Wesele we Włocławku. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-30, 17:35   #61
Kobietaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Wesele we Włocławku.

Chcielibyśmy ostrzec ludzi, którzy temat ślubu i wesela mają jeszcze przed sobą. Jeśli szukacie fotografa we Włocławku to stanowczo odradzamy Pawła Szymańskiego, który rzekomo uważa się za profesjonalistę a wrażenie robi,ale na pewno nie dobre zdjęcia. Fotki licznie zaszumione, przepalone, mało ostre. Pominął ważne momenty w całości uroczystości i wesela. W tych najważniejszych zdjęcia mega nieudane. Ustawienia aparatu w pomieszczeniach miał katastroficzne, z takimi zdjęcia na pewno nie wychodzą dobrze (dla tych którzy się nie orientują w sprawie,sprawdza się to w odpowiednim programie już po zrobieniu zdjęcia)Pomimo,że był i pstrykał to tych momentów nie ma,bo mu nie wyszły. Mieliśmy ciemniejszą salę, w tych warunkach poległ chłopak. Wiadomo,że profesjonalista zrobi dobre zdjęcia w każdych warunkach. Takie tłumaczenie,że było kiepskie światło i to nie Jego wina są żałosne, tylko go to skompromitowało. Kontakt z nim wielce utrudniony (łaskę robił,że odebrał telefon, nie odpisywanie lub opóźnione odpisywanie na emaile, trzeba było go wiecznie ponaglac, przy tym stres, niedotrzymywanie terminów). Pieniądze dostał z góry!!! nasz błąd.Chcieliśmy Go zachęcic. Zdjęcia zobaczyliśmy dopiero po 4 miesiącach od ślubu!, oczywiście po kilku poprawkach i wiecznych ponagleniach,bo wcześniej były nie do przyjęcia(źle obrobione mimo i tak złej oryginalnej jakości)...jedyne te z pleneru były ok,ale pomysłowością też się nie wykazał (pomimo,że za takiego się uważa)w rezultacie porażka na całej linii. Temu Panu się ogólnie coś pomyliło, bo klient nasz Pan i jeśli On się nie wywiązywał to powinno mu byc głupio. Jednak On się do tego nie poczuwał. Nasze pretensje odbierał tak,że jesteśmy nienormalni. My zapłaciliśmy, a On się nie wywiązywał i jeszcze miał pretensje,że człowiek śmie się upominac o swoje. Jak powiedział,miał nas dosycKoszmar, nerwy, zła jakośc fotek. Do tego mieliśmy jeszcze film, którego nie potrafił nam nagrac nawet w odpowiednim formacie,tak żeby odbierało na wszystkich nośnikach, film dostaliśmy po 5 miesiącach. Masakra. Ceny może trochę niższe jak u innych,ale naprawdę jakoś też na niskim poziomie. Ten Pan nabrał zleceń hurtowo,ślub tydzień po tygodniu,aby zarobic więcej kasy,ale jakoś już się dla niego nie liczy. Naprawdę, lepiej dołożyc więcej pieniążków i nie martwic się o zdjęcia z najważniejszego momentu w życiu. Na samą myśl o nim i wspomnienie mdli, bo bardzo stresująca była ta "współpraca" z Panem Pawłem Szymańskim. Choc przyznam,że początkowo sprawiał wrażenie miłego i fachowego człowieka. Wielka wielka pomyłka.
Kobietaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 20:44   #62
lady1989
Raczkowanie
 
Avatar lady1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 189
GG do lady1989
Dot.: Wesele we Włocławku.

