Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2 - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-06, 23:20   #2191
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Cytat:
Napisane przez Piekielny_Aniolek Pokaż wiadomość
Przepraszam, że nie na temat ale
Muszynianka: O matko i córko!! ale masz piękne ząbki
wybielałaś?

dzięki używałam pasty wybielającej przez okres pół roku
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 23:22   #2192
asSsiek
Raczkowanie
 
Avatar asSsiek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 465
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Janusz czyli plakaty nadal jak najbardziej za ?? Jestem niestety za daleko żeby pomóc... Czy Mia działa coś w tym kierunku Mogłabym pokryć koszta np. tuszu do drukarki czy coś ...niestety w inny sposób w tym momencie nie mogę pomóc ...
asSsiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 23:22   #2193
Janusz_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 360
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Jutro też jest dzień - miejmy nadzieję że przyniesie nam radość .
Idę spać by być wypoczętym by móc ruszyc serca innych
Pozdrawiam i Dobranoc
BO GŁĘBOKO W TO WIERZĘ - IWONA ŻYJE
Janusz_G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 23:23   #2194
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Cytat:
Napisane przez Slogan27 Pokaż wiadomość
Napisane przez lidia90
Witam Dziewczyny. Czytam to forum od dluzszego czasu ale dopiero teraz zdecydowalam sie napisac. Minelo juz tak duzo czasu i bardzo sie martwie i niepokoje o Iwone. To wszystko juz zbyt dlugo trwa a ja nie moge spac nocami. Mniej wiecej od polowy roku 2008 Iwona zaczela umawiac sie z facetami z czatu Trojmiasto Wirtualnej Polski na spotkania sponsorowane. Przez ten czas Iwona poznala bardzo wielu facetow zupelnie roznego pokroju. Byli eleganccy faceci na poziomie, jak rowniez pelni wiesniacy i patologiczne osobniki. Iwona opowiadala ze kilka razy zdarzylo jej sie nawet od razu uciec od goscia z samochodu. Duma ktoregos z nich mogla poczuc sie urazona przez to ze Iwona nie chodzila z kazdym kto dawal 200 zlotych. Taki osobnik mogl okazac sie pozniej dla niej niebezpieczny. Mysle ze nie ma to juz wiekszego znaczenia gdyz Iwona mniej wiecej od lata 2009 skonczyla z umawianiem sie facetami z czatu. Zrobila to dlatego ze w Dream Clubie w Sopocie wylowil ja ( z reszta jak setki innych dziewczyn na przestrzeni lat nijaki Krystian (Krystek) z Sopotu. Jest to znany trojmiejski alfons rekrutujacy mlode prostytutki dla klientow z wyzszej polki. Facet ma jakies 60lat, taki szczuply, mlodziezowo sportowo ubierajacy sie (czesto w berecie) grajacy w tenisa - wiecie taki typ wiecznie mlody. Generalnie nie daje dziewczynom zadnych srodkow typu pigulka gwaltu - ale ma naprawde wysokie umiejetnosci psycho persfazyjne i kazda z mlodych dziewczyn z checia zaczyna pracowac dla klientow. Jednym z jego klientow jest nijaki Mariusz O. Sama bylam niejednokrotnie u niego na imprezie w jego domu i dzialy sie tam naprawde mocne rzeczy. Imprezy trwaja czasami po kilka dni - od piatku do srody - i to nie sporadycznie. Osobiscie mi sie nie zdarzylo ale slyszalam od dziewczyn ze dodawali dziewczynom PG600 czy koks. Mariusz mieszka jakies 500metrow od miejsca w jakim kamery zarejestrowaly Iwone tamtej nocy, zaraz kolo rzeczki w Jelitkowie. Widzialam Iwone u niego na imprezie ze dwa razy - ale wiem ze chodzila czesciej. Domniemam tylko ze jesli w gre wchodzilo by przetrzymywanie to jest to jakas opcja gdyz jest to bardzo duzy dom. Sama nie wiem czy moze byc jakis związek

zgłoszono to już na policję ???

