Majowe mamy 2019, cz. 8 - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-08-06, 08:57   #2251
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
Twoj Staszek miesci sie w 62?!?! Jestem w szoku bo ja juz wszystkie 62 odlozylam a moj gnom jest duzo mniejszy.
Elsabel a twoj tz interesowal sie rozwoje dziecka itd? Moze on wiedzy nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyta tę książkę ze zdjęcia i twierdzi, że tam zalecają spać z dzieckiem, aż sama dzisiaj przejrzę, bo to niedorzeczne... 20190806_095409.jpg

Wysłane z mojego LM-Q850 przy użyciu Tapatalka
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 09:12   #2252
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Czyta tę książkę ze zdjęcia i twierdzi, że tam zalecają spać z dzieckiem, aż sama dzisiaj przejrzę, bo to niedorzeczne... Załącznik 7686550

Wysłane z mojego LM-Q850 przy użyciu Tapatalka
Wow...ale co książka to teoria. Ale.masz racje, jak dziecko nie płacze, nie wierci się, może nie śpi ale leży spokojnie to po co brać do łóżka...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 09:13   #2253
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sysa09 Pokaż wiadomość
Jak się dzisiaj czujesz?

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
Trochę pospałam więc nieco lepiej, dzięki

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 09:14   #2254
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez patrycjakarabasz Pokaż wiadomość
Dobry, moja córeczka kończy jutro 3 miesiące. A dziś z tego co pamiętam 3 miesiące u Motyla. Zdrówka dla maluszka!

I moja z racji 3 miesiecy zaczyna dzikowac, nie usypia od razu, po kąpaniu 2 godziny wyginania się i nie wiadomo czego chcenia.

W ogóle ci tz, to mistrzowie... Mój ogólnie wstaje w nocy, karmi itd. ale dziś przeszedł samego siebie. Mowilam wieczorem, że lata mucha w pokoju i ma ja zabić, bo nas obudzi. Olał. 5.30, mucha bzyczy niemiłosiernie, siada Mai na twarz. Mówię, wstan i zabij. A ona wziął swoją kołdrę i poszedł do pokoju córki, bo musi się wyspać. Usłyszałam tylko, że robię problem. Serio? Rano w sumie nie widział za bardzo problemu. Może on razem z Maja ma jakiś skok rozwojowy?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Ahahaha skok rozwojowy. Zrobiłaś mi dzień no to obserwuję jaką nową umiejętność ogarnie mój TŻ. Hmmmm może nie rzucanie zużytych pampersów na podłogę gdziekolwiek (?)

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 09:16   #2255
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Czyta tę książkę ze zdjęcia i twierdzi, że tam zalecają spać z dzieckiem, aż sama dzisiaj przejrzę, bo to niedorzeczne... Załącznik 7686550

Wysłane z mojego LM-Q850 przy użyciu Tapatalka
Jeśli książka jest bliższa RB niż Tracy to na pewno może być tak napisane.

Ja mojemu nie daje nic do czytania. Chyba że wybrane rozdziały. Sama czytam wybieram co dla naszej rodziny będzie najlepsze i mu oznajmiam co następuje
W ciąży czytał o ciąży żeby mnie może zrozumieć żebym nie musiała się tłumaczyć... I co?
Jak było mi źle że jestem zmęczona i wiecznie senna to pan empatia powiedział "w książce było napisane że tak możesz się czuć"
Powiedziałam żeby nie czytał. Ze jak na porodowce mi będzie wyjeżdżał z takim tekstem to go za drzwi wyrzuce

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 09:26   #2256
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Ło Jezu jak mnie mój wk***ł na porodówce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 09:31   #2257
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Jeśli książka jest bliższa RB niż Tracy to na pewno może być tak napisane.

