Jak sprawić żeby żałował? :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-25, 19:51   #1
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 897

Jak sprawić żeby żałował? :D


...
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraciła, najbardziej żal jej było rozumu...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.



Edytowane przez lorinka
Czas edycji: 2007-02-09 o 15:20
lorinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 20:00   #2
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Jak sprawić żeby żałował? :D

Staraj się wyglądać super,jakaś nowa fryzurka fajne ciuszki Niech żałuje że stracil taką fajną dziewczynę
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 20:13   #3
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak sprawić żeby żałował? :D

Albo poderwij jakiegoś faceta którego on bardzo nie lubi
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 20:19   #4
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Jak sprawić żeby żałował? :D

olać sikiem parabolicznym i korzystać z życia
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 20:36   #5
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Jak sprawić żeby żałował? :D

szczerze mówiąz to chyba nie da się sprawic zeby załował jesli nie żałuje.. byc może po jakims czasie zreflektuje się, że to był błąd "olewać" Cię.. ale byc moze do siebie nie pasowaliscie i lepiej ze skonczyło się to wczesniej...
a nie zaszkodzi o siebie dbac troszkę bardziej niz zazwyczaj i bron Boże nie pokazuj mu że to Cię boli, bądz zadowolona i usmiechnięta
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 22:12   #6
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Jak sprawić żeby żałował? :D

super ciuch, super włos, uśmiech na twarzy i kumpelski sposób traktowania. Ma widziec, że jesteś szcześliwa i radosna bez niego
moniga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 22:15   #7
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: Jak sprawić żeby żałował? :D

Cytat:
Napisane przez Cdz
szczerze mówiąz to chyba nie da się sprawic zeby załował jesli nie żałuje.. byc może po jakims czasie zreflektuje się, że to był błąd "olewać" Cię.. ale byc moze do siebie nie pasowaliscie i lepiej ze skonczyło się to wczesniej...
zgadzam sie, jesli facet stracil zapał i mu nie zalezy to watpie ze cokolwiek cos tu pomoze, albo sam do tego dojdzie albo na nic zadne sztuczki
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-25, 22:27   #8
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Jak sprawić żeby żałował? :D

Cytat:
Napisane przez martina@
olać sikiem parabolicznym i korzystać z życia
wlasnie
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 07:46   #9
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Jak sprawić żeby żałował? :D

Nie rozumiem problemu - do uczuć nikogo się nie zmusza, chłopak zachował się w porządku - powiedział szczerze, że nic z tego nie będzie - spróbuj to uszanować.
I pomyśl, czy jeśli to Ty byłabyś tą dającą kosza - czy miło by Ci było, gdyby ktoś żywił do Ciebie taką urazę, bo Ty nie obdarzasz go miłością, sympatią?
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 07:57   #10
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Jak sprawić żeby żałował? :D

Cytat:
Napisane przez marcelina73
Nie rozumiem problemu - do uczuć nikogo się nie zmusza, chłopak zachował się w porządku - powiedział szczerze, że nic z tego nie będzie - spróbuj to uszanować.
I pomyśl, czy jeśli to Ty byłabyś tą dającą kosza - czy miło by Ci było, gdyby ktoś żywił do Ciebie taką urazę, bo Ty nie obdarzasz go miłością, sympatią?
Dokładnie.
Lorinko wiesz mnie też 2 tygodnie temu zostawił chłopak i też różne myśli przychodziły mi do głowy, chciałam żeby żałował, chciałam zupełnie zmienić wygląd, styl, zacząć pokazywać mu się z innym...ale po chwili zastanowienia doszłam do wniosku, że to nic nie da...Ja szanuje jego decyzję, nie można nikogo zmusić do uczucia, tak to już jest....
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 11:13   #11
Moniquee
Zadomowienie
 