Cytat:
Napisane przez mline Pokaż wiadomość
Hej wszystkim
Jestem nowa na tym forum. Z narzeczonym planujemy ślub i wesele na kwiecień 2014. Myślałam, że mam jeszcze sporo czasu, ale jak się okazuje 1,5 roku to wcale nie tak dużo i z tego co się naczytałam na różnych forach z rezerwacją sali może nie być już tak łatwo (swoją drogą według mnie to już robi się trochę nienormalne skoro salę trzeba rezerwować z 2 letnim wyprzedzeniem...)
Tak się zastanawiam czy we Włocławku jest naprawdę tak mało przyszłych Panien Młodych bo jakoś cicho na tym forum

Proszę o sugestie na temat sali, zespołu itp.
Moje Włocławskie typy dotyczące sal - to Podgrodzie w Kowalu (plus taki, że są tak okrągłe stoły, świetna obsługa i pyszne jedzenie), Gościniec na Toruńskiej (względnie tanio i porządnie)
Zespół, jaki mogę polecić to Picador i Vokal ( z naciskiem na ten pierwszy - bawiłam się już na kilku weselach gdzie grał ten zespół i był rewelacyjny)
Fotograf - Łukasz Pietrzak - można go znaleźć w internecie, jest rewelacyjny, robił zdjęcia Parze Młodej, u której byłam na ślubie, świetne ujęcia i pomysły
Nie wiem, czy interesuje Cię też pierwszy taniec, ale kuzyn korzystał z lekcji u tancerki z Włocłąwka i mieli fajny taniec, do tego płacili o wiele mniej, a przy weselu każde pieniądze się liczą
Co do dekoracji bym musiała się dowiedzieć
__________________
Praca nad sobą:
- Aikido
- Szafowe Porządki
- Kawowy Peeling
- Projekt DENKO
- Paznokcie i Włosy
- Oszczędzanie

10.05.2014 Nasz Ślub


WYMIANA: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=703847

Edytowane przez lady1989
Czas edycji: 2013-02-26 o 22:29
lady1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 13:34   #63
alathea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 8
Dot.: Wesele we Włocławku.

Cytat:
Napisane przez mline Pokaż wiadomość
Hej wszystkim
Jestem nowa na tym forum. Z narzeczonym planujemy ślub i wesele na kwiecień 2014. Myślałam, że mam jeszcze sporo czasu, ale jak się okazuje 1,5 roku to wcale nie tak dużo i z tego co się naczytałam na różnych forach z rezerwacją sali może nie być już tak łatwo (swoją drogą według mnie to już robi się trochę nienormalne skoro salę trzeba rezerwować z 2 letnim wyprzedzeniem...)
Tak się zastanawiam czy we Włocławku jest naprawdę tak mało przyszłych Panien Młodych bo jakoś cicho na tym forum

Proszę o sugestie na temat sali, zespołu itp.
Niedawno we Włocławku otworzyli hotel Riverside - nie jest jeszcze dobrze znany, więc możesz tam spróbować
alathea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 12:24   #64
mline
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: Wesele we Włocławku.

Dzięki za sugestie na pewno wezmę je pod uwagę. Z tym pierwszym tańcem to raczej nie będziemy kombinować. Wolałabym żeby było jakoś tak naturalnie-spontanicznie (pewnie koślawo ;p). Bardzo interesuje mnie salan Riverside jednak nie bardzo mogę znaleźć opinie na jej temat. Jeśli ktoś będzie coś wiedział (bawił sie tam na jakiejś imprezie lub słyszał coś od znajomego) proszę koniecznie dać znać!
Pozdrawiam wszystkie przyszły i byłe Panny Młode!
mline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 12:32   #65
lady1989
Raczkowanie
 
Avatar lady1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 189
GG do lady1989
Dot.: Wesele we Włocławku.

Cytat:
Napisane przez mline Pokaż wiadomość
Dzięki za sugestie na pewno wezmę je pod uwagę. Z tym pierwszym tańcem to raczej nie będziemy kombinować. Wolałabym żeby było jakoś tak naturalnie-spontanicznie (pewnie koślawo ;p). Bardzo interesuje mnie salan Riverside jednak nie bardzo mogę znaleźć opinie na jej temat. Jeśli ktoś będzie coś wiedział (bawił sie tam na jakiejś imprezie lub słyszał coś od znajomego) proszę koniecznie dać znać!
Pozdrawiam wszystkie przyszły i byłe Panny Młode!
Brat koleżanki wybrał tą sale w Riverside na swoje wesele. MOgę podpytać, ale z tego co wiem, to wybierał spośród Pałacu Bursztynowego i Aleksandra
__________________
Praca nad sobą:
- Aikido
- Szafowe Porządki
- Kawowy Peeling
- Projekt DENKO
- Paznokcie i Włosy
- Oszczędzanie

10.05.2014 Nasz Ślub


WYMIANA: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=703847
lady1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 07:27   #66
piotripawel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Dot.: Wesele we Włocławku.

