Panny Młode 2021 cz. II - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-03, 10:40   #91
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

U nas też nie ma "z rodzicami", bo też sami robimy. Rodzice to nasi goście
A ja nawet nie wiem czy mam Sz.P, dzisiaj obejrzę zaproszenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 12:55   #92
e m o c j a
Raczkowanie
 
Avatar e m o c j a
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 151
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Mi wczoraj przyszły zaproszenia i Wam powiem że się trochę wkurzyłam bo dodali mi "Sz.P." przed imionami w zaproszeniach czego bardzo nie chciałam i w projekcie który akceptowałam tego nieszczęsnego Sz.P. nie było Nie zdecydowałam jeszcze czy się kłócić czy olać
Bardzo nieprofesjonalnie z ich strony... Po to się ustala wcześniej projekt, żeby było tak, jak para młoda chce, a nie z szablonu Tak jak mówi Kolorowymaj, jeśli macie jeszcze czas to ja bym na pewno o to się kłóciła. Ale też ja osobiście dużą wagę przywiązywałam do treści i wyglądu swoich zaproszeń, chyba z 1,5 tygodnia wnosiłam do nich poprawki, dopóki wszystko było dokładnie takie, jak chcę niestety mam trochę świra jeśli chodzi o tego typu detale i szczegóły ;d

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e m o c j a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 13:18   #93
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

A ja już dziś usłyszałam odmowę przybycia na ślub od swojej chrzestnej... bo wirus. I okej, rozumiem to ale nawet nie zapytała kiedy jest uroczystość, miała to totalnie w dpie. Nawet nie wiecie, jak jest mi przykro ☹️
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 15:18   #94
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
A ja już dziś usłyszałam odmowę przybycia na ślub od swojej chrzestnej... bo wirus. I okej, rozumiem to ale nawet nie zapytała kiedy jest uroczystość, miała to totalnie w dpie. Nawet nie wiecie, jak jest mi przykro ☹️
Mnie zadziwia to, że ludzie nie chcą nawet postawić się na miejscu pary młodej, a co jeśli to byłby jej ślub? ja wiem.. ja tak mam, a ludzie potrafią mieć wszystko w pupie i zero refleksji i dręczącego sumienia.


U nas z nowości - mamy ustalone i zaklepane całe menu. Byliśmy w zeszłym tygodniu na degustacji. Wszystko nam smakowało, rozmawialiśmy też z managerką, spisaliśmy już wstępnie agendę, którą później na bieżąco mamy uzupełnić.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 15:45   #95
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
A ja już dziś usłyszałam odmowę przybycia na ślub od swojej chrzestnej... bo wirus. I okej, rozumiem to ale nawet nie zapytała kiedy jest uroczystość, miała to totalnie w dpie. Nawet nie wiecie, jak jest mi przykro
Aż sprawdziłam kiedy masz ślub... Dzizys serio ślub w sierpniu, a już się martwią o to co będzie? Przecież przez ten czas może się zmienić wszystko o 180 stopni...

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 15:53   #96
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Wiecie co, nawet nie chodzi mi odmowę z powodu tego, że ktoś się obawia wirusa, bo rozumiem, szczególnie jeśli jest się w starszym wieku, a ja przecież nie jestem pępkiem świata. Chodzi mi o formę odmowy, nawet bez zapytania o termin, bo gdybym usłyszała, że chciałaby z nami być ale ma obawy o zdrowie to okej. Powiem Wam, że się popłakałam z tego powodu ale narzeczony uspokoił mnie, ze komu będzie zależeć to się pojawi i dla niego najważniejsze żebym ja się pojawiła na slubie 😉
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 16:09   #97
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

LiviaVe, napisałam wiadomość z prośbą o zmianę daty na 10.07

Doriiska, takie sytuacje są mało przyjemne, ale nie ma co się nad tym rozczulać, naprawdę.
Pamiętam jak moja przyjaciółka w zeszłym roku na początku przeżywała wszystkie odmowy. Część ludzi zachowało się mega słabo, ale w pewnym momencie olała temat. Kto chciał/ mógł był.