Ja mojemu nie daje nic do czytania. Chyba że wybrane rozdziały. Sama czytam wybieram co dla naszej rodziny będzie najlepsze i mu oznajmiam co następuje
W ciąży czytał o ciąży żeby mnie może zrozumieć żebym nie musiała się tłumaczyć... I co?
Jak było mi źle że jestem zmęczona i wiecznie senna to pan empatia powiedział "w książce było napisane że tak możesz się czuć"
Powiedziałam żeby nie czytał. Ze jak na porodowce mi będzie wyjeżdżał z takim tekstem to go za drzwi wyrzuce

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Jejuuu, co ja bym dała, żeby mój przestał czytać i dostosował się do tego co ja postanowiłam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-06, 09:33   #2258
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Mieści się, ale już nie we wszystkie ciuchy a ile twój młody waży?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wczoraj na bilansie bylismy to mam swieze info: 62cm i 6kg. W 62 body go dopinam ale ma tak wcisnietego pampersa ze sie caly odgniata wiec juz odlozylam bo za male.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 09:33   #2259
sysa09
Zakorzenienie
 
Avatar sysa09
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 692
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez patrycjakarabasz Pokaż wiadomość
Dobry, moja córeczka kończy jutro 3 miesiące. A dziś z tego co pamiętam 3 miesiące u Motyla. Zdrówka dla maluszka!

I moja z racji 3 miesiecy zaczyna dzikowac, nie usypia od razu, po kąpaniu 2 godziny wyginania się i nie wiadomo czego chcenia.

W ogóle ci tz, to mistrzowie... Mój ogólnie wstaje w nocy, karmi itd. ale dziś przeszedł samego siebie. Mowilam wieczorem, że lata mucha w pokoju i ma ja zabić, bo nas obudzi. Olał. 5.30, mucha bzyczy niemiłosiernie, siada Mai na twarz. Mówię, wstan i zabij. A ona wziął swoją kołdrę i poszedł do pokoju córki, bo musi się wyspać. Usłyszałam tylko, że robię problem. Serio? Rano w sumie nie widział za bardzo problemu. Może on razem z Maja ma jakiś skok rozwojowy?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Rozczaruje Cię. Dzieci się rozwijają a oni raczej cofają

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
__________________
08.2016: 63,2kg
04.2018: 55,3kg
Biegam bo lubię
30.06.2018
sysa09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 09:41   #2260
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Jejuuu, co ja bym dała, żeby mój przestał czytać i dostosował się do tego co ja postanowiłam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja czasem bym chciała żeby poczytal.
Sa rzeczy które trzeba ustalić razem. Np szczepienia czy leczenia syna. Jak wróciłam od 13 lekarza który mi powiedział że dziecko wygląda jak wygląda i to moja wina to oczekiwałem od męża że ze mna podejmie decyzję jak dalej leczymy. Bo ja leczylam z internetem, działało a lekarze mnie glebili że źle i że dramat i co ze mnie za matka. To mój mąż w 2s odpowiedział co on by zrobił... Zalamalam się. Bo ja czytałam szukałam, rozmawiałam z 100 rodziców, trzymałam młodego ręce cała noc żeby się nie drapal bo miał otwarte rany, a on mi w 2s powiedział jego widzimisię...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

I oczywiście się wkurzył że mnie taka odpowiedź nie zadowala...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 09:53   #2261
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
Twoj Staszek miesci sie w 62?!?! Jestem w szoku bo ja juz wszystkie 62 odlozylam a moj gnom jest duzo mniejszy.
Elsabel a twoj tz interesowal sie rozwoje dziecka itd? Moze on wiedzy nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja się dziwię że grejpfrutowa np mówi że 62 musi odłożyć bo mój się większy urodził a dalej nosi 62 może mój mało przybiera

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Cytat:
Napisane przez patrycjakarabasz Pokaż wiadomość
Dobry, moja córeczka kończy jutro 3 miesiące. A dziś z tego co pamiętam 3 miesiące u Motyla. Zdrówka dla maluszka!

