Seriale cz. IV - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-11, 10:29   #3511
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
A proszę Ślepnąc od świateł jest polski. Generalnie nie przepadam za polskimi,ale Ślepnąc jest świetny.
Ja w dzień nie mam totalnie czasu przy dziecku,ale młody idzie spać o 19.30 i wtedy startuję z oglądaniem,bo na nic innego nie mam już siły. No ale ogólnie cenie sobie ten mój wolny czas i bardzo selekcjonuję co obejrzeć. Wczoraj skończyłam Dead to me i też szukam czegoś na dzisiaj,myślałam o Mr. Robot.
Mój kot zrobił się ostatnio taki leniwy dziad,że szkoda gadać i myślałam,żeby mu towarzysza sprawić.
A możesz Ty mi wypisać takie swoje pewniaki? Coś może by mi wpadło w oko
Obejrzalam wczoraj dwa odcinki z nowego sezonu Dead to me, bede kontynuowac, ale pierwszy sezon chyba podobal mi sie bardziej. Niedawno tez ogladalam After life, bardzo mi sie podobalo.

Z ostatnich kilku lat poza tymi wymienionymi juz przez Ciebie serialami podobaly mi sie jeszcze:
Daybreak
The Umbrella Academy (ale ja ogolnie jestem wielka fanka kina superbohaterskiego, no moze poza DC )
Marianne
Workin' moms
Czarnobyl
Better than us (rosyjski serial)
Hello my twenties (koreanski)
Anne with an E
Altered carbon
Rick & Morty
Imposters (takie troche guilty pleasure, ale milo sie ogladalo)
The astronaut wives club (ostatnio sobie odswiezalam, nadal mi sie podoba)
Superstore
Casual
Married
You're the worst (ale zakonczenie mi sie srednio podobalo)
Jane the virgin
Younger
Unreal
Sense8
Man seeking woman
Banshee
The affair
The leftovers
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-11, 11:22   #3512
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 743
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Oooo, nie wiedzialam, ze jest juz drugi sezon, ide ogladac

Obejrzalam dzisiaj 4 odcinki Run i to chyba najslabszy serial, jaki widzialam od dawna, fabula jak dla mnie kompletnie nie trzyma sie kupy, logiki nawet szukajac ze swieca i z lupa nie da sie znalezc
Podziwiam, że dałaś rade z 4 odcinkami ja ledwo 2 i nigdy więcej.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-11, 11:37   #3513
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Podziwiam, że dałaś rade z 4 odcinkami ja ledwo 2 i nigdy więcej.
Do konca liczylam, ze bedzie lepiej. Nie bylo.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-11, 12:40   #3514
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Obejrzalam wczoraj dwa odcinki z nowego sezonu Dead to me, bede kontynuowac, ale pierwszy sezon chyba podobal mi sie bardziej. Niedawno tez ogladalam After life, bardzo mi sie podobalo.

Z ostatnich kilku lat poza tymi wymienionymi juz przez Ciebie serialami podobaly mi sie jeszcze:
Daybreak
The Umbrella Academy (ale ja ogolnie jestem wielka fanka kina superbohaterskiego, no moze poza DC )
Marianne
Workin' moms
Czarnobyl
Better than us (rosyjski serial)
Hello my twenties (koreanski)
Anne with an E
Altered carbon
Rick & Morty
Imposters (takie troche guilty pleasure, ale milo sie ogladalo)
The astronaut wives club (ostatnio sobie odswiezalam, nadal mi sie podoba)
Superstore
Casual
Married
You're the worst (ale zakonczenie mi sie srednio podobalo)
Jane the virgin
Younger
Unreal
Sense8
Man seeking woman
Banshee
The affair
The leftovers
Dziękuje Niektóre widziałam,ale jest też troszke tytułów,których nie oglądałam. Zaraz zrobię rozeznanie i coś wybiorę na wieczór
Co do Dead to me,dla mnie zdecydowanie pierwszy sezon był lepszy.