jeśli osoba ściemnia to powinna zostać ukarana , moim zdaniem powinni karać za durne ploty , współczuje jej rodzinie która to czyta i życzę z całego serca żeby IWONA ZNALAZŁA SIĘ CAŁA I ZDROWA, a ta osoba która to napisała poniosła surowe konsekwencje jeśli kłamała
:eee k:

wydaje mi sie ze TRZEBA powiedzieć/zgłosić to policji?spel;nic ze tak powiem obowiazek obywatelski

dzizas moze o to łasnie chodzi..
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 23:25   #2195
Janusz_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 360
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Cytat:
Napisane przez asSsiek Pokaż wiadomość
Janusz czyli plakaty nadal jak najbardziej za ?? Jestem niestety za daleko żeby pomóc... Czy Mia działa coś w tym kierunku Mogłabym pokryć koszta np. tuszu do drukarki czy coś ...niestety w inny sposób w tym momencie nie mogę pomóc ...
WYSTARCZY NAWET KILKA PLAKATÓW W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI - zawsze to wzbudzi zainteresowanie może znajdą się inni którzy będą chcieli ci pomóc
Janusz_G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 23:27   #2196
asSsiek
Raczkowanie
 
Avatar asSsiek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 465
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Aguś poczytaj do końca wątek ...

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Janusz_G Pokaż wiadomość
WYSTARCZY NAWET KILKA PLAKATÓW W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI - zawsze to wzbudzi zainteresowanie może znajdą się inni którzy będą chcieli ci pomóc
Mi bliżej do Ciebie niż do Polski ....
W każdym razie jak coś czekam na info
asSsiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 23:28   #2197
Janusz_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 360
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
:eee k:

wydaje mi sie ze TRZEBA powiedzieć/zgłosić to policji?spel;nic ze tak powiem obowiazek obywatelski

dzizas moze o to łasnie chodzi..
I jeszcze jedna sprawa. Na innych forach pojawiły się podobnie brzmiące wpisy mówiące, że Iwona jest powiązana ze śródmieejskim półświatkiem - krótko mówiąć, że jest luksusową call-girl. Rutkowski który pracuje nad tą sprawą ponad 2 tygodnie stanowczo temu zaprzecza, a twierdzi, że prześwietlił Iwone i jej otoczenie i środowisko naprawdę dokładnie. Uważa, że poza głupotą autorzy takich wpisów mogą mieć na celu świdome zohydzenie Iwony i doprowadzenia do wyciszenia całej sprawy.

Prosiłbym bardzo o rozpropagowanie tej informacji gdzie się tylko da.

i tu jest całe sedno sprawy chcą obrzydzić Iwonę a kto - właśnie ci którym zalezy by sprawa wycichła
Janusz_G jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-06, 23:28   #2198
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Cytat:
Napisane przez asSsiek Pokaż wiadomość
Aguś poczytaj do końca wątek ...

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------



Mi bliżej do Ciebie niż do Polski ....
W każdym razie jak coś czekam na info
kurde Asiek przegapiłam od rana pare str objasnij mi ocochodzi z tą info byłabym wdzięczna
aaznow mispacja niedziała

co dzien mysle o Iwonce..dzisiaj usnełam o 6 rano: o takbym chciała pomoc..
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 23:29   #2199
Czarnulka19
Zadomowienie
 
Avatar Czarnulka19
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 160
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
kurde Asiek przegapiłam od rana pare str objasnij mi ocochodzi z tą info byłabym wdzięczna
aaznow mispacja niedziała