I moja z racji 3 miesiecy zaczyna dzikowac, nie usypia od razu, po kąpaniu 2 godziny wyginania się i nie wiadomo czego chcenia.

W ogóle ci tz, to mistrzowie... Mój ogólnie wstaje w nocy, karmi itd. ale dziś przeszedł samego siebie. Mowilam wieczorem, że lata mucha w pokoju i ma ja zabić, bo nas obudzi. Olał. 5.30, mucha bzyczy niemiłosiernie, siada Mai na twarz. Mówię, wstan i zabij. A ona wziął swoją kołdrę i poszedł do pokoju córki, bo musi się wyspać. Usłyszałam tylko, że robię problem. Serio? Rano w sumie nie widział za bardzo problemu. Może on razem z Maja ma jakiś skok rozwojowy?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
tż mistrz xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Czyta tę książkę ze zdjęcia i twierdzi, że tam zalecają spać z dzieckiem, aż sama dzisiaj przejrzę, bo to niedorzeczne... Załącznik 7686550

Wysłane z mojego LM-Q850 przy użyciu Tapatalka
Słodkie to że w ogóle coś czyta i że stosuje się do ich rad

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-06, 10:01   #2262
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Dziewczyny mały ma takie plamy na główce. Czoło ma takie chropowate też zaczerwieniona delikatnie. Oprócz tego nie zauważyłam innych objawów. No może od jakiegoś czasu ma dziwny kolor kupy. Taki ni to zielony ni to żółty. Czasami ma śmierdzącą kupe i bąki (smrodek jak u dorosłego) ale to też nie codziennie.

Co ovtym sądzicie? Czy to może być bmk? Jutro idę do lekarza ale wolę zapytać Resized_20190806_095304(1).jpegResized_20190806_095318.jpeg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 10:06   #2263
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mały ma takie plamy na główce. Czoło ma takie chropowate też zaczerwieniona delikatnie. Oprócz tego nie zauważyłam innych objawów. No może od jakiegoś czasu ma dziwny kolor kupy. Taki ni to zielony ni to żółty. Czasami ma śmierdzącą kupe i bąki (smrodek jak u dorosłego) ale to też nie codziennie.

Co ovtym sądzicie? Czy to może być bmk? Jutro idę do lekarza ale wolę zapytać Załącznik 7686555Załącznik 7686556

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wg mnie skóra to ciemieniucha, natomiast co do kupy - zmieniałas może ostatnio mleko? U mnie tak było jak mleko zmieniłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 10:14   #2264
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Ja na starego w kwestii rozwoju/ leczenia nie mam co liczyć na jakiekolwiek zdanie. Mówię że musimy do fizjo, bo Olka w jedną stronę, żeby zobaczył czy głowa dobrze itp, to mieliśmy w ramach patronażu to poszliśmy. Głowę kazał korygować, a że głowa na jedną stronę, jedna ręką do buzi i zaciśnięte piąstki to że jeszcze nie ten etap. No myślę ok. I pytam tż czy umawiamy się do osteopaty, mówi że nie wie. A wczoraj czytam że jak często pięści są zaciśnięte i jedną rączkę do buzi pakuje, to już powód do niepokoju, i trzeba by skonsultować. I w nocy patrzyłam na stronę, to do 17 września nie ma już miejsca. Prywatnie. Noszzz kurrrr.... Nic nie wie o NOP, nie mam się go po co pytać czy szczepimy dodatkowo na meningokoki jakie typy itp
Ok, ja rozumiem, że ja siedzę w domu z dzieckiem to mam czas czytać itp, ale chciałabym żeby miał jakieś zdanie na ten temat, a nie że wszystko ja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 10:16   #2265
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Wg mnie skóra to ciemieniucha, natomiast co do kupy - zmieniałas może ostatnio mleko? U mnie tak było jak mleko zmieniłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko że ciemieniucha to chyba taka żółta skorupa tak? A to jest zaczerwienione i takie na maxa wysuszone. Smaruje mu tym dermediciem ale nie pomaga. A czółko ma już wysuszone i chropowate od jakiegoś czasu.

