Nowy dzial-Dzial dla profesjonalistów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-22, 22:28   #1
MARONE
Raczkowanie
 
Avatar MARONE
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 144

Nowy dzial-Dzial dla profesjonalistów


Z góry przepraszam i zaznaczam że nie chcę nikogo urazić.

Chcialam zapytać czy nie możnaby stworzyć nowego dzialu:"Dzial dla profesjonalistów"?Taki dzial funkcjonuje np.na forum pazurkowym eurofashion.Dzial nie jast ogólnie dostępny,mają tam wstęp tylko osoby zawodowo zajmująco się pazurkami.Aby móc tam pisać trzeba przeslać stosowne dokumemty świadczące o ukończeniu kursów.Rozmawia się tam na tematy czysto zawodowe,wymienia doświadczenia i pomaga sobie w gronie zawodowym.Myślę że Wizażankom też takie "tajne" forum by się przydalo,aby móc rozmawiać językiem który wszystkie rozumiemy i wymieniać poglądy na tematy o których inni nie mają pojęcia i których nie będąc specjalistami poprostu nie są w stanie zrozumieć.
MARONE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 08:13   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Nowy dzial-Dzial dla profesjonalistów

a mnie sie to nie podoba bo tworza sie jakies "elitarne grona" np. grono -jakies zaproszenia ,itp bzdury.

na wizazu mozna pogadac o wszytskim i zadna profesjonalistka nie robi tajemnic ze swoich doswiadczen a wręcz przeciwnie dzielą sie swoja wiedza.

jesli ktos ma jakies specyficzne zainteresowania i nie ma nikogo na wizazu z kim mozna by pogadac ,szuka innego i tam rozmawia.
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 08:41   #3
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Nowy dzial-Dzial dla profesjonalistów

Cytat:
Napisane przez paula78
a mnie sie to nie podoba bo tworza sie jakies "elitarne grona" np. grono -jakies zaproszenia ,itp bzdury.

na wizazu mozna pogadac o wszytskim i zadna profesjonalistka nie robi tajemnic ze swoich doswiadczen a wręcz przeciwnie dzielą sie swoja wiedza.

jesli ktos ma jakies specyficzne zainteresowania i nie ma nikogo na wizazu z kim mozna by pogadac ,szuka innego i tam rozmawia.
Po pierwsze - zagadzam sie z Paulą.
Po drugie- jak to sobie wyobrażasz? Kazdy miał by zeskanowac swoje dyplomy, zaswiadczenia ukończonych kursów, szkoleń, etc... i komu to wysłać? Złosiowi, AdzeZ?
Eeee.... pomysł mi się nie podoba
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 08:49   #4
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: Nowy dzial-Dzial dla profesjonalistów

Również nie widzę potrzeby wyodrębniania takiego forum... wiedza profesjonalna to nie tabu, wizaż jest własnie po to, by wymieniać między sobą informacje, tymbardziej, ze uczestnictwo jest tu dobrowolne, grono zawodowe, jak piszesz Marone, jest na wizażu niezmiernie aktywne i zdziwiłabyś się jak liczne, nie brak tu postów poświęconych własnie wymianie zawodowych doświadczeń.
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 08:51   #5
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: Nowy dzial-Dzial dla profesjonalistów

Akurat Grono ma inny sens - ktoś Cię musi zaprosić, żeby struktura miała charakter gron zebranych w kiść

Mi też się wydaje, że pomagamy tu sobie w różnych dziedzinach i dzielimy się wiedzą / pomysłami "każda z każdą" - wyjasniając a nie używając języka dostępnego dla wtajemniczonych.

Oczywiście jeśli zgłoszą się chętne na to "tajne" forum to w sumie nie moja sprawa czy będzie ono istnieć czy nie.