Cytat:
Napisane przez mline Pokaż wiadomość
Hej wszystkim
Jestem nowa na tym forum. Z narzeczonym planujemy ślub i wesele na kwiecień 2014. Myślałam, że mam jeszcze sporo czasu, ale jak się okazuje 1,5 roku to wcale nie tak dużo i z tego co się naczytałam na różnych forach z rezerwacją sali może nie być już tak łatwo (swoją drogą według mnie to już robi się trochę nienormalne skoro salę trzeba rezerwować z 2 letnim wyprzedzeniem...)
Tak się zastanawiam czy we Włocławku jest naprawdę tak mało przyszłych Panien Młodych bo jakoś cicho na tym forum

Proszę o sugestie na temat sali, zespołu itp.
Szczerze polecam Ci salę weselną w Skępem "Diana" jestem właśnie po weselu.
Bardzo fajna sala świeżo po remoncie. Bardzo bogata karta dań ,które smakowały naszym gościom.
Obsługa bardzo miła i sprawna.
Cena tez przyzwoita pani właścicielka doradzała na we wszystkim o co ją poprosilismy.
Mają dużą i ładną bazę noclegową- pokoje hotelowe czyściutkie goście byli pod wrażeniem.
Co do zespołu ,to musisz sama zdecydowac zależy przy czym najlepiej bawią się wasi goście, nie polecam Kamidy jest droga i to już nie to co kiedyś.
Powodzenia
piotripawel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 15:59   #67
piotripawel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Dot.: Wesele we Włocławku.

Zdecydowanie warto zrobić wesele w "Dianie" w Skępem www.hoteldiana.pl .My mieliśmy tam wesele i jesteśmy w 100% zadowoleni. Dania smaczne i podane w estetyczny sposób. Nikt nie wrócił po weselu głodny. Obsługa profesjonalna i młoda. Z całego serca zachęcam do skorzystania z oferty restauracji "Diana".

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Zdecydowanie najlepiej jest w Skępem w "Dianie" www.hoteldiana.pl
My jestesmy po weselu i było naprawdę bardzo dobrze.
Bogata oferta karty dań i wszystko smaczne.
Polecamy Asia i Tomek
piotripawel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-01, 15:47   #68
izuuuxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Wesele we Włocławku.

A wiecie coś o hotelu Portofino?
Organizowałyście tam wesele bądź brałyście udział w takowym ?
izuuuxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 13:48   #69
lady1989
Raczkowanie
 
Avatar lady1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 189
GG do lady1989
Dot.: Wesele we Włocławku.

PORTOFINO:
Byłam ostatnio na 18stce, jedzenie dobre, ale bardzo mało, a pewnie do tego drogo Była smacznie, ale kawałki mięsa maleńkie, facet się z pewnością nie naje Niektóre podania ładnie wyglądały, ale były to bardzo małe porcje.
__________________
Praca nad sobą:
- Aikido
- Szafowe Porządki
- Kawowy Peeling
- Projekt DENKO
- Paznokcie i Włosy
- Oszczędzanie

10.05.2014 Nasz Ślub


WYMIANA: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=703847
lady1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 17:12   #70
verooni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 1
Dot.: Wesele we Włocławku.

My mielismy slub w Orbasiu w Szpiegowie.
Polecam bardzo lokal - jedzienie pycha i bardzo duzo - goście twierdzili że nawet za duzo ;-). Nie dość że na stołach było go w bród to zostało drugie tyle.

Fotograf - możemy z czystym sercem polecić Wojciecha Balczewskiego - zdjęcia mamy super, no może zabrakło paru ujęć - ale myśle że to kwestia dogadania przed weselem - na czym nam zależy . Zdjecia z wesela i pleneru dodstaliśmy bardzo szybko. POLECAMY!