No właśnie teraz jest od jakichś 2 miesiecy na Nan optipro bo wcześniej był na bebiko ale miałam wrażenie że źle je toleruje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 10:17   #2266
blekitna laguna
Rozeznanie
 
Avatar blekitna laguna
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 570
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Eceea co za osioł ^^


Trochę mam do siebie pretensje, mam zdrowe ładne dziecko, patrzę jak inne dziewczyny cieszą się macierzyństwem, a ja mam ochotę wsiąść w wehikuł czasu :/

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Chyba tez trudniej caly czas byc perfekcyjna matka jak ma sie wymagajace dziecko. Nie jestes sama
Ja tez jak widze na spacerze chore dziecko to sobie mysle - ale jestes glupia, masz zdrowe dziecko, docen to. A z placzkow kiedys wyrosnie, tego sie trzymam.
Czy wasze dzieci tez tak placza? Moja ma rano dobry czas, smieje sie, gada a potem czasami od 10, czasami od 12, czasami od 13 jest ryyyk,nic juz nie pasuje. Mata parzy, wozek parzy, noszenie w kolysce parzy (czy tylko moja sie od razu drze w tej pozycji? Nie ma szans ja tak nosic). Akceptuje tylko tak jak na zdjeciu ew. na ramieniu tak w dol brzusziem opierajac sie o reke
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg w-jakiej-pozycji-odbijac-dziecko-BIG-96662.jpg (51,1 KB, 44 załadowań)

Edytowane przez blekitna laguna
Czas edycji: 2019-08-06 o 10:19
blekitna laguna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 10:21   #2267
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Dzień dobry ☺

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
No i już nie śpię, tyle było z relaksu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj nie dał Ci pospac.

Cytat:
Napisane przez Katiebirdie Pokaż wiadomość
Doświadczone mamy, 37,5 stopnia po szczepieniu. Aplikować coś przeciwgorączkowego już? Czytałam że u niemowląt to stan podgorączkowy, którego po szczepieniu nie należy zbijać, ale nie jestem przekonana.
Mi lekarka mówiła, żeby zbijać od 38.

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
Smerfetka
Pomyśl o chuscie albo nosidle marsupi,będziesz mogła z rzepem wyjść

Tomek spał od 20 do 3.30,potem do 6 i po 7 pobudka
Daje mu po cycku na noc mm,to lepiej spi
Fajne to nosidło. Szkoda, że nie natknelam się na nie wcześniej. Jak coś jeszcze kupię to mnie tż zamorduje.

Agata Może wina mm. Mój po tym bebiko wymiotował, miał bardzo brzydka kupę i rakue pierdy. Teraz je moje i póki co spokój. Jak będzie miał nawrót niechcenia cyca to mu zmienie.

Patrycja Z tym skokiem rozwojowym u tż to mnie rozbawilas do łez 😂 😂 pomyślałam o swoim starym. Może dobrze, że go nie ma, wkurza mnie tylko w weekendy, zdrowsza jestem 😂

Mały dzisiaj wstał tylko o 2:30, a potem koło 8. Pogadal i o 9:30 zjadł znowu i śpi dalej. Ja nie wiem co na niego tak tu działa czy towarzystwo czy podwórko czy co heh...
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 10:23   #2268
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Jeśli książka jest bliższa RB niż Tracy to na pewno może być tak napisane.