Niemniej wg. mnie takie podforum mija się z założeniami forum [-> pomagamy sobie bezinteresownie, nie tworzymy kast, X uczy malowania rzęs, bo jest wizażystką, Y zdradza sekrety smaczego sernika, bo ma talent..]
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 09:08   #6
bi bi
Raczkowanie
 
Avatar bi bi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: siódme niebo
Wiadomości: 201
GG do bi bi
Dot.: Nowy dzial-Dzial dla profesjonalistów

jestem tu nie dlugo ale, da się zauwazyc ze wybuchaja tu niepotrzebne kłótnie, a teraz jeszcze taki podział????????? według mnie to bardzo niesmaczne!!! bo ja na wizaz przyszłam po to by rozmawiać i pytac o radę kiedy jej potrzebuję i jesli mam mozliwosc to służyć nia innym,
__________________
..."nie będę juz uśmiechać się gdy jest źle"...

http://www.oceniaj.net/forum/showthread.php?t=182 - książki na wymianę
bi bi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 10:18   #7
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Thumbs down Dot.: Nowy dzial-Dzial dla profesjonalistów

AgaBJ nie skończyła żadnych kursów i dlatego choć umie malować nie będzie miała wstępu na to prywatne forum
Jak ktoś chce prywatne forum to może sobie założyć,czytaj sprawa z panem Uniatowskim
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-23, 10:30   #8
MARONE
Raczkowanie
 
Avatar MARONE
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 144
Dot.: Nowy dzial-Dzial dla profesjonalistów

Jasne,jasne.Oczywiście nie spodziewalam się innych reakcji.W większości jesteście bardzo agresywne i niegrzeczne,straszne z Was piekielnice.Padl pomysl i chyba można się do niego odnieść i grzecznie i kulturalnie.Faktycznie wśród takich temperamencików grono profesjonalistów nie ma prawa istnienić.Szkoda bo niektóre z Was prezentują naprawdę ciekawy poziom.
MARONE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 10:38   #9
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Nowy dzial-Dzial dla profesjonalistów

To ja w takim razie proponuję założyć elitarny KLUB PUdernic ze wstępem tylko dla "starych" wizażanek (oczywiście wstęp za okazaniem odp legitymacji klubowej itd)
I co ty na to?
O ile się orientuję wizaż jest egalitarnym forum gdzie wypowiadać może się każdy zainteresowany - istnieją przecież fora dla specjalistów i nikt ci nie broni tam się udzielać. Takie formum na wizażu psułoby niepotrzebnie atmosferę (sama zobacz jakie reakcje wywołuje twój post - i to nie dlatego że my jesteśmy agresywne i niegrzeczune ale właśnie dlatego że kłóci się on z ideą tego forum) i wprowadzało niepotrzebne podziały.

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 10:47   #10
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Nowy dzial-Dzial dla profesjonalistów

Moja droga, jeśli naprawdę nie chciałaś nikogo urazić, to patrząc na ten post:

Cytat:
Napisane przez MARONE
Jasne,jasne.Oczywiście nie spodziewalam się innych reakcji.W większości jesteście bardzo agresywne i niegrzeczne,straszne z Was piekielnice.Padl pomysl i chyba można się do niego odnieść i grzecznie i kulturalnie.Faktycznie wśród takich temperamencików grono profesjonalistów nie ma prawa istnienić.Szkoda bo niektóre z Was prezentują naprawdę ciekawy poziom.
mam nadzieję, że inne zamierzenia wychodzą Ci w życiu lepiej
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 10:51   #11
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Nowy dzial-Dzial dla profesjonalistów

Cytat:
Napisane przez MARONE
Jasne,jasne.Oczywiście nie spodziewalam się innych reakcji.W większości jesteście bardzo agresywne i niegrzeczne,straszne z Was piekielnice.Padl pomysl i chyba można się do niego odnieść i grzecznie i kulturalnie.Faktycznie wśród takich temperamencików grono profesjonalistów nie ma prawa istnienić.Szkoda bo niektóre z Was prezentują naprawdę ciekawy poziom.
Czyli te,które powiedziały nie tą są z tego nieciekawego poziomu??
Skoro nie spodziewałaś się innych reakcji to po jasny gwint ten wątek zakładałaś? Pokaż,w którym miejscu ktoś odniósł się do Ciebie niekulturalnie.Ja dopiero stanę się agresywna jak jeszcze raz wyjdziesz z takim inteligentną odpowiedzią
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-23, 11:01   #12
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Talking Dot.: Nowy dzial-Dzial dla profesjonalistów

Cytat:
Napisane przez MARONE
ZMyślę że Wizażankom też takie "tajne" forum by się przydalo,aby móc rozmawiać językiem który wszystkie rozumiemy i wymieniać poglądy na tematy o których inni nie mają pojęcia i których nie będąc specjalistami poprostu nie są w stanie zrozumieć.