co dzien mysle o Iwonce..dzisiaj usnełam o 6 rano: o takbym chciała pomoc..
"I jeszcze jedna sprawa. Na innych forach pojawiły się podobnie brzmiące wpisy mówiące, że Iwona jest powiązana ze śródmieejskim półświatkiem - krótko mówiąć, że jest luksusową call-girl. Rutkowski który pracuje nad tą sprawą ponad 2 tygodnie stanowczo temu zaprzecza, a twierdzi, że prześwietlił Iwone i jej otoczenie i środowisko naprawdę dokładnie. Uważa, że poza głupotą autorzy takich wpisów mogą mieć na celu świadome zohydzenie Iwony i doprowadzenia do wyciszenia całej sprawy. "
__________________
[glamour]530933[/glamour]
Czarnulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 23:30   #2200
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Cytat:
Napisane przez Janusz_G Pokaż wiadomość
I jeszcze jedna sprawa. Na innych forach pojawiły się podobnie brzmiące wpisy mówiące, że Iwona jest powiązana ze śródmieejskim półświatkiem - krótko mówiąć, że jest luksusową call-girl. Rutkowski który pracuje nad tą sprawą ponad 2 tygodnie stanowczo temu zaprzecza, a twierdzi, że prześwietlił Iwone i jej otoczenie i środowisko naprawdę dokładnie. Uważa, że poza głupotą autorzy takich wpisów mogą mieć na celu świdome zohydzenie Iwony i doprowadzenia do wyciszenia całej sprawy.

Prosiłbym bardzo o rozpropagowanie tej informacji gdzie się tylko da.

i tu jest całe sedno sprawy chcą obrzydzić Iwonę a kto - właśnie ci którym zalezy by sprawa wycichła
uwierz mi zrobimy wszystko by nie wychichla


dziewuchy a moze kazda w swoim miescie 'pogadała"z jakas gazetą.. nie wiem nawet bezpłatną.. moze bydrukneli fotke iwonki i pana ręcznika?
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 23:35   #2201
Janusz_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 360
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
uwierz mi zrobimy wszystko by nie wychichla


dziewuchy a moze kazda w swoim miescie 'pogadała"z jakas gazetą.. nie wiem nawet bezpłatną.. moze bydrukneli fotke iwonki i pana ręcznika?
Po szczęśliwym zakończeniu wszystkie was moje panie zaproszę na dobra kolację i w dobre towarzystwo - panów oczywiście też
Dziękuję

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.

Friends are angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly. (ang.)

Dobranoc
Janusz_G jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-06, 23:43   #2202
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Znalałam maila do pani redaktor bezpłatniej gazety w moim miescie.. jutro nastukam maila z zapytaniem czy istnieje mozliwosc zamieszczenia jakiego kolwiek artykułu..

warto by bylo ruszyc moze cos w innych województwach.. przeciez jej moze juz dawno nad morzem nie być..
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 23:56   #2203
Viperkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Viperkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 41
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Ja mieszkam 40 km od Gdańska i nasza miejscowa prasa w każdym numerze zamieszcza zdjęcie Iwony i nowe informacje. Może jutro się wybiore i plakaty po mieście porozwieszam, bo takowych nie widziałam.. A dużo osób z mojego miasta jeździ do trójmiasta na plaże, imprezy itd więc może to coś da..
__________________
Piękno się nie rodzi... Piękno się robi...
Viperkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 07:27   #2204
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

http://www.facebook.com/photo.php?pi...id=49400967381

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-..._5237086_n.jpg
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 08:00   #2205
amelkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 22
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

http://www.flickr.com/photos/oko_sokole/4867117973/
znalazłam ten link na innym forum
bardzo bym chciala pomoc ale nie bardzo wiem jak
chyba jak najwiecej ludzi powinno zobaczyć nagranie i tego faceta z ręcznikiem
mysli biegają jak szalone, ale ciagle wracaja do 4;12 nie wiem czemu

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

i jeszcze jedno
myślę że w kurniku jest mnostwo ludzi, nie bardzo wiem tylko jaki link wklejać, albo jak przygotować 'gotowca" by ludzie chcieli przeczytac
pomóżcie bo to mozolna pisanina tak pojedyńczo a to trzeba hurtem(
amelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 08:15   #2206
anetkadg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z internetu :P
Wiadomości: 244
GG do anetkadg
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Jeszcze przychodzi mi do głowy , taka myśl:

Ktoś zna Iwonę z widzenia ( może jak wcześniej była w tym klubie komuś wpadła w "oko") i w tym dniu , również był na imprezie. Obserwował ją, (zwrócił uwagę na kłótnie ze znajomymi , gdzie padły być może słowa "wracam do domu", zobaczył że Iwona decyduje się wracać sama.