Avatar Moniquee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 305
GG do Moniquee
Dot.: Jak sprawić żeby żałował? :D

dziwczyny mają rację po co bedziesz to jeszcze rozdrapywać??! żeby stworzyć coś we dwójkę potrzeba zaangażowania dwóch osób - czasem jednak tylko jedna osoba się w to angażuje a dla drugiej to jest nie to. Doceń to że był szczery z tobą a nie zwodził i nie oszukiwał ze jest cos czego nie czuł (a zeby się o tym przekonać musiał się z tobą spotykać i poznać cię na tyle żeby mógł ocenić czy to jest to czy nie - innego sposobu nie ma na to). Myślę że powinnas go traktować jako dobrego znajomego a nie wroga bo mozesz dużo stracić przez swój zal i rozczarowanie.
__________________
Uciekaja wszystkie mysli zle - z kazdym dniem ....
Moniquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-26, 11:18   #12
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Jak sprawić żeby żałował? :D

Oh, skąd ja to znam Dwa lata zawracania głowy, a jak już się zgodziłam, to po dwóch spotkaniach nagle sie rozmyślił i przestał odzywać Ale najlepiej wtedy go olać i za jakiś czas dać do zrozumienia, że masz kogos, a o nim zapomniałaś. Ja tak zrobiłam i mój Romeo od siedmiu boleści od razu wrócił Zawsze wraca Niestety, bo ja już go nie chcę
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 11:22   #13
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: Jak sprawić żeby żałował? :D

Olać gościa ciepłym moczem. Ale tak dla własnego dobrego samopoczucia ja w zeszłym roku zrobiłam tak:
- schudłam 7 kilo;
- poszłam do fryzjera i tak powstała moja grzywka w której wyglądam bosko ;
- jakiś nowy ciuszek;
- solarium;
- nowe perfumki;
- fajny makijaż.

I wtedy nagle przyszedł mówiąc że zrozumiała że zrobił błąd itd. Wiecie, ta cała ich beznadziejna gadka typu - srutututu paczka drutu. A ja nic mu nie odpowiedziałam tylko zarzuciłam moimi włoskami - idealnie wyprostowanymi i załopotałam rzęskami i odeszłam! Ale się wtedy znakomicie czułam! Ach, wiem, podła jestem. Ale mi z tym było cudownie! Jak to wspominam to do tej pory sama się do siebie uśmiecham.

I w zasadzie zaczęłam chudnąć i się zmieniać niby po to żeby mu na złość zrobić, ale złość mi przeszła i gdy zobaczyłam że zrzucam kilogramy i coraz lepiej wyglądam to już później robiłam to tylko i wyłącznie dla siebie i dla mojego dobrego samopoczucia.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 11:29   #14
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: Jak sprawić żeby żałował? :D

zeby załował najlepiej jest pozostać sobą, nie pokazywac ze cie to boli, zyc dalej i po prostu czekać na tego jedynego. spotykac sie z kims kogo on nie lubi? szczyt podłosci. krzywdzisz nie tylko "niedoszłego" ale i tego z ktorym sie spotykasz. lepiej zachowac dume i honor i olać go.
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 12:04   #15
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Dot.: Jak sprawić żeby żałował? :D

Olej go (byle nie dosłownie!!! ). Po co tracić czas?
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 12:28   #16
RUDA.KOTKA
Raczkowanie
 
Avatar RUDA.KOTKA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 309
Wink Dot.: Jak sprawić żeby żałował? :D