Zespół hmmm my mielismy Atut - i niestety mimo polecenia nam go przez znajomych - u nas sie nie sprawdzil.


Kamerzysta - Trząsalski - w zasadzie jeden z kamerzystów pracujących tam. Nie polecam - wesele nakręcone bez polotu, bez pomyslu - rownie dobrze mozna bylo postawic kamere na statywie i wlaczyc play... fakt ze cena dosyc niska - to powinno nas zastanowic. Zalujemy ze zaoszczedzilismy i nie poszlismy do konkurencji - no ale madry Polak po szkodzie....


Mam nadzieje ze pomoglam

Edytowane przez verooni
Czas edycji: 2013-09-20 o 19:18
verooni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 21:23   #71
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Wesele we Włocławku.

Też miałam tego kamerzystę i jestem bardzo niezadowolona. I tak jak piszesz- mądry Polak po szkodzie.
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-30, 21:29   #72
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Wesele we Włocławku.

Jeśli chodzi o fotografa na ślubu mam osobę godna polecenia więcej info na priv, znam też kamerzystę, który jest naprawdę dobry
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 10:01   #73
kassiek90
Raczkowanie
 
Avatar kassiek90
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 57
Dot.: Wesele we Włocławku.

Ja za rok wychodzę za mąż i na moim weselu będę miałam właśnie Kamerzyste Trząsalskiego i mam nadzieję że będzie wszystko w porządku.
__________________
Razem od 4.10.2008
Zaręczeni od 3.04.2012
Ślub 23.08.2014
Michałek 20.11.2016
Rico 13.09.2014



Na prostej drodze nie nauczysz się wychodzić z zakrętów.
kassiek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 13:57   #74
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Wesele we Włocławku.

Witam,
My ślubujemy za rok i wesele będzie w remizie w Kłóbce.

Co do sal to w Orbasiu raz byłam na sylwestrze- jedzenia bardzo dużo, bardzo smaczne, obsługa miła.
Kama w Skępem- osobiście nie byłam ale dużo znajomych ją chwali.
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 14:02   #75
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Wesele we Włocławku.

Ostatnio byłam na weselu w Tawernie ... szczerze powiem,że nie rozumiem zachwytów tym lokalem. Nie podobało mi się zarówno pod wzg wystroju, organizacji ani jedzenia żołądek lekko ucierpiał, a potrawy nie były zbyt świeże
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 20:29   #76
wiolett73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 9
Dot.: Wesele we Włocławku.


Edytowane przez wiolett73
Czas edycji: 2013-12-03 o 11:54
wiolett73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 21:25   #77
zzzuzza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Wesele we Włocławku.