Ja mojemu nie daje nic do czytania. Chyba że wybrane rozdziały. Sama czytam wybieram co dla naszej rodziny będzie najlepsze i mu oznajmiam co następuje
W ciąży czytał o ciąży żeby mnie może zrozumieć żebym nie musiała się tłumaczyć... I co?
Jak było mi źle że jestem zmęczona i wiecznie senna to pan empatia powiedział "w książce było napisane że tak możesz się czuć"
Powiedziałam żeby nie czytał. Ze jak na porodowce mi będzie wyjeżdżał z takim tekstem to go za drzwi wyrzuce

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Pan empatia dobre

Ja chcę zamówić fizjo do domu żeby popatrzył na Stasia rozwój, ale jeszcze nie znalazłam nikogo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 10:25   #2269
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Ło Jezu jak mnie mój wk***ł na porodówce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój przeglądał fejsbuczka I dostał jakiegoś zaćmienia kiedy skończyła mi się woda w butelce filtrowanej, nie wiedział o co mi chodzi kiedy wystękałam "no weź nalej", patrzył jak debil a ja "no odkrec" dopiero położna się zczaiła, że filtrowana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-06, 10:28   #2270
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Pan empatia dobre

Ja chcę zamówić fizjo do domu żeby popatrzył na Stasia rozwój, ale jeszcze nie znalazłam nikogo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To taki akurat czas po 3 miesiącu co powinien wyprostować już za nim

Moja od 2 dni płacze bez pwoofu. Ale np. 3 min, i nagle jest okejka wszystko luzik weź mnie matka odłóż ja sobie będę się bawić... A później znów ryk. Jakby ją ktoś uderzył albo coś. Tak nagle i mocno... Jakis skoczek chyba... Aż strach sprawdzać bo u nas chyba teraz już ten 14-19 na horyzoncie...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

W ogóle już prawie wszystko mam na chrzciny poza swoimi butami do domu...
Dzis odebrałam dla synka prezent, sukienki są, opaski, skarpetki, synek ma co ubrać, catering ustalony, talerze załatwione. Tort w teorii też. Fotograf też nic tylko chrzcic

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 10:30   #2271
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Hej dziewczyny,
Ja z okazji urlopu tż nadganiam robotę, ale i tak ciągle z doskoku, bo to ogórki muszę przerobić, bo to obiad, bo posprzątać i mam wrażenie że pracuję od rana do północy, a łącznie może się 8 godzin zbierze. Jednak w biurze, na etacie inaczej to wygląda.

Ale w czwartek jedziemy nad morze, właśnie kliknęłam jakiś apartament na 4 noce. Oby pogoda dopisała.

Mój tż też sobie przeskrobał ostatnio. Okłamał mnie patrząc prosto w oczy. Zachował się jak gówniarz. A jeżeli potrafi kłamać o jakiejś pierdółce to jak mam mu ufać w poważniejszych kwestiach? On uważa, że jak przeprosił to już jest po temacie. Mój brak zaufania niestety nie bierze się znikąd, a ja mam taki charakter, że latami rozpamiętuję złe chwile z przeszłości. I za każdym razem kiedy już myślę, że jest ok to ten gamoń musi coś odwalić bym znów zaczęła wątpić.

A moja Duśka przespała swoją pierwszą noc zjadła i zasnęła o 20, po północy nie wiedziałam czy czekać aż się obudzi, bo na co dzień tak je, ale zasnęłam jednak. I o 6.30 obudziła się, a ja już byłam cała zalana mlekiem 6 godzin snu ciągiem - już nie pamiętam kiedy to było
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 10:34   #2272
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Agata, dziwisz się że ciuchy zmieniam. No kurczę, pajace za ciasne na długość, dzisiaj wsadziłam śliczne body z next i już tak pieluchę do góry cisną, więc out. Olka raczej jest długa, bo wagowo to tak sobie, ciut ponad 5 kg będzie.
Ale śmiać mi się chce, bo w czwartek byliśmy przecież, na szczepieniu i wiadomo, mierzą, ważą. I Ola ma wpisane 59 cm. Chyba podkurczone nóżki mierzyła. Urodziła się 53 cm, a na pierwszym wpisie u pediatry na wpisane 50. Dwa tyg. po porodzie.
W ogóle musimy chyba zmienić pediatrę ( o, to jedyne co tż ma jakieś zadanie), bo jak Ola wpakowała pięść do buzi, to ta: " ale nie wkładamy rączek do buzi, nie wolno"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 10:36   #2273
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Marsupi latwo sie zaklada i mozna nosic maluszki nietrzymajace glowy.
Potem spokojnie sprzeda sie na allegro/olx

