Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3 - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-08-04, 19:05   #211
maciejka1987
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 277
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Ja mam jutro wizytę. Powiem babce o tych bólach w dole, nawet nie wiem jak je opisać... Ciekawe jak moja szyjka.

A co do przyrostu wagi z córką przez ostatnie 2 miesiące przytyłam minimalnie. Liczę, że teraz też tak będzie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
31.12.13

6.2.15



maciejka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-04, 19:10   #212
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

A my byliśmy na kulkach z Alicją, dziecko się wyszalało, mało co kręgosłupa nie złamała bo zachciało jej się skakać na piłce która ją odbiła i zrobiła takiego skorpiona...że czubek głowy dotykał pośladków... a ja myślałam że mi serce wyskoczy!!
Mam apetyt dość dobry i smaki przeróżne, ale nie mogę jeść dużo na raz.
Margosia ja jeszcze nic nie zaczęłam działać z wyprawką. Aż się poryczałam wczoraj z tego powodu - nie wiem co to bylo, jakaś chwilowa niemoc depresyjna Dziś przygotowania z powrotem mam daleko w planach bo przecież do października tyle czasu..
Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Mój pępek musi być monstrualny, bo plastry nic nie dają Raz zakleiłam go gazą, ale po pierwsze był problem z ciuchem, żeby nie przebijało, a po drugie moja nadwrażliwa skóra pokryła się wysypką Także muszę przetrwać, ale nie zmienia to faktu, że dla mnie to obrzydliwe

Też wam siada apetyt? W sumie nic przyjemnego jeść ze skaczącym brzuchem.

Też mnie dziś ciśnie okresowo, dusi w klatce i jeszcze jakaś krew ze śluzem. Strasznie się psuję, odkąd ten stwór tak koksi
Jaka krew???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-04, 19:20   #213
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Tez doczytałam o tej krwi, ja już bym była na IP, bo szyjka może się rozwierac :/
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-04, 19:22   #214
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Czubasek o matko to niezle Cie zalatwilo. Odczuwasz z tym jakies dolegliwosci?
Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
A my byliśmy na kulkach z Alicją, dziecko się wyszalało, mało co kręgosłupa nie złamała bo zachciało jej się skakać na piłce która ją odbiła i zrobiła takiego skorpiona...że czubek głowy dotykał pośladków... a ja myślałam że mi serce wyskoczy!!
Mam apetyt dość dobry i smaki przeróżne, ale nie mogę jeść dużo na raz.
Margosia ja jeszcze nic nie zaczęłam działać z wyprawką. Aż się poryczałam wczoraj z tego powodu - nie wiem co to bylo, jakaś chwilowa niemoc depresyjna Dziś przygotowania z powrotem mam daleko w planach bo przecież do października tyle czasu..Jaka krew???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W sumie nie wiem czemu zrozumialam ze krew w sluzie z kaszlu ale moze to z drog rodnych? Laura?

Mi brakuje wanienki, przewijaka, materaca i klikniecia koszyka na gemini i tak bardzo nie moge sie za to zabrac, ze nie zdziwie sie jak skoncze bez tego. Ciesze sie ze reszte ogarnelam wczesniej...
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-04, 19:43   #215
Sylwia880
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 454
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Krew ze sluzem, to czyli z dróg rodnych? To równie dobrze może być coś z lozyskiem...ja bym juz byla na IP
Sylwia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-04, 20:18   #216
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Wstawię Wam mój brzuch to żaden pępek nie będzie Wam straszny. Ja mam podwójny....
Oj biedna. Będziesz to operować po porodzie czy można w jakiś inny sposób temu zaradzić? Szczerze mówiąc, w ogóle nie znam tematu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-04, 20:32   #217
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Ojj Czubasku a boli Cię to czy tylko wystaje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Ojj Czubasku a boli Cię to czy tylko wystaje?
Laura w sumie dziewczyny mają rację. Jak krew z dróg rodnych to lepiej sprawdzić na IP

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-04, 21:07   #218
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Wstawię Wam mój brzuch to żaden pępek nie będzie Wam straszny. Ja mam podwójny....
Czubasek a ty masz to pod kontrolą? Nie wiem ale przepuklina może być niebezpieczna, oglądał ci
to ktoś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez UltraMarryna
Czas edycji: 2019-08-04 o 21:12
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-04, 21:10   #219
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