jak to sprawic
hm... to bardzo proste...
gdy go spotkasz przypadkiem i bedziecie rozmawiac to musisz robic baaaardzo dobre wrazenie
no wiesz byc wyrozumiała dla tego co on mowi i sie usmiechac tak jakbys była najszczesliwsza osoba na swiecie...
rozmawiajac z nim nie gadaj na swoje tematy wypytuj go o jego sprawy
wtedy poczuje ze jestes taka troskliwa,
bedzie mu sie wydawało ze wczesniej tego nie zauwazał i ze chyba Cie nie docenił aaaa i koniecvznie musisz wtrącic chociaz zdanie na temat Twojego obecnego (nawet jesli go nie masz) tylko to musi byc zdanie typy..."no własnie wiem ostatnio z moim Miskiem tez tam bylismy" - to powinno zabolec strasznie
oprucz tego musisz koniecznie zadbac o idealny wyglad
czyli nie wychodz z domu dopuki nie bedziesz perfekcyjnie wygladac
chyba nie musze pisac ze kokietowanie odgrywa duza role no ale oczywiscie bedzie załował dopiero wtedy gdy bedzie czuł ze nie ma powrotu do Ciebie
nie zapomnij bywac tu i tam tak aby jego znajomi Cie widzieli tylko nie mozesz zrobic wrazenia idiotki:/ bo wtedy beda sie nabijac musisz sprawiac wrazenie wyluzowanej i delikatnej nie gadaj zbyt głosno bo to jest obciachowe,
hm...co by to jeszcze wtrącic
jesli dobrze zagrasz i bedziesz pamiatała zeby zrobic jak najlepsze wrazenie...takie jakiego do tej pory nie robiłas na nim...to bedzie git a chłopiec bedzie oszołomiony he he oni nawet nie maja pojecia jak łatwo nimi manipulowac tylko musisz sie postarac alr ten temat i sposoby na facetow mozna mnozyc i mnozyc wiec jakby co to pisz a z checia porozmawiam
trzymam kciuki
aha daj znac co i jak Ci sie układa
RUDA.KOTKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 13:03   #17
lawenda-w-chodakach
Rozeznanie
 
Avatar lawenda-w-chodakach
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 751
Dot.: Jak sprawić żeby żałował? :D

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Oh, skąd ja to znam Dwa lata zawracania głowy, a jak już się zgodziłam, to po dwóch spotkaniach nagle sie rozmyślił i przestał odzywać Ale najlepiej wtedy go olać i za jakiś czas dać do zrozumienia, że masz kogos, a o nim zapomniałaś. Ja tak zrobiłam i mój Romeo od siedmiu boleści od razu wrócił Zawsze wraca Niestety, bo ja już go nie chcę
Dokładnie taką samą sytuację miałam
Jak się 'rozmyślił', to było mi przykro, ale wzruszyłam ramionami i żyłam dalej
__________________

nie zrażam się.

lawenda-w-chodakach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 13:36   #18
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Jak sprawić żeby żałował? :D

Zgadzam się z dziewczynami które mówią "olać"

Ale z drugiej strony, proponuję abyś jednak spróbowałą coś zmienić, zaszaleć z wyglądem, być super, zakręcona, naturalna i wesoła. Sądzę że wtedy na pewno pożałuje

Poza tym sama będziesz z tego mieć korzyści Ręczę że dzięki temu wkrótce pojawi się ktoś nowy Trzeba korzystać z życia póki się jest młodym
Powodzenia
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 14:34   #19
kasiunia`18
Zadomowienie
 
Avatar kasiunia`18
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 783
GG do kasiunia`18
Dot.: Jak sprawić żeby żałował? :D

Cytat:
Napisane przez klaudynka4
Albo poderwij jakiegoś faceta którego on bardzo nie lubi
dokladnie to dziala
__________________
"I feel the need - the need for speed!"


Majusia 19.01.2012r **
kasiunia`18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-26, 14:54   #20
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Jak sprawić żeby żałował? :D

Cytat:
Napisane przez kasiunia`18
Cytat:
Napisane przez klaudynka4
Albo poderwij jakiegoś faceta którego on bardzo nie lubi
dokladnie to dziala
Swietny pomysł. Zainteresowac się innym facetem tylko dlatego ze "byly" go nie lubi. Jak Wy byście się czuły gdyby Was ktoś tak wykorzystał?

