Rozstanie z facetem -cz. XVII - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-26, 12:43   #841
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez anetkadg Pokaż wiadomość
Posłuchajcie sobie http://www.youtube.com/watch?v=Ih1__tKuvAE Trzymajcie się! Ja zostałam kiedyś rzucona po 4 latach a za godzinkę widziałam go z inną na spacerku z psem, bolało....

Ale

Żyje, mam się dobrze! To znaczy , że się da! Buziaczki
Fajna piosenka. A można zapytać czy to właśnie z tym co Cie rzucił ułożyłaś sobie życie czy z innym?
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:44   #842
mrytka
Wtajemniczenie
 
Avatar mrytka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 487
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
A tam, to dopiero nowość.

Kolega umówił mnie na "korki z matmy" do swojego kumpla
Ach, rozumiem Ciekawe czego się na tych korkach nauczysz

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Skąd się bierze przekonanie o słuszności zerwania kontaktu? Z lektury tego wątku Wystarczy popatrzeć na Lily :P
Albo można też popatrzeć na mrytkę, która przez pół roku wariowała latając za chłopakiem ze swojej szkoły, z którym jakaś bliższa znajomość trwała 1,5 miesiąca
Myślę, że gdybym go nie widywała, to bym się z tydzień czy dwa posmuciła, a potem by to po mnie spłynęło.

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość


ŚNIEG, O KUR..de ich tam na górze nieźle pogrzało.
U mnie padał rano, a teraz świeci słońce i po śniegu nie ma śladu Chociaż zimno jest nadal
__________________
.

"Pragnienia łamią nam serce, męczą nas.
Pożądanie rujnuje nam życie.
Ale jeśli chodzi o pragnienia,
najbardziej cierpią ci, którzy nie wiedzą, czego chcą."


.
mrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:45   #843
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
A na życzenia urodzinowe nie ma co liczyć. To za miesiąc dopiero, czy ile tam, ale nie wyślę.
A ja liczyłam, że dostanę życzenia urodzinowe od eksa ale się przeliczyłam
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:50   #844
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
A ja liczyłam, że dostanę życzenia urodzinowe od eksa ale się przeliczyłam
Gdybym to ja miała prędzej urodziny to przekonałabym się czy mi wyśle. Ale że on ma kilka dni wcześniej - nie będę miała tego zaszczytu. Ale ja mu nie wyślę, po tym wszystkim co mi powiedział, co zrobił? O n i e ee e
Więc i z jego strony nie oczekuję fajerwerków.

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

ed: właśnie piję herbatę którą kiedyś polecała jedna wizażanka.. całkiem.. nienajgorsza
(herbata pomarańczowa, plaster pomarańczy, dwa goździki i 2 łyżeczki cukru) ale wcisnęłam trochę cytryny żeby była bardziej wyrazista i jest całkiem ok
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:52   #845
anetkadg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z internetu :P
Wiadomości: 244
GG do anetkadg
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Fajna piosenka. A można zapytać czy to właśnie z tym co Cie rzucił ułożyłaś sobie życie czy z innym?

.... z innym....
chociaż z moim mężem mieliśmy również przerwę prawie roczną , potem do siebie wróciliśmy, choć zaczynam tego żałować.

Miałam dwa poważne związki i z perspektywy czasu wiem , że nie warto wchodzić dwa razy do tej samej rzeki .

Skoro się rozstajemy to znaczy że jest jakiś poważny powód, tego się trzeba trzymać i wyciągnąć wnioski na przyszłość.
Pewnie nie tylko ja się ocknęłam po czasie. Wiem jednak , że na siłę nie będę ratować i gdy się nie będzie szans na to by poprawić nasze relacje to się rozstaniemy, nie chcę, aby strawiła nas złość i gorycz.
__________________
anetkadg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:53   #846
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Gdybym to ja miała prędzej urodziny to przekonałabym się czy mi wyśle. Ale że on ma kilka dni wcześniej - nie będę miała tego zaszczytu. Ale ja mu nie wyślę, po tym wszystkim co mi powiedział, co zrobił? O n i e ee e
Więc i z jego strony nie oczekuję fajerwerków.
No ja właśnie się cieszę, że to ja miałam pierwsze, bo nie powiem, pewnie bym się zastanawiała czy mu nie wysłać życzeń. A tak już wiem, że nie wyślę. A tak w ogóle to wiecie, że jego kobieta urodziła się tego samego dnia i tego samego miesiąca co ja
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:55   #847
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
No ja właśnie się cieszę, że to ja miałam pierwsze, bo nie powiem, pewnie bym się zastanawiała czy mu nie wysłać życzeń. A tak już wiem, że nie wyślę. A tak w ogóle to wiecie, że jego kobieta urodziła się tego samego dnia i tego samego miesiąca co ja
Zbieg okoliczności? nie! to przeznaczenie!
Jak dla mnie to znak, że musicie zamieszkać i żyć.. we trójkę. Taki trochę związek poligamiczny
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-26, 12:57   #848
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez anetkadg Pokaż wiadomość
.... z innym....
chociaż z moim mężem mieliśmy również przerwę prawie roczną , potem do siebie wróciliśmy, choć zaczynam tego żałować.

Miałam dwa poważne związki i z perspektywy czasu wiem , że nie warto wchodzić dwa razy do tej samej rzeki .

Skoro się rozstajemy to znaczy że jest jakiś poważny powód, tego się trzeba trzymać i wyciągnąć wnioski na przyszłość.
Pewnie nie tylko ja się ocknęłam po czasie. Wiem jednak , że na siłę nie będę ratować i gdy się nie będzie szans na to by poprawić nasze relacje to się rozstaniemy, nie chcę, aby strawiła nas złość i gorycz.
Czyli nie bez powodu trafiłaś na ten wątek?. Dziewczynki na pewno Ci poradzą coś, bo ja nie jestem w tym najlepsza

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Zbieg okoliczności? nie! to przeznaczenie!
Jak dla mnie to znak, że musicie zamieszkać i żyć.. we trójkę. Taki trochę związek poligamiczny
No a mój M.?
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:57   #849
mrytka
Wtajemniczenie
 
Avatar mrytka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 487
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
No ja właśnie się cieszę, że to ja miałam pierwsze, bo nie powiem, pewnie bym się zastanawiała czy mu nie wysłać życzeń. A tak już wiem, że nie wyślę. A tak w ogóle to wiecie, że jego kobieta urodziła się tego samego dnia i tego samego miesiąca co ja
To ma ułatwioną sprawę chłopak Nie musi kolejnej daty zapamiętywać

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Zbieg okoliczności? nie! to przeznaczenie!
Jak dla mnie to znak, że musicie zamieszkać i żyć.. we trójkę. Taki trochę związek poligamiczny
__________________
.

"Pragnienia łamią nam serce, męczą nas.
Pożądanie rujnuje nam życie.
Ale jeśli chodzi o pragnienia,
najbardziej cierpią ci, którzy nie wiedzą, czego chcą."


.
mrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 13:01   #850
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość


No a mój M.?
Eee tam, to się wymieniajcie! Raz Ty z eksem śpisz, raz z M, raz tamta z eksem a raz z M. Albo Ty z dziewczyną i M z eksem. Wg preferencji.
Żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka raz chłopaczek.
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 13:02   #851
Malwina126c
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Dziewczyny mam problem. Mój związek ogólnie polega na tym ze nigdzie bez siebie nie wychodzimy, chodzi mi o imprezy i wyjścia ze znajomymi. Mój chłopak jest za granica i go rozumiem bo tez nie chciała bym zeby gdzies chodził jak mnie nie ma. Niedawno bardzo sie pokłóciliśmy. Było dużo niemiłych słów i krzyki. Powiedział mi ze pie...doli go to ze siedze w domu. I bardzo mnie to uraziło. W ten sam dzien kolezanka chciała zebym poszła z nia na dyskoteke i ja poszłam. Nastepnego dnia gdy mój chłopak dzwonił powiedziałam mu ze byłam na imprezie i okazało sie ze strasznie go tym uraziłam. Mówił ze jak mogłam sie bawić z innymi itp. Nie dzwonił do mnie przez kilka dni i ciagle mówił jak go zawiodłam i co sobie myslałam. Teraz gdy zawsze zwracam mu o cos uwage krzyczy i wraca do tej całej sytuacji związanej z imprezą. A mnie to strasznie denerwóje i nieraz nie moge sie opanowac gdy krzyczy bez powodu. Mówi ze wiedząc ze zrobiłam mu taka przykrość powinnam siedziec cicho i przeczekac do darcie a za trzy cztery tygonie juz by było normalnie. Po ostatniej kłutni gdy znowu wracał do tej imprezy stwierdzilismy ze robimy przerwe. Powiedziałam ze odezwe sie do niego. nie odzywamy się juz 2 dzień. DZIEWCZYNY DORADŹCIE MI CO MAM ROBIĆ. CZY NAPRAWDĘ POWINNAM SIEDZIEC JAK CICHA MYSZKA I PRZECZEKAĆ JEGO DARCIE SIĘ?? I NIE CZEPIAĆ SIE ZE NIE DZWONI DO MNIE KIEDY MÓWI DZIEŃ WCZEŚNIEJ ZE ZADZWONI. I ILE MAM SIE DO NIEGO NIE ODZYWAĆ???
Malwina126c jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-26, 13:05   #852
anetkadg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z internetu :P
Wiadomości: 244
GG do anetkadg
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Zbieg okoliczności? nie! to przeznaczenie!
Jak dla mnie to znak, że musicie zamieszkać i żyć.. we trójkę. Taki trochę związek poligamiczny
o jezuuu

i co wieczór losowanie kto robi kolacje

może lepiej poszukaj sobie kogoś dla kogo ty będziesz Skarbem, nie przejmować się burakiem!

Fajna muzyka, peelingi maseczki, zakupy, kino z koleżanką, basen, aerobic. Dziewczyny nie ma co płakać. Trzeba się wziąć za siebie i wziąć odpowiedzialność za swoje szczęście.
Podejdźcie do tego tak , że to widocznie nie Ten, a musicie wyciągnąć wnioski, aby w momencie pojawienia się kogoś nowego, wiedzieć czego wymagać, nie popełniać tych samych błędów i nie przymykać oczu na to co nie pasuje tylko Rozmawiać, jak facet nie chce rozmawiać o problemach, rozwiązywać ich wspólnie to nie ma się co łudzić , że to się zmieni, po prostu mu nie zależy.

Żaba w księcia zmienia się tylko w bajce, w życiu żaba pozostanie żabą
__________________
anetkadg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 13:07   #853
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Eee tam, to się wymieniajcie! Raz Ty z eksem śpisz, raz z M, raz tamta z eksem a raz z M. Albo Ty z dziewczyną i M z eksem. Wg preferencji.
Żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka raz chłopaczek.
Ja jestem tolerancyjna ale jak pomyślę, że miałabym się seksić z eksem albo z laską to:

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Cytat:
Napisane przez anetkadg Pokaż wiadomość
może lepiej poszukaj sobie kogoś dla kogo ty będziesz Skarbem, nie przejmować się burakiem!
Już znalazłam
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 13:24   #854
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez anetkadg Pokaż wiadomość
chociaż z moim mężem mieliśmy również przerwę prawie roczną , potem do siebie wróciliśmy, choć zaczynam tego żałować.
Przerażająca jest końcówka tego zdania... Mam nadzieję, że napisałaś ją ot, tak, na lekko, a nie na serio...
Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Dearlie - Dziewczyno, nie jest Ci wstyd przed nim i przed samą sobą?! Jak facet ma wrócić, skoro wie że tylko na to czekasz? W jego oczach jesteś słaba i nie potrafisz sobie dać rady. Głupio by mi było gdyby mój facet po miesiącu dowiedział się że płaczę a co dopiero po tylu latach!
powinnaś mu pokazać że świetnie sobie bez niego radzisz.
Póki co jesteś dla niego beksą i kobietą słabą emocjonalnie, a do takich nie warto wracać..
Ostro pojechałaś, ale niestety tak to może wyglądać.
Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
No właśnie, ja się boje, że ktoś mi zarzuci, że to dziecinne, bo sama tak uznałam, jak klasowa gwiazda mnie usunęła...
I co się stało po tym, jak Cię usunęła? Niebo zwaliło się na głowę? Na tablicy ogłoszeń w szkole powieszono screenshota z Waszymi listami znajomych?
Nie. Nic się nie stało.