Możliwe że wyszedł wcześniej , wsiadł w auto i podjechał większy kawałek i na nią "poczekał" potem jechał autem , ale nie zwrócił niczyjej uwagi, i gdy Iwonka była na jakimś odludziu to zaproponował podwiezienie? Ona możliwe że kojarzyła go z klubu i się zgodziła? I wtedy możliwe , że sprawca znał "Krystka" i mu ją sprzedał ?

No nie wiem ale skoro w tym klubie było takie towarzystwo, to jaki problem dla kogoś kto widzi że Ładna dziewczyna kłóci się ze znajomymi i chce sama wracać a znajomi nie idą za nią, zadzwonić w "parę miejsc" i to zorganizować? Przecież policja nie sprawdzała wszystkich rozmów telefonicznych osób z Klubu?

Ja nie wiem już, może to też fałszywy trop ale różne myśli przychodzą do głowy i jakoś podświadomie chcę wierzyć że ktoś ją więzi i nie zabił.
__________________
anetkadg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 08:35   #2207
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Cytat:
Napisane przez Janusz_G Pokaż wiadomość
Masz w 100% racji - jeśli się zagubiła - znam takie przykłady , juz trochę po tym świcie chodzę .
Co do tekstu Lidii - to jest to człowiek bardzo ale to bardzo nieodpowiedzialny - bo puszczając takie info na forum myślicie ze ci kryminaliści czy alfonsi jak zwał ich tak zwał nie domyślą się po wpisie która to farbę puściła ?
Uważam ze ta osoba jest niezrównoważona , szukająca sensacji i wypisująca bzdury - fanka 007 - taki sam motyw odcinek pod tytułem Mewki

Matka - większość życia sama , ciężko pracująca , kochająca dziecko jak każda matka - oszczędźcie jej proszę dodatkowych łez pomóżcie a nie dołujcie.
Panie Januszu - post Lidii90 został zgłoszony na policję - zresztą skoro Rutkowski już sam o tym wspomina to oczywiste, że wie o tej wypowiedzi. Podejrzewam, że osoba która to napisała poniesie konsekwencje.

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Cytat:
Napisane przez ZlodziSiePochodzi2 Pokaż wiadomość
Uwazam, ze duzo dziwnych rzeczy jest pisane :::
To jest pierwszy artykul odrazu po zaginienciu ..

Adria cos innego mowi potem na TV....



- Po piątkowej dyskotece, około czwartej nad ranem, wyszła z grupą przyjaciół z Krzywego Domku w Sopocie. Na ul. Bohaterów Monte Cassino posprzeczała się z nimi i postanowiła wracać sama - opowiada matka dziewczyny. - Jeden z chłopaków złapał ją za rękę. Ale ona zaczęła się wyrywać. Na ulicy było pełno ludzi, nie chciał robić sceny. Mówi mi teraz, że gdyby wiedział, że tak to się skończy, nigdy by nie puścił jej ręki.

Według relacji znajomych Iwona poszła w dół sopockiego deptaka w kierunku molo. Myśleli, że tam zamówi taksówkę i pojedzie do domu. Jej najbliższa przyjaciółka i sąsiadka zadzwoniła do niej, gdy dotarła na ulicę, gdzie obydwie mieszkają. - Było wcześnie rano, stała tuż przed naszym oknem, więc mąż dobrze ją słyszał. Był pewien, że to nie rozmowa telefoniczna, ale twarzą w twarz - opowiada matka. - Potem relacjonowała nam tą rozmowę: Iwona powiedziała jej, że jest w Sopocie przy wejściu na plażę nr 3. I że zaraz rozładuje jej się telefon...
To już było na tym forum chyba 10 razy roztrząsane...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 08:37   #2208
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Cytat:
Napisane przez amelkaaa Pokaż wiadomość
http://www.flickr.com/photos/oko_sokole/4867117973/
znalazłam ten link na innym forum
bardzo bym chciala pomoc ale nie bardzo wiem jak
chyba jak najwiecej ludzi powinno zobaczyć nagranie i tego faceta z ręcznikiem
mysli biegają jak szalone, ale ciagle wracaja do 4;12 nie wiem czemu

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

i jeszcze jedno
myślę że w kurniku jest mnostwo ludzi, nie bardzo wiem tylko jaki link wklejać, albo jak przygotować 'gotowca" by ludzie chcieli przeczytac
pomóżcie bo to mozolna pisanina tak pojedyńczo a to trzeba hurtem(
Moim zdaniem ten rysopis wykonany na podstawie zdjęć z kamery jest o wiele bardziej wiarygodny.

