Chanel-kolorówka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-24, 15:44   #1
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Red face

Chanel-kolorówka


W klinikowym wątku toczy się rozmowa na temat róży tej firmy.Postanowiłam założyć osobny wątek,w którym będziemy mogły pisać o kosmetykach kolorowych Chanel.
Osobiście posiadam róże Chanel-rewelacja oraz puder Cristalline.Miałam również poczwórne cienie,ale niestety,nie sprawdziły się.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 15:56   #2
madzienka001
Raczkowanie
 
Avatar madzienka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 391
Dot.: Chanel-kolorówka

oj aneta kusisz..
ja malam do tej pory jedynie podklad chanela ale juz namierzam sie na jakis róż..
podoba mi sie odcien reflex, ale co mnie w nim drazni to to , z ewpada w lekka cegielke, ja wole cos chlodniejszego..mysle o caprice, albo rose petale.. aneta który jest bardzije widoczny na skórze, pamietam ze albo jedena albo drugi jest bardzo delikatny...ledwie widoczny,
mam dosc jasną, ale nie porcelanowa karnacje
madzienka001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 16:01   #3
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Chanel-kolorówka

No, to ja mogę polecić róże - mam odcień Narcisse 44 i jestem z niego szalenie zadowolona. Jest nieco twardy, ale dzięki temu dłużej będę mogła się nim cieszyć. Nie robi plam, łatwo się nakłada. Czaję się jeszcze na 99 Rose Petal - nieco cieplejszy odcień różu.

No i oczywiście żyć nie mogę bez kompaktów Chanela - najpierw miałam Aurore i Sable Double Perfection, teraz mam też Poudre Mat Lumiere. Mimo zmiany nazwy dla mnie to ten sam produkt. Świetnie kryje, poprawki w ciągu dnia nie dają efektów tynku, ładne żółte odcienie.
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 16:04   #4
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Chanel-kolorówka

Ja mam Narcisse oraz biały-Luna.Kiedyś,przez krótki czas miałam Caprice.Teraz planuję do niego powrócić
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 16:54   #5
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Chanel-kolorówka

Ja jestem właśnie w trakcie choroby na róż Narcisse Jest przepiękny! Może któraś z Was dysponuję fotką z tym różem na policzku?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 17:25   #6
madzienka001
Raczkowanie
 
Avatar madzienka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 391
Dot.: Chanel-kolorówka

czyli caprice jest chlodniejszy niz rose pitale?
podoba mi sie narcise ale nie wiemczy nie jest zbyt "wsciekły" ...
Dzewczyny a jak z wydajnoscia rózy?
na ile wam srednio starczaja?
madzienka001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 17:27   #7
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Chanel-kolorówka

Wg mnie Narcisse jest właśnie delikatny... To nie jest róż w stylu krzykliwy plastik-fantasik tylko raczej bardzo jasny i subtelny
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-24, 17:32   #8
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
No i oczywiście żyć nie mogę bez kompaktów Chanela - najpierw miałam Aurore i Sable Double Perfection, teraz mam też Poudre Mat Lumiere. Mimo zmiany nazwy dla mnie to ten sam produkt. Świetnie kryje, poprawki w ciągu dnia nie dają efektów tynku, ładne żółte odcienie.
Joasiu a jak z tym obiecywanym rozświetleniem w Poudre Mat Lumiere? Bo zastanawiam się właśnie nad kupnem zarówno kompaktu jak i podkładu z tej serii.
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 17:34   #9
dorotta50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 119
Dot.: Chanel-kolorówka

witam, gdzieś już spotkałam sie z tym, że ktos chwalił żółte odcienie - dlaczego żółte i komu? zawsze wydawało mi sie że piękny to jest chłodny beż?
dorotta50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 17:37   #10
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Chanel-kolorówka

O, tu sie powinnam wpisac, bo moj ulubiony podklad to Chanel - niestety wycofany juz - Double Perfection Fluide. Lubie tez blyszczyki i pudry, a nie sprawdzily sie u mnie cienie i tusze.
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 17:53   #11
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Chanel-kolorówka