Edytowane przez sweet sunday
Czas edycji: 2020-05-11 o 12:42
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-11, 13:30   #3515
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Dziękuje Niektóre widziałam,ale jest też troszke tytułów,których nie oglądałam. Zaraz zrobię rozeznanie i coś wybiorę na wieczór
Co do Dead to me,dla mnie zdecydowanie pierwszy sezon był lepszy.
Niestety czasami tak bywa, ciezko utrzymac naprawde wysoki poziom.
Married i You're the worst mialy tak samo, pierwszy sezon mega, a potem juz ciut slabiej.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-11, 16:42   #3516
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Napiszę Wam,że dobrych seriali jest teraz tyle,że ja już wariuję od wybierania co obejrzeć Robię ostrą selekcję,a i tak oglądam dużo.
Ja mam czas na oglądanie gdzieś tak od 20:00 i często jest tak, że coś oglądam, jednocześnie coś nagrywam, a potem jeszcze okazuje się, że coś interesującego przegapiłam i szukam na VOD.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-11, 18:12   #3517
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Seriale cz. IV

Obejrzałam Kalifat. Nie wiem co sądzić. Ocena na filmwebie wysoka. Historia mocna, ale jakoś w trakcie mnie ten serial nudził. Kamera mnie wkurzala chyba przez połowę serialu. Gra aktorska tej policjantki mnie wkurzała.
Penwie chodziło o samą historie, ale dla mnie to za malo. Na pebwo będzie kolejny serial.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-12, 12:35   #3518
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 743
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Do konca liczylam, ze bedzie lepiej. Nie bylo.
Ja tez myślałam, że będzie to fajny serial bo gra tam 2 dobrych aktorów ale niestety jak fatalny scenariusz to aktor nie ma jak się wykazać.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 13:51   #3519
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Seriale cz. IV

Ogląda ktoś Mr Robot? Warto się brać?
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 16:37   #3520
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Ogląda ktoś Mr Robot? Warto się brać?
Ja widziałam całość, wszystkie sezony. Mi serial bardzo się podobał, ale nie jest to serial dla każdego.
Sam tylko finał serialu trochę mnie zawiódł, ale jako całość serial uważam za rewelacyjny. Klimat, historia, reżyseria, temat - wszystko się tu zgadza.
Moim zdaniem warto spróbować.
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 17:21   #3521
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Ja widziałam całość, wszystkie sezony. Mi serial bardzo się podobał, ale nie jest to serial dla każdego.
Sam tylko finał serialu trochę mnie zawiódł, ale jako całość serial uważam za rewelacyjny. Klimat, historia, reżyseria, temat - wszystko się tu zgadza.
Moim zdaniem warto spróbować.
Dzięki Dziś sobie odpalę,bo już długo na mnie czeka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-13, 10:05   #3522
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 743
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Obejrzałam Kalifat. Nie wiem co sądzić. Ocena na filmwebie wysoka. Historia mocna, ale jakoś w trakcie mnie ten serial nudził. Kamera mnie wkurzala chyba przez połowę serialu. Gra aktorska tej policjantki mnie wkurzała.
Penwie chodziło o samą historie, ale dla mnie to za malo. Na pebwo będzie kolejny serial.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
Obejrzałam tylko 2 odcinki na reszte nie miałam czasu, jak dla mnie początek nie był zły może gdyby obejrzała kolejne dwa bym sobie darowała serial, tego nie wiem.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 10:58   #3523
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Obejrzałam tylko 2 odcinki na reszte nie miałam czasu, jak dla mnie początek nie był zły może gdyby obejrzała kolejne dwa bym sobie darowała serial, tego nie wiem.
Najwięcej chyba zaczęli się dziać od 4 odcinka. Ale i tak nie na tyle dla mnie, żeby w pełni skupić się tylko na serialu.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 12:45   #3524
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Seriale cz. IV