Rzeczy o których inni nie mają pojęcia i nie są w stanie zrozumieć? A co my -studentki fizyki kwantowej? Nigdy bym nie ośmieliła się powiedzieć tak o kimkolwiek kto nie ukończył szkoły wizażu czy kosmetycznej - że nie jest w stanie pojąć... Tak chyba sie mówi małym dzieciom jak sie już nie wie co powiedzieć ..

Edytowane przez Yola
Czas edycji: 2005-06-23 o 11:47
Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 11:04   #13
MARONE
Raczkowanie
 
Avatar MARONE
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 144
Dot.: Nowy dzial-Dzial dla profesjonalistów

Natii4 to że jestem na forum od niedawna nie upoważnia Cię do tego żeby w ten sposób się do mnie odzywać.Nie życzę sobie tego i jeśli nie potrafisz zaistnieć z "inteligentną odpowiedzią" to się nie wyrywaj.
Ja nie zamieżam się tu z nikim wyklucać,pczytajcie sobie swoje wypowiedzi,totalny brak umiejętności dyskutowania.Kompletny bazar.

Noor oczywiście nie chcialam nikogo urazić w swoim pierwszym poście i nikogo nie chcialam atakować,to jego dotyczyly te slowa.Czyżby z taką bystrością Twoje życiowe zamieżenia dobrze Ci wychodzily?
MARONE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 11:07   #14
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Nowy dzial-Dzial dla profesjonalistów

Cytat:
Napisane przez MARONE
Natii4 to że jestem na forum od niedawna nie upoważnia Cię do tego żeby w ten sposób się do mnie odzywać.Nie życzę sobie tego i jeśli nie potrafisz zaistnieć z "inteligentną odpowiedzią" to się nie wyrywaj.
Ja nie zamieżam się tu z nikim wyklucać,pczytajcie sobie swoje wypowiedzi,totalny brak umiejętności dyskutowania.Kompletny bazar.

Noor oczywiście nie chcialam nikogo urazić w swoim pierwszym poście i nikogo nie chcialam atakować,to jego dotyczyly te slowa.Czyżby z taką bystrością Twoje życiowe zamieżenia dobrze Ci wychodzily?
Ty obrażasz nas,ale my zwrócić Ci uwagi nie możemy.No to gratuluję.Wiem,że mam małe IQ,bo Ty masz większ-tak tak znasz mnie na wylot ...... Mój bazarek to poszczególne odpowiedzi na Twoje zarzuty,ale ja jestem tempa,więc możesz mnie tu obrażać dalej.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 11:13   #15
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: Nowy dzial-Dzial dla profesjonalistów

Marone, bardzo uważnie czytałam ten wątek i nie zauważyłam, by ktoś odniósł się do ciebie choć w połowie tak arogancko, jak ty wlasnie zwracasz się do użytkowniczek tego wortalu, Radzę powstrzymać łapki od klawiatury, jęsli nie potrafisz być miła, gdyż wszelkie wypowiedzi niekulturalne, agresywne i obrażające adwersarzy grożą zbanowaniem na stałe...
Niniejszym zgłaszam twoje posty jako naruszające regulamin

Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 11:26   #16
MARONE
Raczkowanie
 
Avatar MARONE
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 144
Dot.: Nowy dzial-Dzial dla profesjonalistów

Bardzo proszę,to niebywale jak bardzo jesteście zawistne i klutliwe.Ja nikogo nie obrazilam.Na innych forach istnieją takie dzialy i nikt się ich nie boi.Myślę że tam poprostu są profesjonaliści.
MARONE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 11:32   #17
MARONE
Raczkowanie
 
Avatar MARONE
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 144
Dot.: Nowy dzial-Dzial dla profesjonalistów

