Czy opłaca się - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-19, 14:39   #1
porqueno17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1
Question

Czy opłaca się


robić paznokcie żelowe jeśli tak to ile one trzymają czy po ściągnięciu zostają slady na paznokciach??
porqueno17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 16:23   #2
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Red face Dot.: Czy opłaca się

Dołączam się do pytania
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 16:43   #3
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Czy opłaca się

To zależy co kto lubi i jakie ma paznokcie. Jeśli masz naturalne pazurki ładne, to się nie opłaca. Po ściągnięciu tipsów paznokcie są mocno osłabione, cienkie, miękkie. Znajoma miała w strasznym stanie. Dlatego nie powinno się ich ściągać, tylko spiłować i pozwolić odrosnąć (z tego, co słyszałam, bo sama nie próbowałam). Poza tym takie tipsy są dość drogie (przynajmniej moim zdaniem)- do kosztu założenia dochodzi koszt uzupełniania tak mniej wiecej co 3 tyg.
Ja jestem zdania, że lepiej te pieniądze zainwestować w odżywki do paznokci, itp. i doprowadzić własne pazurki do ładu.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 16:47   #4
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Unhappy Dot.: Czy opłaca się

A jeśli moim pazurkom nic nie pomaga no bo mam juz dość ale z drugiej strony boję się,że będzie jeszcze gorzej.Troszkę też sie boję efektu bo chciałabym,żeby nie było widać,że to nie moje pazurki...
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 16:57   #5
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Czy opłaca się

Kiedy tipsy nie pomagają paznokciom naturalnym. One raczej je zastępują. Tak jak sztuczne rzęsy. A to czy będą wyglądaly naturalnie zalezy tylko od ich długości, kształtu, no i jakości wykonania. Zajrzyj na forum www.fryzjer.net Tam znajdziesz na pewno odpowiedzi na swoje pytania, zdjęcia tipsów i osoby dużo bardziej kompetentne ode mnie w tej dziedzinie.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 17:12   #6
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Red face Dot.: Czy opłaca się

Dzięki
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 19:07   #7
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Czy opłaca się

robić pazurki żelowe ale koniecznie na szablonie!są super, praktycznie nie zniszczalne, lakier i umalowanie starcza na 3tygodnie ok bo pozniej raczej trzeba iść na uzupełnianie
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-19, 19:42   #8
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Czy opłaca się

lepiej juz zrobic metoda jedwabna, jest najmniej inwazyjna i najbardziej naturalnie wygląda
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 19:43   #9
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Unhappy Dot.: Czy opłaca się

Kurcze ja ciągle mam mieszane uczucia,niby są ładne,ale nie wiem czy sie zdecyduje,a pozatym mojej rodzince się niepodobają
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 19:49   #10
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Czy opłaca się

Ja słyszałam o osobie,tylko teraz zapomniałam czy miała akryle czy żelki,i po zdjęciu miała tak strasznie wrażliwe na temperatury paznokcie,że wręcz ryczała,nawet jak wiatr zawiał to od razu ból.I założyła z powrotem,przynajmniej nie boli ......
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 20:00   #11
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Czy opłaca się

Moja koleżanka ma teraz jedwabne i są baaardzo naturalne,gdyby nie to,że mówiła mi że ma zamiar je zrobić to bym się nie domysliła
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-19, 20:54   #12
MARONE
Raczkowanie
 
Avatar MARONE
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 144
Dot.: Czy opłaca się

To czy tipsy zniszczą naturalną plytkę zależy od tego jak będzie się je zdejmować.Ja robię żelki i noszę sama od 6 lat i stan moich paznokci poprawil się.To duża wygoda i ladne dlonie.Jeśli zależy wam na zadbaniu o swoje naturalne pazurki to zalecam taką kombinację:zrobić paznokcie żelowe a kiedy odrosną nie uzupelniać ich ale zapilować tak żeby nie bylo widać odrostu a potem tą odrośniętą część naturalnej plytki malować specjalną odżywką.W ten sposób kiedy tips zrośnie będziecie mialy ladną i zdrową plytkę.Moim klientkom polecam sprawdzoną odżywkę NAIL TEC,ona dziala cuda i gwarantuje każdemu piękne paznokcie po takiej kuracji.Niestety jest droga ok 120zl i można ją kupić tylko w sklepach dla profesjonalistów.Wiem że na Allegro można również kupić te odżywki,taniej i z pewnego zrudla.
MARONE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 21:00   #13
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Czy opłaca się