Bo prawda jest taka, że my nie chcemy usuwać swoich eksów, bo czekamy aż wrócą, a nie taka, że nas interesuje, że inni uznają, że to niekulturalne
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 13:24   #855
anetkadg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z internetu :P
Wiadomości: 244
GG do anetkadg
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Przerażająca jest końcówka tego zdania... Mam nadzieję, że napisałaś ją ot, tak, na lekko, a nie na serio...

Nie ukrywam ze czasem mi przeszkadzają te jego skarpetki rzucone pod łóżkiem :P

A tak na serio ma wady , ja staram się je zaakceptować i je troszkę niwelować, zresztą własne wady również,. U nas nie ma zdrady alkoholu czy bicia, jednak nie ukrywam że czasem mam ochotę go spakować bo mi zwyczajnie działa na nerwy. Kochamy się nadal więc bez obaw, a problemy mamy jak każdy. Po prostu wiem , że ludzie się aż tak nie zmieniają jak my tego oczekujemy, więc same sobie musimy odpowiedzieć czy akceptujemy chłopa czy wymieniamy :P

Tak na poważnie kobieta nigdy nie może być zależna od mężczyzny. Zawsze musicie mieć poczucie że Same sobie poradzicie z własnym życiem. Różnie bywa, nie można na siłę próbować ratować czegoś czego nie ma ochoty ratować również druga strona.
__________________
anetkadg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 13:26   #856
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez solideja Pokaż wiadomość
Niestety, teraz leciały epitety ciężkiego kalibru, a nie kwiatki. W ogóle to jestem całym złem i zniszczyłam ten związek i nawet nie staram się go zrozumieć, jestem hipokrytką o podwójnej moralności, mam wykaz ilościowy zaliczonych przez niego imprez i kobitek od chwili rozstania (i mściwo napisaną wiadomość, że przynajmniej ma teraz seks częściej niż ze mną), o, a teraz wiadomość jak mnie kocha szalenie

Też go kocham, i co z tego, skoro jeszcze po rozstaniu takie rzeczy z niego wyszły, to widzę jakiego "człowieka" kocham Eh, jednak faceta poznaje się po tym jak kończy

Sorry dziewczyny, że ostatnio nie komentuje, nie czytam i nie nadążam za tym co się tu dzieje, ale nie nadążam nawet za swoim życiem mam nadzieję, że jakoś dajecie radę i mi to wybaczycie
No to widzę, że nieciekawie
Kurcze, może on jest chory psychicznie. Ja mówie powaznie.
Myślałam, że mój eks zostanie tutaj królem buractwa, ale widze, że każdy kolejny nielepszy

Cytat:
Napisane przez mp_84 Pokaż wiadomość
dziewczyny zerwijcie wszsytkie kontakty! czego oczy nie widza tego sercu nie zal.
Przykro mi bardzo, ale do końca kwietnia jest to niemożliwe w moim przypadku.

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
fajny cytat z ksiazki "mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus":


"Każdego roku miliony par łączą się w miłości, by potem boleśnie się rozstawać, bo zaprzepaścili swą szansę."

damy rade kobietki!
O świetny cytat

Do zapamiętania

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Powinnaś znaleźć, kosztuje ok 50-60zł
Taka droga...?!

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Oho, wiesz jak skończyły się moje romanse korkowe do przygotowań z matury? Z korepetytorem potem chodziłam do kina, kwiaty mi nosił. Zamiast rozwiązywać zadania siedzieliśmy i śmialiśmy się w niebogłosy. NIC z tych korepetycji nie wyciągnęłam tylko złamane serce jak nic nie wyszło z tego pseudo love story. Ale mamy dalej kontakt, fajny chłopak. Pół roku temu wyznał mi miłość i że chce ze mną być, ale.. wtedy miałam jeszcze eksa i biednemu musiałam dać kosza.
Och, ale korki to tylko pretekst do spotkania
Ja z moim przyszłym korepetytorem bardzo chętnie pójdę do kina, kwiaty też przyjmę... A co najlepsze, jest metalem

Cytat:
Napisane przez siaaaa Pokaż wiadomość
Nawet jak zarzuci to co z tego?
Fakt...

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Skąd się bierze przekonanie o słuszności zerwania kontaktu? Z lektury tego wątku Wystarczy popatrzeć na Lily :P
Że w jakim sensie?
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 13:27   #857
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość

Jak będę w poważnym związku, to chyba powywalam konta na społecznościówkach, bo to tylko problemy i nieporozumienia tworzy Do znajomych mogę pisać na gg.
Oj prawda, prawda. To jest wymarzone miejsce dla różnych ludzi, którzy nie życzą nam dobrze, wystarczy jeden komentarz koleżanki do czyjegoś profilu i już jazda na 2 tygodnie...
Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Pół roku temu wyznał mi miłość i że chce ze mną być, ale.. wtedy miałam jeszcze eksa i biednemu musiałam dać kosza.
To tylko pokazuje, jak nie warto tkwić w jakimś słabym związku, skoro gdzieś może być fajniejsza szansa...


Cytat:
ŚNIEG, O KUR..de ich tam na górze nieźle pogrzało.
Ja wczoraj wyskoczyłam na imprezę w półbucikach i rajstopkach a potem wracałam po kostki w śniegu
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 13:27   #858
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
I co się stało po tym, jak Cię usunęła? Niebo zwaliło się na głowę? Na tablicy ogłoszeń w szkole powieszono screenshota z Waszymi listami znajomych?
Nie. Nic się nie stało.

Bo prawda jest taka, że my nie chcemy usuwać swoich eksów, bo czekamy aż wrócą, a nie taka, że nas interesuje, że inni uznają, że to niekulturalne
Nie, ja nawet bardzo się ucieszyłam. Ale wszyscy uznali, że to co zrobiła jest dziecinne. Nawet tutaj na wątku tak napisano...

Z drugiej strony, walić gadanie ludzi...
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 13:33   #859
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Ostro pojechałaś, ale niestety tak to może wyglądać.
Nie chciałam tutaj nikogo urazić, ale Dearlie to specyficzny przypadek z którym się nigdy nie spotkałam i nie rozumiem jak można tyle lat się zadręczać, przecież człowiek wysiada już emocjonalnie a dodatkowo sam się nakręca. Nie wiem czy Dearlie wie jak stres wpływa na człowieka, nie mówię tylko o zdrowiu ale o psychice! Po części sama to sobie funduje. Pierwszym krokiem powinno być wykasowanie tego wyidealizowanego pana z portali społecznościowych, zerwanie kontaktu. Nie dziwię się że jest w taki stanie skoro sama się na to zgadza. KAŻDA dziewczyna prędzej czy później z tego wychodzi, zapomina i układa życie od nowa.
Dziewczyno, nie masz poczucia winy że życie przeleciało Ci przez palce?


I jak ktoś mi mówi że NIE POTRAFI zerwać kontaktu czy wykasować to aż mnie żółć zalewa, ludzie, niektórym umierają bliskie osoby, są w głębokiej depresji, nie mają gdzie mieszkać, nie mają za co żyć.. na świecie takie tragedie a jedna z drugą 'nie umie'. Kurde mać, da się, tylko trzeba chcieć. :/
Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość

Taka droga...?!


Och, ale korki to tylko pretekst do spotkania
Ja z moim przyszłym korepetytorem bardzo chętnie pójdę do kina, kwiaty też przyjmę... A co najlepsze, jest metalem
No, ale takie opakowanie starcza na 2 - 3 wybielania.

