Majowe mamy 2019, cz. 8 - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-08-05, 19:47   #2221
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Smerf mój tez, jedynie leżący naprzeciwko Bartek go bardzo ciekawi i wtedy wytrzymuje dłużej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

no to Karolowo też idzie o wiele lepiej jak się przy nim leży Ogólnie obecność i pomaganie dziecku pomaga w aktywizowaniu go, także no, działajcie

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
Mój leżąc na brzuszku ładnie trzyma główkę wysoko ale mam wrażenie że rączki mu się rozjezdzaja na boki i lekko do tyłu.
Leżąc na brzuszku macha nogami- wykopuje je tak jakby chciał przekręcić się na bok.
Jak mam go na rękach do odbicia to ładnie prosto trzyma główkę.


Tak w ogóle to takie 3 miesięczne dziecko można już trzymać w pionie?
Mój brat ostatnio trzymał go w pionie i dawał go góra/dół. Nóżki zwisaly bez podtrzymywania. I tak się zastanawiam czy to już, czy tak można bo nie śmiałam zwrócić uwagi bratu że tak nie można xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mówisz o noszeniu takim? https://mamafizjoterapeuta.pl/2019/0...-w-ten-sposob/




Oj dziewczyny, widzę,że jak ostatnio większość dzieciaków miała lepszą nockę, tak teraz była nocka gorsza, u nas też.pewnie nie mogę tego porównać do wstawania co godzinę, ale jednak było gorzej niż zawsze. Oby więc dzisiaj dzieci były dla nas łaskawe.


I przytulam zagubione mamy, mi też czasami zdarzają się dni z dołami.Co z tego,że wiem,że wszystko mija, że dni z dzieciakami mogą być naprawdę wesołe i kolorowe?i tak czasem mnie nachodzi,że chcę być znowu sama
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-05, 20:12   #2222
xxKasiax
Wtajemniczenie
 
Avatar xxKasiax
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 761
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Hej dziewczyny.
Szukam czegos na chrzest dla mnie. Myslalam najpierw o sukience ale nie dam rady karmic w niej, wiec odpada. A szukalam jakies fajne do karmienia I nic nie znalazlam. Mysle teraz nad spodnica i bluzka albo spodnie. Ale czy na chrzest wyglada spodnie zakladac? Co wy mialyscie ubrane? I jak sie to sprawdzilo podczas imprezy. Doradzcie prosze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Oliverek 30.07.2012
xxKasiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-05, 20:14   #2223
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez xxKasiax Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Szukam czegos na chrzest dla mnie. Myslalam najpierw o sukience ale nie dam rady karmic w niej, wiec odpada. A szukalam jakies fajne do karmienia I nic nie znalazlam. Mysle teraz nad spodnica i bluzka albo spodnie. Ale czy na chrzest wyglada spodnie zakladac? Co wy mialyscie ubrane? I jak sie to sprawdzilo podczas imprezy. Doradzcie prosze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
też szukałam kiecki, w której dałoby się karmić, ale nie znalazłam nic dobrego dla siebie.
Także kupiłam spódnicę ołówkową z takiej jakby gipiury, co tego bluzka z gipiurą na górze i wygląda ok, a dostęp będzie łatwiejszy.
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-05, 20:23   #2224
xxKasiax
Wtajemniczenie
 