U mnie termin panieńskiego klepnięty- 22 maja 🥳



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-03, 16:51   #98
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Doriiska, współczuję zachowania, ale to świadczy tylko o niej. Odmówić też można w sposób, który nikogo nie urazi, a zwłaszcza chrześnicy...
Myślę, że niejednokrotnie w czasie zapraszania i podczas potwierdzania obecności, będziemy mieć z czymś takim styczność. Zwłaszcza w obecnym czasie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 17:19   #99
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Dziękuję za słowa otuchy Girls ;*
niestety bierzemy ślub w tak niepewnym czasie, że można spodziewać się naprawdę wszystkiego... i właśnie takiej odmowy, która zaboli i taka, która jest grzeczna i kulturalnie ubrana w słowa.




Zmieniając temat, chciałabym zamówić suknię przez internet - nie wiem czy odbiorę tą salonową w razie większych obostrzeń, albo mam też pomysł żeby na sali przebrać się w coś luźniejszego. I tu pytanie do Was która suknia podoba Wam się bardziej??

1. https://kulunove.pl/p/marietta---bia...owymi-rekawami
2. https://kulunove.pl/p/ann-biaa-sukni...owym-podbiciem
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 17:22   #100
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Obie sukienki bardzo ładne ale ta pierwsze bardziej mi się podoba !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 17:24   #101
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Dziękuję za słowa otuchy Girls ;*
niestety bierzemy ślub w tak niepewnym czasie, że można spodziewać się naprawdę wszystkiego... i właśnie takiej odmowy, która zaboli i taka, która jest grzeczna i kulturalnie ubrana w słowa.




Zmieniając temat, chciałabym zamówić suknię przez internet - nie wiem czy odbiorę tą salonową w razie większych obostrzeń, albo mam też pomysł żeby na sali przebrać się w coś luźniejszego. I tu pytanie do Was która suknia podoba Wam się bardziej??

1. https://kulunove.pl/p/marietta---bia...owymi-rekawami
2. https://kulunove.pl/p/ann-biaa-sukni...owym-podbiciem
Zależy jaką masz karnację. Przy tej ciemniejszej ta siateczka jest dość ciemnawa

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-03, 17:29   #102
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Obie sukienki bardzo ładne ale ta pierwsze bardziej mi się podoba !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na profilu sklepu na fb widzę, że ten model góruje w wyborze przez Panny Młode
Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Zależy jaką masz karnację. Przy tej ciemniejszej ta siateczka jest dość ciemnawa

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Kurcze.. faktycznie. To podbicie ma "imitować" skórę ale jeśli jest się dość bladym, to będzie wyglądać to dość dziwnie. Nie pomyślałam o tym
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 17:32   #103
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Mnie się bardziej podoba ta druga, ale faktycznie - trzeba być do niej opalonym.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 17:34   #104
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Nas już zbytnio nie przejmują te odmowy. Zostało 14 dni i będę żoną. Ludzie odmawiają, nawet jakby pozwolili na przyjęcie to nie wiem czy 40 osób by się zebrało i to głównie spośród znajomych. Tak czy inaczej odwołujemy zespół. Nie ma dla kogo przekładać imprezy. Jest luz, nawet nie myślałam że tak bardzo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 17:44   #105
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Mnie się bardziej podoba ta druga, ale faktycznie - trzeba być do niej opalonym.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W ogóle nie zwróciłam na to wcześniej uwagi dziękuję za rady <3


Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Nas już zbytnio nie przejmują te odmowy. Zostało 14 dni i będę żoną. Ludzie odmawiają, nawet jakby pozwolili na przyjęcie to nie wiem czy 40 osób by się zebrało i to głównie spośród znajomych. Tak czy inaczej odwołujemy zespół. Nie ma dla kogo przekładać imprezy. Jest luz, nawet nie myślałam że tak bardzo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, że masz takie luźne podejście, tak naprawdę czy sie będziemy stresować i przejmować czy nie to nic tym nie zmienimy. Życzę, aby ten dzień był Waszym najpiękniejszym planujecie jakiś obiad w domu czy jakąś imprezę na świeżym powietrzu po uroczystości?
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 17:49   #106
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Na profilu sklepu na fb widzę, że ten model góruje w wyborze przez Panny Młode