Cytat:
Napisane przez natii4
Ty obrażasz nas,ale my zwrócić Ci uwagi nie możemy.No to gratuluję.Wiem,że mam małe IQ,bo Ty masz większ-tak tak znasz mnie na wylot ...... Mój bazarek to poszczególne odpowiedzi na Twoje zarzuty,ale ja jestem tempa,więc możesz mnie tu obrażać dalej.
Mój post byl odpowiedzią na Twoje wcześniejsze nietaktowne odzywki pod moim adresem.
MARONE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 11:37   #18
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: Nowy dzial-Dzial dla profesjonalistów

Marone - czy nie wolno wrazić swojego zdania na dany temat? [a jedynie przytakiwać?]

No cóż jeśli zdanie w stylu: "mi się coś nie podoba, ponieważ.." jest dla Ciebie wyrazem kłótliwości, zawiści [??]to nie wiem jak komunikujesz się z ludźmi [nie chcę być złośliwa - zaznaczam - a zastanawiam się jak można inaczej..], bo moim zdaniem grzeczniej się nie da..

Przecież jeśli będzie popyt na takie forum jak zgłaszasz - zapewne powstanie i nikt z tego powodu nie bedzie sobie rwał włosów z głowy.. ten wątek miał chyba na celu poznanie opinii [i pozytywnych i negatywnych].
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 11:38   #19
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Nowy dzial-Dzial dla profesjonalistów

Cytat:
Napisane przez MARONE
Mój post byl odpowiedzią na Twoje wcześniejsze nietaktowne odzywki pod moim adresem.
Mój był odpowiedzią na Twoje-cyt:W większości jesteście bardzo agresywne i niegrzeczne,straszne z Was piekielnice.Padl pomysl i chyba można się do niego odnieść i grzecznie i kulturalnie.

Żadna z moich przedmówczyń nie odniosła się do Ciebie w sposób niekulturalny,więc nie wiem skąd takie wnioski popłynęły.Nie lubię jak ktoś oskarża innych o coś czego nie powiedzieli/zrobili,więc mój post był w takim,a nie innym tonie,bo nie pozwolę,by ktoś wkładał nam w usta słów,których nie wypowiedziałyśmy.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-23, 11:44   #20
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Nowy dzial-Dzial dla profesjonalistów

Cytat:
Napisane przez MARONE
Bardzo proszę,to niebywale jak bardzo jesteście zawistne i klutliwe.Ja nikogo nie obrazilam.Na innych forach istnieją takie dzialy i nikt się ich nie boi.Myślę że tam poprostu są profesjonaliści.
zawistne?? Kłótliwe? W którym miejscu?
Obraziłaś nas -jeśli tego nie widzisz,to naprawdę współczuję
Co do stworzenia takiego forum-absolutnie się nie zgadzam,to zły pomysł utworzenie takiej zamkniętej kliki.Jesteśmy tutaj,by sobie nawzajem pomagać,choć jak widzę Ty niechętnie to robisz-> takie wnioski wyciągnęłam po tej wypowiedzi ,którą niedawno umieściłaś na wizażu:
"Nie chcę mówić że to wiedza tajemna,ale ja też niechętnie dzielę się swoimi doświadczeniami(chociaż z racji zawodu powinnam).Pomysl zebrania takiej wiedzy na użytek publiczny wcale nie jest ekstra myślą.Lepiej pozbierać te skarby i wydać w postaci solidnego podręcznika pracując na swoje nazwisko."

__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 11:50   #21
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Nowy dzial-Dzial dla profesjonalistów

Cytat:
Napisane przez agabil1
Jesteśmy tutaj,by sobie nawzajem pomagać,choć jak widzę Ty niechętnie to robisz-> takie wnioski wyciągnęłam po tej wypowiedzi ,którą niedawno umieściłaś na wizażu:
"Nie chcę mówić że to wiedza tajemna,ale ja też niechętnie dzielę się swoimi doświadczeniami(chociaż z racji zawodu powinnam).Pomysl zebrania takiej wiedzy na użytek publiczny wcale nie jest ekstra myślą.Lepiej pozbierać te skarby i wydać w postaci solidnego podręcznika pracując na swoje nazwisko."