Avatar xxKasiax
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 761
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
też szukałam kiecki, w której dałoby się karmić, ale nie znalazłam nic dobrego dla siebie.
Także kupiłam spódnicę ołówkową z takiej jakby gipiury, co tego bluzka z gipiurą na górze i wygląda ok, a dostęp będzie łatwiejszy.
Haha tez zamowilam wlasnie spodnice olowkowa z jakby koronka ale czekam az dojdzie. No wlasnie zeby dobrze wystawic cycka a nie sie cala rozbierac. No i jeszcze zeby, dobrze w tym wygladac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Oliverek 30.07.2012
xxKasiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-05, 20:40   #2225
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87056853]U nas wieczorne dramaty: mały się tak naplakal przy cycku zanim doszedł, że nie dostanie butli i musi popracować. W trakcie jedzenia padł. Drugi dzień na cycku się udał. Zobaczymy jak jutro pójdzie [/QUOTE]Super! Kciuki żebyście wyszli na prostą. ( Zn na kp głównie, bo chyba taki jest cel? )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-05, 20:51   #2226
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Tez mialam spodnice i bluzke
Karmilam w fotelu pare m od stolu z goscmi
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-05, 21:04   #2227
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Staram się, ale jak on zaczyna te swoje tanie filizofie, to nie mogę się powstrzymać żeby nie wetknąć jakiejś szpileczki I afera gotowa... Może z czasem znajdę na to sposób. Ostatnio jeden punkt zapalny ugasiłam TŻ zawsze, ale to zawsze spóźniał się do domu jak gdzieś wychodziłam. Byłam umowiona na 17:00, a on przyjeżdżał 16:50, bo przecież Wrocław jest tak małym miastem, że 10 minut spokojnie mi wystarczy na dojazd w dowolną jego część Teraz mówię, ze jestem umówiona pół godziny wcześniej niż rzeczywiście jestem, to wtedy mam 40 minut na dojazd zamiast 10 I raptem się okazuje, że TŻ wyrabia się wcześniej. No magia normalnie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale to tz też musi odpuści

Rovie tak samo z tym wychodzeniem!
Mój mąż się spóźnia cały czas a co najgorsze w du. Pie to ma i nie uważa że to źle.
Np ma być o 19. Droga zajmie mu 20 min. Jest 18.55 jest w domu a On pisze ze się spóźnić i będzie za 10 minut.
No kutfa jak już się spoznoasz i o tym mówisz to na uja pisać że będziesz na godzinę na którą się spóźnisz

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Cześć

Dzisiaj się wyrwałam na pazury, ale młody spał całe półtorej godziny w ogrodzie pod okiem Teściowej, także luz





jeśli na dwa dni, to tak. My w zeszłym roku tyle mniej-więcej mieliśmy do Toskanii i pomimo,że dziewczyny starsze to rozbiliśmy to a dwa dni i to był dobry wybór.
Serio macie tak daleko do Słowenii?
My do północnych Włoch mamy max 10 godzin, ale w sumie podobnie nad Bałtyk soł...wybór jest prosty



ja właśnie dlatego kupiłam dostawkę,żeby była w razie jakby któraś z dziewczyn chciała z nami spać, a akurat Karol też byłby u nas. I faktycznie kilka razy już tak było. Plus wezmę ją na wakacje jak takie łóżeczko turystyczne, bo jednak mniejsza



Karol tak samo,piona



i tutaj też każde zdanie-piona Widać są ciężcy, ale silni

Dzisiaj chłodniejsza noc to chciałam Karlosowi założyć pajaca, a ostatnio miał na sobie 2-3 tygodnie temu. Zaczęłam do niego przykładać i wszystkie krótkie o dobre 3 centymetry. A on jeszcze w dodatku brechtał się ze mnie na głos jak mu ubolewałam,że jego to ciężko zarowno wyżywić, jak i ubrać...no bez kitu, aż to musiałam nagrać jak ze mnie lał
Morze pjonteeeeeek!
Poka mnie tu jaka masz dostawke. I jak to z materacem jedt? Masz taki wąski dodatkowy? ratuj da się to sprytnie złożyć? Ja mam łóżeczko w sypialni to hdzie jeszcze dostawka... :/

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87056853]U nas wieczorne dramaty: mały się tak naplakal przy cycku zanim doszedł, że nie dostanie butli i musi popracować. W trakcie jedzenia padł. Drugi dzień na cycku się udał. Zobaczymy jak jutro pójdzie [/QUOTE]

