Staraczki 2019 cz. 3 - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-12, 20:06   #3121
Mug95
Rozeznanie
 
Avatar Mug95
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 673
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Pistacja mi się wydaje, że rzeczywiście tak może być, zauważyłam, że w okresie okołoowulacyjnym łapią mnie takie bóle kręgosłupa, że nie wiem wtedy jaką pozycję przybierać :/

Miałam dzisiaj zajęcia z dziećmi i jedna dziewczynka wywróżyła mi z ręki, że będę miała szczęśliwy związek bez rozwodu i czwórkę dzieci, z czego trzy dziewczynki, kto wie, może się sprawdzi
__________________
I don't know my future after this weekend
And I don't want to
Mug95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-12, 20:09   #3122
pink_rabbit22
Zakorzenienie
 
Avatar pink_rabbit22
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3 523
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Mug- jeju ja u siebie tylu nawet takich bladziochow nie mialam co to za testy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pink_rabbit22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-12, 20:28   #3123
Ememens90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 95
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Mug dla większej pewności możesz jeszcze jutro zrobić test i zobaczysz czy kreska blednie czy nie, ja w tym cyklu też w 18dc myślałam że już jest owu bo kreska najciemniejsza względem poprzednich dni i zrobiłam test jeszcze przez kolejne 2 dni i okazało się że 21dn była Naj Naj mocniejsza a tak poprzestalabym na 19dc ja to z tych w gorącej wodzie więc meczylaby jeszcze męża przytulankami bo kolejna taka okazja za miesiąc :P
Ememens90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-12, 20:35   #3124
Mug95
Rozeznanie
 
Avatar Mug95
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 673
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Pink testy z allegro, kupiłam jakieś za 17zł czy coś, 50 w paczce+ 5 testów ciążowych

Ememens mi wyszła dzisiaj już bledsza kreska, także jeszcze będę na dniach testować
__________________
I don't know my future after this weekend
And I don't want to
Mug95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-12, 21:07   #3125
Beata1406
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 55
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Pink rabbit też jestem w szoku tyle pozytow 🤭🤭ja jak pisałam wyżej zrezygnowałam z testów...idę na spontan...9cykl aż płakać się chce...na szczęście mam dwóch synów ❤️❤️❤️
Beata1406 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-12, 21:42   #3126
pink_rabbit22
Zakorzenienie
 
Avatar pink_rabbit22
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3 523
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Beata1406 Pokaż wiadomość
Pink rabbit też jestem w szoku tyle pozytow 🤭🤭ja jak pisałam wyżej zrezygnowałam z testów...idę na spontan...9cykl aż płakać się chce...na szczęście mam dwóch synów
To u mnie 7 cs i 1 aniołek Zobaczymy co powie wynik nasienia i muszę się jakoś dostać na monitoring na za tydzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pink_rabbit22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-12, 21:55   #3127
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez pink_rabbit22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny prolaktyne najlepiej badać 3-5 dc? Razem z estradiolem?
gr8ania- dobrze zapamiętałam? Chyba pisałaś kiedyś o tym?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tak, prolaktyna 2-5 dc, najlepiej od razu fsh, lh i estradiol
Cytat:
Napisane przez Beata1406 Pokaż wiadomość
Pink rabbit też jestem w szoku tyle pozytow ja jak pisałam wyżej zrezygnowałam z testów...idę na spontan...9cykl aż płakać się chce...na szczęście mam dwóch synów
ja przestałam liczyć po 48 cs...