Wiem że sa Nail Tek I,II i III ,która jest najlepsza?
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 21:08   #14
MARONE
Raczkowanie
 
Avatar MARONE
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 144
Dot.: Czy opłaca się

To zależy od potrzeb paznokci I jest dla tych najslabszych,miękkich,roz dwajających się chyba od tej najlepiej zacząć.
MARONE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 21:11   #15
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Question Dot.: Czy opłaca się

wlaśnie o to mi chodziło jaka jest numeracja(czy III jest najmocniejsza) a teraz widzę,że nie.Dzięki.Mam jeszcze pytanie czy to się stosuje jak każdą odżywkę zmywaną zmywaczem czy trzeba coś specjalnego robić?
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 21:33   #16
MARONE
Raczkowanie
 
Avatar MARONE
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 144
Dot.: Czy opłaca się

Tak jak każdą odżywkę tyle że tam sie stosuje specjalne cykle w zal.od rodzaju tej odżywki,ale wszystko będziesz miala napisane na ulotce.
MARONE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 22:16   #17
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Cool Dot.: Czy opłaca się

no to chyba się skuszę na Nail Teka ale kontrolnie skoę dodrematologa jeszcze,żeby sprawdzić wszystko
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 07:18   #18
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Czy opłaca się

Kobitki ja niechcę pisać że żele są be i Wam odradzać, ale jesteście w stanie zadbać o własne to tak jak jedna z wizażanek napisała lepiej te 100 zł zainwestować w dobrą odżywkę . Osobiście odradzam , miałam raz w życiu ale sytuacja mnie zmusiła aby je mieć, po tygodniu spiłowała mi tipserka- tego bólu nie zapomnę nigdy.Ponadto stan paznokci pogorszył się przynajmniej u mnie.Więc jeśli nie macie szans na własne naturalne to ok, ale jeśli jest takowa to lepiej kupcie dobrą odżywkę nawet taką za 120 zł i cieszcie się naturą
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 07:51   #19
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Unhappy Dot.: Czy opłaca się

Heh też wolę naturalne pzaurki,mam nadzieje że uda się moje uratować...nie wiem czemu jest z nimi tak źle od dawna o nie dbam,smaruję,biorę tabletki
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-20, 08:03   #20
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Czy opłaca się

A co konkretnie się dzieje????
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 09:34   #21
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Czy opłaca się

Ewuniu bo sztucznych paznokci się nie spiłowywuje już, to przeszłość najbezpieczniej jest zrobic tak, jak napisała Marone, dac im zrosnąć, a swoje naturalne w tym czasie juz smarować odżywką, ja nosiłam akryle i tak własnie robiłam, akryl zrósł sam, a moje paznokcie wyglądąły własciwie tak jak przed nałożeniem, czyli swoją drogą nieładnie - bo zawsze takie brzydkie były
teraz mam naturalne paznokcie utwardzone metoda jedwabna i najbardziej sobie chwalę, bo miałam już i akryle i żelowe i nawet szklane choc tutaj chyba najwięcej i tak zależy od tipserki, jej doświadczenia i umiejętności, moja nigdy by na spiłowanie sie nawet nie zgodziła
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 10:35   #22
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Czy opłaca się

Madlaine wiesz ja miałam robione żele ponad rok temu(to był pierwszy i ostatni raz) tipserka mi je spiłowała, tak tez robi moja szwagierka, ja z racji tego że nie nieznam na tym to się nie wypowiadam o metodach ściągania tylko piszę co ja znam z autopsji osobiście jestem przeciwniczką tego typu paznokci gdyż swoje (i nie będę tu skromna) mam takie że wszyscy myślą że to sztuczne- choć nie zawsze takie były - stąd mimo wszystko polecam własne naturalne ale co kto lubi.
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 10:46   #23
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Czy opłaca się

oj ja bym chciała miec naturalne
ale moje do noszenia się nie nadają niestety, tyle lat się z nimi męczyłąm, że już mi się znudziło, teraz mam święty spokój, a moje wyglądaja tak jakby były naturalne, to zasługa mojej tipserki Olki, świetnej w swoim fachu na szczęscie dla mnie
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 11:02   #24
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Czy opłaca się

Madlaine ja wiem, że na pewno nic nie wskuram ale nie myślałaś czasami aby kupić jakąś odżywkę nawet taką drogą???? czy nic nie pomaga???
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 11:13   #25
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Czy opłaca się