No właśnie do tej pory jakoś mi nie przeszkadzała, nie bolala. A od wczoraj przy gwałtowniejszym ruchu bardzo boli, piecze. W czwartek mam wizytę i powiem ginowi, że nie daje rady z tym. Jak zbagatelizuje to 19.08 idę do innego lekarza to może on coś zaradzi.
Ja się boje ze pod wpływem powiększającej się macicy mi to uwięźnie :/
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-04, 21:11   #220
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Na wystające pępki (jak ktoś nie chce żeby było widać) to najlepiej wzorzaste kolory się sprawdzą. Mi wystaje ale mam to gdzieś. Jeszcze mam kilka miękkich biustonoszy a w nich sutki wystają (w ogóle te moje brodawki ostatnio takie twarde cały czas są) i chodzę tak z takimi wypustkami 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-04, 21:30   #221
agnieszka_wilczewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 309
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

A mój pępek nie wystaje Jest nadal wklesly, chociaż szerszy niż wcześniej, na razie ten mój brzuch w ogóle ogromny nie jest, rozstępów brak, ale nie będę się cieszyć tym, bo słyszałam, że nawet przed samym porodem niektórym się pojawiają 😕
agnieszka_wilczewska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-04, 21:33   #222
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez agnieszka_wilczewska Pokaż wiadomość
A mój pępek nie wystaje Jest nadal wklesly, chociaż szerszy niż wcześniej, na razie ten mój brzuch w ogóle ogromny nie jest, rozstępów brak, ale nie będę się cieszyć tym, bo słyszałam, że nawet przed samym porodem niektórym się pojawiają
To prawda. Siostra dzień przed porodem obudziła się z czerwonym brzuchem i to były rozstępy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-04, 21:54   #223
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
To prawda. Siostra dzień przed porodem obudziła się z czerwonym brzuchem i to były rozstępy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O matko... Juz pare razy naszla mnie mysl w tej ciazy, ze szkoda, ze dziecko bedzie dziewczynka, bo bedzie mialo prze...
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-04, 22:08   #224
slasherka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 227
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Hejka my dzisiaj cały dzień w gościach, a kiedy w końcu wróciliśmy do domu to znajomi przyjechali do nas.
Dowiedziałam się dzisiaj że kuzynka ktora ma termin na początek sierpnia w czwartek będzie miała cesarke. Niestety dzidzia ułożona miednicowo i lekarz stwierdził że już nie.ma szans że zmieni pozycję.

Wystraszylam się trochę bo corcia dziś cały dzień bardzo spokojna i tylko od czasu do czasu jakieś delikatne kopniaczki czułam ale za to teraz nadrabia za cały dzień. Chyba nie pójdę dziś za szybko spac
Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny nie było mnie wczoraj, bo ogarniałam "lumpeks"... Dostałam kilka kartonów od znajomej z ubrankami i musiałam je wszystkie przejrzeć. Wygląda na to, że chyba z ciuszków nic nie muszę dokupować. Patrzcie, ile tego było!

Trzymam kciuki, dużo siły dla małej i rodziców Załącznik 7686287

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Matko ty chyba już masz wyprawkę odziezowa co najmniej do 3 lat
Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
A inne produkty z motherhood? Mają fajnie wyglądający śpiworek do fotelika
Ja choruje na ten spiworek. Może się trafi jakaś promocja
Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Zamówiłam wreszcie dostawkę przy okazji dwie koszule do karmienia i prześcieradełka. Brakuje mi już tylko drobnych pierdół kosmetycznych i tematów okołobutelkowych, ale tu cały czas się zastanawiam, jak do tego podejść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam w planach jutro jechać na wyprawkowe zakupy. Zobaczymy czy się uda bo ja jak sobie coś zaplanuje to... nigdy nic z tego nie wychodzi
Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
Hej
Cukry mam ok
Dzisiaj znów mnie córeczka odwiedziła, poszliśmy do szpitalnego baru i coś tam obiadowego zjadła, bo dziadek biedny zmartwiony, bo ona bardzo mało je.