Kurcze.. faktycznie. To podbicie ma "imitować" skórę ale jeśli jest się dość bladym, to będzie wyglądać to dość dziwnie. Nie pomyślałam o tym
Powiem ci szczerze, że ja też na samym początku zastanawiałam się czy nie wziąć z tych sukienek tylko, że patrzyłam na stilove i też mi się ta podobała, tyle, że bez rękawów więc robiłam rozeznanie i serio ta siateczka jest dość ciemna

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 17:55   #107
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Powiem ci szczerze, że ja też na samym początku zastanawiałam się czy nie wziąć z tych sukienek tylko, że patrzyłam na stilove i też mi się ta podobała, tyle, że bez rękawów więc robiłam rozeznanie i serio ta siateczka jest dość ciemna

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Kurcze, aż takiego rekonesansu nie przeprowadzałam ale faktycznie, jak się teraz przyjrzałam to jest ciemna. A ja nie jestem jakaś opalona
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 18:06   #108
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
W ogóle nie zwróciłam na to wcześniej uwagi dziękuję za rady <3



Super, że masz takie luźne podejście, tak naprawdę czy sie będziemy stresować i przejmować czy nie to nic tym nie zmienimy. Życzę, aby ten dzień był Waszym najpiękniejszym planujecie jakiś obiad w domu czy jakąś imprezę na świeżym powietrzu po uroczystości?
Na dworze odpada bo prognozy wahają się tego dnia od 10 do 15 stopni. Ślub o 17 więc bez sensu w takim chłodzie. Obiad w małym gronie w domu. Dla znajomych zrobimy w lecie grilla. Nie robimy panieńskiego czy kawalerskiego, oby wytrwać z zdrowiu do 17 i zaczynać starania. Mamy jeszcze remont mieszkania na głowie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Ja suknię wypożyczam, zapłacić 3300 a 1700 za wypożyczenie robi różnicę w obecnej sytuacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 18:12   #109
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Na dworze odpada bo prognozy wahają się tego dnia od 10 do 15 stopni. Ślub o 17 więc bez sensu w takim chłodzie. Obiad w małym gronie w domu. Dla znajomych zrobimy w lecie grilla. Nie robimy panieńskiego czy kawalerskiego, oby wytrwać z zdrowiu do 17 i zaczynać starania. Mamy jeszcze remont mieszkania na głowie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Ja suknię wypożyczam, zapłacić 3300 a 1700 za wypożyczenie robi różnicę w obecnej sytuacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oby plany się spełniły, a w lepszym czasie napewno poświętujecie


pewnie, suknie są w kolosalnych cenach, a iść w takiej tylko do kościoła, a później do domu... na grupie pokazywałaś suknię, którą wypożyczasz - bardzo ładna
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-03, 18:16   #110
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Oby plany się spełniły, a w lepszym czasie napewno poświętujecie


pewnie, suknie są w kolosalnych cenach, a iść w takiej tylko do kościoła, a później do domu... na grupie pokazywałaś suknię, którą wypożyczasz - bardzo ładna
Mamy zamiar zrobić jeszcze sesję w poniedziałek lub wtorek po ślubie i dopiero oddam, mam czas do środy Rozdamy po cytrynówce na parę niech piją nasze zdrowie. W normalnych czasach byłabym w stresie pierwszym tańcem i całą tą otoczką, tym bardziej że za imprezami średnio przepadam. Trzymam za Was kciuki dziewczyny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 18:18   #111
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Mamy zamiar zrobić jeszcze sesję w poniedziałek lub wtorek po ślubie i dopiero oddam, mam czas do środy Rozdamy po cytrynówce na parę niech piją nasze zdrowie. W normalnych czasach byłabym w stresie pierwszym tańcem i całą tą otoczką, tym bardziej że za imprezami średnio przepadam. Trzymam za Was kciuki dziewczyny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak to powiedziały moje przyjaciółki - niezależnie od sytuacji przyjdziemy do kościoła, a napić sie zawsze zdążymy