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-12, 22:43   #3128
Beata1406
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 55
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

gr8ania matko ile???? szacunek za pozytyw w życiu udawany badz wymuszany....ja 9cs i udaje że wszystko jest ok a gò...no prawda...w głowie siedzi non stop chęć posiadania dziecka...ciężko i przykro z każdym miesiącem....już czasem nic nie daje mi kopa żeby poprawić korone i iść do przodu....😭😭😭
Beata1406 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 10:02   #3129
oblakanyobloczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 948
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Mug95 Pokaż wiadomość
W tym cyklu się badam od 7DC i najmocniejsze krechy były wczoraj chyba, w 18DC, chociaż powiem wam, że jak robiłam test przedwczoraj w 17DC to na świeżo te krechy były takie same ovu mogłam mieć wczoraj albo dzisiaj. Myślicie, że wczorajsze przytulanki rano i przedwczorajsze wieczorem są wystarczające? nie mam już dzisiaj kompletnie siły po całym dniu pracy


Dziwne te testy, może za bardzo czule a za mało specyficzne? Ja kupowałam z rossmanna 7sztuk za 15zl i one bezbłędnie pokazywały, cały czas były kreski baaaardzo blade, dzień przed pikiem LH zupełny brak kreski i potem wyraźnie dodatnie. Nie wiem czy to przez testy czy akurat u mnie ale sprawdzały się bardzo dobrze.

Na następny cykl już testów nie kupuję, będzie co będzie, szczególnie ze za każdym razem w tych 2 cyklach owulacja była wyczuwalna i w pierwszym potwierdzona przez ginekologa w 16-17dc.

Dziewczyny podziwiam jak długo się staracie, ale z drugiej strony jakie jest wyjście? Oby tylko każdej się udało, prędzej czy później. Oby prędzej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oblakanyobloczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 10:11   #3130
Mug95
Rozeznanie
 
Avatar Mug95
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 673
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Oblakanyobloczek możliwe, że tak jest

Ale dobrze, że ten pik mi wychwycił test, jest nadzieja.

Do @ wg apki 14 dni. 14 dłuuuugich dni...

A w poprzednim cyklu @ pojawiła się nawet jeden dzień wcześniej, co było dla mnie dziwne
__________________
I don't know my future after this weekend
And I don't want to
Mug95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 12:00   #3131
pink_rabbit22
Zakorzenienie
 
Avatar pink_rabbit22
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3 523
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez oblakanyobloczek Pokaż wiadomość
Dziwne te testy, może za bardzo czule a za mało specyficzne? Ja kupowałam z rossmanna 7sztuk za 15zl i one bezbłędnie pokazywały, cały czas były kreski baaaardzo blade, dzień przed pikiem LH zupełny brak kreski i potem wyraźnie dodatnie. Nie wiem czy to przez testy czy akurat u mnie ale sprawdzały się bardzo dobrze.

Na następny cykl już testów nie kupuję, będzie co będzie, szczególnie ze za każdym razem w tych 2 cyklach owulacja była wyczuwalna i w pierwszym potwierdzona przez ginekologa w 16-17dc.

Dziewczyny podziwiam jak długo się staracie, ale z drugiej strony jakie jest wyjście? Oby tylko każdej się udało, prędzej czy później. Oby prędzej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U mnie też te testy się dobrze sprawdzały, te z allegro wcale

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pink_rabbit22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-13, 13:03   #3132
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

U mnie też te z allegro w ogóle się nie sprawdzają, przestałam je robić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 14:06   #3133
Ememens90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 95
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cześć Dziewczyny,

U mnie dziś 32dzien cyklu przy reguralnych 31dniach, 11dpo, nie mogłam spać od 4 więc zrobiłam test oczywiście negatywny...



Psm odzywam całą sobą więc to nieuniknione ale właśnie ten czas jest najgorszy, ci chwilę latam do WC sprawdzić czy to już, wolałabym żeby już przyszła @ by się iw łudzić, znam dobrze swój organizm i wiem że okres będzie ale rozum jeszcze walczysz tym głupim sercem i z tą naiwna nadzieją a już nie mam sił na to.