Z tej firmy mam biały rozświetlacz Luna (zakupiony pod wypływem zdjęć i opisów zamieszczonych przez Aneta???) - jest świetny, puder Douce Soft Pressed Lilas - taki sobie oraz kredkę do oczu - dobra. Z różami tej firmy nie miałam do czynienia.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-24, 18:06   #12
pieńkowa_dama
Zadomowienie
 
Avatar pieńkowa_dama
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 1 149
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
No i oczywiście żyć nie mogę bez kompaktów Chanela - najpierw miałam Aurore i Sable Double Perfection, teraz mam też Poudre Mat Lumiere. Mimo zmiany nazwy dla mnie to ten sam produkt. Świetnie kryje, poprawki w ciągu dnia nie dają efektów tynku, ładne żółte odcienie.
Też bardzo lubię kompakty Chanela. Mam w chwili obecnej na stanie Double Perfection i bardzo go sobie chwalę. Świetne odcienie plus genialna pudrowa konsystencja.

Używam też tuszu Extracils. Daje bardzo naturalny look. Pięknie rozczesuje rzęsy, subtelnie je wydłuża. Nie osypuje się nawet przez cały dzień (a jestem na to dosyć wyczulona). Bardzo fajny tusz!

A chętnie bym się skusiła na jakiś róż.
pieńkowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 18:07   #13
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Chanel-kolorówka

Kiedyś to była moja ulubiona firma
Nadal bardzo lubię podkłady i kompakty Chanel - teraz mam Double Perfection kompakt i Pro Lumiere podkład - z obu jestem zadowolona.
Z róży mam podwójny - biały + róż, pewnie jakaś stara limitowanka, musiałabym sprawdzić.
Mam kilka cieni, ale jestem tak średnio z nich zadowolona.
Miałam kiedyś jakiś tusz, ale średni był.
Kiedyś miałam takie cudo - proszek do przedłużania rzęs, ale w ogole nie działał
Mam jakieś błyszczyki, paletki podróżne - musiałabym zebrać wszystko i zrobić foty, bo nie pamiętam

A teraz chyba zaczynam chorować albo na biały puder, albo na Cristalline, albo na jakiś inny róż
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 18:14   #14
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Chanel-kolorówka

Chanel mam w tej chwili błyszczyk Cristalle Gloss. Bardzo fajny.

Kiedyś miałam tusze, niestety nazw nie pomnę, bo było to szalenie dawno, dopiero zaczynałam się malować. Tusze pamiętam jako dobre - ładny efekt, dobra jakość.

Teraz chciałabym jakiś róż (moja różomania trwa), czaję się na podkład Vitalumiere (choć wciąż się waham) oraz korektor Estompe Lumiere (też się waham).

Jakieś opinie o podkładzie i korektorze?

Cytat:
Napisane przez dorotta50 Pokaż wiadomość
witam, gdzieś już spotkałam sie z tym, że ktos chwalił żółte odcienie - dlaczego żółte i komu? zawsze wydawało mi sie że piękny to jest chłodny beż?
Żółte odcienie chwali ten, kto ma cerę w żółtawym odcieniu. A chłodny beż nie jest uniwersalnym kanonem piękna.
Chyba każdy chce mieć dobrze dobrany kolorystycznie podkład/puder, prawda?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 18:14   #15
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Chanel-kolorówka

ja też bardzo lubię podkład Double Perfection w płynie i w kompakcie - jestem im wierna od kilku lat teraz planuję zakup czegoś nawilżającego na buźkę, ale nowe Mat Lumiere też muszę mieć

oprócz tego mam cienie poczwórne i błyszczyki Levres Scintillantes
bardzo lubię, ale nie są to moi ulubieńcy...