Na innym forum pojawiła się też hipoteza że temu facetowi wystaje z kieszeni smycz. Myślę że mógł on iść z psem który biega gdzieś po krzakach czy wydmach i go nie widać. To by tłumaczyło dlaczego ten gość szedł w stronę parku, tak jak Iwona.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 08:39   #2209
sarrat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Chyba że kogoś znała z tamtych okolic lub ktoś ją tam wywiózł...
Na początku deptaka, przy ul.Czarny Dwór róg Jana Pawła jest kamera monitoringu miejskiego. Zatem gdyby w rzeczonym czasie przejeżdżał tamtędy jakiś samochód zostałby zarejestrowany i z pewnością zweryfikowany przez policję.
Należy mniemać, że zapisy monitoringu zostały zanalizowane, nie tylko z miejsc przylegających do parku, ale także z ulic dojazdowych.
sarrat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-07, 08:40   #2210
amelkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 22
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

w koncu cos pozytywnego w necie
amelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 08:55   #2211
poison31
Raczkowanie
 
Avatar poison31
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 63
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Moim zdaniem ten rysopis wykonany na podstawie zdjęć z kamery jest o wiele bardziej wiarygodny.

Na innym forum pojawiła się też hipoteza że temu facetowi wystaje z kieszeni smycz. Myślę że mógł on iść z psem który biega gdzieś po krzakach czy wydmach i go nie widać. To by tłumaczyło dlaczego ten gość szedł w stronę parku, tak jak Iwona.

to raczej smycz taka od telefonu czy kluczy

o tak rysopis wiarygodny ,widac duzo szczegolow ,ze nie ma blizny na policzku tylko taka twarz wystajace kosci a policzki zapadniete,ten nos tez charakterystyczny..

mozna wklejac to zdjecie dalej??mysle ,ze teraz latwiej poznac tego czlowieka
poison31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 09:00   #2212
amelkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 22
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

ja tam wklejam, w koncu tylko powielam
po drugie prokurator niech sie zajmie tymi co propagują obelgi i zniesławienia

wierzę w szczesliwe zakończenia
amelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 09:11   #2213
poison31
Raczkowanie
 
Avatar poison31
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 63
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Cytat:
Napisane przez amelkaaa Pokaż wiadomość
ja tam wklejam, w koncu tylko powielam
po drugie prokurator niech sie zajmie tymi co propagują obelgi i zniesławienia

wierzę w szczesliwe zakończenia

w takim razie ja też posyłam dalej to zdjecie może ktoś rozpozna
poison31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 09:11   #2214
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Cytat:
Napisane przez sarrat Pokaż wiadomość
Na początku deptaka, przy ul.Czarny Dwór róg Jana Pawła jest kamera monitoringu miejskiego. Zatem gdyby w rzeczonym czasie przejeżdżał tamtędy jakiś samochód zostałby zarejestrowany i z pewnością zweryfikowany przez policję.
Należy mniemać, że zapisy monitoringu zostały zanalizowane, nie tylko z miejsc przylegających do parku, ale także z ulic dojazdowych.
Policja może mieć informacje o przejeżdżających samochodach ale przecież nie ma prawa ich przeszukiwać.

Nie mieszkam już w tych okolicach od dobrych paru lat, a teraz znalazłam informacje że trwa tam teraz budowa osiedla Neptun Park. (jeśli się mylę to mnie poprawcie). Iwona mogłaby skręcić w prawo i iść tamtędy
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.