U nas koniec wakacji, mam nadzieję, że będzie mogło być chociaż 50 osob.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 19:05   #112
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Nas już zbytnio nie przejmują te odmowy. Zostało 14 dni i będę żoną. Ludzie odmawiają, nawet jakby pozwolili na przyjęcie to nie wiem czy 40 osób by się zebrało i to głównie spośród znajomych. Tak czy inaczej odwołujemy zespół. Nie ma dla kogo przekładać imprezy. Jest luz, nawet nie myślałam że tak bardzo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie ja myślę, że do maja będę mogła zorganizować wesele... Ale polowa pewnie odmówi, choć kto wie. Tylko szkoda że głownie z mojej rodziny będą odmawiać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 19:14   #113
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Właśnie ja myślę, że do maja będę mogła zorganizować wesele... Ale polowa pewnie odmówi, choć kto wie. Tylko szkoda że głownie z mojej rodziny będą odmawiać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie to samo. W końcu będzie tak, że będzie rodzina mojego narzeczonego plus moi rodzice, rodzeństwo i moje znajome. Na rodzinę liczę najmniej...
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 20:08   #114
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Dziewczyny, ja podjerzewam, że u mnie z rodziną też będzie kiepsko i będzie to głównie impreza dla rodziny narzeczonego ale spodziewam się tego, bo mam malutką rodzinę i jakoś i tak z nimi nie utrzymuję większego kontaktu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 20:12   #115
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Mnie zadziwia to, że ludzie nie chcą nawet postawić się na miejscu pary młodej, a co jeśli to byłby jej ślub? ja wiem.. ja tak mam, a ludzie potrafią mieć wszystko w pupie i zero refleksji i dręczącego sumienia.


U nas z nowości - mamy ustalone i zaklepane całe menu. Byliśmy w zeszłym tygodniu na degustacji. Wszystko nam smakowało, rozmawialiśmy też z managerką, spisaliśmy już wstępnie agendę, którą później na bieżąco mamy uzupełnić.
Nie przejmuje się, my mamy ślub 24 kwietnia i przeszliśmy już drame że świadkową - odmówili nam jak wrócili z Zakopanego nawet zaproszenia nie chcieli, po prostu wymiksowali się z całości.
Ludzie mają tak naprawdę w tyle, że to czyjś ślub, uczucia, patrzą tylko na siebie. Już się spotkałam z określeniamii kretyński i pobożnymi życzeniami, żebyśmy przełożyli, bo po co teraz. Oczywiście od osób, którym udało się wziąć ślub rok przed pandemią...

Teraz sobie postanowiłam, że będę taka sama. Tak to zawsze jeździłam, dopasowywałam się, czy to wesela czy imprezy w domu. Ile razy mi się nie chciało, bo większość wyjazdowych, wracaliśmy po nocy, miałam nawał nauki i pracy, a potem Ci ktoś powie o Twoich przygotowaniach kretyński...

Tż chrzestna już odmówiła przyjazdu na ślub, ale na jego komuni też nie była. U mnie rodzina milczy, za to potwierdzają znajomi przyjście na ślub.
Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Nas już zbytnio nie przejmują te odmowy. Zostało 14 dni i będę żoną. Ludzie odmawiają, nawet jakby pozwolili na przyjęcie to nie wiem czy 40 osób by się zebrało i to głównie spośród znajomych. Tak czy inaczej odwołujemy zespół. Nie ma dla kogo przekładać imprezy. Jest luz, nawet nie myślałam że tak bardzo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My tak samo, skupiamy sie, żeby dotrwać do ślubu i zająć się już czymś innym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 20:21   #116
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez e m o c j a Pokaż wiadomość
Bardzo nieprofesjonalnie z ich strony... Po to się ustala wcześniej projekt, żeby było tak, jak para młoda chce, a nie z szablonu Tak jak mówi Kolorowymaj, jeśli macie jeszcze czas to ja bym na pewno o to się kłóciła. Ale też ja osobiście dużą wagę przywiązywałam do treści i wyglądu swoich zaproszeń, chyba z 1,5 tygodnia wnosiłam do nich poprawki, dopóki wszystko było dokładnie takie, jak chcę niestety mam trochę świra jeśli chodzi o tego typu detale i szczegóły ;d

