Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22 - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-19, 20:03   #1711
Evrith
Raczkowanie
 
Avatar Evrith
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 477
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez vuadaloupe Pokaż wiadomość
Yves rocher nie ma nic wspolnego z naturą może poza pudełkami. Okropnie chemiczne kosmetyki, żele zawierające SLSy ....
Raczej napisami na pudełkach. Niby się firma stara, niby coś tam robi, ale dla mnie to i tak bardziej greenwashing, niestety...
Evrith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-19, 20:12   #1712
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Pewne już bardzo popularne więc na pewno znacie takie jak rossmanowska Alterra, Organique, Make Me Bio, Vianek, Sylveco, Nacomi, Clochee, Alchemie, Lush Botanicals, Purite, Resibo.



U mnie sprawdziły się kosmetyki małych polskich producentów jak Pszczela Dolinka, Wytwórnia Mydła, Mąnna, Trawiaste, Zielone Laboratorium, Loving Eco, Bionigree, Ministerstwo Dobrego Mydła.

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

I wiele wiele innych produktów, gdyż polski rynek kosmetyczny jest dość dobry i nie będę sprowadzać kosmetyków z Japonii lub z Korei, bo nie jest to zbyt ekologiczne.

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

A jak mam czas to nawet sama coś ukręcę.

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Więcej Offtopów nie będzie.
Brawo dla Ciebie za tą świadomość i plus za ekologię.
Ja bardzo lubię NaturalMe. Kocham ich hydrolaty. I odkryłam że mojej skórze poza myciem, żelem aloesowym i olejem nic więcej do szczęścia nie potrzeba. Odciążam półki i szafki z zapasów i teraz tylko rozsądek.
Szkoda, bo bardzo lubiłam twoje posty. Muszę Cię na innym, naturalnym wątku poszukać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 07:32   #1713
greenblueviolet
Raczkowanie
 
Avatar greenblueviolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 340
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Dziewczęta, chciałam Wam powiedzieć, że nowa woda Cuir de NUIT godnie zastąpiła mi Vanille Noire (mam jeszcze zachomikowanych parę flakoników) Bardzo podoba mi się ta kakaowo-kawowo-waniliowa kompozycja Dzisiaj się wypsikałam i jest mi tak ciepło i przyjemnie Żakiet sprzed paru dni pachnie do tej pory, a tylko delikatnie psiknęłam w dwa miejsca. No i spryskuję też końcówki włosów i przy jakimś ruchu czuję ten śliczny zapach. Raczej nie ma on "ogona", ale daje o sobie znać w ciągu dnia Jak dla mnie miodzio Tylko cena za wysoka - trzeba polować na dobre promocje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20190916_082446.jpg (78,0 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20190915_115225.jpg (83,4 KB, 77 załadowań)
__________________
"Some things are more precious because they don't last long."
greenblueviolet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 08:13   #1714
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez greenblueviolet Pokaż wiadomość
Dziewczęta, chciałam Wam powiedzieć, że nowa woda Cuir de NUIT godnie zastąpiła mi Vanille Noire (mam jeszcze zachomikowanych parę flakoników) Bardzo podoba mi się ta kakaowo-kawowo-waniliowa kompozycja Dzisiaj się wypsikałam i jest mi tak ciepło i przyjemnie Żakiet sprzed paru dni pachnie do tej pory, a tylko delikatnie psiknęłam w dwa miejsca. No i spryskuję też końcówki włosów i przy jakimś ruchu czuję ten śliczny zapach. Raczej nie ma on "ogona", ale daje o sobie znać w ciągu dnia Jak dla mnie miodzio Tylko cena za wysoka - trzeba polować na dobre promocje.
Wreszcie ktoś zadowolony z nowej wody
Otworzyłam nowy żel kawowy i jest boski, bardziej kawowy niż poprzedni, zapach intensywny, zostaje na skórze, jest też bardzo kremowy i nie wysusza, skóra jest miękka i jedwabista bez żadnego mazidła
Testowałam nowe wody i zachwytów nie ma, wolałabym żeby było 50ml ale bardziej skoncentrowane. Jak będzie promocja dowolny produkt od 50-70zł to może się skuszę