Trochę się bałam rozstania, ale troszkę pomarudziła "mama, mama" przytuliłam, powiedziałam, że kocham bardzo i tęsknię do domu. I poszła z dziadkiem.
Dzielna jest. Ale nie jest tak źle.
To miałaś roboty ale fajnie przegląda się takie rzeczt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie tego się najbardziej boje. Rozłąki z córką i tego żalu kiedy przyjedzie mnie odwiedzić i będzie.musiala jechać do domu a ja będę udawać twardą żeby jej było lzej
Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Mój pępek musi być monstrualny, bo plastry nic nie dają Raz zakleiłam go gazą, ale po pierwsze był problem z ciuchem, żeby nie przebijało, a po drugie moja nadwrażliwa skóra pokryła się wysypką Także muszę przetrwać, ale nie zmienia to faktu, że dla mnie to obrzydliwe

Też wam siada apetyt? W sumie nic przyjemnego jeść ze skaczącym brzuchem.

Też mnie dziś ciśnie okresowo, dusi w klatce i jeszcze jakaś krew ze śluzem. Strasznie się psuję, odkąd ten stwór tak koksi
Kurcze ja bym jednak wolala dla.pewnosci skontrolować to w szpitalu

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
slasherka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-04, 22:49   #225
siacha_ck
Zakorzenienie
 
Avatar siacha_ck
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 388
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny nie było mnie wczoraj, bo ogarniałam "lumpeks"... Dostałam kilka kartonów od znajomej z ubrankami i musiałam je wszystkie przejrzeć. Wygląda na to, że chyba z ciuszków nic nie muszę dokupować. Patrzcie, ile tego było!

Trzymam kciuki, dużo siły dla małej i rodziców Załącznik 7686287

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow, to ciekawe zajęcie miałaś
Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
Hej
Cukry mam ok
Dzisiaj znów mnie córeczka odwiedziła, poszliśmy do szpitalnego baru i coś tam obiadowego zjadła, bo dziadek biedny zmartwiony, bo ona bardzo mało je.

Trochę się bałam rozstania, ale troszkę pomarudziła "mama, mama" przytuliłam, powiedziałam, że kocham bardzo i tęsknię do domu. I poszła z dziadkiem.
Dzielna jest. Ale nie jest tak źle.
To miałaś roboty ale fajnie przegląda się takie rzeczt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podziwiam, że dajesz radę na odwiedziny córki. Jak leżałam w szpitalu w ciąży z synem to nawet przez tel było mi ciężko rozmawiać z córką. Aż mnie ściskało i łzy napływały.
Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Mój pępek musi być monstrualny, bo plastry nic nie dają Raz zakleiłam go gazą, ale po pierwsze był problem z ciuchem, żeby nie przebijało, a po drugie moja nadwrażliwa skóra pokryła się wysypką Także muszę przetrwać, ale nie zmienia to faktu, że dla mnie to obrzydliwe

Też wam siada apetyt? W sumie nic przyjemnego jeść ze skaczącym brzuchem.

Też mnie dziś ciśnie okresowo, dusi w klatce i jeszcze jakaś krew ze śluzem. Strasznie się psuję, odkąd ten stwór tak koksi
Co do apetytu to wręcz przeciwnie. Ciągle coś jem. Jeszcze od wczoraj ciasto na zsiadłym mleku ze śliwkami. Normalnie taki smak dzieciństwa, że nie mogę się oprzeć.
A z tą krwią ze sluzem to już dawno byłabym na IP.

Byliśmy z dzieciakami na pikniku rodzinnym a później jeszcze na placu zabaw. Normalnie padam na twarz ale z drugiej strony nie mogę usnąć bo jutro wizyta.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB

WIKTORIA

SZYMON
siacha_ck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-05, 05:52   #226
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Dzień dobry.
Ciśnienie nadal ok więc mam nadzieję, że dzisiaj będzie wypis do domu

Co do odwiedzin cieszę się, że córeczka mnie odwiedziła. Nie było mi łatwo się z nią potem rozstać, ale myślę, że takie sytuacje /emocje też są potrzebne.
Mówiłam jej wcześniej gdzie będę, dlaczego (w formie dostosowanej do jej zrozumienia). Ona będąc tu widziała, że mama mówi prawdę, że mama w szpitalu.
Fajnie, że tu dzieci mogą przyjść (wczoraj sporo było tutaj dzieci)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-05, 07:04   #227
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Dzień dobry!
Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
Ciśnienie nadal ok więc mam nadzieję, że dzisiaj będzie wypis do domu