Lorinka daj sobie z nim spokój, prędzej czy pozniej będzie załował ze stracil fajną dziewczyne, nic na siłe nie trzeba mu udowadniac.
Evka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 15:22   #21
Katiusia
Zakorzenienie
 
Avatar Katiusia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 722
Dot.: Jak sprawić żeby żałował? :D

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Oh, skąd ja to znam Dwa lata zawracania głowy, a jak już się zgodziłam, to po dwóch spotkaniach nagle sie rozmyślił i przestał odzywać Ale najlepiej wtedy go olać i za jakiś czas dać do zrozumienia, że masz kogos, a o nim zapomniałaś. Ja tak zrobiłam i mój Romeo od siedmiu boleści od razu wrócił Zawsze wraca Niestety, bo ja już go nie chcę
Witam w klubie.
Miałam identyczną sytuacje
Lorinko a dla Ciebie rad, tak jak juz dziewczyny wcześniej napisały: Olać go.
Bądz cały czas uśmiechnięta i nie daj po sobie poznać że Ci jest przykro.
To działa
__________________
Jedyna droga do przemian to przestać bać się wyzwań.
Katiusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 16:20   #22
sylweczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Starachowice / Toruń
Wiadomości: 2 054
GG do sylweczka
Dot.: Jak sprawić żeby żałował? :D

Cytat:
Napisane przez Durga
Dokładnie.
Lorinko wiesz mnie też 2 tygodnie temu zostawił chłopak i też różne myśli przychodziły mi do głowy, chciałam żeby żałował, chciałam zupełnie zmienić wygląd, styl, zacząć pokazywać mu się z innym...ale po chwili zastanowienia doszłam do wniosku, że to nic nie da...Ja szanuje jego decyzję, nie można nikogo zmusić do uczucia, tak to już jest....

Mam takie samo zdanie Jestem tolerancyjna,wyrozumiała. ..miałam podobna sytuacje ale tez stwierdziałm jednoznacznie,ze do uczucia nie zmusze wiem,ze w takiej sytuacji hmmm warto tez zmienic swój styl zycia Zaczac wychodzic z ludzmi jakies nowe znajomosci... i nie rozdrapywac juz tego co było..tylko zapomniec i cieszyc sie zyciem
sylweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 16:25   #23
sylweczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Starachowice / Toruń
Wiadomości: 2 054
GG do sylweczka
Dot.: Jak sprawić żeby żałował? :D

pozatym moje zdanie jesli chodzi o zmiane wizualna jest takie... Moza sie zmienic,zadbac o siebie maksymalnie...troche sie pokrecic koło kolesia,by potem dac mu porzadnego kosza i kopa,oczywisciez wielka klasą Bo nie ma sensu chyba do niego wracac,skoro cos tam zazgrzytało to chyba nic i tak z tego nie bedzie...pozatym chyba dziewczyna powinna sie chłopakowi podobac nie tylko wypacykowana,bo inaczej wspólnej przyszłosci nie bedzie
sylweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 16:27   #24
sylweczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Starachowice / Toruń
Wiadomości: 2 054
GG do sylweczka
Dot.: Jak sprawić żeby żałował? :D

a i jeszcze cos... "długi" oddaje się po latach
sylweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 16:33   #25
joker
Raczkowanie
 
Avatar joker
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piekoszów/ Lublin
Wiadomości: 173
GG do joker
Dot.: Jak sprawić żeby żałował? :D

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew
Ale z drugiej strony, proponuję abyś jednak spróbowałą coś zmienić, zaszaleć z wyglądem, być super, zakręcona, naturalna i wesoła. Sądzę że wtedy na pewno pożałuje

Poza tym sama będziesz z tego mieć korzyści Ręczę że dzięki temu wkrótce pojawi się ktoś nowy Trzeba korzystać z życia póki się jest młodym
Powodzenia

Dokladnie
Przy okazji, kiedy juz na Ciebie spojrzy i zrozumie jaka blad zrobil- przypomnij saobie ta reklame( chyba karty platniczej) "Zobaczyc zal w oczach bylego- BEZCENNE" Nawet jesli w tym wypadku to nie byl byly ale "niedoszly"
joker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 17:15   #26
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Jak sprawić żeby żałował? :D

Cytat:
Napisane przez lorinka
No właśnie... Jak sprawić, żeby chłopak który mnie olał żałował ?
Szkoda życia. Pal go sześć, lepiej przeznaczyć tę energię na kogoś bardziej interesujacego!
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 17:33   #27
olaaa99
Zadomowienie
 
