Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-10-02, 10:50   #3241
pluszowa81
Raczkowanie

Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Nie wiem jakie są najlepsze,stosuję preparaty zamiennie.Kupuję takie,jakie akurat są w promocji w okolicznych aptekach
Aktualnie po 2 tyg przerwy w stosowaniu czegokolwiek doustnie
biorę skrzyp+pokrzywa+biotyna+k was pantotenowy.Preparat nazywa się Skrzyp polny forte.
pluszowa81 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 22:13   #3242
Izabela_2027
Przyczajenie

Wypadanie włosów

Kochane wizażystki otóż od dłuższego czasu zmagałam się z wypadaniem włosów chociaż badania mialam w normie,tarczyca i żelazo.Jedyne to co brałam to antydepresanty.Muszę Wam powiedzieć że udało mi się zatrzymać ten proces dzięki parom rzeczy tzn brałam silicę i stosowałam balsam do włosów Green Pharmacy olejek łopianowy i przetestowałam chyba cały Rossman i jedynie szampon Timotei zielony.Dodatkowo piję duzzzo pokrzywy i mięty oraz siemię lniane.Muszę powiedzieć że objętosc zwiekszyła mi się o 1/3.Jeżeli macie sprawdzone sposoby to piszcie pozdrawiam Izabela.
Izabela_2027 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-09, 17:17   #3243
Natalla3
Przyczajenie

Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez AgneszkaAgnieszka Pokaż wiadomość
Wiem coś na temat, niestety włosy swego czasu wychodziły mi garściami. Z moich pięknych, bardzo gęstych włosów została może połowa. Zjadłam w związku z tym już z pół apteki wszystkie Biosisliki max i nie max,Vitapile,Hair Volume ,Biotebale nic nie działało a jadłam przepisowo po 3 miesiące każdy rodzaj tabletek .Absolutnie nic nie działało. Badania krwi - wszystko w normie. A włosy jak leciały tak lecą. Mnie osobiście zahamowało wypadanie włosów stosowanie szamponu i odżywki Dermena.Odkąd używam tego zestawu wypadających włosów jest naprawdę znikoma ilość. Zestaw ten stosuję już baaardzo długo i ostatnio chciałam zmienić na coś innego. Polecono mi jakiś szampon z odżywką na samych naturalnych składnikach. Nawet nie dojechałam na nim do połowy butelki. Włosy zaczęły wypadać garściami, z podkulonym ogonem wróciłam do Dermeny i chyba będę ją stosować do końca życia. Obecnie jeszcze posiłkuję się tabletkami Kerabione,ale nie powalają na kolana. Ot jem bo jakieś witaminy trzeba jeść i coś od środka wprowadzać.

Kochana, ale po co bierzesz te wszystkie specyfiki. Poprostu zmień dietę... Zapłać bardzo dobremu dietetykowi, rozpisze Tobie plan diety i dasz radę ogarnąc ten problem. Taka jest moja opinia. Jak chcesz wyrzucać pieniądze w błoto to wyrzucaj, moim zdaniem te wszystkie tabletki to tylko dla picu. Zmień dietę, postaraj się znaleźć czas na aktywność fizyczną i omijaj stres. Dasz radę
Natalla3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 19:48   #3244
Natalkawolska
Przyczajenie

Co robić?

Od jakiegoś czasu przestały mi rosnąć włosy i zaczęły wypadać.
Poleci ktoś coś co może by pomogło? nie na receptę bo nie mieszkam w Polsce.
Dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Natalkawolska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-28, 17:36   #3245
Pppauliskaaa
Przyczajenie

Hej. Nie wiem czy temat jest nadal aktualny ale poszukuje jakiś opini o produkcie Belid. Ktoś używał?
Pppauliskaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-11, 10:42   #3246
bezuprzedzen66
Przyczajenie

Smile Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Biotyna na mnie np w ogóle nie działała. To samo skrzypowita. Wydałam tylko pieniądze. Teraz łykam witaminy a+e na cerę i włosy i widzę efekty. Do tego wcierki, lekki, naturalny szampon. Dobra szczotka, która dodatkowo nie wywrywa połowy włosów z głowy.