A górki oby!!
Zamykają koło mnie Tesco. Niby wielka wyprzedaż. Rzuciłam się tam i o... Zero nic. Tzn ci chwila hylo coś - 50% ale np dezodorant rexona tylko niebieski. Inne już nie. Pomijam to. Ale liczyłam że ubranka będą jakoś fajnie przecenione. Jedynie dla małej dorwalam kombinezon i kurtkę. Ale nie wiem czy kurtka zimowa. Jej potrzebna... Taka ładna a chyba taka bez sensu...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-05, 21:23   #2228
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Laskiii, byłam dziś na Królu lwie, super jak coś. Nie to jest jednak najlepsze. Najlepsze jest to, że po 3h bez malego miałam napompowane cycki i ściągnęłam 120ml (mały już spał jak wróciłam po mm) i uzgodniliśmy z tż, że ja idę spać a on wstanie na pierwsze karmienie i nakarmi go moim mlekiem ściągniętym idąc do łóżka tańczyłam z radości, bo mam ostatnio kijowe noce. Mam nadzieję, że ta pobudka tż będzie chociaż o 1 a nie za pół h. A ja tymczasem lecę spaaać, omg jaka jestem szczęśliwa, przede mną pewna wizja 3-4 godzin snu ciągiem bo na razie mały śpi twardo. Co za radość, jak to człowiek wszystko docenią jak zostaje rodzicem xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-05, 21:55   #2229
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Laskiii, byłam dziś na Królu lwie, super jak coś. Nie to jest jednak najlepsze. Najlepsze jest to, że po 3h bez malego miałam napompowane cycki i ściągnęłam 120ml (mały już spał jak wróciłam po mm) i uzgodniliśmy z tż, że ja idę spać a on wstanie na pierwsze karmienie i nakarmi go moim mlekiem ściągniętym idąc do łóżka tańczyłam z radości, bo mam ostatnio kijowe noce. Mam nadzieję, że ta pobudka tż będzie chociaż o 1 a nie za pół h. A ja tymczasem lecę spaaać, omg jaka jestem szczęśliwa, przede mną pewna wizja 3-4 godzin snu ciągiem bo na razie mały śpi twardo. Co za radość, jak to człowiek wszystko docenią jak zostaje rodzicem xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To tylko ja mam tak beznadziejnego tz? ;( Nie dość, że spi w salonie to jeszcze jak dzisiaj powiedziałam, że któreś noce on mógłby przejąć to powiedział, że nie bo on w pracy jeździ samochodem i musi być wyspany. Ha ha ha... tylko, że zapomniał jak z niasta na tygodniu wracał i wtedy mu zmęczenie nie przeszkadzało. A mnie ciśnie, że powinnam wrócić do jezdzenia samochodem (10 miesięcy przerwy, a prawko od roku). To mu powiem następnym razem, że nie śpię 8 h w salonie, a do jezdzenia samochodem nie mogę byc zmęczona.

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-05, 22:06   #2230
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ale to tz też musi odpuści

Rovie tak samo z tym wychodzeniem!
Mój mąż się spóźnia cały czas a co najgorsze w du. Pie to ma i nie uważa że to źle.
Np ma być o 19. Droga zajmie mu 20 min. Jest 18.55 jest w domu a On pisze ze się spóźnić i będzie za 10 minut.
No kutfa jak już się spoznoasz i o tym mówisz to na uja pisać że będziesz na godzinę na którą się spóźnisz



Morze pjonteeeeeek!
Poka mnie tu jaka masz dostawke. I jak to z materacem jedt? Masz taki wąski dodatkowy? ratuj da się to sprytnie złożyć? Ja mam łóżeczko w sypialni to hdzie jeszcze dostawka... :/



A górki oby!!
Zamykają koło mnie Tesco. Niby wielka wyprzedaż. Rzuciłam się tam i o... Zero nic. Tzn ci chwila hylo coś - 50% ale np dezodorant rexona tylko niebieski. Inne już nie. Pomijam to. Ale liczyłam że ubranka będą jakoś fajnie przecenione. Jedynie dla małej dorwalam kombinezon i kurtkę. Ale nie wiem czy kurtka zimowa. Jej potrzebna... Taka ładna a chyba taka bez sensu...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Koło mnie też zamykają Tesco ale nie wiem kiedy jeszcze...a dorwałam tam niedawno 3pak leginsow i komplecik leginsy+bluzka dla malej

Mój tz już w Niemczech, jutro do Berlina dojedzie, tam się spotka z moją rodziną i w środę już będzie na miejscu. A jakie mają super zdjęcie przy wieży Eiffla z fiatem 126p wezmę zbiore te wszystkie zdjęcia od niego i od kolegi z którym jedzie i zrobię mu z tego album, niech ma pamiątkę z tej podróży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-05, 22:22   #2231
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
To tylko ja mam tak beznadziejnego tz? ;( Nie dość, że spi w salonie to jeszcze jak dzisiaj powiedziałam, że któreś noce on mógłby przejąć to powiedział, że nie bo on w pracy jeździ samochodem i musi być wyspany. Ha ha ha... tylko, że zapomniał jak z niasta na tygodniu wracał i wtedy mu zmęczenie nie przeszkadzało. A mnie ciśnie, że powinnam wrócić do jezdzenia samochodem (10 miesięcy przerwy, a prawko od roku). To mu powiem następnym razem, że nie śpię 8 h w salonie, a do jezdzenia samochodem nie mogę byc zmęczona.