I mam już styke... Totalna styke,

Zrobiłam w tymcyklu wszystko co mogłam,

Był zdrowy tryb życia, były witaminy, były badania, był spontaniczny sex i reguralnych sex, były test, była owulka, były wszystkie najgkupsze zeczy które przeczytałam w internecie i te potwierdzone naukowo, był urlop i Relax, czysta głową, było ☠☠☠☠a totalnie wszystko i mój mały rozumem nierozumie dlaczego swoje zdrowych ludzi nie może zajść w ciążę no nierozumiem...



I wybaczcie ale dziś argumenty typu: aż tak długo się niestaracie, może następnym razem, odpuść, nie przejmuj sie, dziś totalnie do mnie nie trafiają.

Bo wg natury naszym podstawowym obowiązkiem jest rozmnażanie się...

Jak tylko @ przyjdzie to obrażam się na tą ciążę chyba na dłuższy czas...



Przepraszam Was za te żale i lament ale gdzie jak nie tu...
Ememens90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 15:37   #3134
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Ememens90 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,

U mnie dziś 32dzien cyklu przy reguralnych 31dniach, 11dpo, nie mogłam spać od 4 więc zrobiłam test oczywiście negatywny...



Psm odzywam całą sobą więc to nieuniknione ale właśnie ten czas jest najgorszy, ci chwilę latam do WC sprawdzić czy to już, wolałabym żeby już przyszła @ by się iw łudzić, znam dobrze swój organizm i wiem że okres będzie ale rozum jeszcze walczysz tym głupim sercem i z tą naiwna nadzieją a już nie mam sił na to.



I mam już styke... Totalna styke,

Zrobiłam w tymcyklu wszystko co mogłam,

Był zdrowy tryb życia, były witaminy, były badania, był spontaniczny sex i reguralnych sex, były test, była owulka, były wszystkie najgkupsze zeczy które przeczytałam w internecie i te potwierdzone naukowo, był urlop i Relax, czysta głową, było a totalnie wszystko i mój mały rozumem nierozumie dlaczego swoje zdrowych ludzi nie może zajść w ciążę no nierozumiem...



I wybaczcie ale dziś argumenty typu: aż tak długo się niestaracie, może następnym razem, odpuść, nie przejmuj sie, dziś totalnie do mnie nie trafiają.

Bo wg natury naszym podstawowym obowiązkiem jest rozmnażanie się...

Jak tylko @ przyjdzie to obrażam się na tą ciążę chyba na dłuższy czas...



Przepraszam Was za te żale i lament ale gdzie jak nie tu...
Ja mam identycznie.
W tym cyklu też będziemy się starać, bralam już tabletki na stymulacje jajników, ale jakoś podchodzę do tego mechanicznie, żadnych uczuć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 15:48   #3135
Pistacja_
Rozeznanie
 
Avatar Pistacja_
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 680
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Ememens90 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,

U mnie dziś 32dzien cyklu przy reguralnych 31dniach, 11dpo, nie mogłam spać od 4 więc zrobiłam test oczywiście negatywny...



Psm odzywam całą sobą więc to nieuniknione ale właśnie ten czas jest najgorszy, ci chwilę latam do WC sprawdzić czy to już, wolałabym żeby już przyszła @ by się iw łudzić, znam dobrze swój organizm i wiem że okres będzie ale rozum jeszcze walczysz tym głupim sercem i z tą naiwna nadzieją a już nie mam sił na to.



I mam już styke... Totalna styke,

Zrobiłam w tymcyklu wszystko co mogłam,

Był zdrowy tryb życia, były witaminy, były badania, był spontaniczny sex i reguralnych sex, były test, była owulka, były wszystkie najgkupsze zeczy które przeczytałam w internecie i te potwierdzone naukowo, był urlop i Relax, czysta głową, było a totalnie wszystko i mój mały rozumem nierozumie dlaczego swoje zdrowych ludzi nie może zajść w ciążę no nierozumiem...



I wybaczcie ale dziś argumenty typu: aż tak długo się niestaracie, może następnym razem, odpuść, nie przejmuj sie, dziś totalnie do mnie nie trafiają.