U mnie niestety love story się nie powiodło, ale kto wie czy u Ciebie coś będzie.
__________________


plecaczkiem: 7250 km

Edytowane przez zjedzmniebejbe
Czas edycji: 2011-03-26 o 13:35
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-26, 13:38   #860
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
To normalne Ich życie prywatne mnie nie interesuje, tylko wiedza i umiejętności ujarzmiania psychiki pacjentów. A jedno z drugim o dziwo się nie kłóci

...albo się szczerze zakochał
Czemu nikt nie bierze tego pod uwagę, tylko wymaga się jakiegoś okresu bezzwiązkowości? Przecież uczucie nie znika od razu i zwykle w momencie rozstania już go nie ma, skoro ktoś decyduje się zakończyć związek.
Nie każdy klin osoby, która została porzucona, jest bezuczuciowym klinem - ja się szczerze w Zakalcu zakochałam po 2 tygodniach od zmiany statusu.
Nie wiem, nigdy nie korzystałam z pomocy psychologa. Ja to już bym się brała za duży kaliber i poszła do psychiatry, bo mi chyba psycholog nie pomoże .

Albo szczerze się zakochał, no jasne, że jest taka opcja. Ja się skupiłam na tych mniej fajnych. Sama też jestem przykładem, że to możliwe. W końcu w byłym zakochałam się jeszcze będąc (no niestety) z eks-eksem. Co prawda szybko go zostawiłam, ale i tak wyszło, hmm... głupio.

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Dokładnie - jak napisała solideja - faceta poznaje się po zerwaniu.
Więc.. hoho, mój to drań. W sumie drań za mało powiedziane, już nawet nie mam określenia które trafnie by określiło tego człowieka. Ale przynajmniej wiem że nigdy już do mnie nie napisze.

A na życzenia urodzinowe nie ma co liczyć. To za miesiąc dopiero, czy ile tam, ale nie wyślę.
Jeśli faceta poznaje się po zerwaniu, to mój przez ładnych parę lat ukrywał przede mną alkoholizm .

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Oj prawda, prawda. To jest wymarzone miejsce dla różnych ludzi, którzy nie życzą nam dobrze, wystarczy jeden komentarz koleżanki do czyjegoś profilu i już jazda na 2 tygodnie...

To tylko pokazuje, jak nie warto tkwić w jakimś słabym związku, skoro gdzieś może być fajniejsza szansa...

Ja wczoraj wyskoczyłam na imprezę w półbucikach i rajstopkach a potem wracałam po kostki w śniegu
Fakt. Tyle że ja będąc z byłym nie wykazałam się wielką odwagą i tak sobie tkwiłam w tym układzie. Wolę nawet nie myśleć, co by było gdybym mogła się cofnać do początku studiów. No... tak chociaż do połowy .

Uuu... mam nadzieję, że nie dołączysz do grona kichających i smarkających!
Connff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 13:41   #861
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Od 2 dni nie mamy żadnego kontaktu i dotarło do mnie, że nie ciągnie mnie, by do niego napisać, nie zaglądam nerwowo w róg monitora ani w telefon
Odwołuję, chyba mu się nudzi
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 13:42   #862
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
Z drugiej strony, walić gadanie ludzi...
Mała poprawka, to z PIERWSZEJ strony. Jak chcesz patrzeć na to, co ludzie powiedzą, to jest prosta droga do zwariowania albo do spieprzenia sobie życia.

A jak się nie będziesz starać, to i tak będą tacy, którzy obrobią Ci dupę.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 13:42   #863
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość

To tylko pokazuje, jak nie warto tkwić w jakimś słabym związku, skoro gdzieś może być fajniejsza szansa...


Ja wczoraj wyskoczyłam na imprezę w półbucikach i rajstopkach a potem wracałam po kostki w śniegu
Wtedy jeszcze byłam z eksem szczęśliwa i oh ah.

Ups, mam nadzieję że nie będziesz chora.
Ja jestem chyba niezniszczalna, takie mrozy były, tak się wymroziłam że wracałam do domu z odmrożeniami I stopnia a nic mi nie było.
Ale pocieszam się - za każdym razem jak stałam po 2h na śniegu lekko ubrana (np. autobus nie przyjechał) wmawiałam sobie że organizm się hartuje. Jeśli na początku zimy zrobi się taki myk - po czym nie będzie się chorym to cała zima niestraszna.
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 13:44   #864
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
Uuu... mam nadzieję, że nie dołączysz do grona kichających i smarkających!
Prawdę mówiąc, pomimo, że potem tańczyłam w tym śniegu w tych półbutach, to dziś nic mi nie jest
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 13:44   #865
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