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
dla mnie to jkaies nieporozumienie ze ktos spi w innym pokoju, serio... przeciez roznie noc moze wygladac. ja z natury nie budze meza ale jak nie moglam sie wyrostowac jak wstalam z lozka to go obudzilam zeby mi mala podał, bo jak zmeczenie ogarnialam tak fizycznie cialo odmowilo posluszenstwa,,,
ale tp tez dziala w 2ga strone, ja po wyjsciu na miasto tez spie w sypialni
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-05, 22:33   #2232
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
dla mnie to jkaies nieporozumienie ze ktos spi w innym pokoju, serio... przeciez roznie noc moze wygladac. ja z natury nie budze meza ale jak nie moglam sie wyrostowac jak wstalam z lozka to go obudzilam zeby mi mala podał, bo jak zmeczenie ogarnialam tak fizycznie cialo odmowilo posluszenstwa,,,
ale tp tez dziala w 2ga strone, ja po wyjsciu na miasto tez spie w sypialni
U mnie w ciąży jak byłam to spał w drugim pokoju. Sama go tam oddelegowałam, bo przez mój gigantyczny brzuch chrapalam wręcz potwornie, on nie mógł spać, mnie szturchał, ja się budziłam przez to, on zasypiał a ja nie mogłam. Ale po porodzie już normalnie, z wyjątkiem paru nocy jak wirusa złapał i nie chciałam zeby mała się zaraziła.

Wiecie co, kaleka jestem dziś straszna. Musiałam sięgnąć dziś na wysoką półkę w szafce w kuchni, więc wlazlam na krzesło. I jak z niego schodziłam i postawiłam nogę na ziemi to coś mi się w łydce stało i ledwo chodzę bo tak boli, podejrzewam że coś się naciągnęlo. Ale to pół biedy bo w końcu rozchodze ... Gorzej że na tej samej nodze pękła mi pięta, nie wiem od czego, ale boli jak cholera i nie mogę postawić nogi normalnie. Także tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-05, 23:51   #2233
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

No i już nie śpię, tyle było z relaksu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 02:37   #2234
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

A to czemu?
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 05:07   #2235
Katiebirdie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 469
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Doświadczone mamy, 37,5 stopnia po szczepieniu. Aplikować coś przeciwgorączkowego już? Czytałam że u niemowląt to stan podgorączkowy, którego po szczepieniu nie należy zbijać, ale nie jestem przekonana.
Katiebirdie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 06:12   #2236
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
no to Karolowo też idzie o wiele lepiej jak się przy nim leży Ogólnie obecność i pomaganie dziecku pomaga w aktywizowaniu go, także no, działajcie



mówisz o noszeniu takim? https://mamafizjoterapeuta.pl/2019/0...-w-ten-sposob/




Oj dziewczyny, widzę,że jak ostatnio większość dzieciaków miała lepszą nockę, tak teraz była nocka gorsza, u nas też.pewnie nie mogę tego porównać do wstawania co godzinę, ale jednak było gorzej niż zawsze. Oby więc dzisiaj dzieci były dla nas łaskawe.


I przytulam zagubione mamy, mi też czasami zdarzają się dni z dołami.Co z tego,że wiem,że wszystko mija, że dni z dzieciakami mogą być naprawdę wesołe i kolorowe?i tak czasem mnie nachodzi,że chcę być znowu sama
Chodzilo mi o taką zabawę jak na zdjęciu. Mój brat ostatnio tak zrobił małemu i podnosił go w ten sposób góra dół góra dół. Z tego co pamiętałam to nie jest dobra postawa dla dzieci które nie siedzą i sQuaara mi to potwierdziła. Nie wiem czy w ogóle jest dobra Screenshot_20190806-071039_Samsung Internet.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez AgataAgata9090
Czas edycji: 2019-08-06 o 06:21
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 06:17   #2237
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ale to tz też musi odpuści