EDIT: jak mogłam o tym zapomnieć
mam jeszcze dwa eyelinery: jeden w pisaku drugi w pędzelku - oba ekstra, najlepsze jakie miałam
i korektor w sztyfcie, ale jakoś nie mogę go skończyć, za gęsty dla mnie

Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2008-02-24 o 21:42 Powód: dopisek
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 18:27   #16
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Chanel-kolorówka

Dziewczyny a może przy okazji zakupów z Chanel natknęłyście się na jakieś opinie dot. tego sklepu: http://sklep.vea.pl/ ???
Bo wpadłam na niego przypadkiem w necie i kusi mnie zakup tam Mat Lumiere
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 18:29   #17
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Chanel-kolorówka

Z Chanela mam:
  • puder brązujący nr 22 sierra, z delikatnymi złotymi drobinkami, na twarzy to tylko delikatne rozświetlenie, idealny, porównywalny z Terracotą Guerlain dla blondynek, która nadal najlepsza, ale ze względu na wydajność Guerlain - 6 m-cy w porównaniu do Chanela - starczy na 2 lata, optuję za Chanel. Rewelacja. Prawdopodobnie najlepszy odcień to 23, ale trudno dostępny nawet w W-wie. Puder w odróżnieniu od innych nie powoduje na twarzy plam, rozprowadza się niezwykle równomiernie i nie ma pomarańczowego odcienia, jak ziemia egipska.
  • róż nr 24, pink cloud, chyba limitowanka 2007, jasny, rozświetlający róż, wykańczam nim makijaż po brązerze, w duecie nadaje efekt świetlistej brzoskwini.
  • cienie 4 - genialna szarość, jasne odcienie jednak nie są tak dobre, jak te z Diora. Ogólnie rzecz ujmując najlepsze jasne z Diora, a ciemne z Chanela. Lubię tę transparentną poświatę ciemnego koloru zamiast mocnego krycia. Dla mnie najlepsze.
  • Cienie 2 - zupełnie inna, bardziej pudrowa konsystencja niż 4. Oceniam je nieco gorzej niż 4, mam odcień desert rose, piękna szarość, jasny łosoś niewidoczny na powiece. Uwielbiam natomiast opalizujące złoto i to mi zapewnia Dior z limitowanki, albo identyczny w 5 Diora, te wszystkie opalizujące biele - absolutna rewelacja do łączenia z ciemniejszymi szarościami i brązami, zarówno Diora, jak i Chanel.
  • podkład Double Perfection - czarna tubka - masakra! zapycha pory, twarz a'la maska. Podkłady Chanela nie leżą mi w ogóle. Wolę HR zdecydowanie. Podkładom Chanela mówię zdecydowane nie!
  • kredka do brwi, najjaśniejszy odcień, bardzo dobra, bardzo wydajna, dość naturalny efekt.
  • błyszczyki jak dla mnie zbyt kleiste w konsystencji, dlatego preferuję Diora, plastic shine albo ultra gloss.
  • tusze wiem, że są raczej mało pogrubiające, dlatego od wielu lat YSL.
Chanel jest dla mnie natomiast królową wszelakich pudrów, brązerów, cieni. Ich szarość wygląda bardzo szlachetnie w odróżnieniu od Diora. Dior ma natomiast lepsze jasne cienie oraz błyszczyki. HR najlepsze podkłady, a wypróbowałam ich masę.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 18:39   #18
madzienka001
Raczkowanie
 
Avatar madzienka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 391
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Wg mnie Narcisse jest właśnie delikatny... To nie jest róż w stylu krzykliwy plastik-fantasik tylko raczej bardzo jasny i subtelny
fajnie, na pewno go przetestuje
madzienka001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 18:40   #19
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez madzienka001 Pokaż wiadomość
czyli caprice jest chlodniejszy niz rose pitale?
podoba mi sie narcise ale nie wiemczy nie jest zbyt "wsciekły" ...
Dzewczyny a jak z wydajnoscia rózy?
na ile wam srednio starczaja?
Wg mnie Caprice jest zdecydowanie cieplejszy niż Rose Petal.

Narcisse nie jest wściekły, daje subtelny różowy odcień na skórze.