http://www.youtube.com/watch?v=iUiTQvT0W_0 Lubię to
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 13:44   #866
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Odwołuję, chyba mu się nudzi
Malla, wiosna się cofnęła, ptaki wracają do gniazda
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 13:46   #867
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Ja jestem totalnie do niczego. Chyba przez 80% swojego życia jestem na coś chora . Nic, tylko się położyć i umrzeć.
Connff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 13:47   #868
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez anetkadg Pokaż wiadomość
Kochamy się nadal więc bez obaw, a problemy mamy jak każdy. Po prostu wiem , że ludzie się aż tak nie zmieniają jak my tego oczekujemy, więc same sobie musimy odpowiedzieć czy akceptujemy chłopa czy wymieniamy :P
Tak na poważnie kobieta nigdy nie może być zależna od mężczyzny. Zawsze musicie mieć poczucie że Same sobie poradzicie z własnym życiem. Różnie bywa, nie można na siłę próbować ratować czegoś czego nie ma ochoty ratować również druga strona.
Dokładnie!

Wg Osho:
"Dojrzałość oznacza, że przestajesz być romantycznym głupcem. Rozumiesz życie i odpowiedzialność jaką ono ze sobą niesie, rozumiesz problem bycia razem z druga osoba. Akceptujesz trudnosci i decydujesz, ze mimo wszystko chcesz zyc z druga osoba. Nie ludzisz sie, ze bedzie tak jak w niebie, ze wszystko bedzie uslane rozami. Czlowiek nie oczekuje takich nonsensow, wie, ze rzeczywistosc jest ciezka i brutalna, pojawiaja sie w niej i roze, ale jest ich niewiele; jest za to wiele kolców."

Bardzo fajna książka o związkach, swoją drogą.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 13:48   #869
ver_million
Rozeznanie
 
Avatar ver_million
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: -.-
Wiadomości: 737
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Ups, mam nadzieję że nie będziesz chora.
Ja jestem chyba niezniszczalna, takie mrozy były, tak się wymroziłam że wracałam do domu z odmrożeniami I stopnia a nic mi nie było.
Ale pocieszam się - za każdym razem jak stałam po 2h na śniegu lekko ubrana (np. autobus nie przyjechał) wmawiałam sobie że organizm się hartuje. Jeśli na początku zimy zrobi się taki myk - po czym nie będzie się chorym to cała zima niestraszna.
taaa, ja pierwsze odmrozenie kazdej zimy i nastepny tydzien w lozku
chyba mam cos z odpornoscia...
__________________
She seems to be stronger, but what they want her to be is weak
She could play pretend, she could join the game, boy
ver_million jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 13:50   #870
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Dearlie - wiesz, czemu brak kontaktu jest najlepszy? Bo trzeba być dojrzałym i kontrolować swoje emocje, aby móc się przyjaźnić po rozstaniu. A to jest baaardzo trudne, jeśli coś się do tej osoby czuje, a ona tego nie odwzajemnia

Bo... sztucznie podtrzymywany kontakt daje sztuczną nadzieję i tkwimy wciąż w tym bagnie, zaglądając co chwilę, co on robi i czy już z kimś jest.
Bo... boli bardzo, gdy okazuje się, że ciągle pisze do nas (po przyjacielsku, of kors), ale nie mówiąc nam o tym (bo i po co?), od paru miesięcy kocha się z inną.
Bo... poprzez brak kontaktu dajemy sobie szanse na szybszy nowy start i nie marnujemy więcej czasu na wciskanie się tam, gdzie nas - powiedzmy prawdę - nie chcą i nie zechcą już jakimś cudem!!!

Jesteście skazani na kontakt, by przyjechał po rzeczy, to rozumiem. Ale nie jesteście skazani na rozmawianie ze sobą zanim się u Ciebie zjawi ani potem. Ty powinnaś się zająć nauką opanowania swoich napadów histerii zamiast mącić nim w głowie, niszcząc to, co daje Ci terapia.
Wyję jak głupia po przeczytaniu Twojej wiadomości...
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:02.