Rovie tak samo z tym wychodzeniem!
Mój mąż się spóźnia cały czas a co najgorsze w du. Pie to ma i nie uważa że to źle.
Np ma być o 19. Droga zajmie mu 20 min. Jest 18.55 jest w domu a On pisze ze się spóźnić i będzie za 10 minut.
No kutfa jak już się spoznoasz i o tym mówisz to na uja pisać że będziesz na godzinę na którą się spóźnisz


Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Mnie wkur... Jak mój tż ma być przykładowo o 19. Jest 18:55 A ten że za 10 min będzie. Czyli o 19:05. Myślę sobie, dobra 5 min, nie ma aż takiej tragedii, po czym w rzeczywistości potrafi przyjechać np 19:30. Oczywiście wtedy ma miliony wymówek że korki, że to, ze tamto. Masakra. Na początku tak mnie to nie wkur...ło
ale teraz mu mówię że jak wie że się spóźni to żeby mi szczerze powiedział a nie kręcił że za "5 minutek będzie"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 07:16   #2238
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Katiebirdie Pokaż wiadomość
Doświadczone mamy, 37,5 stopnia po szczepieniu. Aplikować coś przeciwgorączkowego już? Czytałam że u niemowląt to stan podgorączkowy, którego po szczepieniu nie należy zbijać, ale nie jestem przekonana.
Nie. Dopiero na 38.5
Chyba że wyjątkowo smutne płaczące to tak bo będzie pbolowo


Dzień dobry.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 07:21   #2239
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Dzisiaj lepsza nocka, zasnęła o 20 (rekord), pierwsze karmienie zrobił TŻ, coś tam potem jęczała ale nie wstawałam i dopiero przed 4 jeść i na kanapę, ostatecznie jestem w miarę możliwości wyspana, przynajmniej będą siły na jęki i noszenie ^^

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-06, 07:49   #2240
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Smerfetka
Pomyśl o chuscie albo nosidle marsupi,będziesz mogła z rzepem wyjść

Tomek spał od 20 do 3.30,potem do 6 i po 7 pobudka
Daje mu po cycku na noc mm,to lepiej spi
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 07:54   #2241
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

U nas noc też nieźle, usnęła po 19, ale pozniej parę razy suszarka szła w ruch, bo się jakoś wybudzała po 21.
Pobudka chwilę przed północą i koło 4.
Teraz zasnęła w wózku. ( Bez cycka, hurrra!), delikatnie turlana po domu.
Odkładam powoli rozmiar 62, bo pajace i body robią się za małe a niektóre ma takie śliczne). Z tego tytułu zrobił mi się nieziemski "pierre dolnik" w sypialni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 08:02   #2242
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Dzień dobry
Mój mąż jest mistrzem teleportacji i bycia w dwóch miejscach jednocześnie. Dzwonię do niego, pytam gdzie jest, ten, że już na wiadukcie, 3 minuty i jest. A z tyłu słyszę "e stary gdzie to położyć" i okazuje się, że jeszcze w pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 08:10   #2243
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
Smerfetka
Pomyśl o chuscie albo nosidle marsupi,będziesz mogła z rzepem wyjść

Tomek spał od 20 do 3.30,potem do 6 i po 7 pobudka
Daje mu po cycku na noc mm,to lepiej spi
Zainteresowało mnie te nosidło, szkoda że wcześniej o nim nie słyszałam
Jakiś mnie te wiązanie chusty przeraża
Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
U nas noc też nieźle, usnęła po 19, ale pozniej parę razy suszarka szła w ruch, bo się jakoś wybudzała po 21.
Pobudka chwilę przed północą i koło 4.
Teraz zasnęła w wózku. ( Bez cycka, hurrra!), delikatnie turlana po domu.
Odkładam powoli rozmiar 62, bo pajace i body robią się za małe a niektóre ma takie śliczne). Z tego tytułu zrobił mi się nieziemski "pierre dolnik" w sypialni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas też syf, 56 powoli do odstawienia, 62 w dolnej szufladzie ale nieposkładane, a 68 właśnie wyprałam i nie mam gdzie dać więc leży na wierzchu

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 08:20   #2244
sysa09
Zakorzenienie
 
Avatar sysa09
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 692
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Zainteresowało mnie te nosidło, szkoda że wcześniej o nim nie słyszałam
Jakiś mnie te wiązanie chusty przeraża U nas też syf, 56 powoli do odstawienia, 62 w dolnej szufladzie ale nieposkładane, a 68 właśnie wyprałam i nie mam gdzie dać więc leży na wierzchu

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Jak się dzisiaj czujesz?