Pokorą ani skomnością to Ty nie grzeszysz .... Pewnie forum,by Ci się przydało jako materiał do książki pod własnym nazwiskiem??
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 12:00   #22
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Cool Dot.: Nowy dzial-Dzial dla profesjonalistów

ach w ogóle z jednej strony ten wątek podnióśł mnie na duchu, bo zawsze - z racji zainteresowań i nie ukończenia żadnych prządnych studiów tylko studium kosmetycznego i takie tam... z przymrużeniem oka, ale żartowałam z siebie, że pustak ze mnie, w głowie szminki a tu proszę .. wiedza tajemna. Tylko gdybym tak koleżance Socjologowi, czy Chemiczce powiedziała "ach moja droga są rzeczy których nie jesteś w stanie pojąć", no to chyba wyśmiałaby mnie ... ale przepraszam nie uogólniam bo Przecież można skończyć studia kosmetyczne, potem plastyczne i malować.... z nosem w chmurach albo i nie
Wszystko pół żartem mam nadzieję, że nikogo nie urażę
Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 12:06   #23
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Nowy dzial-Dzial dla profesjonalistów

Cytat:
Napisane przez MARONE
Natii4 to że jestem na forum od niedawna nie upoważnia Cię do tego żeby w ten sposób się do mnie odzywać.Nie życzę sobie tego i jeśli nie potrafisz zaistnieć z "inteligentną odpowiedzią" to się nie wyrywaj.
Ja nie zamieżam się tu z nikim wyklucać,pczytajcie sobie swoje wypowiedzi,totalny brak umiejętności dyskutowania.Kompletny bazar.

Noor oczywiście nie chcialam nikogo urazić w swoim pierwszym poście i nikogo nie chcialam atakować,to jego dotyczyly te slowa.Czyżby z taką bystrością Twoje życiowe zamieżenia dobrze Ci wychodzily?

moze i masz wiedze tajemną ale chyba na lekcje z ortografii nie chodziłas i błagam nie wyjeżdzaj z dysfunkcja.

zabierz swoja wiedze tajemna do grobu bo przeciez nie lubisz sie nią dzielic.

nie no rece opadaja jak czyta sie takie głupoty:-/
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 12:28   #24
MARONE
Raczkowanie
 
Avatar MARONE
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 144
Dot.: Nowy dzial-Dzial dla profesjonalistów

Jesteście prześmiewcze i bezczelne,chcecie mnie sprowokować,ale na tym koniec.Nie pozwolę sobie na rozmowy na takim poziomie.Co Wy wogóle wygadujecie?I o jakiej atmosferze ktoś tu wcześniej pisal?Atmosferze docinek,glupich żarcików?Kobiety Wy jesteście za stare żeby Was wychowywać!
To jest mój ostatni post na tym forum,zareklamowalyście się super,pogratulować.A przestrzegano mnie przed Wami,przed wchodzeniem na forum Wizażanek,nie tylko mnie tak potraktowalyście.
Wylączam subskrybcję tego wątku,nie chce o Was slyszeć.

Paulo 78 to że mam dysortografię nie jest powodem do wytykania palcami.Na szczęście nie przeszkadza mi to w życiu a moje komunikaty są zrozumiale także dla tych bez "wiedzy tajemnej".
MARONE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 12:38   #25
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: Nowy dzial-Dzial dla profesjonalistów

Cytat:
Napisane przez MARONE
Jesteście prześmiewcze i bezczelne,chcecie mnie sprowokować,ale na tym koniec.
To raczej Ty sprowokowałaś dziewczyny. Pierwszy "kpiący" post wyedytowałaś Ty.


Cytat:
Nie pozwolę sobie na rozmowy na takim poziomie.Co Wy wogóle wygadujecie?I o jakiej atmosferze ktoś tu wcześniej pisal?Atmosferze docinek,glupich żarcików?Kobiety Wy jesteście za stare żeby Was wychowywać!
To jest mój ostatni post na tym forum,zareklamowalyście się super,pogratulować.A przestrzegano mnie przed Wami,przed wchodzeniem na forum Wizażanek,nie tylko mnie tak potraktowalyście.
Wylączam subskrybcję tego wątku,nie chce o Was slyszeć.