Ewuś, ja juz wszystkiego próbowąłam

nawet siostra mi z zagranicy przywoziłą takie cuda, że cena mnie zabijała na wejściu
poza tym ile ja sie tabletek nałykałam - chyba wszystkie dostępne w aptekach juz miałam - nawet teraz gdzies mi się jeszcze Revalid plącze , maściami smarowałam, odżywkami, nosiłam krótkie, nie malowałam, na noc rekawiczki i odzywcze mazidła, cuda wianki i nic, jakie były takie i są
najdziwniejsze, że z niczym innym nie mam takich problemów, a juz moje paznokcie u stóp sa śliczne - chciałabym miec takie u "góry"
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 11:39   #26
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Talking Dot.: Czy opłaca się

Madlaine aż dziw że nic niepomaga, ja od siebie mogę Ci polecić ale pewnie nie będziesz chciała nawet tego słuchać albo już miałaś- a mianowicie chodzi mi o produkt firmy Alessandro dostępny w sephorze dokładnie X-tra nail hardener- koszt.ok 55 zł teraz jest jeszcze coś innego bardziej nowoczesnego z tej serii i nawet tansze.Dla mnie bomba, paznokcie mam po tym jak wcześniej pisałam (bez przechwałek) cud miód malina. Robię wszystko ale oczywiście rękawiczki obowiązkowo. Kuracja bo tak to się w sumie prawidłowo nazywa jest niesamowicie wydajne, starczy na długi czas, poza tym jest jeszcze serum z liposomami które ponoć także b.dobre na szybki porost paznokci- tego nie potwierdzę bo nie uzywałam - osobiście jestem zachwycona tym produktem.Niezamienię go na żaden inny, więc jak mogę to odradzam dziewuszkom te sztucznioki ale z tego co wiem i to jest prawda że jednym coś pasuje drugim nie.To samo dotyczy tej kuracji - dla mnie bomba- a innej wizażance za cholewcie nie podeszła.Ale tak próbowałam coś od siebie
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 11:51   #27
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Czy opłaca się

Ewuś miałam Alessandro, Sally Hansen, Peggy Sage, Nail Tek - najlepsza w sumie i jeszcze jakieś inne przywiezione przez siostrę
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 12:02   #28
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Wink Dot.: Czy opłaca się

No to kochana w takim razie dobrze że masz kogoś kto tak zadba o Twoje pazurki że jesteś zadowolona.powodzenia:cmo k:
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 12:28   #29
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Czy opłaca się

Cytat:
Napisane przez ewunia2
No to kochana w takim razie dobrze że masz kogoś kto tak zadba o Twoje pazurki że jesteś zadowolona.powodzenia:cmo k:

no jestem, po wielu nieudanych podejściach w sumie

wiesz, u mnie oprócz kiepskich paznokci skłoniło mnie noszenia sztucznych jeszcze to, że jako dziecko miałam wypadek, w którym zmiażdżyło mi jeden palec, po wypadku została mi tylko delikatna, mało widzoczna blizna, dzięki cudownemu chirurgowi, który się mną wtedy zajął, oraz niestety uszkodzona macież i nerwy, więc mój paznokiec nie jest idealnie gładki, dlatego sztuczne są wybawieniem i dzięki nim, już nie twierdze, że wszyscy się na moje dłonie gapią taka chora mania młodości
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 12:54   #30
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Talking Dot.: Czy opłaca się

:LOL: wiesz już mamy takie skłonności że jak nam się wydaje że coś z nami jest nie tak to nam się wydaję że to wszyscy widzą , a czasem się okazuje że dopiero jak o czymś komus powiemy to dopiero wtedy to zauważają A wogóle uważam że wszystko jest dla ludzi, jak komuś to ma pomóc to niech nosi te sztuczne paznokietki i będzie happy. I wg mnie tak jest ze wszystkim jak komuś np pasują operacje plastyczne (ale odeszłam od tematu) to niech to robi - chociaż ja bym się bała- ale czego się nie robi dla urody.Widzę moją szwagierkę - zajmuje sie tymi paznokciami, jeździ, szkoli itp.ona ma straszne paznokcie więc zakłada sobie żele, tipsy czy jakie tam uważa- ale ja osobiście uważam że mogłaby zainwestować w taką odżywkę i miałaby "być może" swoje własne ładne no ale cóż jej wybór, czasem mi jej szkoda bo to błędne kolo , o tyle dobrze że nie musi nigdzie wychodzić bo zawsze sama sobie zrobi.Ale czasochłonne to cholernie
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:16.