a dla siedzacego.dziecka Mei Tai
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 10:40   #2274
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ja czasem bym chciała żeby poczytal.
Sa rzeczy które trzeba ustalić razem. Np szczepienia czy leczenia syna. Jak wróciłam od 13 lekarza który mi powiedział że dziecko wygląda jak wygląda i to moja wina to oczekiwałem od męża że ze mna podejmie decyzję jak dalej leczymy. Bo ja leczylam z internetem, działało a lekarze mnie glebili że źle i że dramat i co ze mnie za matka. To mój mąż w 2s odpowiedział co on by zrobił... Zalamalam się. Bo ja czytałam szukałam, rozmawiałam z 100 rodziców, trzymałam młodego ręce cała noc żeby się nie drapal bo miał otwarte rany, a on mi w 2s powiedział jego widzimisię...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

I oczywiście się wkurzył że mnie taka odpowiedź nie zadowala...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Ja na starego w kwestii rozwoju/ leczenia nie mam co liczyć na jakiekolwiek zdanie. Mówię że musimy do fizjo, bo Olka w jedną stronę, żeby zobaczył czy głowa dobrze itp, to mieliśmy w ramach patronażu to poszliśmy. Głowę kazał korygować, a że głowa na jedną stronę, jedna ręką do buzi i zaciśnięte piąstki to że jeszcze nie ten etap. No myślę ok. I pytam tż czy umawiamy się do osteopaty, mówi że nie wie. A wczoraj czytam że jak często pięści są zaciśnięte i jedną rączkę do buzi pakuje, to już powód do niepokoju, i trzeba by skonsultować. I w nocy patrzyłam na stronę, to do 17 września nie ma już miejsca. Prywatnie. Noszzz kurrrr.... Nic nie wie o NOP, nie mam się go po co pytać czy szczepimy dodatkowo na meningokoki jakie typy itp
Ok, ja rozumiem, że ja siedzę w domu z dzieckiem to mam czas czytać itp, ale chciałabym żeby miał jakieś zdanie na ten temat, a nie że wszystko ja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Za to mój pan ekspert ma zdanie na każdy temat, nieważne czy się zna, czy nie zna, wypowie się zawsze. I czyta też dużo, tylko jakimś cudem zawsze wyczyta cos3 innwgo niż ja...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Elsabel
Czas edycji: 2019-08-06 o 10:43
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 11:07   #2275
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Zapomniałam - plasterek z pępka nam odpadł, fajnie wygląda, już nawet nie wystaje
Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
Marsupi latwo sie zaklada i mozna nosic maluszki nietrzymajace glowy.
Potem spokojnie sprzeda sie na allegro/olx

a dla siedzacego.dziecka Mei Tai
Może odkupie na olx
Cytat:
Napisane przez blekitna laguna Pokaż wiadomość
Chyba tez trudniej caly czas byc perfekcyjna matka jak ma sie wymagajace dziecko. Nie jestes sama
Ja tez jak widze na spacerze chore dziecko to sobie mysle - ale jestes glupia, masz zdrowe dziecko, docen to. A z placzkow kiedys wyrosnie, tego sie trzymam.
Czy wasze dzieci tez tak placza? Moja ma rano dobry czas, smieje sie, gada a potem czasami od 10, czasami od 12, czasami od 13 jest ryyyk,nic juz nie pasuje. Mata parzy, wozek parzy, noszenie w kolysce parzy (czy tylko moja sie od razu drze w tej pozycji? Nie ma szans ja tak nosic). Akceptuje tylko tak jak na zdjeciu ew. na ramieniu tak w dol brzusziem opierajac sie o reke
Moja tylko wieczorami się drze
W dzień tylko jak mocno zgłodnieje, tak to stęka i po jakimś czasie popłakuje jak coś nie pasi