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 08:36   #1715
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez greenblueviolet Pokaż wiadomość
Dziewczęta, chciałam Wam powiedzieć, że nowa woda Cuir de NUIT godnie zastąpiła mi Vanille Noire (mam jeszcze zachomikowanych parę flakoników) Bardzo podoba mi się ta kakaowo-kawowo-waniliowa kompozycja Dzisiaj się wypsikałam i jest mi tak ciepło i przyjemnie Żakiet sprzed paru dni pachnie do tej pory, a tylko delikatnie psiknęłam w dwa miejsca. No i spryskuję też końcówki włosów i przy jakimś ruchu czuję ten śliczny zapach. Raczej nie ma on "ogona", ale daje o sobie znać w ciągu dnia Jak dla mnie miodzio Tylko cena za wysoka - trzeba polować na dobre promocje.
Dziękuję za recenzję, ja też już przetestowałam wszystkie nowe wody i kilka nawet przypadło do gustu co do pielęgnacji podobnie jak Cosmetix staram się naturalnie, ale raczej nie odejdę od katalogowej kolorówki i niektórych zapachów.
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 09:05   #1716
ertyjnbvcxzxcvbnm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 594
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Mi też się podoba Cuir de Nuit. Myślę, że będzie bestsellerem.
ertyjnbvcxzxcvbnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 11:07   #1717
fifruwajka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 137
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Ja również już go mam, najlepszy z całej gamy nowych zapachów. Lubię tę jego suchość i 'kakaowość'. Jest słodki, ale nie ulepny i landrynkowy, idealny na jesień. Niby prosty, ale jednak nietypowy.

Czekam jeszcze na tę wersję irysową. Kocham irysy w naturze.
__________________
http://fifruwajka.blogspot.com/

Zapraszam!
fifruwajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-21, 07:37   #1718
greenblueviolet
Raczkowanie
 
Avatar greenblueviolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 340
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Podpisuję się pod Waszymi słowami Cuir de NUIT będzie bestsellerem możliwe, że w wielu krajach. "Kakaowy i nietypowy" - idealne określenie Zapach można porównać do otwartego pudełka dobrego kakao o intensywnym aromacie, świeżo zaparzonej kawy i waniliowych ciasteczek, ale nie za słodkich, bo kakao gra tutaj pierwsze skrzypce Bardzo mi pasuje ta woda, coraz bardziej mi się podoba ta prosta i jednocześnie elegancka kompozycja
Jedna flaszka w użyciu, będę polować na kolejną, tylko niech częściej pojawiają się dobre kody
__________________
"Some things are more precious because they don't last long."
greenblueviolet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-21, 10:37   #1719
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Byłam dziś w stacjonarce, ale spieszyło mi się, więc nie obwąchałam nowych zapachów.

Nawet jak któryś by mi się kiedyś spodobał to nie kupię, bo 100ml to dla mnie zdecydowanie za dużo.
Szkoda, że nie ma u nas mniejszych pojemności

W sklepie zero klientów i pani sprzedawczyni zawiedziona, że kupiłam tylko 2 rzeczy.
Skorzystałam z rabatu dla klubowiczów na drugi produkt (ważny do dzisiaj, treść SMSa wklejałam na wątku).
Wzięłam pomadkę pielęgnacyjną do ust i tusz Feel Stronger, razem wyszło 24,90zł
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-22, 14:09   #1720
afrodyta77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tatry są piękne
Wiadomości: 340
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Chciałabym Rose Oud, jak najlepiej je zdobyć. Nie mam żadnego kodu.
__________________
Nasz dzień - 18,09,2010






afrodyta77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 08:19   #1721
calineczka99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 937
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Czy ktoś wie co to jest ten pakiet powitalny gratis w sklepie internetowym ?
calineczka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-24, 10:09   #1722
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Ulotka do stacjonarki na październik.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20190924_103924-1.jpg (99,6 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20190924_103950-1.jpg (114,5 KB, 102 załadowań)
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 11:04   #1723
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Ulotka do stacjonarki na październik.
ooo nie najgorzej
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 13:43   #1724
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Ulotka do stacjonarki na październik.
czy dobrze interpretuję- że jakbym kupiła krem i żel np. te z serii hydra vegetal to gratis dostanę serum i do tego żel pod prysznic? czy tylko serum?
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 14:18   #1725
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;87197029]czy dobrze interpretuję- że jakbym kupiła krem i żel np. te z serii hydra vegetal to gratis dostanę serum i do tego żel pod prysznic? czy tylko serum?[/QUOTE]
Krem+krem lub krem+żel/krem pod oczy lub krem+serum = serum gratis.
Żel pod prysznic i serum do twarzy będą wtedy gratis
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 17:23   #1726
Vogue22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 129
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Pomijając wszystko inne w ulotce - miałabym problem z wyborem żelu. Zakochana jestem w żelu o zapachu kawa, a odkąd jest jeszcze mango i kolendra to też się zakochałam
Vogue22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 17:52   #1727
greenblueviolet
Raczkowanie
 