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja właśnie bardzo mało się przejmuję takimi rzeczami i jestem skłonna machnąć ręką na to, gdyby nie to że napisali " Sz.P. Babcię Zosię i Dziadka Jasia" i to brzmi po prostu głupio dodatkowo pomieszali mi puste zawiadomienia z pustymi zaproszeniami i przysłali za dużo zaproszeń a za mało zawiadomień.

Ehh, powiem Wam że zawodowo pracuję jako kupiec w korpo i bardzo często muszę wspierać jakieś reklamacje, eskalować różne rzeczy do dostawców dlatego prywatnie bardzo nie lubię takich rzeczy no ale nie mogę odpuścić tego tematu

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Nas już zbytnio nie przejmują te odmowy. Zostało 14 dni i będę żoną. Ludzie odmawiają, nawet jakby pozwolili na przyjęcie to nie wiem czy 40 osób by się zebrało i to głównie spośród znajomych. Tak czy inaczej odwołujemy zespół. Nie ma dla kogo przekładać imprezy. Jest luz, nawet nie myślałam że tak bardzo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo się cieszę że nasz sezon się oficjalnie rozpoczyna już za dwa tygodnie trzymam kciuki żeby wszystko przebiegło po Waszej myśli

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Nie przejmuje się, my mamy ślub 24 kwietnia i przeszliśmy już drame że świadkową - odmówili nam jak wrócili z Zakopanego nawet zaproszenia nie chcieli, po prostu wymiksowali się z całości.
Ludzie mają tak naprawdę w tyle, że to czyjś ślub, uczucia, patrzą tylko na siebie. Już się spotkałam z określeniamii kretyński i pobożnymi życzeniami, żebyśmy przełożyli, bo po co teraz. Oczywiście od osób, którym udało się wziąć ślub rok przed pandemią...

Teraz sobie postanowiłam, że będę taka sama. Tak to zawsze jeździłam, dopasowywałam się, czy to wesela czy imprezy w domu. Ile razy mi się nie chciało, bo większość wyjazdowych, wracaliśmy po nocy, miałam nawał nauki i pracy, a potem Ci ktoś powie o Twoich przygotowaniach kretyński...

Tż chrzestna już odmówiła przyjazdu na ślub, ale na jego komuni też nie była. U mnie rodzina milczy, za to potwierdzają znajomi przyjście na ślub. My tak samo, skupiamy sie, żeby dotrwać do ślubu i zająć się już czymś innym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jest masakra jak bliscy ludzie potrafią się zachować W ogóle się nie przejmuj, takie kryzysy weryfikują relacje, przynajmniej masz pewność że w tym dniu będą Cię otaczać osoby którym naprawdę na Tobie zależy i które dobrze Ci życzą

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Dziękuję za słowa otuchy Girls ;*
niestety bierzemy ślub w tak niepewnym czasie, że można spodziewać się naprawdę wszystkiego... i właśnie takiej odmowy, która zaboli i taka, która jest grzeczna i kulturalnie ubrana w słowa.




Zmieniając temat, chciałabym zamówić suknię przez internet - nie wiem czy odbiorę tą salonową w razie większych obostrzeń, albo mam też pomysł żeby na sali przebrać się w coś luźniejszego. I tu pytanie do Was która suknia podoba Wam się bardziej??