Co do odwiedzin cieszę się, że córeczka mnie odwiedziła. Nie było mi łatwo się z nią potem rozstać, ale myślę, że takie sytuacje /emocje też są potrzebne.
Mówiłam jej wcześniej gdzie będę, dlaczego (w formie dostosowanej do jej zrozumienia). Ona będąc tu widziała, że mama mówi prawdę, że mama w szpitalu.
Fajnie, że tu dzieci mogą przyjść (wczoraj sporo było tutaj dzieci)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super to słyszeć

Ja dziś idę po jakiś proszek do prania dla dzieci i będę powoli prać ten mój sajgon ubrankowy... W tych 10 kartonach było wszystko, po trójce dzieci, więc udało mi się też dwa dać szwagierce na jej synka 2 latka, wszystkie chłopięce malutkie spakowałam dla koleżanki, która rodzi trochę później, ogólnie wystarczy dla kilku osób a ja chyba będę to wszystko prać rodzajami, będzie mi łatwiej ogarniać to potem w szufladzie, najpierw body, potem pajace itd. No i rzeczy mam do dwóch lat minimum

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-05, 08:29   #228
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cześć

Was też bolą stawy biodrowe jak śpicie? Mnie od kilku dni bolą, nie mogę spać długo na jednym boku. Jako dziecko miałam dysplazję i trochę się niepokoję czy to normalne :/
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-05, 08:40   #229
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Cześć

Was też bolą stawy biodrowe jak śpicie? Mnie od kilku dni bolą, nie mogę spać długo na jednym boku. Jako dziecko miałam dysplazję i trochę się niepokoję czy to normalne :/
Mnie nie. Ja tylko czuję czasem ból w odcinku lędźwiowym, jak przekręcam się z boku na plecy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-05, 09:06   #230
slasherka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 227
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Cześć

Was też bolą stawy biodrowe jak śpicie? Mnie od kilku dni bolą, nie mogę spać długo na jednym boku. Jako dziecko miałam dysplazję i trochę się niepokoję czy to normalne :/
Cześć
Mnie tak jak gaiete bolą tylko plecy w odcinku ledzwiowym i to do tego stopnia że nie ma szans żebym położyła się wznak

Dziewczyny nie wiecie jak tam Laura bo trochę martwię się o nią

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez slasherka
Czas edycji: 2019-08-05 o 09:07
slasherka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-05, 10:12   #231
Domi_001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 362
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Hej dziewczyny, podczytywać cały czas ale mnie wylogowuje w aplikacji i coś mi się zawiesza. Zainstalowalam jeszcze raz mam nadzieję że będzie już ok.

Laura mam nadzieję że to nic poważnego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Cześć

Was też bolą stawy biodrowe jak śpicie? Mnie od kilku dni bolą, nie mogę spać długo na jednym boku. Jako dziecko miałam dysplazję i trochę się niepokoję czy to normalne :/
Mnie też trochę bolą biodra jak za długo na jednej stronie śpię i też miałam dysplazję.. Ciekawe czy to ma coś do rzeczy..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Dzień dobry! Super to słyszeć

Ja dziś idę po jakiś proszek do prania dla dzieci i będę powoli prać ten mój sajgon ubrankowy... W tych 10 kartonach było wszystko, po trójce dzieci, więc udało mi się też dwa dać szwagierce na jej synka 2 latka, wszystkie chłopięce malutkie spakowałam dla koleżanki, która rodzi trochę później, ogólnie wystarczy dla kilku osób a ja chyba będę to wszystko prać rodzajami, będzie mi łatwiej ogarniać to potem w szufladzie, najpierw body, potem pajace itd. No i rzeczy mam do dwóch lat minimum

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też się zbieram za rozpoczęcie prania ubrań po synku ale jakoś nie mam mocy na razie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
Ciśnienie nadal ok więc mam nadzieję, że dzisiaj będzie wypis do domu