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
__________________
08.2016: 63,2kg
04.2018: 55,3kg
Biegam bo lubię
30.06.2018
sysa09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 08:29   #2245
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

U mnie noc byłaby niezła, bo mała jak zwykle miała tylko jedną pobudkę, ale znów mnoe TŻ wyprowadził z równowagi. Nie mogę już znieść tego debi**, na każdym kroku doprowadza mnie do szału! Chyba zamki w drzwiach wymienię... Dzisiaj w nocy nakarmiłam małą, odłożyłam do łóżeczka, zasnęła, a on ją bierze do łóżka. No pooooo coooo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 08:30   #2246
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Mój mąż jest mistrzem teleportacji i bycia w dwóch miejscach jednocześnie. Dzwonię do niego, pytam gdzie jest, ten, że już na wiadukcie, 3 minuty i jest. A z tyłu słyszę "e stary gdzie to położyć" i okazuje się, że jeszcze w pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahaha, padłam

U nas w ciuchach też bałagan, codziennie odkładam jakieś za małe, niektóre 62 już też powoli nie dają rady, ale to też dlatego, że ja wolę za luźne ubranie mu wkładać niż za bardzo dopasowane. Więc nosi czasami 62 a czasami 68. Ogólnie bajzel mam w jego ciuchach :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 08:33   #2247
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Ja wyciągnęłam wszystkie ciuchy w roz. 3-6 czyli ten 68 i włożyłam do szuflady. Coraz częściej wyciągam bodziaki, zakładam, niedopinam, ściągam i tak w kółko. Więc niech już leżą przygotowane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 08:40   #2248
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Hahaha, padłam

U nas w ciuchach też bałagan, codziennie odkładam jakieś za małe, niektóre 62 już też powoli nie dają rady, ale to też dlatego, że ja wolę za luźne ubranie mu wkładać niż za bardzo dopasowane. Więc nosi czasami 62 a czasami 68. Ogólnie bajzel mam w jego ciuchach :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Twoj Staszek miesci sie w 62?!?! Jestem w szoku bo ja juz wszystkie 62 odlozylam a moj gnom jest duzo mniejszy.
Elsabel a twoj tz interesowal sie rozwoje dziecka itd? Moze on wiedzy nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 08:47   #2249
patrycjakarabasz
Rozeznanie
 
Avatar patrycjakarabasz
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 970
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Dobry, moja córeczka kończy jutro 3 miesiące. A dziś z tego co pamiętam 3 miesiące u Motyla. Zdrówka dla maluszka!

I moja z racji 3 miesiecy zaczyna dzikowac, nie usypia od razu, po kąpaniu 2 godziny wyginania się i nie wiadomo czego chcenia.

W ogóle ci tz, to mistrzowie... Mój ogólnie wstaje w nocy, karmi itd. ale dziś przeszedł samego siebie. Mowilam wieczorem, że lata mucha w pokoju i ma ja zabić, bo nas obudzi. Olał. 5.30, mucha bzyczy niemiłosiernie, siada Mai na twarz. Mówię, wstan i zabij. A ona wziął swoją kołdrę i poszedł do pokoju córki, bo musi się wyspać. Usłyszałam tylko, że robię problem. Serio? Rano w sumie nie widział za bardzo problemu. Może on razem z Maja ma jakiś skok rozwojowy?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
patrycjakarabasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 08:50   #2250
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
Twoj Staszek miesci sie w 62?!?! Jestem w szoku bo ja juz wszystkie 62 odlozylam a moj gnom jest duzo mniejszy.
Elsabel a twoj tz interesowal sie rozwoje dziecka itd? Moze on wiedzy nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mieści się, ale już nie we wszystkie ciuchy a ile twój młody waży?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-20 07:43:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:24.