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Wg mnie Narcisse jest właśnie delikatny... To nie jest róż w stylu krzykliwy plastik-fantasik tylko raczej bardzo jasny i subtelny


Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
Joasiu a jak z tym obiecywanym rozświetleniem w Poudre Mat Lumiere? Bo zastanawiam się właśnie nad kupnem zarówno kompaktu jak i podkładu z tej serii.
Cóż, musi być bardzo subtelne, bo ja go nie widzę ani ani

Cytat:
Napisane przez dorotta50 Pokaż wiadomość
witam, gdzieś już spotkałam sie z tym, że ktos chwalił żółte odcienie - dlaczego żółte i komu? zawsze wydawało mi sie że piękny to jest chłodny beż?
Ja chwalę, bo mam cerę w takiej tonacji.
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-24, 18:42   #20
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
Dziewczyny a może przy okazji zakupów z Chanel natknęłyście się na jakieś opinie dot. tego sklepu: http://sklep.vea.pl/ ???
Bo wpadłam na niego przypadkiem w necie i kusi mnie zakup tam Mat Lumiere
ale cena nie jest wcale okazyjna

tylko trochę taniej niż w sklepie... kompakt w sklepie ok 200 zł a tu 170 + przesyłka, a płynny w sklepie ok 180 zł a tu 150 + przesyłka

ale odpowiadając na pytanie: nie słyszałam o tym sklepie
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 18:50   #21
madzienka001
Raczkowanie
 
Avatar madzienka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 391
Dot.: Chanel-kolorówka

[quote=joasiak1;6698665]Wg mnie Caprice jest zdecydowanie cieplejszy niż Rose Petal.

Narcisse nie jest wściekły, daje subtelny różowy odcień na skórze
nie wiem juz sama w kazdym razie wg zdjec ze strony prez. odcienie to rose petal wpada w cieply odcien...a caprice zdecydowanie chlodnejszy, ale jak wiadomo kolory tylko min. odzwierciedlaja rzeczywisty odcien
http://www.boots.com/shop/product_de...uctID=MAFMU170
madzienka001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 18:53   #22
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Chanel-kolorówka

[quote=madzienka001;669876 9]
Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Wg mnie Caprice jest zdecydowanie cieplejszy niż Rose Petal.

Narcisse nie jest wściekły, daje subtelny różowy odcień na skórze
nie wiem juz sama w kazdym razie wg zdjec ze strony prez. odcienie to rose petal wpada w cieply odcien...a caprice zdecydowanie chlodnejszy, ale jak wiadomo kolory tylko min. odzwierciedlaja rzeczywisty odcien
http://www.boots.com/shop/product_de...uctID=MAFMU170
Mówię na podstawie osobistego macania tych róży
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 19:01   #23
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ale cena nie jest wcale okazyjna

tylko trochę taniej niż w sklepie... kompakt w sklepie ok 200 zł a tu 170 + przesyłka, a płynny w sklepie ok 180 zł a tu 150 + przesyłka

ale odpowiadając na pytanie: nie słyszałam o tym sklepie
To, że to żadna wielka okazja to ja wiem. Ale jak przekalkuluje koszt bujania się ponad 50 km do najbliższej Sephory i to z sapiącym TŻ-tem u boku, to wolę ten sklep i dostawę do domu

A i kupując kompakt i podkład jednocześnie wychodzi ponad 300 więc wysyłka gratis
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 19:10   #24
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Chanel-kolorówka

Ja jestem posiadaczką różu - 82 Reflex. Cudny kolor,w moim przekonaniu najładniejszy, gorąco polecam.
Jest to w zasadzie pierwszy mój kosmetyk tej firmy od bardzo dawna. Kiedyś miałam kompakt i tusz.

Wczoraj byłam na pokazie makijażu Chanel w GC w Kosmeterii i wizażystka cudnie wymalowała mnie kosmetykami z nowej kolekcji.
Jeśli któraś będzie miała możliwość skorzystania to polecam, pani na prawdę profesjonalistka.
Akurat paletka 4 cieni ( kolor Bleu Celestes) idealnie pasuje do mojego typu urody.
Trochę się waham przed ich kupnem bo 200 zl piechotą nie chodzi...
Chciałabym sobie jeszcze zakupić puder Chanela, ale nie Crystalline, którym mnie malowała bo jednak malutko jest jego w opakowaniu.
Nabrałam też ochotę na nową bazę Le Blanc i kredkę do brwi.Ciekawy jest też rozświetlacz la luna.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 19:13   #25
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
To, że to żadna wielka okazja to ja wiem. Ale jak przekalkuluje koszt bujania się ponad 50 km do najbliższej Sephory i to z sapiącym TŻ-tem u boku, to wolę ten sklep i dostawę do domu