Co do odwiedzin cieszę się, że córeczka mnie odwiedziła. Nie było mi łatwo się z nią potem rozstać, ale myślę, że takie sytuacje /emocje też są potrzebne.
Mówiłam jej wcześniej gdzie będę, dlaczego (w formie dostosowanej do jej zrozumienia). Ona będąc tu widziała, że mama mówi prawdę, że mama w szpitalu.
Fajnie, że tu dzieci mogą przyjść (wczoraj sporo było tutaj dzieci)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki za wyjście do domku rodzice podobno gorzej przeżywają takie rozstania niż dzieci...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez siacha_ck Pokaż wiadomość
Wow, to ciekawe zajęcie miałaś Podziwiam, że dajesz radę na odwiedziny córki. Jak leżałam w szpitalu w ciąży z synem to nawet przez tel było mi ciężko rozmawiać z córką. Aż mnie ściskało i łzy napływały. Co do apetytu to wręcz przeciwnie. Ciągle coś jem. Jeszcze od wczoraj ciasto na zsiadłym mleku ze śliwkami. Normalnie taki smak dzieciństwa, że nie mogę się oprzeć.
A z tą krwią ze sluzem to już dawno byłabym na IP.

Byliśmy z dzieciakami na pikniku rodzinnym a później jeszcze na placu zabaw. Normalnie padam na twarz ale z drugiej strony nie mogę usnąć bo jutro wizyta.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kciuki za wizytę!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez agnieszka_wilczewska Pokaż wiadomość
A mój pępek nie wystaje Jest nadal wklesly, chociaż szerszy niż wcześniej, na razie ten mój brzuch w ogóle ogromny nie jest, rozstępów brak, ale nie będę się cieszyć tym, bo słyszałam, że nawet przed samym porodem niektórym się pojawiają
Mi w ciąży z synkiem wyszły w ostatnim miesiącu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Domi_001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-05, 10:18   #232
Domi_001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 362
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez maciejka1987 Pokaż wiadomość
Ja mam jutro wizytę. Powiem babce o tych bólach w dole, nawet nie wiem jak je opisać... Ciekawe jak moja szyjka.

A co do przyrostu wagi z córką przez ostatnie 2 miesiące przytyłam minimalnie. Liczę, że teraz też tak będzie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki za wizytę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Domi_001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-05, 10:18   #233
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Mój pępek musi być monstrualny, bo plastry nic nie dają Raz zakleiłam go gazą, ale po pierwsze był problem z ciuchem, żeby nie przebijało, a po drugie moja nadwrażliwa skóra pokryła się wysypką Także muszę przetrwać, ale nie zmienia to faktu, że dla mnie to obrzydliwe

Też wam siada apetyt? W sumie nic przyjemnego jeść ze skaczącym brzuchem.

Też mnie dziś ciśnie okresowo, dusi w klatce i jeszcze jakaś krew ze śluzem. Strasznie się psuję, odkąd ten stwór tak koksi
Hej, odezwij się, że u Ciebie wszystko w porządku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-05, 10:19   #234
Domi_001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 362
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
No właśnie do tej pory jakoś mi nie przeszkadzała, nie bolala. A od wczoraj przy gwałtowniejszym ruchu bardzo boli, piecze. W czwartek mam wizytę i powiem ginowi, że nie daje rady z tym. Jak zbagatelizuje to 19.08 idę do innego lekarza to może on coś zaradzi.
Ja się boje ze pod wpływem powiększającej się macicy mi to uwięźnie :/
Mam nadzieję że lekarz coś doradzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Domi_001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-05, 10:31   #235
EwelinciaLipiec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Trzymam kocyki za wizyty 😘
Laura jak tam??
EwelinciaLipiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-05, 10:31   #236
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Cześć

Was też bolą stawy biodrowe jak śpicie? Mnie od kilku dni bolą, nie mogę spać długo na jednym boku. Jako dziecko miałam dysplazję i trochę się niepokoję czy to normalne :/
Mnie bardzo bolą biodra. Ale żeby ulżyć ani na brzuchu ani na plecach nie mogę więc się tak męczę. Czasem to aż do calej nogi promieniuje. Ja już długo to mam. Nie wiem od czego to zależy ale nie w każdą noc. Nie miałam dysplazji. Materac mam porządny!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-05, 11:09   #237
sharlotka87
Rozeznanie
 