Bo wg natury naszym podstawowym obowiązkiem jest rozmnażanie się...

Jak tylko @ przyjdzie to obrażam się na tą ciążę chyba na dłuższy czas...



Przepraszam Was za te żale i lament ale gdzie jak nie tu...
A moim zdaniem nie ma znaczenia jak długo się ktoś stara, do emocji i frustracji ma prawo każdy. Wiadomo, że jeśli osoba po 20 cs będzie twierdzić, że inna po 4 cs przesadza, ale jest to krzywdzące. Zwłaszcza, że często jest tak, że albo para zachodzi szybko, albo starają się długo, długo.. Sa takie dni, kiedy warto dać sobie przyzwolenie na negatywne myśli o uczucia i pobyć z tym smutkiem.
A później można wziąć się w garść i zebrać nowa nadzieję i energię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pistacja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 17:07   #3136
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Pistacja_ Pokaż wiadomość
A moim zdaniem nie ma znaczenia jak długo się ktoś stara, do emocji i frustracji ma prawo każdy. Wiadomo, że jeśli osoba po 20 cs będzie twierdzić, że inna po 4 cs przesadza, ale jest to krzywdzące. Zwłaszcza, że często jest tak, że albo para zachodzi szybko, albo starają się długo, długo.. Sa takie dni, kiedy warto dać sobie przyzwolenie na negatywne myśli o uczucia i pobyć z tym smutkiem.
A później można wziąć się w garść i zebrać nowa nadzieję i energię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja myślę, ze osoby, które się długo starały też były na tym etapie, ze po kilku cyklach pojawiała się złość, że sie nie udaje.
Dla mnie to jest naturalna sprawa i nie dziwię się każdemu naplywowi złych emocjiemocji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 17:48   #3137
Ememens90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 95
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Dzięki Dziewczyny
Ememens90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 17:56   #3138
pink_rabbit22
Zakorzenienie
 
Avatar pink_rabbit22
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3 523
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Ememens- każda z nas przez to przechodzi i ma gorsze dni. Każdy ma prawo do swoich emocji i zwatpień. Ale jak co miesiąc idziemy dalej z nową energią i nadzieją oby jesień okazała się dla nas wszystkich szczesliwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pink_rabbit22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 18:46   #3139
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Witam Moje Drogie
Jak tam u was się układa ? Jakieś nowinki ? Na mnie chyba , że działa przesilenie jesienne , jakoś nie mogę się ogarnąć ze sprawami dnia codziennego.
Ten cykl na spokojnie ...tylko dwa razy podjęliśmy próby : jeden dzień przed owulacja i jeden dzień po tym, jak test owulacyjny pokazał dwie grube kreski. Po prostu nie mam siły i ochoty na starania. W środę idę zbadać progesteron a w piątek wizyta u gina i podejmiemy decyzję czy czas na klinikę leczenia niepłodności. Szkoda , że do tego musiało dojść. Myślałam w głębi serca , że jednak się uda a tu 15cs i nic . No ale cóż takie jest życie i na to nie mogę wpłynąć

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-13, 19:07   #3140
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Beata1406 Pokaż wiadomość
gr8ania matko ile???? szacunek za pozytyw w życiu udawany badz wymuszany....ja 9cs i udaje że wszystko jest ok a gò...no prawda...w głowie siedzi non stop chęć posiadania dziecka...ciężko i przykro z każdym miesiącem....już czasem nic nie daje mi kopa żeby poprawić korone i iść do przodu....😭😭😭
pozytyw ani udawany, ani wymuszony. chyba z natury jestem raczej pozytywnie nastawiona do życia. Mam kochającego męża, nie jestem obłożnie chora, mam co włożyć do gara- na prawdę uważam że nie mam w życiu najgorzej. jeśli się nam nie uda, to najwyżej będę najlepszą ciotką na świecie
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 19:28   #3141
AYLA2212
Raczkowanie
 