Avatar greenblueviolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 340
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Dobra ulotka do stacjo na październik

Dziewczyny, widziałyście, że są nowe prezenty online, w tym zestawy zapachowe od kwoty 149 zł
Poległam z kodem TENTATION i popełniłam zamówienie z moimi ukochanymi Quelques Notes d'Amour i nowymi Cuir de NUIT Z radości sadzę jedno drzewo i już stawiam sobie bana na zakupy online do końca października

94958 Woda perfumowana Cuir de NUIT 1 124.50 zł
02113 Oui a L'Amour - Próbka 1 PREZENT
O49373 Mini woda pefrumowana Tropicale Tentation 1 19.90 zł
PI1886 Zestaw skoncentrowany - żel mango & szampon do włosów 1 0.01 zł
TREE Zasadź z nami drzewo 1 0.01 zł
P52967 Zestaw Quelques Notes d'amour 1 0.01 zł
34626 Woda perfumowana Quelques Notes d’Amour - próbka 1 PREZENT

Łączna cena produktów: 144.43 zł
Koszt dostawy: 0.00 zł
Kod promocyjny: TENTATION
Razem do zapłaty: 144.43 zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20190924_182910.jpg (78,0 KB, 96 załadowań)
__________________
"Some things are more precious because they don't last long."
greenblueviolet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-25, 10:22   #1728
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez greenblueviolet Pokaż wiadomość
Dobra ulotka do stacjo na październik

Dziewczyny, widziałyście, że są nowe prezenty online, w tym zestawy zapachowe od kwoty 149 zł
Poległam z kodem TENTATION i popełniłam zamówienie z moimi ukochanymi Quelques Notes d'Amour i nowymi Cuir de NUIT Z radości sadzę jedno drzewo i już stawiam sobie bana na zakupy online do końca października
Quelques Notes d'Amour to świetny wybór na ciepłą jesień, bardzo romantyczne perfumy i jakoś tak pasują do tej złotej aury o CdN się nie wypowiem, bo nie znam aż tak dobrze, ale zamówienie super
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-25, 17:12   #1729
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Nie wiedziałam co wybrać za uzbierane 600pkt i ostatecznie zamknąć konto, więc zdecydowałam się na ten zestaw:

https://m.yves-rocher.pl/yves_rocher...ne_niezbedniki

Doliczylo do pułapu zamówienia kwotę promocyjną 79zł z czego doplacilam 37zł (127-90zł), więc nie jest to jakiś super deal. Na punkty klubowe nie dało się dodać dwóch kremów z serum (chciałam jeden za 9zl+600pkt i jeden za 99zl+serum gratis). Kompletowane samodzielnie zestawy w ogóle nie wliczają się do wartości zamówienia.

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

QNdA mam jeszcze w zapasie. To ulubiony zapach mojej siostry, więc zachomikowałam i dam jej, jak się jej skończą. Ktoś pisał, że QNDA nie ma już w gratisie w ofercie urodzinowej, więc tu w zestawie 30ml+15ml wychodzi w miarę korzystnie. Mon Evidence zdaje się, że to jednak 50ml, a Qui dAmour też 30ml+15ml, ale niestety są bardzo nietrwałe.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-26, 00:17   #1730
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cosmetix nie znikaj na zawsze z działu YR, jak stąd odejdziesz skończy się pewna epoka w dziejach tego tematu. Odkąd pamiętam kojarzyłam nasz wątek z Tobą i kilkoma innymi użytkowniczkami,bardzo go rozwijałyście, poznałyśmy się bodajże w 2010, ja byłam na początku pasji kosmetycznej, tyle przez ten czas się dowiedziałam. YR nas zawiódł wycofywaniem najlepszych kolekcji, ale moich ludzi z forum nadal będę czytać
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 07:19   #1731
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Odejście cosmetix(zamknięcie konta) oznacza tylko tyle, że Rosiek stoczył się już tak nisko, ze chyba niżej się nie da.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 07:32   #1732
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Odejście cosmetix(zamknięcie konta) oznacza tylko tyle, że Rosiek stoczył się już tak nisko, ze chyba niżej się nie da.
I Twoje AnulaQa też, jesteście filarami tego wątku, YR powinien Wam płacić za promowanie ich kosmetyków kilka lat temu, kiedy jeszcze nie byli tak popularni teraz tracą klientów przez swoje działania, coraz "mądrzejsze" tzw. innowacje, reformulacje i inne akcje.
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 07:51   #1733
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Dzięki za miłe słowa snowdrop Niestety wydaje mi się że spadkobiercy firmy Yves Rocher zmienili filozofię marki. Ciężko byłoby mi się wypowiadać o produktach, których nie kupię i nie przetestuję. Zmęczyło mnie na siłę pakowanie koszyka, a moi znajomi mają już dość perfumeryjnych prezentów ode mnie. Mam nadal sporą kolekcję zapachów różnorakich i zasadniczo nic nie muszę kupować .... do końca życia. Z ostatniej wycieczki do Indii zostało mi jeszcze trochę olejków elerycznych. Rynek regulowany, ale uchowały się jeszcze małe manufaktury. Świat się skurczył, wzięłam wizytówki i powiedzieli, że mi przyślą (nawet małe wytwórnie mają już dostęp do Internetu). Niby takie nic te buteleczki, a jednak diabelska moc natury. I mi nie przeszkadza nawet, że tłuste.