1. https://kulunove.pl/p/marietta---bia...owymi-rekawami
2. https://kulunove.pl/p/ann-biaa-sukni...owym-podbiciem
Nr 1 mi się bardziej podoba
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 20:45   #117
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Zmieniając temat, chciałabym zamówić suknię przez internet - nie wiem czy odbiorę tą salonową w razie większych obostrzeń, albo mam też pomysł żeby na sali przebrać się w coś luźniejszego. I tu pytanie do Was która suknia podoba Wam się bardziej??

1. https://kulunove.pl/p/marietta---bia...owymi-rekawami
2. https://kulunove.pl/p/ann-biaa-sukni...owym-podbiciem

Obie są ładne. Rzeczywiście ta druga do jasnej karnacji może kiepsko wyglądać

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
U nas koniec wakacji, mam nadzieję, że będzie mogło być chociaż 50 osob.
Sierpień? powiem szczerze byłabym w szoku jakby w sierpniu pozwolili na tylko 50 osób.. patrząc na ten rok i zeszły. Tylko patrząc na cały rok, a nie na obecny czas kiedy jest środek trzeciej fali. W zeszłym roku pierwsze zachorowanie w marcu, strach, panika, szczepionka na już? no way, wszystko pozamykane, ludzie rzucili się na sklepy spożywcze jakby miały również zostać zamknięte na pół roku, a później w maju ogłoszenie, że od czerwca (bodajże 13) wesela zezwolone do 150 osób.

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Nie przejmuje się, my mamy ślub 24 kwietnia i przeszliśmy już drame że świadkową - odmówili nam jak wrócili z Zakopanego nawet zaproszenia nie chcieli, po prostu wymiksowali się z całości.
Ludzie mają tak naprawdę w tyle, że to czyjś ślub, uczucia, patrzą tylko na siebie. Już się spotkałam z określeniamii kretyński i pobożnymi życzeniami, żebyśmy przełożyli, bo po co teraz. Oczywiście od osób, którym udało się wziąć ślub rok przed pandemią...

Teraz sobie postanowiłam, że będę taka sama. Tak to zawsze jeździłam, dopasowywałam się, czy to wesela czy imprezy w domu. Ile razy mi się nie chciało, bo większość wyjazdowych, wracaliśmy po nocy, miałam nawał nauki i pracy, a potem Ci ktoś powie o Twoich przygotowaniach kretyński...

Tż chrzestna już odmówiła przyjazdu na ślub, ale na jego komuni też nie była. U mnie rodzina milczy, za to potwierdzają znajomi przyjście na ślub. My tak samo, skupiamy sie, żeby dotrwać do ślubu i zająć się już czymś innym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No o tym właśnie mówię, że ludzie patrzą tylko na czubek swojego nosa dopóki czegoś nie chcą. Ja tam jestem empatyczna i staram się wczuć w uczucia drugiej osoby i lubię tą cechę w sobie i nie mam zamiaru jej wywalać, ale nauczyłam się jednego - jak ktoś ma mnie w pupie to ja również umieszczam tą osobę w swojej. A prawdę mówiąc takich prawdziwych przyjaciół poznajemy w takiej właśnie sytuacji. Ja nie mówię, że babcia jest starsza i schorowana i nie przyjdzie - jasna sprawa. Ja mówię o młodych ludziach, którzy mówią, że nie przyjdą na Twoje wesele bo wirus (ale wyjazdy i obcowanie w tłumie ludzi jest spoko - tam wirusa nie ma) i widać, że to nie wirus jest powodem tylko lenistwo i patrzenie na siebie.


A co do odmawiania itd. ja wychodzę z założenia, że kto chce naprawdę być i może to będzie. Przed pandemią ludzie też odmawiali, teraz mają po prostu lepszą wymówkę..
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 21:01   #118
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Obie są ładne. Rzeczywiście ta druga do jasnej karnacji może kiepsko wyglądać



Sierpień? powiem szczerze byłabym w szoku jakby w sierpniu pozwolili na tylko 50 osób.. patrząc na ten rok i zeszły. Tylko patrząc na cały rok, a nie na obecny czas kiedy jest środek trzeciej fali. W zeszłym roku pierwsze zachorowanie w marcu, strach, panika, szczepionka na już? no way, wszystko pozamykane, ludzie rzucili się na sklepy spożywcze jakby miały również zostać zamknięte na pół roku, a później w maju ogłoszenie, że od czerwca (bodajże 13) wesela zezwolone do 150 osób.



