..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::.. - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-31, 16:41   #4801
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez Bezelka Pokaż wiadomość
No dziewczyny. Szczęśliwego Nowego Roku!

Mój sylwester na szczęście będzie zdrowy i zgodny z sb, ale ile musiałam o to walczyć Spędzam go z przyjaciółką Prze chwilą zjadłam śniadanie, o 19 zjem 2 śń, później o 22 obiad , o 1 podwieczorek a o 4 kolacje . Zrobiłam sobie szaszłyki i sałatkę gyros, a na miejscu zrobimy placuszki serowe.

A teraz zmykam się przygotowywać i kończyć szaszłyki.

Jakbym jeszcze nie miała @, to by było wyśmienicie
ja tez gyrosa zrobiłam,a @ właśnie mi się skończył na szczęście .WSZYSTKIEGO najlepszego w nowym roku dla Was i Waszych bliskich!!
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 16:47   #4802
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Dziewczynki,
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU, samych radości, dużo zdrówka, oby był jeszcze lepszy niż poprzedni!!!


u mnie będzie III faza SB
właśnie wyjęłam z piekarnika drożdżowe placuszki z warzywami, jak najbardziej SB, z orkiszu 700/2000, oryginał przepisu klik, moja modyfikacja klik
do tego będzie grillowany ser
i wiśniowy tort galaretkowy
mam jeszcze zupę z serków topionych, podam z porami
__________________

Edytowane przez IlonaP
Czas edycji: 2008-12-31 o 17:21 Powód: link
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 17:21   #4803
mamaoli1979
Raczkowanie
 
Avatar mamaoli1979
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 126
Send a message via Skype™ to mamaoli1979
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Hej dziewczyny
Dzisiaj mój 4 dzień I fazy SB oraz 14 dzień A6W.
Na początku chciałam podziękować wszystkim dziewczynom za naprawdę cenne wskazówki, cieszę się, że mogę liczyć na Waszą pomoc
A teraz podam mój dzisiejszy jadłospis
Ś: jajecznica na szynce z 2 jaj, 1 faszerowane jako/żółtko, pieczarki, cebulka, koperek, natka pietruszki odrobina majonezu/, pół papryki zielonej i żółtej
P: 5szt migdałów, 5 szt polówek orzechów włoskich, łyżka pestek slonecznika
O: pojedyńczy gotowany filet drobiowy + spora miseczka sałatki z selera naciowego w sosie jogurtowym
P: duży kubek wywaru drobiowo-warzywnego/ w nim ugotowalam filet na obiad/
Na kolację planuję kawałek chudego twarogu / z warzywami albo z cynamonem/ jeszcze nie wiem jakie będę miała smaki
Do tej pory wypiłam 2 kawy z mlekiem 0,5%, 2 czerwone cherbaty, 1herbatę zieloną i około 1,5 l wody mineralnej niegazowanej, pewnie jeszcze sporo dzisiaj wypiję/mam na myśli wodę i herbatki-zieloną i czerwoną/
Dziewczyny mam nadzieję, że Wasze wskazówki trafiły do mnie i ten jadłospis jest naprawdę ok

Dziękuję za życzenia
Życzę Wam wszystkim szczęśliwego Nowego Roku obfitego w miłe niespodzianki, zdrowia, dużo samozaparcia w realizowaniu zamierzonych celów oraz samych pogodnych dni, a tym które dzisiaj "ostro" balują szaampańskiej zabawy
Do napisania za rok
__________________
29.09.2012 I faza START!

mamaoli1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 18:21   #4804
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

mamaoli1979 duużo lepszy ten jadłospis. Mam tylko nadzieję, że ten "kawałek" twarogu będzie dość spory - tak z pół kostki np

Wszystkim Plażowiczkom, tym początkującym i tym, które już sporo na kocyku się wyleżały życzę Wszystkiego Dobrego w Nadchodzącym Roku
:win ko:
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 19:19   #4805
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

I ja dokladam sie do zyczen! Zycze Wam kochane plazowiczki Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku! Duzo zdrowia przedewszystkim, umiejetnosci znalezienia wlasciwej drogi, dojscia do zamierzonych celow, samych pomyslnosci, duzo milosci i spelnienia najskrytszych marzen!