Cytat:
Napisane przez wiolett73 Pokaż wiadomość
Witam
Ja chciałabym się odnieść do opisu "Verooni" skoro każdy może tutaj wyrazić swoją opinię to ja, jako wokalistka zespołu ATUT też chciałabym napisać, jak właściwie wyglądało wesele wspomnianej Pani VEROONI obserwując to z naszej strony- Zacznę od tego, że swoje "niezadowolenie" z zespołu Pani okazała daniem nam na odchodne alkoholu, dziękując za wspaniałą zabawę, a teściowie owej Pani przy stoliku "po weselu" przesiedzieli z nami 40 min rozmawiając i dziękując, że daliśmy radę tak cyt. "trudnym gościom". Nie sądzicie, że to trochę dziwny rodzaj okazywania niezadowolenia??? Ok pomińmy to. Rozumiem poniekąd niezadowolenie tej Pani, które przyszło po obejrzeniu płyty, ale czy to nasza wina, że kamerzysta kręcił wszystko od początku, nawet jedną lub dwie pary (na sali 16.50, a na dworze upał), a później, jak była już fajna zabawa, jak zrobiło się ciemniej, chłodniej - to nie kręcił, bo już miał nagrany materiał i musiał trzymać miejsce na oczepiny. Nieprawdą jest to, że nie było komunikacji między zespołem, a kamerzystą (fotograf też siedział z nami przy stoliku i prawie wszystkie ujęcia miał). Konkursy-zabawy oczepinowe były tylko na oczepinach to nie rozumiem, dlaczego ma być to nasza wina, że on czegoś nie nagrał, przecież przy oczepinach był. Obiecywane bloki muzyczne też były, bo widziałam zdjęcia na facebook-u, a że znowu pewnie tego nie ma na płycie np: blok disco polo, rock and roll czy country to dlaczego ma być nasza wina???. Pani Młoda również dużo czasu spędzała z gośćmi na zewnątrz, więc skoro czegoś nie było na płycie to najlepiej stwierdzić, że tego nie było w ogóle. Wspomnę jeszcze, że o godz 1-ej goście byli już tak zmęczeni, że Młoda przychodziła do nas i mówiła, że mamy grać bardzo cicho , bo goście nie chcą już tańczyć tylko rozmawiać - no to fakt tu muszę przyznać rację - taką cichą muzyką nie można porwać gości do tańca (sami siebie głośniej słyszeliśmy ze sceny niż z głośników).
Zasada jest jedna - jeżeli ktoś idzie na wesele z zamiarem zabawy to przy każdej muzyce się pobawi, ale jak komuś się nie chce to sam nawet Michael Jackson nie porwał by do tańca. A wyciąganie kogoś na siłę wbrew jego woli to moim zdaniem nieładnie.
Czytając ten post przykro mi się zrobiło, że można być takim dwulicowym człowiekiem co innego mówić patrząc w oczy, a co innego pisać za plecami. Niefajnie Pani Marto.
Zespół muzyczny ATUT
Nie ładnie to jest się nie przyznać do tego, że za niemałe pieniądze składa się jedynie duże obietnice......Jako jeden z gości weselnych Marty muszę przyznać jej 100% rację -Jako niezależny obserwator i uczestnik imprezy na miejscu Marty byłabym wściekła, np.:
`parkiet pełen rozbawionych ludzi a zespół robi sobie przerwę,
`jeden z członków zespołu popijał drinki ( w pracy nie pijemy!!!)
`wulgarne zachowanie tegoż popijającego członka zespołu podczas oczepin pozostawia wiele do życzenia
`i rzeczywiście kompletny brak kontaktu zespołu z gośćmi, nikt mnie do zabawy szczególnie nie zachęcał, a od tego jest podobno wodzirej a takim mianem określa się Pani Violetta - chyba trochę na wyrost
Gdyby ludzie nie byli na tyle rozrywkowi żeby sami się bawić impreza ległaby w gruzach.

* No i droga Pani rozdanie kapeluszy to jeszcze nie jest blok piosenek

Żadnych konkursów przy oczepinach nie było!!!!!!! A w ogóle to oczepiny zaczęły się o 15 minut za wcześnie i jedna z Panien z tego co pamiętam na nie nie zdążyła!!!

A co do alkoholu danego rzekomo przez Panią Młodą potrzebne jest sprostowanie Z tego co widziałam Marta siedziała przy stoliku z ostatnimi gośćmi a z Państwem rozliczali się rodzice jej męża, którzy wręczali Państwu alkohol, ale nie jest to chyba szczególne wyróżnienie ponieważ jest to jedna z tradycji weselnych))

O ściszenie muzyki prosiło wielu gości m.in ja, nie chciało mi się już dłużej krzyczeć do osoby siedzącej obok mnie. A głośna muzyka nie jest gwarantem udanej zabawy

Na sali byliśmy na pewno po godzinie 17 a o godzinie 01.00 goście mieli się ochotę bawić w najlepsze Niestety zespół nie potrafił tego wykorzystać!!

Byłam na jeszcze 2 weselach w tym roku na jednym grał Andrzej Koziński - impreza aż huczało, na drugim zespół Optima -wszyscy bawili się szampańsko!!