Avatar sharlotka87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 714
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cześć
Byłam w sobotę u fryzjera, czuję się jak nowo narodzona
Ultra, śniło mi się, że rodziłas, a ja pobiegłam kupić Ci ogromną bułkę z dżemem. Ale taką meeega, bo przecież to właśnie tego kobieta potrzebuje podczas porodu
Cytat:
Napisane przez Sylwia880 Pokaż wiadomość
Ale...że wystający pępek to jakiś kłopot? Ja mam już od bardzo dawna taki i w ogóle mi nie wadzi. Myślę wręcz, że to typowa oznaką brzuszka ciazowego, mi to się nawet chyba podoba...
Mnie też nie przeszkadza, zwłaszcza, że w poprzednich ciążach nie wystawał. Teraz leży główkowo i pępek sterczy
Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Chcę ogólnie KP, ale przy mojej pierwszej zabrakło mi możliwości zostawienia jej z kimś innym - nie umiała jeść z butelki, nie miała smoczka i teraz myślę, że może gdybym wcześniej wprowadzała butelkę, to potem byłoby mi łatwiej. I tak się zastanawiam, czy kupować coś już teraz, czy dopiero po narodzinach, co z tym laktatorem...
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam to samo. Też byłam "uwięziona". Pilnowałam, aby wrócić w przeciągu 1,5h na karmienie teraz od początku mam zamiar podawać na przemian pierś i butlę z moim mlekiem.
Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
A my byliśmy na kulkach z Alicją, dziecko się wyszalało, mało co kręgosłupa nie złamała bo zachciało jej się skakać na piłce która ją odbiła i zrobiła takiego skorpiona...że czubek głowy dotykał pośladków... a ja myślałam że mi serce wyskoczy!!
Mam apetyt dość dobry i smaki przeróżne, ale nie mogę jeść dużo na raz.
Margosia ja jeszcze nic nie zaczęłam działać z wyprawką. Aż się poryczałam wczoraj z tego powodu - nie wiem co to bylo, jakaś chwilowa niemoc depresyjna Dziś przygotowania z powrotem mam daleko w planach bo przecież do października tyle czasu..Jaka krew???
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O matko ale atrakcje mialyscie
Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Oj biedna. Będziesz to operować po porodzie czy można w jakiś inny sposób temu zaradzić? Szczerze mówiąc, w ogóle nie znam tematu.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Można przepukline schować ćwiczeniami.
Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
No właśnie do tej pory jakoś mi nie przeszkadzała, nie bolala. A od wczoraj przy gwałtowniejszym ruchu bardzo boli, piecze. W czwartek mam wizytę i powiem ginowi, że nie daje rady z tym. Jak zbagatelizuje to 19.08 idę do innego lekarza to może on coś zaradzi.
Ja się boje ze pod wpływem powiększającej się macicy mi to uwięźnie :/
Proponuję wizytę u fuzjoterapety, ginekolog tu nic nie pomoże.
Cytat:
Napisane przez agnieszka_wilczewska Pokaż wiadomość
A mój pępek nie wystaje Jest nadal wklesly, chociaż szerszy niż wcześniej, na razie ten mój brzuch w ogóle ogromny nie jest, rozstępów brak, ale nie będę się cieszyć tym, bo słyszałam, że nawet przed samym porodem niektórym się pojawiają
A ile pojawia się po porodzie
Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Cześć
Was też bolą stawy biodrowe jak śpicie? Mnie od kilku dni bolą, nie mogę spać długo na jednym boku. Jako dziecko miałam dysplazję i trochę się niepokoję czy to normalne :/
Bolą, oj tak. Jak pośpie na jednym boku troszkę dłużej to strasznie boli. Ale mnie też boli spojenie i kość ogonowa.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sharlotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-05, 11:21   #238
seesunrise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 281
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez EwelinciaLipiec Pokaż wiadomość
Pisałyscie ostatnio o skurczach.
Dzisiaj JuZ 3 raz jestem w kibelku i ciągnie mnie jak na okres..
A co pępka to chyba mi się nie podoba.
Mój się pokazuje i chowa.
Ewelincia, przeszły skurcze? Dziś już lepiej?
Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Ja jem teraz oczami, widać po wadze bo przyrost przez 2.5 tygodnia zaden. Ale podobno teraz nachodzi czas największego przybierania na wadze
Nie strasz moja waga w pierwszej połowie lipca stała, a ostatnie 2 tyg to 2 kg więcej :/
Ja mam apetyt na owoce i słodkie (czekolada ), mięso ryby nie do przełknięcia
Cytat:
Napisane przez maciejka1987 Pokaż wiadomość
Ja mam jutro wizytę. Powiem babce o tych bólach w dole, nawet nie wiem jak je opisać... Ciekawe jak moja szyjka.