Ja grzeczna nie bede. Ide sie szykowac i z TZ do knajpki spotkac sie z kumplami. (w zeszlym roku bylam bardzo grzeczna, bo poszlam o 23 spac )
Tym razem mam zamiar sie dobrze bawic.

Zycze wszystkim szampanskiej zabawy i oby rok 2009 przyniosl nam same dobroci i jak najmniej pokus!

BTW dziekuje Wam za pomoc w zeszlym roku! Nie tylko za ta powiazana z SB!
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..



Edytowane przez fruity
Czas edycji: 2008-12-31 o 19:22
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 09:44   #4806
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

No to ja pierwsza w nowym roku się z Wami witam
Jesteśmy silniejsze o nowe postanowienia wiec trzymać sie dzielnie dziewczyny i walczyć o swoje marzenia

U mnie dzisiaj 7 dzień SB, bieganko już zaliczone Wczoraj grzecznie nawet łyczka szampana nie wypiłam ale za to podjadłam troszke wiecej orzechów włoskich
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 09:55   #4807
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 639
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez sylwia18 Pokaż wiadomość
No to ja pierwsza w nowym roku się z Wami witam
Jesteśmy silniejsze o nowe postanowienia wiec trzymać sie dzielnie dziewczyny i walczyć o swoje marzenia

U mnie dzisiaj 7 dzień SB, bieganko już zaliczone Wczoraj grzecznie nawet łyczka szampana nie wypiłam ale za to podjadłam troszke wiecej orzechów włoskich
To ja druga
Sylwia jestes niezniszczalna z tym bieganiem
Ja co prawda wieczor spedziłam w domu, ale jakos tak nie mogę się wyzbierać Sniadanie gotowałam i jadłam ponad godzine - surówka z selera i leniwe z maką pp polane jogurtem naturalnym wymieszanym z suszonymi sliwkami
Obiecałam ze odiwedze mamę przed obiadem więc tak czy siak musze sie pozbierac. Na rowerek wsiąde więc dopiero 1,5 h po obiedzie.

Jak to w ogóle jest z tymi ćwiczeniami, ile minimum po posiłku, powinno się ćwiczyć?? Bo już zgłupiałam od nadmiaru informacji, czekam więc zawsze tak koło godziny, półtorej własnie ;/
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-01, 10:23   #4808
brieetta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Witam Was w Nowym Roczku

dojrzałam do decyzji wprowadzenia w menu SB proszę o trzymanie kciuków licze na Wasze wskazówki i uwagi jeżeli popełnię jakąś żywieniową gafę narazie nurtuje mnie jedno pytanko czy mięsko można jeść smażone??
z góry dzięki za odpowiedź i cenne wskazówki
brieetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 12:12   #4809
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

[1=1111c4b9c157e15532fa9e2 7a07e9b9b22376b0b_6593527 3b71bb;10292675]To ja druga
Sylwia jestes niezniszczalna z tym bieganiem
Ja co prawda wieczor spedziłam w domu, ale jakos tak nie mogę się wyzbierać Sniadanie gotowałam i jadłam ponad godzine - surówka z selera i leniwe z maką pp polane jogurtem naturalnym wymieszanym z suszonymi sliwkami
Obiecałam ze odiwedze mamę przed obiadem więc tak czy siak musze sie pozbierac. Na rowerek wsiąde więc dopiero 1,5 h po obiedzie.

Jak to w ogóle jest z tymi ćwiczeniami, ile minimum po posiłku, powinno się ćwiczyć?? Bo już zgłupiałam od nadmiaru informacji, czekam więc zawsze tak koło godziny, półtorej własnie ;/[/quote]

Hehe oby i moje kolana okazały się niezniszczalne, bo jak narazie to tylko one mogą mi przeszkodzić w bieganiu Ja sylwestra spędziłam z moją mamą u niej w pracy (w pustym sanatorium ). Nie chciałam żeby siedziała sama wiec siedzałyśmy razem
Co do ćwiczeń to wiem, że im później po jedzeniu tym lepiej (dlatego biegam rano naczczo- wtedy najszybciej spala sie tłuszczyk).