A i kupując kompakt i podkład jednocześnie wychodzi ponad 300 więc wysyłka gratis
no tak - jak ktoś ma wybrany kolor, to wyprawa tylko do perfumerii się nie kalkuluje
no i odpada odpieranie pokus, jakich w perfumeriach całe mnóstwo
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 19:18   #26
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Ja jestem posiadaczką różu - 82 Reflex. Cudny kolor,w moim przekonaniu najładniejszy, gorąco polecam.
Jest to w zasadzie pierwszy mój kosmetyk tej firmy od bardzo dawna. Kiedyś miałam kompakt i tusz.

Wczoraj byłam na pokazie makijażu Chanel w GC w Kosmeterii i wizażystka cudnie wymalowała mnie kosmetykami z nowej kolekcji.
Jeśli któraś będzie miała możliwość skorzystania to polecam, pani na prawdę profesjonalistka.
Akurat paletka 4 cieni ( kolor Bleu Celestes) idealnie pasuje do mojego typu urody.
Trochę się waham przed ich kupnem bo 200 zl piechotą nie chodzi...
Chciałabym sobie jeszcze zakupić puder Chanela, ale nie Crystalline, którym mnie malowała bo jednak malutko jest jego w opakowaniu.
Nabrałam też ochotę na nową bazę Le Blanc i kredkę do brwi.Ciekawy jest też rozświetlacz la luna.
Cosma, a jaki Ty masz typ urody? Bo mnie ten granat też korci..
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 19:22   #27
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Chanel-kolorówka

Mam zielono-szare oczy, cerę lekko śniadawą (choć teraz w zimę jest jaśniejsza), włosy farbowany ciemny blond (mam pasemka na brązowych włosach).
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 19:58   #28
madzienka001
Raczkowanie
 
Avatar madzienka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 391
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Ja jestem posiadaczką różu - 82 Reflex. Cudny kolor,w moim przekonaniu najładniejszy, gorąco polecam.
Jest to w zasadzie pierwszy mój kosmetyk tej firmy od bardzo dawna. Kiedyś miałam kompakt i tusz.

Wczoraj byłam na pokazie makijażu Chanel w GC w Kosmeterii i wizażystka cudnie wymalowała mnie kosmetykami z nowej kolekcji.
Jeśli któraś będzie miała możliwość skorzystania to polecam, pani na prawdę profesjonalistka.
Akurat paletka 4 cieni ( kolor Bleu Celestes) idealnie pasuje do mojego typu urody.
Trochę się waham przed ich kupnem bo 200 zl piechotą nie chodzi...
Chciałabym sobie jeszcze zakupić puder Chanela, ale nie Crystalline, którym mnie malowała bo jednak malutko jest jego w opakowaniu.
Nabrałam też ochotę na nową bazę Le Blanc i kredkę do brwi.Ciekawy jest też rozświetlacz la luna.
reflex jest ladnym kolorkiem, ale ja lubie miec rózowiutkie poliki a wydaje mi sie ze refleks wpada w morelke i policzki robia sie takie w cieplym odcieniu
madzienka001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 20:13   #29
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Chanel-kolorówka

A w ogóle to przy kupnie różu zostałam obdarowana próbką perfum
Chanel Chance Eau Fraiche i tak jak nie lubię perfum Chanel na jego punkcie wręcz oszalałam, czyli szykuje się kolejny spory wydatek. ..Cholera jasna, nie wiem kiedy zakupię wszystko to co chciałam...
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 20:38   #30
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Chanel-kolorówka

Skoro powstał watek o kosmetykach Chanel wklejam w nim wcześniej pokazany w innym wątku róż Caprice 96
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg chanel.jpg (67,5 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chanel1.jpg (65,1 KB, 158 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:08.