Edytowane przez zzzuzza
Czas edycji: 2013-08-18 o 21:39
zzzuzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 18:26   #78
beataka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 12
Dot.: Wesele we Włocławku.

czesc dziewczyny.szukam dobrą oprawe muzyczna na wesele najlepiej jakby dj,wodzirej...chyba ze naprawde dobry zespol.
macie jakies opinie o Riverside w Wloclawku?sala juz zarezerowana na 01.08.2015 takze mam nadzieje ze sie nie zawiode
a i jescze jakiegos fotografa do reportazu slubnego?? dziekuje bardzo
beataka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 21:39   #79
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Wesele we Włocławku.

Dobry jest zespół " sammy swoi" z międzyrzecza http://www.gigasound.pl
. Jeśli chodzi o fotografa napisałam na PW
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-23, 07:09   #80
anet75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2
Dot.: Wesele we Włocławku.

Cytat:
Napisane przez beataka87 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny.szukam dobrą oprawe muzyczna na wesele najlepiej jakby dj,wodzirej...chyba ze naprawde dobry zespol.
macie jakies opinie o Riverside w Wloclawku?sala juz zarezerowana na 01.08.2015 takze mam nadzieje ze sie nie zawiode
a i jescze jakiegos fotografa do reportazu slubnego?? dziekuje bardzo
hej
sama miałam wesele w czerwcu w Riverside , polecam ten hotel na 100% , by byliśmy bardzo zadowoleni z pomocy na jaka zawsze mogliśmy liczyć ze strony Właścicielki Pani Wioletty , z organizacji wszystkiego, z obsługi , z jedzenia, po prostu goście i my byliśmy bardzo zadowoleni !!!!! Ja szczerze ten hotel polecam !!!! Pozdrawiam
anet75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 13:13   #81
kassiek90
Raczkowanie
 
Avatar kassiek90
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 57
Dot.: Wesele we Włocławku.

Ja polecam zespół który będzie grał na moim weselu Sampler tu masz linka do strony http://www.zespolsampler.pl/
__________________
Razem od 4.10.2008
Zaręczeni od 3.04.2012
Ślub 23.08.2014
Michałek 20.11.2016
Rico 13.09.2014



Na prostej drodze nie nauczysz się wychodzić z zakrętów.
kassiek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 14:55   #82
emilia1410
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 11
Dot.: Wesele we Włocławku.

Ja polecam bardzo gorąco Salę pod aniołem w cypriance, robiłam tam swoje wesele w czerwcu i jestem zachwycona. Miejsce ciche przy lesie, mozna odpoczac od tego zgiełku. Jedzenie pyszne, podawane bardzo gorące, wszystkiego po 100% na osobę, bardzo dużo jedzenia, po weselu nam jescze sporo zostało, cene mielismy najtansza w okolicy, gratis mielismy stół wiejski bardzo obfity z pysznym bimrem, a takze fontanne czekoladowa. Wszystkiego było wbrod. Sala bardzo ładnie udekorawana. Pokoj apartament dostalismy gratis. www.pod-aniolem.pl.tl
emilia1410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 12:55   #83
melka82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Question Dot.: Wesele we Włocławku.

A czy któraś z was miała jakąś styczność z "Pensjonatem i Klubem jeździeckim Michelin"... Jak tam wygląda organizacja takiej uroczystości?? Poleciłybyście tą salę?
melka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 14:13   #84
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Wesele we Włocławku.

Ja w kwestii urządzania wesela polecam "Votre" zajmują się naprawdę wszystkim.
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 10:33   #85
melka82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: Wesele we Włocławku.

spotkanie w sprawie sali w sobotę...
to może jeszcze ktoś poleci fajny zespół za rozsądną cenę...
na razie oferty jakie dostałam to od 4800zł w górę bez poprawin...
zwaliło mnie to z krzesła...
melka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 09:39   #86
lady1989
Raczkowanie
 
Avatar lady1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 189
GG do lady1989
Dot.: Wesele we Włocławku.