Brieetta witamy i trzymamy kciuki Mięsko (chude) możesz jeść ale smażone na małej iloścu zdrowego tłuszczu (np. na łyżce oliwy z oliwek).
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 12:19   #4810
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Witam
__________________


Edytowane przez dygotka8
Czas edycji: 2009-01-01 o 13:03
dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 12:32   #4811
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Mam przeokropną ochotę na jabłko...
Dzisiaj rano weszłam na wagę. Zdziwiłam się trochę, bo schudłam tylko 1kg przez pierwszy tydzień SB, a w centymetrach praktycznie nic nie poleciało w dół...
Nie dość, że biegałam 6 razy w tym tygodniu to mocno trzymałam się diety i nawet uważałam na kalorie, żeby nie przesadzić Dlatego zastanawiam się czy jest sens ciągnąć SB, skoro mogę jeść normalnie i zdrowo a będę chudła tyle samo. Najwieksza tragedia dla mnie to owoce, ciężko mi bez nich żyć.
Kilka lat temu, jak byłam na SB, to nie dociagnęłam do końca nawet I fazy, bo schudłam aż 5kg po około 10 dniach. I nie biegałam, nic sie nie ruszałam.
Nic z tego nie rozumiem a Wy?
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-01, 13:05   #4812
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Witam i ja
my byliśmy w domku sami tylko z dzieciakami, ale świetnie się bawiliśmy, Olka jest niezniszczalna, szalała do 1 w nocy, podobnie jak mama - jak poszłam ją uśpić to sama się też uśpiłam
dziś idziemy na obiad do teściów i to będzie ostatni wybryk świąteczny, potem będziemy grzeczni, oboje z mężem

Sylwia, jak już kiedyś pisałam, I faza nie jest po to by szybko schudnąć tylko po to by wyzbyć się tzw. głodu węglowodanowego, te 5kg to swoisty bonus, nie każdy tyle chudnie i nie za każdym razem
myślę, że kluczem jest to, jak bardzo niezdrowo się przed dietą odżywiało - jeśli jadło się dużo węglowodanów oczyszczonych, tłuszczy zwierzęcych i cukru to spadek wagi po przejściu na SB jest imponujący, jeśli natomiast były tylko małe grzeszki a ogólnie zjadało się zdrowe rzeczy czyli dużo warzyw i owoców, węgle złożone pełnoziarniste to ten spadek jest minimalny

mój jadłospis sprzed diety nie różnił się znacząco od SB, ważyłam tyle ile chciałam i to niedługo po ciąży, ale wskutek stresu "udało" mi się wpaść w błędne koło - bez przerwy byłam głodna, chciało mi się słodkiego, jak zjadłam to robiło mi się niedobrze więc musiałam zagryźć czymś konkretnym, potem znowu słodkiego i tak ciągle, efekt non stop jadłam a waga sobie rosła ja natomiast nie mogłam się zmobilizować do zrobienia czegoś z tym fantem mimo, że widziałam, że jest coś nie tak, byłam smutna, ospała, nic mi się nie chciało
po I fazie, niezbyt ścisłej przyznam, wyleczyłam się wreszcie ale sporo kg do odrobienia zostało i widzę, że na dodatek zwolnił mi metabolizm bo waga wskazuje praktycznie punkt wyjścia

Sylwia, do ćwiczeń potrzebne są węgle, inaczej tłuszczu nie spalisz, więc może przejdź powoli na II, wprowadź na śniadanie jakić złożony węglowodan i zobaczysz...
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 13:07   #4813
mamaoli1979
Raczkowanie
 
Avatar mamaoli1979
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 126
Send a message via Skype™ to mamaoli1979
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Dzień dobry w Nowym Roku
Dzisiaj mój 5 dzień na I fazie SB, 15 z A6W
Ten rok wydaje się być magicznym, już niedługo zmienię cyfrę z 2 na 3, więc nie pozostaje mi nic innego jak cieszyć się ostatnimi tygodniami z 2, hihi.
W sumie siedzieliśmy w domku z naszym maleństwem, jednak czuję się zmęczona, niekończące się wybuchy fajerwerków skutecznie wybiły Oleńkę ze snu i dała nam popalić całą noc. Dzień również zaczęła marudnie, teraz korzystam z chwilki, bo właśnie usnęła