Avatar AYLA2212
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 53
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
pozytyw ani udawany, ani wymuszony. chyba z natury jestem raczej pozytywnie nastawiona do życia. Mam kochającego męża, nie jestem obłożnie chora, mam co włożyć do gara- na prawdę uważam że nie mam w życiu najgorzej. jeśli się nam nie uda, to najwyżej będę najlepszą ciotką na świecie
Zawsze też mozna pomyśleć o adopcji jest wiele opcji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AYLA2212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 19:30   #3142
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez AnnaLenna Pokaż wiadomość
Witam Moje Drogie
Jak tam u was się układa ? Jakieś nowinki ? Na mnie chyba , że działa przesilenie jesienne , jakoś nie mogę się ogarnąć ze sprawami dnia codziennego.
Ten cykl na spokojnie ...tylko dwa razy podjęliśmy próby : jeden dzień przed owulacja i jeden dzień po tym, jak test owulacyjny pokazał dwie grube kreski. Po prostu nie mam siły i ochoty na starania. W środę idę zbadać progesteron a w piątek wizyta u gina i podejmiemy decyzję czy czas na klinikę leczenia niepłodności. Szkoda , że do tego musiało dojść. Myślałam w głębi serca , że jednak się uda a tu 15cs i nic . No ale cóż takie jest życie i na to nie mogę wpłynąć

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka


anuż może zaskoczy?

W każdym razie jakby nie było to trzymam kciuki
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 19:31   #3143
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
pozytyw ani udawany, ani wymuszony. chyba z natury jestem raczej pozytywnie nastawiona do życia. Mam kochającego męża, nie jestem obłożnie chora, mam co włożyć do gara- na prawdę uważam że nie mam w życiu najgorzej. jeśli się nam nie uda, to najwyżej będę najlepszą ciotką na świecie
Trzymam za ciebie kciuki , mocno. My staraczki ze starej paczki
Ile masz lat jeśli mogę spytać. Zapewne wiedziałam ale takie szczegóły szybko tu umykają

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 20:00   #3144
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez AnnaLenna Pokaż wiadomość
Trzymam za ciebie kciuki , mocno. My staraczki ze starej paczki
Ile masz lat jeśli mogę spytać. Zapewne wiedziałam ale takie szczegóły szybko tu umykają

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
ja za Was również
w marcu będzie 33
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 21:09   #3145
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
ja za Was również

w marcu będzie 33
Dobry wiek ja jestem trochę starsza 35 i staramy się o pierwsze dziecko. Nie chcę o tym myśleć...ale zaczynam czuć presję wieku. Jak to pokonać...tzn przestać się tym dołować..z tym ostatnio walczę

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-14, 06:25   #3146
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

dzień dobry
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-14, 06:50   #3147
pink_rabbit22
Zakorzenienie
 
Avatar pink_rabbit22
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3 523
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Dzien dobry
Komplet badań zrobionych, dzięki gr8aniu za listę co trzeba zrobić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pink_rabbit22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-14, 06:53   #3148
oblakanyobloczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 948
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Dzień dobry!

Dziewczyny znowu gonia mnie grafiki, myślicie ze w 9-10dpo jest szansa żeby wyszedł sikaniec?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oblakanyobloczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-14, 06:59   #3149
Pistacja_
Rozeznanie
 
Avatar Pistacja_
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 680
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez oblakanyobloczek Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Dziewczyny znowu gonia mnie grafiki, myślicie ze w 9-10dpo jest szansa żeby wyszedł sikaniec?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
10 dpo u mnie wyszedł, ale nie brałbym tego za pewnik, bo każdy przypadek jest inny. Ale szansa jest6

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pistacja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-14, 07:12   #3150
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Dzień dobry b dziś piękna pogoda. Porzucam samochód i idę spacerem do pracy . Aż szkoda , żeby się zmarnowals

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-18 07:06:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:44.