No o tym właśnie mówię, że ludzie patrzą tylko na czubek swojego nosa dopóki czegoś nie chcą. Ja tam jestem empatyczna i staram się wczuć w uczucia drugiej osoby i lubię tą cechę w sobie i nie mam zamiaru jej wywalać, ale nauczyłam się jednego - jak ktoś ma mnie w pupie to ja również umieszczam tą osobę w swojej. A prawdę mówiąc takich prawdziwych przyjaciół poznajemy w takiej właśnie sytuacji. Ja nie mówię, że babcia jest starsza i schorowana i nie przyjdzie - jasna sprawa. Ja mówię o młodych ludziach, którzy mówią, że nie przyjdą na Twoje wesele bo wirus (ale wyjazdy i obcowanie w tłumie ludzi jest spoko - tam wirusa nie ma) i widać, że to nie wirus jest powodem tylko lenistwo i patrzenie na siebie.


A co do odmawiania itd. ja wychodzę z założenia, że kto chce naprawdę być i może to będzie. Przed pandemią ludzie też odmawiali, teraz mają po prostu lepszą wymówkę..
Tak, my ostatni weekend sierpnia. Nie mamy dużo gości - 85 max - z czego też spora część odpadnie - więc nawet jakby mogło być 50 osób to nie będzie wiele okrawania. Po naszym rządzie można spodziewać się wszystkiego, nawet całkowitego zakazu na takie imprezy w tym roku, wcale by mnie to nie zdziwiło
I masz rację, kto naprawdę chce to będzie. Moja wcale niedaleka rodzina, kiedy odstała zaproszenie na ślub mojej siostry to nawet nie zadzwonili. Rozumiem, że nie ma obowiązku informowania o nieprzybyciu na sam ślub, ale ja bym chociaż zadzwoniła i powiedziała, że mnie nie będzie, złożyła życzenia i tyle. Kilka minut rozmowy.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 21:44   #119
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

U mnie dwie rodzinki się pochorowały, więc ciężko z zaproszeniami. Covid. Swoją drogą mój tata też, więc ciężko mi też jeździć po innych. Mało sprzyjający czas, a on się kurczy. Żałuję z jednej strony, że nie wzięliśmy się do tego wcześniej. Z drugiej strony... Czy w ogóle będzie wesele? Wątpliwe. A na ślub przyjdzie ten kto będzie chciał.
Do tego mój tż jakoś nie jest skory do wręczania zaproszeń w swojej może ciut dalszej familii/znajomych. Słabo to widzę, jakby jednak miało być to wesele. Ale szczerze mówiąc już mi się go odechciało. Jemu również i nie dziwie się. Chcemy świętego spokoju i być już po. I nie myśleć o tym wszystkim.
Też zaczynam wychodzić z założenia, że będzie co ma być. Świata nie zmienimy. Ludzi nie zmienimy. Jak ktoś nie przyjdzie to trudno. Płakać nie będę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez savior_
Czas edycji: 2021-04-03 o 21:45
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-04, 08:17   #120
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Ludzie mają tak naprawdę w tyle, że to czyjś ślub, uczucia, patrzą tylko na siebie. Już się spotkałam z określeniamii kretyński i pobożnymi życzeniami, żebyśmy przełożyli, bo po co teraz. Oczywiście od osób, którym udało się wziąć ślub rok przed pandemią...

Teraz sobie postanowiłam, że będę taka sama. Tak to zawsze jeździłam, dopasowywałam się, czy to wesela czy imprezy w domu. Ile razy mi się nie chciało, bo większość wyjazdowych, wracaliśmy po nocy, miałam nawał nauki i pracy, a potem Ci ktoś powie o Twoich przygotowaniach kretyński...
]
Alez to przykre... Myślę że postanowienie dobre.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-13 11:14:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:15.