Obejrzałam wczoraj cały pierwszy sezon Mr Robot. Jestem dziś nieprzytomna,siedziałam do 3,a dzis mi dzieciarnia zrobiła pobudkę o 5,30 No ale warto było,mega serial,bardzo mi się podoba.
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 12:56   #3525
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Obejrzałam wczoraj cały pierwszy sezon Mr Robot. Jestem dziś nieprzytomna,siedziałam do 3,a dzis mi dzieciarnia zrobiła pobudkę o 5,30 No ale warto było,mega serial,bardzo mi się podoba.
Dopisuje do chciejlisty.
Swoja droga dobija mnie juz ta moja lista rzeczy do obejrzenia, czemu doba ma tak malo godzin?
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 20:04   #3526
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Dopisuje do chciejlisty.
Swoja droga dobija mnie juz ta moja lista rzeczy do obejrzenia, czemu doba ma tak malo godzin?
Fajny naprawdę. Świetnie wyprodukowany,praca kamery,muza,klimat,aktors ko super. Ma taki vibe filmu Fight club,tylko w nowoczesnym wydaniu. No ale jestem na drugim sezonie dopiero,nie wiem jak będzie dalej
Ja też mam długą listę
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-14, 02:03   #3527
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Fajny naprawdę. Świetnie wyprodukowany,praca kamery,muza,klimat,aktors ko super. Ma taki vibe filmu Fight club,tylko w nowoczesnym wydaniu. No ale jestem na drugim sezonie dopiero,nie wiem jak będzie dalej
Ja też mam długą listę
Teraz to mnie juz calkiem dobilas, Fight club to jeden z moich najukochanszych filmow.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-14, 09:15   #3528
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Teraz to mnie juz calkiem dobilas, Fight club to jeden z moich najukochanszych filmow.
Haha No podobny klimat wyczuwam pomiędzy filmem,a tym serialem. Wczoraj prawie skończyłam drugi sezon i poziom wcale nie spada,jest nawet coraz lepiej Troszkę trzeba jednak czasu poświecić,bo są 4 sezony po 12 odcinków.
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-14, 09:17   #3529
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Haha No podobny klimat wyczuwam pomiędzy filmem,a tym serialem. Wczoraj prawie skończyłam drugi sezon i poziom wcale nie spada,jest nawet coraz lepiej Troszkę trzeba jednak czasu poświecić,bo są 4 sezony po 12 odcinków.
Obstawiam, ze jeszcze co najmniej tydzien siedzenia w domu przede mna, wiec spokojnie moge ogarnac 48 odcinkow przez ten czas. Pewnie nawet drugie tyle bym dala rade obejrzec
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-14, 09:51   #3530
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 743
Dot.: Seriale cz. IV

Obejrzałam 3 odciek Dom grozy: Miasto Aniołów i na tym koniec, niestety ale ten serial mnie nie wciągnął.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-14, 12:27   #3531
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Fajny naprawdę. Świetnie wyprodukowany,praca kamery,muza,klimat,aktors ko super. Ma taki vibe filmu Fight club,tylko w nowoczesnym wydaniu. No ale jestem na drugim sezonie dopiero,nie wiem jak będzie dalej
Ja też mam długą listę
Cieszę się, że spodobał Ci się Mr Robot. Poziom utrzymany jest do końca, tylko później robi się mrocznie. Jedynie sam finał troszeczkę mnie zawiódł, ale to jestem ciekawa co Ty powiesz.

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Obejrzałam 3 odciek Dom grozy: Miasto Aniołów i na tym koniec, niestety ale ten serial mnie nie wciągnął.
Ja też jestem po 3 odcinkach i City of Angels klimatem daleko do poziomu Domu grozy. Dom grozy był niepokojący, mroczny nawet, bardzo klimatyczny natomiast Miasto Aniołów to nie jest serial grozy, a raczej absurdu, chaosu chorych fantazji ja jeszcze spróbuję dalej oglądać, bo zastanawiam się co jeszcze tam wymyślą ale ładnie nakręcony - sceny taneczne podobały mi się
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-14, 13:35   #3532
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Seriale cz. IV

Skończyłam 5 sezon "The Affair" i aż się zdziwiłam, ale mega mi się podobało Po trochę słabszych sezonach 3 i 4 ten wg mnie znowu na wysokim poziomie, chociaż wycięłabym wątek Joanie. I Whitney mnie wkurzała, roszczeniowa dziewucha, ale przynajmniej miło się na nią patrzyło Jak pozbyli się Alison, mojej najbardziej znienawidzonej postaci, i Cole'a, którego znielubiłam po wątku z Louisą, to w końcu dało się to oglądać.

Wiem, że ten sezon ma wady, ale jakoś się wzruszyłam i pół ostatniego odcinka przepłakałam Kilka lat oglądania tego, przywiązałam się Całość będę dobrze wspominać.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-14, 14:48   #3533
Haniahella
Raczkowanie
 
Avatar Haniahella
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 199
Dot.: Seriale cz. IV

Ja wszystkim polecam nowy serial z Joanna Kulig!

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Unorthodox polecam!
+ sex education
Haniahella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-14, 14:53   #3534
Greengurl95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 171
Dot.: Seriale cz. IV

Bodyguard bardzo dobry
Greengurl95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-14, 15:22   #3535
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Cieszę się, że spodobał Ci się Mr Robot. Poziom utrzymany jest do końca, tylko później robi się mrocznie. Jedynie sam finał troszeczkę mnie zawiódł, ale to jestem ciekawa co Ty powiesz.