Naturalne olejki działają leczniczo, a nie tylko pachną. Weźmy na przykład amerykańską markę Young Living, która nieźle sobie poczyna na polskim ryneku (jakbyśmy nie mieli swojej Polleny Aroma i jej olejków Dr Beta) ściągając niezłe marże za swoje kompozycje z olejków naturalnych.

Za ich wykłady podziękuję. Śpieszy mi się.



Tak na zakończenie, żeby nie robić totalnego OFFTOPu chcę powiedzieć, że macie rację, że Cuir de Nuit to najlepsza propozycja wśród premierowych zapachów. Kakaowo i przytulnie. Za oknem chlapa i wyciągnęłam starą wanilię z limitki świątecznej. Bardzo ładnie ociepla w te chłodne dni. Widziałam, że jest na wyprzedaży za pół ceny czyli 39zł, a trwałość podobna do nowych serii.

Życzę wszystkim pachnącej jesieni.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 07:56   #1734
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

kurcze to ja sobie robilam takie nadzieje na cuit the nuit (kocham VN) i jak wprawdzalam w sklepie to w ogole mi ten zapach nie podszedl... juz bardziej mi sie te cytrusowe podobaja. chociaz i tak nie bede miec zadnego bo cena jest tak kosmiczna.....
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 08:22   #1735
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Ta świąteczna limitowana wanilia mocno pachnie wanilią?
Czysta wanilia nie była dla mnie, bo mnie męczyła i powodowała ból głowy...
Ta limitowana mnie kusi ze względu na przecenę
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 08:58   #1736
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Drewno cedrowe mocno dochodzi do głosu. W składzie są Jaśmin, kwiat pomarańczy i karmel. To taka rozwodniona wersja Cologne of the Missions Le Couvent Dr Minimes.

W zeszłym roku dziewczyny nieźle główkowały jakby ją kupić taniej, a teraz jak są w przyzwoitej cenie, to wszyscy główkują jak kupić inne nowości taniej. A zapach zasadniczo się nie zmienił (mam napoczęty z zeszłego roku), no tylko nie jest już promowany....

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Odradzam za to Green Summer, Bo te mają już zerową trwałość.

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Właśnie testuję tę wanilię i to zapach bliskoskórny. Ja przestaję czuć, inni mówią, że czują. Nie wiem, czy wy też tak z nim macie.

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

No po godzinie nic nie czuję. Nie chcę nikogo wprowadzać w błąd. Przepraszam.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 09:02   #1737
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cosmetix, dzięki
Żałuję, że nie powąchałam tej wanili jak była stacjonarnie dostępna
Nuty zapachowe niewiele mi mówią, ale może zaryzykuję, skoro to nie jest zapach-killer
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 09:07   #1738
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Turmanio jak pisałam wyżej - zabójczej mocy to nie ma.

Takie perfumy używam do przepłukiwania flakoników po słodkich olejkach. Olejki są tłuste, zawsze coś zostaje na dnie, a tu w sam razy produkt do ich czyszczenia ;-)
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 10:40   #1739
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
I Twoje AnulaQa też, jesteście filarami tego wątku, YR powinien Wam płacić za promowanie ich kosmetyków kilka lat temu, kiedy jeszcze nie byli tak popularni teraz tracą klientów przez swoje działania, coraz "mądrzejsze" tzw. innowacje, reformulacje i inne akcje.
Ja to jestem ten filar mocno kulejący.
Ale faktycznie... to były czasy.
Początki sklepu internetowego i kilka tłustych lat.
Teraz przyszły te chude.
Rosiek powrócił do korzeni i cen ze stacjonarek.
Problem w tym, że jakoś produktów spadła na łeb i szyję.
A ich kosmetyki już nie są tak upragnione, jak to było kiedyś. Nawet opakowania jakieś takie... mdłe i bezbarwne.
Nie kuszą.
Kiedyś niemalże każdy produkt miał swój charakter, swój niepowtarzalny klimat.
Uwielbiałam YR.
To było coś innego.
Coś innego niż teraz i coś innego niż to co rynek oferował ówcześnie.