Podam moje dzisiejsze menu, z prośbą o weryfikację
Ś: omlet z pieczarkami z 2 jajek, 3 zawijaski z żółtego sera, wędlinki, odrobinki majonezu i czerwonej papryki, 1/3 długiego zielonego ogórka z ziołami, 1/2 czerwonej papryki
P: 2 łyżki pestek słonecznika
Na obiad planuję polędwiczkę wieprzową marynowaną w ziołach, czosnku i oliwie ze sporym talerzem surówki z pekińskiej w sosie czosnkowo-koperkowym.
Na II przekąskę zaplanowałam jogurt naturalny, a na kolację 1/2 kostki chudego sera tym razem z cynamonem, wczoraj zdecydowałam się na serek z warzywami.
Tradycyjnie wypiję 1,5 l wody mineralnej niegazowanej,2 kawy z mlekiem 0,5 % oraz czerwona i zieloną herbatkę.

Cieszę się, ponieważ nie mam zachcianek na niedozwolone rzeczy

Sylwia18, nie załamuj się. Dociągnij do końca I fazę SB. Często bywa tak, że znacznie więcej chudnie się w 2 tygodniu I fazy. Zresztą weź również pod uwagę fakt, iż jesteś aktywna fizycznie, chcąc nie chcąc pozbywasz się tkanki tłuszczowej na rzecz masy mięśniowej.
Wiem, że łatwo się pociesza jednak ja przeżyłam podobną sytuację, z tym, że dopiero na II fazie. Waga zatrzymała się jak zaczarowana
Choć nie biegam, ćwiczę codziennie rano i wieczorem/rano ćwiczenia na brzuch, wieczorem na uda , pośladki i nogi/.
Także głowa do góry i do przodu
__________________
29.09.2012 I faza START!

mamaoli1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 13:17   #4814
Paseczkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Paseczkowa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 432
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cześć Dziewczyny
Od dziś przechodzę na South Beach. W tamtym roku, jakoś w lutym-marcu, byłam na SB (udzielałam się zresztą w poprzednich częściach wątku)
i efekty były, ale przez własną głupotę zrobiłam sobie 'przerwę' w diecie i już na nią nie wróciłam
Teraz wracam na SB i mam nadzieję, że się uda Zamierzam skakać na skakance i ćwiczyć callanetcis, a na wiosnę, kiedy zrobi się cieplej- biegać.

Pozdrawiam
Paseczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 13:21   #4815
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Ilonko i Mamooli dziękuję bardzo za pomoc Rzeczywiście przed SB jadłam dosć mądrze- dużo warzyw i owoców, ciemne pieczywo, chudy nabiał itd...Zbiorę się w sobie i wytrwam jeszcze ten tydzień na I fazie, oby zleciał szybko
Jeszcze raz dziekuję za słowa otuchy, tego mi było trzeba
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...

Edytowane przez sylwia18
Czas edycji: 2009-01-01 o 13:23
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 14:02   #4816
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

witam was w nowym roku
ja wrocilam do domu po 8 i poszlam spac.wstalam dopiero o 12 30 i zjadlam sniadanko a zaraz jade do cioci.oj jakas taka zmeczona jestem hehe
wlasnie spisuje sobie postanowienia noworocznezapow iada sie ciekawy rok hahaha
oczywiscie juz od teraz grzecznie dietetycznie i jak zrobi sie cieplej to na rowerku bede z krotkich spodenkach jezdzic a w wakacje to juz bedzie ideal
sylwia nie zalamuj sie skoro jadlas zdrowo to organizm nie zaznal takiego szoku wiec nie schudniesz tak szybko.powodzenia
i witam wszystkie nowe twarze
pozdrawiam
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 14:52   #4817
kenneczek
Raczkowanie
 