Ja też jestem po 3 odcinkach i City of Angels klimatem daleko do poziomu Domu grozy. Dom grozy był niepokojący, mroczny nawet, bardzo klimatyczny natomiast Miasto Aniołów to nie jest serial grozy, a raczej absurdu, chaosu chorych fantazji ja jeszcze spróbuję dalej oglądać, bo zastanawiam się co jeszcze tam wymyślą ale ładnie nakręcony - sceny taneczne podobały mi się
Jeszcze mroczniej niż jest teraz? O Jezusie to możliwe jest? Nie no super,lecę z tym serialem jak strzała,więc niedługo się podzielę opinią o finale

Nowy Penny to jest nieporozumienie niestety,tez odpuszczam oglądanie,obejrzałam dwa odcinki i wielki zawód.
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-16, 12:16   #3536
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Seriale cz. IV

Ktoś tu polecał Kalifat - obejrzałam, bardzo dobry serial. Trzyma w napięciu, ciekawie i realistycznie pokazany temat, bardzo prawdziwie postacie. Czekam na 2 sezon.
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-18, 11:18   #3537
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 743
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Cieszę się, że spodobał Ci się Mr Robot. Poziom utrzymany jest do końca, tylko później robi się mrocznie. Jedynie sam finał troszeczkę mnie zawiódł, ale to jestem ciekawa co Ty powiesz.



Ja też jestem po 3 odcinkach i City of Angels klimatem daleko do poziomu Domu grozy. Dom grozy był niepokojący, mroczny nawet, bardzo klimatyczny natomiast Miasto Aniołów to nie jest serial grozy, a raczej absurdu, chaosu chorych fantazji ja jeszcze spróbuję dalej oglądać, bo zastanawiam się co jeszcze tam wymyślą ale ładnie nakręcony - sceny taneczne podobały mi się
Fakt sceny sa dobrze nakręcone, wszystko oddaje klimat lat 40, aktorzy też dobrze grają mimo, że Natalie Dormer wciela się w kilka postaci ( dobrze jej to wychodzi) trudno mi jest wskazać swojego ulubieńca, ale jednak to nie mój klimat.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-18, 12:05   #3538
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Fakt sceny sa dobrze nakręcone, wszystko oddaje klimat lat 40, aktorzy też dobrze grają mimo, że Natalie Dormer wciela się w kilka postaci ( dobrze jej to wychodzi) trudno mi jest wskazać swojego ulubieńca, ale jednak to nie mój klimat.
Klimat lat 30 - serial dzieje się jeszcze przed wybuchem II WŚ
Generalnie nie jest to za dobry serial, poplątanie z pomieszaniem. Wczoraj obejrzałam kolejny odcinek, ale wszystko to jakoś dla mnie nie trzyma się kupy. Rozważam odpuścić sobie ten serial.

Zaczęłam "To wiem na pewno" z Markiem Ruffalo, jeszcze nie wiem co myśleć, ale na pewno będę oglądać dalej. Serial jest trudny, emocjonalny, bardzo dobrze zagrany. Zobaczę jak się będzie dalek rozwijać. Ogląda ktoś?
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-18, 13:29   #3539
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość

Zaczęłam "To wiem na pewno" z Markiem Ruffalo, jeszcze nie wiem co myśleć, ale na pewno będę oglądać dalej. Serial jest trudny, emocjonalny, bardzo dobrze zagrany. Zobaczę jak się będzie dalek rozwijać. Ogląda ktoś?
Ja oglądam. To znaczy, dziś drugi odcinek będę oglądać.

Jestem ciekawa, co dalej. Książki nie czytałam, nie wiem nic, tyle co z opisu.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-18, 20:35   #3540
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Klimat lat 30 - serial dzieje się jeszcze przed wybuchem II WŚ
Generalnie nie jest to za dobry serial, poplątanie z pomieszaniem. Wczoraj obejrzałam kolejny odcinek, ale wszystko to jakoś dla mnie nie trzyma się kupy. Rozważam odpuścić sobie ten serial.

Zaczęłam "To wiem na pewno" z Markiem Ruffalo, jeszcze nie wiem co myśleć, ale na pewno będę oglądać dalej. Serial jest trudny, emocjonalny, bardzo dobrze zagrany. Zobaczę jak się będzie dalek rozwijać. Ogląda ktoś?
Obejrzałam pierwszy odcinek i nie wiem. To za dużo chyba dla mnie, czuję się sponiewierana. Chyba nie będę tego oglądać, bo jednak nie chcę się czuć tak okropnie, może wrócę za jakiś czas.

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-26 19:19:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:15.