A co do przyrostu wagi z córką przez ostatnie 2 miesiące przytyłam minimalnie. Liczę, że teraz też tak będzie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki za dzisiejszą wizytę
Cytat:
Napisane przez agnieszka_wilczewska Pokaż wiadomość
A mój pępek nie wystaje Jest nadal wklesly, chociaż szerszy niż wcześniej, na razie ten mój brzuch w ogóle ogromny nie jest, rozstępów brak, ale nie będę się cieszyć tym, bo słyszałam, że nawet przed samym porodem niektórym się pojawiają
Mój też jeszcze wklęsły, spłaszczyło go ale wokół niego jest taka napięta skóra i zauważyłam żyłkę ciemniejszą niż inne - kandydat na rozstęp?
Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
Ciśnienie nadal ok więc mam nadzieję, że dzisiaj będzie wypis do domu

Co do odwiedzin cieszę się, że córeczka mnie odwiedziła. Nie było mi łatwo się z nią potem rozstać, ale myślę, że takie sytuacje /emocje też są potrzebne.
Mówiłam jej wcześniej gdzie będę, dlaczego (w formie dostosowanej do jej zrozumienia). Ona będąc tu widziała, że mama mówi prawdę, że mama w szpitalu.
Fajnie, że tu dzieci mogą przyjść (wczoraj sporo było tutaj dzieci)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobra wiadomość
Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Cześć

Was też bolą stawy biodrowe jak śpicie? Mnie od kilku dni bolą, nie mogę spać długo na jednym boku. Jako dziecko miałam dysplazję i trochę się niepokoję czy to normalne :/
W sobotę mnie bolało po nocy - ale generalnie gorzej spałam i właściwie cały czas na jednym boku, bo jak się kładłam na drugim to mały jakoś bardziej kopał i zaczynał mi się brzuch spinać. A w dzień poprawiłam spacerami, wczoraj też nie oszczędzałam, ale dzisiaj już uważam, może przejdzie.
seesunrise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-05, 11:46   #239
agnieszka_wilczewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 309
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

seesunraise mój jest cały w żyłach, od dłuższego czasu, skóra się napiela to i żyły się uwidoczjily, to samo na dekolcie, ale tam to mi wywaliły te żyły prawie od początku ciąży i nie widzę, żeby cokolwiek się zmieniało moja mama mówi, że nie miała rozstępów po żadnej ciąży, twierdzi, że skórę mam po niej i też nie będę miała, oby się sprawdziło :P

Jak tam ta kruszyna po operacji serduszka? Daje sobie radę? Mało się udzielałam ostatnio, ale czytałam was i też trzymam kciuki za malutka
agnieszka_wilczewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-05, 12:14   #240
Domi_001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 362
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Dziewczyny właśnie mi przyszły koszule ciążowe i do karmienia z bon prix.
Polecam tą https://www.bonprix.pl/style/koszula...e=2&return=ref
Na żywo jest śliczna, ma trochę bardziej stonowany kolor niż na zdj, milutka w dotyku i przede wszystkim dłuższa. Długo takiej szukałam przy moich 176 cm wzrostu i ciążowym brzuszku ledwo mi inne tylek zakrywaja co w szpitalu jest bardzo krępujące..
Miałam taką krótka do porodu, gdzie chodziłam po sali już bez bielizny i przy mocnym skurczu jak mnie zginalo w pół to za przeproszeniem d*pa na wierzchu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Domi_001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-10 18:22:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:09.