My będziemy mieli Picador (2.800 zł). Inne dobre zespoły to Twist (2800zł, Atut, Bravo. Polecam
__________________
Praca nad sobą:
- Aikido
- Szafowe Porządki
- Kawowy Peeling
- Projekt DENKO
- Paznokcie i Włosy
- Oszczędzanie

10.05.2014 Nasz Ślub


WYMIANA: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=703847
lady1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 09:46   #87
anielaa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 41
Dot.: Wesele we Włocławku.

Wizażystki, podczytuję Was od jakiegoś czasu i teraz zgłaszam się do Was z pytaniami Planujemy z narzeczonym wesele na rok 2015 (wrzesień) i jesteśmy na etapie poszukiwania sali. Na chwilę obecną myślimy o wynajęciu sali (typu remiza) i catering. Opłaca się takie rozwiązanie czy lepiej zapłacić więcej za salę (typu Tawerna, Wieniecki Zakątek)? Jesteśmy nastawieni na różnego rodzaju remizy itp, choć co chwilę zmienia Nam się koncepcja. Proszę o Waszą pomoc
anielaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 09:46   #88
kassiek90
Raczkowanie
 
Avatar kassiek90
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 57
Dot.: Wesele we Włocławku.

Cytat:
Napisane przez melka82 Pokaż wiadomość
spotkanie w sprawie sali w sobotę...
to może jeszcze ktoś poleci fajny zespół za rozsądną cenę...
na razie oferty jakie dostałam to od 4800zł w górę bez poprawin...
zwaliło mnie to z krzesła...
Ja polecam Zespół Sampler 2500 my płacimy. http://www.zespolsampler.pl

__________________
Razem od 4.10.2008
Zaręczeni od 3.04.2012
Ślub 23.08.2014
Michałek 20.11.2016
Rico 13.09.2014



Na prostej drodze nie nauczysz się wychodzić z zakrętów.
kassiek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 09:47   #89
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Wesele we Włocławku.

Cytat:
Napisane przez anielaa90 Pokaż wiadomość
Wizażystki, podczytuję Was od jakiegoś czasu i teraz zgłaszam się do Was z pytaniami Planujemy z narzeczonym wesele na rok 2015 (wrzesień) i jesteśmy na etapie poszukiwania sali. Na chwilę obecną myślimy o wynajęciu sali (typu remiza) i catering. Opłaca się takie rozwiązanie czy lepiej zapłacić więcej za salę (typu Tawerna, Wieniecki Zakątek)? Jesteśmy nastawieni na różnego rodzaju remizy itp, choć co chwilę zmienia Nam się koncepcja. Proszę o Waszą pomoc
Ja mogę się wypowiedzieć jeśli chodzi o Tawernę nie wiem czemu jest tak chwalona ostatnio tam byłam i niestety, ale nie spełniła oczekiwań młodych.
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 09:50   #90
kassiek90
Raczkowanie
 
Avatar kassiek90
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 57
Dot.: Wesele we Włocławku.

Cytat:
Napisane przez anielaa90 Pokaż wiadomość
Wizażystki, podczytuję Was od jakiegoś czasu i teraz zgłaszam się do Was z pytaniami Planujemy z narzeczonym wesele na rok 2015 (wrzesień) i jesteśmy na etapie poszukiwania sali. Na chwilę obecną myślimy o wynajęciu sali (typu remiza) i catering. Opłaca się takie rozwiązanie czy lepiej zapłacić więcej za salę (typu Tawerna, Wieniecki Zakątek)? Jesteśmy nastawieni na różnego rodzaju remizy itp, choć co chwilę zmienia Nam się koncepcja. Proszę o Waszą pomoc
Ja mam wesele w Złotej podkowie http://www.zlotapodkowa.org.pl/zdjecia.html Bardzo miły właściciel, jedzenie bardzo smaczne.
A jeśli chodzi o Tawerne lub Wieniecki Zakątek słyszałam że jedzenie jest tam okropne. Cena ogromna i na tym koniec.
__________________
Razem od 4.10.2008
Zaręczeni od 3.04.2012
Ślub 23.08.2014
Michałek 20.11.2016
Rico 13.09.2014



Na prostej drodze nie nauczysz się wychodzić z zakrętów.
kassiek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-26 12:01:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:02.