Paulo 78 to że mam dysortografię nie jest powodem do wytykania palcami.Na szczęście nie przeszkadza mi to w życiu a moje komunikaty są zrozumiale także dla tych bez "wiedzy tajemnej".
Nie wiem czy jest to dziełem przypadku, ale Twoja pomijanie spacji między przecinkami, kropkami [etc.] w chwilach wzburzenia przypomina mi sposób pisania dwóch innych osób [a może jednej i tej samej] - być może jest to zbieg okoliczności, być może dobry ze mnie Sherlock Holmes. Nawet tak samo się "żegnasz" z uczestniczkami dyskusji..

Coraz bardziej przekonuję się do opinii, że chciałaś "namieszać" - i mimo tego, że nikt nie zachował się niegrzecznie, postanowiłaś zarzucić nam "zawiść, kłótliwość" etc,aby dyskusja w końcu zamieniła się w "pole bitwy".. Zupełnie nie dbając o meritum - a chyba [?] na tym Ci zależało [?]
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 12:50   #26
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Nowy dzial-Dzial dla profesjonalistów

Cytat:
Napisane przez sarenka

Nie wiem czy jest to dziełem przypadku, ale Twoja pomijanie spacji między przecinkami, kropkami [etc.] w chwilach wzburzenia przypomina mi sposób pisania dwóch innych osób [a może jednej i tej samej] - być może jest to zbieg okoliczności, być może dobry ze mnie Sherlock Holmes. Nawet tak samo się "żegnasz" z uczestniczkami dyskusji..
kurcze, mi też to coś przypomina, ale za chiny nie mogę załapać, dziura w głowie
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 12:57   #27
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Dot.: Nowy dzial-Dzial dla profesjonalistów

Cytat:
Napisane przez sarenka
Nie wiem czy jest to dziełem przypadku, ale Twoja pomijanie spacji między przecinkami, kropkami [etc.] w chwilach wzburzenia przypomina mi sposób pisania dwóch innych osób [a może jednej i tej samej] - być może jest to zbieg okoliczności, być może dobry ze mnie Sherlock Holmes. Nawet tak samo się "żegnasz" z uczestniczkami dyskusji..

Kurcze już nawet się nie pytam bo znowu powiesz, że myślisz o kimś innym niż ja myślę, że Ty myślisz

Ale sposób żegnania mi pasuje
lucille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 13:03   #28
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Dot.: Nowy dzial-Dzial dla profesjonalistów

Czyli dla Ciebie dyskusja (bo jest to forum dyskusyjne i dyskusja jest z jednąprzyjętych tutaj form wyrażania opinii) poleg an aprzytakiwaniu? Wszystkie miałyśmy upaść na kolana i bić pokłony za pomysł? Zadałaś pytanie - dziewczyny ospowiedziały co o tym myślą a Twoją odpowiedzią jest obrażanie ich za to, że ośmieliły się powiedzieć, że pomysł nie jest genialny.
I gdzie tu kłótliwość, gdzie zawiść (może zazdrościmy papierka ).
lucille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 13:07   #29
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Nowy dzial-Dzial dla profesjonalistów

Cytat:
Napisane przez lucille
Kurcze już nawet się nie pytam bo znowu powiesz, że myślisz o kimś innym niż ja myślę, że Ty myślisz

Ale sposób żegnania mi pasuje
jak znam życie to wszystkie myślimy o innej osobie
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 13:15   #30
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: Nowy dzial-Dzial dla profesjonalistów

Cytat:
Napisane przez lucille
Kurcze już nawet się nie pytam bo znowu powiesz, że myślisz o kimś innym niż ja myślę, że Ty myślisz

Ale sposób żegnania mi pasuje
Lucille, kiedy przeanalizowałam na zimno wypowiedź Zło w 'tamtym' wątku to pomyślałam, że ty chyba ta osoba o której korespondowałyśmy swego czasu..

i teraz jeśli myślisz to samo wtedy to ja myślę o tej samej osobie
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:29.