W zasadzie mój debiut wizażowy, był związany z tym wątkiem. Zadałam wówczas jedno z tych pytań, których się nie zadaje, bo odpowiedź na nie znajduje się na mitycznej pierwszej stronie.
Ale czy dobrze pamiętam, czy bredzę? No to przekonana też nie jestem. ale mam sentyment.

Oj pamiętam radość z każdej paczki, z każdej promocji, mega dealu.
Człowiek się czuł tak jakby chwycił Pana Boga za nogi.
Małym kosztem można było dostać to, co wpadło w oko i gusta już dawno temu, podczas pierwszych nieśmiałych wizyt w stacjonarkach.

YR miał monopol na moje zkaupy, wybory.
A i nawet nie kwapiłam się by to zmieniać.

No i stało się.
I nie o to chodzi, że miłość się wypaliła, tylko to YR już nie takie jak kiedyś. Ani zapach, ani skład, ani cena... Jakby podmienione. No to wiadomo, skończyć się musiało.

Czasem jeszcze zajrzę co tam nowego, co tam starego. Jak idzie. I zazwyczaj na tym się kończy. To jak obczajka dawnej miłości na fejsie..."ostał ci się ino sznur" .

Ale nie rozpaczam, tyle teraz tego na rynku. Tak jak cosmetix wspomina, chociażby polskie kosmetyki naturalne. Ogrom.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 10:51   #1740
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Dzięki za miłe słowa snowdrop Niestety wydaje mi się że spadkobiercy firmy Yves Rocher zmienili filozofię marki. Ciężko byłoby mi się wypowiadać o produktach, których nie kupię i nie przetestuję. Zmęczyło mnie na siłę pakowanie koszyka, a moi znajomi mają już dość perfumeryjnych prezentów ode mnie. Mam nadal sporą kolekcję zapachów różnorakich i zasadniczo nic nie muszę kupować .... do końca życia. Z ostatniej wycieczki do Indii zostało mi jeszcze trochę olejków elerycznych. Rynek regulowany, ale uchowały się jeszcze małe manufaktury. Świat się skurczył, wzięłam wizytówki i powiedzieli, że mi przyślą (nawet małe wytwórnie mają już dostęp do Internetu). Niby takie nic te buteleczki, a jednak diabelska moc natury. I mi nie przeszkadza nawet, że tłuste.

Naturalne olejki działają leczniczo, a nie tylko pachną. Weźmy na przykład amerykańską markę Young Living, która nieźle sobie poczyna na polskim ryneku (jakbyśmy nie mieli swojej Polleny Aroma i jej olejków Dr Beta) ściągając niezłe marże za swoje kompozycje z olejków naturalnych.

Za ich wykłady podziękuję. Śpieszy mi się.



Tak na zakończenie, żeby nie robić totalnego OFFTOPu chcę powiedzieć, że macie rację, że Cuir de Nuit to najlepsza propozycja wśród premierowych zapachów. Kakaowo i przytulnie. Za oknem chlapa i wyciągnęłam starą wanilię z limitki świątecznej. Bardzo ładnie ociepla w te chłodne dni. Widziałam, że jest na wyprzedaży za pół ceny czyli 39zł, a trwałość podobna do nowych serii.

Życzę wszystkim pachnącej jesieni.
Cosmetix, można Cię znaleźć gdzieś na instagramie czy innym takim ustrojstwie? Chętnie bym popodglądała jakieś nowości, nowe marki, odkrycia kosmetyczne. Blogi i vlogi to wiadomo, nie do końca rzetelne, a Twoje wypowiedzi i znajomość tematu robią wrażenie


A co do YT, to już ponad dwa lata nie robiłam zamówienia, czasem w stacjo coś kupię, żeby odebrać gratis, który mi pasuje i mam pewność, że zużyję np. mydło czy żel.
Na Boże Narodzenie dostałam kartę podarunkową i nie mam jak jej wykorzystać, bo moje zakupy mają zbyt niski próg, na siłę dobijać nie chcę, a czas leci i zaraz będzie koniec roku i termin ważności karty. Chyba zrealizuję mailing październikowy, bo wydaje się w miarę sensowny. Jak mi kremy nie będą pasowały, to najwyżej zużyję na dekolt...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-11 20:37:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:38.