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 11:14   #2276
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Elsabel
Twoj maz ma chyba za duzo.wolnego czasu
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 11:16   #2277
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
To taki akurat czas po 3 miesiącu co powinien wyprostować już za nim

Moja od 2 dni płacze bez pwoofu. Ale np. 3 min, i nagle jest okejka wszystko luzik weź mnie matka odłóż ja sobie będę się bawić... A później znów ryk. Jakby ją ktoś uderzył albo coś. Tak nagle i mocno... Jakis skoczek chyba... Aż strach sprawdzać bo u nas chyba teraz już ten 14-19 na horyzoncie...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

W ogóle już prawie wszystko mam na chrzciny poza swoimi butami do domu...
Dzis odebrałam dla synka prezent, sukienki są, opaski, skarpetki, synek ma co ubrać, catering ustalony, talerze załatwione. Tort w teorii też. Fotograf też nic tylko chrzcic

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Mi brakuje cateringu, butów dla mnie i dla starszego, koszuli dla młodszego, paska dla starego i pozwolenia na chrzest poza parafią Ile placicie za catering?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 11:17   #2278
blekitna laguna
Rozeznanie
 
Avatar blekitna laguna
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 570
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8



Mcie jakies sprawdzone metody na kolki i problemy brzuszkowe z gazami ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png 49764858_2446096425404768_3274217182224973824_n.png (898,9 KB, 43 załadowań)
blekitna laguna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 11:32   #2279
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Jeśli książka jest bliższa RB niż Tracy to na pewno może być tak napisane.

Ja mojemu nie daje nic do czytania. Chyba że wybrane rozdziały. Sama czytam wybieram co dla naszej rodziny będzie najlepsze i mu oznajmiam co następuje
W ciąży czytał o ciąży żeby mnie może zrozumieć żebym nie musiała się tłumaczyć... I co?
Jak było mi źle że jestem zmęczona i wiecznie senna to pan empatia powiedział "w książce było napisane że tak możesz się czuć"
Powiedziałam żeby nie czytał. Ze jak na porodowce mi będzie wyjeżdżał z takim tekstem to go za drzwi wyrzuce

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Ahahaha ahahaha ahahaha kolejny mistrz

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ja czasem bym chciała żeby poczytal.
Sa rzeczy które trzeba ustalić razem. Np szczepienia czy leczenia syna. Jak wróciłam od 13 lekarza który mi powiedział że dziecko wygląda jak wygląda i to moja wina to oczekiwałem od męża że ze mna podejmie decyzję jak dalej leczymy. Bo ja leczylam z internetem, działało a lekarze mnie glebili że źle i że dramat i co ze mnie za matka. To mój mąż w 2s odpowiedział co on by zrobił... Zalamalam się. Bo ja czytałam szukałam, rozmawiałam z 100 rodziców, trzymałam młodego ręce cała noc żeby się nie drapal bo miał otwarte rany, a on mi w 2s powiedział jego widzimisię...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

I oczywiście się wkurzył że mnie taka odpowiedź nie zadowala...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
O masakra... Dlatego to kobiety rodzą i w większości wychowują dzieci.

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 11:35   #2280
sysa09
Zakorzenienie
 
Avatar sysa09
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 692
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez blekitna laguna Pokaż wiadomość


Mcie jakies sprawdzone metody na kolki i problemy brzuszkowe z gazami ?
To ja

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
__________________
08.2016: 63,2kg
04.2018: 55,3kg
Biegam bo lubię
30.06.2018
sysa09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-20 07:43:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:45.