Avatar olaaa99
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: z tamtond
Wiadomości: 1 960
Dot.: Jak sprawić żeby żałował? :D

oo faceci tak lubia... zdobywac, zdobywac, zdobyc i... olac .
ale trzeba jakos z tym zyc i jak tu Kobitki mowicie, 'zlac' na niego
na poczatku roku tego doswiadczylam ale jakos sobie poradzilam... duzo nie rozpaczalam . . .
__________________
lubię knedle

olaaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 19:49   #28
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: Jak sprawić żeby żałował? :D

Cytat:
Napisane przez RUDA.KOTKA
jak to sprawic
hm... to bardzo proste...
gdy go spotkasz przypadkiem i bedziecie rozmawiac to musisz robic baaaardzo dobre wrazenie
no wiesz byc wyrozumiała dla tego co on mowi i sie usmiechac tak jakbys była najszczesliwsza osoba na swiecie...
rozmawiajac z nim nie gadaj na swoje tematy wypytuj go o jego sprawy
wtedy poczuje ze jestes taka troskliwa,
bedzie mu sie wydawało ze wczesniej tego nie zauwazał i ze chyba Cie nie docenił aaaa i koniecvznie musisz wtrącic chociaz zdanie na temat Twojego obecnego (nawet jesli go nie masz) tylko to musi byc zdanie typy..."no własnie wiem ostatnio z moim Miskiem tez tam bylismy" - to powinno zabolec strasznie
oprucz tego musisz koniecznie zadbac o idealny wyglad
czyli nie wychodz z domu dopuki nie bedziesz perfekcyjnie wygladac
chyba nie musze pisac ze kokietowanie odgrywa duza role no ale oczywiscie bedzie załował dopiero wtedy gdy bedzie czuł ze nie ma powrotu do Ciebie
nie zapomnij bywac tu i tam tak aby jego znajomi Cie widzieli tylko nie mozesz zrobic wrazenia idiotki:/ bo wtedy beda sie nabijac musisz sprawiac wrazenie wyluzowanej i delikatnej nie gadaj zbyt głosno bo to jest obciachowe,
hm...co by to jeszcze wtrącic
jesli dobrze zagrasz i bedziesz pamiatała zeby zrobic jak najlepsze wrazenie...takie jakiego do tej pory nie robiłas na nim...to bedzie git a chłopiec bedzie oszołomiony he he oni nawet nie maja pojecia jak łatwo nimi manipulowac tylko musisz sie postarac alr ten temat i sposoby na facetow mozna mnozyc i mnozyc wiec jakby co to pisz a z checia porozmawiam
trzymam kciuki
aha daj znac co i jak Ci sie układa
jak dla mnie bzdury wzięte z jakiegoś beznadziejnego poradnika o uwodzeniu
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 20:55   #29
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 897
Dot.: Jak sprawić żeby żałował? :D

Dzięki Dziewczyny
Jak macie jeszcze jakieś pomysły, to piszcie
Nie chodzi mi oczywiście o to, żeby do mnie wrócił czy coś... Nie liczę na to. Nie wiem, czy bym tego chciała. Po prostu chciałabym w pewnien sposób dać mu do zrozumienia, że głupio się zachował... Męczyłam się przez niego prawie miesiąc, nie wiedząc, czemu nie odzywa się ani nic. Spotkanie z innym nie wchodzi narazie w grę... To by był cios dla niego a tego nie chcę.
Chcę tylko, żeby żałował choć trochę
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraciła, najbardziej żal jej było rozumu...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 21:12   #30
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: Jak sprawić żeby żałował? :D

Cytat:
Napisane przez marcelina73
Nie rozumiem problemu - do uczuć nikogo się nie zmusza, chłopak zachował się w porządku - powiedział szczerze, że nic z tego nie będzie - spróbuj to uszanować.
I pomyśl, czy jeśli to Ty byłabyś tą dającą kosza - czy miło by Ci było, gdyby ktoś żywił do Ciebie taką urazę, bo Ty nie obdarzasz go miłością, sympatią?
BARDZO mądrze powiedziane
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:48.