Avatar kenneczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 74
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Sylwia co się przejmujesz ja czekałam na miesiąc i wróciłam do I fazy i poleciało a nie przestrzegam tak dobrze teraz bo piję % :P heh ale jutro będzie już po staremu
__________________
67..66..65..64..63..62..61..60..59..58..57..56. .55 ..54..53..52
I faza 03.01.2011
II faza 07.01.2011 - 03.04.2011
kenneczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 15:43   #4818
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Dzięki dziewczyny ale nie wytrzymałam- właśnie wcinam jabłko i dobrze mi z tym Będę cały czas na II fazie SB Może będę chudła jeszcze wolniej ale przynajmniej mogę jeść owoce Mam silne ciśnienie na dietę więc i tak bedę się jej trzymała a kilogram wrezci kiedys muszą zlecieć.
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 15:56   #4819
kenneczek
Raczkowanie
 
Avatar kenneczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 74
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Ja sobie pozwalam czasami do śniadania na owoc i jakoś mi nie szkodzi a jak smakuje słodziutko
__________________
67..66..65..64..63..62..61..60..59..58..57..56. .55 ..54..53..52
I faza 03.01.2011
II faza 07.01.2011 - 03.04.2011
kenneczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-01, 16:26   #4820
sylwusia3688
Rozeznanie
 
Avatar sylwusia3688
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 579
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku

Od jutra zaczynam SB, bo na razie jestem u TŻ Mam nadzieję, że wytrwam
__________________
Zaczynam nowe życie...

Jillian
Tiffoczki
Mel B
Zumba
sylwusia3688 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 16:33   #4821
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez kenneczek Pokaż wiadomość
Ja sobie pozwalam czasami do śniadania na owoc i jakoś mi nie szkodzi a jak smakuje słodziutko
No to super Czyli ostateczna decyzja jest taka- I faza SB + jedno jabłko dziennie Teraz jestem w pełni szczęśliwa
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 17:01   #4822
KassiaKonsultantka
Raczkowanie
 
Avatar KassiaKonsultantka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 284
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

no to od jutra zaczynam... troche sie boje czy bede miala czas z mama na przygotowywanie tych wszystkich potraw dietetycznych... no ale zobaczymy
wlasnie sklejam sobie jadlospis. strasznie ciezko mi to idzie ;/ narazie mam ulozone tylko plany na desery xP
Dziewczyny, a co Wy jecie na sniadania w dni powszednie? :P(czyt.kiedy macie rano malo czasu, bo idziecie do pracy, szkoly) bo jak wiadomo, sniadanie najwazniejsze... ale ciezko bedzie wstawac przed 5.00, zeby je przygotowac


I mam prosbe... moglaby ktoras z doswiadczonych plazowiczek sprawdzic moj jadlospis? nie chce zasmiecac watku, bo troche tego jest. napisze na pw

Edytowane przez KassiaKonsultantka
Czas edycji: 2009-01-01 o 17:31
KassiaKonsultantka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 17:35   #4823
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez KassiaKonsultantka Pokaż wiadomość
no to od jutra zaczynam... troche sie boje czy bede miala czas z mama na przygotowywanie tych wszystkich potraw dietetycznych... no ale zobaczymy
wlasnie sklejam sobie jadlospis. strasznie ciezko mi to idzie ;/ narazie mam ulozone tylko plany na desery xP
Dziewczyny, a co Wy jecie na sniadania w dni powszednie? :P(czyt.kiedy macie rano malo czasu, bo idziecie do pracy, szkoly) bo jak wiadomo, sniadanie najwazniejsze... ale ciezko bedzie wstawac przed 5.00, zeby je przygotowac


I mam prosbe... moglaby ktoras z doswiadczonych plazowiczek sprawdzic moj jadlospis? nie chce zasmiecac watku, bo troche tego jest. napisze na pw
Wysyłaj mi jadłospis
Na śniadania jem zazwyczaj np. jajecznice, serek wiejski lekki z warzywkami i ziołami albo 'kanapki' na liściach kapusty pekińskiej z pomidorkiem, ogórkiem, jajkiem i odrobiną majonezu light
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 17:37   #4824
Rosalyn
Zakorzenienie
 
Avatar Rosalyn
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 3 524
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Witam wszystkich w nowym Roku i życzę Wam samych dietetycznych sukcesów!
Cytat:
Napisane przez sylwia18 Pokaż wiadomość
Ilonko i Mamooli dziękuję bardzo za pomoc Rzeczywiście przed SB jadłam dosć mądrze- dużo warzyw i owoców, ciemne pieczywo, chudy nabiał itd...Zbiorę się w sobie i wytrwam jeszcze ten tydzień na I fazie, oby zleciał szybko
Jeszcze raz dziekuję za słowa otuchy, tego mi było trzeba
Jeszcze rada ode mnie - by nie ważyć się za często. Moim zdaniem raz na 2 tygodnie to takie fajne optimum, bo wtedy na pewno widać różnicę!


