt.
Przychudzi ci taki nieproszony do domu, ma pretensję, że pies szczeka, a potem zrzuca mojego kota z mojej kanapy i to jeszcze tak z obrzydzeniem, wierzchem dłoni. No, kurka wodna!
Pokazalabym takiemu komus, gdzie sa drzwi, co za brak szacunku
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-14, 12:48   #111
ratuszewski
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 8
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Nie znoszę ludzi, którzy nie lubią zwierząt.
Przychudzi ci taki nieproszony do domu, ma pretensję, że pies szczeka, a potem zrzuca mojego kota z mojej kanapy i to jeszcze tak z obrzydzeniem, wierzchem dłoni. No, kurka wodna!
Kluczem jest chyba słowo "nieproszony". Komornik albo mafia, takich trudno wyprosić.
ratuszewski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-14, 13:25   #112
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez ratuszewski Pokaż wiadomość
Kluczem jest chyba słowo "nieproszony". Komornik albo mafia, takich trudno wyprosić.
Śmiechu warte
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-14, 16:55   #113
ratuszewski
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 8
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Śmiechu warte
Masz jakieś inne wytłumaczenie nieproszonego gościa?
ratuszewski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-14, 17:15   #114
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez ratuszewski Pokaż wiadomość
Masz jakieś inne wytłumaczenie nieproszonego gościa?
Mam, ale widzę, że Ty masz ciekawsze doświadczenia z nimi.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-14, 19:53   #115
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Nie lubie ludzi którzy dostali "dobry start" a wywyższają się nad innych i krytykują/oceniają innych, którzy nie mieli tyle szczęścia co oni.
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-14, 21:10   #116
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 019
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Nie lubię ludzi, którzy są agresywni i zamiast normalnie rozmawiać, wyładowują swoje frustracje na innych. Nie lubię też skrajnego marudzenia, oceniania innych i podejścia "tylko ja mam jedyną słuszną wizję na życie". Zawsze też denerwowały mnie osoby, które przed egzaminami przeżywały, że nic nie umieją i stresowały innych recytując z pamięci cały podręcznik... A tacy ludzie są wśród nas. Dorośli i już bez egzaminów, ale to irytujące coś w nich wciąż tkwi.
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-14, 22:34   #117
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Nie lubię też gdy w rozmawiający w rozmowie obraca bieg tak, że wszystko co powiesz jest pretensją do niej. Mamy taką dziewczynę w pracy, coś powiesz głośniej lub na coś zaczniesz narzekać, neutralnego to ona obraca to przeciw sobie, nie da się z nią rozmawiać.
Ewentualnie gdy w rozmowie nie zgodzisz się z czyimś zdaniem lub wiesz, że rozmówca nie ma racji. I tu pada już klasyka "tak, bo ja jestem ta głupia". Ulubiony argument mojej mamuśki
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-14, 22:40   #118
DaisyDuck23
Raczkowanie
 
Avatar DaisyDuck23
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 245
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Nie lubie ludzi którzy zbyt mocno kochaja samych siebie. W towarzystwie tylko oni chcą błyszczeć, inne gwiazdy imprezy starają się skutecznie przycmic swoja osobą, sa w tym nachalne i naprawde irytujące a jak im sie nie uda to maja focha lub wychodzą. Zabieraja cały tlen z otoczenia jak się z nimi przebywa. Przytłaczają i męczą tą swoją "za☠☠☠istocią"
DaisyDuck23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-15, 00:26   #119
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

1. Generalnie w obliczu obecnej sytuacji w kraju to chyba najbardziej nie lubię osób, które mają potrzebę mówić wszystkim, jak powinni żyć- jest przecież jedyny słuszny sposób, i to jest ich sposób

2. Wysoko na mojej liście są kobiety-wyjątkowe płatki śniegu, które nie są takie jak inne kobiety ;]

3. Nie lubię ludzi, którzy uważają, że każdy kto się z nimi nie zgadza, to czegoś komuś zazdrości

4. Nie lubię osób rozkrzyczanych, które non stop muszą skupiać na sobie całą uwagę, nie można przy nich na spokojnie o niczym porozmawiać na uboczu, bo od razu się wtrącają ze swoimi opiniami i tematami o które nikt nie prosił
__________________
Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Każde życie jest tak dobre, jak dobry jest człowiek, który je prowadzi.
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-15, 14:14   #120
missVivi
Raczkowanie
 
Avatar missVivi
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 287
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez _Mia Pokaż wiadomość
1. Generalnie w obliczu obecnej sytuacji w kraju to chyba najbardziej nie lubię osób, które mają potrzebę mówić wszystkim, jak powinni żyć- jest przecież jedyny słuszny sposób, i to jest ich sposób
Podpisuje się pod tym. Co jest wręcz wybitnie uciazliwe w przypadku kraju gdzie największym tego typu działaczem jest kościół.
missVivi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-16 14:32:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:38.