Edytowane przez titina
Czas edycji: 2010-08-07 o 09:13
titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 09:14   #2215
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Policja może mieć informacje o przejeżdżających samochodach ale przecież nie ma prawa ich przeszukiwać.

Nie mieszkam już w tych okolicach od dobrych paru lat, a teraz znalazłam informacje że trwa tam teraz budowa osiedla Neptun Park. Iwona mogłaby iść tamtędy
a co to za woda?
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 09:23   #2216
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Cytat:
Napisane przez anytsuj Pokaż wiadomość
a co to za woda?
Park Regana to były kiedyś po prostu tylko krzaki i bagna, kilka lat temu zrobiono z tego park, wytyczono alejki a bajorka uporządkowano.

http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/...ow-n28533.html
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 09:25   #2217
sarrat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Policja może mieć informacje o przejeżdżających samochodach ale przecież nie ma prawa ich przeszukiwać.
Nie ma potrzeby przeszukiwać samochodów, wystarczy posiadac wiedzę jakie pojazdy "kręciły się" w okolicy, żeby rozpoznać i ewentualnie wstepnie powiązać użytkowników ze sprawą.

a tak na marginesie, podczas tzw. rutynowej kontroli pojazdu, właśnie Policja i Straż Graniczna mają prawo dokonać "przeszukania " pojazdu pod pretekstem sprawdzenia tożsamości osób poruszajacych się nim, poszukiwania substancji niedozwolonych...czy choćby poprzez nakazanie kierującemu pokazania elementó obowiązkowych pojazdu np. trójkąt, gaśnica. Zatem to co nie wydaje się czasem przeszukaniem-może de facto nim być.
sarrat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 09:27   #2218
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Park Regana to były kiedyś po prostu tylko krzaki i bagna, kilka lat temu zrobiono z tego park, wytyczono alejki a bajorka uporządkowano.

http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/...ow-n28533.html
aha, myslałam, że dalej są tam podmokłe tereny
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 09:42   #2219
obserwatorka79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 80
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Cytat:
Napisane przez Janusz_G Pokaż wiadomość
I jeszcze jedna sprawa. Na innych forach pojawiły się podobnie brzmiące wpisy mówiące, że Iwona jest powiązana ze śródmieejskim półświatkiem - krótko mówiąć, że jest luksusową call-girl. Rutkowski który pracuje nad tą sprawą ponad 2 tygodnie stanowczo temu zaprzecza, a twierdzi, że prześwietlił Iwone i jej otoczenie i środowisko naprawdę dokładnie. Uważa, że poza głupotą autorzy takich wpisów mogą mieć na celu świdome zohydzenie Iwony i doprowadzenia do wyciszenia całej sprawy.

Prosiłbym bardzo o rozpropagowanie tej informacji gdzie się tylko da.

i tu jest całe sedno sprawy chcą obrzydzić Iwonę a kto - właśnie ci którym zalezy by sprawa wycichła
Szczerze powiedziawszy to wczoraj przed snem mialam podobne mysli... Jesli komus zalezy na oczernieniu Iwony, czy jej zohydzeniu, a tym samym doprowadzieniu do wyciszenia sprawy, to ten ktos musi ten trojmiejski polswiatek dobrze znac... Wniosek nasuwa sie tu jeden: ta osoba/te osoby moga byc z Trojmiasta...

Edytowane przez obserwatorka79
Czas edycji: 2010-08-07 o 09:56
obserwatorka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 09:47   #2220
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Panie Januszu ja tak samo swierdzam fakt,że to są bzdury i niektórym zależy na tym żeby sprawa ucichła,na forach wygadują straszne rzeczy i przez ostatnią wiadomość,która mówiła niby o tym,że Iwona jest sponsorowana ludzie inaczej na nią spojrzeli i zaczynają mieć gdzieś tę sprawę,ach ta łatwowierność
Fajnie by było jakby policja skomentowała te bzdury i powiedziała,że to nieprawda,bo Rutkowski już dla wielu ludzi jest niewiarygodny i mało kto się nim przejmuje

Edytowane przez tobiaszowa
Czas edycji: 2010-08-07 o 09:49
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:03.