Cytat:
Napisane przez KassiaKonsultantka Pokaż wiadomość
no to od jutra zaczynam... troche sie boje czy bede miala czas z mama na przygotowywanie tych wszystkich potraw dietetycznych... no ale zobaczymy
wlasnie sklejam sobie jadlospis. strasznie ciezko mi to idzie ;/ narazie mam ulozone tylko plany na desery xP
Dziewczyny, a co Wy jecie na sniadania w dni powszednie? :P(czyt.kiedy macie rano malo czasu, bo idziecie do pracy, szkoly) bo jak wiadomo, sniadanie najwazniejsze... ale ciezko bedzie wstawac przed 5.00, zeby je przygotowac


I mam prosbe... moglaby ktoras z doswiadczonych plazowiczek sprawdzic moj jadlospis? nie chce zasmiecac watku, bo troche tego jest. napisze na pw
Hej! No z tym śniadaniem to rzeczywiście najlepiej wstać wcześnie. Bo na 1 fazie to omlety z sałatkami są najlepsze!

U mnie ok, od poniedziałku znów wskakuję na 1 fazę, ale bardziej po to by się odzwyczaić znowu od węglowodanów, a nie coś tam zrzucać...
Pozdrawiam!
__________________
... I can't feed on the powerless, when my cups are already overfilled....

Rosalyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 18:27   #4825
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

ja na sniadanie w 1 fazie chyba zawsze jadlam albo omlet z 2 jajek lyzki siemienia lnianego i jakims warzywkiem albo 2 jajka na twardo.[wlasnie sobie przypomnialam ze strasznie dawno nie jadlam jajek]
a teraz zawsze rano mam wielka ochote na platki"zdrowy blonmnik"z zimnym mlekiemi jakis owoc do tegono to chyba jutro szykuje mi sie dzien 1fazowyeh przyda sie hehe

a juz niedlugo mysle uda mi sie zapisac na te silownie i bedzie juz calkiem lux
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 18:29   #4826
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Witam i ja
my byliśmy w domku sami tylko z dzieciakami, ale świetnie się bawiliśmy, Olka jest niezniszczalna, szalała do 1 w nocy, podobnie jak mama - jak poszłam ją uśpić to sama się też uśpiłam
dziś idziemy na obiad do teściów i to będzie ostatni wybryk świąteczny, potem będziemy grzeczni, oboje z mężem

Sylwia, jak już kiedyś pisałam, I faza nie jest po to by szybko schudnąć tylko po to by wyzbyć się tzw. głodu węglowodanowego, te 5kg to swoisty bonus, nie każdy tyle chudnie i nie za każdym razem
myślę, że kluczem jest to, jak bardzo niezdrowo się przed dietą odżywiało - jeśli jadło się dużo węglowodanów oczyszczonych, tłuszczy zwierzęcych i cukru to spadek wagi po przejściu na SB jest imponujący, jeśli natomiast były tylko małe grzeszki a ogólnie zjadało się zdrowe rzeczy czyli dużo warzyw i owoców, węgle złożone pełnoziarniste to ten spadek jest minimalny

mój jadłospis sprzed diety nie różnił się znacząco od SB, ważyłam tyle ile chciałam i to niedługo po ciąży, ale wskutek stresu "udało" mi się wpaść w błędne koło - bez przerwy byłam głodna, chciało mi się słodkiego, jak zjadłam to robiło mi się niedobrze więc musiałam zagryźć czymś konkretnym, potem znowu słodkiego i tak ciągle, efekt non stop jadłam a waga sobie rosła ja natomiast nie mogłam się zmobilizować do zrobienia czegoś z tym fantem mimo, że widziałam, że jest coś nie tak, byłam smutna, ospała, nic mi się nie chciało
po I fazie, niezbyt ścisłej przyznam, wyleczyłam się wreszcie ale sporo kg do odrobienia zostało i widzę, że na dodatek zwolnił mi metabolizm bo waga wskazuje praktycznie punkt wyjścia

Sylwia, do ćwiczeń potrzebne są węgle, inaczej tłuszczu nie spalisz, więc może przejdź powoli na II, wprowadź na śniadanie jakić złożony węglowodan i zobaczysz...
Szczęśliwego Nowego Roku
Niestety, ale wczoraj na Sylwestrze zastałam, uwaga: tylko paluszki, chipsy, ciastka, kanapki z masłem i serem, słodzone oranżady, soki i procenty Nawet wody mineralnej nie było, więc generalnie SB poszło się bujać, dzisiaj ponownie 1 dzień I fazy

To, co napisałyście wyżej dziewczyny strasznie mnie zmartwiło... Kurczę, mam 2 tygodnie na to, żeby wcisnąć się z powrotem w sukienkę, więc te 2 kg musze schudnąć niestety na chama, potem może lecieć powoli i trwale. Wcześniej też jadłam zdrowo, owsianki, ciemne pieczywo, chudy nabiał, tylko własnie miewam dośc często napady na słodkie... Może skoro trochę ćwiczę, a waga nie będzie lecieć, to lepiej będzie po tygodniu dodać jakieś węgle na śniadanie? Najgorzej mi bez owsianki i owoców, pomarańcze które uwielbiam leżą w kuchni i krzyczą wręcz: zjedz mnie!
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 20:44   #4827
lilkaa009
Zadomowienie
 
Avatar lilkaa009
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 175
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Dziewczyny jak mam zrobić winegret, żeby odpowiadał 1-szej fazie ? z jakich składników ?
lilkaa009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 21:42   #4828
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

lilka009 Oliwa, ocet balsamiczny, sol i pieprz (najlepiej oba swiezo zmielone). Wedlug upodoban mozesz dodac rozne ziola, lecz ja najbardziej lubie wlasnie taki prosty sklad bez zadnych ziol i najbardziej lubie ciemny balsamiczny.

U mnie rok nieciekawie sie zaczal, rozlozylo mnie. Jestem chora i juz teraz ledwo sie trzymam na nogach, wiec ide do lozka. Mam nadzieje, ze to nie oznacza, ze caly rok juz taki bedzie.

Z jedzeniem tez nie bardzo ciekawie. Zjadlam rano 2 pelnoziarniste, jedna z lososiem wedzonym i chrzanem, druga z serem wedzonym i ogorkiem. Potem byly spaghetti bolognese a potym gofry pelnoziarniste. W miedzyczasie podjadalam troche sera jak zwykle.
Jak TZ przyjedzie o 01 w nocy z pracy, to moze wcisne jeszcze cos bialkowego.

Dobranoc
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..



Edytowane przez fruity
Czas edycji: 2009-01-01 o 21:44
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 23:05   #4829
Elitka4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 872
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Ja najbardzie lubię jeść na śniadanie płatki np. Fitness, Frutina albo Gold Flakes albo jakiekokwiek. Chcę niedługo przejść na SB, a na razie zbieram informacje i notuję sobie co mogę jeść. No i trudno mi będzie zrezygnować np z jogurtowych płatków Fitness na gorącym mleku. Powiedzcie mi czy są jakieś płatki, które można jeść na SB?
Elitka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 23:05   #4830
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Fruity, zdrowiej nam


Lilkaa,

podstawowy winegret
to 3 części oliwy na 1 część octu, ponadto sól, pieprz

można dodać wyciśnięty czosnek, starty imbir, posiekaną szalotkę, zioła świeże lub suszone, musztardę Dijon lub angielską

można tez dodać trochę słodzika, ja np lubię winne smaki

ocet może być winny, jabłkowy, balsamiczny, zamiast można dodać sok z cytryny, wychodzi delikatniejszy, na II fazie można tez dać sok z pomarańczy - ciekawy smak, można tez dać wino, sake...

jeśli zestaw podstawowy jest zbyt mocny można pobawić się proporcjami, kieruj się smakiem
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:15.