XXXXXXXX

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2020-03-14 o 22:00 Powód: Edytowane przez Moderatora-link do strony
bezuprzedzen66 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 13:07   #3247
Wiktoriaa24
Przyczajenie

Warto zażywać cynk dodatkowo używać różnego rodzaju wcierek. Ja aktualnie stosuje tą z kaminomoto i jestem zadowolona z efektów. Minęły trzy miesiące a włosy przestały wypadać, są zdrowsze i mocniejsze, takiego efektu oczekiwałam
Wiktoriaa24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-30, 11:24   #3248
Olga9876
Przyczajenie

Ja stosuję tabletki Merz Spezial i zauważyłam, że po dłuższym już stosowaniu pozytywnie wpłynęły na wygląd moich włosów, paznokci a nawet wygląd mojej skóry się poprawił. Ten zestaw witamin zawiera cynk i biotyne, które pomagają zachować zdrowe, mocne włosy. Zaczęłam również pić dużo soków i jeść więcej warzyw no i więcej snu... dużo snu!!

Olga9876 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-31, 17:10   #3249
Animka777
Przyczajenie

Hej Wizażanki,

Sama stosuję biotynę w tabletkach na włosy, ale zastanawiam się czy – zadziała podobnie na mężczyzne? Mój luby ma problemy z wypadanie włosów i zastanawiam się – który środek wybrać, tj. które tabletki dla mężczyzn są skuteczne?

Czy w ogóle jakiś z ogólnodostępnych specyfików działa? Wszystko wskazuje na to, że to łysienie androgenowe (zakola i wypadanie włosów na czubku głowy).
Animka777 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-04, 12:16   #3250
Rysia16
Zakorzenienie

Ja polecam olej z wiesiołka. Stosowałam jakieś 3 miesiące, włosy bardzo mi się zagęściły, mam mnóstwo baby hair, teraz łykam olej lniany (zostało mi troszeczkę w butelce i zrobię sobie przerwę) dodatkowo wcierki, jednak nie jest mi po drodze z systematycznością (pokrzywowa Banfi, łopianowy olejek Green Pharmacy) + zmieniłam dietę (zjadam o wiele więcej warzyw niż kiedyś, nie jem mięsa, ograniczam nabiał) Czuję się dobrze, a włosy odwdzięczają się wyglądem. Nie zauważyłam wzmożonego wypadania.
Rysia16 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-05, 17:34   #3251
DorotaBD
Przyczajenie

Animka777 na androgenowe u mężczyzn palma sabałowa podobno najlepsza. Wiem tylko tyle co czytałam o niej bo u mnie jeszcze nikt nie musiał stosować. Poczytaj sobie o niej.
DorotaBD jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 11:35   #3252
AriaiN
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
potwierdzam, silica jest bardzo skuteczna, przynajmniej u mnie
Polecałabym BELID SR - biotyna, cynk, miedź i kwas pantotenowy - forma SR
Włosy paznokcie i cera. Pomaga też przy zwalczaniu trądziku

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
Napisane przez DorotaBD Pokaż wiadomość
Animka777 na androgenowe u mężczyzn palma sabałowa podobno najlepsza. Wiem tylko tyle co czytałam o niej bo u mnie jeszcze nikt nie musiał stosować. Poczytaj sobie o niej.
Raczej MINOVIVAX 5%100ml
AriaiN jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
choroby skóry włosy, depilacja owlosienie, odbudowa, paznokcie, renovastin, skóra, suplementy, suplementy diety, szybszy wzrost włosów, uroda, wlosy, włosy, włosy wypadające, wypadające włosy, zdrowie i uroda

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości